המנצח של האח הגדול- סקר בלוג ויק

by

ביום שבת גמר "האח הגדול", מי לדעתכם ינצח?

343 תגובות to “המנצח של האח הגדול- סקר בלוג ויק”

 1. בר Says:

  אילנה, אני לא קיבלתי את המייל, תנסי לשלוח שוב פעם 🙂

 2. אבי Says:

  למה זה חשוב?

 3. בר Says:

  אבי, בגלל שאנחנו מדברים הרבה על האח הגדול חשבתי שאת חלק מחברי הבלוג זה דווקא יעניין…

 4. אבי Says:

  סליחה בר…
  מתנצל אם פגעתי.

 5. בר Says:

  אבי ממש לא נפגעתי, זה בסדר גמור, אתה לא צריך להתנצל 🙂

 6. אילנה Says:

  ערב טוב

  אבי,האח הגדול העסיק אותנו לא מעט ,מעניין לדעת מה חושבים החברים על הגמר.
  ובכן,אני חושבת שזה יהייה הגמר:

  חמישי- סיון
  רביעי-אמיר
  שלישי-ליהיא
  שני-נופר
  ראשון- ג'קי

  האמת שקשה לי לחשוב על הזכיה הזאת,כה לא ראויה ומודל לחיקו,הייתי רוצה את דנה ראשונה.

  על כל פנים אני לא מסמסת לאף אחד.

 7. אירית השפירית Says:

  ברי-בר, אני בעד הרעיון של תיתוש, שאת מיליון השקלים יעבירו לעמותות שמטפלות בילדים, או שייתנו את הפרס שוב לשפרה והיא תעשה אתו משהו טוב.
  אבל מבין חמשת החברים בגמר – אני בעד נופר (הרע במיעוטו) אבל חושבת שג'קי יזכה. אני מקווה מאוד מאוד שליהיא הרכלנית והרעה לא תזכה.

 8. בר Says:

  איריתוש, את צודקת לגמרי. עדיף שאת הפרס יחלקו לעמותות מאשר שיתנו אותו לאחת כמו נופר או ג'קי.
  אבל אם עמיר או ליהיא יזכו אני אשמח :). ליהיא באמצע העונה הייתה מאוד רעה ורכלנית, אבל מהרגע שדנה הודחה היא חזרה להיות כמו בהתחלה- שמחה, מצחיקה, אחת שתמיד אפשר לדבר איתה…

  מקווה מאוד שנופר לא תזכה. לא אוהבת את ההתנהגות שלה, את העצבנות שלה. מה שכן היא מאוד אמיתית, אבל אפשר להיות אמיתיים גם בדרך אחרת.

 9. Amit Says:

  הי לכולם
  עצוב,שוב פיגוע 😦
  איריתי,שמחתי לקרוא על פגישתך עם יסכה החמודה,תודה על מסירת הדש מכולנו.
  הניחוש שלי זהה לשל אילנה,אולי נופר תיקח ולא ג'קי אבל ככה נראה לי שהסדר יהיה.
  גם אני לא מצאתי עניין רב באף אחד מן הדיירים(חוץ מדנה) ובאמת שקשה לבחור מישהו שבאמת מרגיש שלו מגיע אבל אם מסתכלים על התמונה הכללית,הדייר שהיה תמיד בסדר עם כולם,לא השמיץ,לא ריכל,היה מצחיק,
  עזר בעבודות הבית ,נתן מעצמו לטובת הכלל,שמר על איפוק ולא ירד לרמות נמוכות הוא ג'קי. אז למרות שהוא לא אדם חכם במיוחד עדיין חשוב לבחור במי שמגיע לו ואני חושבת שמכול מי שנשארבבית, לו באמת הכי מגיע.

 10. Amit Says:

  אגב ברבר,גם אני חושבת שליהיא מאוד השתנתה ואחרי יציאתו של עתי היא נהיתה יותר סימפטית,מצחיקה ומאוד כייפית. אבל לא נראה לי שלה מגיע להיות הזוכה. היו לה מספיק נפילות שלא הוסיפו לה קרדיט.

 11. תיתוש Says:

  ערב טוב חברים יקרים שלי 🙂

  כן עמיתוש עוד פיגוע בירושלים וגם כבר כמה ימים טילים בישובי הדרום אבל לצערי ההרגל גורם לכולם לחזור לשיגרה שעה אחרי כי אין לנו בררה אחרת.

  ברוש ההימור שלי הוא
  מקום חמישי סיון
  אני שמה את מקום רביעי שלישי ושני עמיר נופר וליהיא אני באמת לא יודעת איזה מקום הם
  מקום ראשון ג'קי.
  גם אני הייתי רוצה שאם באמת נותנים את המיליון לאחד הדיירים שזאת תהיה ליהיא היא הכי ראויה מכל החמשיה. אבל האמת שאף אחד מהם לא ראוי למיליון ובאמת הייתי מעדיפה שיחלקו אותו לנזקקים 🙂
  חיבוק גדול לכולם 🙂

 12. תיתוש Says:

  אני מקווה שלא תהיה הפתעה וסיון תגיע למקום השלישי ואף גם לשני היא הכי לא ראויה מכול הדיירים שהיו להגיע לחמשית הגמר אבל אך שהוא המזל הולך איתה

 13. ארנוס Says:

  לדעתי הזוכה – נופר או ג'קי, כנראה ג'קי. אין לי ממש העדפה בין שניהם, אולי נוטה קצת לכיוון נופר. לשאר המקומות אין לי דירוג וגם אין לזה ממש משמעות, סה"כ מדובר לדעתי ב"שאריות" שנשארו מכל העונה (הגמר גם ככה אמור להיות לדעתי רק בין שני מתמודדים, כמו שהיה ב"היפה והחנון").

 14. אוריתי Says:

  ערב טוב,
  האמת כשראיתי את הכותרת של הפוסט תגובתי היתנ כשל אבי, מה זה משנה ולמי איכפת, ביחוד לנוכח הפיגוע היום. אבל במחשבה שניה , באמת התוכנית העסיקה אותנו כאן למרות שלא כולנו צפינו באדיקות.
  גם אני חושבת שסיון תהיה במקום האחרון ובצדק ואחריה עמיר למרות שלדעתי הוא זה שעשה את השינוי הגדול ומדיע לו להיות לפחות בין שלושת האחרונים. לא יודעת מי יזכה אבל מקווה שלא ליהיא. כמעט עד הסוף המשיכה לרכל, לסכסך ולקלל. אני לא ראיתי שום מהפך או שינוי בהתנהגותה. צר לי תיתוש ובר הפעם אני לא איתכן.:-)
  היום הייתי בירושלים, אומנם לא באזור הפיגוע אלא נסענו ישר ליד ושם וחזרנו לפני הפיגוע, אבל הטלפונים של כולנו לא הפסיקו לצלצל, חברים וקרובים מודאגים שידעו שנסענו. מפחיד.

 15. SARI Says:

  טוב אז כפי שאתם צופים אני חושבת אחרת…אני בעד עמיר ומאמינה שמגיע לו ולנו לזכות…לו-כיון שהוא מכל החמישיה ,שמייצג אותי בצורה הטובה יותר..לנו-כיון שג'קי עילג וממש לא מייצג אותי..סיון..טרמפיסטית..ליהיא-שרלילה..שלא ממש שינתה עורה למי שמסתכל מון בערוץ 20..נופר-בחורה צעירה שמנתחת מצבים היטב,אשר קצת פגעה בעצמה מבחינת רייטינג בימים האחרונים…אך אם מישהו צפה באח"צ-ערב..ג'קי ונופר עשו שיחת סגירת פערים..היא אף לא פעם אחת נתנה לג'קי לחשוב שיהיו לה רגשות אחרים מאשר אחות-ידידה..ועל זה מגיע המון עידוד וגם זכייה…אך עבורי עמיר יכול גם יכול לזכות ומגיע לו…הבחור מלא בטוב…בחור שיודע לעשות הכל..החל מניקיון..בישול..הדיירים מתלקקים על האוכל שלו ומבקשים עוד….אפילו למרוח לק לסיון..להיות חבר להילה..ולאלעד..חבר לג'קי ומגונן עבורו ברגעים קשים..ואפילו פן לסיון עשה בצורה מקסימה הבוקר…אז תהנו מהקריאה בעיתון רייטינג…עמיר -למקום ה- 1!

  ראשי » מעריב מגזינים » רייטינג
  זה נגמר בבכי
  רגע לפני שירד על ברכיו והציע לחברתו בשמונה השנים האחרונות להתחתן איתו, התוודה עמיר גולדברג: "בגדתי בך". היא, כמובן, זרקה אותו לכל הרוחות. אמו של עמיר: "אני, במקומה, הייתי מבינה שהוא עשה שטות ונותנת לו עוד צ'אנס". ויש עוד תשעה דברים שלא ידעתם על המתמודד שאולי ייקח את המיליון
  רייטינג
  רועי בהריר | 23/3/2011 8:56 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
  עמיר גולדברג הוא הסער שיינפיין של העונה הזאת: גם הוא גבר גבר נאה ומחוספס, גם הוא היה בקרבי, גם הוא חזק בחיי הלילה של תל אביב וגם הוא מנהל רומן בעייתי ומאוד לא יציב עם אחת הדיירות בבית "האח הגדול". סער אמנם היה דומיננטי יותר לאורך העונה ההיא, אבל גם לעמיר יש כוח.

  העובדה שאין מקום להשוואה בין נוכחותו הסולידית משהו בבית לזו הקולנית והמאוד מובחנת של נופר, ג'קי וליהיא לא הופכת אותו, בנסיבות הקיימות, לדייר חלש ומיותר. קרוב לוודאי שאם היה עליו להתמודד בגמר מול אלירז שדה, הוא היה מפסיד לו בדיוק כמו סער – אבל נופר, ג'קי וליהיא הם לא אלירז. נופר סתם עושה רעש, המז'יק של ג'קי מסתכם במניירות של הומור אימבצילי, וליהיא, באופן כללי, לא ראויה לגמר הזה (כן, למרות ש"אחות חורגת" חושבת להפך לגמרי). ליד השלושה האלה עמיר מייצג את הקול השפוי – ושפיות, במקרה זה, היא גם כוח. מיותר לציין שהכוח הזה אמור להספיק לו בגמר גם נגד סיון האנמית.

  בקיצור, עמיר יכול לקחת את המיליון. במובנים רבים עמיר צריך לקחת את המיליון. ניצחונו בגמר, אם יבוא, אמנם יהיה פחות סוחף, מלהיב וזוהר מזה של שפרה או של אלירז, אבל הוא יתאים לרוח העונה הזאת של "האח הגדול", שהייתה פחות סוחפת, מלהיבה וזוהרת משתי העונות הקודמות (וגם מעונת ה"VIP") – בעיקר עקב ליהוק בנאלי וחסר השראה.

  הבעיה היחידה היא שאפילו עכשיו, אחרי ימים רבים וארוכים בבית "האח הגדול", יש תחושה שאנשים לא מכירים מספיק טוב את הזוכה הפוטנציאלי הזה ממטולה, ושדמותו עדיין לא לגמרי פוצחה. לצורך העניין קבלו עכשיו עשרה דברים שכדאי לדעת עליו. הם לא משרטטים את דיוקנו של המועמד המושלם לזכייה בתוכנית ריאליטי – רחוק מזה. אבל הם כן מרכיבים תמונה מאוזנת של מועמד נורמטיבי, בעל יתרונות וחסרונות, שבסך הכל, אחרי שכלול נתוניו האישיים, הרבה יותר ראוי למיליון ממתחריו הפופולריים והמסומסים לעייפה. רפרפו שנייה על הרשימה הזאת לפני שאתם מסמסים לג'קי. מי יודע, אולי פתאום תקבלו קצת שכל.

  צילום: רפאל בן דרור
  זה נגמר בבכי צילום: רפאל בן דרור
  1. הוא כמעט התחתן

  קוראים לה נועה (את שם משפחתה היא ביקשה לשמור חסוי), היא גדלה בנצרת עילית, אחת המורות שלה הייתה מרב בטיטו, והקשר שלה עם עמיר, שהחל כשהיה בצבא, נמשך שמונה שנים תמימות. נועה ועמיר חיו יחד, טיילו חצי שנה בארה"ב וקיימו זוגיות ארוכה ויציבה, שהלכה לכיוון של חתונה ולמעשה כבר הפכה את נועה לחלק ממשפחת גולדברג. בשלב מסוים עמיר התכוון לקנות לה טבעת אירוסין ולהציע לה נישואים, אבל לפני שעשה זאת הרגיש צורך להתוודות בפניה על משהו. לא סתם משהו – בגידה. לא סתם בגידה – תקופה שלמה שכללה יחסים עם כמה נשים אחרות.

  נועה, מן הסתם, זרקה אותו לכלבים מיד אחר כך – מה שהותיר אותו שבור לרסיסים. "הוא לקח את זה מאוד קשה", מספר דורון גולדברג, אחיו הגדול. "הוא ממש הצטער על מה שהוא עשה והוא חזר ואמר 'עשיתי שטות' וניסה לשכנע אותה לחזור אליו בכל דרך, אבל זה כמובן היה מאוחר מדי. באיזשהו שלב הוא כבר אמר לי 'אם אני בכל זאת גורם לזה שהיא תתחתן איתי, אני חוזר בתשובה'. לפני שהוא התוודה בפניה, הכל הלך לכיוון של חתונה. כולם ידעו שזה מה שהולך לקרות, והמשפחות שלנו ושלה כבר נפגשו והתחילו לעשות הכנות לזה. אחרי הווידוי הזה, שהרס הכל, הוא חטף מכולנו על הראש".

  "העניין לא התקבל אצלנו במשפחה בצורה טובה", מוסיפה אניאלה גולדברג, אמו של עמיר. "מאוד אהבנו את נועה, היא הייתה הבת שלנו, ומטבע הדברים גם אנחנו חווינו את המשבר של לאבד אותה ברגע שזה קרה. אין לי מילה רעה אחת להגיד עליה, אבל האמת היא שיש לי השגות על ההחלטה שלה להיפרד ממנו. אני חושבת שאני, במקומה, הייתי
  מבינה שעמיר עשה שטות, ונותנת לו עוד צ'אנס. אם במקרה היא תסכים מתישהו לחזור אליו, ברור שאנחנו נעודד אותו לעשות את זה. אנחנו בקשר איתה עד היום, ואנחנו עדיין מאוד מאוד אוהבים אותה. גם היא, למען האמת, עדיין שומרת איתו על קשר, ואפילו עזרה לו בהכנות לקראת הכניסה שלו לבית 'האח הגדול'".

  "עדיין אין לה חבר חדש", מגלה הילה גולדברג, אחותו של עמיר, שנשארה חברה טובה של נועה. "היא אפילו עדיין מגדלת את בונו, הכלב המשותף שלהם, אבל היא טוענת שברגע שהוא ייצא מבית 'האח הגדול' היא תחזיר לו אותו, כי קשה לה. הסיפור הזה לא פשוט, כי נועה הייתה ממש חלק מהמשפחה. היא ועמיר גרו איתנו באותו בניין. הם גרו בקומה למטה, אנחנו מעליהם, ומעלינו גרו ההורים. היינו ממש ממש קרובים. כל הזמן היינו צוחקים עליהם שהם כמו ברנדון וברנדה מ'בוורלי הילס', כי הם היו כל כך צמודים זה לזה. הם פשוט היו כל הזמן יחד ועשו הכל יחד".

  "עמיר לקח את הפרידה הזאת ממש קשה", מספר מתי ביטון, אחד מחברי הילדות של עמיר, ששומר איתו על קשר הדוק עד היום. "הוא יצא מהבית, המשיך לעבוד והכל, אבל היה לו מאוד קשה. כל הזמן הוא חזר ואמר לי 'חטאתי'. גם אני אהבתי מאוד את נועה. היא בחורה ממש איכותית וחשבתי שהיא מאוד התאימה לו, אז גם לי זה היה קשה. אנחנו, החברים של עמיר, היינו גם חברים שלה, והיא מאוד נפגעה גם מאיתנו, מזה שלא גילינו לה את כל מה שידענו על עמיר. זו באמת בחורה שלא מוצאים כל יום, והיא גם בחורה עם הרבה כבוד עצמי. קשה לי להאמין שזה משהו שהיא תוכל לסלוח עליו אי פעם".

  כל הדברים הנוספים שלא ידעתם על עמיר בגיליון "רייטינג" של השבוע

 16. SARI Says:

  אני מאמינה שעמיר כמו 2 הגברים שזכו במירוץ למיליון הישראלי..יעשה דברים חכמים עם הכסף…עמיר יעשה טוב..הבחור עם לב זהב…ולא יצא בכוונה לפגוע באף אדם..
  אדם ששניה לפני הליכה לחופה בחר לספר את האמת לאהובתו…חטאתי..התנסיתי עם בנות אחרות..ואני מצטער אך אותך אוהב ורוצה שתדעי…אין הרבה גברים שהיו עושים מה שעמיר עשה ..נכון יש כאלה שלא יבגדו..אך יש יותר כאלה ,שפשוט לא יקחו אחריות על הבגידה…רובם ישמרו זאת בין החברים…

  עמיר סבל מהתוצאות של מעשיו…אך הוא מדבר מהבטן…נכון הוא כמו שאר הדיירים בעונה הזו לא דומים בטיפ טיפה אחת לשני הזוכים בעונות 1\2…אך הוא אדם טוב ומגיע לו להיות הכי גבוה שאפשר…

  ובשום פנים איני רוצה בג'קי או ליהיא או סיון…

 17. Amit Says:

  שרי, זה שג'קי עילג לא מגיע לו לזכות???? מה הוא אשם בכך שיש לו הפרעת למידה? הוא חמוד ולא חכם במיוחד(חכמה נרכשת ולא מולדת) כי הבחור ידע יפה מאוד מספר פעמים בתוכנית שלהיכנס לריבים ועימותים לא מוסיף לאף אחד ובטח שלא לו שהלוואי וכמה וכמה מהדיירים היו יכולים ללמוד ממנו. לומר שלג'קי לא מגיע לזכות בגלל היותו עילג זה מאוד לא חכם אנושי. אף אחד לא אמר שהזוכה באח חייב להיות אדם משכיל מלומד. לא רואה בגברת סיוון המשכילה והמלומדת יותר טובה ממנו אפילו לא בקמצוץ. אז את מחבבת את עמיר,מעולה!! הוא באמת בחור נחמד אבל יש לו פה גדול והתנהגות קיצונית מדי פעם ופעם אז לא,לא מגיע לו.

 18. SARI Says:

  עמית יקרה…אני מאמינה בעמיר..ולא בוחרת בג'קי..כיון שאינו לטעמי..הגיחוכים שלו מעצבנים..החוסר ענין שלו בעומק של דברים מלבד "עומק הרגשות שלו לנופר…"לא עזר לי להתבונן בו ביותר אהדה..נכון הוא עילג…אך כשאני אמרתי שהוא עילג ..לא התכוונתי שלא מגיע לו לזכות..אלא שלא מגיע לתת לו לזכות בזכות העילגות…זו לו בחירה להיות דיסלקטי..מוכר לי מהבית יש לי אחות דיסלקטית,שנלחמה כל הזמן להגיע להכי רחוק שהיא יכולה והיא הצליחה…מחר היא חוגגת 38 שנה במזל טוב…-וסיפרתי גם שבני הצעיר דיסלקטי…לא דיסלקציה אינה משהו שעל פיו אני חלילה אבחר לשים עין על מישהו כן או לא…אני מחפשת אדם עם תוכן…ג'קי לא סיפק זאת עבורי…מצטערת אם חלילה נפגעת ממה שכתבתי…פשוט זו בחירתי…ולא שיניתי אותה …רציתי את דנה ומיד אחרה את עמיר ונופר…לא סטיתי מדרכי לאורך כל העונה…

  אומרים הפוסל במומו במומו פוסל…ואיני עושה זאת..דיסלקציה הינו תחום קרוב לי בבית ובלב ואנשים הלוקים בכך הם הראשונים שאני נרתמת לעזו-אך ג'קי לא "קנה" אותי…

  ג'קי הראה רוע כשהיה בקבוצה שניסתה להסית נגד עמיר…למה כיון שעמיר בחר לשבת באמצע…להיות נחמד ולא לריב עם אף לא אדם…
  ובנוסף הוא היה בחוסר הקשבה לנופר…למרות ששמה גבולות והסבירה מההתחלה…איני מאוהבת בך…הוא האיש אשר כאחת שהתבוננה המון שעות בא"ג ידע לדחוף את נופר לקיר כדי לספק את הצורך שלו בסוג של קבלה..חיבוק או השד יודע מה…נופר אמרה לו בשיחה (כתבתי עליה כאן)בינהם בסוף השבוע אמרה לו שחשה הרבה פעמים כמו באונס…נכון לא מינית..אך גופנית…אני סולדת מהתנהגויות כאלה…
  ג'קי נגרר אחרי פרידה ..ליעוז..ליהיא וגם אחרי נופר…אז לא באתי ע"מ לפגוע בג'קי…באתי כדי לשבח את עמיר על מעלות רבות שלו….זו בחירתי!

  נכון עמיר מפליץ..כמו שאר הבנים באח"ג וגם מגרבץ ודי הרבה…אך הוא גם התבגר כאן בתוכנית ומגבר "חזק" בתחילת התוכנית כעת הוא גבר אמיתי…לפחות בעיני…שלא לדבר על כך שהוא נאה לעיני יותר מג'קי!

 19. Amit Says:

  אגב, אני קראתי עכשיו שרי את מה שצרפת על עמיר,על מערכת היחסים שהיתה לו ואני מתפלא עלייך….אחרי שהיתה לו בחורה שאהב אותה כולכך לטענתו והיה מוכן להתחתן איתה נכנס לבית האח וישר יצאו לו העיניים על סיוון…זה בן אדם ערכי?עכשיו בטוח שהיא לא תחזור אליו חחחחחח

 20. SARI Says:

  …מהבלוג של יפעת…."עמיר מתגלה כחבר טוב של ג'קי
  תוויות: ג'קי מנחם, האח הגדול, האח הגדול 3, ליהיא גרינר, נופר מור, סיוון אברהמי, עמיר גולדברג, פרידה הכט
  שלח בדוא"ל BlogThis! שתף אל Twitter שתף אל פייסבוק שתף ל-Google Buzz
  אתמול בערב ליהיא, נופר וסיוון ישבו בחדר השינה ודיברו על ג'קי ללא הפסקה. הפעם המטרה של ליהיא היא ג'קי. ליהיא לא הפסיקה לשלוח בו חיצים, דיברה עליו רעות, זלזלה בו והמעיטה בערכו. זה היה כל כך מבחיל לשמוע אותה ולהיווכח כמה רוע יש בבחורה הזאת. בחדר ישבה נופר, נופר שג'קי הקריב את עצמו למענה, וציפיתי שהיא תגן עליו, תילחם למענו, כמו שהוא נלחם למענה, אך זה לא ממש קרה. פתאום ליהיא ונופר ששנאו זו את זו עד לפני שבוע – יושבות ומרכלות על ג'קי. ליהיא מודאגת מאוד, שמא היא תודח, ולכן בימים האלה היא משחירה את פניו של ג'קי, ובעצם מנסה לשכנע את הקהל כמה ג'קי לא ראוי. אין פלא שליהיא רואה בנופר שותפה לדיבורים על ג'קי. ביום חמישי, לפני יומיים, שמעתי את נופר אומרת לליהיא ולסיוון על ג'קי : "הוא כל הזמן מזלזל במה שאני עושה למענו. אין לי מקום לעוד בן אדם. היה לי מקום להכיל ג'קי שלם, כרגע אין לי. כואב לי הגב. שלושה חודשים וחצי… עכשיו אני מבינה למה הייתי בוכה סתם ולא הבנתי למה… אין לי סבלנות…הייתי קמה ומחבקת ואומרת לו : די וסליחה…אז שבוע ימים הוא יסתדר לבד… "
  נופר קיבלה הסכמה לדבריה מליהיא והמשיכה : "לא על הגב שלי…"

  ליהיא אמרה באותה שיחה : "כשלא דיברנו, הוא לא דיבר אתי בגללך ".
  ונופר עונה : "בחיים לא אמרתי לג'קי לא לדבר איתך או עם פרידה… בחיים ".

  אוי… איזה שקר. אני זוכרת איך נופר קראה לג'קי וכעסה עליו, למה נישק את פרידה לאחר שנשארה בבית באחת ההדחות והיו עוד אמירות, שבהן היא כעסה שהוא ממשיך להיות בקשר עם פרידה.
  ג'קי הסתכסך בגללה עם דיירים בבית והוא שילם על כך במועמדות להדחה. הוא אמר : "אני מוכן להקריב את עצמי למענה". איזו מסירות וכעת הוא חוטף ממנה סטירות קשות.
  אמש בזמן שנופר ישבה ושיתפה פעולה בריכולים על ג'קי, המצלמה עברה לדקה אל ג'קי, ששכב לבד על הספסל בחוץ ואמר לעצמו : "הלבד הזה מחזק אותי מאוד"… נופר כבר לא צריכה את ג'קי, היא בגמר.
  הכושי עשה את שלו והוא יכול ללכת.

  טוב –
  אנחנו הרי יודעים מי סחב את מי על הגב שלו. זה ג'קי הצנום שנשא את נופר על הגב שלו ותמך בה בכל התפרצויות הבכי שלה והקריזות הבלתי נגמרות, ועכשיו היא בוגדת בו בצורה קשה. ג'קי שעשה הכל למענה והיא ניצלה אותו עד תום לצרכים שלה והתפרצה עליו וקראה לו בכל מיני כינויים פוגעים, וכשהוא רצה להתרחק ממנה, לא אפשרה לו.
  האגואיזם שלה והנרקסיזם שלה אינם יודעים גבולות.

