העם דורש צדק חברתי.

by

הגיע הזמן שהעם יאמר את דברו נגד החלטות הממשלה הפוגעות במעמד הבינוני.

בהצלחה לפעילים ובתקוה שיגיע השינוי המיוחל.

129 תגובות to “העם דורש צדק חברתי.”

 1. אילנה Says:

  ניסיון ראשון,אשתבח עם הזמן 🙂

 2. אילנה Says:

  עמיתושקה,איני יודעת מה קרה לבר,אשלח לה מייל.

 3. SARI Says:

  אילנה כל הכבוד על היוזמה ועל ההצלחה..מעתיקה אני לכאן ברשותך 2 תגובות שלי שנכתבו בסוף הבלוג…תודה מראש…שרי

  ערב טוב יקרים,
  בחרתי לחזור בי מהמקום של העלבון ולהיות בוגרת..ולשים שוב את הקלפים על השולחן..החל באח הגדול הראשון ועד היום תמיד..והדגש הוא על תמיד כתבתי אך ורק מתוך התקוות חלומות תחושות רגישויות שלי !אף לא פעם אחת בחרתי להגיב כדי שאכאיב למישהו ..פשוט כתבתי מתוכי פנימה כלפי משהו כפי שהוא נצפה ונקלט אצלי בלב..והאצבעות שלי אצו למחשב לשתף…תמיד ביקשתי שתבחרו את הבחירות שלכם איך לקרוא את החומר שאני כותבת..זו רק אני מתוך המילים לגבי מה שקורה למול עיני…

  תודה שאתם מאפשרים לי את המקום הזה-זה לא מובן בעיני ואין בי זלזול כלפי אף לא אדם אחד..ומהמקום הזה אני נעלבתי…רק רציתי לשתף במה שאני חווה על תכנית טלויזיה..

  קשה היה לי לומר אני יוצאת..אתם כמו משפחה עימה נפגשתי פעם אחת אך עם חלקכם אני בקשר נוסף וזה שם את הקשרים במימד של מציאות …וקשה לי לומר למשפחה "שלום לעולם לא אשוב לכאן יותר..".אתם חשובים לי וגם אני חשובה לעצמי..האפשרות של ההתבטאות כאן חשובה לי..

  אף פעם לא קראתי שיש לנו כללים מוגדרים מה מותר לכתוב ואיך ובאיזה משקפיים צריך להרכיב כדי לכתוב..הדבר היחידי והכי חשוב הוא כבוד..וכשהבעתי דעה לאשר מתרחש במסך..הבעתי דעה ולא סיקרתי שדור טלויזיוני..ולכן הייתי ועודני משוחדת..כפי שכולנו היינו כלפי שפרה בעונה הראשונה…או לגבי כל אדם אחר בתוכנית טלויזיה..

  אני מדברת מהלב שלי והרצונות שלי..אני מעונינת שדמות א ודמות ב יהיו זוג ומשם נוצרה לי הסימפטיה..ואני בוחרת שלא להביט בטוב של דמות אחרת..אך אלה המשקפיים שלי…

  תודה יקרים אתם חשובים לי..
  גם אם לא התחברתי לחלק מבאי הבלוג…הרי זה הדדי-גם אחרים לא התחברו לאמוציות שאני כותבת דרכן..קראו לזה אובססיביות לא בפעם הראשונה..אלא ב-3 השנים האחרונות…הרבה פעמים… ולמרות זאת נשארנו לרוב חברים ואפילו שוחחנו בטלפון או בפייסבוק..

  איני חושבת שאוכל לשנות עצמי ובעצם למה להשתנות …הרי אפשר לקרוא או לא לקרוא את שאני כותבת..נכון?אז מי שלא נוח לו תמיד מוזמן לרפרף על הכתוב ..או בעצם להיכנס ולכתוב בעצמו..אני תמיד שמחה לקרוא…

  לפעמים איני קוראת מיד אלא שומרת לי לרגע אחר..אני נכנסת לכאן הרבה..לקרוא מה אתם כותבים..חושבים..מי נגע לליבכם היום.. מה חשוב לכם ומה ההצעות שלכם לשירים כתבות ובכלל..

  תודה.

  מאוד רוצה לשתף אתכם במעשה מקסים של חברות..כולם אוכלים וליהי יצאה באמצע האוכל נכנסה לחדר המקלחת פיזרה פרחים על הריצפה וניקתה את האמבט כדי שחברתה קרן תוכל לרחוץ באמבט לחגיגת יום ההולדת…יום ההולדת של קרן כמעט לא הורגש היום ..מעט שירה קלה ע"י אתי ליהי..והזר שליהי הכינה לה..כעת האמבט..ליהי מדהימה כל רגע היא נפתחת יותר ויותר…היום בשיחה שהיתה לה אצל איריס היא ואיריס קראו לבן להצטרף לשיחה והיתה זו שיחה של טיפול זוגי כשהם עוד בצעדים הראשונים..אחרי השיחה אצל איריס שניהם נהיו הרבה יותר נינחוחים אחד בחברת האחרת…ליהי מדהימה…יחסית לבחורה שעברה פגיעה מינית וטופלה ויין מטפלת ברגשות שלה היא מתחילה לסמוך..קודם כל על קרן ועכשיו גם על בן…בן מאוד התגש מהזכות להכיר את ליהי המאוד סגורה מבפנים..

 4. אירית השפירית Says:

  IMG_6976JPG.jpg

 5. אירית השפירית Says:

  http://www.upf.co.il/file/234185889.html

 6. תיתוש Says:

  ערב טוב חברים יקרים שלי 🙂
  אילנוש יופי כל הכבוד אני בטוחה שהבפוסטים הבאים שלך יהיו יותר קלים להעלאה 🙂 תודה על הפוסט החדש ועל הנושא החשוב.

  שרי יופי שחזרת בך. התרגשתי מאוד ממה שכתבת. אני מבינה אותך. לא תמיד מסכימה איתך אבל באחלט מבינה.

  אירית אזה אחיינים חמודים יש לך והם נושאים איתם את דגל המחאה כל הכבוד.
  בשנים האחרונות היתה הרגשה שהעם הולך לאיבוד אין מטרה וכל אחד לעצמו אין איחוד וזה היה מאוד מדכא ובחודש האחרון אנחנו רואים את ההתעוררות של הצעירים וגם בני נוער וילדים ואני מרגישה גאווה בלב כאילו הם ילדי 🙂 ושוב מתעוררת התקווה ושוב אני יודעת שיש לנו עם ניפלא צעירים מקסימים מלח הארץ ואם זה היה תלוי בי אני הייתי שמה אותם בממשלה ממנה אותם לשרים. יש על מי לסמוך 🙂

 7. SARI Says:

  אירית השפירית..תמונה מקסימה.הם מקסימים…

 8. אילנה Says:

  תודה חברות.

  שרי ,שמחה ששבת לבלוג.

  מחכה לשובו של אבי היקר,בבקשהההה.

  קסם האירית שלי,איזה מתוקים הילדים שחווים את המחאה ,נושא חינוכי שראוי שכל משפחה תשתף את ילדיה.

 9. Amit Says:

  שלום שלום ולילה טוב אנשים יקרים!
  איריתיייייי איזו מגילה מקסימה ומענגת הכנת לנו היום!!! כמה שמחתי לקרוא את דברייך(כרגיל) והתמוגגתי מאוד. תודה על היחס החם לכול אחד מבאי הבלוג, את נהדרת!! הלוואי ותופיעי כאן לעיתים קרובות יותר, זה יהיה תענוג לכולם!!
  התמונה מקסימה, הילדודס נראים גאים בעבודתם והמטרה חשובה מאוד.
  אני מזדהה עם הציבור ואם הייתי בארץ, הייתי מצטרפת למפגינים ולצועדים. אחד בשביל כולם- כולם בשביל אחד!!
  אילנוששש ברכות על הפוסט החדש 🙂 הצליח לך!
  פוסט בהחלט ענייני ורלוונטי, תודה על הרענון.
  אני מקווה שארגיש יותר טוב, יום רביעי יש לי תור ואני אתחיל טיפול תרופתי חדש, אני מקווה שאתחיל להרגיש שינוי. לא קל לי לשמור על התזונה, נאסר עלי לאכול דברים שקשה לי מאוד בלעדיהם…אני חורגת פה ושם(טוב נו…יותר מפה ושם) וזה כנראה משפיע, אני יודעת שזה לא בסדר אבל אני בן אדם.
  שרי, תודה שהגעת למסדר 🙂 ח"ח

 10. SARI Says:

  עמיתי המון אהבה ובריאות ממני אליך..אני איתך מחכה לשמוע על הטיפול החדש והצלחתו…מה אסרו עליך לאכול?

 11. אוריתי Says:

  אילנה, כל הכבוד על הפוסט החדש.
  איריתוש, ענקית כרגיל. כמובן לא הצלחתי לפתוח את התמונה, אנסה שוב.
  עמיתוש, בהצלחה בטיפול החדש. אני מתארת לעצמי נשקשה להימנע מלאכול את המאכלים שאת אוהבת אבל בבקשה תנסי.
  חזרתי מערב כיפי עם חברות (עשינו הפעם עגילים) לבית מבולגן, חייבת לסדר קצת לפני השינה.
  לילה טוב וצום קל לצמים (יש פה מישהו כזה?)

 12. אילנה Says:

  ושוב תודה רבה.

  עמיתושקה,אני בטוחה שהתרופות יועילו,היי אופטימית .

  אוריתייי,תשלחי תמונות של עגילים בבקשה.

  גם אני הולכת לנום,אולי אצפה קצת עד שארדם.

  לילה טוב,שינה ערבה ומתוקה לכולם.

 13. ilana pa Says:

  שלום חברות וחברים
  שוב נדדתי למחוזות אחרים, אבל חזרתי, כי יש כאן אנשים נהדרים.
  שפירית – תודה על התמונה – חלק גדול מאד מהעם הזה עומד מאחורי השלטים, וכך גם אני !

  שרי יקירה – אינני יודעת מה קרה, שגרם לך לכתוב את הדברים שכתבת, אולם אפשר להבין מיד כי דבריך נכתבו מהלב וכך גם הרשתי להם להכנס ללבי.
  כל אחד מאיתנו חושב אחרת על דברים שונים ונדמה לי שכאן בדיוק זה המקום להתבטא – הכל נשאר במשפחה.

 14. ilana pa Says:

  תוכן הדברים שכתבתי "עמד" הרבה זמן עד ששלחתיו ולכן לא ראיתי את שאר הכותבים אחרי התמונה של אירית השפירית

  עמית – אני מאחלת לך הצלחה בטיפול החדש !!!

 15. Amit Says:

  שרילה תודה תודה.
  תודה לכם על הבהצלחה, אני אעדכן אתכם בשינוי לכשיגיע.
  נאסר עלי לאכול את כול סוגי הבשרים למעט רגליים של עוף וחזה עוף אורגני.
  הכי קשה לי עם מתוקים, אני אמורה להמעיט במתוקים וזה מאוד מאוד בעייתי, אני מאוד מאוד אוהבת מתוק 🙂
  רסק עגבניות מקופסא, רק טרי מעגבניות טריות-בעייתי כי אני אוהבת פיצות 🙂
  נכון שתמיד אני יכולה להכין רוטב מעגבניות טריות אבל למי יש זמן וסבלנות להתעסק עם זה שיש שלושה קרציות בבית שלא נותנות מנוחה…
  אגב, גם מנגו אסור משום מה. כנראה בגלל החומציות.
  לילה טוב

 16. Amit Says:

  שלוש קרציות..

 17. אילנה Says:

  בוקר טוב

  אילנה'לה,יופי שנדדת מהמחוזות האחרים לכאן,תמיד כיף לראותך איתנו.

  שיהייה לכולנו יום נעים ומהנה.

 18. michal Says:

  אילנה,
  כל הכבוד על הפוסט. אני מעריכה שארנוס בחופשה/חו"ל

  אירית
  הכתיבה שלך תמיד מרגשת אותי.

  לכולכם
  תודה אני אכן התמלאתי אנרגיות כשהילדים חזרו.
  בנוסף, אני פחות מתביישת בעובדת שלי שמסייעת לי בצד הפיסי.

 19. Amit Says:

  מיכלי, שמחה לשמוע!!

 20. Amit Says:

  אילנה פ- תודה רבה!

 21. אירית השפירית Says:

  קטע שנשלח אליי במייל:

  1.8.2011

  לכבוד:

  ראש הממשלה שלי

  ביבי ערב טוב,

  כותב לך אחד, סתם אזרח, לא מהטייקונים וגם לא אחד שזקוק לקצבה. כזה אחד מהאמצע, קם בבוקר, עובד קשה, מתפרנס יפה, משלם 2,500 ₪ על הגן של הבת שלי שהיא בת שנתיים וחצי, אשתי מורה, מרוויחה בסדר – אין תלונות.

  לא יודע מה איתך אבל הסדר יום שלי מורכב מבוקר עד לילה לפרנס את החברים שלך. אני מתעורר בדרך כלל בסביבות שש וחצי, כמו כולם: קפה קטן שמשלשל כמה שקלים לקופה הרושמת של משפחת שטראוס עלית. תוך כדי קפה מעיין בידיעות אחרונות שזרקו לי ליד הדלת ואספו את הכסף על המנוי ישירות למשפחת מוזס. אחר כך אני בודק מיילים ונפרד מעוד כמה שקלים לכיסו של נוחי דנקנר תוך כדי התחברות לנט ויז'ן ספקית האינטרנט שלי.

  בלית ברירה אני נכנס לאוטו בכדי לעבוד ולהתפרנס (כן ביבי, יש כאלה שלא חיים באוהלה של תורה, אלא באוהל של רוטשילד – קצת פחות מכניס, קצת יותר לח אבל אלו החיים) השעון של הדלק צועק "הצילו" ואני עוצר בתחנת הדלק הקרובה בכדי לעשות את הסיפתח בקופה הרושמת של תשובה, כן כן ההוא מהחתונה של השמונה מיליון שמבקש ממך כעת כל מיני מחיקות והקלות.

  בכניסה לעבודה אני נזכר שצריך להעביר לצילה מהוועד 50 שקל לקנות מתנה לדינה שילדה במזל טוב אז אני עוצר בכספומט, לא משנה בכספומט של איזה בנק אני עוצר, ממילא העמלה תגיע ישירות לכיס של ברונפמן, אריסון או צדיק בינו.

  הנה התחיל לו עוד יום עבודה שיגרתי, רק שמונה בבוקר וכבר מימנתי את משפחות שטראוס, מוזס, תשובה, דנקנר, ברונפמן, אריסון ובינו.

  בתשע אני נזכר לשלוח אס אם אס לאשתי האהובה ונוחי דנקנר מחייך אליי ממכשיר הסלקום ואומר : "תודה שאתה מתחשב ועוזר לי לגמור את החודש". עשר וחצי זו השעה בה כולנו עושים הפסקת עשר קצרה – בדרך כלל זה בורקס עם רסק עגבניות ומלח – כן מלח ממפעלי ים המלח של משפחות עופר ודנקנר, ושותים קולה קרה שבשביל מוזי ורטהיים מנכ"ל החברה הישראלית למשקאות היא ממש "טעם החיים".

  כעת נגמר לי הנייר במדפסת והנה שוב דנקנר מנייר חדרה מחייך כל הדרך אל הבנק (הבנק של שרי). אשתי חוזרת אלי מטלפון של בזק כי הסלולארי עלול לסרטן, כשהיא אומרת בזק, שאול אלוביץ מפעיל את המונה שלו.

  ככה עובר עלי כל היום, תוך כדי עבודה אני מוצא את עצמי עסוק בלפרנס את 19 החברים שלך, ביבי, בחמש וחצי אני יוצא לכיוון הבית, בדרך אשתי מחייגת מהאורנג' שלה (כן בן דב – גם לך מגיע קצת בחגיגה) ומבקשת שאעצור בסופר כי נגמר הקורנפלקס. אני עוצר בשופר סל ונזכר בפרסומת שלהם: "בשופר סל הכסף שלך קונה יותר" ומוסיף לעצמי: עוד פעם דנקנר? אני איש עקרונות, יוצא מהשופרסל ואומר – לא עוד דנקנר! עוצר ב AM-PM ודודי ויסמן מחייך אליי ומסנן: "טוב שיש תחרות במשק הישראלי"…..

  אחרי יום שלם שעבדתי עבור כל הטייקונים והמעט שנשאר לי בכיס תרמתי בעל כורחי לאלה באוהל של התורה (דרך המתרים הלאומי : ביטוח לאומי שלוקח ממני "מעשר" בגובה של 16% ומס הכנסה שמארגן לך את המשכורת – מר ביבי, חותך לי עוד כ 40%) אני שוכב לי בסלון מביט בערוץ 2 של מוזי ורטהיים לראות מי הכוכב הנולד הבא.

  וככה, רגע לפני שאני הולך לישון, מצחצח שיניים מול המראה במקלחת, ופתאום מן המראה מחייכת אליי שרי (הכל מתחיל מבפנים) אריסון בשיניה הצחורות ומסבירה לי כמה טוב שאני משתמש במים מותפלים.