  ליהיא מוצאת אצל נופר, כפויית הטובה, אוזן קשבת לריכולים קשים על ג'קי, וזה מבחיל לראות ולשמוע את זה, כל כך מבחיל.
  וסיוון – זאת שג'קי היה רגיש אליה כל כך בכל המצבים הרבים של העצב והדכאונות שלה והקדיש לה זמן ועודד אותה, יושבת שם ואינה אומרת מילה טובה על ג'קי. לפעמים אומרת מילות הסכמה לדבריהן הלא נעימים של נופר וליהיא על ג'קי ובכך מחזקת את דבריהן.

  אתמול, קצת לאחר מכן, עמיר נכנס לחדר וליהיא שאלה אותו , מי לדעתו יהיה בגמר מבין המועמדים להדחה, ועמיר ציין שג'קי ראוי להיות בגמר. אז ליהיא עיוותה פנים וירקה ארס- מילים שהתוכן שלהם היה : ג'קי ראוי להיות בגמר?! נו, באמת, מה יש בו? הקהל בוחר באחד כזה?!… והגבירה את קולה והמשיכה בשטף השמצות.
  ועמיר התחיל לדבר בשבחו של ג'קי ובין השאר אמר :" אני רואה בו דברים מעבר"… "כל פעם אני שומע ממנו דברים אחרים, כל פעם שאני יושב אתו אני שומע סיפור אחר… יש בו מעבר…"
  נופר : "אבל, עמיר, מה שהוא מדבר איתך הוא מדבר עם אחרים. הוא חוזר על עצמו כל הזמן. הוא אומר אותם דברים לכולם… מה ראית בו מעבר?…"
  אתם מבינים , "החברה הטובה" של ג'קי, קשה לה לשמוע דברים טובים על ג'קי, כואב לה שעמיר משבח את ג'קי, כי רק היא קיימת, רק היא' והיא מנסה לערער על דבריו של עמיר.
  וגם בעיני סיוון השבחים האלה לא מצאו חן.

  עמיר ממש נאלץ להתווכח עם ליהיא, נופר וסיוון ואמר : "אני רואה בג'קי דברים שאתם אולי לא רואים, והוא אפילו ראוי לזכות…"

  ולפתע סיוון קפצה כנשוך נחש, הרימה את קולה ובתנועות ידיים חדות אמרה לעמיר : " "אתה רואה משהו שהיא לא רואה, והיא רואה משהו שאתה לא רואה.. ולמה אתה לא אומר שאני צריכה לזכות, למה אתה אומר שג'קי צריך לזכות?…"
  וסיוון החמיצה פנים לעמיר ואמרה לו עוד כמה מילים, שממש לא החמיאו לה עצמה. בחורה כל כך חסרת סנטימנטים לחברים שלה. (תזכורת – ביום שדנה הודחה, סיוון לא הייתה שם לידה ואח"כ לא ביטאה שום צער. היא אפילו אמרה, נדמה לי יום לאחר מכן : "יותר מעניין אותי מה שקורה ביני לבין עמיר מאשר זה שחברה שלי הודחה.." ואנחנו זוכרים כמה דנה הייתה שם בשבילה).
  סיוון גם שכחה כל מה שג'קי עשה למענה… מה שמעניין אותה רק היא עצמה, שישבחו אותה ויחמיאו לה. עמיר כל כך סלד מהתגובה שלה ובצדק, שכשהיא קמה אתמול ויצאה בכעס מן החדר תוך מלמולים, הוא אמר בפניה : "איכס…"

  סיוון מתגלה לא פעם כאחת שאיכפת לה רק מעצמה. זה מתבטא גם בכל מריבותיה עם עמיר. מה הן כל טענותיה אליו ? שהוא לא אומר לה בקולי קולות דברים מחמיאים, כדי שכל דיירי הבית ישמעו, אלא הוא אומר רק לה את זה בלחישות באוזן… ועל דברים כאלה השחירה את פניו לאורך כל העונה, התישה אותו, והוא? – הוא גילה סבלנות אין קץ אליה, פשוט הראה שיש לו עצבי ברזל, ולא פעם, שלא בצדק, אף הרגיש אשם והתנצל בפניה… עשה למענה הכל, ושוב ושוב שמענו את הבכיות שלה…

  עמיר התגלה בשיחה הזו כחבר טוב של ג'קי. חבר אמיתי. הוא שיבח והילל את ג'קי. לא היה אנוכי ולא העמיד את עצמו לפני ג'קי, ואפילו אמר שג'קי ראוי לזכות במליון.
  היה עוד מקרה בעבר, שבו נופר ואלעד דחקו את ג'קי לפינה ורצו שיתערב בדברים. לאחר הסיטואציה הזו, עמיר התעניין בג'קי, שנראה עצוב, ושאל אותו איך הוא מרגיש וג'קי אמר : "אני חנוק" ועמיר עודד אותו ואמר לו :"ג'קי, אל תשתנה. אל תדבר על אף אחד. אל תהיה חייל של אף אחד. אתה בדרך להיות כוכב".
  עמיר מתגלה לא פעם כרגיש לזולת. נכון, בתחילת הדרך היו לו טעויות פה ושם, אבל הוא יותר ויותר מתגלה גם בתכונות טובות שיש בו, ביכולת הפרגון שלו לאחר, בטוב לבו ובתרומה שלו לבית.

  עמיר עמד בויכוח הזה בהחלטיות לטובת ג'קי מול שלוש נשים אגואיסטיות, שלא גילו רגישות לאחר ושום אמפטיה, נשים שכל מטרתן לקדם את עצמן, כשהגדילה מכולם בכמות הרוע בשיחה הזו הייתה ליהיא, ליהיא הזאת שבזמנו נטפלה לליאם רז ושרה בהתייחסות אליה באנגלית "הרוג את הנחש"… ליהיא שאמרה באחד הויכוחים שלה: " אני אוהבת לשנוא"…

  אני מסכימה עם תגובות של צופים, שטוענים שההפקה גורמת לעמיר עוול ולא מראה צדדים חיוביים שלו בתכנית בערוץ 2 אלא מציגה אותו בקטעים לא מחמיאים ובעריכה מגמתית, מציגה את סיוון כסובלת מידיו, כשהיא מתבכיינת ואומרת : "הוא מתעלל בי נפשית", כשאנחנו יודעים שזה בדיוק ההיפך.

  אם מישהו מבין אלה שנמצאים כעת בבית ראוי להיות בגמר, אלו הם עמיר וג'קי בלבד. ולמי שמגיע מקום ראשון זה ג'קי, ומקום שני- עמיר. ויסלחו לי מעריצי עמיר על המיקום הזה לעמיר, כי אני בטוחה שגם עמיר יפרגן לג'קי, אם ג'קי יזכה במליון…"

  עמיר יפרגן לג'קי,אך לא בטוחה שההיפך…ואני נזכרת בישיבות התקציב האחרונות כשלא ממש הלך חלק נושא הסיגריות…באיזו שפה זולה השתמש ג'קי כדי לצעוק ולצרוח שאינו מוכן לוותר על הסיגריות שלו…..!

 21. SARI Says:

  עמיר סיים או יותר נכון סיימו לו הקשר..כיון שפגע בחברתו לפני יותר משנתיים!!

  מותר לו להידלק על אחרת!

 22. SARI Says:

  איזה פתיח יפיפה צילמו לחמישיית הגמר…מדליק!
  אף לא פעם אחת הצצתי בסרטוני הכניסה שלהם..מענין היה לראות אותם 16 ימים אחורנית…

 23. SARI Says:

  סליחה טעות …התכוונתי 106 ימים אחורה…והתוכנית יפה היום!

 24. SARI Says:

  "..טופ 10 האח הגדול: המקום ה-5
  23 במרץ 2011 | | 18 תגובות | מאת צפניה

  סופרים לאחור את עשרת הרגעים הגדולים של העונה השלישית לבית האח הגדול.

  המקום ה-5: סקס באוויר

  אם העונה הקודמת הייתה משחק מקדים מתמשך ומייגע באדיבות סער ואיילה, הרי שהעונה השלישית לבית האח הגדול תיזכר כעונה בה הסקס פרץ כל מחסום וכל רהיט.

  זה התחיל עם הצמד הכי מוזר: ליהיא ועתי. מי היה מאמין שלעתי יש פטיש לצמיגים? מי חשב שאובססיית חתיכי של ליהיא תתגשם ותהפוך למציאות? אף אחד. באמת, אף אחד. אבל מסתבר שגם בחורות מלאות יכולות לקבל. אבל לא להגיע.

  שירן ורינת יזכרו לעד את הלילה הקר בו עתי וליהיא הפריעו את מנוחתן וגנחו את עצמם למוות. אחר כך הם עברו למקלחת ואף זכו לרפרור בשידור חי מארז טל. סקס במקלחת לא היה מטונף יותר מעולם.

  בשלב מסוים גם סיון נשברה ונתנה לעמיר. לכאורה, הגשמה של אהבה אבל בפועל זה גרם ללא פחות מסשן התפרצויות פסיכוטיות של סיון שנותרה שבורה וקרועה. לא בגלל שהסקס לא היה משהו אלא בגלל שכמו כל נערה קתולית בת 13, סיון הבטיחה לאמה (!) שלא תקיים יחסי מין בבית האח הגדול. סיון בחרה להוליך את האשמה לעמיר ומאז שבותקה התעללה בו רגשית ולא הפסיקה עם ההתעללות עד לעצם היום הזה. כיום, סיון חוששת שהצופים רואים אותה כבחורה לא החלטית ולא יציבה רגשית. אין לה מושג עד כמה היא צודקת…."

 25. SARI Says:

  לכל מי שבחר אי פעם לחשוב שכוונתי לפגוע ברגשות של מי שקורא את אשר אני כותבת…עימכם הסליחה…אני כותבת ממש מהבטן..וכשאני אוהבת אני אוהבת וכשלא…אז ממש לא….

  ותיתוש אני איתך ממש מקווה שסיון לא תזדחל גבוה…לא מגיעה לה…

  אני תמיד קופצת להגנת מי שאני חשה כאנדרדוג…אבל אלה רק תחושותי שלי…והאנשים שאני בחרתי….אין זה פוגע במחשבות או הבחירות של אחרים…אני מקשיבה וקראת את שכולם כותבים…ולא תמיד אני אוהבת את הבחירות של אחרים…ומנסה תמיד להצדיק את מי שאני בחרתי בו…

  בעונה הראשונה ליבי הלך עם צבר ועם הבחורה שאהבה אותו שפרה..ובעונה השנייה אלין ואלירז…אך גם היתה לי פינה לגואל..ב- וי אי פי…הייתי בגמר עם דודי מליץ וגם סימסתי….והעונה אני עם נופר ועמיר…זו אני…אוהבת עד הסוף!

  התוכנית היום רוב רובה על השלישיה שההפקה סימנה…ליהיא נופר וג'קי ומעט מאוד מקום ניתן לשניים האחרים…עמיר וסיון…כואבת המגמתיות…

 26. SARI Says:

  תוכנית מאוד משוחדת…עמיר וסיון קיבלו דקות אחדות על המסך בעיקר כנספחים לאחרים…מי שניצח על העריכה הרי ידוע בחיבתו לליהיא..אך ג'קי ונופר קיבלו במה ענקית…אומרים שהכל ביד הלשון…כאן זה ביד "המספרים " של יורם זק…הוא הפיק תוכנית שאמרה רבותי..אלה הם שלישית הגמר השניים האחרים יסיימו מקום רביעי או חמישי … ממש לא מענין …אל תתמקדו בהם…!!

  כמה הייתי רוצה שיקרה מהפך ויקרה כמו אצל שפרה ובובליל…וג'קי יובס..ועמיר יזכה…כן אני יודעת שמרחמים עליו…"מסכן" נאלץ לנטוש לימודים לא ללכת לצבא…להיות בלי חברים ורק לעבוד…טוב אז הוא לא היחיד…יש עוד כמוהו למכביר…אך אנשים התאהבו בשפה המוזרה שלו…ג'קי לא היה מגיע גבוה כ"כ אלמלא היה מאוהב באיובססיביות בנופר…והיא לא היתה עולה גבוה …הם תומך ונתמך שמחילפים כסאות כמו משקח הכסאות המוזיקליים…

  אני מאחלת לעמיר ולנופר את מלוא ההצלחה במוצאי שבת!

 27. SARI Says:

  התהפכו לי קצת המילים…אולי גם לי יש דיסלקטיות…הבן שלי ירש את זה ממקום כלשהו לא…?

  אז התכוונתי למשחק הכיסאות…או כסאות מוזיקליים…

  בחדר השינה נופר ליהיא ועמיר…שרים כל מיני שירים..ובחצר ג'י עם סיון מקשיבים לצעקות שצועקים לג'קי…

 28. SARI Says:

  נראה כאילו נופר ועמיר מתחזקים ביחד ובמקביל ג'קי וסיון….עמיר הודה שכשהוא יצא הוא יהי בקשר קליל עם סיון אך לא זוגי…

 29. SARI Says:

  …"האח עם הפרינג'
  23 במרץ 2011 | | 6 תגובות | מאת צפניה

  כי הדיאלוג העילג של אלירז שדה וג'קי מנחם הוכיח סופית שיש יקומים מקבילים. שקורסים אחד לתוך השני.

  01. החשש מההסלמה בדרום ומהארמגדון עשו את שלהם וקופרמן פרגן לנו את פרק האיחוד של אחרי הגמר שלושה ימים לפני הגמר כי בינינו, לאף אחד לא אכפת מי ינצח בעונה. זה היה פרק איחוד מסורתי. משעמם לאללה. מתמודדים שמספרים לנו מה הרהיט שהם הכי אוהבים בבית ופליטי עבר שגוררים את עצמם לנווה אילן ללא סיבה (מילה לאביב סביון: dude, get a life. מילה ללי עוז: אל תלמד מאביב), שעמום שנמשך לא פחות מ-131 דקות. אלוהים אדירים, זה ארבע דקות יותר מ"אני, דון ג'ובאני".

  02. בפעם הראשונה מאז אי פעם האמנתי לארז טל כשאמר שהייתה התלבטות לגבי שידור הפרק. סתם, לא באמת האמנתי. זה דבר אחד להתלבט האם לשדר פרק כשיש פיגוע באמצע העונה, זה דבר אחר לגמרי כשיש פיגוע בשבוע האחרון של העונה וגם ככה לא קורה כלום בבית האח הגדול. כבר היה עדיף לשלוח את חודדה להעביר גל פתוח מאיזה מקלט באשקלון.

  03. פרט לפתיח החינני בסגנון "מחוברים" (ועוד נחזור אליו), המשימה הייתה דלוחה וחסרת תוכן. צילום הכתף התזזיתי גרם לבחילה קלה שהתגברה כשחזיתי בתוכן הצילומים. באמת מזל שהגענו ליום 106 ודיירי הבית מחליטים לערוך לדיירים סיור בבית. הקונטרול בנווה אילן רדוף רוחות. אולי נתנו לג'קי לערוך את חלקי המשימה שישודרו. אולי זה סוג של נקמה מבית יורם זק. מאכיל את הצופים חרא בגלל אירועי הבולבול. כך או כך, אי אפשר להתעלם מזה: מדובר בתוצר לא ראוי לשידור.

  04. למעשה, הסצנה המעניינת היחידה בפרק הייתה הסצנה בה נופר מעכלת כיצד הוצגה מחוץ לבית האח הגדול. מעכלת וזועמת. בצדק. כמה אירוני שהיא מבקשת מיורם זק: "תכבד אותי ותוריד את זה". כן, זה יקרה. תוך רגע. כבר לא מדובר בעורך ובבולבול הסורר. מדובר בעורך שלא טרח להעניק זמן מסך לפיינליסט בפרק הלפני אחרון של העונה. קוראים לפיינליסט עמיר. אני יודע, שכחתם.

  05. אבל לא צריך לדאוג. הזעם של נופר יסתיים ברגע שתקבל את התוכנית בערוץ 24. חייב להודות שנהניתי לראות את נופר טובחת בג'קי על שלל הצגותיו. הגיע הזמן שמישהו יעמיד את הטמבל הזה במקום. הנסיון העלוב והכוחני של ג'קי לנכס את הרווחים מההצגות כהבעת רגשות בלבד ולא כמשחק מתוכנן לא מפתיע. טמבל טמבל אבל מריח את המיליון.

  06. הפתיח בסגנון "מחוברים" היה כאמור חינני. הדבר המעניין בפתיח היה ג'קי. מדבר לסקולי. מתאבסס לנופר. עושה פרצופים מצחיקים. ממש כמו בבית האח הגדול. וזו הנקודה. בניגוד לדיירים האחרים שהציגו בפתיח פן אחד מדמותם, ג'קי הציג את כל המכלול. כמה עצוב עבור ג'קי. אין בו דבר וחצי דבר מעבר למה שהוצג בפתיח. נאדה. גורנישט. שום כלום. ג'קי של האח הגדול הוא גרסה מנג'סת, מעיקה, עילגת, מטופשת, חלולה וארוכה יותר של ג'קי של הפתיח.

  07. ליהיא של הפתיח הייתה משעשעת. כמו ליהיא של אחרי עתי. ליהיא של לפני עתי הייתה, מסתבר, מאוהבת באבירם. ומאורסת. זה מה שהיא אמרה למצלמה. ואם היא שיקרה אז כפי שהיא טוענת היום, למה שנאמין לה שוב אי פעם. וזו במשפט אחד הסיבה מדוע ליהיא בסופו של דבר צריכה להגיע עד לבאר ואז לחטוף דיזנטריה.

  08. הרגע הכי משעשע: ליהיא יושבת בנסט ואומרת למצלמה: "כאן למדתי איך לטפל בעצמי".

  09. מסכמים עונה ומפרגנים למשימת המחוברים: איזה חלק בבית אתם הכי מתעבים?…."

 30. SARI Says:

  טוב אז כעת מהשיחה שמתקיימת בין סיון לג'קי הבנתי שצעקו להם בחוץ שג'קי המלך ושנופר ועמיר מתגפפים ביחד…וסיון "עלתה" על הרכב הבא שיעזור לה לגלוש למיליון…

  תיתוש-אני חוששת שהיא תגיע גבוה…לא מכיון שמגיע לה,אלא,כיון שהיא יודעת על מי "לרכוב…."סיון עורכת שיחת הבהרה לגבי עמיר ונופר עם ג'קי ומחזקת אצל ג'קי את הצורך להתעלם מנופר…ומעמיר…
  סיון מספרת לו כמה היא קינאה בקשר שבין עמיר ונופר…ואיך ומתי עלתה על זה שיש בינהם קשר מיוחד…לג'קי מפריע שעמיר "נוגע" בנופר..מחבק ומנשק…ונופר מאפשרת זאת לעמיר ונוגעת ומלטפת גם…ג'קי מקנא וסיון גם..אך הם בוחרים..בעזרת "שטיפת המוח" שעושה סיון לג'קי להתעלם…ג'קי רותח מקנאה..וכנ"ל סיון אך השעון על הפלאזמה מנחם אותם…לסיון יש מין תחושה שזה כבר יותר מידי זמן שעמיר ונופר צמודים…וכאילו גם כשהיא -סיוון לידם…הם כאילו מתעלמים ממנה ולכן היא בחרה להתעלם ולא לנפח…אך היא אמרה שאולי היא כן תפתח את זה עם עמיר…

  פתאום עמיר הגיע לשבת בין סיון וג'קי וסיון עם הבדיחות "העקומות" שלה די הסגירה ששוחחו עליו…עמיר אמר לג'קי שאם יש לו משהו לשאול אותו-את עמיר-משהו שישאל הוא תמיד יענה לו ישירות…וסיון שוב מנסה לשלוח "בדיחות"…אך ג'קי בוחר לזוז משם…כיון שנופר יצאה מחדר האח"ג..

  כעת ג'קי מסביר לנופר איך הוא מרגיש…נופר מסבירה שעמיר והיא חברים טובים מאוד…והוא יודע על נשיקה…כנראה צעקו לגביה בחוץ…לעומת סיון שעושה פרצופים לעמיר ובוחרת שכולם ידעו אך לא עמיר…ג'קי בוחר להתעמת עם נופר…היא חשובה לו יותר…והיא די מסבירה לו..שג'קי יש רק אחד…ועמיר והיא חברים…ותמיד היו..אך בעבר כשהיו הרבה אנשים לא שמו לב..וכעת כשהבית ריק רואים את זה יותר

  נופר מצליחה להבין ממנו שסיון דחפה אותו למסקנות הללו…עד כדי כך שהוא התלבט אם לדבר אם נופר בכלל…

  כרגע נופר עשתה את הדבר הנכון ביותר…היא שוחחה ולא ויתרה על השיחה עם ג'קי…

  נופר לא מבינה איך סיון בוחרת לחרחר ריב…הרי כל הזמן סיון אומרת שאינה אוהבת את עמיר ולא איכפת לה ממנו…אז למה סיון מעוררת ריב במקום שלא צריך להיות…

  ג'קי מסרב לומר שהוא מקנא לנופר,אך אומר שזה מפריע לו…נופר אומרת שבחיים היא לא תהיה חברה של עמיר ,אך הם ידידים טובים…

  נופר אומרת שעמיר מרעיף על סיון כל כך הרבה אהבה אז למה סיון אומרת את זה לג'קי ולא לעמיר…שתטפל בעצמה ותעזוב את ג'קי ואותה…

  איזו נופר זו…אין לה כלום בבטן…מפריע לה שג'קי בוחר לא להיות בקרבתה והיא מטפלת בכל נקודה…שמפריעה לג'קי…

  סיון מנסה לסכסך..לא הלך לה…הקשר בין נופר לג'קי טוב יותר…

 31. SARI Says:

  …"העציץ..מקנאה בנופר.מסיתה את ג'קי…‬

  מעניין שהיא הכל ידעה..וסתמה ת'פה..וזחלה למיטה שלו.."

  .."רק ליתר דיוק, גם סיון ועמיר לא ממש‬ זוג, זה הובהר שבוע שעבר כשהוא אמר לה שהוא לא אוהב אותה, ושזו רק משיכה מינית.."

  .."ראית איך אסי עזר התפוצץ מצחוק כשהוא אמר ‬ ואם אתם רוצים שסיון תזכה סמסו ל… הוא לא יכל להחזיק את עצמו מבחינת הצחוק. כי ידע שהוא אומר משהו הזוי…"

 32. michal Says:

  אני קוראת את מה שכתבתם
  בימים האחרונים חזרתי לצפות קצת בערוץ 20 (משעמם).

  חייבת לומר, שאם הייתה לי איזו שהיא רגישות לעמיר, הימים האחרונים הוכיחו לי שהוא חלש וזקוק דחוף לטיפול, שיחזק לו את האגו ויפתור את בעיית המיניות והייצריות ובעיקר- דחיית סיפוקים.

  לשכב עם סיוון במיטה, לבקש אותה לישון איתו, ללטף, לנשק, לעשות לה פן ולקרוא לה ממי ובעותה עת להתגפף עם נופר, לחבק אותה, לנשק בכל רגע, לקרוא לה ממי ולגעת כל הזמן….(לעיני ג'קי וסיוון)

  עמיר ונופר נצמדו אחד לשנייה. ברור לי שזה מסיבות אסטרטגיות.

  בניגוד לאמא של עמיר, אני חושבת שנועה עשתה נכון. עמיר לא יודע להתאפק, נראה כי יש לו צורך לכבוש והוא "מתרץ" את זה בכל מיני תירוצים כמו, שיש לו בעיה עם ההיגיינה של סיוון (מגעיל לחשוב שאתה אומר את זה לעיני כל האומה, כשבמשך 4 חודשים רק מיזמזת אותה).

  בוגד נשאר בוגד אלא אם הוא פותר את הסיבות בגללן יש לו צורך לבגוד (ובטח עם מספר כה רב של נשים)

  להערכתי, עמיר ונופר ישלמו על הימים האחרונים שלהם בבית. אם תקראו טוקבקים בחדשות היום של אתמול, תראו את התגובות.

  נראה כי מישהו מריץ את סיוון. ולכן, לדעתי עמיר יצא לפני סיוון (ואז, תהייה לו הזדמנות להמשיך ולהכפיש ולצחוק עליה)

  שלא תבינו, לסיוון יש בעיות וקשיים רגשיים. אך, ברגע שבחרת להיות לה לבן זוג, מן הראוי שתכבד אותה ובוודאי שלא תצחק עליה בפני כולם.

  שרי, מצטערת אבל את לא אובייקטיבית בכלל. תחשבי רגע על הצד השני. אם היית יושבת בחוץ עם ג'קי והיו צועקים לך מבחוץ שעמיר מתנשק עם נופר. איך היית מרגישה ?

  גם לי יהיה קשה לחשוב שג'קי יקבל את המיליון וברור לי שההפקה עוזרת לו. אבל, מבין החמישה שנשארו, הוא הכי מעורר רגש, בעיני.

 33. michal Says:

  הסתכלות אסטרטגית-
  עמיר יודע שנופר חזקה בחוץ. הוא מנסה להתרחק מסיוון כי חושב שהוא יותר חזק ממנה בחוץ ולא רוצה שאנשים שלו יצביעו גם עבורה וכך, יתבזבזו קולות.

  נופר חושבת שעמיר חזק בחוץ ויודעת שמצביעי ג'קי לא יסמסו לה. היא התקרבה אליו וניסתה להכפיש את ג'קי. כאשר קלטה שזה לא נראה טוב בחוץ, חזרה לנשק ולחבק ולצעוק כמה היא אוהבת אותו.

  מאחר ואף אחד הפיינלךיסטים אינו איש שלי ואני לא מתכוונת להצביע לאיש מהם ואני באמת רחוקה רגשית. חושבת שקל לי יותר לראות את הפאקים של כל אחד מהם.

  אני מקווה שההפקה תעשה חשבון נפש לקראת העונה הבאה.

 34. michal Says:

  שרי

  גם אם הם לא ממש זוג אלא חברים טובים, כהגדרתו, אין מקום להכפיש.

  זכרי, צבר לא היה מעוניין בשפרה כבת זוג אבל מעולם לא אמר עליה מילה רעה לאיש.

  חברות טובה, ללא קשר לרומנטיקה, נמדדת בפרגון. עמיר, לאורך כל העונה הכפיש את חבריו הקרובים ואף העמידם להדחה.

  עשה זאת מטעמים אסרטגיים ובעיקר מחולשה.
  אני מקווה שכשיצא יעבוד על החלקים הללו שלו כי הוא בחור חמוד, רגיש, אינטליגנטי ובעל פוטנציאל .

 35. michal Says:

  אגב,
  בשבוע שעבר הוא ניסה להתחנף לליהיא. אמר לה שהוא חושב שהיא מיוחדת ושגם לו הייתה ביקורת על דנה והוא מצטער שלא הביע אותה בקול רם.
  בקיצור, גם את דנה הוא הכפיש.

 36. בר Says:

  בוקר טוב לכולם 🙂

  שרי, האח הקטן של עמיר כתב בדיוק את מה שאנחנו חושבות עליו (מתוך הבלוג של עומרי חיון)

  יואב גולדברג, אחיו הקטן של עמיר מהאח הגדול בחר שלא להחשף עד היום וישב בשקט בשקט וראה את עמיר מעל 100 יום בבית האח הגדול. עכשיו הוא פותח את הפה בפוסט מיוחד ובלעדי לבלוג. על העריכה: "תהום בלתי הגיונית בין האמת של ערוץ 20 לפרקים בערוץ 2" , על פרידה: "אתה הראשון שראית שפרידה אישה לא קלה (בלי לדבר על המשקל)". נאום משפחתי!

  אחי עמיר היקר אני מכיר אותך ומבין בדיוק מה עבר עליך פרט למערכת היחסים עם סיון (לא יצא לי לראות אותכם ביחד יותר מדיי,מוזר לי היה) אחרי הכל, כולם רואים בישראל האח הגדול ורק אני רואה האח הקטן, אבל איזה קטן??? ענק!!! הרגישות שלך לאחר ולשונה היא מדהימה, היכולת לא לקחת אישית ותמיד להסתכל על הכוס המלאה זה לא פשוט, וברור שלא מובן מאליו. לא מובן מאליו שתהיה שם ולא משנה מי מתפרק, למשל ליעוז, שדאגת שאייל גולן יגיע למקלחת ויהיה לעזרה ולנחמה, או יורם שהיה זקוק לבן אדם תומך ואוהד במחול האגו המטורף שהיה בבית בתקופה הראשונה. ראית את כולם כאחים ואחיות ואת זה אי אפשר לקחת ממך, אתה צודק זו באמת מתנה להרגיש את אשר מרגיש האחר העומד מולך כמראה.

  ואהבת לרעך כמוך זה לא פשוט, אבל אין ספק מכל הדיירים אתה הגשמת, היית נאה דורש וגם נאה מקיים. זה הניצחון שלנו! אתה כבר ניצחת… אומנם לקח לך להיות הראשון שמבין שפרידה, איך לכתוב, לא אישה קלה (ולא, אני לא מדבר על משקל גוף) ובודאי שלא כלה לעתיד, אבל גם זה לא מנע אותך מלכבד אישה בגילה ליד שולחן האוכל ולשאול אם תרצה לשתות. זו אינה צביעות זו מתנה שאכן היא צבועה בצבע מדהים של אדום – צבע האהבה. העזרה לאלעד, הכתף לדנה,ההבנה את ג'קי זה לא מובן מאליו אבל יחד עם זאת..כל כך מתאים לך! אתה מסוגל להתחבר לכל אחד וזו התוצאה מהיכולת להסתכל על כולם בגובה עיניים וכן..כולל את אלעד 🙂

  בכל משימה תמיד הגעת מאה אחוז ולא פעם אכלת צפרדע ורק בשביל הקבוצה! אפילו כשהיית בהריון היה מי שדאג להכאיב לך בעזרת זרמי חשמל (הוא מקרית שמונה העובד מההפקה שלחץ על המתג,ככה שאל תדאג אפשר יהיה להחזיר לו שן תחת שן ) יש אנשים בכל הארץ שמתקשרים, שולחים הודעות וכמובן שתורמים מזמנם ותולים שלטים ומחלקים מדבקות כי הם מבינים איזה קסם אתה, זה כבר לא רק הצפון שאוהב אותך כל כך,גם הדרום חזק בתמונה וכמובן שהמרכז! וזה נפלא. המינימום של התעסקות בלשון הרע והאמת שאתה בן אדם עוד הרבה לפני שאתה שותף במועדון לילה מצליח בת"א בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובחור נאה פלוס פלוס מחזקת אותך אח שלי, ומחזקת ברמות על.

  להגיע ממטולה לת"א זה לא קל, אבל להיכנס נסיך ולצאת מלך מבית האח קשה יותר, אתה עשית זאת, אנשים למדו ממך ולא רק לגהץ, רבים למדו מה זה לתת ולקבל, ולא שיש דברים באמת יותר חשובים מאשר פשוט לתת ולקבל. הרבה היה לך ל"נקות" אבל אתה לא אשם, כן, היה שם הרבה "ליכלוך"… העריכה יצרה תהום בלתי הגיונית ובטח שלא נתפסת בין האמת של ערוץ 20 לפרקים בערוץ 22, אבל הכל זה מלמעלה והעורך הראשי, איך לכתוב?, הבין העונה על בשרו שלטעות זה אנושי רק חבל שבכל מה שקשור אליך הוא לא הבין שלסלוח זה אלוהי! אבל גם זה קטן עליך עמיר, התחזקת וגברת על כל הקשיים, חווית לידה שם, תרתי משמע לידה.
  הקעקוע שלך ברור לך,אנרגיה טובה יש ותמיד חשוב שתהיה!

 37. אבי Says:

  מורן שריר "הארץ" מדוע לא אצפה בגמר האח הגדול.
  בגלל שלא באמת משנה מי יזכה. בגלל שלאף אחד מהם לא מגיע. בגלל שהם כולם ראויים להפסד. בגלל שהליהוק כשל. בגלל שאדם כמוני לא מצא אף דייר להזדהות אתו. בגלל שגם כשניסיתי לא הצלחתי לחבב אף אחד מהם. בגלל המינון הבלתי נסבל של פרחים. בגלל שכמעט אף דייר לא הביא אתו ערך מוסף. בגלל שאלה שכן הביאו, היה להם ערך מוסף בלתי נסבל. או סתם אופי מעצבן. בגלל שהעונה הזו הפכה את רפיון השכל לתכונה נערצת. בגלל שלא ראיתי העונה שום קונפליקט בסדרי הגודל שהכרנו, לא שפרה – בובליל ולא סער – אלירז. בגלל שאני זוכר את מנחם בן ואמיר פיי גוטמן ואני מתגעגע. בגלל שלא היו רגעים היסטריים. או מעניינים. בגלל שבעצם היה רגע אחד כזה, כשליהיא ראתה את האקס שלה מגיע לתוכנית אבל אז ההפקה השתפנה ולא נתנה לו להיכנס לבית. כי היה להם סיכוי לעשות משהו מעניין בעונה הזאת והם ויתרו. בגלל שהם פחדנים. ומתחסדים. בגלל שהם הפילו את ההחלטה על הדיירים וסירבו לקחת עליה אחריות. שוב, בגלל שהם שפנים.

  בגלל שגם אחרי שהם ראו שהעונה הזאת לא מתרוממת, הם כשלו מלהושיע אותה. בגלל שהם לא ניצלו את כניסת הדיירים החדשים בשביל להרים את הרמה או את העניין. בגלל שהם הכניסו דיירים לא מעניינים ולא מגוונים. בגלל שכמעט אף משימה לא הצליחה לנער את הבית מהתרדמת. בגלל ששילמתי על ערוץ 20 וקיבלתי שומר מסך של סתם אנשים רובצים בג'קוזי. בגלל שאם כבר היו שם רגעים מעניינים אז הצילום נקטע כדי לשמור חומרים לשידור של רביעי ושבת. בגלל שהשידורים של רביעי ושבת היו ריקים מתוכן. בגלל שבאמת לא קרה כלום. בגלל שהשידורים היו מנופחים ופומפוזיים. בגלל שבניגוד לעונות קודמות לא היתה הצדקה עניינית לכך. בגלל שאסי עזר מעצבן כשהוא אומר "מאקווווו". וכשהוא רוקד עם שקופית הפרסומת. וכשהוא נלהב מדי ומקים מהומה רבה על לא מאומה. בגלל שארז טל נראה משועמם וחסר עניין בתוכנית. בגלל שהוא מחכה שהמונית תיקח אותו הביתה. בגלל שבזבזתי שעות מהחיים שלי על התוכנית הזאת. בגלל שזכרתי שגם לעונה הקודמת לקח זמן להתרומם. בגלל שהפעם זה לא קרה.

  בגלל הניסיון של קשת לפמפם את העונה הזאת בכוח. בגלל האינפלציה במשדרים נלווים לאורך השבוע. בגלל שזה משדר מצוקה. בגלל שהם יודעים שהפעם הם פישלו. בגלל שהרייטינג הגבוה לא מסגיר את העובדה שהעונה לא תפסה בציבור. בגלל שהיא היתה משעממת. בגלל כל זה ועוד קצת, אני לא מתכוון לצפות בגמר "האח הגדול" השבוע.

 38. michal Says:

  אבי

  אני מסכימה עם כל מילה.

  אגב, הייתה עכשיו שיחה בין סיוון לליהיא.
  ליהיא שאלה אותה "לא מפריע לך שעמיר ונופר כל הזמן צמודים, יושבים קרוב אחד לשנייה ונוגעים?"

  סיוון ענתה, בטח שזה מפריע לי אבל החלטתי לא לעשות עניין אך, לא הסכמתי לישון איתו אתמול, למרות שביקש.

  ליהיא:" לג'קי זה לא מפריע?"

  סיוון: "מה את חושבת? ברור שכן אבל כביכול אין לו עילה. לי, כביכול, יש על מה לבוא בטענות כי אנחנו זוג. הוא לא יכול להגיד כלום.

  סיוון: עד שצעקו לנו על כך בחוץ לא הרשתי לעצמי לומר כלום אבל אחרי שצעקו זה נהייה יותר… (לא וזכרת באיזה ביטוי היא השתמשה)

  בקיצור,
  חבל לי על עמיר. לדעתי הוא יפסיד קולות רבים דווקא בגלל הימים האחרונים עם נופר.

 39. michal Says:

  מזל טוב

  היום יום ההולדת של צבר
  הוא בן 30

  בזמנו, אמר שרוצה להיות אבא בגיל הזה. בינתיים, כנראה שלא הסתדר לו.

  שיהיה לו בהצלחה באשר הוא הולך והלוואי שיגיע לאושר המיוחל.

 40. SARI Says:

  מיכל ,תודה על אשר כתבת…אני מאוד איכפת לי מעמיר ומי שצפה בשיחות היום בצהרים יכל להבין למה אני חושבת שהוא ראוי יותר ממישהו אחר…ולא איני מדסרת כרגע על ג'קי…ג'קי לצערי מריצים אותו מכל מיני כיוונים…אז כאן אין לי תקווה…אך זה שדואגים להריץ את סיון ששום תועלת חברתית לא היתה לה עבורי במשך כל הימים הללו מלבד לרחם עליה שבחרה להכפיש ולבכות ולהתלונן כל הזמן וכן גם לרכל…הרי אף לא אדם מלבד ההפקה לא היה יודע שסיון בחרה לשכב עם עמיר,אך היא רצה לחברות וסיפרה…כן ..כן ..ממש כמו שמדברים על הבנים…סיון רצה וסיפרה לחבר'ה וגם הכפישה את עמיר שהסקס לא היה טוב…סקס טוב הוא "טנגו"וללא השניים שרוקדים את ריקוד הסקס שום כלום לא אידיאלי…עמיר לא רץ לספר…עמיר גם לא בחר לשוחח על סיון בכל פינה ועם כל אחד כל הזמן…ראינו המון פעמים כמה התאפק עבורה וכמה בחר להיות בחדר האח ולא בציבור כשהוא רוצה לדבר או לשוחח גם עליה…..

  בר יקרה -תודה אהבתי לקרוא…בהמשך אביא גם מהדברים שפירסם אחיו דורון…

  מיכל אני משוחדת-אמת,אך איני מסמפטת את סיון…ההתנהגות שלה מההתחלה לא היתה אהובה עלי…אפילו דנה בסוף היתה מאוכזבת ממנה…

  מיכל,סיון פוצצה את אשר רצתה..אם צפית היום בערוץ 20 יכולת לראות…הקנאה שלה היתה חזקה …היא טענה שנכון אין בינהם כלום אך עמיר לא שמר על כבודה…ואני שואלת איפה הכבוד של עמיר כשהיא ערגה אחר עתי ושוחחה עם כולם לאורך החודש הראשון ,שאינה בטוחה בבחירה שלה בין עמיר לעתי…כמה פעמים שמענו אותה אומרת שהיתה צריכה לבחור בעתי…ואילו עתי בכלל לא סבל אותה לאחר ההיכרות שלו עם ליהיא…

  למה זה בסדר שסיון תרכל..תקפץ בין כולם ואילו עמיר יהיה עם נופר או אחרים זה לא בסדר?
  נכון עמיר זקוק למגע…מה רע בזה…בבבית קר כמו בית האח ,שבו הדיירים נחשפים לקשת של רגשות…הקשר הקלוקל שלו עם בחורה קרה..ולא מפותחת…מוביל את האדם תמיד לכיוון של חום ונופר הרבה יותר חמה…!

 41. SARI Says:

  …."יר עבר את השינוי הכי גדול בבית
  "במהלך השהות בבית, עמיר למד לקבל את השונה ממנו. במשימה האחרונה קיבלנו דוגמא לאופיו המיוחד – היכולת לראות את הטוב שבכל אחד". האח הגדול של עמיר יודע למי הוא עומד לסמס
  דורון גולדברג | mako | פורסם 24/03/11 09:00

  עמיר גולדברג עם האח דורון
  מצאתי בעמיר נקודות חיוביות שהייתי רוצה לייחס לעצמי
  עכשיו שאנחנו עומדים בפתחו של הגמר הגדול ועמיר הוא אחד מחמשת הדיירים המועמדים לזכייה, אפשר לסכם את העונה מבחינתו ולכתוב גם קצת על היום שאחרי. עמיר, שהתחיל את העונה כדמות דומיננטית ומושכת אש בזכות אופיו התובעני, מסיים אותה כדייר שעבר את השינוי הגדול ביותר בבית. השינוי הזה בולט לעין מצפייה בערוץ 20 ובמשדרים המרכזים, וגם עמיר עצמו הרבה לציין אותו בימים האחרונים, בעיקר במסגרת המשימה האחרונה שהוטלה על הדיירים. השינוי המדובר אליו אני מתכוון מתייחס ליכולת של עמיר לקבל בקלות רבה יותר את השונה ממנו, ליהנות מהתהליך עצמו בדרך אל המטרה גם במחיר של תוצאה נמוכה יותר, תוך כדי שיתוף פעולה חיובי עם הסביבה.

  כשבאים לבדוק מי המועמד הראוי צריך להגדיר קודם מה המדד על פיו מודדים הצלחה במקום כמו בית האח הגדול. לדעתי האישית, דייר מוצלח הוא זה שהציג בפנינו הצופים את האישיות שהיינו רוצים שייחסו לנו. אני לא הולך על שלל הביטויים שנתקלתי בהם בפורומים השונים: "אמיתי", "לא צבוע", "אחד שלא משחק" – אחרי יותר משלושה חודשים בבית האח הגדול, אין לי ספק שהדיירים מתנהגים בדיוק כמו שהיו מתנהגים גם מחוץ לבית.
  יודע לקבל ביקורת

  – פרסומת –
  עמיר, כאמור, פתח את העונה בסערה. בוקר אחד הוא מצא את עצמו שותף לדירה עם עוד 20 אנשים, שלאו דווקא בהכרח אימצו בחיבה את הנטייה המבורכת שלו לשמירה על סדר וניקיון והרצון העז להצליח בכל משימה לפני הכל. גם בשלב הזה מצאתי בעמיר נקודות חיוביות שהייתי רוצה לייחס לעצמי – גבר צעיר ועצמאי שדואג לעצמו ולסביבה, לא מאלתר ולא דוחה מטלות בציפייה שמישהו יעשה אותן במקומו.

  הבעיה עם עמיר, בעיה שכולנו נחשפנו אליה, הייתה שהוא גילה חוסר סובלנות לאחרים, דבר שהוביל למספר חיכוכים, שהמפורסם שבהם נודע בשם: "אני אמחץ אותך כמו ג'וק". אותה שיחה שהדאיגה את כולנו שמא עמיר נתון לסכנה כלשהי בתוך הבית הייתה, כך התברר, נקודת מפנה מבחינת עמיר (כפי שהעיד בעצמו במשימת המחוברים) והסברה שהוא שותק מפחד הוחלפה בהסבר שנתן – הוא הקשיב והפנים. מי לא רוצה לראות בעצמו אדם שיודע לקבל ביקורת, גם כשהיא קשה ומאיימת, ואז מפנים ומיישם? במסגרת אותה משימה קיבלנו עוד דוגמא לאופיו המיוחד של עמיר – היכולת לראות את הטוב שבכל אחד. בזמן שפרידה לדוגמא חיפשה בכל אחד סדק שאפשר להפוך לשבר, עמיר חיפש את הנקודות מהן אפשר לצמוח. לכן גם שמענו אותו בימים האחרונים מחמיא בלי סוף לשותפיו למסע.

  אחייניות של עמיר גולדברג
  הן בטוח מצביעות לעמיר
  השאלות האחרונות שצריך לשאול לפני שמחליטים למי לסמס היא מה יעשה הזוכה עם הכסף שיקבל ומה אנחנו היינו רוצים שיעשה בו. עמיר הצהיר לא אחת שחלק מהסכום יופקד עבור ארבעת האחיינים בכדי שישמש אותם בעתיד לרכישת השכלה. מהיכרותי את עמיר, שאר הכסף יושקע בתבונה בעסק, שכמו כל עסק שנגע בו עמיר, יפרח ויצליח. דמיינו לעצמכם שאתם נכנסים למסעדה/ בר/ בית קפה בבעלותו של עמיר – הכלים הנקיים, המפות המגוהצות והשירות המושלם. לא שווה?…"

 42. SARI Says:

  מזל טוב לצבר…מאמינה שיגשים את שאיפותיו…אם הרכילות לגביו היתה נכונה..אז הוא קצת יתקשה לקיים שאיפה זו,אך הנ"ל בחור מוצלח,חכם וחתיך….הרבה אושר ועושר!

  אחותי חוגגת היום 38…כמו צבר…

 43. SARI Says:

  החלום של סיון מתגשם..אך בעולם בחוץ…ראו הפירסום במאקו….

  http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/Article-ebd4ce3a837ee21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=237936823

 44. SARI Says:

  מה מצחיק יותר….שאלו במאקו…אז אותי זה מצחיק…

  עמיר מקבל צירים
  במהלך משימת בית החולים נכנס עמיר להריון, ונתקף מפעם לפעם בצירי לידה בצורת מכות חשמל. קשה להחליט מה מצחיק יותר: ההתפתלויות והצרחות של עמיר, או התגובות של הדיירים מסביב. מה שבטוח, לא משנה כמה פעמים צופים בקטע הזה, פשוט אי אפשר שלא לצחוק.

 45. SARI Says:

  מה יותר בוגר מאשר כאינך מסכים עם מישהו..גש לבדוק הנושא עימו ואילו סיון פשוט לא בוגרת…ור כ ל נ י ת!! קודם רצה לספר לחבר'ה אחכ לבכות על מר גורלה…ובהמשך להתלונן אצל מושא כעסיה….

  עמיר אמר לה ולדיירים אחרים-יש לך משהו לברר איתי-בוא אלי..שאל אותי ולא את כל הבית….סיון לקחה זכויות של חברה אוהבת..אבל בפועל רצח האופי שעשו לעמיר הוא מהמחרידים שפגשתי…היא הלבינה את פני עמיר למול קהל של מיליונים!זו עילה בבית משפט!

  אני במקום סיון הייתי שותקת…היא הגיע למקום בגמר בזכות הקשר עם עמיר ולא משום סיבה אחת…הוא נשא אותה על כפיו וחבל…עדיף שהיה נצמד לחברים אחרים היא אינה שווה!.

  נכון את סיון מריצים קדימה…את עמיר מכפישים ,וההפקה נותנת לכך יד…מה נאמר הרי ברור שראשו של זק נמצא בין ה…ראה מקרה דנה..ראה ההערות הסקסיסטיות לליהיא…"סאנשיין מה עם המקלחת שלנו…."לעמיר הוא אף לא פעם אחת קרא…כל דיירי הבית עברו אצל הדג למה עמיר לא?

  אני מאוד מקווה למהפך…לפחות שעמיר יהי בשלישיה…

 46. אילנה Says:

  ערב טוב יקירים

  אני קצת חולקת על מה שכתבתם על עמיר,לדעתי,עמיר בחור רגיש ואינטלגנט שסיון מיררה את חייו בבית האח.
  בעשרות שיחות שהיו בינהם הוא ניסה להבהיר לה שהם לא מתאימים כזוג ,רצה לתפוס מרחק אך כעבור זמן קצר שוב התקרבו,אין לי ספק שבמקום הזה,בית האח,חסרה חמימות וקירבה ,מגע וליטוף,להזכירכם את הנעימים של אלין ופותנה בעונה קודמת.
  עמיר בחור רגיש ומאוד חם הזקוק למגע ואהבה,סיון עם בעיות רגשיות קשות לא סיפקה לו זאת,יום אחד ליטוף וחיבוק ויום אחרי בכי ותלונות,יום אחד איכסה של בחור יום אחרי מאמי ונשיקה,הבחורה לא יציבה! בבית האח קשה מאוד לנתק ולהתעלם אז כשיש דמעות מגיעה השיחה,הסליחה,החיבוק והנשיקה.
  סיון לא ידעה להחזיק את הקשר הזה,לדעתי היא זקוקה לטיפול ,פרידה לא טעתה כשאמרה לה זאת.
  עמיר משלם את המחיר על הקשר החולה הזה עם בחורה לא יציבה שלא מרפה ובכל הזדמנות משמיצה אותו מול המצלמות וכשכולם עמדו להדחה היא פנתה לקהל וביקשה שיעוף מהבית ולא יסמסו לו!

 47. SARI Says:

  בתגובה למכתב של אחיו הצעיר של עמיר…"הפרק של אתמול בערוץ 22 הוכיח סופית שהעריכה מגמתית ביותר -כמעט ולא הראו את עמיר במשימת המחוברים שלו עצמו.אתה צודק בכל מילה אבל לא משנה מה יקרה בסוף יש לך אח שהוא באמת מלך ואתם יכולים להיות גאים בו -אשריכם שזכיתם לכזה בן ,אח,דוד,חבר וכו…."

  .."עמיר


  הוא הבליט את הטוב אבל רק מי שראה ערוץ 20 ראה.
  מי שרק ראה ערוץ 22 לא זכה להכיר את עמיר האמיתי אלא רק את מה שההפקה רצתה להראות.
  וההפקה רצתה להוציא אותו גרוע.
  למה? אין הסבר. …"

  …"עמיר הוא נשמה טהורה הלוואי ו..

  ליטל ו | 24/03/2011 09:18
  ירבו גברים כמותו.. שגברים ילמדו ממנו..
  סיוון הלמלמית הזאת הרסה אותו.עמיר גבר עם המון רגשות
  רואים שגדל בבית שכולם שווים בין שווים. לימדו אותו לנקות לימדו אותו שלהתיחס יפה להאישה זה לא בגדר המלצה
  לימדו אותו שדאגה זו תכונה מדהימה שתיתן לו הרבה חוזק.
  אני מאוד מקווה שעמיר הוא יהיה הזוכה..
  אהבתי אותו מההתחלה כי הוא הכי מיוחד שם 🙂

  אמא שלי תמיד אומרת שהיא רואה את עמיר בוכה היא בוכה..
  הוא מרגש ונגע גם בכל אמא בישראל …."

  עמיר

  יעל 208 ו | 24/03/2011 10:04
  גם אני צופה בערוץ 20
  ואכן עשו לעמיר עוול גדול בעריכה מביען כל הבית המחליא הזה הוא היה קרן אור
  בחור יפה נפש רגיש וטןב לב
  בשבילי הוא הזוכה
  אבל לא רק ההפקה עשתה לו עוול גם העציץ סיון הרסה לעמיר את כל חווית השהות בבית האח וכמו שאמרת נכנס נסיך יצא מלך
  את העונש שיורם זק היה אמור לקבל הוא הפיל על עמיר
  אני מאד אוהבת את עמיר ולא רק אני הרבה מאד בסביבתי אוהבים אותו
  אבל לצערי ההפקה החליטה כבר בהתחלה מי יזכה

 48. SARI Says:

 49. SARI Says:

  הלייק הגדול: מבחן הפופולריות של דיירי "האח הגדול"

  עודכן 15:01 24/03/2011
  שירן אוחיון
  ניתחנו את עמודי הפייסבוק, הפורומים, הטוויטרים ותוצאות הגוגל כדי לבחון ולבדוק מי – לפי הבאזז והפופולריות – הולך לקחת את המיליון

  ג'קי מנחם. חצי קלאץ' וגז על ניוטרל
  ג'קי מנחם. חצי קלאץ' וגז על ניוטרל
  צילום : מתוך האח הגדול

  *הערה: תוצאות הפייסבוק מייצגות את מספר המעריצים בעמודים הלא רשמיים של המתמודדים

  ג'קי מנחם

  אתם מכירים אותו כ: אלון מזרחי של עולם הריאליטי, קבלן האנדרטות, הדובר הבא של חברת "בייגל-בייגל".