  ואני ככה במיטה לא מצליח להירדם מהיום העמוס בו מימנתי את החברים שלך, אדוני ראש הממשלה, מתפלל את תפילת המעמד הבינוני:

  תפילה:

  חטאתי לפניך, רחם עלינו

  אדיר ונאור

  תן לי לגמור את החודש

  תן לראות טיפה אור

  תפסיק להפוך אותי כל הזמן למממן סדרתי

  צדק זה כוכב, אבל מה עם קצת צדק חברתי

  על חטא שחטאתי במזיד

  תאמר לי מה עוד צריך להגיד

  על מנת שתסלח לי ותמחל

  ותעזור לי להתפנות מהמאהל

  נכון, האוהל ברוטשילד נחשב פחות מאוהלה של תורה

  אבל כששני חדרים עולים מיליון שקל – לא נותרה לי ברירה

  עזוב אותי לנפשי במנוחה

  תן לי לחיות את חיי, ואני לא אפריע לשלך

  אבינו שבשמיים, נכון, אז לא צמתי בכיפור

  ואכלתי כל מיני חיות שלפי דעתך אסור

  אבל אף פעם לא גנבתי, לא שיקרתי, ולא עשיתי רע

  והלכתי לצבא כשאחרים ברחו לתורה

  ברוך אתה אדוני, כאן המעמד הבינוני בארץ הקודש

  תדאג שתהיה לי באמת אפשרות לגמור את החודש

  בית קטן, כסף לגן – מבטיח יותר לא להתלונן

  ברוך שם כבוד מלכותך ונאמר

  אמן!

  אוהב

  שימי קדוש

 22. אוריתי Says:

  ערב טוב שפירית,
  אין ספק שהקטע הזה הוא המדובר ביותר היום.
  כל מילה פצצה.
  בדיוק עכשיו דיברו בחדשות עם ילדים על המחאה החברתית והיה מרתק לשמוע את דבריהם. נזכרתי באחיינים המפגינים שלך.
  אתמול חברותי שוחחו על 24/7 יכולתי להשתתף השיחה רק בזכות מה שקראתי פה בבלוג, לא ממש ידעתי על מה אני מדברת אבל היה די משעשע אז תודה למעדכנים
  אילנה, אני לא טובה בלהעלות תמונות, אנסה לצלם ואולי אצליח לשלוח לך במייל. לא מבטיחה.
  המשך ערב נעים.

 23. Amit Says:

  איריתיייי קטע ענק!! מצמרר ממש כמה שזה נכון. מאוד עצוב 😦

 24. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  מה שלומכם ?

  איריתי – אהבתי את הקטע וגם את האחיינים המתוקים שמתרגלים דמוקרטיה. טוב שהגחת לכאן.

  עמיתוש – מאחלת לך הצלחה בטיפול החדש, יש לי הרגשה טובה. ולגבי מתוקים… הסוד הוא במינון. זה אומנם טעים אך גם מזיק.

  מפנקת אתכם בשני שירים ישראלים חדשים שאהבתי, מקווה שגם אתם תאהבו.

  מרב סמן טוב – חצי חיוך

  http://www.youtube.com/watch?v=njPcQPNhe54

  מאיה הרמן – היי

  http://www.youtube.com/watch?v=x_6OprZn2-c

 25. אילנה Says:

  ערב טוב

  היום חויתי את המחאה במשרד.
  קבוצה של כ-30 איש ,אישה וילד מהמאהל בעירי באו להפגין ליד המשרד.
  נשאו שלטים , קראו בקול סיסמאות ופנו אל העובדים בבקשה לצאת נגד מדיניות השר….ולהזדהות איתם.
  הם צעקו,בכו,והלב כאב לשמוע את זעקתם.
  המשטרה איבטחה את ההפגנה .
  לאחר שעה עזבו את המקום בסדר מופתי בחזרה לאוהלים.

  מ יוחדת,תודה עלך הקישורים.

  קסם האירית תודה על הקטע שהבאת לנו.

 26. מ Says:

  לילה טוב לכולם.

  שפרה אמא למופת …. תהנו !

  http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1849332

 27. Amit Says:

  אילנה, איך העובדים הגיבו?
  נשמע מאוד לא נעים…מקווה שהצלחתם לחזור לתפקד במשרד אחרי שפוזרה ההפגנה.
  ממוש, תודה על הקישור. לא אהבתי את התסרוקת החדשה של שיפ,. לא מבינה למה היא מתעקשת להסתיר את הילדה, זה סתם הורס לה וגם לקטנה שרוצה לשחק ולא להתחבא תחת שמיכה….
  בכול אופן, הילדה נראית מתוקה, ענקית…שמנמנה 🙂
  אלה שלי רבע עוף חחחחח ויותר גדולה ממנה

  ליל מנוחה לכולם

 28. Amit Says:

  תיקון- אהבתי את התסרוקת החדשה!!

 29. ilana pa Says:

  וואו, תודה על הקישור לכתבה של שפרה !
  נהניתי לקרוא הכתבה ובעיקר לראות התמונות.
  אני חושבת שזכותה של שפרה לשמור את ילדתה מחוץ לחיים הציבוריים של האם והאב המפורסמים שלה.

  יש לכך כמה סיבות, מבטחוניות ועד הרצון שהילדה תחייה חיים נורמליים ולא תהיה מזוהה עם הוריה על ידי כל אחד. חייהם של ילדים של אנשים מפורסמים לא תמיד שוגה בשושנים.

  שיהיה לכולנו יום נפלא !

 30. אילנה Says:

  צהריים טובים

  ברכות לעמיתושקה המנהלת הנוספת בבלוג.

  מ יוחדת תודה על הקישור,איך רציתי לראות את עמליה…:-)
  אני מבינה את הרצון לא לחשוף את הקטנה ודווקא בשל הבריחה מצלמים הם יארבו לה עד שתהייה תמונה ,חוצפנים.

  עמיתושקה,גם לי עמליה נראית גדולה,היא בת 8 חודשים,לא?
  אני חושבת שרק בתמונות התינוקות נראים שמנמנים,חשבתי שאלה הנסיכה שמנמונת על פי התמונות ואת אומרת שהיא רבע עוף 🙂
  נשיקות לנסיכה האהובה אלה.

  בנוגע להפגנה שהיתה ליד המשרד,כואב לראות את המשפחות האלה,מבינים את דרכם אך ידנו קצרה מלהושיע.

  המשך יום נפלא.

 31. Amit Says:

  אילנושש תודה רבה 🙂 לכבוד הוא לי להיות מנהלת חדשה חחחח
  עמליה אמורה להיות צעירה מאלה שלי לפחות בחודש או אפילו חודשיים
  לפי הפולקעלס שלה היא נראית לי כפול ממנה בגודל. אלה שלי אבל קטנה לגילה זה לא חדש…היא פיצית בכלל לא גדולה ושמנמנה..
  אתמול הייתי אצל הרופאה. התחלתי בטיפול שחשבתי שאחכה אתו בינתיים אבל בגלל מצבי הוחלט להתחילו כבר עכשיו. בינתיים אני בסדר אבל מתה מפחד מתופעות הלוואי שיגיעו בהמשך בטח.
  ממוש, מתוקים זו נקודת החולשה שלי…. אבל קיצצתי אין ברירה.
  תיתושששש איך את?
  יום טוב!

 32. SARI Says:

  היי מה שלומכם?אני כבר יומיים צופה במשימה מצחיקה..אימוץ כלבלבים בוילה של הדור הבא..4 בנות קיבלו לטפל בכלב לבד ואילו 4 אחרות,שנבחרו ע"י הקהל נבחרו לטפל בכלב בשותפות עם אחד מהבנים…הזוגות היו די צפויים:יוני-אתי,ליהי-בן,אורן -ענת,איתן-דניאל…הבנות שמטפחות לבד את הכלב הן ענבר,קרן,איילת ואורטל..

  אתמול הביאו להם את שלי גפני המקסימה כמאפרת וצוות צילום הכולל ספר לתסרוקות..בקיצור הפקה שלמה..בעיני היה יפה ומענין..אך מה ששיעשע אותי מאוד היה אמש הלינה של הכלבלבים..הגברים קיבלו רמקול לחדרם..כמו לתינוקות..ואמורים היו להתעורר ולרוץ לעזור כבת הזוג קוראים לעזרה..זה לא קרה..הבנות נרדמו עם הכלבים על המיטות שלהן או ליד המיטה ..והיו קטעים..חבל"ז..הזכיר לי הימים הראשונים שלי והבנים עם הכלב שלנו.איזה לילות..כשהכלב עדיין גור הוא כמו תינוק…
  הכלב של ליהי ובן היחידי שנשאר ער עד 05:30 בבוקר..וליהי טיפלה בו ולא קראה לבן…היום הגיע מאלף כלבים ולימד אותם כיצד מדברים ומחנכים כלב ומחר יגיעו שופטים לשיפוט…התוצאה הסופית היא כדי שיאמצו הכלבים ,אך גם כדי לאפשר למישהי מהדיירות לזכות בחסינות..

  בעיני משימה מדליקה.

  מי שמפריעים לי מאוד אלה 2 ה"חפרנים" בן ויוני ..הזוג הזה כל הזמן חופרים על הכל…בן בעיקר לכל אדם שמעונין להקשיב..כמה ליהי לא בסדר וכמה לא טוב לא עימה ומיד כשאומרים לו את מה שהוא משדר שהוא רוצה לשמוע..תיפרד ממנה הוא נבהל ואומר אני עדיין נמשך אליה..

  אני מרחמת על ליהי כשהיא תצא החוצה ותראה את כל הדיבורים עליה..פשוט דוחה..מה שמראה שחיצוניות זה לא הכל..ליהי נחמדה בעיני ומתפתחת לאור הטראומה של חייה בשלבים איטיים ואילו הוא רק יודע לדבר כמה הוא טוב..

 33. ilana pa Says:

  עמית – ברכות מקרב לב על שקבלת עליך ניהול משותף של הבלוג המקסים הזה ואני אשמח לקרוא גם פוסטים שלך 🙂

  משום מה, התכנית 24/7 לא תפס אותי במיוחד, למרות שדווקא כעת יש לי יותר זמן להסתכל בלילות, כי אני בחופשה שלצערי, תסתייס בשבוע הבא 😦

  משהו שם כל כך לא מציאותי לי בכלל. דווקא שמעתי שעוד מעט עולה תכנית בהנחיית אסי עזר ושם זה נשמע הגיוני יותר, כי הבנות יצאו לדייטם הרחק מעין המצלמה… או שאני טועה ???

  סופש נעים ובעיקר – קריר !!

 34. Amit Says:

  אילנה פ' תודה תודה 🙂

 35. Amit Says:

  אחד השאלונים היותר נחמדים לדעתי מתוך התוכנית "סטודיו למשחק"

  1. מה המילה הכי אהובה עליך בעולם? (קסום)
  2. מה המילה הכי שנואה עליך בעולם? (אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא)
  3. מה מדליק אותך? (אינטיליגנציה וחוש הומור)

  4. מה דוחה אותך? (בורות גזענות ופרימיטיביות)

  5. מה הקללה האהובה עליך? (כוס אמק)

  6. מהו הצליל האהוב עליך בעולם? (הצחוק של הילדים שלי)

  7. מה הרעש השנוא הכי שנוא עליך? (זמזום של יתוש)

  8. באיזה מקצוע היית רוצה לעבוד (חוץ מאשר במה שאת/ה עובד בו היום)?
  (צלמת)

  9. באיזה מקצוע לא היית רוצה לעסוק בשום פנים ואופן? (פדיקוריסטית)

  0. אם גן עדן קיים, מה היית רוצה לשמוע את אלוהים אומר לך, כשתכנס דרך שערי השמיים?
  (כל מי שאת אוהבת מחכה לך כאן)

  עכשיו תורכם 🙂
  לילה טוב

 36. SARI Says:

  הי עמיתי ,מצטרפת אני לברכות בגין היותך נוטלץ חלק באחריות הבלוג..בהצלחה.
  אני מאוד אוהבת את התוכנית סטודיו למשחק..הרבה שחקנים ענקיים ומוכרים עברו בתוכנית ותמיד למדתי הרבה דרך התשובות שלהם..בעיקר אהבתי איך הם לומדים תפקיד ומה גורם להם לבחור דמות אחת\תפקיד אחד או אחר..ואני מדברת על גדולים..כאלה שיכולים לבחור!

  איך הצלחת להשיג השאלות..אני אוהבת..

  הלילה היו קטעים מצחיקים בוילה…בעודי משוחחת עם אילנה בטלפון ומביעות תימהון על כך שמסכי הטלויזיה לא מראים מה קורה עם הכלבלבים החל מהשעה חצות וחצי ופתאום 2.5 לפנות בוקר וכל הכלבלבים מלבד הכלבה של אתי ויוני הוצאו החוצה לשחרור לחצים..(שרותים…למי שלא הבין)ע"י איילת ענבר וענת והשאר נותרו לישון כמו אורטל,דניאל קרן וליהי..

  מצחיק היה לראות את הכלבים חוזרים לחדר השינה ומשתוללים כאילו אין מחר..או כאילו לפחות בוקר עכשיו..
  אתי נאלצה לצאת לבד עם הכלבה שלה ואז פתאום התעורר בן שיצא לעזור כמה דקות לאחר שהבלאגן הסתיים…ואת אמרה לו תודה אבל לא…והוא בקול תרועה אמר..אתם לא צריכות עזרה אז לא צריך..הבעיה ,שהוא דיבר למצלמות כיוון שהכלבים בחדר הבנות עם הבנות ואילו הוא לבד בסלון…

  כעת שוב המסכים עומדים על צילום פינת האוכל ולא מראים לנו את חדר הבנות..

  יכול ליות שהם מנסים להמעיט בתצלומי הבנות החצי מעורטלות ..המנסות להירדם עם הכלבים…

  מענין איך יהיה מחר…מחר מתוכננת תחרות שיפוט לאחר שהיום הדיירים והכלבים עברו שיעור באילוף כלבים ושיחת פסיכולוגית ומאלף הכלבים….

  מחר הם יצטרכו להוכיח..וע"י כך לצבור נקודות..שהכלב מכיר את שמו..יודע ללכת עם רצועה..מזהה אותם..יודע לשבת ועוש..הם קיבלו צ'ופרים לכלב…נקניקיות ביס ולימדו אותם לחתוך אום לחתיכות קטנות ולהיעזר בהם כחיזוק חיובי לכלב…וזה עבד מעולה..

  הערב היה קטע מצחיק אחר..ריכזו את הדיירים עם הכלבים בסלון והקרינו להם סרט על כלבים מחוננים..למשל אחד שמנגן בפסנתר..השני יודע לומר "אני אוהב אותך" באנגלית ועוד..ואילו הכלבים שמעו נביחות על מסך הפלאזמה ויצרו מקהלה של נביחות שלא נרגעו לאורך כל שידור הקטע..אני התגלגלתי מצחוק..

  הדיירות ממוטטות ממחסור בשינה בלילה הקודם ישנו שעתים והתעוררו עם הכלבים ב 6:00 בבוקר ומאז משכו יום של פעילויות כדי לעייף הכלבים..ובשעה 23:00 ביקשו מההפקה להכריז על השעה חצות כשעת שינה וחושך בחדרים..הבקשה נענתה…כיון שהם למדו ע"י המאלף היום שמחזור השינה של הגורים הוא כ- 3 שעות כל פעם..והם התמוטטו מעייפות…אך בקושי עבור 2:45 דקות וכל הכלבים למעט הכלבה של אתי ויוני ..התעוררו ויצאו לחצר..

 37. michal Says:

  בוקר טוב

  הכתיבה בבלוג חזרה להיות כמו בעבר. הרבה יותר נוח.

  עמיתוש, האם זה קשור אליך?

  שמחה שהפכת להיות "כחולה,, שיהיה בהצלחה כמנהלת

  אילנה פ'
  מה שלום יונתן? איך מסתדרים?

  אילנה,
  מה קורה עםארנס? הוא בחו"ל?

  תיתוש
  השמיעי קול. גם קוקוריקו תרנגול מספיק

  סוף שבוע נעים

  סוקר

  ט
  ו
  ב

 38. Amit Says:

  בוקר טוב
  מיכלי, אני לא קשורה להטבה שיש לך עם הכתיבה בבחלוג, אצלי זה הפוך…שוב חזרה לי אותה בעיה שהיתה קודם. אני אצטרך לחזור לפיירפוקס. תודה על הברכות, אני מקווה שאצליח להיות מנהלת טובה 🙂
  לגבי הסקר הנחמד, אתם מוזמנים לענות עליו!! בשביל זה העלתי אותו…התשובות בסוגרים הם שלי 🙂
  המשך יום נעים ושבת שלום ומבוכרת לכולם

 39. תיתוש Says:

  צהריים טובים חברים יקרים שלי 🙂
  עמיתוששששששששש בהצלחה. הצתרפותך להנהלה מבורכת.הסרבל הכחול הולם אותך 🙂
  אני היתי עונה כך
  1. מה המילה הכי אהובה עליך בעולם? (חיבוק)
  2. מה המילה הכי שנואה עליך בעולם? (חם לי)
  3. מה מדליק אותך? (אינטיליגנציה וחוש הומור)

  4. מה דוחה אותך? (טימטום גזענות והתנשאות)

  5. מה הקללה האהובה עליך? (מניאק)

  6. מהו הצליל האהוב עליך בעולם? (צחוק של תינוקות)

  7. מה הרעש השנוא הכי שנוא עליך? (חריקות)

  8. באיזה מקצוע היית רוצה לעבוד (חוץ מאשר במה שאת/ה (מדריכת טיולים בכל העולם) (צלמת)

  9. באיזה מקצוע לא היית רוצה לעסוק בשום פנים ואופן? (לא הייתי רוצה להיות פוליטיקאית בכנסת ישראל)

  0. אם גן עדן קיים, מה היית רוצה לשמוע את אלוהים אומר לך, כשתכנס דרך שערי השמיים?
  (עכשיוב את באה?.אני מחכה לך כבר שנים)
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  ממוש תודה על הקישורים.

  שרי תודה על העידכונים.

  מיכל קוקוריקו תרנגול 🙂 מה שלומך?
  היומיים האחרונים היו קצת פחות חמים ואני מרגישה קצת יותר טוב.