  מספר מעריצים בפייסבוק: 100,496

  תוצאות בגוגל: 964,000

  הרחש ברשת: העם צפה לג'קי גדולות והיה ברור לכולם שהוייב האלירז שדה-י שהוא משדר יביא אותו עד לגמר. עם זאת, בטוויטר ניתן למצוא ציוצים מהשבוע אשר טוענים כי ג'קי הוא הילד מ"פלפלים צהובים" בעוד 20 שנים. ביוטיוב ניתן למצוא בעיקר קליפים שלו ושל נופר, ובפורומים השונים ניתן לקרוא על לא מעט תחזיות הטוענות כי ג'קי ייקח את המיליון.

  סיכום פופולאריות: 9/10 – העם מת על המז'יק של ג'קי, שהצליח בלי לדעת אנגלית או עברית למען האמת, להכניס ללקסיקון הארצי אינספור ביטויים כגון "התחת שלי במים", "של הביוקר", "חצי קלאץ'" ועוד ועוד. את הציון המושלם מנענו ממנו בגלל הדעיכה שלו בבית בשבועות האחרונים.

  ליהיא גרינר
  ליהיא גרינר. אהבנו את המבטא
  ליהיא גרינר. אהבנו את המבטא
  צילום : מתוך האח הגדול

  אתם מכירים אותה כ: התימנייה עם המבטא הכי אמין שתפגשו אי פעם, החיקוי הכי טוב שיצא מהעונה הזו של "ארץ נהדרת".

  מספר מעריצים בפייסבוק: 2,175

  תוצאות בגוגל: 1,120,000

  הרחש ברשת: היוטיוב מלא בקטעים שלה עם עתי (ומעליו ומתחתיו), אינספור לינקים כוזבים המבטיחים לכם את הסקס

  הלוהט

  של שניהם מתחת לשטיחון של האמבטיה מופצים ברשת, אבל גם מפרגנים לה על הקאמבק האדיר שעשתה העונה מהרגע שעתי עזב את הבית. העיתונאי יואב ריבק פרסם בטוויטר שלו שעל התהליך שהיא עברה היא מקבלת את הסמס שלו. סבבה, עכשיו את צריכה רק עוד 1,299,999.

  סיכום פופולאריות: 7/10 – בבית היא אולי נחשבה לשמש של כולם, אבל בינתיים כאן בחוץ הדעות היו חלוקות. לא כולם הסכימו עם הצעד המאד פומבי שלקחה במערכת היחסים שלה, שלא לדבר על זה שכל בנות ישראל מחכות לה בחוץ בציפורניים שלופות.

  נופר מור
  נופר מור. אין כבר חסד נעורים
  נופר מור. אין כבר חסד נעורים
  צילום : מתוך האח הגדול

  אתם מכירים אותה כ: זאתי שתבקשו גבות כמו שלה מהקוסמטיקאית, עצבן.

  מספר מעריצים בפייסבוק: 4,651 – מה שלא מסתדר כל כך עם העובדה שלדף שמציג תמונת ילדות שלה עשו לייק מעל ל-70,000 אנשים.

  תוצאות בגוגל: 1,080,000

  הרחש ברשת: נופר הייתה דיירת מאד דומיננטית בבית והעובדה הזו מתבטאת גם ברשת. אינספור סרטונים של המריבות שלה ושל פרידה ושל האנדרטות שג'קי בנה לה, תמונות שלה בביקיני וגם כתבות המלמדות אתכן הבנות כיצד להתלבש כמוה. עם זאת, הביקורת לא קטנה, וללא מעט אנשים נמאס מחוסר הסובלנות וחוסר הכבוד שלה לשאר הדיירים.

  סיכום פופולאריות: 8/10 – תקופת הבנדידוס חלפה לה, ועם המריבות עם ג'קי שעלו לפני השטח בשבועיים האחרונים, הקהל הפסיק לשמור לנופר חסד נעורים.

  סיון אברהמי
  תעשי לנו טובה ותתרחקי מהמזלג. סיוי פאסיבי
  תעשי לנו טובה ותתרחקי מהמזלג. סיוי פאסיבי
  צילום : מתוך האח הגדול

  אתם מכירים אותה כ: סיוי-פסיבי, חוקרת המוח שלא הייתם מפקידים בידיה מזלג.

  מספר המעריצים בפייסבוק: 1,024

  תוצאות בגוגל: 84,400

  הרחש ברשת: ברשת מתמקדים בעיקר במערכת היחסים החולנית שלה ושל עמיר ובנשיקה הלוהטת מתחילת העונה שלה ושל סיוון דרור, לא מפתיע בהתחשב בעובדה שאלו שני הדברים שהביאו אותה לגמר.

  סיכום פופולאריות: 3/10 – לפי ההלם מהימצאותה בגמר, יכולנו לשים פה גם 0, אבל מסיבה שלא ברורה גם למשפחה של סיון – היא ניצחה את ליעוז בהדחה הלפני אחרונה.

  עמיר גולדברג
  העיקר שיש לו טבעת על הזרת
  העיקר שיש לו טבעת על הזרת
  צילום : ערוץ 20

  אתם מכירים אותו כ: אחד משני החתיכים שהיו בבית העונה, הבנאדם האחרון בעולם שיש לו טבעת על הזרת.

  מספר המעריצים בפייסבוק: 6,068

  תוצאות בגוגל: 3,350,000

  הרחש ברשת: מעבר להתמקדות הברורה במערכת היחסים שלו עם סיון אברהמי, ניתן למצוא לא מעט ראיונות עם פעילות למען נשים הזועמות על ההתבטאות שלו אי שם באמצע העונה. יש לו גם עמוד טוויטר שמישהו דואג לעדכן עבורו כאילו הוא זה שמעדכן מתוך הבית ואפילו קליפ ביוטיוב בו הוא מלמד את האחיינים שלו איך לאכול סופגנייה.

  סיכום פופולאריות: 7/10 – לא נראה לנו שתהיה כאן הפתעה, אבל עמיר עדיין חזק בחוץ אם שרד הרבה הדחות לאחר לא מעט פעולות שנויות במחלוקת שלו בבית. גם העובדה שהוא מנהל בר תל אביבי בטח לא תזיק.

 50. SARI Says:

  עמיר גולדברג חרם
  מאת: וואלה! סלבס, מערכת וואלה!
  יום חמישי, 24 במרץ 2011, 17:13
  הוסף תגובה גירסה להדפסה
  פייסבוקשלח לחברטוויטר
  משפחתו של עמיר גולדברג מתכוונת להחרים את גמר האח הגדול בשבת כי לטענתם הוא לא מקבל מספיק זמן מסך, במקום נמרחים ג'קי מנחם וליהיא גרינר על המסך. וואלה! סלבס בהלם
  תגיות: עמיר גולדברג,האח הגדול,האח הגדול 3,ערוץ 2
  דורון גולדברג, אחיו של עמיר מספר לוואלה! סלבס שנמאס למשפחתו לצפות בעריכה מגמתית המקדמת את ג'קי מנחם, ליהיא גרינר ונופר מור על חשבון זמן המסך של עמיר.

  דורון, הבנו שאתם מאוכזבים מהתוכנית של אתמול

  נכון. אנחנו מבינים שזאת תכנית טלוויזיה ועורכים אותה בהתאם לכיוון מסוים אבל מה שהם עשו אתמול באמת היה מוגזם. אחרי עונה שלמה של צעדים כאלה נגיד עמיר, וזה נאמר בעדינות, אתמול הייתה תוכנית מוגזמת גם מבחינת זמן המסך שעמיר קיבל, הדברים שבחרו להראות והדברים שבחרו לא להראות.

  מה למשל בחרו לא להראות?

  הראו משפט שהוא אומר ומכעיס את סיוון. למרות שכבר שבועיים הוא מסביר לה את הקטע הזה, לא בוחרים לשדר את זה ובמקום זה משדרים שוב את אותו משפט מכעיס – כשעמיר אומר לה שהוא לא אוהב אותה ומחכה שהזמן יעבור. מראים רק את המשפט הזה כדי להוציא אותו רע.

  מה עוד?

  יש למשל פרומואים שבהם מראים כל פעם דייר אחר ושואלים אם הוא ינצח או לא. ראיתי פרומו עם התמונה של ג'קי, של נופר ושל ליהיא, אבל עוד לא פגשתי מישהו שראה קטע קישור כזה עם התמונות של עמיר וסיון. אם ראיתם תקנו אותי.

  יש לכם עוד טענות כלפי ההפקה? הפרק של אתמול היה מוקדש כולו לג'קי?

  בעיקר על העריכה המגמתית. זאת נשמעת כמו התבכיינות אבל מדובר בעריכה מוגזמת. את ליהיא רואים עושה גלגלונים בחצר ולא מראים איך היא ישבה שעה ולכלכה על אנשים ברמות שלא נראו בתוכנית.

  עמיר למשל, צילם את עצמו מדבר על מה שעובר עליו ואומר המון דברים טובים, אפשר לראות את זה בעמוד שלו בפייסבוק אבל בתוכנית בערוץ 2 לא ראו מילה מכל זה.

  בשיחה עם אלירז, הוא היה היחיד ששאל שאלות אינטליגנטיות ובמקום לשדר את זה בחרו להראות את ליהיא מצחקקת. אנחנו מרגישים שהעלימו שני דיירים.

  איפה אתם בשבת?

  אנחנו עדיין חושבים אם להגיע לגמר או לא. בכל מקרה אנחנו ננסה לצמצם את שיתוף הפעולה עם ההפקה. הם מתקשרים אלינו לגבי תוכניות, ותוכניות שיהיו אחר כך, ואנחנו נעשה הכל כדי ששיתוף הפעולה איתם יהיה מינמלי. אם פרידה לא עצרה ביילו, גם עמיר לא יעצור ביילו.

  זה לא קצת קיצוני?

  ברור שנהיה שם כדי לקבל אותו ולקחת אותו הביתה, אבל לא מעבר לזה.

  מהפקת "האח הגדול" נמסר בתגובה: "האח הגדול מתייחס לכל הדיירים באופן שווה".

 51. SARI Says:

  מרגש לראות את הקטעים והתגובות -ערוץ 2

 52. SARI Says:

  אצל עמיר היה קצת זילזול באנשים שהביאו לו..למשל האחרון…נראה לי שהקפה שלי מוכן…!!לא יולתם להביא אנשים חזקים עם מילים טובות…יש רבים כמוני…

 53. SARI Says:

  מאיפה ליהיא כל כך יודעת לגבי מיקום הדיירים…היא כל הזמן אומרת שעמיר וסיון אחרונים..

 54. בר Says:

  שרי, ליהיא כל הזמן אומרת שזאת התחושה שלה, לפני כמה ימים היא אמרה לעמיר שהוא יהיה מקום 5.

 55. SARI Says:

  סיון שוב בוכה…ולמי זה מפריע…לי בטוח שלא…התרגלתי…אך לעמיר זה מפריע והוא מבקש מליהיא שתהיה לידה…שתשים לב…

 56. SARI Says:

  עמיר נמצא עם סיון בנסט…ובעצם סיון "אירגנה" תשומי מכולם..כולם מכרכרים סביבה כרגע…לפני זה כל האח"צ היא אמרה שלא חשוב לה עמיר ופתאום שוב היא בוכה…ג'קי מקשיב לה נופר ניגשת אליה…בקיצור…הגב' מקבלת תשומת…הקשר בין עמיר לסיון גרוע! ועכשיו היא שוב מנצלת מומנטום…

  די…די..!

  כולם הולכים על קצות האצבועות בשבילה..

 57. SARI Says:

  נופר מסבירה כל כך יפה לליהיא איך הבכי של סיון נראה לעמיר ואיך הוא מרגיש…היא אומרת שאונם היא אוהבת את סיון אך היא חברה של עמיר…חברה טובה והיא יודעת שלעמיר קשה…זה שאינו בוכה אומרת נופר זה לא אומר שלא קשה לו שלא כואב לו…נופר מזכירה שעמיר הגיע לבית כדי לחוות חוויה בשביל עצמו ונכנס לסיפור..גם הוא מעורב….למה את השיחה הזו שמנהל עמיר לא מראים לנו…למה תמיד בוחרים להתעלם ממנו…למה?מדוע רק האחרים תמיד בפריים ..?

 58. SARI Says:

  עמיר סיים לשוחח עם סיון-לא איפשרו לנו לשמוע או לראות…האמת לא מעונינת להקשיב לה יותר אך חשוב לי שעמיר יקבל את זמן המסך שאינו מקבל…כעת הוא משוחח בחצר עם ג'קי וגם את השיחה הזו לא מאפשרים לנו לשמוע….

  למה יורם זק הינך נגד עמיר?

 59. SARI Says:

  סופסוף עמיר מקבל טיפונת אתמרחב התמונה מידי יורם זק-תודה יורם…כבר יותר משעה שהוא מנסה לעודד בחורה דיכאונית..ולשמור על עצמו בתהליך…כל מה שהיא רצתה והיא גם הודתה בזה זה ראשית לראות אותן עף ראשון החוצה בחמישיה…שנית היתה מאוד רוצה לראות אותו בוכה…כמה היא תיחקרה אנשים לגבי עמיר וכולם אמרו לה שהוא סובל בפנים…היא רוצה "דם"…עושה לה טוב…מרומם אותה ואילו הוא פשוט איכפת לו ממנה!

  שלא תתמוטט!עוד יומים עמיר!שמור על נפשף..תתחזק!

 60. SARI Says:

  איך סיון אמרה היום לליהיא עמיר חושב רק על עצמו…והכל הצגה…אני מוכנה לחתום על גבר כזה שיהיה לי….

  עמיר שואל את סיון…את עייפה קצת…היא אומרת קצת…אומר לה..אז תרדמי קצת..והיא משיבה…למה כדי שתוכל ללכת לסלון?

  אמרנו כבר שאנשים מדברים מהמקום המוכר להם….סיון חשבה שהוא רוצה לחזור לסלון,כיון שזה מה שהיא עשתה בעבר כדרשה בשלום עמיר והוא ניסה להירדם היא חזרה לסלון..ואחכ השמיעה כמה היא היתה נהדרת…ובסוף היא אומרת עמיר איכפת לו רק מ-עצמו…

  מדהים עמיר משתף שהוא חושב על אחיו -הצעיר -יהונתן…והיום בר הביאה את מה שכתב יהונתן בבלוג של עמרי חיון

 61. SARI Says:

  עמיר מקבל כרגע "במה" לא בשביל עצמו,אלא,כיון שלמעלה…בהפקה אוהבים את סיון…

 62. SARI Says:

  עמיר מבקש מסיון "לשחרר את הכעס ולחשוב על כל האנשים שאוהבים אותה…והיא עונה שהיא כועסת…עמיר אומר לה "אם היית כ"כ כועסת לא היית מאפשרת לי להיות כאן לידך…"הוא יושב צמוד אליה ומלטף אותה…והיא עונה מותר לי לכעוס וגם להינות ושיהיה לי נעים…

 63. SARI Says:

  בר-אני מקווה שסיון מקום 5 ואחריה ליהיא ושעמיר נופר וג'קי יהיו בשלישית הגמר!

 64. SARI Says:

  סיון בחרה לחזור לנסט לבכות כיון שעמיר נענה לבקשה של ג'קי להיכנס להוט טאב..

 65. בר Says:

  אני לא מבינה מה סיון רוצה מעמיר. פחות מ48 שעות והכל נגמר, כולם נהנים ורק היא כרגיל עם המצבי רוח שלה. שוב פעם היא בוכה, עוד פעם היא בדכאון. מסכן עמיר שצריך לסבול את זה.

 66. בר Says:

  שרי- גם אני מקווה שסיון תהיה מקום 5 וששלישיית הגמר תהיה עמיר, ליהיא וג'קי 🙂

 67. SARI Says:

  אני מעדיפה שנופר ועמיר ובלית ברירה גם ג'קי…

  סיון סופסוף יצאה מהנסט לכירכרה…לעשן!

 68. SARI Says:

  איך סיון נהנית…עמיר מאפשר לה שוב לגרור אותו ל"ביצה" שנקראת ביחד שלהם…הוא עושה זאת כדי שהיא תהיה בסדר והיא אומרת לג'קי שמצד אחד היא רוצה כאילו "להחליק" עם עמיר אבל מצד שני רוצה לסחוב אותו כדי שיתאמץ….למה להתאמץ אין להם זוגיות…!

 69. SARI Says:

  טוב אז עמיר "מקריב" עצמו למען השקט התעשיתי…למרות שאינו אוהב את סיון ורק מודה שנמשך אליה…קשה לו לראות אותה זבת חוטם ועיניים אדומות…ובוחר להפקיר עצמו "על מזבח" הקשר הדלוח שביניהם…כדי שלא יהיה יותר בכי…הוא חצי שוכב במיטה של סיון כשהיא מנסה להירדם עליו ובעצם הוא עירני…בעיני סיון זה קשר..וזה המקום לגרום לעמיר לרצות אותה…אוי בחיים לא ראיתי מחזות כאלה כואבים על שטויות…אני קופצת לתוכניות וחוזרת ושוב הוא מוותר לה בשביל השקט…מחיר כבד!

 70. SARI Says:

  בוקר טוב חברים!יום שישי נראה שהשמש בחוץ,אך קריר…

  צופה אני בערוץ 2 בזמן ,שאנחנו מתארגנים ליציאה לבתי הספר…והרגע הודיעו שמהשעה 8 בבוקר עד 10 יהיה משדר מיוחד בו דן שילון יחד עם אסי עזר ו-5 כתבים ב- 5 נקודות ליד הבתים של הפיינליסטיים ועתי מחוץ לבית האח"ג…ילוו את המשדר המיוחד…

  זהו היישורת האחרונה לפני הגמר…זה הזמן להשפיע…נכון עונה לא מה שהוא..לעומת העבר פחות ברור למי כדאי לתת הכסף…לי אין ספק למי כן צריך…עמיר או נופר…

  שאריות של מחשבות מאמש…

  עמיר הרדים את סיון כמו שמרדימים ילד אומלל לאחר ,(שבכה או חש שלא בטוב…כן לפעמים נכנסים עימו למיטה..כיון שבמצבו החלוש רוצה רק לחוש גוף חם לידו…)אז עמיר נכנס למיטתה של סיון על פי בקשתה ושכב\ישב כשהוא מחבק אותה ובעצם מרדים אותה..וברגע שנרדמה עבר למיטה שלו…
  היא בכוונה,גם אמרה זאת,ביקשה שירדים אותה במיטתה!!ולא בזוגית…אך עמיר למענה נשאר ועשה מה שאדם טוב עושה…מקל על כאבו של האחר…כן גם כשאינו אוהב אותה יותר….

  כואב לי שעמיר תמיד בקטעים הבודדים שמוצג מוצג כמין סוג של נוול ,שפגע בעדינת הנפש,ללא כל הכאב שהוא עבר במחיצתה…

  אפילו עכשיו בפרומו לתוכנית שתהייה מהשעה 8 בבוקר עד 10 בערוץ 2-עמיר נראה מנסה להסביר ,אך סיון צועקת שוב..שעמיר טועה והיא ….שוב קטע מהויכוח שהיה להם אתמול..כיון שבחר לבלות עם נופר בימים האחרונים וסיון מקנאה…למרות שאינם ביחד כבר זמן מה…והכוונות בינהם נאמרו כבר…אך עדיין מוציאים אותו הנבל!!

  כרגע החלו עם הפרומו לגמר כשבו ליהיא בחדר האח"ג נשאלת לגבי השיר ,אשר היתה רוצה לקבל,והיה והיא תזכה…היא ביקשה את "הבחורה היחידה" של ריאהנה

 71. SARI Says:

  ליד שולחן המנחים בערוץ 2 יושבים דן שילון וגואל פינטו ומסביב לשולחן מצורפים 5 נציגים ממשפות הפיינליסטים והפליא לומר דורון גולדברג..ערוץ 2 מנסה מתחילת העונה לשייך את עמיר למשבצת תואמת "סער" ולא ממש הולך להם.
  שוב יש פרומו עם הקינאה וההתפוצצות של סיון על עמיר…כמה זמן מסך כולם מקבלים ורק עמיר בפינה השלילית..

 72. SARI Says:

  מי שממש קוטף פירות מהאח"ג הוא גואל פינטו אשר טרום האח"ג הקריירה שלו כבר לא הייתה קיימת ואילו כעת הוא מנחה תוכנית עונה שלמה-שלום האח"ג מציג את הסרט שלו וכעת גם מצטרף להנחיית שולחן הבוקר…

  כל הכבוד גואל על המינוף!

 73. SARI Says:

  צוות האורחים התחלף כעת יושבים מודחי האח"ג אשר הינם בעד פיינליסט מהבית…יושב ליוז-עבור ליהיא,אלעד-עבור ג'קי,דנה-עבור נופר,יואב-עבור סיון וליאם עבור עמיר…ליאם נראית פנטסטי..שיער קצר ..עדשות מגע והיא נראית פיצוץ….גואל "משפריץ"ש טויות חבל על הזמן ..הוא חש ביטחון לרדת על הבחירות של מודחי האח"ג..אך בעצם הדגש שלו הוא ליאם..אשר אמרה שהבחירה שלה היא עמיר…וגם קצת על יואב שבחר בסיון…
  גואל הגזמת..כשההיית אתה בפנים בקושי העזת לפתוח פה..היית זקוק לטיפול פסיכיאטרי כדי לשרוד וכדי לצאת והגעת לגמר על גבו של החבר שלך…אלירז ,שלא יהיו לך טעטיות….כן זה מה שהייתי רוצה לומר לגואל-הפך הבחור לשחצן…בל נשכח גואל שכשבים האורות על האח"ג-לך נותר לחכות לעונה הבאה לא? תרגיע!

 74. SARI Says:

  בבית האח"ג עמיר קם כרגיל עם אנרגיות חיוביות..צחוקים עם ליהיא ומנסה להעיר את סיון בחיוך אך שוב היא עם פרצוף כועס..הפעם על זה שהעירו אותה…איזה מזל שעוד 35 שעות לא אצטרך לראות אותה…
  איזה באסה שבעוד 35 שעות בערך לא אשמע יותר ולא אראה את נופר ועמיר…כרגע עמיר בחצר בודק את מזג האויר ופתאום האח"ג שםאת שיר הבוקר שנית..ועמיר מתענג…כרגע רואים את נופר ,שיצאה החוצה לבדוק טמפרטורה מחייכת לעמיר ושניהם חוזרים פנימה-עמיר לקפה נופר להתלבש….כמה חמודים השניים פשוט חברים טובים…עמיר ונופר עוד ימשיכו הקשר בחוץ כחברים מצויינים…ככה זה כשאינך בור על השנייה הראשונה ולוקח לעצמך זמן לבחון האדם…נופר בחרה בעמיר לאחר התבוננות אמיתית…

  חשבתי שאלעד יאמר מילים טובות על עמיר,שאוהב אותו עוד מלפני התוכנית…אך לא אלעד בחר כמו שרן שריג אומר..להישאר "טפלון" וללכת על הבטוח..הוא מדבר בשבחו של ג'קי…דרך אגב..זה לא סותר..הוא עדיין יכול להשחיל מילה טובה על עמיר…אגואיסט.

 75. SARI Says:

  אני קופצת לבית האח בבוקר יפה שכזה..בכירכרה יושבים עמיר וג'קי שותים קפה וסיגריה…מענין יותר מאשר הקישקושים של גואל בערוץ 2….

 76. SARI Says:

  מחר בבוקר בשעות 9-11 תוכנית בישול עם מודחי האח"ג ומחר בערב בין 19-21
  אמיר פיגוטמן ושני יהיו ברדיו תל אביב עם דיווחים על האח"ג…בקיצור המון הפגנות "עושר" לעונה צולעת…זהו אמרו כעת בייי לגואל ,שקשה לו להיפרד מהשולחן והמיקרופון..

 77. SARI Says:

  איזה קליפ יפה עשו מקטעים בבית ..קטעים של השלושה ימים האחרונים וברקע השיר "מנגינה"שכתב יהלי סובול ושרים "מוניקה סקס"

  קליפ מדהים..!

  מנגינה
  מוניקה סקס
  מילים ולחן: יהלי סובול

  היינו במסיבה
  עכשיו נוסעים חזרה
  הגשם דופק בחלון
  הלחי שלה רטובה.

  אני ראיתי אותה
  איך היא שמחה עם כולם
  בלילה אני נהיה רע
  והיא נהיית יותר טובה
  בלילה היא יותר טובה.

  לא יודע לומר מה הולך לקרות
  אם זה ריח של סוף, או רק תקופת מנהרות
  מקווה שהשנה נזכר במנגינה.

  כוסות חצי ריקות
  תקליטים בלי עטיפה
  הלכלוך שנשאר אחרי
  מה אני יכול להגיד?
  לפעמים אני מעל הגלים
  לפעמים אני מתחתם
  אבל בכל מקרה
  אני אוהב את הים.

  לא יודע לומר מה הולך לקרות
  אם זה ריח של סוף, או רק תקופת מנהרות
  מקווה שהשנה נזכר במנגינה
  מקווה שהשנה נזכר במנגינה

  תקליטים בלי עטיפה
  מה אני יכול להגיד?
  היינו במסיבה
  אני ראיתי אותה.

 78. SARI Says:

  סרטון שהכינה טל רום המסביר למה עמיר ראוי לזכות בגמר האח הגדול 3 ! ! !

 79. SARI Says:

 80. SARI Says:

  שלחתי בטעות פעמיים…רציתי את הקליפ הזה…

 81. SARI Says:

  כעת לבקשה חוזרת של עמיר משמיע האח"ג את השיר שהשמיע בבוקר -ארז לב ארי.."מה אעשה"…מה אעשה אם תלכי לי…מה אעשה עם כל הפחד הזה…שמור לי עליה..ותשמור גם עלי..כדי שלא אשתגע..

  ליהיא ונופר מתענגות על השיר בכירכרה..עמיר בסלון על הסספה ואילו סיון במקלחת מתארגנת…ג'קי מקשקש עם סיון…

  מה אעשה
  ארז לב ארי
  מילים: ארז לב ארי
  לחן: ארז לב ארי
  שתף שתף בטוויטר שתף בפייסבוק טוקבקים לשיר הוסף את השיר למועדפים

  מה אעשה
  אם תלכי לי
  אם תברחי לי

  מה אעשה
  עם כל הכעס הזה
  אה

  שמור לי עליה
  אתה שומע
  אין לי כלום בלעדיה
  שמור לי עליה
  ותשמור גם עלי

  כדי שלא אשתגע

  מה אעשה
  אם תלכי לי
  מה אעשה
  עם כל הפחד הזה …

  עמיר וג'קי נדברו בבוקר בעמדת הקפה וסיגריה ששניהם נכנסים הבוקר לאח"ג ביחד לשיחה..זו היתה יוזמה של ג'קי ועמיר משתף פעולה…כעת הם נכנסו לחדר האח"ג…

  כשעמיר שכב בסלון וביקש את שיר הבוקר שנית הוא נשא תפילה בקול רם שיצליח לעבור את היום טוב יותר מאתמול..ובחצר קודם..כשישב עם ג'קי שניהם הודו שאתמול לא היה יום טוב עבורם…

 82. michal Says:

  בוקר טוב

  שרי, שיהיה בהצלחה לעמיר.

  אגב, אתם יודעים למה דנה העבירה את התמיכה שלה מעמיר לנופר?
  ליעוז אמר ליהיא ואם לא אז ג'קי
  לעומת זאת,\ דנה הייתה נחרצת- נופרי…

  לי באמת לא חשוב מי יזכה.

  סוף שבוע נעים

 83. SARI Says:

  מיכלי בוקר מקסים!

  דנה בהתחלה כשיצאה מהבית היתה הכל עמיר ועמיר לא עברו יומיים והיא שינתה את הנימה…כנראה שניא כמו הרבה אחרים מעדיפים ללכת אחרי הניצחון ולא אחרי מישהו שלא בטוח שיזכה…דנה עובדת באור הזרקורים ומעדיפה להיות משויכת לניצחון…כנראה "שהסוס" עמיר אכן הוא ללא קבלות מספיקות עבורה…בעיני זה מגעיל…אך ליאם שקשורה לדנה היתה בעד עמיר ולא ויתרה…

 84. SARI Says:

  המינוס הכי גדול של עמיר שזה בעמדת בל יעבור אצלי..עמיר "נופח" בציבור…אני יודעת שהוא כבר 4 חודשים סובל מכאבי בטן..האוכל שהוא אוכל לא מעוכל טוב…הוא התלונן רבות..אך אני סולדת מאקט של "נפיחות"ציבוריות…מצטערת -דוחה!

  כך שאיני עיוורת שלטויות של עמיר.

 85. SARI Says:

  קליפ של נופר מור..http://www.trand.co.il/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=1&video_id=7671

 86. SARI Says:

  יום חמישי, 24 במרס 2011
  אמא של עמיר: "אנחנו מצפים שמישהו יתנצל"
  רגע לפני הגמר הגדול שוחחנו עם אמו של עמיר גולדברג, שדיברה על השמועות על חרם המשפחה על התוכנית (לא נכון), החיים שלו אחרי והבעיות עם ההפקה
  לאחר יום רווה שמועות, הכפשות והכחשות על כך שמשפחתו של עמיר גולדברג איננה מתכוונת להגיע לגמר הגדול ולהחרים אותו כתוצאה מהעריכה המגמתית שנעשתה על ידי הפקת התוכנית, דיברנו עם אניאלה גולדברג, אמו של עמיר, כדי להבין מה אמת ומה שקר:

  אריאלה, האם המשפחה אכן כועסת?
  "בואי נאמר שבמהלך 107 ימים האחרונים נוצר פער אדיר בין מה ששודר בערוץ 20 לבין מה שעורכים ומשדרים. אתמול היה השיא. בטעות נשמט להם דייר. לא הייתה מילה אחת של אמיר ולא תמונה".

  את מאמינה שזה היה בכוונה?
  "אפשר לתת קצת פחות או קצת יותר זמן מסך לכל דייר, אבל זה היה מצב הזוי. המשפט היחידי שהראו היה המשפט בו הוא אמר שהוא לא אוהב את סיון. זה הוצא מהקשרו ובכלל לא ראו למה הוא אמר את זה. תוכנית ריאליטי צריכה להצמד לריאליטי, ופה ראינו עריכה מגמתית. מנסים להכניס אותו למשבצת של האיש הרע של התוכנית".

  האם זה נכון שמשפחת גולדברג מחרימה את הגמר ולא תגיע לראות את עמיר יוצא מהבית?
  "אנחנו מאוד פגועים, אבל ברור שאנחנו נגיע לגמר. אנחנו לא ניתן לו לצאת ולא לראות את המשפחה שלו. מהרגע שהוא יצא מהבית הוא איתנו ואנחנו מחליטים".

  "אנחנו מצפים שמישהו יתנצל ויגיד סליחה, טעינו. אנחנו כבר בנקודת האל חזור. אנחנו לא מתכוונים לתבוע, אבל אנחנו נצמצם את הנוכחות שלנו ושל המשפחה שלנו".

  מההפקה של "האח הגדול" נמסר: "האח הגדול מתייחס לכל הדיירים באופן שווה ומתרגש לקראת הגמר במוצ"ש הקרוב".

 87. SARI Says:

  יום ראשון, דצמבר 19th, 2010 | Posted by b-s
  עמיר גולדברג דוגמן !

  מסתבר שהפקת האח הגדול עדיין לא לוקחים הימורים מסוכנים ואף הולכים על בטוח, גם השנה בליהוק מדובר באנשים שנגעו קצת בחיי הזוהר אחד מהם הוא עמיר גולדברג שמסתבר כיכב בקמפיין לעיצוב שיער גדול, והתגלה כבר שם בתור דוגמן ואף בסוכנות לקח חלק בסוכנות דוגמנות גדולה ובינלאומית בשם עלית מודלס.
  לנו יש את כל ההוכחות מה דעתכם?

 88. SARI Says:

  עיתון מעריב-אתמול

  המירוץ למיליון: מי ינצח ב"האח הגדול"?
  לקראת הגמר הגדול של "האח הגדול" שייערך במוצאי שבת, כותבי nrg מעריב מתגייסים להגן על המועמד שלהם למיליון. ובעד מי אתם? בואו להצביע!

  בן זגגי מפרגן לעמיר

  תוך כדי שאני מסתכן בביקורת מצד נשים, ארגוני נשים וכל מי שדוגל בפמיניזם, אני נאלץ להודות שאהיה יותר משמח אם ארז טל יכריז במוצ"ש שעמיר הוא הזוכה הגדול ב"האח הגדול". לא שאני מאמין גדול שזה באמת יקרה, אבל תמיד נחמד להיות אופטימיים עד חוסר הגיון מוחלט.

  כן, היתה לו התבטאות אחת חריגה על חברו שנהג לצוד את הבחורות הכי שיכורות במסיבה, יש שיגידו שהוא התעלל בסיוון ואולי אפשר לטעון שהוא לא היה אמיתי כלפי דיירים אחרים. אבל, יחסית לתופעות הטבע שזכינו להן העונה (לסבית מאיימת, אמריקאית נואפת, פרחה צווחנית ורב מלצרים עם חיבה לפרחות צווחניות), עמיר היה הרע במיעוטו.

  אבל למה ללכת רק על דרך השלילה? מבין החמישה שהגיעו
  לגמר נראה שעמיר עבר את השינוי הגדול ביותר. בתוך הגבר המניאק, האגואיסט, הנרקיסיסט, הוא הראה גם צדדים רגישים, הזיל דמעה או שתיים והשתדל להתחשב בכל מה שקשור לדיירים האחרים. סוג של פנינת שפיות בווילה בה היו המון דברים שלא קשורים לשפיות.

  ואי אפשר גם בלי מערכת היחסים עם סיוון. אולי הוא פגע בה רגשית, אבל כמו שאומרת הקלישאה הידועה "צריך שניים לטנגו", והריקוד הזה שלהם, אפילו אם זייפו בו מדי פעם בצעדים, עדיין נמשך פה ושם בווילה. האם מערכת היחסים תישמר גם אחרי סיום העונה? סביר להניח שלא. האם עמיר יחזור לגבריות המניאקית? אולי כן. אבל בואו ניתן לו מיליון על השינוי. וגם על זה שהוא החזיר את כובע המצחיה לאופנה.
  רונן אקרמן
  צריך שניים לטנגו. עמיר רונן אקרמן
  מיקי לוין מגינה על נופר

  נופר מור נכנסה לבית "האח הגדול" לפני שלושה חודשים עם אסטרטגיה ברורה של "מה לעשות, יש לי פיוז קצר", ככל הנראה כדי לא להפוך לדמות משעממת. לא היה אכפת לה גם אם זה בא על חשבון הפופולריות שלה בתוך הבית, שלא הייתה תמיד זוהרת כי לא היה נעים להימצא בקרבת רעת המזג הזועפת תמיד.

  כבר בהתפרצות הראשונה שלה על יורם, על לא עוול בכפו אגב, היה ברור לי שהכל חלק מהצגה אחת גדולה. וראו זה פלא: האסטרטגיה הזו הגיעה לקיצה ככל שהתקרב הגמר. במיוחד אחרי שעמדה להדחה ביחד עם ג'קי ועברה אותה בשלום. אז, הבינה נופר שהקולות שהיא קיבלה עד כה כנראה לא היו רק מאוהדי ג'קי ובזכותו, אלא בזכות אישיותה המלבבת.

  היום, כשהיא בגמר ויכולה לנוח על זרי הדפנה לפחות למשך השבוע האחרון, היא רגועה יותר ונחמדה לכולם חוץ מאשר לג'קי. חבל שהיא שוכחת שהיא הגיעה עד הלום לא רק בזכות עצמה ופיה המפיק מרגליות, אלא הרבה בזכותו, היחידי שתמך בה ונתן לה את כל הבמה לבטא את אישיותה ולהביע את "האני מאמין" שלה. מידיד ורע שעליו אפילו הגנה בגופה מפני יגאל רחב הכתפיים ג'קי הפך היום ליריבה הגדול, ודווקא במערכה האחרונה והכי חשובה היא יורקת לבאר ממנה שתתה.

  עונה שלמה נאבקה על מקומה בגמר כדי להרוס לעצמה ביום אחד את הסיכוי לנצח. בהשמיצה את ג'קי היא הופכת אותו לקרבן שהקהל ירחם עליו ואת עצמה לכפוית טובה ורעת לב.

  למרות הכול, נופר הגיעה לגמר בזכות ולא בחסד כי שרדה הרבה הדחות דווקא בגלל האומץ לעמוד איתן מול פרידה ולא להתרפס בפניה כמו שאר העדר. יש אף משפט אחד שייזכר לה לטובה כאשר התפייסה עם ליהיא. זו אמרה לה: "מה קרה לך, הרי את היית שייכת לקבוצה שלנו, לי ולפרידה ולליעוז" ונופר מבלי להסס ענתה: "אני לא שייכת לאף קבוצה ולאף אחד". מילים כדורבנות של מי שלא פחדה לשחק כמעט סולו כנגד כל הסיכויים. כולה בת 22, עם חשיבה של אדם בוגר ושטף לשון חד כתער. אם תיקח את המיליון, אולי כדאי שתשקול להתחלק בשלל עם ג'קי שהיה שם תמיד בשבילה במסירות, בחן ובאהבה.
  פיני סילוק באדיבות "רייטינג"
  לא שייכת לאף קבוצה. נופר פיני סילוק באדיבות "רייטינג"
  יערה רובינזון דלוקה על ג'קי

  כן. מסתבר שגם עליי המז'יק של ג'קי עבד. ובעצם למה לא? אז אולי הוא קצת טמבל ובעל נטייה קלה לטיפה המרה-מתוקה של יין קידוש, ויכול להיות שלפרקים היה נדמה כי הוא על תקן הכלבלב של נופר, אבל בסופו של דבר לא ניתן להתכחש לעובדה שהוא היה אחד מהדיירים היחידים שנתנו לנו כמה מהרגעים הטלוויזיוניים המהנים ביותר שהיו לנו באח.

  אני לא יודעת מה אתכם, אבל אני לא צופה בריאליטי בשביל העשרה אינטלקטואלית או דרמה בשקל אלא בעיקר כדי להתרגש ולצחוק. וג'קי, עם אנדרטות האהבה שלו לנופר, מערכת היחסים המיוחדת עם סקולי, והאנגלית העילגת בבית האח בספרד, הצליח לעשות את שניהם באופן חינני ולא מתאמץ, בעיני.

  אני לא אסתיר את העובדה שהעונה לא התחברתי במיוחד ל"אח הגדול". פרידה מהר מאוד הצליחה להפחיד אותי וברגע שראיתי שסיון אברהמי לא מתכוונת לפתוח את הפה, נשארתי עם גמד, סטנדאפיסט מתוסכל, פרחה, בימבו אמריקאית, מאצ'ו וגבר רומנטי. ברגע שהגמד הלך – היה ברור לי שהגבר הרומנטי הוא הרע במיעוטו.

  מי שהטיב יותר מכל להסביר את הקסם של ג'קי מחוץ לבית היה לי עוז שציין באכזריות בחדר "האח הגדול" שההזדהות איתו גדולה כי הוא אחד מהאנשים החלשים ביותר בבית. זה לא נכון. ג'קי הוא לא חלש, הוא פשוט בחור מאוהב. ייתכן שהבנאליות חוגגת בזה שכולנו מוכנים להתמסר לסיפור הקלאסי של הבחור שלא משיג את הבחורה. אבל מבחינתי, בבנאליות הזו היה בעיקר הרבה תום, חום, רגש ואמת.

  אותו ג'קי, שלי עוז תיאר כאחד שבוכה, עושה מחוות גדולות ומידי פעם מדבר עם כבשה הוא סך הכל גבר רומנטי, וכן, אני מאמינה לו כשהוא אומר שכל מה שהוא רק רוצה זה בית בישראל. הוא מספיק מודע לעצמו ולא "גנוב" כפי שהוא אומר. שימו לב גם שאם לא שומעים את הקול שלו ועל מה הוא מדבר – הוא גבר די נאה, אפילו "שקסי" כפי שהוא מציין. אם היו מכריחים אותי להצביע בגמר – הוא היה הבחירה שלי.
  רונן אקרמן
  די שקסי. ג'קי רונן אקרמן
  נמרוד דביר מבסוט מליהיא

  אז מה לי ולליהיא (נסו לומר את זה שלוש פעמים)? למה אני חושב שמכל חמישיית הגמר, הדי דלוחה בואו נודה בזה, הכי מגיע להעניק את מיליון המצלצלין למהבולה מאל איי? אם להתלות באילנות גבוהים ורחבים, למשל פרידה "קרוקס" הכט, אז פשוט בגלל שליהיא היא "הרע במיעוטו".

  בואו נתחיל מהקטע של הרע: היא בוגדנית, מארוסה אבירם לו הצמיחה קרניים בשידור חי ועד לחבריה לוילה עליהם ריכלה בשצף קצף מאחורי גבם; היא נקמנית ואכזרית, למשל כשארגנה חרם על ליאם; היא קולנית וגסה, החל מהצחוק הרועש והמתגלגל שלה ועד לעובדה שעשתה סיבוב אחד, שניים או עשרים על עתי לעיני המצלמות החוגגות; והיא חסרת מודעות לחלוטין, עובדה שניכרת כמעט בכל מה שהיא אומרת, עושה, אוכלת או לובשת (אהלן חליפת טרנינג ורודה. אותך לטריני וסוזאנה).

  וכאן נכנס ה"מיעוטו": כל המגרעות האלה פשוט מעידות שהיא אמיתית. ליהיא, יותר מכל אחד אחר בחמישייה בעיני, באה להיחשף. היא לא דופקת חשבון במה שהיא אומרת, בניגוד לעמיר, נופר ובמיוחד ג'קי, ויסלחו לי כל אוהדיו, שמתזמרים היטב את מה שהם אומרים למצלמות למען שקשוק האס.אמ.אסים.

  לא אכפת לה מה חושבים עליה, למשל שזנחה את ארוסה לעיני האומה השמרנית או שהיתה הראשונה בתולדות התוכנית שעשתה סקס מלא בתוך הוילה. היא בוכה, צוחקת, צועקת, שמחה ובעיקר שמה את עצמה, את כולה, על השולחן למען הצופים. חוסר המודעות הזה, מגובה בבטחון עצמי, מביא לה הצלחה אישית, למשל הכיבוש של הבחור הכי חתיך בעונה, והן אהדה ציבורית.

  יותר מכולם, ליהיא הצליחה לספק דרמה. סיפור אבירם היה רגע נהדר של טלוויזיה צהובה אך מרגשת. הרומן עם עתי היה היחידי שבאמת קרה בתוך הוילה, בניגוד לשאר הקוצי מוצי של חבריה המאופקים. ליהיא היא הדבר האמיתי, סטייק אנטריקוט גס, רוטט ובועט להנאת הצופים, בניגוד לארבעת האחרים שהם בקושי רבע עוף. היא היחידה ששילמה מחיר מלא של חשיפה בתוכנית ומילאה את מטרתה – לחקור לעומק הקישקעס של משתתפיה.

  גם סיפור חייה מרגש: היא עשתה עלייה לבד, רוצה להתיישב בארץ, מפרנסת את עצמה בכבוד. ובואו נחשוב רגע על עצמנו: יש מישהו בגמר הזה שתרצו לראות אחרי התוכנית, חוץ ממנה? הרי מדובר בסלבית טראשית-על שהולכת להפוך את המדינה על ראשה אם רק ייתנו לה. ועל כן אני אומר – תנו לה. ליהיא היא היחידה בגמר הזה שמגיע לה לחזור הביתה עם כסף יזראלי.
  רונן אקרמן
  סטייק רוטט. ליהיא רונן אקרמן
  נועה רובין סטרלינג מטורפת על סיון

  "סיון?", תמהו חברי המערכת כשסיפרתי להם שהפייבוריטית שלי ב"האח הגדול" היא המטורללת וחוקרת (שלא לומר, אוכלת) המוח סיון אברהמי. "סיון???", המשיכו וחקרו חבריי הקרובים שבכל רביעי ושבת הטרידו את פייסבוקי וסלולרי בהודעות לרוב, כאילו היינו בלוג חי שמתעורר בכל שלושה ימים לכל קריאותיה של פרידה הכט.

  "סיון???", צווח אבא שלי, חולה תוכניות ריאליטי שלא מודה בזה אבל מדבר רק על זה, "אני כמעט ולא זוכר איך היא נראית!".

  וחזרה לנושא: סיון. זאת שבכתה כי התאהבה/לא התאהבה בעמיר, מי שהכי לא חשבה שמתאים לה בעולם. סיון, זו שלקח לה זמן להתעורר לחיים ולהתבלט, כמו שלכולנו לוקח בחברה חדשה – מנסים להתרגל, להבין, לעכל ורק אז פורצים, כשמתחיל להיות לנו נוח. סיון, זו שהכניסה לפרידה הכט בקטנות, שהייתה אחת היחידות שאמרה לה שהיא עולה על העצבים, שידעה לעמוד גם מול ליהיא, אבל הכל בשקט, בלי יותר מדי בלגאן.

  סיון הייתה הכי אמיתית. אנושית. בלי הצגות למצלמה, בלי ריבים מתוקשרים מבחוץ ומדוברים מבפנים, בלי לצרוח, לבעוט, לקלל, לשאוג, לעשות רוח. תגידו שהיא בטח משעממת, תגידו שהיא לא עשתה שום דבר, אבל בשבילי, דווקא הניואנסים הקטנים, דווקא הקלאמזיות המשעשעת, דווקא הרומן הסוער-שקט עם עמיר, דווקא השובבות שהתפרצה ממנה בשבועות האחרונים, עשו לי נעים בעין הרבה יותר מהצווחות של נופר וליהיא או המזמוזים של ג'קי וסקולי.

  אני מציאותית. בשעה שבה אנחנו נמשכים לאירית רחמימיות ולפרידות הכטס של העולם, סיון אברהמי לא תיקח את המיליון, אבל מותר לי לשאוף, לחלום ולשאת תפילה למען כל הקלאמזיות שאני מכירה, כולל אותי, שנס גדול ירחף מעל בית "האח הגדול" וחוקרת המוח המבולבלת תנצח.
  רונן אקרמן
  למען כל הקלמזיות בעולם. סיוון רונן אקרמן
  ומי המועמד שלכם?
  עמיר
  נופר
  ג'קי
  ליהיא
  סיוון

 89. SARI Says:

  נופר…

  אחיה של נופר מור: "נופר תתפוס את מקומו של אלירז שדה"

  פורסם ב-22 במרץ 2011, 20:24 במדור כללי
  23.03.2011

  ספיישל גמר האח הגדול בבלוג ממשיך- מהיום (שלישי) ועד גמר האח הגדול נעלה בכל יום פוסט אורח של משפחות המתמודדים. היום כותב לכם אח של נופר מור- ליעד, למה מגיע לה לזכות? "כי היא הייתה אמיתית לאורך כל העונה" מה יקרה כשהיא תצא?: "היא תחליף את אלירז שדה", ועל היחסים עם ג'קי? "היא הייתה חברה הכי אמתית שלו בבית'. נאום משפחתי!

  הי חברים כאן ליעד אח של נופר, אז למה מגיע לנופר שלנו לזכות? נופר הייתה אמיתית לאורך כל התוכנית. הציגה יושר וכנות יותר מכל דיירי העונה הנוכחית. גדולה של אדם אומרים היא להודות בטעויות שלו וכשהיא טעתה היא ידעה להתנצל ולהודות בטעות כזו או אחרת כמו עם יואב, ליהיא וג'קי. מי שצופה בערוץ 20 ראה היטב. בנוסף, לאורך כל התוכנית עמדה איתנה בדעתה מה שהוביל להתעוררות הדיירים כלפי פרידה ובסופו של דבר להדחתה. איך פרידה אמרה? "אני מאמינה בצדק" אז.. שהצדק ניצח והיא כבר בחוץ ועכשיו נותר לנו לצפות בגאווה ותקווה גדולה שנופר שלנו תיהיה הזוכה של העונה !
  אם נופר תזכה אני מאמין שתזכה לפופולאריות רבה ובשילוב הכריזמה תתפוס את מקומו של אלירז שדה אותו כל כך אהדה או תוכנית מתוקשרת כלשהי. אבל, על הקרקע היא תדע להישאר ותעניק חום ואהבה רבה לכל המעריצים והתומכים הרבים שהלכו איתה לאורך כל העונה. הדבר הראשון שנעשה איתה כשתצא מהבית בראש ובראשונה חגיגה גדולה עם כל החברים והחברות, המעריצים והתומכים וכמובן עם הזמר האהוב עליה, שלומי שבת. יהיה שמח! אני מתאר לעצמי שיקח לנו הרבה זמן להשלים פערים וחוויות אולי אפילו כמה חודשים טובים.

  בכל מה שקשור לחברות עם ג'קי נופר מתחילת העונה הייתה לצידו, הייתה זאת שתמכה בו, שעזרה לו להתבטא והגנה עליו ועמדה מול כל מי שיצא נגדו כולל במשימה האחרונה על מנת שגם הוא יוכל להנות מהמסיבה ומהאלכוהול כמו כולם [המשימה נפלה הרבה קודם] ולא לשכוח שלפני כן כולם צעקו בסלון "תפסול, קח את המסיבה" ויצאו צבועים והיא החברה היחידה האמיתית שהייתה לו לאורך כל העונה.

  אם הינו יכולים לתת לנופר טיפ אז הטיפ שהיינו מעבירים לה אם רק היינו יכולים הוא שתמשיך לחייך, לשיר ולצחוק ושתשאר כמו שהיא – אמיתית וכנה, אנחנו גאים בה! הייתי ממליץ לה לא לקחת הכל ללב כי בעולם של האח הגדול רובם שחקנים וקשה להיות אמיתיים ועל כן אנחנו מתגאים ביושר ובכנות שלה. נופי שלנו אנחנו אוהבים אותך וכל כך מתגעגעים אלייך! בשבילנו את תמיד מספר אחת !

 90. michal Says:

  אני חושבת על הדיירים ברגע של אחרי. בחוץ.

  לנופר ולליהיא אין מה לדאוג. הן חזקות והוכיחו שגם אם לא תנצחנה, הן תהיינה מפורסמות.

  לג'קי אני קצת דואגת. גם אם ינצח ובעיקר אם לא. הוא עלול להתמוטט ולאבד את עצמו. זאת מאחר ואינו מגובש.

  סיוון תישבר מהתדמית שנוצרה לה ויש לי תחושה שלא תקבל עידוד מאמא.

  עמיר בוודאי יתבאס מאי הזכייה. בנוסף, נראה כי יהיה לו קשה לעכל שמכל אלה שחשב שהם חברים שלו בבית האח, אף אחד לא יצא לטובתו ולא פרגן לו על הגמר.
  (חוץ מליאם שלא ממש הייתה קרובה לו בבית ובטח לא הדמות שממנה ציפה. אני בטוחה שחשב שדנה/אלעד/מירב/ואפילו ליעוז, יפרגנו לו יותר.).

  אני מקווה שההפקה תלווה אותם עם הדרכה/גיבוי פסיכולוגי. הם הולכים לעבור טלטלה לא קלה ואולי אפילו משבר.