  חיבוק גדול לכולם אוהבת אתכם מאוד 🙂

 40. ilana pa Says:

  עמית, אני מקבלת עלי את האתגר במענה לשאלון הנחמד שהבאת !
  וזה כלל לא פשוט, אם רוצים לענות תשובה מבפנים ולא סתם כך…

  1. מה המילה הכי אהובה עליך בעולם? – נכון לעכשיו, יונתן
  2. מה המילה הכי שנואה עליך בעולם? – "כאילו"
  3. מה מדליק אותך? – מוזיקה טובה, אוכל טוב
  4. מה דוחה אותך? – לכלוך ואני נגעלת עד קבס מתולעים
  5. מה הקללה האהובה עליך? – אינעל ג'אבאבורום אל ג'אבאק …יתכן שקצת סירסתי
  את הקללה, אך כך זוכרת אותה מן המערכון של אריק אינשטיין & אורי זוהר ומאז
  זאת הקללה האהובה עלי 🙂
  6. מהו הצליל האהוב עליך בעולם? – כשיונתן משמיע קול [כן, כן, הוא כבר משמיע קולות
  כשאנו מדברים איתו וזה התחיל לא מזמן]
  7. מה הרעש השנוא הכי שנוא עליך? – צעקות ודיבור בקול רם והמולה שנגרמת ע"י
  אנשים
  8. באיזה מקצוע היית רוצה לעבוד (חוץ מאשר במה שאת/ה עובד בו היום)? – ציירת /
  כותבת את החומרים שלי במשרה מלאה / זמרת במקהלה קלאסית שנוסעת לחו"ל
  כמה פעמים בשנה.
  9. באיזה מקצוע לא היית רוצה לעסוק בשום פנים ואופן? מסג'יסטית [זו עבודה פיזית
  קשה מאד ואני מפונקת]
  0. אם גן עדן קיים, מה היית רוצה שאלוהים יאמר לך,כשתכנס דרך שערי השמיים? –
  אבא ואמא ממתינים לך !!!

  סליחה על שעניתי לפעמים תשובות ארוכות יותר. נראה לי שזו דרך טובה לפתוח צוהר,
  גם אם הוא קטן לפנימיות של כל אחד מאיתנו.

  לפני פרידה – היום הבת והחתן שלנו עשו הפתעה והגיעו אלינו – העברתי שעות של
  הנאה גדולה. וכמו כל סבתא גאה אני אומרת לכם: רק אצל סבתא אילנה, ליונתן
  המתוק כל כך טוב עד שהוא נרדם צ'יק צ'ק" 🙂
  ומי שמסתקרן, יש תמונה של יונתן באחד הרשומות האחרונות בבלוג שלי
  [לחיצה על השם שלי תביא אתכם לבלוג]

  שבת שלום !!!!
  מיד !!! וזהו 🙂

 41. Amit Says:

  שבת שלום חברים יקרים
  אילנה פ' ותיתוששש תודה שעניתם לסקר! עכשיו אני יודעת עליכן יותר דברים 🙂
  אילנה הצצתי לך בבלוג ומאוד נהנתי לראות את יונתן שלך. הוא מתוק מאוד מאוד. איזה אפונצ'יק כפתורי 🙂
  קבלו שיר ישן נושן של שלמה ארצי- את אינך יודעת
  http://www.youtube.com/watch?v=pWCIyGajjeU&feature=related

 42. ilana pa Says:

  לילה טוב עמית וכל יתר אנשי הבלוג
  חלומות מתוקים ובעיקר קרירים עד הבוקר !!

 43. אילנה Says:

  שבוע טוב ומבורך
  עמיתושקההה,בהצלחה בטיפול ,מאחלת בריאות טובה מכל הלב.
  כלכבוד על הסקר ,אני עצלנית מלהשיב עליו,את סולחת לי נכון?

  מיכלי,ארנוס לא בחו"ל,ארנוס בהתלבטות בעניין לימודיו,אני מקווה שיכנס לכן בימים הקרובים ויעדכן.

  אין לי מושג מה קורה עם בר,שלחתי לה מייל ולא השיבה לי 😦

  אילנה'לה,יונתן שלך מקסים,נחת ואושר.

  שיהייה לכולנו שבוע טוב ומבורך,שבוע של בשורות טובות ומשמחות.

 44. SARI Says:

  שינה ערבה לאלה ההולכים לישון ולאלה מאיתנו ,שטרם נכנסו למיטה אברך ב-לילה טוב ..ו-שבוע טוב ומלא קסמים לכולנו!

  אילנה פ-כיף לראותך כאן ועוד יותר בתמונה של נכדך המקסים-איזה כיף זה תינוקות..ואני יודעת שסבתאות וסבאות זה פרק אחר ויפיפה בחיים…אני נהנית מהיום-מההורות..ומאמינה שאהנה לכשיגיע הפרק הנ"ל.

  עמיתיל'ה..בריאות והקלה בכאבים..המון אומגה 3..מקל על הסימפטומים השונים.

  הדור הבא..למעונינים:
  השבוע חלו בוילה מס' שינויים ,שהגדול בהם התפרקה לחלוטין הקבוצה אתי קרן וליהי כששתי האחרונות כבר מזה שבועיים יוצאות החוצה ומכירות את שאר הדיירים בכיף ואילו אתי שנפגעה מהצעד שעשו השתיים..עזבו את כנפיה ובחרו לעוף למחוזות אחרים ,החלה כפי שהיא בנורמל.."ללכלך" עליהן ,אך בעיקר על קרן..לכל אוזן שהיתה קרויה להאזין…היו גם 2 התפוצצויות מצד אתי על קרן בנוסף קיבלו דיירי הבית בעקבות פליטות מגעילות של אתי ובן לגבי בע"ח-קיבלו משימת טיפול ואילוף של 8 גורי כלבלבים…המשימה עברה לאחר 3 ימים ו- 2 לילות..והסיטואציות השונות הביאו אותי לפעמים לצחוק ובאחרות לבכות מאהדה ואיכפתיות ומאהבה שלי לכלבים..מדהים שהטיפול בכלבים גילה בחלק מהם את האנושיות ,שלפעמים לא נראית כלפי אנשים הגרים יחד עימם תחת אותה קורת גג…

  כיוון שהמשולש אתי קרן וליהי התפוגג..אתי חברה לה לדניאל ואורטל כדי למלא הוואקום..ואתי כל היומיים עסוקה בסיכסוכים ורכילויות בין הבנות שהיו עימה הבנות החדשות…רמת הליכלוך היא מגעילה..ואתי אינה עוצרת באדום ואפילו נשבעת בספר תורה בעודה משקרת כדי ליצור אמינות אצל דניאל ואורטל…

 45. SARI Says:

  המשך עידכון למאורעות הלילה הזה בוילת הדור הבא..הערב נאלצו כולם מלבד איתן להצביע מיהן 2 המועמדות שלהם להדחה השבוע,כשקרן קיבלה חסינות במשימת הכלבלבים…בנוסף קרן קיבלה הודעה היום בצהרים,שהכלב לו קראה "צ'ארמר" מועבר לביתה ושותפתה תטפל בו עד שקרן תחזור הביתה..והאושר של קרן היע עד השמיים..היא היחידה שזכתה לאמץ מתוך חבורת הכלבלבים…משום מה בקשות אחרות לא ממש יצאו לפועל..או שנאמרו רק מהפה והחוצה וללא ביסוס..איני יודעת רק אני מאושרת עבור צ'ארמר וקרן וכרגע הילה השותפה שלה לדירה שנושאת בנטל לתקופה הקרובה..
  ההצבעה היתה קשה לכולם כיוון שחלק רצו להצביע נגד אנשים מסויימים ובסוף בחרו בברירות מחדל והאחת מהן היא איילת ,שעליה חבל לי מאוד..

  מחר בערב יהיה שידור מענין..יוכרזו המועמדות להדחה…וכיון שאת י לחוצה מכך שהיא תועמד להדחה..והיא פוחדת מבלאגאן עם איתן..היא ליכלכה בכל פינה אפשרית כולל על ליהי אצל בן…

  לשמחתי כאן היא לא צלחה…אך לקרן ולליהי זה הספיק ואינן מתכוונות לשבת בשקט..

  ליהיא ,שהוזמנה לחצר של הבנים ע"י בן סיפרה לו על כל מה שעבר עליה בחודש וחצי האחרונים ואיך הי בעצם "ישבה" בשקט והלכה אחרי אתי ,כיוון שקרן כל פעם מצאה סימנים של דברים טובים באתי..גם כשהנ"ל כבר התחילה להכאיב…וליהי אמרה שיותר זה לא יקרה -היא לא תחיה תחת פחד מאדם אחר ובכך שיתפה את בן בכל מה שחלקה עם קרן ואח"כ הייתי עדה ליופיו של רומן מתוק..גיפופים ונשיקות..כמובן שהעבירו אחכ המסך לחצר…לדניאל ואורטל שיצאו לחצר "לעשן" סיגריה אחרונה ובעצם שבו בפינה וריכלו על קרן..ואורטל המשיכה להבעיר את דניאל..שכרגע נראית לי כ בחורה די תמימה הרוצה מאוד להאמין בכל ליכלוך שמספרות עליה אי ואורטל..כל אחת מיבותיה היא ואילו דיאל מהפגיעה שלא קיבלה 24 שעות מתנה עם איתן ביום הולדתה ואילו קרן כן קיבלה וניצלה ההזדמנות…

  דניאל תחת הרושם שאיננו יודעים שגם היא קיימה יחסיםם איתן ועוד על הלי הראשון ובלילות החרים בם ישנה עימו עד לשעות בוקר. המוקדמות..

  אני מקווה שדניאל תפקח עיניה ובמהרה לגבי אורל ואתי…
  הרי איתן היה זה שפתח לקרן את עיניה בנוגע לאתי והוא די תומך בקרן גם כשהיא נופלת ובוכה לאור ההשמצות של אתי..הוא מהצד אך ניגש ותומך ומחזק ומעודד את הפרידה הזו..ובטוחה שלא יאהב שדניאל נשאבת למקום הזה שהתפנה ע"י קרן וליהי..

 46. ilana pa Says:

  וואו שרי – המון תודה על העדכון.
  בשבוע האחרון לא היה לי זמן להתעדכן בקורות הדיירים בוילה של הדור הבא ואת בהחלט סגרת עבורי את הפערים.
  אתי היא סוג של "בובלילית" וכבר למדנו ואנחנו יודעים שאנשים כאלה עושים רייטינג בהתנהגות שלהם, כי אנשים אוהבים אקשן. יחד עם זאת, הספיק לי לראות ולשמוע אותה בשבוע – שבועיים הראשונים. אין לי סבלנות יותר ל"שכונה" של אתי ואני מקווה שהפעם אכן תצא מהווילה – מספיק ודי
  עוד דבר קטן – שרי יקרה, כולם מרכלים על כולם וריכולים אינם הסיבה לא לאהוב מישהו. השיעמום גורם לכך יותר מכל דבר אחר. עם זאת, הרכילות לא צריכה להיות מרושעת ושקרית. זה הגבול האדום. יש מה שנקרא: רכילות אנפורמטיבית, שעוזרת לאחד המתמודדים וזה בסדר שהחבר/ה תעדכן את מקבל האנפורמציה, דבר שמקובל עלי.

  בקיצור – כלמודי נסיון מבית האח הגדול, למדנו כבר שהשיעמום הוא אם כל הריכולים..:-)

  זה יום החופשה האחרון שלי …. וממחר, כבר לא אוכל לסוע מתי שבא לי [מהבוקר] לראות את יונתן שלי… וזה מחרפן אותי!

  שיהיה יום טוב לכולם }{

 47. michal Says:

  בוקר טוב

  עמיתוש, תודה על השאלון. אלה התשובות שלי:
  מה המילה הכי אהובה עליך בעולם? – אמא
  2. מה המילה הכי שנואה עליך בעולם? – אפיצות
  3. מה מדליק אותך? – ספר טוב, מוסיקה וטיולים (בעבר יותר מאשר היום)
  4. מה דוחה אותך? – פלצנות
  5. מה הקללה האהובה עליך? – כוס עמק.
  6. מהו הצליל האהוב עליך בעולם? – קול צחוק
  7. מה הרעש הכי שנוא עליך? – צלצול שעון מעורר. צלצול טלפונים סוללרים.
  8. באיזה מקצוע היית רוצה לעבוד (חוץ מאשר במה שאת/ה עובד בו היום)? – אני מעבר לכך
  9. באיזה מקצוע לא היית רוצה לעסוק בשום פנים ואופן? מנהלת חשבונות
  0. אם גן עדן קיים, מה היית רוצה שאלוהים יאמר לך,כשתכנס דרך שערי השמיים? –
  ברוכה הבאה

 48. michal Says:

  שרי

  תודה על העדכון. יש לי הרגשה שדניאל עברה את השיא עם איתן וכשתבואנה בנות חדשות, הוא יגלה בהן עניין.

 49. SARI Says:

  אילנה פ' -תודה.את צודקת השיעמום מוליד רכילות..כואב לי הרוע..אך גם אני חוטאת בו כשאני אוהבת אחד ולא מענין אותי האחר…סליחה.

  הבוקר מתברר לפי שמועות וקטעי שיחות..כנראה שהוזמנו מס' בנות להצבעה חוזרת ..הרכילות בפורום היא ,שכאילו ההפקה רוצה שאתי תעמוד להדחה לעומת איילת..זו רכילות ואין לנו שום תשובה לגבי זה…אחת מאלה שחזרו להצביע שנית היא ליהי ואת זה אני מבינה מקטעי שיחות עכשיו בין הבנות…

  אני מקווה שהיה לה האומץ לבחור אתי..ולא להקשיב להערה של בן אתמול שלא לבחור באתי…

  ליהי כרגע פגועה..משהו שהן שמעו בבית שמתאר אותן בצורה לא טובה והן יודעות שהמקור הוא אתי…אין לי מושג מי אמר מה ואיך שהוביל לידיעה שלהן שמישהי מרכלת עליהן ומציירת אותן בצורה לא יפה בבית…

  דנה ברגר "חמימות חולפת"…השיר שקרן שרה אמש לעצמה וכרגע היא וליהי שרות…

  חמימות חולפת
  דנה ברגר
  מילים ולחן: ורד קלפטר

  אקורדים

  זו היתה חמימות חולפת
  היה נדמה לי שזה האושר
  אחזתי בו לרגע וחשבתי
  שאלו הם באמת חיי

  כעבור שעה התבדתי
  נפלו עלי השמיים
  לא יודעת מה עלי לעשות
  ומה עלי לחפש
  כי הכל כל כך חשוב ולא חשוב

  אנשים זוכים ואנשים מפסידים
  וחבר שאהבתי
  חבר שאהבתי נעלם מחיי
  עכשיו יש לי אותך ולך אותי

  וכל נגיעה היא שעמום
  וכל ראיה מכאיבה לי
  לא יודעת מה עלי לעשות
  ומה עלי לחפש
  כי הכל כל כך חשוב ולא חשוב

  כנראה שהצמיאו שקר לגבי ליהי כאילו היא קראה פתקים או משהו של מישהו אחר..וכל רגע מקפיצים התמונה ..כל פעם שליהי מזכירה את זה…

 50. SARI Says:

  קטע שנרשם בתפוז…"זרקו להם מבחוץ פתקים עם אבנים וכתבו שם על קרן וליהיא וכתבו שהן ניסו לקחת לדני את הסמארטפון.
  קרן וליהיא הבינו שכך מדברים עליהן בתוך הבית ושתיהן בשוק
  איתן אמר שלא קרא את הפתקים.."

  ליהי בלחץ כיון שהליכלוכים עליה כואבים לה…כנראה שיהיה פיצוץ בקרוב מאוד בוילה.

 51. Amit Says:

  לילה טוב
  מיכלי,תודה על תשובותייך!

 52. אילנה Says:

  ערב טוב

  מה שלומכם?

  לתוכנית "הדור הבא "הולך להיכנס רווק נוסף ושמו הוא גב פשטי.
  נראה שיתחיל להיות שמח בבית 🙂
  לא נראה לי שתכנסנה רווקות נוספות,התוכנית לקראת סיום ורווק יעשה מספיק לטריפת הקלפים.

  המשך ערב טוב ומהנה.

 53. זיו Says:

  היי, שלום לכולם ! כיף לראות שהבלוג כאן עוד חי ונושם.
  אני חוזר אליכם מסיבה אישית בתקווה שתעזרו לי.
  למי מכם שזוכר, הייתה כאן חברה בשם "צופה בהאח הגדול", לי ולה היה קשר אישי חם שנגדע יום אחד בלי התראה מוקדמת. במקביל היא גם הפסיקה לכתוב בבלוג. אין לי מושג מה קרה, לאן נעלמה והבעיה העיקרית שגם אין לי ולא הייתה לי דרך לאתר אותה. לפני כמה ימים חלמתי עליה בלילה, והעניין הציף אותי. כיצד הקשר בינינו נותק כרעם ביום בהיר, ואיך עד היום למעשה אני לא יודע מה איתה. העניין מאוד הציק לי בימים האחרונים והחלטתי שאני לפחות אנסה להגיע אליה, אני מרגיש שאני חייב לסגור את הפינה הזאת.
  אם מישהו מכם זוכר או יודע פרטים לגביה שיעזרו לי למצוא אותה או להגיע אליה אני יותר מאודה לו.