  אגב, ההחלטה של צבר להתרחק מאור הזרקורים הייתה הדבר הכי בריא שהוא עשה לעצמו

 91. SARI Says:

  מיכל את צודקת גם אני חושבת עליהם ועל יום המחרת…אגב צבר בחר לעשות חייו בשקט מהרבה סיבות..חלקן העדפותיו השונות ,שלא רצה להיות באור הזרקורים ,שהעדיף לעסוק במקצוע שלו ובמשרד של אביו,בחור צנוע..העדפות מיניות שגם ככה היו עטים עליו ורודפים אותו…

 92. SARI Says:

  שלום האח הגדול מתחילה התוכנית האחרונה של עונה זו…
  קרן ילדה ולכן אינה כאן עם הגברים..גואל,רן שריג,מנחם בן.ואלירז…

 93. מ Says:

  צהריים טובים וסופ"ש מעולה לכולם.

  שפרה ב "ישראל היום".

  http://digital-edition.israelhayom.co.il/Olive/ODE/Israel/Default.aspx?href=ITD%2F2011%2F03%2F25&pageno=106&view=document

 94. SARI Says:

  תודה מ'-למי שמחפש שפרה בעמוד 51

 95. SARI Says:

  איזה מזל שמנחם יושב בפאנל…פרידה טובחת בכולם ורק ליהיא הכי טובה מבחינתה…ומנחם אומר שהראיה של פרידה היא חד צדדית..ואלירז שפרידה היתה הפייבוריט שלה מגן עליה בחירוף נפש…

 96. Amit Says:

  שבת שלום לכולם 🙂

 97. SARI Says:

  אני עדיין נדהמת מסיון הזו אתמול היא היתה זקוקה לעמיר כמו ילדה קטנה והוא וויתר על החופש הפרטי כדי להיות איתה..היום היא שוב הופכת את פניה ומתעלמת ממנו..לא יציבה הבחורה.

 98. SARI Says:

  איזו הגזמה זו הפרידה הזו…רן שאל אותה מה תאמרי אם נופר תצא עם המיליון..? פרידה ענתה ,שהיא מתביישת בעם שלנו ..אסון אם היא נבחרת…רן אמר את שמה זכייה למול אסון ישראלי…?אבל תשובתה היא שרק אם ליהיא תזכה אז אנו נהיה טובה…

 99. SARI Says:

  היום התוכנית באירוח של פרידה הינה תוכנית מזעזעת..אני די מצטערת ,שלא בחרתי ללכת לישון שנ"צ…היה עדיף…כזו דורסנית ומגעילה פרידה חוץ מליהיא אין לה מילים טובות…איך היא מלגלגת על כל הדיירים על כולם ורק היא הכי טובה…כזו בהמה…אמרה שהיא גאה להיות בהמה,אז לא אקח לה את הכבוד להיפך אעניק לה אותו..מצטערת שצפתי בתוכנית עם ליהוק כזה מגעיל..כשהיא הובילה את קבוצת הדיירם לאורך 100 ימים..מגעיל ודוחה!

 100. SARI Says:

  ליהיא כל הזמן מפורגנת בפרומואים…לעומת האחרים…

 101. SARI Says:

  שבת שלום עמית!

 102. SARI Says:

  ראיתי את הפרסומת של עתי עם סנדי בר..להונינגמן..

 103. בר Says:

  שבת שלום וסופ"ש מצוין לכולם 🙂

 104. SARI Says:

  שבת שלום ובהצלחה לדיירים בגמר העונה ה- 3!

 105. SARI Says:

  חבר כתב זאת על ה"קיר" שלו בפייסבוק ואני מסכימה ורוצה לחלוק זאת עימכם..

  …"לא משנה מה קורה, תמיד יש לנו את האפשרות לבחור בתקווה על פני הייאוש, התחייבות מול שאננות, נדיבות על פני אדישות, התלהבות על פני חוסר מעש, אהבה על פני שנאה. זוהי החירות האמיתי שלנו.
  לא משנה מה החיים טומנים בחובם, אנו בוחרים את הגישה שלנו , וברגעים אלו של בחירה, אנו קובעים את גורלנו…."

 106. SARI Says:

  מדהים שעברו כבר כ- 10 שנים מנפילת בניני התאומים ע"י בן לאדן….בחדשות יש ראיון נדיר עם בנו של אוסמה בן לאדן שעזב את בית אביו באותה תקופה ומגנה את ההתנהגות..

 107. SARI Says:

  ציטוט מ- מאקו.."עמיר נשכב לצד סיון במיטה ומדבר אתה. סיון אומרת שאין לה כרגע חשק לדבר אתו. עמיר אומר לה שלכבוד יום שישי הוא מבקש ממנה להיות פחות קרה אליו. סיון אומרת שהיא תחשוב על זה אך עמיר לא מחכה לתשובה ומחבק את סיון. הוא מאחל לה שבת שלום וקם מן המיטה. .."

  אמש סיון לא יכלה להניח לעמיר…שיהיה רק לידה,שילך לישון איתה במיטת היחיד שלה! ואילו היום לאורך כל היום היא קרירה…

  "ליהיא וסיון יוצאות לחצר וסיון אומרת שהיא רוצה שעמיר ייצא מחר לפניה …."

  עד כמה אפשר להיות גועלי….

  כולם לבושים לארוחת הערב החגיגית אך סיון מעדיפה לחכות לשנייה האחרונה…רק לה מחכים כרגע מבחינת לבוש…

 108. SARI Says:

  אפילו בפרומואים לגבי מחר…עמיר מקבל מסך עם חיוך ביישן אחד וזהו…

 109. SARI Says:

  הם בהמתנה לאורחת ערב עם שף…אז נזכרתי בארוחת הגמר עונה קודמת…(כרגע סגרו לנו האינטרנט..-כנראה עד שיתיישבו בסלון לארוחת השף)…

  נזכרתי שאלירז כ"כ רצה לאכול מהמתוקים בסוף…אך לא יכל כיון שלא אמרו לו -אם זה מכיל חלב…הארוחה היתה בשרית והוא שומר על חלב ובשר..

  מענין האם הפעם ג'קי ימוד באותה דילמה…

 110. SARI Says:

  איזה ריכוז אירועים של היומים האחרונים…תוך פחות מ-10 דקות "רצו" על כל הסיכסוך האחרון והרוחות הסוערות ואיך היה מעין "שולם" בין סיון לעמיר וג'קי ונופר…ועכשיו האח"ג בירך אותם להצלחה מחר ותודה על עונה שלמה…ואמר שהאוכל בושל ע"י השף אביב משה והם זיהו שהוא זה שבישל -אביב משה מסעדת "מסה" הנהדרת…אני רעבה!

 111. SARI Says:

  אוקי אז כנראה האח"ג למד והפנים מעונה קודמת..למשמע השאלות של הדיירים נתקבלה הודעה בכריזה…האוכל כשר ובשרי,מלבד הקינוחים שהינם חלביים!

  כל הכבוד על ההפנמה..כנראה העירו להם מלבד אלירז ,שהתענה עונה קודמת….

  כרגע השאלה הגיעה מנופר וכמובן שג'קי שמח לשמוע..

 112. SARI Says:

  עכשיו "בארץ נהדרת" גיכוחים על הפיינליסטיים…

 113. SARI Says:

  הקטע שראינו הערב לגבי ארועי היומיים האחרונים ..הוגש ע"י ארז ואסי,כשהם לבושים באותם בגדים מיום רביעי בערב..פשוט הקליטו "כניסות…"ושיבצו עם המראות השונים…למשל עם הקריאה "נעבור לבית עכשיו אסי לא יכול לעמוד בריחות …כבר…."ואז ראינו את הדייירים שהתישבו לשולחן ארוחת השף..

 114. SARI Says:

  הפעם לא פותחים לנו את ערוץ 20..מעבר לחצי שעה הרגילה…כיון שרוצים שנצפה בגיכוך של "ארץ נהדרת" על 5 הגמר!

 115. SARI Says:

  ם בארץ נהדרת חושבים שסיון היא אנמית..פשוט יצרו בובה מבריסטול שלה ועמיר "סוחב" אותה…אך אין דמות בדמותה…

 116. SARI Says:

  טוב אז הדמות של ג'קי -כאהבל…ועילג….נופר כ"אישה חזקה"-"ערסית"
  ליהיא כגיחוך אמריקאי…מוגזם..
  עוברים לסיון עם 30 שניות של התבוננות בפלקט שלה..ורק גיכוחים…ועכשיו עמיר עם הגופיה…אסי מגחך על עמיר כאדם ריק מתוכן…

  טוב אז זו גם הדרך של ההפקה להשפיע…רק 3 אנשים קיבלו במה..בעיקר נופר וליהיא..

 117. SARI Says:

  הביאו דמות של פרידה…

 118. SARI Says:

  הדיירים בסיום הארוחה הוזמנו לחדר האח"ג..וכנראה שוב היו הערות מעליבות..לכיוון עמיר…כיון שעכשיו בחצר הוא מעשן ומבקש מהאח"ג שישים מוסיקה שיר כלשהו..לא איכפת לו איזה "העיקר שלא ישמע את קולה.."

 119. SARI Says:

  סיון ריכלה עם ליהיא על עמיר ועמיר שמע..והוא עצבני וכועס…ואילו היא אומרת לליהיא שכשהיא כועסת ככה היא נוהגת..לפני רגע השמיעו שיר עבורה… (הבנות ביקשו קודם מהאח מוסיקה עבור כל דייר…)ויש לה החוצפה לומר הוא -עמיר- יכל לבוא ולחבק איתי בזמן השיר…!!אין לה גבולות..!טרמפיסטית גועלית עד הסוף…כן ירדו על עמיר בארץ נהדרת אך עליה ירדו הכי חזק תמונה שלה..שבסוף הסשן שכשנכנסה הדמות של פרידה "התישה" על התמונה של סיון…זה אומר המון…לסיון יהיה קשה להתמודד בחוץ..עמיר חזק ויהיה עטוף בהמון חום ויש לו גם הומור עצמי והוא איש יציב וחזק..נכון הוא לא אלירז..לא מדבר המון ובוחר תמיד להיות באמצע כדי למצוא חן בעיני כולם…אך הוא יסתדר מצוין..לפי המפות שעשו לו הוא יצליח בגדול כלכלית…האח"ג זו מדרגה שתחבר אותו לזוגיות הבאה שלו ולעסקים מוצלחים!

  עכשיו משמיעים שיר לעמיר…דרך אגב השיר הראשון היה עבור ג'קי…נשארנו עם ציפייה לשירים של ליהיא ונופר…

  לעמיר אין אשליות יותר לגבי סיון..והוא האידיוט עוד נתן לה כתף אתמול כששוב התמוטטה.

  דרך אגב נוספת..ג'קי ונופר תמכו בעמיר כשישבו בחצר ובאותו הזמן ליהיא וסיון זללו בסלון מהמתוקים..לאחר שסיון סיימה לרכל..

  נופר אפילו נשארה עם עמיר וחיבקה אותו כחברים טובים למען חיזוק עמיר..וסיון בסקרנות והקנאה שלה הגניבה כל הזמן מבטים לכיון החצר לראות מה עמיר ונופר עושים…

  סיון וליהיא יצאו לחצר ושמעו ביחד את השיר שהשמיעו לעמיר…אך עמיר התעלם ממנה גם נופר …

  כרגע השיר שמושמע לנופר..הוא שיר של רמי קליינשטיין..אין כמוה…עמיר ונופר שרים ביחד..סיון נראתה עצובה ובחרה להיכנס לתוך הבית…במקום לשבת בחצר ונשכבה על הספה…

  ג'קי בסלון מנמנם ..מנסה להוציא את השיכרות שתה הרבה וגם לעבור את הזמן…

  (סיון קודם ניסתה קטע עם ג'קי..קפצה עליו וחיבקה אותו כששהוא שוכב..ראו לה התחתונים דרך המצלמה… הצלם צמוד אליה !!)

  עמיר נכנס עכשיו לתוך הבית לארגן האוכל שהושאר להם..

 120. ארנוס Says:

  תודה מ' על התמונה המשגעת.
  למי שראה ארץ נהדרת היום – במערכון ששני תל אביבים באים לביקור בשוק בירושלים, אני כמעט בטוח שצוות התוכנית עשה בדיחה פנימית והתל אביבים אופרו בדמותם של שיפי ומולי (שימו לב לשיער של עלמה ולקרחת והמשקפיים שעשו לאסי).
  יש מצב או שאני הוזה?

 121. SARI Says:

  קודם כנראה לחצתי מס' פעמים על הודעה ונדחיתי..אז פיספסתי…כתבתי מס' מילים ואספר שוב עכשיו…

  ליהיא ישבה בחצר עם נופר וניסתה לברר מה עמיר שמע ממה שסיון דיברה..וכיון שנופר לא ידעה רק ידעה שעמיר כעס אך הוא סירב לומר על מה..אז ליהיא "בחוכמתה" ניסתה "לדוג" מידע וסיפרה לנופר ,שסיון ריכלה בפינת העישון יחד עימה שאינה רוצה שעמיר יזכ ה…(מקום 1) …ואז נופר התפוצצה על ליהיא ..ואמרה לליהיא שסיון צריכה לרדת עליו טיפסה ,כיון שהיא כאן-סיון-בגמר בזכות עמיר …וליהיא כמו ליהיא מחליטה לפתוח חזית רכילות נוספת ומספרת לסיון…וסיון נעלבת..ואומרת שנופר בטוח לא יותר טובה ממנה אלא להיפך שהיא הרבה יותר טובה מנופר עשרות מונים…

  ליהיא ניסתה "חזית" עם עמיר אך הוא לא שעה לה היא שאלה לגבי המסיבה שעמיר הבטיח לערוך שבוע לאחר הגמר…האם כולם יהיו מוזמנים ואז הם ירדו לפרטים…והיא "הכניסה" לו שהוא לא יזכה לפי התחושות השונות והוא הבין שמבחינתה הוא וסיון יהיו על המקומות האחרונים…

  נופר קוראת תהילים ומקשיבה לרכילויות והקישקושים..וסיון שרואה שלא מדברים איתה יוצאת החוצה לסלון לשוחח עם ג'קי והצלם עובר אליה..ומקשיבים לה על זה שהיא מנסה להחמיא לג'קי ותוך כדי להכניס לאחרים בבית…אחרים-עמיר…פשוט רק להקשיב…וג'קי אומר לה מה שהיא רוצה לשמוע שהוא אוהב אותה…אני מחכה שהיא תגיע ותשמע כמה גם ג'קי לא ממש רצה אותה כאן…

 122. SARI Says:

  סיון מקשיבה לקולות הרמים מחדר השינה..וקשה לה לשבת ולקשקש עם גקי והיא אומרת שהיא רוצה לריב עכשיו להתפוצץ על מישהו..וג'קי אומר שהוא לא רוצה להתערב רוצה להיות עם מי שאיכפת לו קצת עם נופר וזהו..רוצה לעבור את ה- 20 שעות הקרובות…בכיף…כג'קי אמר שהיה רוצה משהו מהקינוחים וחבל שלקחו להם הכל סיון בתגובה הרגילה אומרת..לא מה עמיר ארז ואסף הכל לא…?מתברר בסוף שעמיר לא אסף את המתוקים…ואז שניהם סיון וג'קי נכנסים לחדר השינה הסקרנות של סיון שלא יודעת גבולות…היא ניגשת לבדוק עם ליהיא במה מדובר..אז זה היה סתם ויכוח …לא משהו פרטי..סיון לא יודעת איך לפתוח הנושא…ופתאום האח"ג קורא לעמיר להיכנס לחדרו…והוא ניגש נופר מבקשת שיבדוק לגבי הסיגריות..

  עכשיו ג'קי נכנס לאח"ג…

 123. SARI Says:

  שכחתי תגובה חכמה של נופר ,כשענתה לליהיא בחצר לגבי סיון היא אמרה..את חושבת שבגלל שעמיר הוא גבר שלא מראה שהוא נפגע..אז הוא לא נפגע?

 124. SARI Says:

  אם כל העונה היתה כמו היומיים האחרונים היינו נהנים…איזה ערב..איזו נופר זו..אני אוהבת את הילדה הזו…היא פשוט חברה אמיתי גם לג'קי ולא משנה מה השתיים האחרות מרכלות עליה..וכמה היא חברה טובה לעמיר..זו שלישיה שיהיו בקשר..כשיצאו מהאח…סיון היתה רוצה חברה טובה כזו…

  היו קטעים הערב פשוט חבל על הזמן ועכשיו היתה פינאלה מצחיקה עם נופר וסקולי ..ושיתוף פעולה עם האח"ג…כיף!

 125. SARI Says:

  בחצר נופר וג'קי מדברים אחד לאחרת כמה הם אוהבים אחד האחרת למרות ובגלל ושהקשר שלהם בסדר ואיך הם ישמרו על קשר אח"כ…ואילו בחדר השינה ליהיא מנסה לעודד את סיון ע"י שיחה על שטויות..ועמיר עוצם עינים..אך הוא די שומר על שקט..סיון מתה לדבר עימו וגם להתפוצץ על נופר ..אך אף אחד משניהם לא נותן לה אפשרות..שומרים על מרחק ממנה…רואים את הרצון של סיון…מלבד זה שאמרה את זה לליהיא קודם היא לחוצה משחקת עם הלק..לא ממש מוצאת עצמה…

  כיבוי אורות…

  נופר לבד בחצר עם המחשבות…ג'קי מחכה לה בסלון למול הטלויזיה…ליהיא אמרה לסיון לילה טוב וכעת סיון על המיטה בחצי ישיבה…"חופרת" לעצמה…ומתה לדבר…לא מאפשרים לה פתיח…עמיר יוצא לחצר..לנופר..

 126. SARI Says:

  נפרד מנופר…אמר שמעדיף לישון ולעבור את היום האחרון כאן בלי "חפירות"..נפרד מג'קי ונכנס לישון..אמר בקול רם "לילה טוב לדיירי האח בפעם האחרונה"כשהוא מודע לכך שרק סיון ערה..ענתה לו ..התפשט ומתארגן לשינה…וסיון רצה אחריו למקלחת ..הכל כדי להיות בעוד טיפה של קשר…הוא מצחצח..והולך למיטה…סיון מתפוצצת…האמת יש לה עדיין אפשרות לנסות לפתוח חזית עם נופר…אך אני חושבת שהיא די חוששת מנופר…חוץ מזה אם תפתח חזית עם נופר זו תאכל אותה בלי לחם ובלי מלח..וגם ג'קי ועמיר יהיו לצד נופר…חזית אבודה מראש…!

  מענין איך יהי מחר!

 127. SARI Says:

  ופר וג'קי מספרים חוויות ומנתחים החיים בבית האח"ג..נופר מספרת לג'קי שכשהיא היתה בחוץ חשבה א-ב וכשהיא כאן חושבת ג-ד..כלומר כל כך היה קל לראות בערוץ 20 ולחשוב שהיא חלק מחיי הדיירים וכשהיא הגיעה לבית היא קלטה כמה זה לא דומה לחוויה מהבית…

  עמיר-חשבתי שהוא ישן כבר…קפץ לעשן ויוצא החוצה…נדודי שינה…קשה להירדם בלילה האחרון…רק ליהיא ישנה מצוין…לאחר שאכלה כל כך הרבה בחרה לקחת תרופה כדי לשלשל את האוכל מחר בבוקר הכל כדי שהיא תוכל להיכנס לשמלה..

 128. אילנה Says:

  בוקר טוב ושבת שלום

  מיכלי, לדעתי גם נופר וליהיא תזדקקנה לטיפול פסיכולוגי וליווי צמוד למרות היותן בחורות חזקות,ראינו הרבה נקודות שבירה אצלן.

  שרי,איך אמיר ידע ודרג את סדר היציאה מהבית בדיוק כפי שהצופים חושבים?
  הוא אמר לליהיא שראשונה תצא סיון,אחריה הוא ,ליהיא,נופר וג'קי זוכה.
  עוד הוסיף שעד אתמול חשב שליהיא יוצאת אחרי נופר אך היום זה השתנה וליהיא יוצאת לפני נופר.
  הוא אמר זאת בעקבות הצהרתה "הצנועה "של ליהיא שהיא הזוכה.

  סוף סוף העונה הבזויה הזאת מסתיימת ויהייה שקט עד נובמבר 🙂

  שבת נעימה וכיפית לכולם.

 129. SARI Says:

  בוקר טוב יקרים…כן העונה המוזרה הזו מסתיימת היום!
  הבחורה האידיוטית הזו,סיון,קמה הבוקר ומצאה את עמיר וליהיא משתזפים בחצר ןעמיר כקוריוז אמר לסיון…(יש 2 מיטות שיזוף…שתיהן היו תפוסותעל ידם והיא נתקעה על המיטה של ליהיא..)תכיני לי קפה ,בבקשה..סיון פתחה ברשימה של מה מגיע לה מעמיר…חצופה אמרתי….?ועוד המשיכה…כרגע עמיר ..בחר להיות הבסדר יותר והזמין אותה לבוא עימו למטבח…ליהיא נסתה להשאיר אותה עימה,אך הוא סירב לוותר…והיא באה עימו למטבח…לפחות זה היה הכיוון…אך הצלם בערוץ 20 נשאר "תקוע" על ליהיא בהוט טאב…

  הבחור מדהים בעיני…נכון יש לו טעוית לפעמים בגישה ,או בדרך שאמר דברים,אך אף לא פעם אחת היה מפונק,נצלן,או משהו מגעיל כזה..(חוץ מפלצן…)הוא היה חבר טוב כסיוון נזדקקה לו גם כשזה כבר לא היה משהו שרצה בו…

  כעת לאחר שהכין קפה הם יושבים השלישיה בכרכרה ומעשנים ושותים קפה…וסיון ממשיכה בקיטורים שלה…"זה התחיל אתמול עם הלילה טוב שלך…אמרת לילה טוב כאילו אתה אומר זאת לרם ולא ל….ואז ליהיא הצטרפה…השיחה נסתיימה..לפחות פינת הקיטורים…אך זה יגיע..

  סיון בלי בושה…היא יודעת שעמיר שמע את שאמרה ברכילות לליהיא והיא בשלה רוצה להעניש אותו… הרי הוא מתוך רצון לסגור יפה מאפשר לה השיחה הזו בכלל….אידיוטית..שתצא החוצה …כואב לי בכלל שהגיעה עד הלום אפילו לשנייה!אם אי פעם היה אדם שלא מגיע לו זו סיון…היא די דומה לאיתי עונה ראשונה…אך הוא ידע קצת לזגזג ולעשות "תנועות" של עושה משהו…זו רק בכתה כל העונה…כן אומנם הקשר הלא טוב שלה עם עמיר היה הקטליזטור לבכי…אך היו לה אפשרויות לגשת לשוחח כל הזמן עם הפסיכולוג או הפסיכיאטר ולטפל בעצמה..העדיפה לגרור הכל ולמרוח לנו הזמן…

  כרגע סיון מספרת לליהיא שאמש לקח לה המון זמן להירדם…על עמיר ,על עצמה ,על השיחה שניהלה עם ליהיא….היא כל כך חושבת שהיא הכי בסדר שיש…שאין בה טעויות…שהיא-סיון-הצליחה "לחנך" את עמיר…היא שלא היתה לה מערכת יחסים יותר ממס' חודשים…שאינה יודעת מה זה לחיות אפילו עם גבר ולקיים "בית" חושבת שהצליחה "לחנך"…ואני אומרת-"חנכי" את עצמך…למדי להיות אדם חברתי..אדם שמארגן דברים ולא משאיר הכל מאחריו כדי שיאספו אחריו…

  סיון מתלוננת שהיא עצבנית…בלי לחשוב על מישהו אחר ,שאולי עצבני באותה מידה…

  טרם "העירו" אותם לבוקר ..טרם היה שיר הבוקר והשעה 11…

  ביקשו מהם לצאת מהחצר ומהסלון למס' דקות…ולכן הם בפינת האוכל…לפחות סיון שם…עמיר במקלחת.שירותים…ליהיא עכשיו ניגשה לשם גם…התרופה שלה עובדת…ואילו סיון זוללת משאריות מתוקים של הארוחה מאמש….

  ליהיא לא רצתה לצאת כיון שלא רצתה שיהיה "פיצוץ" בין סיון לעמיר…ואילו סיון אמרה שהיא רוצה בזה…היא רוצה להוציא את שעל ליבה…כן היא בטוחה שהיא צודקת…

  אני אישית רוצה שעמיר יתן לה להתייבש כל היום שתרצה להתפוצץ ושלא יאפשר לה זאת..לא על הגב שלו…כיון שזה היא יודעת להתבטא טוב יותר ולנסח בצורה גבוהה יותר -לא יותר נכון ממישהו אחר…

  כרגע היא בפינת העישון וליהיא מצטרפת אליה…עד רגע זה סיון דיברה למראות..יואו אני לא מאמינה…יואו זה היום האחרון…יואו..

  פתאום עכשיו סיון אומרת שהיא עצובה ולא רוצה להיפרד…

 130. SARI Says:

  עכשיו הבנתי מהיכן החוצפה של סיון נובעת…היא בטוחה שעמיר לא שמע אתמול את שאמרה ולכן מרשה לעצמה….אני מקווה שנופר תקום ותהיה לידו לאורך היום…שלא יהי לסיון רגע אחד לפגוע בו…

  ליהיא אומרת היום תהיה הפתעה…וסיון אומרת שבא לה שהיא תהיה הפתעה !! נו באמת!

  את ההפתעה שהגעת לחמישיה!

 131. SARI Says:

  ליהיא יושבת ומנסה "לסחוט" מעמיר מה הוא יודע על אתמול…הוא נותן לה מעט..אומר שהלך לישון עצבני..והיא "סוחטת"לא עובד..אומר לה שהיום קם אם הרגשה נהדרת וזה מה שחשוב…שהוא יודע שהיא והוא יהיו בקשר טוב בחוץ…קשר רופף,אך טוב …שהוא יחזור לבית שלו נקי ויצא מבית נקי באותה מידה היא…והרמז לשניהם ברור על מי מדברים…על הסלופית-סיון…!