 54. Amit Says:

  אהלן זיו!!
  כיף לראות אותך כאן 🙂
  מה שלומך?
  אין לי קשר עם צופה כך שאני לא יכולה לעזור לך לאתרה. מצטערת. אני מקווה שאולי היא מציצה כאן לפעמים ותבין שאתה מחפש אותה. מקווה בשבילך שאכן תצליח במשימתך. חוץ מזה, תשאר איתנו 🙂 יהיה נחמד .
  היום היתה לי הפתעה מרגשת בתוכנית מאסטר שף. מיכל ממאסטר שף הישראלי הגיע לשפוט יחד עם עוד שני שופטים זרים ,הודי וצרפתי. אני קפצתי מאושר כששמעתי שנציג ישראלי יגיע ומאוד התרגשתי לראות את מיכל. אגב, לא ידעתי שהיא שפית…חשבתי שהיא רק מנחה את התוכנית 🙂
  היא היתה מקסימה, דיברה בביטחון מלא ובשפה עשירה כאילו שאנגלית שפתה הראשונה. מה אומר, הרגשתי גאווה אדירה!!
  לילה טוב

 55. Amit Says:

  נסיון 1234

 56. ilana pa Says:

  עמית, הנסיון שלך הצליח 🙂

  בוקר טוב לכולם,
  זיו, שלום לך. גם אני מצטערת שאינני יודעת ומכירה את הבחורה שאתה מחפש.
  ככה זה בעולם הוורטואלי, בשניה אחת אתה יכול להיות הכי קרוב לשני ורגע לאחר מכן – פוףף… השני נעלם.

  בשבילה, אני מקווה שההעלמות היתה לצורך עשייה טובה !

 57. michal Says:

  זיו מה שלומך? חסרת לנו מאו.

  לפני כשנה שאלתי בבלוג האם מישהויודע מה קורה איתך, מה מעשיך. ולאיש לא היה מושג.
  בבקשה תעדכן אותנו …

  לגבי הבחורה, אין קשר וגם אני מקווה שמדי פעם היא מציצה כאן ואולי תראה את ההודעה שלך.

  יום טוב

 58. michal Says:

  אילנה,

  נראה כי התונית "מתה" מנסים החיות אותה. אני מבינה שגם בנות חדשות תכנסנה.

  בעניין איתן- הבנתי שאתמול הוא היה בדיכאון. אני לא ראיתי אבל חברה של קרן (בתי) מכירה את אחת מהבנות (ענת) והיא צופה די קבועה. היא סיפרה שאתמול הייתה מסיבה לרגל חג האהבה ואיתן עזב אותה כבר בהתחלה והתבודד במרפסת של הבנים. היא חושבת שאולי ההפקה רמזה לו שמכניסים רווק נוסף.

 59. אירית השפירית Says:

  אהלן זיו יקר שלנו, מאוד-מאוד התגעגעתי. כייף לראות אותך כאן.
  אני מקווה שתצליח לאתר את "צופה" הזכורה לנו לטוב. היתה לי כתובת מייל שלה אבל מסתבר שהיא כבר לא מעודכנת, אז צר לי שלא יכולתי לעזור. יש לי הרגשה שהיא רצתה להישאר אנונימית ולהפריד בין חייה האמיתיים לכתיבתה בבלוג, ואם כך אז אין מה לעשות וצריך לכבד את רצונה. לפחות היא השאירה לך טעם טוב של חברות וחמימות, וגם זה הרבה.

  עמיתי מתוקתי, ברכות על הסרבל הכחול החדש שלך. אני סומכת עליך שתתאקלמי צ'יק-צ'ק בתפקיד הקשה . אני רק מבקשת שתהיה לך סבלנות אלינו הכותבים, שלא תמיד מגיבים מייד, ולפעמים אפילו לא מגיבים בכלל, גם אם הנושאים מעניינים. את יודעת איך זה, החיים מלאי העיסוקים משתלטים עלינו ולא תמיד יש זמן להגיב מייד ברגע האמת.

  לגבי השאלון, דווקא מעניין לקרוא את התשובות של חברותיי כאן, אבל אני לא יודעת איזו תשובה לענות על אף אחת מן השאלות כי אין לי מילה שנואה ומילה אהובה ואין לי קללה מועדפת, ובסך הכול אני די ביישנית ומרגישה שהתשובות האמיתיות יהיו די חושפניות, דבר שאני לא רוצה לעשות. אבל אני בטוחה שאשתלב ב"משחקים" אחרים שאני בטוחה שיגיעו אם יהיו פחות חושפניים.

  אני מקווה שאת מטפלת בעצמך ושיצליחו להגיע לאיזון נסבל של תרופות ותזונה שיאפשר לעצור את התקדמות המחלה. אני מאחלת לך בריאות ואושר ושולחת לך חיבוק מחזק. אני מקווה שגם אבא מתקדם בשלבי ריפויו ושבקרוב יוכל לעמוד על הרגליים ולשוב לחייו. נשיקות לשלושת הקטנטנים הנמרצים שלך.

  נשיקות לכל חברות וחברי הבלוג, כולל הסמויים שבינינו. אני שולחת לכולכם סורבה תות-קיווי טעים ומרענן.

  יום נעים!!!!!!!!

 60. תיתוש Says:

  צהריים טובים חברים יקרים שלי 🙂

  היי זיו מזמן לא שמענו ממך. מה שלומך? מה עובר עליך בתקופה האחרונה?
  גם אני זוכרת את צופה לטובה ומאוד חיבבתי אותה. היא היתה נכנסת לבלוג בעיקר בלילות. תמיד היה לי הרושם שהיא הפרידה בין הבלוג לחיים האישיים שלה ולא היתה בקשר עם חברי הבלוג מעבר לבלוג. מי שיכול להיות שאולי היתה איתה בקשר זאת עדידוש אז אולי אם יש לך קשר איתה אז תשאל אותה.
  שמחתי לשמוע ממך שוב ומשמח לשמוע ממך עוד בעתיד 🙂

  אירית תמיד כיף לראות אותך בבלוג. ואם לא אכפת לך בפעם הבאה שאת שולחת גלידת סורבה בבקשה שתהייה לימון אני לא אוהבת קיווי 😀

  עמיתוש יקירתי מה שלומך האם יש שיפור עם התרופות שאת מקבלת?

  איפו אוריתיס? יכול להיות שאת נופשת עכשיו באחד מאיי יוונוססס. בכל אופן איפו שאת נמצאת תהני מהחיים 🙂

  חיבוק גדול לכולם אוהבת אותכם מאוד 🙂

 61. זיו Says:

  היי, שלום לכולם ותודה לעוזרים.
  שלומי טוב, תודה לאל.
  אילנה, ממה שזכור בזמנו של המפגש נלקחו מספרי טלפון. אם יש ברשותך מספר הטלפון שלה או אמצעי אחר כדי לאתרה אני אשמח לקבל בערוץ הפרטי כמובן.
  אירית ותיתוש- אהלן ותודה על העזרה. ביני לבין צופה היה קשר אישי וחם וארוך בערוץ הפרטי. כמו גם עם עדי כמו שנאמר, ואכן פניתי אליה. נראה אם היא תוכל לעזור לי.
  ולטענתך אירית, כמו שציינתי הקשר בינינו היה מעבר. ואני גם לא חושב שזה בסדר להעלם לבן אדם ביום בהיר. ואם אשיג את צופה אכן היא תקבל על הראש 🙂
  בכל אופן, שוב תודה לכולם. ואם אתם נזכרים במשהו או יש ברשותכם מידע אודה לכם מאוד.

 62. Amit Says:

  שלום לכולם
  איריתי הי יקירה! טוב לשמוע ממך 🙂 אני לא מצפה מאנשים להגיב ישר לפוסטים או נושאים שיועלו. אני רק יכולה להיות כנה ולומר שאם לא יהיה עניין במה שאנסה להעלות מדי פעם כדי להפריח את הבלוג ואנשים יתעלמו או שיוותרו על הרעיון זה לא יצליח. לטנגו צריך שניים 🙂 או לעיתים אפילו יותר משניים.
  יום טוב לכולם!

 63. תיתוש Says:

  היי זיו לפי מה שאני זוכרת צופה לה היתה במפגש עם שפרה אז יכול להיות שגם לא נתנה את הטלפון לאילנה. אני חושבת שמאוד היה חשוב לה לשמור על פרטיותה אני מקווה שמאוד שתצליח לאתר אותה ושתחדשו את הקשר 🙂

 64. זיו Says:

  היי תיתוש, כן אני יודע שאינה הייתה אך עדיין יש בי תקווה לגבי הטלפון 🙂
  כוונתי אינה לחדש את הקשר בהכרח, אלא לדעת שהכל בסדר ולסגור פינה בשבילי לפחות. זאת תחושה של חוסר אונים כשאין לך גישה או דרך לדעת את שלומו של בן אדם שהיה מאוד יקר לליבך בשלב כזה או אחר בחייך. אתה מרגיש כאילו אתה נמצא באפלה. אתה ממשיך בחייך, כמו שממשיכים אחרי כל דבר בחיים ואז אתה מתעורר יום אחד ואתה מבין שהדחקת ושקיים בך רצון מסוים.
  הרגשתי קצת ביקורת לא נעימה בדבריה של אירית, ואני בטוח שזאת אינה הייתה כוונה. אני באמת מאמין בלב שלם, שאני אפילו באיזשהו מקום חייב לעשות את הדבר הזה.

 65. תיתוש Says:

  היי זיו אני מבינה אותך גם לי יש ימים כאלה שאני נזכרת באנשים מהעבר שלי אן בגלל שהם נכנסו לי לחלום ואן בגלל סיטואציה מסוימת שמזכירה לי אותם בדרך כלל זה אנשים שהקשר שלי איתם אבד סתם בלי סיבה פתאום יום אחד קמים ושואלים אך זה קרה אבל אני לא מעיזה אחרי שנים לחפס החריהם למרות שהייתי רוצה לדעת מה איתם ושהכל בסדר. אני שמחה שאתה כן עושה את המעמץ לחפש את צופה ולא משנה מה הסיבה יכול להיות שאתה רק רוצה לסגור איתה פינה יכול להיות שבכלל זה יוביל לחידוש הקשר ויכול להיות נחמד. בכל אופן אני מקווה שמעמציך ישאו פרי ותמצה אותה אפילו רק כדי להרגיע את דעגתך.אז בהצלחה 🙂 לגבי אירית אני לא חושבת שהיתה ביקורת לדעתי היא אמרה את מה שהיא חושבת לגבי צופה. אבל אני לא מדברת בשמה אני רק אומרת מה שאני חושבת 🙂

 66. Amit Says:

  הנה קטע השיפוט של מיכל אתמול במאסטר שף
  .
  http://www.mako.co.il/food-masterchef/season2-articles/Article-e9433e64fe1d131006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=731294849

 67. אוריתי Says:

  ערב טוב,
  זיו, הזכרת לי נשכחות. חיבבתי מאוד את כתיבתה של צופה, והיה לי חבל שנעלמה. אני מבינה שהיה לך קשר קרוב יותר איתה ואני בהחלט מבינה את הרגשתך. כשמישהו מחליט פתאום לנתק קשר מבלי להודיע זה פוגע ומעצבן. אני מקווה שתצליח לאתר אותה ולסגור איתה פינה זו. אולי לאילנה יש את מספר הטלפון שלה או מייל עדכני
  תיתוש, אני בארץ, הקייץ הזה לא נסענו לשום מקום גם לא בארץ.
  יש לנו אורח בבית, כלב קטן העונה לשם זורבה, כן הוא יווני או לפחות גדל במשפחה יוונית, משפחתו בחופשת מולדת ביוון והוא נופש אצלנו. כל הבית מכרכר סביבו, הוא פצפון, שוקל שני קילו, אבל מאוד מצחיק. כך עובר לנו הזמן במשחק עם זורבה.
  בתחילת ספטמבר הוא יחזור לביתו ואני מניחה שיהיה לנו קשה להיפרד.
  מחר אני בחופש, יום כיף עם אחותי.
  עמיתוש, לא ברכתי אותך עדיין, אז בהצלחה בתפקיד החדש.
  לא עניתי על השאלון כי לא מצאתי תשובות, ממש כך. פעם הבאה מקווה שאצליח יותר.
  בכל מקרה, כל הכבוד.
  לילה טוב וחלומות פז לכולם.

 68. אוריתי Says:

  מה דעתכם על הסיפור של מרגול? אני הופתעתי מאוד, תמיד נראתה לי אישה מאוד ישרה, לא יודעת למה. מסתבר שזה די רגיל שזמרים משתמשים בפרוטקשיין, כך לפחות קראתי היום במאמר במאקו והייתי די מזועזעת. אני שוב מרגישה כמו במקרה של דודו טופז שרימו אותי. לאן הגענו? איזה מצב מבאס. 😦

 69. Amit Says:

  הי אוריתי!
  שיהיה בכיף עם זורבה הקטן, הוא חמוד חמוד 🙂
  לגבי מרגול, תמיד היתה לי הרגשה שהיא סוג של מאפיונרית…מספיק היה לראות איך כול צוות השופטים בכוכב נולד רועדים ממנה ומפחדים לענות לה. מעציב באמת שמפורסמים מרשים לעצמם להתנהג כך ולרמות את המערכת. אם יוכח שהיא אכן עשתה מה שעשתה היא חייבת למצות את הדין!!
  מאוד עצוב 😦
  לילה טוב

 70. Amit Says:

  ואוריתי, תודה רבה!

 71. michal Says:

  בוקקר טוב

  אילנה יקרה- נעלמת. הכל בסדר?

  שרי,
  מה דעתך על הטוויסט בעלילה של הרווק? אני חושבת ששינוי החוקים והעמדה של גב כשחקן על המיליון אינה הוגנת כלפי איתן. גב מאוד פופולארי בחוץ. יכול להיות שמרגישים חייבים לו על שלא זכה בהישרדות.

 72. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי 🙂
  אוריתיס חחחחחחחח תהנו מזורבה היווני רק תזהרו לא לדרוך עליו בטעות 🙂
  אני מקווה שעוד יצא לך לנסוע בקייץ הזה לנפוש בחו"ל או בארץ מגיע לך את עובדת קשה.
  לגבי מרגלית צנעני משום מה אני לא מופתעת מהחשדות עליה תמיד הרגשתי שיש בה צדדים אפלים והיא זורעת פחד סביבה ואף אחד לא מעיז להתאמת איתה גם לא חבריה שופטי כוכב נולד. הרבה פעמים הרגשתי שהיא מנסה להרים זמרים מסוימים בלי קשר לזה שהם טובים או לא טובים. ומנסה להוריד זמרים שהם יותר טובים כמובן שהזמרים התמניים היו הכי טובים בעינייה. אני לא אשכך אך היא הצליחה לפני כמה שנים להביא את הזמר התימני המשעמם שלה (אני אפילו לא זוכרת את שמו מרוב שהיה משעמם) שלמרות שכמעת כל שבוע היה מועמד להדחה וממש לא הגיעה לו להגיע עד לגמר לבסוף זכה בכוכב נולד כבר אז חשדתי בה שהיא עשתה משהו להטעית ההצבעות. אני ממש לא אוהבת את הגיזענות שלה ואת ליבויי השינאה בין מזרחיים להשכנזים. אני מאוד מקווה שסוץ סוץ ימוצה איתה הדין והיא תשלם על כל הרועה שהיא מפיצה לכל עבר. בדיוק עכשיו אני שומעת שמעצרה הוארך בתשע ימים שזה אומר שבאמת יש הרבה בכל מה שהיא חשודה בו. ובכל זאת אני לא אוהבת את החגיגה התקשורתית סביבה

  עמיתוש תודה על הקישור למיכל אנסקי שהתארחה במסטר שף האמריקאי. נחמד היה לראות אותה שם 🙂

  היי מיכל אני גם חושבת כמוך שמצד אחד איתן לא נתן את הסחורה אבל לא היו צריכים להביא את גב זה לא עוגן. גם אני חושבת שרצו לפצות אותו על אי הזכיה שלו בהשרדות. זה ברור שלא השאירו לאיתן שום צ'נס לזכות כי כמו שאמרת לגב יש מעריצים בחוץ והוא גם לא אנמי כמו איתן.

  אילנוש ושרי איפו אתן. אני מתגעגעת 🙂

  קסם אני אשמח לקרוא את דעתך על השינויים בדור הבא 🙂

  חיבוק ענק לכולם 🙂

 73. אילנה Says:

  זיו יקר,שמחה לראותך כאן.
  לשאלתך,שלחתי לך מייל.

  עאוריתי,תתרגלו לזורבה וזו ההזדמנות לקחת כלב,לגדל כלב בבית זה כיף,עכשיו אין לנו כלב,טלי ואמיר לקחו את נילה אך הם מביאים אותה כמעט כל יום אלינו לשמור עליה,טלי בטיסות,אמיר מגיע מאוחר כך שאינם יכולים להשאירה לבד,כשנעבור לבית החדש ניקח כלב משלנו.

  עמיתושקה,איזה כיף זה לראות נציגה מהארץ בתוכנית ,מיכל מקסימה,אני מאוד אוהבת אותה כשופטת בתוכנית.

  מיכלי ותיתוש,כניסתו של גב לתוכנית לא הוגנת כלפי איתן,איתן בתוכנית חודשיים ופתאום ניכנס גבר חדש שיכול לקטוף את המיליון,להשלים לו את מה שהפסיד בהשרדות.
  איתן טיפוס רגיש ,הגון ומאוש ישר שלא מתאים לקונספט שבו צריך הרבה משחק,מי שהיה מתאים לתוכנית ומעלה את הרייטינג הוא : סער מהאח הגדול 🙂

 74. SARI Says:

  היי שלום לכולם,
  זיו כיף לקרוא אותך כאן..מקווה שתימצא את צופה ושיהיה זה גם בסדר עבורה..אם הקשר נסתיים לפעמים טוב להניח לו…אך אם נעלמה מקווה שהכל בסדר עימה.

  עמיתי-בריאות!מה שלומך?איך את מסתדרת עם האיסורים השונים לגבי האוכל והתרופות השונות?

  כיף לקרוא כאן..הבלוג חיי איזה אושר.

  מיכלי,לגבי וילת הדור הבא-אילנה ואני מדברות או מסתמסות לגבי התוכנית די הרבה..איני מרבה לכתוב על כך ,כיוון שאין הרבה המתענינים בה וגם כיון שאני נוטה להיות אובר רגשית לגבי האיכפתיות שלי ובסה"כ זו רק תוכנית.

  אילנה כתבה ,שהיא חושבת שאין זה פייר כלפי איתן שהכניסו רווק חדש-אני חושבת בשונה לאילנה…אני בתור צופה וגם בעבור ההפקה שהשקיעה מיליונים בקונספט החדש שאין אח ורע באף מקום כיוון שתוכנית זו הינה שילוב של כמה רעיונות..איתן הוא זה שפגע בתוכנית…הוא בחור אשר כל שאילנה כתבה אכן נכון..אך לא מתאים לתוכנית..הוא היה דיהיה בטוח שעבורו זה לא יקרה..או לפחות לא כל כך מהר..איתן שכח שתקופה קצרה לפני התוכנית נפרד מחברה של תקופה ארוכה אשר עימה דיבר כבר על חתונה!!וכשנכנסים לתוכנית העוסקת ברגשות,בחיפוש אהבה,אך עם פרס כספי ואשר אתה כל הזמן מצולם בה..לאדם במצבו של איתן קשה להיות פנוי נפשית..ולכן הוא לקח את השבועיים הראשונים כמו פרויקט עבודה מבחינת הראיונות..
  אני בתור צופה חושבת שללכת לישון כל יום בשעה מוקדמת כשאתה המוביל את התוכנית..לאפשר לחברים שלך שהגיעו לתוכנית כדי להיות לעזר עבורך בבחירותיך אך לא ע"מ להשתלט על התוכנית..והוא איפשר להם להשתלט על התוכנית וגם עליו..היה מאוד נוח עבורו להיות בכסא האחורי בכל אשר קרה בתוכנית…ההפקה היא זו שהכניסה את משחק האמת או חובה כדי לעורר את הבית..הוא הגיע עם רשימת כללים..בלי אינטימיות בבית ..ואיתן שיתף פעולה..וראו הפלא ופלא..גם סיפקו לו הסחת דעת-מושיק עפייה..ובסבוב הבקבוק לבן הגיעה ההדמנות לגיפוף חופשי ומכאן ה לאינטימיות נפרצה…דניאל נבחרה ע"י בן לנשיקה הראשונה…וכ הצופים ראו כמה זמן הזוג נעדר כמעט ערב שלם..המשחק פורק לאחר כמה שניות..
  בהמשך איתן הלך על דניאל ודי נוח היה לו היא בולדוזרית ולא רואה אף אחד ממטר בעצם את כל פעולות החיזור עשתה דניאל..הוא היה באיזי על הכסא המוביל..
  ההפקה דרשה שיפתח המשחק ולכן כעבור 3 ימים בחר בקרן לנשיקה והחל במשחק האמיתי..הוא יזם את הקשר עם קרן אך מעבר לזה כלום מלבד זה שאיפשר לדניאל לדרוש את זמנו כל הזמן.

  דניאל מתוקה למי שהתאבה בה וקרם מתוקה למי שבחר ללכת עימה..איתן בחר בשיטה שלומר את האמת לשתיהן ומהיותן חברות בתחילת הדרך הפכו לאויבות..

  כל השבועות אחכ..דניאל בכסא המוביל..ואיתן מאפשר..הקשר נבנה..דניאל זקוקה בקשריה הרומנטיים לדמות אבאהית..ואיתן מאפשר..מהצצה לפסיכולוגית הראו שאיתן לא יודע אך כשמישהו חש עזוב.בודד..פגוע הוא הראשון שרץ…ןלמי שמראה "חוזק" הוא פחות שם..הסיכולוגית חשבה ששוב לבדוק זאת..מיד אח"כ
  הקשר עם קרן מתרופף לגמרי..תחילה איתן מתרחק משתיהן ואחכ..בוחר להישאר עם דניאל..

  ההפקה לא יכלה יותר לעזור לו והכסף שלהם ירד לטימיון..ומה עלי כצופה שמשתעממת מהבחירה שלו ובכלל מהשיעמום של התוכנית…של איתן שלא לדבר על כך שהחברים שלו תפסו מרכזית ….

  אז מיכל לשאלתך לגבי הרווק החדש..אני מאושרת מאוד.הטעם שלי מבחינת מראה חיצוני-זה איתן..אך גב מתוק ,סקסי אחלה בחור…והעיקר המשחק התחיל שנית…לא יכול להיות שלאחר חודש בתוכנית אין אקשן ויש סתם השתרכות..זו תוכנית חדשה שהושקעו בה המון כספים..!!

  אני מרחמת מעט על איתן והאגו שלו שנפגע..כן זה פוגע באגו שבחרו להכניס נמישהו חדש כיון שאתהא סיפקת הסחורה..אז מה באת לא לתחרות שחייה אישית אלא לתוכנית עם עלויות וקהל..תוכנית שאם לא תצליח כל ההשקעה תרד לטימיון..וכמה עוד צריך להשקיע כל שבוע הביאו לו כוח עזר הופעות מבחוץ..כדי שישאר ענין.

  כשגב קובי ומירו נכנסו לתוכנית לפני כמעט חודש כל הבנות מלבד אתי מאוד התרשמו מגב כולל איתן..זה סימן להפקה שיש על מה לבנותבנוסף כמו שאמרת מיכלי..גב פופולארי בחוץ..ואולי גם רצו לאר לו לזכות במיליון הפסיד בהשרדות..אני אהבתי את הראש שלו..הוא חושב 80 צעדים קדימה כל הזמן לפחות לא יהיה משעמם!

  אבל ליבי ליבי על איתן שעשה את הבחירה שלו אך הפסיד נכון לרגע זה בתמונה הכוללת…בל נשכח שהוא מושקע במשרד פירסום והשם שלו כדמות מוצלחת על המרקע היה ועדין חשוב לו..הוא כרגע בהפסד…כעת עליו להעביר חודש וחצי כשהוא יושב וישן ולא עושה כלום..טיפה מראה לנו פנים פגועות..אך הולך לכיוון הסיום..וחברים הגמר עוד רחוק..ככה לא סוחבים תוכנית.

  אילנה תמיד אומרת לי שהלב בוחר אי אפשר לעשות כלום..אני חושבת שהיא צודקת אך כשאתה בעל תוכנית טלויזיה ..תיעזר באיריס הפסיכולוגית אך תשחק המשחק…לצערו של איתן הוא התקשה כנראה לצאת מהפרידה שהיתה לו טרום התוכנית ולהיכנס לכל הלחץ הנפשי והאחריות על התחושות של כל הבנות ונשבר..בחר באופציה הראשונה..ועוד אחת שעושה עבורו הכל

  גב מקסים..נותן אוירה חדשה..רק הוכרז שמו של גב וליהי שעד כה דישדשה בהתנהלות עם בן ,התבלבלה..רגשית כיון שכבר בעבר נהתה אחר גב..והיתה בהתנהלות עם בן עקב לחץ חברתי והרציונאל..הראש שאמר לה שבן הוא סוג הגבר שהיא צריכה..אך לצערו של בן..גב הוא הטעם שלה..ולכן רצתה לקחת רגע אחורה ולחשוב..אך אתי בחרה לבחוש בקדירה ולהכניס לליהי..כדי לצאת טוב בעיני הבנים..והלשינה..ומאותו רגע הזוגיות הזו הסתיימה..

  איתן סיים אתמול את התנועה החלשה שלו לזוגיות עם קרן ובעצם היה לעוד גבר המשתמש וזורק..משמע שכב,נהנה וזרק..ועוד בפומבי..!

  כעת כל השטח פנוי לגב מלבד דנאל שהבטיחה עצמה לגמר..ואיתן יושב וסתם נמצא..ןמאפשר לנו מבטים נוגים לגביו…

  השבוע -אולי הערב..או שבוע הבא..תיכנסנה בנות חדשות כיון שהבית מת…אומרים שכשהראש מסריח כך כולם אחריו וראה איזה פלא איתן בסוג של דיכאון כנ"ל חבריו…ויש מצב שהבית הפך ל-דניאל והבנים ואתי עם הבנים גם אך גם בוחשת בכל הקדרות האפשריות ושאר הבנות..

  בבית סהכ 6 בנות..4 הגברי-חבורתו של איתן+גב בחדר משלו..בית עצוב שקט..אוירת נכאים..

  גב סולל לאט לאט את דרכו קדימה..בהצלחה לגב במירוץ למיליון..השטח פתוח אך לצערי בנות מקסימות כמו ענת עפו ..הקרב יהי בסוף…

 75. SARI Says:

  גב בוחר לחלק זמנו בין הבנים והבנות גם יחד..הוא מאפשר קצת זמן בנים בחדרו למשחק ביליארד..בסה"כ צריך לזכור הם 4 שהגיעו יחד והוא הונחת למשחק שהכוחות בו די ידועים ומכירים אחד את האחרת והוא צריך לפלס דרך..וגם לזכות במיליון..הוא לא יכול להראות רגשות מהר..כדי לא להיות איתן השני..והפלא ופלא אפילו איתן יוצא לחצר ומתערבב עם הבנות..אולי נחזור לראות קצת איתן שלמדנו לאהוב..

 76. Amit Says:

  צהריים טובים
  אני פותחת לקרוא הבוקר מה חדש בארץ ומתעצבת…שוב פיגוע ….
  הבלגן בגבול המצרי מפחיד מאוד, אני מקווה שנלמדו לקחים ויוצבו חיילים לאורך כול הגבול . אי אםפשר לסמוך עליהם.
  אילנוש, מאוד מאוד התרגשתי. לכבוד הוא לישראל שופטת ישראלית הגיע לשפוט. היא באמת מקסימה.
  אוריתי, זורבה שובר צלחות? האם הוא יודע להגיד יאסו?? 🙂
  תיתושששש איך המרגש? יש התקררות?
  המשך יום טוב לכולם

 77. SARI Says:

  עמיתי שמחתי לקרוא שנהנית ממיכל ממאסטר שף..אני קראתי עליה בזמנו שמד לאחר הלידה טסה לארהב לשפוט בתוכנית..אך לא קישרתי המידע הזה לכלום ופתאום את בהנאתך מהתוכנית חיברת אותי לחוייה.תודה.

  מיכל אנסקי מדהימה…

  האמת בכלל מדהים אותי שהם מצליחים לחייך אחרי כל כך הרבה תוכניות של טעימות של מאכלים שלפעמים ממש לא טעימים…

 78. SARI Says:

  בתוכנית איפשרו המון זמן מסך לחבר של איתן בן..הרבה פעמים שמענו אותו "יורד" על ליהי בחדר הבנים ומזלזל בה ושוכח שהוא מצולם..שוכח שיש לה משפחה וחברים בחוץ…!!ופתאום שליהי מביעה את תחושתה לגבי גב..הוא בעצת חבריו בוחר להתרחק לגמרי ולחתוך "הקשר" ואח"כ בוחר להתבכיין על כך ..
  כמה קשה לו להיות בוילה ככה..לראות את מי שעושה לך את זה אך לא להיות ביחד..פתאום הוא מבין את קרן…!!

  בן הלך לגב ואמר לו הדלת פתוחה אתה יכול להיכנס מבחינת ליהי ובחר גם לעודד אותו ליצור עימה קשר..גב לא ממש נותן לו מידע..

  ליהי הרבה יותר משוחררת כעת ללא הלחץ המתמיד שהיה לה..נוצרו גם סדקים בקשר של ה עם קרן…קרן נוהה אחר ענבר..ועם ליהי יוצא מצב שהיא בעצם "מרצה" לה ולא ממש מדברת לעומת האחרים..

  .
  גב מצחיק אותי עם בגד הים שלו..לא יכל לבחור משהו סקסי..?

  אילנה זוכרת שדיברנו על השגרה של מכורים לשעבר…גב אמר כרגע שכשהשיגרה מופרת …הוא דיבר לגבי האוכל..למשל..די קשה לו…

 79. Amit Says:

  הי שרי!
  מה את אומרת…היא היתה אחרי לידה??? וואו הלוואי עלי להראות ככה אחרי לידה 🙂
  אפילו 8 חודשים אחרי ואני עדיין לא נראית ככה חחחח
  דווקא המאכלים ברובם נראים טוב, למעט כול מאכלי הים שאינני מתחברת אליהם.
  אני מרגישה טוב, לוקחת את התרופות כמו ילדה טובה. אני משתדלת לשמור על התזונה אבל פה ושם חוטאת…מה אני יכולה לעשות.
  מה איתך? איך מתקדם חיפוש העבודה?

 80. SARI Says:

  אורן אחלה גבר גם בתור חבר של איתן וגם בתור חבר של הבנות…
  כרגע הוא נותן תמיכה לליהי..עזר לה לצאת מהמיטה..אליה נכנסה מהדיכדוך של הבית ללא הזוגיות עם בן..איפשר לה להוציא אנרגיה על ההליכון..ליהי לא ממש אוהבת ספורט והוא תומך בה ומשוחח עימה שלא תרגיש לבד…וכעת היא על ההליכון והוא משוחח עימה..

  ליהי בחורה מקסימה..מאוד עדינה ואוהבת..תומכת וחברה טובה..שדי ניצלו אותה כאן בבית..החל באתי ואחכ גם קרן..היא נחבאה אל הכלים מאחורי שתיהן וכעת שלקרן אין "זוגיות"..היא מחפשת דרכה בחוץ ומתחברת אפילו לאורטל…ליהי קצת חשה בצד..אני מאושרת שאורן לידה כעת..

 81. SARI Says:

  היי עמיתי-אני עדיין מחפשת..ודי שקועה גם בתוכנית הדור הבא…וגם מתחילה להתארגן לסיום הקיץ עם הילדים….

  לגבי מאכלי הים..אף פעם לא אכלתי פירות ים..משום מה זה דחה אותי..המחשבה מה אני אוכלת למרות שרוב חברי אוהבים כולל הגרוש שלי…אך אני אוהבת דגים מאוד…ואם אני צריכה לבחור בין סטייק טוב לדג אעדיף דג על הגריל.

  אהבתי את השאלון..אך משום מה לא ממש סגורה על מילה כלשהי..

  את מאסטר שף העונה לא ראיתי כיוון שזה התנגש לי עם הדור הבא..ואחכ שהוחלפו ימי השידור עדיין צפיתי בזה 24\7 כך שפיספסתי…בעונה הקודמת הייתי נלהבת..

  די נחמד לי החופש הזה..אך הלחץ הכלכלי..יושב חזק.

  אני עושה גם דיאטה ומשלימה שעות מנוחה שחסרות לי..קוראת ונהנית..
  ומקווה מחר ללכת לחדר הכושר..כעת פחות עמוס..

 82. Amit Says:

  שרי, לא בריא לשקוע לתוך תוכנית ריאליטי…אל תבזבזי את זמנך לשווא.
  אני גם לא אוכלת מאכלי ים על כול סוגיהם. אפילו לא אוכלת דגים…אני לא סובלת את הריח והטעם. אני כמובן מעדיפה סטייק טוב על הגריל 🙂
  מקווה מחר לראות קצת יותר פעילות כאן.
  לילה טוב ושקט לכולם

 83. SARI Says:

  הייי שתהיה לנו שבת שלום..
  מפחיד מה שקורה במדינה שלנו.אתמול אחיותי ואחייני נסעו לאילת ועברו באותה נקודה בצהריים כעשר דקות לפני…מזל משמיים.בריאות לכולנו ושקט ושלווה.

  בתוכנית הדור הבא..הכל נהיה מגעיל מבחינתי..החברויות אינן חברויות..הרכילויות והליכלוכים פשוט גועל..וגב החדש כרגע חש שלא בטוב ונכון לרגע זה חש חזק מאוד את הבדידות של עצמו..כיון שנכנס לביית שחיי יחד כבר חודש וחצי..ועם כל הכעסים למינהם עדיין שומרים מעין אמון ביניהם..אך מרכלים מאחורי הגב.

  מגעיל..ודוחה.כעת הם במשימה בה הבנות הינן גבירות אירופאיות והבנים סנג'רים..להן אסור לעשות כלום והם צריכים לעשות הכל..באמצע שיעמום גדול..אבל הפרס הוא לבנים יציאה מהבית לטיול טרקטרונים וכולם רוציםשהבנים יזכו..מענין אם הבנים היו מפרגנים לבנות בצורה דומה לפירגון שלהן..?לא נראה לי.

 84. אוריתי Says:

  שבת שלום,
  איזה מצב נורא, הרגשה של מלחמה. נשכחה מרגול ונשכח המאבק החברתי. הכל מתגמד מול סבלם של האנשים.
  היום ראיתי בתוכנית של גואל פינטו את מיכל אנסקי, ראיינו אותה על הופעתה בתוכנית בארה"ב. הראו קטע מההופעה והיא סיפרה על התוכנית. כמובן ישר נזכרתי בעמיתוש שלנו וכמה היא התלהבה מהצפייה בשופטת מישראל 🙂
  אני ובני ביתי דווקא מאוד אוהבים דגים, ביחוד מאכלי ים. הבנות התרגלו מיום שישבו על יד השולחן לאכול דגים אצל הורי כך שגם אצלי בבית הרבה פעמים, כמו היום, מנה ראשונה היא סוג של דג.
  בינתיים יש בעיות עם זורבה הקטן, הוא מסרב לאכול. לא יודעת איזה אוכל אכל בביתו, הן אמרו שהוא אוכל את האוכל שלהן אבל משום מה לא אוהב את בישולי.אני מרגישה כאילו שוב יש לי תינוק ואני רודפת אחריו עם אוכל 🙂

 85. ilana pa Says:

  שבת שלום אנשים יפים !
  ימים לא קלים עוברים עלינו במדינה הקטנטנה שלנו.
  צריך הרבה תעצומות נפש כדי שהיאוש לא יתפוס משכן גדול מדי בנפשנו.
  שרי, באמת נס קרה לאחיינייך וצריך להגיד ברכת הגומל שלא קרה להם מאומה.
  וכמה כואב לב כולנו, על האסון שקרה למי שהצטרף זה עתה למשפחת השכול.