 132. SARI Says:

  ליהיא ועמיר מבקשים שיר במקום הרעש מבחוץ והאח"ג שם להם את השיר .."היום זה היום…"

 133. SARI Says:

  כרגע בחר האח"ג לשים להם שיר נוסף ועמיר וליהיא מאושרים….הצלם הזה הוא אותו אחד שאוהב רגליים…הוא מתמקד ברגלים של ליהיא ועמיר ואז עולה למעלה!

 134. SARI Says:

  השיר הראשון בחצר היה, כפי שרשמתי,"היום זה היום" אחכ "פפארצי" ואילו עכשיו שלמה ארצי שר.."דרך חדשה"…אוירה של קאנטרי בשבת של שמש עם בריכה ומוסיקה טובה…לרגע אפשר לשכוח ,שהם בבית האח"ג…סיון לא נמצאת כאן…הלכה לשירותים ועמיר וליהיא מכייפים עם שיחה קלילה ומוסיקה טובה ושמש חמימה…

 135. SARI Says:

  עמיר וליהיא לא ממש שמים לב למשמעויות של השירים…אבל…"היום זה היום…"אחכ…"פפארצי" וכעת "דרך חדשה"…הכל סימני דרך לסיום הערב של העונה…

 136. SARI Says:

  "מצחיקה" הסיון הז..באה עכשיו להצטרף אליהם..ליהיא בהוט טאב ,שלא ממש חם..והיא נשכבת על מיטת השיזוף של ליהיא ופתאום מגיעה אליה "דבורה" והיא בפחד צועקת.."עמיר..תעיף את זה ממני…"בטון של ציווי ללא בקשה…נכון זה מרתיע…גם אותי ,אך הוא לא חייב לך כלום..רק בראש שלך הוא חייב לך משהו…אוי איך הייתי רוצה להיות על זבוב על הקיר כסיון תצפה בתוכניות אחורנית ותראה וגם תשמע כמה אידיוטית היתה ולא כמו שהיא חושבת…רק זבוב..!

 137. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב ויקניקים שלי,
  צביה שלחה לי קישור לכתבה במאקו שכתב ליאון שנידרובסקי, על מה שעובר "פליט" של האח הגדול אחרי צאתו מן המכלאה.

  http://www.mako.co.il/video-blogs-specials/Article-0a036920989ee21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

  הכתבה הזאת העלתה אצלי כל כך הרבה געגועים לליאון, ואיתו כמובן לשפרה, רנין וצבר, רביעיית רשל"צ. כל כך נעים לקרוא כתבה של אדם כל כך אינטליגנטי, מצחיק וטוב לב. איפה ליאון המתוק ואיפה חמישיית הגמר הכל-כך לא מרשימה של האחה"ג 3. הבדל של שמים וארץ.

  תודה לך, צביה יקרה.

 138. אבי Says:

  לאון שניידרובסקי על היציאה מבית האח הגדול. שווה קריאה.

  בגיל 22 שבו הרוב הגדול נוסע אלפי קילומטרים כדי למצוא תשובה, פיתרון, בגרות, אני בחרתי כמו תמיד להיות שונה ולהיצמד למגרש הביתי של נווה אילן, כדי לאבד את עצמי ולמצוא את עצמי מחדש, כמו במין משחק מחבואים מסויט שהתרחש בתוך התאים האפורים במוחי. שם, בתוך מעבדת החיים הצפופה, לעיניהם של מאות אלפי צופים ועשרות מצלמות, הרגשתי את סם החיים זורם בעורקיי. חשיפה היא סם ממכר, ממש כמו שוקולד מהזן האוורירי, במיוחד שמרבית חיינו אנחנו עסוקים בלהתחבא.

  ואז מגיעה היציאה מהבית – שם, מול אותם דלתות, ברגע שקוראים בשמך, הזמן נגמר, ואור הזרקורים מכה בפניך. אתה מרגיש כאילו נולדת מחדש. מעכשיו אימרו: אדם שעבר הארה, אדם שזכה לעשות מה שרק עוד עשרות בודדים עשו, אדם שהשיל את נשל קליפות ההדחקה ועמד מול עצמו בגאווה גם ברגעים הקשים ביותר, אדם שכמו כולנו חיפש אהבה וקבלה במקומות ההזויים ביותר ומצא אותם בגלגולם הנוכחי המובהק ביותר – אסאמאסים ושאגות הערצה, אדם שלא נסע רחוק ובכל זאת עבר את מסע חייו.

  דווקא כשהייתי ברגע הזה, ברגע הגדול של החזרה לשגרה, הדהדו במוחי מילותיה של שפרה, שכנתי האהובה לקומת הקרקע שחזרה ואמרה לי, לאותו ילד שהרגיש שנכנס כגולם וחשב שהוא יוצא כפרפר, שבעוד חודש הכול ייראה לי כמו זיכרון רחוק, כמו משהו שקרה בגלגול אחר, מין בועה של זיכרונות ורגשות שתיסגר לאט לאט וסופה להידחס אי שם בחלקים הפחות משומשים בקודקודי. שהרי המוח האנושי הוא שריר, והוא ממהר להשתחרר ולשכוח.

  מנסה להתרגל למעמדך כ"פליט ריאליטי"
  ובאמת, השגרה חונקת אותך כמו נחש על צווארה של אורית פוקס, כמעט משתקת. הגעגועים העזים למשפחה שהרגשת בבית, אותם שלושה וחצי חודשים בהם ניסית לדמיין שוב ושוב את תווי הפנים שמא חלילה תשכח, נגמרים בנשיקה דביקה ועשרות חיבוקים שהרגישו מעט חיוורים לנוכח הדימיון העשיר שפעל מאחורי חומות הברזל. הבריכה, התקרות הגבוהות ורהיטי הגורמה מוחלפים בקופסת גפרורים קטנה בקומה השלישית, חשבון הבנק חוזר לחייך כאילו ישב שם וחיכה להתקיף בזמן הנכון, וזה לא באמת משנה כמה אהבה תקבל מהפקידות בסניף המקומי, הוא לא יגדל לפתע באופן מחשיד. שגרה, אני לא באמת צריך להמשיך ולפרט לכם.

  באותה נשימה אתה מדחיק את השגרה, מנסה להתרגל למעמדך החדש, כאדם שחזר בתשובה, או בשפת התקשורת "פליט ריאליטי". לזמן יש חוקים משלו – שלושה וחצי חודשים באקלים הישראלי נראים בחוץ כמו משחק ילדים, אבל שם בפנים שלושה וחצי חודשים על תנאי בהם אתה נקרע בין הרצון העז לפרוש לבין האור בקצה המנהרה, הם הרבה מאוד זמן, זמן שנראה כמו נצח. הכול נראה אותו דבר, הזמן כאילו עמד מלכת: אבא שלך עדיין לובש את הקרוקס הסגולות האהובות עליו, והכלב שלך עדיין משיל את שיערותיו.

  אבל רגע, אתה לוקח זמן לנשום, הכל קרה מהר מדי, ותוך מעט מאוד זמן אתה מבין שלא רק אתה השתנית. החבר הכי טוב שלך מצא זוגיות, וכשאתה לא היית שם ברגעים הקריטיים, הכתף שלך הוחלפה בכתף אחרת. אימא שלך הרגישה את חסרונך עד כאב, מנסה להתמודד עם היותך הילד של כולם, אבל אתה כבר מרגיש בוגר, אחד שלא זקוק לאהבה שלה, יש לך מספיק ממנה בחוץ. חברת הנפש שלך מנסה להבין אותך אבל כבר לא מצליחה, והמרחק נעשה רב, בלתי ניתן לגישור.

  ואז הראיון הראשון, החששות. האם התנהגתי כשורה? את מי ייצגתי? את עקרות הבית הנואשות? את העדה ממנה באתי? את הקהילה? את עצמי? מה זה אומר לייצג את עצמי? מי אני עכשיו? האם זאת הייתה טעות? ברכה? שאלות על גבי שאלות שאין להן תשובה חד משמעית נערמות כמו ספרים עבי כרס, ואתה מנסה לגבש לך דעה משמעותית, תשובה שתספק את מי שהוציא מכיסו מרשרשים בכל יום שבת, והם רוצים תשובות, דורשים.

  בזמן שאתה אולי כבר הספקת לשכוח, מנסה בכוח להניח את החוויה של הבית מאחוריך ולהתרכז בהווה, הם יהיו שם בכל פינה. גם כדי להרעיף עליך חמלה, שמעכשיו אתה תצפה לה, תתרגל, אבל גם כדי להזכיר לך שבזכותם אתה עומד כאן היום, רק למקרה שתעז לשכוח. לצאת לרחוב, לטעום את פירות ההצלחה וההערצה, לחוש בפלאשים של המצלמה צורבים את גבך, מאירים אותך באור אחר, הרי זה מה שרצית, לא?

  ושם הם עומדים להם, אותם 40 הפרקים, שמסמלים עבורך את הדרך שאותה עברת, ואתה לא מצליח ללחוץ על השלט, האצבעות קופאות מעצמן. אתה הרי יודע שאתה כבר לא תזהה את הילד שקפץ אל מול המצלמות ללא שום מגננות בתמימות של נערת בת מצווה, גם לא תרצה להתמודד עם החברויות העמוקות שיצרת שם, על גבי המסך, כאשר המציאות מדגישה שלה יש חוקים משלה.

  ואולי אתה צריך עוד קצת זמן, זמן לעכל שלאט לאט חזרת לעצמך, והשינוי נראה כמו פטה מורגנה ביום שרבי. עכשיו, כל מה שנותר לך הוא לפתוח את המגירה השנייה מצד ימין, להוציא את המתנה יוצאת הדופן ששלחה לך פעם "מעריכה" מהצפון שצילמה את מסך הטלוויזיה מאות פעמים ויצרה קולאז' של רגעים יוצאי דופן מאותה תקופה, ולהיזכר שזה בסך הכול משחק. או שאולי לא? עם תמונות, בכל אופן, יותר קל להתמודד

 139. אבי Says:

  חחח אירית 🙂

 140. אירית השפירית Says:

  חחח אבי, צירפנו את הכתבה ממש באותו זמן. איזה כיף לקרוא את ליאון המתוק.

 141. SARI Says:

  עכשיו שמו להם שירים כהשקמה אחרונה..ורישמית!

 142. SARI Says:

  התכוונתי להשכמה-סליחה על הטעות…

  מבחוץ יש צעקות והם מקבלים מוזיקה..

 143. אבי Says:

  אכן אירית. אני נזכר איך נדבקתי למסךבעונה הראשונה כדי לא להפסיד חלילה שמץ של שיחה מענינת, עד כמה הזדהתי עם המשתתפים החביבים עלי ועד כמה בחלתי באלה שמנגד.
  ואילו העונה, מיום הדחתה של דנה אבדתי ענין בתכנית. ציינתי לעצמי בצער את השנוי שחל ככל הנראה בערכים שלנו כעם, שנוי שבא לידי בטוי גם בחוקים שחוקקו לאחרונה בבית הנבחרים שלנו , בטוקבקים המרושעים והגזעניים ברשת, שהגיע גם לאח הגדול.
  שרי
  אני מלא הערכה כלפייך שאת מקפידה לראות ולדווח. יחד עם זאת לא ברור לי מדוע בעונה הרדודה הזאת את בוחרת להתמקד בשני המשתתפים הריקים והעלובים ביותר סיוון ועמיר. אפילו בעונה עלובה כזו הם לא הנושא.
  ע"ע נופר וג'קי.

 144. SARI Says:

  הצלם הבוקר מוזר…"חרמן" היסטרי..הוא שם פוקוס על החזה של ליהיא מבעד לסטפלס שלה הרטוב מההוט טאב…פוקוס חוזר…קודם שם פוקוס על עמיר מלמטה כלפי מעלה והוא עם ליהיא בהוט טאבץץוכשסיון שכבה על מיטת השיזוף..על החיבור בין רגליה….

 145. SARI Says:

  ליהיא ראתה שסיון "מתבשלת" בכירכרה ולא משמש..יצאה לעשן עימה ושומעת כמה סיון רוצה שעמיר יצא לפניה..כמה אינה יכולה לסבול אותו על הדברים הקטנים שהוא אומר…על הערות שהוא זורק…והיא מסבירה שדיברו על ארוחת בוקר ענה לה שבאמת לא ציפה שתכין לו..כיון שאינו מצפה ממנה לכלום..ממש לכלום…והיא נפגעת ונעלבת…אך הכי נראה לי שהיא נפגעת כיון שאינו מעונין לפתוח את החזית הזו עימה…לא מאפשר לה להוציא את הכעסים שלה והוא כללי כזה עם כולם..נהנה מההוט טאב..מהמוסיקה..ומהאוירה היפה..

  סיון יקרה-אמן ,שעמיר יחזיק מעמד ולא יגרר לפה של סיון..אין לו צורך בתמונות של כעס…פשוט שישחרר אותה מהסיסטם שלו…החברים והמשפחה שלו יעזרו לו בחוץ…היא אותו לא שווה…

  מבחוץ יש כל כך הרבה צעקות הרבה לעודד את נופר..כמה שהיא אהובה…

  לרגע שמו את רעש הדחפורים,אך כעת שוב החליפו זאת במוסיקה…

 146. SARI Says:

  נופר טרם יצאה לחצר…ג'קי אמר קודם שהיא עושה תנועות ראש לקצב המוסיקה…אך לא ראינו אותה הבוקר…אך הצעקות הן עבורה…

  ג'קי נשאר בהוט טאב..עמיר יצא לרקוד על הדשא ולהתנגב…
  סיון אוכלת את עצמה…..עמיר תחזיק ,בבקשה, מעמד..אל תתפתה בעקות עיניה היפות…היא תגרור אותך מטה…לא שווה…הוא אמר אתמול לג'קי ונופר ,שהוא מודע לכך שכשיצא "יאכל" כאפות" מהבית על דברים שעשה,אמר והתנהג…וחלק גדול מזה ,שהיה "סמרטוט" לבחורה שלא ברורה לעצמה…ושאיפשר לה לאמלל אותו לרמות שלא יאמנו ועוד להיות מצולם למול כל העולם ואשתו…

 147. SARI Says:

  עמיר מתיישב לעשן…ואילו ליהיא קמה לרקוד…כך שעמיר שואל את סיון והיא מנידה בראשה לשאלה כלשהי ואומרת בקול..לא…

 148. SARI Says:

  לצערי הבחור כנראה עדיין מאוהב בה למרות שהוא אומר שאינו ושזה נגמר,כיון שכל פרצוף שלה מפריע לו וכעת כשהיא יושבת כמו פרח נבול ביום כיפי כזה איכפת לו והוא שוב מנסה לעודד אותה…ליהיא נמצאת די קרוב…כל כך פוחדת שיפרוץ שוב ויכוח…

  הצלם בפוקוס עליהם כל הזמן…מסתכל על העינים של סיון כל הזמן…

 149. SARI Says:

  מתברר שסיון יודעת לעשותפרצופים למצלמה..ולמשוך תשומת לב…פתאום שמו השיר "חופשי זה לגמרי לב…" והיא צוחקת את הצחוק המוזר שלה…הצווחני..וקמה לקפוץ על הדשא…

  כולם כל כך לחוצים מהתגובות שלה ומאפשרים לה את הבמה לפרצופים שלה…

  דחוף טיפול פסיכולוגי..גברת…דחוף !

 150. SARI Says:

  אני בשוק מעמיר כל כך איכפת לו מזו שדוקרת אותו בציבור למול כל המצלמות שהוא מתאמץ לגרום לה לחייך ולרקוד ולצאת מהמקום העצוב…הוא הרים אותה בזרועותיו כמאהב ורקד עימה ואחכ רקד עימה כשהיא על רגליה ולא הניח לה…והיא עם פרצופים…במקום לשמוח…היום ברוך השם נאמר לה שלום…

  השירים הם אחד אחרי השני ..יש המון צעקות מבחוץ…ואכן בחרו היום לשים מוסיקה ולא דחפורים לפחות לעכשיו…

 151. SARI Says:

  חשבתי שרק אני שמתי לב לכך…אך הנה תגובה מהפורום…
  "לא פרומו של עמיר עם בחירת שיר ולא פרומו של‬ Sigal Eisenman ☼

  "האם עמיר ינצח" כמו שיש לכולם.
  הבנתי שהם מוטרדים בגלל הכמות הגבוהה של ההצבעות שהוא מקבל. והם מנסים כל דרך כדי להעלים ולהקטין אותו.
  בקיצור, כמו שתמיד כתבתי. הכל עבודה בעיניים על כולם.

 152. SARI Says:

  סיון ועמיר בהוט טאב

 153. אירית השפירית Says:

  אני מתארת לעצמי שלמרות הגעגועים הביתה, דווקא היום כשהחמישה האחרונים נמצאים על סיפו של סיום אולי מתעוררים חששות מן החשיפה המרוכזת לעולם האמיתי. עם כל הלחצים והכאבים והשיעמום שהיו להם בבית האח הגדול, היה בחוויה הזאת כנראה גם משהו מגן ושקט ובטוח. אני בטוחה שהחמישה חושבים עכשיו הרבה על ההתמודדות עם התגובות של בני משפחותיהם וחבריהם בחוץ, חושבים מה מחכה להם מבחינת עבודה ולימודים, חושבים על ההיסטריה שהם יודעים שתהיה סביבם בימים הראשונים לאחר היציאה, חושבים כמובן מי מהם ינצח (והשנה זה לגמרי לא ברור).

  אני בשום פנים ואופן לא מצליחה להבין את סיון שעל פי התיאור של שרי מתעקשת לסבול ולגרום סבל לאחרים גם ביומיים האחרונים שלה בבית, במקום להתענג על הסוף ולסכם עם עצמה את החוויה.

  אבי, אין שום דמיון בין החמישייה הנוכחית ובין חבורת רשל"צ מן העונה הראשונה, גם בתמימות שהיתה אז, גם באינטליגנציה ובעניין שעוררו הדיירים, ובעיקר ברגש שעוררו בליבנו אז, לעומת האדישות שהחברים בעונה הזאת מעוררים.

  אני, בניגוד לך, לא ממש התלהבתי מדנה. היה בה משהו צבוע ולא מעמיק, לדעתי. נכון שאהבתי שהיא היתה היחידה באותה עת שהעזה להשיב קונטרה לפרידה הכוחנית בזמן שכל האחרים השתפנו והעדיפו להתייחס ליריקות שחטפו כאילו היו גשם. דנה גם העירה את נופר, שבעקבות השיחות שלהן "נפל לה האסימון" והיא החליטה לשמור נפשה מפרידה ולא להצטרף לאחת הקבוצות, והיא שמרה על הקו הזה עד הסוף.

  אני חושבת שהיחסים בין נופר וג'קי היו מורכבים ונחמדים. ברור שיש להם חיבה רבה זה לזה ושהם שמרו אחד על השני לאורך כל הדרך. ברור גם שהם בכלל לא מתאימים, לא באופי, לא במזג, לא בשאיפות וברצונות ולא באינטליגנציה. לשניהם היו גם טעויות ביחסים – לג'קי עם הדביקות שלו והאנדרטות שלא תמיד היו רצויות, ולנופר עם התוקפנות שלה והירידות על ג'קי שלא ממש הגיעו לו, אבל עדיין יש משהו מכובד בקשר הזה, לדעתי.

  אני, כמוך, חושבת שגם סיון וגם עמיר היו דמויות מאוד אנמיות ולא מעניינות, וה"רומן" כביכול שלהם היה הדבר הכי לא רומנטי והכי לא נעים שניתן לדמיין. פשוט איכסה. אין לי מושג למה סיוון בכלל היתה אתו אם מראש הוא לא כל כך מצא חן בעיניה, ולמה עמיר היה מוכן להישאר עם בחורה שידע שמכפישה אותו מול כל החברים ומול כל האומה בכל רגע ורגע. אני גם לא זוכרת שזכיתי לשמוע איזו שיחה מעניינת בין שניהם (אמנם לא צפיתי בערוץ 20 אלא רק בתוכניות בערוץ 2, אז אולי פספסתי).

  אני חוזרת ואומרת שאני מקווה שליהיא לא תזכה. אני רואה אותה כאדם רע, שטחי, חסר התחשבות בזולת ובוגדני.

 154. SARI Says:

  נזכרתי הרגע כשעברתי על הפוסטרים של עמיר לניצחון וכל הפליירים שגם לשפרה הכנו פליירים עם הספרה 5…אמן וזה מסמל ניצחון…לפחות בשלישית הגמר…עם נופר!

 155. SARI Says:

  האח"ג אמר שהם צריכים לאכול..ושהמוסיקה לא קשורה לצעקות…

  עמיר כרגיל מתנדב להכין אוכל…סיון רוצה ארוחת בוקר…אני במקומו לא הייתי מכינה כלום..שיכינו לו פעם אחת..

 156. SARI Says:

  טוב אז סוג של פיצוץ קטן היה בין סיון לעמיר…היא ציפתה שעמיר יכין לה ארוחת בוקר ויביא לה לחצר…כי היא לא מרגישה בטוב היום…נו מחדש יום מיומו…מתי היא אי פעם הכינה ארוחה למישהו?התשובה-אף לא פעם אחת…!!

  אז כעת היא באה למטבח לומר לעמיר שהיא ציפתה שיכין לה ואם לא אז שלא יעיר הערות כמו שאמר …שהוא מפסיק לצפות ממנה לשום דבר…וכשהוא מסרב לפתוח ולהסביר למה אמר את שאמר…היא מתפוצצת ואומרת אז אל תאמר כלום ובתגובה מקבלת…אני יאמר מה שרוצה ומתי ולא חייב להסביר כלום…הם כמו 2 ילדים…אך סף הסבלנות של עמיר נגמר…סיון צועקת..עמיר לאבי נעלבי..ברחבי הבית ויוצאת לחצר…מענין אם נופר ענתה לה…

  לעמיר נמאס!ברוך השם!

 157. SARI Says:

  הצלם מראה תמונה של סיון "מתפוצצת" בחצר…ובמטבח עמיר מסביר לג'קי שנמאס לו…בחורה עם אי קיו כזה גבוה…שתבין לבד למה אמר מה שאמר…"שממנה הוא לא מצפה לכלום…!…ואז ג'קי אומר עמיר עכשיו אני אקפיץ אותך ואומר…"תהנה!" והם מחייכים ומכינים ארוחת בוקר..עמיר חביתות וסנדויצים

 158. אילנה Says:

  צביה,קסם האירית ואבי, תודה על הטור של לאון,איזה בחור מוכשר ומתוק.
  גם אני מתגעגעת אל חבורת רשל"צ ,אינטלגנטים,נבונים,בעלי מוסר וכבוד,אין אף אחד בעונה הזו שדומה למי מהם.

  סיון מאוסה,מיצתה עם תום,אין בה כל עניין.
  בחורה ממורמרת שלא מנצלת את השעות האחרונות בבית האח לעונג והנאה אלא לקיטורים וריכולים,אומללה.
  מסכן עמיר שסבל אותה כל העונה.

  חמישית גמר הזויה,היו טובים מהם שהודחו ומבין כל החמישיה הזאת אני בעד נופר ועמיר.

 159. SARI Says:

  ג'קי חותך סלט לליהי…רק ג'קי כג'קי רואה ירקות חתוכים (עמיר חתך עבור הסנדויצ'ים)משתמש בזה לסט…ועמיר מגיב בחיוך ואומר לו "יא גנוב אלה הירקות שהכנתי לסלט…"וחותך שוב ירקות …עמיר אומר לג'קי מעצבים עוד ישרפו לי החביתות…

  טוב אז לא הכל בסדר סנדויצ'ים לכולם מוכנים ואם הפרינססה רוצה משהו אחר המטבח פנוי היא יכולה לקום להכין…

 160. SARI Says:

  ג'קי הוציא אתהסנדויצים לבנות וכמובן שסיון בירבה לאכול…כיון שעמיר הכין ועוד שלח הסנדויץ עם ג'קי…כעת ג'קי ועמיר בחצר נהנים ממוסיקה נהדרת …ומעשנים השמש יוצאת לפרקים..אוירה של קיץ…

  ליד המקלחת נופר "עושה" גבות ושפם לליהיא…

 161. אוריתי Says:

  צהרים טובים חברים.
  לאחר הסידורם, הבישולים והאורחים של אתמול, היום אני נחה עם הטלויזיה והחרוזים שלי.
  אירית ואבי, תודה על הכתבה של ליאון, מעניין מה הוא עושה עכשיו. הייתי בטוחה שיהיה כוכב לאחר התוכנית אבל מסתבר שאף אחד מהם לא ממש הצליח בחוץ .
  גם לדעתי סיון תהיה בשוק כשתראה מה התגובות בחוץ על התנהגותה וכמובן דמות הקרטון שעשו לה בארץ נהדרת. אני בעד עמיר ונופר, העיקר לא ליהיא וסיון.
  תיתוש ואירית, אם אתן פה, אני שומעת ברדיו שירים בלדינו בערוץ 91.

 162. SARI Says:

  אוריתי הי איזה כיף שאיני לבד כאן…

  סיון לאחר מקלחת יצאה לחצר עם מחצית הסנדויץ ובחצר היו באותה עת ..על הכירכרה עמיר ונופר…ולאט לאט..כאילו די בטבעיות נכנסו שניהם פנימה והותירו אותה לבד ואז היא אמרה…"לא יאומן..פשוט לא יאומן מה שקורה כאן…"

  האח"ג מפנק בעוד שיר מקסים…בכלל איזה שירים יפים -שבת של קיץ…כאילו אין גמר בערב…אבל רק כאילו…

  כרגע השיר הוא…של אמיר דדון-אור גדול..לסיון…ביקשה שיר עבורה…

  בחוץ יש צעקות כל הבוקר…אצל סיון דמעה ועצבות וסיגריה בפה..לבד בכירכרה..