  יש לי חברים בצפון וגם בדרום ואם אני לא דואגת לצפונים, אז דואגת לדרומים… כל הזמן משהו בוער במקום אחר בחבל ארץ מדמם זה …

  כשהיאוש מתגבר, אני תמיד מהרהרת בהורי, שבחרו לעלות לארץ ב-1949 במקום לסוע לארהב, שהרי לאבי היה גרין קארד… אבל הוא היה ציוני, בלי מרכאות, כמו כולם, לפני ששים שנה…ואני אומרת לעצמי כמה אומץ היה להם לבחור להגיע דווקא לארץ שהיתה במצב של מלחמה מול צבאות ערב, לאחר שהצליחו להינצל בעור שיניהם מהצורר הנאצי.
  כן, בזכותם אני כאן וכך גם ילדי….אבל אני פוחדת שהם יחליטו לעזוב לארץ אחרת..כי כל כך קשה כאן…

  מקווה לימים טובים
  מצרפת את המילים של השיר "עורי עור" – שכתב והלחין אביב גפן, ומתחת את הקישור מהיוטיוב.

  שתהיה לנו שבת שלווה ושקטה
  אילנה.פ.

  האימה האיבה
  קולות המלחמה
  ושנאת אחים
  שבכל יום גוברת

  הזיקנה מביכה
  הם מתים פה מבושה
  בקולם הם לוחשים
  ואת שותקת

  עורי עור
  עורי עור
  מולדת אהובה
  כי אנחנו עייפים מאוד
  זקוקים למנוחה
  עורי עור
  עורי עור
  מולדת אהובה (חשוכה)
  פעם בחיים אנו חיים
  תתני קצת אהבה

  אלימות, השפלה
  גזענים לעלייה
  ועוד ילד שפוחד לחזור הביתה
  האימה האיבה
  שירים של מלחמה
  ושנאת אחים שבכל יום גוברת

  עורי עור…

  ותני לי ת'כח
  לאהוב אותך
  מן פינה קטנה לשמוח
  איך לפעמים קשה לסלוח לך

  http://www.youtube.com/watch?v=0jaRljr8yY8&feature=related

 86. SARI Says:

  היי אוריתי ואילנה פ'..
  אכן ימים קשים .אכן אחיותי ואחייני ניצלו ..אני מאחלת לכולנו שבת נפלאה.
  אילנה פ' אני די בטוחה שבני יבחרו ליסוע ולנסות לגור בארה"ב..הם שנים מדברים על כך והם רק בשנות העשרה שלהם…אני אישית רציתי לחיות בלונדון ובסוף התפשרתי על חלומותי ובחרתי למצוא הזוגיות כאן..אך כיון שאצלי קינן חיידק הנדודים יודעת שהוא קיים גם אצל הבנים שלי..

  המדינה שלנו מוקפת מכל עבר אויבים..ודי מפחיד.

 87. אילנה Says:

  שבת שלום
  פיגוע הטרור בדרך לאילת הוריד לי את מצב הרוח וביום חמישי הייתי מרותקת לטלויזיה וכעת הגראדים המשוגרים לדרום הארץ מדאיגים,הטווח גדל והגיע עד קרית מלאכי,גדרה וגן יבנה.
  אני פוחדת מהסלמה .

  נוגה הנסיכה שלי היתה כאן יומיים,כל כולי הייתי איתה,נהנתי מכל רגע ולא עשיתי דבר חוץ מלהקדיש לה.

  שבת מהנה ונעימה לכולם.

 88. אילנה Says:

  ישובי הדרום ממשיכים לקבל התקפות טילים.
  ליבי איתם ומאחלת שכל הגראדים יפלו בשטחים פתוחים.

  שרי ,הדור הבא ממשיכה לרדת מטה,המשימה המטופשת שהיא חיקוי למשימת האדונים באח הגדול מועתקת למקום הלא נכון,איזה רעיון מטופש.

 89. אילנה Says:

  בר כתבה לי שיש לה בעיה לכתוב בבלוג כי הסמן לא מופיע ומקבל הודעות שדף אינטרנט לא נמצא.
  הצעתי לה לקבל את עזרתכן כי לכולכן הסתדר.
  מוסרת דש לכולם.

 90. SARI Says:

  שבת נפלאה לכולנו!
  אילנה אכן כולנו מרותקים למסכי החדשות..מפחיד כאן.אני רק רוצה שאחיותי ואחיני יחזרו מחר בערב מאילת בשלום..למרות שאני יודעת שהצבא פרוס באיזור..קיים לחץ..

  רוצה את כולם לידי.

  אכן התוכנית הדור הבא יורדת מטה מטה ולא מצליחה להתרומם..אחת הסיבות היא המשימה האידיוטית..כ"כ רוצים להוציא הבנים מהוילה כדי שיחזרו עם כוחות חדשים וגם שיהיה לגב קצת הזדמנות להיות עימם כבנים ביחדד…שאנחנו קיבלנו משימה רדודה.

  משימה זו היתה מתאימה כשהיו כאן לפחות עוד 4 בנות כיון שאז היו נוצרים כל מיני מתיחויות או מריבות ..בקיצור יותר אקשן.

  כעת הבנים די שבוזים..ואיתן שלא היה במיטבו מי יודע מה עד כה ..נהיה אפילו גרוע..

  אתמול בערב בן הכין לזניה לארוחת שבת ואילו איתן בישל..בשרים וירקות בתנור..ועשה כביסות..כלומר כשאינו נזקק לשוחח הבנות הוא בסדר גמור..אך כשנאלץ לשוחח עם הבנות או על הבנות..הלשון שלו מותרת והיא משאירה טעם לואי..ואני אסביר למה אני מתכוונת..

  בן בסיום הארוחה,נקיונות המטבח וכו' של ערב שבת ישב במטבח עם 3 חבריו..(גב לא היה שם כל היום השישי וגם היום גב חולה..והוא מתפקד חלקית..)וסיפר להם שהוא קיבל סמס מ ליהי המעונינת בשיחה חברית עימו(למי שלא מעודכן בתוכנית ליהי ביום ההודעה על כניסתו של גב קיבלה התקף חרדה ..עד כה היתה מעין בת זוג של בן..מכך שדוקא גב נכנס,כיון שכגב היה בוילה בעבר היא נדלקה עליו פיסית..ואתי תפסה את ליהי בשרותים יושבת בשוק עם עצמה ולא יודעת מה לעשות..ליהי הסבירה שהיא מבולבלת..לא בטוחה שהתגובה שלה היא בגלל גב או בגלל שהיא מתלבטת ביחסיה עם בן..ואתי בהיותה המגעילה הקבוצתית והרעה ביותר בוילה הבטיחה שלא תספר..אך מיד רצה לבנים וסיפרה..ראשית ליוני..כשהיא מתבלת האמת בתוספות משלה..ואחכ לאיתן שוב עם תוספות ובסוף זה מגיע לבן מתובל היטב…בן שלאורך כל זמן היותו בן זוג של ליהי אמר בחדר הבנים שהוא עימה רק כדי שתהיה לו אינטימיות בוילה ומשיעמום!!ואין לו שום רגש אליה..וכל יום שמענו איך הוא מספר לחבריו מה הספיק לעשות עימה ואיך היא מנשקת ובכלל איך באינטימיות…זה מגעיל לכשעצמו..בנוסף ערב לפני בואו של גב -היה טו באב..ובן היה זה גם האיש שהפר את אמונה של ליהי כשסיפר לחברו יוני משהו שליהי סיפרה לו בסודיות..וההוא פוצץ זאת..כך שליהי גם ככה היתה כבר פגועה במודע ועוד יותר כיון שלא ידעה שבן מרכל כל הזמן עליה..ואז המטעמים שאתי עשתה לגבי ההיסוסים של ליהי מבואו של גב..ליהי תמיד היססה לגבי הקשר שלה ושל בן והוא היה מודע לכך כל הזמן אך המשיך כיון שרצה אינטימיום והפגת השיעמום וחוץ מזה היא עושה לו את זה פיסית..היא יפיפיה!כך שליהי ובן נפרדו בערב בואו של גב בעקבות הרכילות…)
  כעת בן התיעץ עם חבריו מה לעשות לגבי הסמס של ליהי וחבריו ענו תשובות שונות אך ביומים הללו מרגע הפרידה של בן וליהי שמעתי מס' פעמים את איתן שולל את ליהי בצורה כ"כ מגעילה עם ארס..כאילו בן הכי "נקי "בעולם ולא בחר בליהי כיוון שרצה להפיג שיעמום וכיון שלא נוח לו להיות..(בן מאוד "מלא" בעצמו..הוא כל הזמן מדבר על האגו שלו ושבחורות בחוץ "עפות" עליו..ואין רגע אחד שאינו מתרברב כמה הוא נהדר!אגו אמרתי?)ואיתן כ"כ עצבני על המהפך שעשתה לו ההפקה..ששכח הכל ופשוט עוקץ בחומרה את ליהי בשיחות הבנים…

  האמת כנ"ל גם הבנים האחרים..אז למרות התגובות הנ"ל בן בוחר לגשת ולשוחח עם ליהי..ואילו חבריו לחוצים מזה ובוחרים כדברי איתן ליצור מצב שהמצלמות יהיו עליהם כדי שלא תלכנה לשיחה של בן וליהי!!

  אמרתי שאני נגעלת..?

 91. SARI Says:

  היום אמרו שענבר היא סגנית מנכ"ל ערוץ הספורט..מענין האם זה נכון או תקווה..אם זה נכון מכאן כל האיסורים שלה לשיחה פתוחה ,כיון שהיא מכירה אנשים מההפקה וכיצד דברים עובדים..

  אתמול אורן אמר ליוני שהוא מקווה שדניאל,אשר עכשיו חושבת שזכתה בגמר התחרות בהיותה כעת הבחירה של איתן,שלא תיפגע כיוון שהיא כאן עם 100% מהלב ואילו איתן ממש לא שם הוא רחוק מאוד משם..הוא חש משהו אך זה רחוק מאוד מהתקווה של דניאל….
  זה לא בפעם הראשונה שאני שומעת את אוןן מגיב כך לגבי דניאל ואיתן..אורן חבר מאוד קרוב של איתן.

  היום היתה התקרבות בין אורן לאורטל..למרות כל ההזהרות מחבריו ופתאום אני שומעת את יוני אומר לו..לך על זה זו חויה רק שמור על ראש פתוח..

  יוני ששוחח היום עם ליהי באח"צ פתאום היה נחמד אליה ולא טעון אנטי מאמש..כזה הפכפך הבחור..

 92. michal Says:

  לילה טוב

  שוב יש לי כאבים עזים ואני לא מצליחה לישון.

  ניסיתי להתחבר ל24/7 אבל לא ממש מצליחה. משעמם מאוד.

  שרי,
  תןדה על העידכונים הם הבהירו לי כמה דברים.

  אני, כמו אילנה, חושבת שהתכנית הדרדרה.

  קראתי ראיון עם סמנכלית התוכן של ערוץ 10 והאמת שריחמתי עליה. הרעיון לתוכנית היה שלה.
  לדעתי, הם לא הבינו ששלושה חודשים זה יותר מדי זמן. כולם מיצו את העניין, כולל איתן.
  גב לא יוכל "להרים" את העניין אם לא תיכנסנה מיידית בנות חדשות- 4 לפחות.

  בקיצור, איתן גם אשם שהתוכנית משעממת אבל ההפקה, ההעריכה והבימוי הם הכי אשמים.

 93. michal Says:

  שרי

  אני חושבת שאת קצת טועה לגבי ליהי ובן.
  ברור היה שהיא מהתחלה לא התחברה אליו אבל, בגלל שהייתה כל כך הרבה פעמים מועמדת להדחה, נלחצה וידעה שקשר איתו יחזק את מקומה בבית. (מה שהיה נכון. אם בן היה בוחר בעדי, ליהי הייתה מודחת. איתן אמר את זה מספר פעמים).

  גם אורטל מבינה שהיא צריכה קשר עם אחד הבנים כדי לקדם את עצמה במשחק (לפני שתגענה בחורות חדשות)והיא מנסה עם אורן.

  ענבר עובדת בערוץ הספורט אך לא סמנכלית.
  אתי, אכן שקרנית ומניפולטיבית. אך, גם היא משחקת את המשחק. צריכה להיות נדרשת. כלומר, שהבנים יחשבו שהם צריכים אותה לקבל אינפורמציה.
  ליהי הייתה תמימה כשסיפרה לה את ההתלבטויות שלה.

  בקיצור,
  התוכנית מתה. השחקניות לא מתוחכמות מספיק וגם השחקנים הראשיים (איתן וגב) לא משהו.

  לילה טוב

 94. Amit Says:

  שלום לכולם
  מצטערת על העדרות הקלה, יום שני מתחילים לימודים ואני מקווה שיהיה לי יותר זמן לגלוש ולהיות אתכם.
  המצב בדרום מדאיג מאוד ומקומם בו זמנית.
  לדעתי הגיע הזמן שוב להיכנס לעזה ולעשות שם סדר.
  נראה לי שמאז נפילת מובארק החמס הצליח להתחזק ולקבל נשק ומחבלים ממצריים. צריך גם לעשות סדר בגבול עם המצרים וללחוץ עליהם לתפקוד. הם עוד דורשים התנצלות על מותם של חיילים מצריים…כול כך מרגיז ומתסכל!! מתי יהיה כבר שקט מתי? נמאס לי.
  ברבר, הצעתי לך בזמנו לנסות להיכנס לבלוג דרך הפיירפוקס. נסי אם עדיין לא נסית.
  אילנושש מה הנסיכה שלך כבר עושה? האם היא כבר יודעת להגיד סבתא?? 🙂
  אוריתי, לא בריא לכלב לאכול אוכל של אנשים…איך חינוך לא טוב הוא קיבל, לא בסדר.
  תני לו עוף הוא בטוח יאהב.
  לילה טוב ושקט אמןןןןןן

 95. michal Says:

  נכנסתי לאינטרנט.

  עצוב לקרוא את מה שמתרחש בדרום.
  קשה קשה קשה לחיות כאן.

 96. Amit Says:

  מיכלי, צר לי לשמוע שאת סובלת מכאבים.
  נסית לקחת משכחים חזקים?
  מה אומרים הרופאים? מה ניתן לעשות עם הכאבים שיש לך?
  מקווה שתצליחי להרדם.
  לילה טוב ותרגישי טוב!

 97. SARI Says:

  מיכל אני מקווה שתחושי בטוב במהרה ושכאבייך לא יחזרו..
  המצב במדינה מפחיד.עוד שבוע ללימודים והלחץ בבטן אצלי חוזר..שכולנו נהיה בריאים ומאושרים.
  שוחחתי הרגע עם אחת מאחיותי..אחת מאלה שבאילת..(הן 2 +האחיין שלי..הבן של אחת מהן הבוגרת יותר..)וביקשתי שכשהן עוזבות את אילת יסעו דרך כביש הערבה ולא שיזפון כמו שנסעו ביום חממישי..והתגובה שלה כזו מעצבנת..מה שצריך לקרות יקרה…אידיוטי בעיני למרות שאני יודעת שזה נכון אך לא תמיד צריך להיכנס לאש אפשר לנהוג בחוכמה.

  ראיתי אמש בזיפזופי בטלויזיה את התוכנית של גואל פינטו-דיבור ישיר-עם מיכל אנסקי ממאסטר שף..והראו קטע מההשתתפות שלה בתוכנית עם השף רמזי בארה"ב..ניזכרתי בך עמית..

 98. SARI Says:

  מיכל,
  אוהבת אני לקרוא את תגובותיך..לגבי ליהי ובן…גם בן וגם ליהי היו בקשר הזוגי שלהם לא מהסיבות הנכונות…ליהי..כן ממקום של לרצות להישאר במשחק!הרי זה משחק!אך גם כיון שקרן שטפה לה המוח כל הזמן כמה זה נכון עבורה..קרן מאוד רצתה שליהי לא תתחרה עימה על המקום אצל איתן…ואילו בן…בן הודה בזאת לאורך כל הדרך..מתוך הצורך בחיבוקים נשיקות ואפילו יותר..לדעתי..והיא שלי בלבד..האגו הענק של בן הוא היחידי שנפגע..הוא חושב שהפסיד מהלך עם עדי ואילו עדי בחוץ אומרת שהוא אפס…גם עדי היתה שבוייה בקסמי התוכנית..בן נפגע כיון שהוא לא זה שבחר לומר עד פה וגם כיון שקשה לו לחשוב שליהי בוחרת מישהו אחר על פניו כשכולם אומרים לו כמה הוא נהדר והוא אומר לעצמו כמה הוא נהדר…אני נדהמת מכמה אגו יש לבחור אחד…

  ליהי די תמימה ופחות מניפולטיבית מאחרים..היא די הסתמכה על הקוראת בקלפים ועל השיחה אצל איריס…וניסתה אך תמיד לא הרגיש לה הכי נוח אז מה?בחיים זה קורה הרבה ולא היו שופטים אותה לחומרה אם בן היה סותם קצת עם הקיטורים שלו..אך אין יום או ערב שאינו חופר למישהו..אתמול אמר בגלוי לגב שאינו רוצה בה כאן בוילה..סיבותיו אינן טהורות..הוא רוצה להתחיל עם החדשות אולי מישהי מהן "תעוף" עליו כמו שהוא אוהב לומר..הוא שוכח שאנחנו עוסקים במיליון שקלים זה המון כסף והוא לא פונקציה במשחק.

  ואם כל הנאמר לעיל..אני כבר חושדת בכולם..והתוכנית אותי כבר די משעממת ומוצאת עצמי עושה המון דברים אחרים ולפעמים נכנסת…עצוב שהפקה שעלתה כ"כ הרבה כסף לא צולחת..

 99. קסם Says:

  שלום לכולם לאחר עשרה ימים של טיול מקסים בצפון הארץ בעיקבות הכליזמרים בצפת חזרתי הביתה לאחר טראומה קטנה בגדרה בה שהייתי לילה אחד ובאמצע הלילה חוויתי "אזעקה" ומאחר ואינני יודעת מה זה פשוט פחדתי…..בגילי המופלג תמיד חייתי בבועה הרחוקה שלי ולא חוויתי את אזעקות והנפילות.

  הצפון היה מקסים, כביש הצפון שלא ביקרתי בו כשנתיים (מאז מלחמת לבנון השניה בה הכל נשרף) כולו ירוק העצים שיקמו את עצמם והיערות צמחו הטיול היה מקסים אך את גולת הכותרת אני משאירה לעיר צפת שהיתה נקיה להפליא והאירגון היה מדהים, מה שכן הדהים אותי היה שלאורך כל הטיולים בכל המקומות פגשנו אך ורק חובשי כיפות וחרדים עם ערמות של ילדים, מעט החילונים שטילו היו חריגים בשטח כך גם הרגשנו.

  באילת למרות הארוע הכואב הכל כרגיל לחלוטין והיום נפתח "פסטיבל הג'אז" ועיר שוקקת באווירת מוסיקה אך אני תפילה שכל הדרום יהייה שקט לאחר יומים כה קשים.

  מיכל הבנתי שאת עוברת תקופה של כאבים קשים ליבי איתך אולי הקור מהמזגן מכביד על גופך? שולחת לך רפואה שלמה.

  עמיתוש מה שלום אביך איך עוברת עליו תקופת השיקום?

  תיתיוש יש רק עוד חודש ומזג האוויר ישתנה לטובתך את "הדור הבא לא ראיתי לכן אינני יכולה להיע דעה על מה שקורה , התוכנית ממש לא קוסמת לי היא רדודה ומשעממת , אני מתגעגעת ל"אח הגדול" -:).

 100. michal Says:

  שלום לכולם

  היום מרגישה קצת יותר טוב.

  אני מבינה שהולכים להפסקת אש. לא יודעת לומר אם זה טוב או רע.

  עמית
  מה שלום אבא? איך השיקום?

  שרי,אחותך "מגינה" על ההחלטה שלה לנסוע דרך שיזפון. אל תתעצבני, זו הדרך שלה לא לכעוס על עצמה.

  קסם
  נולדתי בקיבוץ בצפון הארץ. אני מאד מחוברת לאזור הזה.
  בטוחה שנהנת

 101. SARI Says:

  היי כמעט בוקר ..מאחלת לכולנו יום מקסים..אני עייפה…
  מיכל תודה.
  אחיותי חזרו בשלום הביתה מאילת.

  הערב בוילת הדור הבא נערך נשף מסכות ותוך כדי הנשף נחשפו הדיירים ל- 4 הבנות שתיכנסנה לוילה בערב יום ג' בשידור.

  התיפאורה היתה מדהימה..התחפושות יפיפיות..כנ"ל המוסיקה..אך ההתערבבןץ בין הותיקות לחדשות לא ממש עברה בקלות לפחות לא מאחת החדשות שפתחה תגובה כלפי אתי ודניאל..ומתברר שגם כלפי גב..

  הבנים גב ואיתן נאלצו להכניס הבנות למסיבה כאילו הן אחת מהחבורה כדי שיתבצע מעבר חלק ובסיום המסיבה ישבו שניהם ודנו בחוויות…

 102. אילנה Says:

  בוקר טוב

  קסם,אנו מטיילים המון בצפון,אני אוהבת מאוד את הירוק והפורח.
  בקיץ,יש אוירה מאוד מיוחדת בכל אזור הצפון.
  צפת הינה עיר חרדית כמו בני ברק ואשדוד במרכז הארץ,רבים נהרו לשם בעקבות הקירבה לקיברות צדיקים.
  שמחה שנהנית חבל לי שחווית את האזעקה בגדרה,אני מניחה שזה מאוד מפחיד.

  מיכלי,תרגישי טוב יקרה,מקווה שהליך השיקום יהייה מהיר יותר והכאבים שאת חשה יעלמו.

  שרי,ראיתי חלק מנשף המסכות,שעמום אחד גדול.
  הרעיון היה אבסורד ולא ברור לשם מה נכנסו לנשף שהחל קרוב לשעה 2 לפנות בוקר,להכניס את הדיירות לפחדים?ספקולציות?
  לטעמי שטות מוחלטות.

  המשך יום נעים ומהנה.

 103. michal Says:

  בוקר טוב

  האם כולם בקו הבריאות?

  נעלמתם.

  אילנה,
  מה שלום ארנוס? מה החלטתו לגבי הלימודים?
  תזמיני אותו להיכנס לבלוג להשמיע קול חיים.

  המשך יום נעים לכולנו

 104. michal Says:

  שרי

  ראית שאתמול נכנס לבית האח התאום של בן?

  כמה הוא הרבה יותר בטוח בעצמו. כמה הוא ניסה לחזק את בן ולהעביר לו מידע באופן מרומז.

  היה מעניין לראות את היחסים בין שניהם.

 105. ilana.pa Says:

  בוקר טוב לכולם
  עייפות החומר, כנראה שזאת הסיבה. אני, לדוגמא, שבתי לעבודה ואני נופלת מהרגלייים..ומסתבר שגם מהאצבעות …:-)

  תכנית ה-24/7 כל כך לא ממריאה, עד ששכחתי לגמרי שביום ראשון יש תכנית…
  מאחלת לכולנו טלביזיה טובה יותר…..
  יחד עם זה, יכול להיות שהתרחקתי מהטלויזיה, כי יש לי את יונתן והוא שואב ממני את כל תשומת הלב..במובן החיובי, כמובן 🙂

  יום טוב וקריר ככל האפשר !!
  אילנה.פ

 106. michal Says:

  האם יש תקלה?

  איש לא נמצא כאן כבר הרבה שעות

 107. Amit Says:

  שלום לכולם
  מה שלומכם? כתבתי תגובה והכול הלך כי האינטרנט התנתק…אני אנסה לשחזר.
  מצטערת שנעדרתי מן הבלוג. שלחתי את הבנים לבית הספר בהתלהבות רבה. ההתרגשות היתה עצומה כי אלעד עלה לכיתה א', אומנם כאן זה לא כזה ביג דיל כי הכיתה הראשונה בבית הספר היא הקינדרגארטן וכיתה אלף בעצם זה כמו לעלות לב' בארץ. אבל מה אכפת לי, אני התרגשתי מאוד כשחזר מבית הספר עם מדבקת שלום כיתה א' בעברית שקיבל בשיעור עברית ופרצוף שמח על חולצתו עם השם אלעד בעברית. הרגשתי כמו בארץ 🙂
  יוני הגדול עלה לכיתה ד', כבר ילד גדול!
  אלה זוחלת לי בכול הבית, עוקבת אחרי לכול מקום ובוכה שאני נעלמת לה מקו הראייה, לא פשוט כבר והיא גוזלת את שארית זמני.היא מאוד דעתנית ושובבה מאוד. מקשקשת כול היום דה דה דה דה, ממש בובה מתוקה!
  מיכלי אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב. אבא בסדר ממשיך בשיקום, לא שמעתי ממנו השבוע אני מקווה שהכול כרגיל.
  קסם, מקווה שהעיר אילת לא ספגה נפילה ברמת התיירות בעקבות הפיגוע. איך נראה הגבול עם מצריים עכשיו? יש יותר חיילים בגבול?
  תיתוש יקירתי, לא שומעים ממך לאחרונה, מקווה שהתחיל להתקרר קצת והחום לא מעיק כמו שהיה. אצלנו עדיין מאוד מאוד חם, אני מקווה שההוריקן שמאיים להגיע לאזורנו יחליף כיוון לאזור אחר ויפסח על פלורידה… אין לי כוח לזה.
  אילנה פ',תהני מיונתן, הם גדלים כולכך מהר…מחר הוא כבר יהיה בן שנה 🙂
  אוריתי, איך זורבה מסתגל? אוכל כבר יותר טוב?
  המשך יום טוב לכולם!

 108. קסם Says:

  שלום עמותוש כייף לשמוע שכולם גדלים והשיגרה חוזרת לחיים.
  חזרתי לאילת לאחר כל מה שקרה בעיר אין שינוי היא מלאה כרגיל לסוף הקיץ.
  פסטיבל הג'אז מתקיים אמנם 3 נגנים ביטלו את הופעתם אך ישראלים נבדרים קיבלו במומם במה וכייף אמיתי, האם יש הבדל בכמות המבקרים בפסטיבל אינני יכולה לומר מאחר והמקום שונה והמקום החדש הרבה יותר רחב וגדול ויש מקום לכל ההמונים.

 109. אילנה Says:

  עמיתושקה,בהצלחה ובשעה טובה לאלעד.
  אני כה מבינה למה את מתכוות שהנסיכה אלה גוזלת את כל זמנך 🙂
  היום ענבר היתה בכנס יועצות חינוכיות עם המערך הפסיכולוגי ונשארתי עם נגה,לא עשיתי דבר חוץ מלהיות איתה,לטפל,לשעשע,להשכיב וגם כשהיא נרדמת לגלות ערנות יתר ולבדוק כל עשר דקות,היה לי יום הכי כיפי בעולם,נזכרתי בהאכלת הירקות,טעימה ראשונה מבננה,אוחחח,איזה כיף היה לי.
  ב- 29 לחודש שוב אקח יום חופש להיות עם נוגה,כיף לי 🙂

  אילנה'לה,תהני מיונתן.

  מיכלי,ביקשתי מארנוס לכתוב כאן,הוא יכנס מתי שהוא,כרגע הוא עומד בצומת דרכים ואני לא רוצה להעיק.

  קסם,לאילת יש יחוד שאין באף עיר בארץ,להגיע לאילת זה מרגיש חו"ל עבורי 🙂

  הנבחורות החדשות שנכנסו לדור הבא נחמדות והכי מרשימה ברגע זה היא מור,נראה מה הלאה.

 110. תיתוש Says:

  לילה טוב חברים יקרים שלי 🙂
  גם אני לא הייתי כאן כמה ימים. נמצאת בין תקווה ליאוש החום משגע אותי. נכון שפחות חם משיא הקיץ אבל עדיין לא נגמר … אוףףףףףףףףףףףףף 😦

  עמיתושקה בהצלחה לילדודים ובעיקר לאלעדוש בכיתה א'. בקרוב האלה ללי תתחיל ללכת, ואם עכשיו היא כל כך נמרצת תחשבי מה יהיה כאשר היה תתחיל ללכת וואו וואו וואו וואווווווווווווווווווווווווווווו 🙂 מה שלומך יקירתי? מה עם הכאבים? האם יש הקלה מסוימת? אני מקווה שאת מרגישה טוב. בכל אופן אני מאחלת לך שתרגישי טוב ותהיי אופטימית. אני מקווה שאבא שלך מרגיש יותר טוב ומתקדם בצעדי ענק בשיקום. חיבוק גדול לך לילדודים ולבעלול.

  מיכל, מה שלומך? אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב ושכאביך מתפוגגים ושאת צועדת בצעדי ענק להחלמה מהירה ושלמה. תרגישי טוב. שולחת לך חיבוק גדול.

  אילנוש ואילנה פ', תיהנו ותרוו נחת מנוגה ומיונתן המתוקים שלכן. נראה לי שזה כיף להיות סבתא. אין את החובות של גידול הילדים אבל יש את הפינוק ואהבה לנכדים (גם להיות דודה רבא זה כיף. אני דודה רבא ל-9 שובבים ושובבות).

  שרי תודה על הדיווחים מבית הדור הבא. אני מקווה שחיפושי העבודה מתקדמים בהצלחה ושתמצאי בקרוב מאוד עבודה שתתאים לך ואנשים שידעו להעריך את עבודתך.

  קסם יקרה, אני שמחה שדווקא בימים הקשים כשאילת והדרום הותקפו מצאת את עצמך בצפון היפה והירוק ושהצלחת לתמרן בין פסטיבל לפסטיבל – בין פסטיבל הכליזמרים ופסטיבל הג'אז. הצטערתי לשמוע שתפסה אותך אזעקה בגדרה. בטח נבהלת מאוד. כתושבת העיר הדרומית ביותר בארץ אולי לא חווית אזעקות ולך זו הפעם הראשונה.אני מקווה שעכשיו שקט באילת ושאתם ממשיכים להנות מפסטיבל הג'אז ומהאורחים ושאתם לא מרגישים את המתיחות. שולחת לך חיבוק גדול. תהני מן הים, מן החיים ומהחברים.

  אוריתי מי ארמנה מה שלום זורבה היווני? אני מקווה שהוא התחיל לאכול ושהוא מתחיל להתאקלם אצלכם בבית. אולי אחרי שתחזירו את זורבה לבעליו תביאו הביתה איזו זרובבלה קטנה שתהיה בת זוגו של זורבה היווני 🙂

  ברוש יקרה, אם את לא רוצה להשתמש בפיירפוקס את יכולה להוריד את הדפדפן של גוגל כרום שגם יעזור לך להיכנס לבלוג ולכתוב. אני משתמשת גם בדפדפן של גוגל כרום הוא דפדפן מצוין. אנחנו מתגעגעים אליך. אנא ממך תעשי מאמץ ותורידי את אחד הדפדפנים החליפיים לאינטרנט אקספלורר. שולחת לך חיבוק גדול עם געגוע עוד יותר גדול 🙂

  שלום ארנוס, מה שלומך? מזמן לא שמענו ממך. מה קורה אתך בימים אלה? אשמח אם תיכנס לבלוג ותשתף אותנו. בינתיים אני מקווה שעוברים עליך ימים טובים ושאתה עסוק בדברים טובים.

  אירית אירית השפירית, השמיעי קול בבקשה. אני מקווה שטוב לך ושאת עושה חיים בחופשה שלך. אז בבקשה תמצאי יותר זמן לכתוב לנו מגילות יפות. טוב? 🙂

  חובוק גדול לכולם באשר אתם נמצאים מתגעגעת לכולם 🙂

 111. אילנה Says:

  תיתושקה,שמחה שהגחת אלינו,נכון שמאוד חם ואת סובלת מהחום ובכל זאת קבלי חיבוק גדול.

 112. michal Says:

  תיתושקה…

  צעד ענק כבר לעולם לא יהיה. למעשה גם לא צעד קטן. לצערי, אני נשארת על כסא גלגלים אבל לאט לאט מתרגלת להיות נמוכה.

  לצערי, העובדת שלי החליטה לנסוע הביתה להתחתן ואני מראיינת עכשיו עובדות אחרות

  אילנה,
  הבנתי שמור שחקנית והיא שיחקב ב- TLV את אחת החברות של הבחור. מקווה שהיא לא שתולה שנכנסה "לעורר" את הבית. נראה כי גם גב נשחק ומתעייף.

 113. Amit Says:

  שלום חברים
  תודה לכולם! הילדים מאושרים ושמחים לחזור לספסל הלימודים. כמו כן אמא שלהם מאוד מרוצה שיש לה עכשיו שקט בבקרים וזמן לעצמה 🙂 טוב נו…כשאלה מרשה.
  קסם יקרה, שמחה לשמוע שאילת כרגיל תוססת ושגרת החיים ממשיכה. תהני מפסטיבל הג'אז,איזה כיף!
  אילנוש, תענוג להיות סבתא אני בטוחה! איך נוגה קיבלה את הבננה? יורקת או אוהבת?
  תיתוששש שמחה לראותך!! מקווה שתהיה הפוגה מהחום ויתחילו ימים קרירים יותר. כאן הסופה כנראה תגיע לצפון ארה"ב כך שהוקל לי.
  מיכלי, אני מקווה שתמצאי עובדת חדשה במהרה. עצוב לי לקרוא על מצבך. את נפגעת בעמוד השידרה?
  איריתי, מתגעגעים למגילה 🙂
  המשך יום נעים לכולם.

 114. מ Says:

  צהריים טובים לכולם.

  מה שלומכם ?

  עמיתוש – אלה מזכירה לי מישהי עם האנרגיות שלה. תנשקי אותה גם בשבילי.

  מפנקת אתכם בשני שירים חדשים של איה כורם ,סופ"ש מקסים שיהיה.

  איה כורם – שקר (קליפ מושקע ויפה).

  http://www.youtube.com/watch?v=O0vItCSs0WU

  איה כורם – צלצולי פעמונים (חידוש לאהובה עוזרי).

  http://www.youtube.com/watch?v=SXo4jK9cTpc

 115. Amit Says:

  אהלן ממוש, הרבה זמן לא שמענו ממך 🙂 מה שלומך? תודה על הקישורים
  אני אוהבת את איה כורם.
  אצלנו בוקר,מתחילה להכין את הילדים לבית הספר.
  נתקלתי עכשיו בכתבה על קים אדרי שתייצג את ישראל בתחרות מיס יוניברס בברזיל ב12 לספטמבר. ניתן להצביע דרך האינטרנט ולקבוע מי תעלה לחצי הגמר אז למי שיש זמן ומי שמעוניין לראות את ישראל עולה לחצי הגמר יאללה להתחיל להצביע 🙂 ניתן להצביע עד 10 פעמים מכתובת המייל. אני כבר הצבעתי הבוקר מספר פעמים.
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4112198,00.html
  שתהיה שבת שלום קסומה,שקטה ורגועה לכולם!