 163. SARI Says:

  אני מחכה לגבר כמו עמיר…הוא כעס על סיון אך עדיין בחר לנסות להוציא אותה מהמרה השחורהה בה היתה נתונה מהבוקר..כשלא הלך לו בפעם הראשונה התמיד וניסה שוב עד שנמאס לו אך כעת חזר לחצר לאחר מקלחת…(הם מרבים להקלח היום-יש מים חמים לאורך כל היום!)ישב לעשן ודאג להחמיא לסיון על המראה שלה…תמיד דואג לחלק מחמאה כשהיא נראית טוב…

  כעת גם ליהיא יצאה לעשן…

 164. SARI Says:

  אור גדול
  אמיר דדון
  מילים ולחן: אמיר דדון

  ואם היה לי קצת עצוב
  אולי למדתי מזה משהו חשוב
  כי בסוף כשזה נגמר
  יש סיבה לכל דבר

  לבד בתוך כל הטירוף
  אני חושב איך שהזמן יכול לעוף
  אבל בסוף כשזה נגמר
  יש סיבה לכל דבר

  אור גדול מאיר הכל
  ויותר כבר לא צריך לשאול
  אני בא ללמוד ממה שטוב ולחיות
  להתחיל הכל מהתחלה
  כמו לנשום בפעם הראשונה
  אני כאן אני לא מתבזבז יותר

  ואם יכולתי רק לזכור
  לכל אחד יש את הדרך לעבור
  אבל בסוף כשזה נגמר
  יש תשובה לכל דבר

  אור גדול מאיר הכל…

 165. SARI Says:

  הודיעו ברמקולים שהמזודות בחדר שירות..ושמעוד כחצי שעה הם יהיו סגורים בחדר השינה..כיון ששאר חלקי הבית ייסגרו לזמן כלשהו…הבקשה שלהם היתה חצי שעה של מוסיקה טובה…להנות…ועד הערב נותרו עוד כ- 5 שעות…

  אני עם כאבי בטן מהמתח…כן איני רוצה בסיון ובליהיא…רוצה את עמיר ונופר בשלישיה…

  אני יכולה רק לקוות שעמיר יזכה…אך עם הנהירה של כולם אחר ג'קי אסתפק בכך שעמיר ונופר בשלישיה…

 166. אוריתי Says:

  היי שרי,
  את בהחלט לא לבד פה ודעי לך שאהדתי את עמיר נובעת כמובן מדיווחיך ותיאוריך. א5ז את בהחלט יכולה לזקוף זאת לזכותך :-).
  הפעם בזכות היותי לא מעורבת אני לא מרגישה שמחה או הקלה שהתוכנית נגמרת. אצפה היום בכיף בתוכנית, אני מבינה שמתחילים לפמפם כבר משש בערב , כורסת הטלויזיה שלי מחכה. 🙂 . מקווה לסיים שרשרת אחת שהוזמנה בזמן התוכנית.

 167. SARI Says:

  נופר ועמיר ביקשו השיר "אורות" ע"י אברהם טל..

  "אורות
  אברהם טל
  מילים ולחן: אברהם טל

  כל המקומות שבהם היית
  עולמות שראית וגילית
  כל השאלות שבדרך שאלת
  לפעמים לא העזת לגלות

  אורות מהבהבים
  בשתי שניות
  חולפים חיי אל מול עיני
  קולות מזמן אחר
  הלב אומר להתעורר מהר

  כל הדרכים נפתחות לפניך
  מתגלות מול עיניך בחייך
  כל התהיות נעלמות ברגע
  ועכשיו ברור מה חשוב ומה פחות

  אורות מהבהבים…

  כל הזכרונות, הדמעות שבכית
  שניקו את פניך מהתום
  כל החוויות שהעצימו את ימיך
  שהדירו שינה מעיניך בלילות

  אורות מהבהבים…"

 168. SARI Says:

  אנשים מגעילים מקללים את עמיר ואת אמא שלו אמרו עליו שהוא זבל ושאמא שלו…והוא ענה מה אמא שלי עשתה לך…היא אשה טובה מהצפון …את מכירה אותה בכלל? גועל של אנשים…אין לי בעיה שלא יצעקו לעברו ,,אך למה לקלל הורים?

 169. SARI Says:

  על המזוודות שלהם יש פרסומת של בזק…(המזוודות הקטנות..)

  אמרתי שהוא גבר נהדר…הביא לסיון גם המזוודות…היא בכלל לא הלכה לקחת…פרינססה!

 170. SARI Says:

  אורית-תודה,אך אני מתארת מהעיניים שלי-אני משוחדת…!
  אוריתי-כתבתי גם בעבר,אשמח אם תעבירי תמונות של המחרוזות שאת מכינה…אם אוכל להרשות לעצמי גם אני אשמח לרכוש..המייל שלי אצל אילנה..

  ג'קי נופר ועמיר במין כיף כזה העבירו היום וגם ליהיא..היחידה שרק לרגעים חייכה זו סיון …איני רואה אותה בשעה האחרונה אז כנראה היא "חופרת" בפעם האחרונה אצל האח…

 171. SARI Says:

  בבוקר היתה תוכנית עם המודחים וצוות השפים בין השעות 9-11 בבוקר..פיספסתי…
  בערב אמורה להתחיל תוכנית רדיו מהשעה 18:00 עד הגמר..

  אני צמודה למחשב ולערוץ 20…שום דבר באמצע…

  כולם אורזים..סיון הרגע הגיעה….

  בדרך כלל עמיר ארז לה..מענין איך היא תסתדר הפעם…נראה לי שהוא יגש לעזור כרגיל זה הטבע שלו…

  בבוקר אמר עמיר שכשיצא מבית האח ילך לטפל קצת בעצמו..תממיד דאג לאחרים..עכשיו הוא מודע יותר…

 172. ארנוס Says:

  לאון מספר על החיים ברגע שיוצאים מתוכנית הריאליטי –

  http://www.mako.co.il/video-blogs-specials/Article-0a036920989ee21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

  כתיבה יפה וגם שיפי מוזכרת שם 🙂

  אני עוד יותר בטוח מאתמול לגבי המערכון בארץ נהדרת, המלצר כינה את האישה (עלמה זק) "שפשופה"… צריך רמז יותר עבה מזה?

 173. SARI Says:

  סיון חזרה מהאח..ישר למיטה שלה..לישון..או לבכות או השד יודע מה…כולם אורזים ומתארגנים והיא בתוך הסיפור שלה…העיקר הוא שהיא כאילו עודדה את ג'קי השבוע שיעמוד על שלו..שיצא מהתחושות המרות…שינצח את המקומות הקשים שלו…כיון שהיא הצליחה…ככה היא אמרה…ובמציאות היא לא מצליחה בכלום..חכמה,יפה עם איי קיו בשמיים,אך בתוכנית ריאליטי שאותה רצתה לחוות היא פיספסה..האמת היא לא צלחה אותה בכלום…רק טיפול אינטנסיבי עם חום של משפחה יעזור לה לעבור את התקופה הזו…אני מרחמת עליה…הבחורה מלאה מרירות והיא הודתה בכך שכשהיא נעלבת היא עוקצת וחזק לפעמים מעבר לפרופורציות..וראינו שהיא איבדה אותם…להעליב בחור כיון שלא הצליח להבין אותך למול כל מדינת ישראל זה איבוד היסטרי של פרופורציות…הצורך "לחנך" בחור למול כל האומה…כדברי ג'קי…והתוצאה את "החינוך" שרצתה לעשות לעמיר העבירה על עצמה כבומרנג..וכל הזמן…הוא יצא אומנם רגיש יותר ומקבל את השונה..אך כפי שאמר היום במטבח…היא סיון זה כבר לא לקבל את השונה,אלא,לקבל את המוזר!!

  ליהיא ביקשה שהיא תקום כדי שתעשה לה פאן ואחכ לנופר..והיא רוצה להישאר במיטה..ליהיא אמרה לה איני יכולה אני צריכה לארוז את הדברים שלי ולהתקלח ולהתארגן על עצמי…וזה לוקח זמן ואני גם מזיעה בתהליך..אז תקומי..וסיון בוחרת לנמנם…

  נראה כאילו היא עדיין מחכה לפתח..אך אינה מקבלת את הפתיח מעמיר…הוא אורז יחד עם ג'קי…נופר במקלחת..ליהיא נכנסת להקלח וכאילו היא בעולם משל עצמה..לבד.

  סגרו אותם בחדר השינה לזמן הקרוב..

 174. SARI Says:

  הם קיבלו בנוסף למזוודות שקיות לאריזות ועל הכל יש מדבקות…כיון שהם עוזבים סופית את בית האח"ג…

 175. SARI Says:

  אירית השפירית,אוריתי,אילנה ואבי היקרים..כיף שאתם כאן…כן גם אני קראתי את ליאון ונהניתי מקריאת הפוסט..ונזכרתי בהרבה מחשבות שהיו לי אז…וניסיתי גם להיזכר כיצד אני בעצם הגעתי לכאן לבלוג האוהב…איני זוכרת את הרגעים הראשונים של החיבור ביננו..יש לי מין בלאק אאוט…רק זוכרת את תחושת החום והחיבוק של הביחד ..ואיך כולנו דאגנו להשלים לאחרים את הסיפורים ששמענו בשעות השונות…והעיקר הוא הביחד באהבה כלפי המושאים שלנו..חבורת רשל"צ ואי האהבה שלנו לאחרים..

  אני זוכרת עצמי כותבת מיום א' לתוכנית..אך איך הגעתי לכאן…?לא זוכרת…

  אבי-שאלת איך זה שאני נותרתי עם הדמויות האנמיות…סיון ועמיר..אולי כיון שאיני רואה בעמיר אנמיות אלא בחור שעבר תהליך של הפנמה וקבלה ושינוי..בחור שהגיע כשהוא חושב שהינו "און טופ אוף דה וורלד…" ומהר מאוד "סידרו" לו "כאפה" ראשונה..העמדה להדחה…בחור שהולך לו בחוץ ועשה הרבה דברים והשיג השיגים..פתאום הרגיש שהוא חייב ללמוד שנית..לשים לב להתנהגויות שלו..לבחון דברים ולהגיב לא מתוך האוטומט שלו..אלא אחרת…בחור שהיה לו קשיים בלהתחבר לרגשות שלו..ופתאום נחשף ובוכה גם למול 50 מצלמות…זו חוויה מטלטלת ועמיר עובר אותה ומקבל על עצמו..את השינוי..בחור שזקוק לחום כמו כל אדם מצוי..אך בחשיפה של 50 מצלמות זקוק ליותר…אדם שנדלק מינית על בחורה..ובעולם בחוץ בכלל לא היה ממשיך עם זה מעבר לסטוץ אחד או שניים..בדייט ראשון או שני(תלוי מה היה מגיע קודם)..כאן למול 50 מצלמות למד לעטוף,לאסוף..ובעיקר להכיל את הנורווזיות של בחורה חכמה ויפה אך מאוד נוירוטית…ועם זה לא מספיק הוא גם יפה ומתוק עם חיוך של ילד קטן…

  השכיל להגדיר אלעד כשאמר לעמיר-שהוא מבוגר ,שרוצה להיות ילד ,אך כבר לא יכול..כיון שלקח אחריות בחיים…הבחור עזב החיים במטולה בגיל 18 התגייס ועבר לחיות עם חברה לחיים בתל אביב..התקדם בעסקים למד באוניברסיטה…עשה המון דברים…אין הוא נקי מהרבה שטויות…גם כאלה שלא נעימות בפומבי..ובעיקר לא לרמקולים של מצלמות הטלויזיה..אבל הוא אדם ששם את עצמו למול תהליך של למידה והשתנות…

  סיון לי מפריעה מול העיניים,כיון שאם עמיר היה המנייק שמנסים לעשות ממנו בערוץ 2.( ראה דוגמא סער..).הוא היה זונח את סיון ולא נמצא שם עבורה עד השנייה האחרונה ואפילו לא היה מתעצבן.

  לגבי דנה גם אני הייתי בעדה…אך בהמשך הדרך התעוררו בי קצת ספקות שהרדמתי אותם ,כיון שהיא הודחה ועוד מקרה הבובולון של זק…אך השבועות האחרונים כשראיתי שהיא רק תומכת בנופר ו"זנחה" את החבר שלה עמיר למול המיקרופונים השונים…וטרחה לומר רק נופר ללא מילה טובה לעמיר..הקולות הרדומים התעוררו בי….

  עמיר נפגע מפרידה,אך עדיין בחר לחפש דברים טובים בה…כפי שהשתדל לחפש דברים טובים בכולם…

  אז כן אבי אני ממשיכה לחפש רגעים יפים וגם פחות בתוכנית והיצור הכי אנמי שהיה כאן היא סיון.

  נכון בטלויזיה צוחקים על עמיר כאילו לא טרח לנהל שיחה..כמו שפרה-צבר,או אלירז-אלין…הוא לא כזה..אני בטוחה שללא הלחץ של המצלמות הוא אחלה גבר וכיום אפילו יותר…הוא גבר שאפילו פרידה נאלצה להודות שהוא גבר נקי ,פדנט עם דרייב כלכלי והישגיות..מה רע בתכונות כאלה..אלה תכונות שיובילו אותו רחוק..הילה העידה שהוא בוס אחראי ואיכפתי לעובדיו,אך יודע להשיג את העבודה הנדרשת.

  אני בעד עמיר ונופר.נופר הוכיחה שגם בחורה בת 22 יכולה לדעת את אשר על ליבה ולהיות החלטית ולשאוף להישגיות והצלחה והיא בדרך לשם.נופר גם חברה טובה לאנשים ,שהיא אוהבת…את עמיר לא סבלה בהתחלה..כשהיתה בחבורה של פרידה..אך עם הזמן הפכו להיות החברים הכי טובים ויודעת אני שהקשר בינהם ישאר…איני חושבת שיש כאן משהו רומנטי..אך חברות אמיתית -כן!

 176. SARI Says:

  הם די סיימו עם האריזות..סיון היחידה שעדיין אורזת…ג'קי הציע עזרתו ונדחה..
  לג'קי יש בעיה..אבדו לו חגורות המכנסיים ועמיר יושב ותופר לו כדי שהמותן לא יהיה כ"כ רופף והמכנס לא ייפול…תשובה למי שתמה למה איכפת לי מהבחור…

  אמש בארץ נהדרת..זו אחת הפעמים הבודדות שצפיתי בתוכנית…הפעם הראשונה היתה כששפרה התארחה..ועוד איזו פעם בקטע מצחיק…ואמש….כך שלא ממש ידעתי למה לצפות…ודי נעלבתי בשביל כל 5 הפיינליסטיים…

  כרגע סיון ביקשה מעמיר שיעזור לה בסגירת המזוודה שלה..והוא שואל האם בדקה הכל..וטורח לבדוק בשבילה הארונות וכמובן מוצא בגדים ששכחה לארוז…

  היא היתה דיילת…איך זכרה מה צריך לעשות…ומתי?

  מיכלי בזמנו נדמה לי שכתבת(אם אני טועה,אני מתנצלת מראש)שגבר ש"יורד" על בחורה שהיא לא נקייה וקלאמזית ועוד…אין זה יפה..את צודקת ביחסים זוגיים או בחברות אין מקום להתנהגות כזו…אך כשאתה נפגע חזור ושנה..אתה מגיב מהבטן…פוגע היכן שפוגע…גם הוא אדם כמוה…סיון פגעה חזק הרבה יותר…כיון שלה יש יכולת שכלית גבוהה יותר וכושר ביטוי טוב יותר…

  פגיעה שלה חזקה יותר…כשזה מגיע עם החיוך השקט הזה והעינים היפות והגוף היפה הזה..ובעיקר עם השקט שלה…כל חץ עוקץ שלה הוא כהכשת נחש!

 177. SARI Says:

  כולם משועממים מחכים שיפתחו דלתות חדר השינה…

  בערוץ 2- בשעה 18:00 תחל תוכנית לקראת הגמר של האח"ג..

 178. SARI Says:

  עמיר שלא יכל לעמוד מהצד כשסיון ארזה..אך ידע שעזרתו רק תקומם את סיון…עמיר ביקש מג'קי לשאול את סיון אם צריכה עזרה‬ אילנה55555 ☼

  איזה חמוד.

  ג'קי הציע לסיון את עזרתו אם תצטרך עזרה ותשובתה:"תודה מאמי" עמיר בהחלט מאמי..וכמובן שגם ג'קי,מז'יק לגעת ביופי.

 179. SARI Says:

  סגרו לנו ערוץ 20 כדי שנצפה בתוכנית בערוץ 2

 180. SARI Says:

  טוב אז התוכנית "שלום לאח הגדול" האחרונה החלה בערוץ 2… והפאנל עם השטויות שלהם החל את ההצגה שתוביל אותנו לגמר…

 181. SARI Says:

  יואב אומר שהוא רוצה להעניק הפרס למי שהתנהל "נקי"…לגבי סיון וכולם מסתכלים עליו כאילו נפל מהשמיים…אף אדם אחר לא מצא שסיון עברה תהליך…ואילו יואב מוצא בה תהליך..

 182. SARI Says:

  סופסוף מביאים טובה על מנת להמליץ על עמיר…היא אומרת שהיא אוהבת את ג'קי נופר ועמיר והיא אומרת שעמיר הוא גבר שכל חמות היתה רוצה…וכמובן אלירז וגואל הדוחים עוקצים..

 183. SARI Says:

  כמה הם רעים..אלירז וגואל פשוט מגעילים הם יורדים על עמיר ולא מאפשרים למירב לומר את אשר על ליבה…אלעד קוטל את עמיר..כאסטרטג..ומרחמים על סיון..

  מגעילים.

  מירב ענקית!

 184. SARI Says:

  הם כל כך מגעילים החבורה הזו כולל המודחים…ליואב לגבי סיון נתנו כל כך הרבה מקום להסביר מדוע להצביע לה…למירב כיסחו אותה על כל משפט…והעדיפו לומר לה שאין זו תחרות יופי..כיון שאמרה שעמיר דמע בתהליך שעבר לא קיבלו שום משפט שאמרה לגביו ויצאו באימרה שהוא היה איש האסטרטגיה הראשי וקיבלו אישור ע"י אלעד…דוחה!

  איפה כל התמיכה שלו ביצור הגבעולי הזה סיון…כמה נתן הבחור..והם החליטו שהוא אינטרסנט כאילו אף לא אחר מהחמישיה לא רוצה במיליון…אלעד דאג לומר שעמיר היה חבר שלו מלפפני זה ושהוא נדהם לשמוע מעמיר בבית האח שאלעד היה חבר שלו..כלומר כאילו לא יכול להיות ההיפך שעמיר יבחר גם באלעד כחבר…אלא רק שאלעד מפאת מצבו זקוק לעמיר…

  מירב אמרה שעמיר הוא הגבר הישראלי האולטימטיבי..שעמיר הוא זה שדאג לה לכביסה כל ה-32 ימים שהיתה בבית האח"ג…הוא זה שהיה איכפת לו והוא זה שעבר תהליך..אך המנחים לא רו לשמוע ואלירז הפליא ואמר למה הוא לא לקח אחריות ואמר לסיון שזה נגמר ובמקום זה המשיך עם הבחורה המסכנה?סיון אינה מסכנה מעצם הקשר שלה עם עמיר ,אלא, מעצם היותה סיון בחורה לא החלטית…

  אני ממש נחרדת מהתשובות והשאלות של אלירז וגואל…

  עכשיו הביאו את דנה כדי לדבר על נופר…דנה לצערי מגעילה אותי בימים האחרונים…עצם זה שאינה מסוגלת לומר מילה טובה על מי שקראה לו כל הזמן "החבר" שלה-עמיר,אותו בחור שניצב לצידה והרבה פעמים אכל אש כיון שנצמד אליה ואילו היא פשוט זנחה אותו…

  אין לי חשק להקשיב לה…

 185. SARI Says:

  איזה ליקוקים…ארז ואסי הגיעו לפאנל…הפאהל מתקיים באותו אולפן בו מקבלים בד"כ את המודחים…אסי ענק ..

 186. אוריתי Says:

  שרי יקרה,
  גם אני צופה כרגע ומציעה לך לא להתרגז ואולי אפילו לעשות קצת הפסקה בצפיה. די ברור לאן נושבת הרוח ואין טעם להתעצבן. עוד מעט תגיע פרידה ואז זהנ יהיה הזמן פשוט להעביר למיוט כמו שעשיתי בעונה הראשונה כשדמויות לא חביבות עלי דיברו. זיכרי שזה רק משחק.

 187. SARI Says:

  אוריתי-עשיתי יותר מאשר מיוט..יצאתי מהבית עם בני…וחזרתי בסיום התוכנית…די ברור לפי הפרומו שלעמיר וסיון אין צ'אנס בכלל..ושההפקה די בונה על השלישיה ג'קי נופר וליהיא ובנוסף אלירז רמז שהמרוץ צמוד והכוונה בין נופר לליהיא…כן אותה שרלילה שמלכלכת ומרכלת ומסיטה את כולם אחד באחר רצה חזק ע"י ההפקה כולל ג'קי..הם מתוחזקים היטב…בתוכנית שלום האח הגדול היה ברור שהמנחה גואל ואלירז די מובילים בלחץ הסביבתי בעד ג'קי..כאילו אין מישהו אחר…על עמיר שמו תוית של סער…רק שאת סער הריצו עד הגמר…כדי שיתן קונטרה כלשהי לאלירז..ואילו על עמיר שמו תוית של לוזר..אינטרסנט…וגבר שלא מסוגל לומר לו לגב' הגבעולית…במקום לראות דברים יפים בנופר ובעמיר כל המשדר נאלצתי לשמוע איך השניים האלה די דוחקים את נופר ואת עמיר לפינה של הערסיות..עמיר רחוק מהתנהגות של ערסיות…לעומת זאת בג'קי זה קיים פלוס

  אמרו על ג'קי שהוא רומנטיקאי ובונה אנדרטות..האם מישהו מהם הקשיב לנופר כשאמרה שהוא מכאיב לה פיסית כשהוא דוחף אותה לקיר..ממש כאילו הוא ואנס אותה?האם מישהו הסכים לבחון מעשים שעשה עמיר לטובת הגבעולית ובכלל לטובת האחרים בלי כוחניות…בישל,אירגן חדרים,ניקה ושמר על שקט ללא מריבות…?לא למה שכן יקשיבו נורא קל לבחור לראות בו סתם אדם…אינטרסנט…ואיפה היא דנה שחושבת שהיא עצמה נהדרת..למה היא לא יכלה לומר מילה טובה על עמיר..הרי לא נעלו אותה בקוביה של נופר…יכלה להיות חופשיה ונעימה כלפי עמיר..ומפרגנת…עמיר שסחב את כל האנשים ביחד..דנה "חברתו"שגם אותה "סחב" ועזר לה ותמך בה ואפילו צודד בה לעומת פרידה…כמה נקודות הוא הפסיד במירוץ עקב היותו איכפתי…והכי כואב לי שעמיר לא בחר להיות אינטרסנט עד הסוף…שאם כן היה אומר לסיון די …די ממזמן ומנצח!

  בהצלחה נופר ועמירומי יתן וג'קי והשרלילה לא ינצחו!אם יש כוחות טובים בשמיים עמיר צריך להיות בשלישיה…!

  השרלילה ליהיא "ידעה" את המקומות של ההצבעות…אמרה שעמיר וסיוון אחרונים…על סמך מה?מי זה שמלשין לה…מי זה שסוחב אותה קדימה…?

  איזה חתיך אסי עזר…ז'קט לבן….!

 188. SARI Says:

  סיון-לבושה בשמלה השחורה…ג'קי חולצה תכלת ומכנס אפור..עמיר -חתיך לבוש חולצה תכלת ומכנס כחול..ליהיא שמלה מיוחדת סטרפלס ורוד..נופר חולצה לבנה וחצאית שחורה..

  מתברר שעמיר וסיון "עשו" שיחת שולם..כרגע הם נפרדו בחיבוק ואיחולי הצלחה במקלחת..

  קראו להם להתכנס בסלון בערב האחרון שלהם…

  כולם מתוחים והיסטרים…כן גם אני מתוחה….

  אני מאחלת לעמיר מקום בשלישיית הגמר..ולנופר לזכות בגמר…!!

 189. SARI Says:

  ליהיא ואמרת שהיא מרגישה כמו על אקסטאזי…מענין..לא רק שהיא מגלגלת ג'וינט…דיברה על זה חופשי עם פרידה וליעוז…היא גם לקחה אקסטאזי…בחורה שלילית עד הסוף..נשואה למען הגרין קארד לאחר ומקבלת כסף..עושה סקס בציבור זורקת ארוס ובכלל סכסכנית והדבר החיובי היחידי שמצאתי..מחייכת כל הזמן…

  ג'קי עם סקולי האידיוט שלו..

 190. SARI Says:

  משום מה הם יושבים כפי שליהיא חזתה שהם יצאו…ג'קי מצד ימין אחריו נופר ואחכ ליהיא לאחריה סיון ואחרון עמיר…אני מקווה שזה לא המציאות שתקרה הערב…שעמיר יצא אחרון מהבית…אמן!ואחריו נופר,או להיפך..נופר אחרונה ועמיר בצמוד אלה…

  סיון רגועה ,כיון שעמיר עשה עימה שיחת שולם…

 191. SARI Says:

  עמיר די שפוף..די חושב שהוא הראשון לעוף מהבית…

 192. SARI Says:

  רוצים לתת הפרס לבחור צעיר אלכוהוליסט…איזו בושה ..איזה דמויות בחרו…ליהיא וג'קי…

 193. SARI Says:

  איזה מזל..הטרמפיסטית יצאה ראשונה ועוד עמיר תמך בה!

 194