 116. SARI Says:

  שבת שלום יקרים,
  מיכלי-בריאות ומציאת עובדת במהרה לטעמך.
  עמיתי-מז"ט לעליה לכיתה א-כיתה א לנו כישראלים היא תמיד שלב חשוב בחיי ילדינו מין סימבול נוסף לעצמאות שלהם..
  כיף שיש לך קצת בוקר שקט..ככל שאלה הנסיכונת מאפשרת…אלה בוכה כשאינך עימה.כיון שהתרגלה לביחד של כולם מסביבה ופתאום היא קצת לבד וגם אם איני טועה אלו הם שלבי פחד הנטישה הראשוני?

  תיתוש..עכשיו ,שאני בבית אני מבינה לליבך בנוגע לחום..לי יש מזגן..אך פעמים רבות לבנים שלי מספיק נוח עם המאורר ואילו אני בגילי ובהיותי שמנה חם לי .יותר מהם..ולכן לא תמיד אני יכולה לקרר רק עבורי במזגן..זה יקר…

  מיכלי ,לגבי נוי אח של בן..הקשבתי לו היטב עד 5 בבוקר..חלק מהדברים קיבלתי ואחרים פחות…לא אהבתי שהחליט לבחור לו את הבחירה מה לעשות..וגרם לבן לחשוב שמחשבותיו שלו..של נוי הן הנכונות עבור בן..הם 2 אנשים שונים למרות הדמיון בינהם אך נוי בזוגיות 6 שנים ואילו בן לא מוצא עצמו…נכון הוא חיזק אותו מחד כשאמר שבחוץ הוא בסדר ומאידך גרם לו להרגיש הכי גרוע בכל שעשה..ממש האכיל אותו במילים..

  אני מאושרת שליהי ובן ביחד..גם אם זה רק לתוכנית מכמה סיבות כמו: ליהי בחורה מקסימה מתוקה וילדה טובה ושובבה האוהבת את בן..כעת בתוכנית הרגשות שלה כלפי בן ברורים לה..יש אנשים שבוחרים להעניש אותה על כך שאמרה בהתחלה שהיא נגעלת ממנו או שהנשיקות שלו לא לטעמה..אני מסוגלת להבין אותה…לפעמים בן זוג יודע לנשק או לגעת בצורה אחת ועם הזמן לומדים מה אוהבים ביחד..אני למשל..אף פעם לא אהבתי צרפתיות ולמרובן זוגי כן..למרות זאת הקמתי בית בישראל ויש לנו 2 ילדים מקסימים..בזוגיות לומדים להתפשר ביחד ולצמוח מהבסיס המשותף..

  לא אהבתי שנוי אמר לבן..בעוד 10 שנים שתהיו יחד..לא יפריע לך החוסר אמון של ההתחלה?סליחה נוי יקר..לאחר 10 שנות זוגיות שוכחים את ההתחלה כיון שאתם בזוגיות..לי יש תשובות לנוי כיון שאני ראיתי מכאן איך בן מדבר אצל הבנים ולא על דברים יפים של ליהי אלא על כמה היא יכולה למד אותו לצורך האינטימי שחסר לו ואיך הוא צחק עליה עימם על צורת הנשיקה שלה..ובל נשכח שהוא זה שביצע משבר אי אמון לפני הט"ו באב..והוא זה שהתנצל..
  אז תמיד מהצד יש המון דיעות לכאן ולכאן..אך לזמן הקרוב שיהנו האחד מהאחרת וכשיצאו יבחונו המציאות…התוכנית אינה מציאות אמיתית,אלא חיים בהזייה מדומה של מציאות!

 117. Amit Says:

  איזה שממון כאן…מקווה שכולם עסוקים בדברים טובים ומהנים.
  לילה טוב

 118. michal Says:

  לילה טוב

  עמיתוש

  אכן, נפגעתי בעמוד השדרה

  באמת שיממון כאן. נקווה שזו רק תרדמת של סוף הקיץ

  שרי
  אני לא רואה הרבה את 24/7 זה די מיאש ומשעמם.
  מה שכן ראיתי, אני לא מאוד מסכימה איתך לגבי ליהי. לדעתי היא היסטרית שתישלח הבייתה (יודעת שהקהל לא כל כך התחבר אליה) ניסתה את גב וכשראתה שאין לה סיכוי איתו, חזרה להידפק על דלתו של בו. והוא, בעקבות חולשתו, נענה.
  עכשיו היא מתקרבת לדניאלה, כדי שגם היא תשפיע על איתן בהחלטותיו.

  בכל מקרה, שיהיה מה שיהיה…

 119. SARI Says:

  שבוע טוב ובוקר טוב,
  מיכלי,
  אילנה ואני די צופות בתוכנית..אילנה אוהבת את דניאל. ואת ליהי…אני העדפתי מההתחלה את קרן וליהי אך לצערי גיליתי שטעיתי וקרן היא אדם הדורך על חבריו למען מטרותיו.
  ליהי בעיני די תמימה ומתוקה..הזמן יראה אם זה נכון לגבי האהבה שאני רואה אצלה לבן או משחק…בשורה התחתונה אני מאחלת לכולנו שיהי רק טוב ,בריאות ואושר.
  (גם אם ליהי משחקת המשחק..האושר בעיניה כשהיא רואה את בן לא נראה לי משחק וכנ"ל לגביו הוא נראה מאושר..)

  השבוע הינו סוף הקיץ ותחילת שנת הלימודים כאן בישראל הכל במכה אחת…מאחלת להורים\סבים וסבתות המון גאוה בילדים ובנכדים והרבה הצלחה בלימודיהם עם המון הנאה!

 120. michal Says:

  שרי

  אני שמעתי את ליהי משוחחת עם אחת החדשות. היא מחושבת ובהחלט יודעת מה היא עושה.
  להערכתי, רוב הבנות יודעות לנתב את עצמן.
  אני אישית אוהבת את ענבר.

  אילנה,
  איפה את? נעלמת לנו.

 121. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  לא יודעת אם יצא לכם לראות את הקליפ לרגל יום הולדתו של גלעד שליט שחל היום.

  יום הולדת עצוב.

  http://www.youtube.com/watch?v=R8GDY2sPdJY

 122. אילנה Says:

  היי יקירים
  מהיום בצהריים אני עם נוגה המקסימה וזאת בהמשך לסוף שבוע שהיו כאן,מחר אני איתה כל היום.
  ענבר בהכנות לפתיחת שנת הלימודים ומחר היא מעבירה סדנא לחמישים מורים כך שמהצהריים היא היתה עסוקה בהכנת הסדנא ואני עם נוגה האהובה.
  כיף לי 🙂

  מ יוחדת,תודה על הקישורים לשירים.

  מיכלי ועמיתושקה,אני מקווה שאתן חשות בטוב.

  נשיקות וחיבוק ענק לכולכם.

 123. SARI Says:

  אילנה אהובה בוקר טוב,
  מקווה שהספקת לקרוא את העידכונים ששלחתי אלייך..השאירו אותי ערה המתוקים שלנו.נהניתי מכל שנייה.

  מיכל,אני אישית מאוד לא אוהבת את ענבר…בהתחלה היתה לי הרבה אמפאתיה אליה..אך היא הפכה להיות "חופרת" רצינית ורכלנית.נכון לפעמים הספקולציות שלה מענינות..אך הדרך בה נהגה באיילת ובכלל הדרך בה היא נוהגת כיום…הרחיקה אותה מעיני והאמת גם מעיני רבים בפורומים השונים ומדיירי הוילה.אני מאחלת לה יציאה מהירה הביתה ביום שלישי הקרוב…ולו רק כפיצוי על השעתים וחצי בשישי האחרון שהבמאי הקדיש לה זמן מסך לחפירות על כולם..והפעם למול דניאל…שהתעוררה בשעה מוזרה..01:00 לפנות בוקר ונפלה "קורבן" "לחפירות" של ענבר.
  אני אומרת…דרך צלחה ענבר…בחוץ!

  אני מאוד נהניתי הלילה מליהי ובן..הם שוחחו שיחות של חברים הלומדים לאט לאט להכיר אחד את טעמו של האחר…פשוט היה לי כיף…ללא חפירות..עם נשיקות וחיבוקים וצחוקים והרבה הבאות מקסימות…אהבתי.

  קרן עוברת גל של קנאה למול מיקומה אצל גב לעומת חן החדשה…
  ערכה של קרן ירד בעיני ,אך שלשום שהיא השתתפה בסדנת הרכילויות עם ענבר גם לגבי ליהי..זהו סופית נגמר לי..

  הבחורה בלופ על עצמה..כאילו רק היא קיימת שם..וענבר די יודעת לנווט התגובות…

  אומר דבר אחד נוסף לגבי ענבר-היא בעלת מוח חריף,אינה טפשה…אך חושבת שהיא בעלת כוחות אדירים…היא מנווטת את מוחותיהם המבולבלים של הרבה מדיירי הוילה ופעמים רבות גם מצליחה…

  אילנה-המון כיף עם נגה….

  אני יוצאת מהבית מחכה לעידכונים ממך…

 124. Amit Says:

  שלום לכולם
  ממוש , תודה על הקישור, היה עצוב לצפות בקליפ..עשה לי קווץ' בלב 😦
  הלוואי שגלעד ישוחרר בקרוב רק שהמציאות שונה וזה לא נראה באופק. מסכן הילד הזה ומיסכנה משפחתו.
  אילנוש, תהני לך מהנסיכה נוגה, היא כבר מאוד מעניינת בגיל הזה ואני מבינה את הרצון להיות סביבה כול רגע נתון. אלה שלי כבר ממש בן אדם, משחקת עם הבנים, משתובבת איתם ונהנית לשחק ולצפות בהם משחקים. ילדת בן יש לי 🙂 כאילו שאין לי מספיק בנים בבית.
  מיכלי,והפגיעה גרמה לשיתוק? אין סיכוי שתוכלי לעמוד שוב על הרגליים? איפה יש לך כאבים? אם לא אכפת לך שאני שואלת כמובן.
  דיברתי עם אבא שלי, הוא עדיין לא עומד על הרגליים,התור שהיה אמור להיות לו עם הרופא נדחה לעוד שלושה שבועות. הוא גם אמר שלפי הצילום שעשו לו עדיף לחכות עוד עם זה כי כמות הברגים שיש לו שם ממש מפחידה…
  איפה כולם חוץ מזה? משעמם כאן…
  לילה טוב

 125. michal Says:

  עמיתוש

  אין לשפוט מהמקרה שלי לעניין אבא. אני מקווה שהוא לא סובל כאבים.

  גם לי יש ברגים ( שהוחלפו פעמיים בניתוחים שונים)

  יש נזק בלתי הפיך לכמה חוליות.

  שנהיה בריאים

 126. michal Says:

  גם אתם מזועזעים ממה שהתגלה היום בעניין מרגול?

  מענייןמה זה חחעשה לכוכב נולד.

 127. SARI Says:

  מיכלי,שתרגישי הכי נוח וטוב בעולם.בריאות!
  עמיתי-מה שלומך את?איך את מתמודדת עם המחלה..?אבא שלך עדיין סובל ,לפי מה שכתבת ,החלמה מהירה.

  מיכלי,לגבי מרגול-אני חשה כמו רבים אחרים שנעשה שימוש מוגזם בפירסום כדי לגרום למרגול לפתוח פה כנגד העברין מולנר אותו בעצם המשטרה רוצה ממש..ומבחינת המשטרה-כל הכלים להשגת המטרה..ובכל הכוח.הם דורסים מישהי,שאיני בטוחה בתמימותה..אך לא זה מה שמגיע לה..בכוונה שופכים אור על כל ציוץ והערה במשא השמצות רציני…אם זה היה אדם כמונו..זה לא היה מגיע לכותרות הללו.
  אני מרחמת עליה ועל משפחתה..ואיני בטוחה שאטדגי עצמו חף מפשע ..הרי גם הוא סבב וסובב בעולם של העבריינים-הם המזמינים הגדולים של הופעות הזמר המזרחי..ולכן בטוחה אני שאין כאן תמימות מאף צד..
  אך השיפוט החמור והניסיון להביא את מולנר הפושע למשפט..מאפשר למשטרה לדרוס כל מי שנצמא בדרך…די מזכיר את מקרה טופז דודו..שהיה אשם אך הפירסומים וגם הבושה הם אלה שגרמו לו לקחת את חייו ולהתאבד..ולהפסיד את ילדיו..

  איני רוצה לראות חזרה על מקרה זה…אומנים רבים מהזמר המזרחי אמרו שהעולם התחתון נמצא תמיד בשטח וזו תמימות לחשוב ,שאם נבחר לא להסתכל הם לא יהיו שם..

  אני מרחמת על הוריה של מרגול.כואב הלב..הם אינם צעירים גם היא עצמה אינה צעירה.

  אפשר היה להגיש כתב אישום וכל מה שצריך בלי לרצוח את נפשה בפומבי טרום המשפט..אפשר היה להוסיף את מידת הרחמים..אנחנו בפתחה של שנה עברית חדשה..נקווה לטוב!

 128. Amit Says:

  יש פוסט חדש
  https://viksfriends.wordpress.com/2011/08/30

 129. SARI Says:

  בוקר טוב ויום מקסים,בריאות לכולם !

  אתמול בבית הדור הבא..איתן,ליהי,אורטל,דניאל ודנה חמדו לצון למול שאר דיירי הוילה ובערב ברגע של שיעמום בחצר..בנו "משימה" לכל הדיירים ..המשימה היתה פיברוק שלהם..אך היא צלחה מאוד..די האמינו להם והספקנות הגיעה בסיום ההכנה של המשימה…
  "המשימה" היתה חלוקה ל-3 קבוצות ,שכל קבוצה מייצגת מנה בתפריט ארוחת הערב..תוך חצי שעה על הקבוצות השונות ליצור 3 מנות..מנת פתיחה…מנה עיקרית ומנת קינוח-הקבוצה של איתן..אלה שיזמו המתיחה היו אחראים על הקינוח…כל הדיירים חדשים וותיקים מעורבבים בקבוצות השונות..החלו לעבוד ביחד ובמקביל על ארוחת הערב…היה כיף לצפות בשיתופי הפעולה השונים..וגם בחיוכים והאושר של הקבוצה של איתן ..שהמתיחה שלהם מצליחה…הדיירים הכינו מטעמים טעימים..ובעצם העבירו ערב ,שבד"כ הינו דיכאוני..ערב לפני הדחה,באוירה של תחרותיות וכיף…לכשישבו כולם לאכול..אורטל ,זו שהיתה אחראית להקריא "המשימה"אמרה שעל כל ראש קבוצה להסביר את המנה שלהם..היה טעים לפי התגובות השונות..אך ברגע שישבו לשולחן החלו הספקות להתעורר…בן חשד ודיבר עם אורן וגם עם גב והחלו להעלות ספקולציות…האמת היו הרבה סממנים לכך שזו מתיחה..אך רק הוותיקים העירניים כמו בן ואורן יכלו לזהות אותם..גב אמר ,שכיוון שהעירו אותו משינה לצורך "המשימה" לא קלט..איתן הבטיח "במשימה" פרס אם תצלח המשימה..כשהחלו לגלות האמת..או חשדו בה..דניאל שלחה סמס להפקה וביקשה פרס כלשהו ונענתה בחיוב….

  ההפקה קראה לכולם לסלון והודיעה שאכן היתה כאן "מתיחה" מצד כמה דיירים-מתיחה מוצלחת ביותר ויצירתית ולכן מגיע להם פרס..וכיוון שהלילה היה יום הולדתו של מייקל ג'קסון ז"ל בחרה ההפקה לארגן "מסיבה בסגנון ג'קסון…"הדיירים קיבלו תילבושות אותם נאלצו ללבוש …והם היו מאוד מאושרים ללהתחפש..ואחכ הושמעה להם ליד הבריכה מוסיקה של מייקל ג'קסון…וכמובן שהיה גם אלכוהול..בסיום המשימה קפצו הדיירים למיים בראשותם של יוני ואורן..אשר דאגו להכניס הבנות,לאחר שפירקו מהן נעליים ומשדרים ..לתוך מי הבריכה..רוב הבנות השתתפו וכל הבנים..מלבד אתי ,אורטל וחן אשר בחרו להישאר בחדשר השינה במקום לשמוח..

  בסה"כ היה כיף..

  נהניתי לראות את דניאל ואיתן רומנטיים וכנ"ל את ליהי ובן..וכולם היו ממש מאושרים.
  אני מאמינה שהיום יהיה להם יום קשה בוילה,אך הכיף של ליל אמש יעשה זאת אולי לטיפה יותר נוח…?!

  אני תקווה שהערב ענבר תאמר שלום אחרון לדיירי הוילה…ביממה האחרונה ראו כמה אין לה עם מי לשוחח מלבד עם קרן..לרגעים מסויימים עוד "חפרה" לחדשה אחת או אחרת,אך בעיקר נצמדה לקרן…האמת גם נצמדה לאתי-מענין אתי וענבר לא ממש היו קרובות בוילה ,להיפך…ועכשיו ליום אחד פתאום נצמדו..אחוות מועמדות להדחה?

  ענבר אמרה שעד כה הסתמכה על הקהל בחוץ..כיון שבתוך הוילה לא ממש היתה אהודה..בעיקר לא לאחר מקרה איילת…ואילו הפעם גם הקהל איכזב אותה…כעת אני מחכה בתקווה שהבנים-גב ואיתן לא יאכזבו רבים כמוני ,שסומכים עליהם שיעשו בחירה נכונה..ויאפשרו לעינבר לפגוש את המשפחה כבר הערב..

  שיהיה להם יום מקסים וגם לנו!

התגובות סגורות.


%d בלוגרים אהבו את זה: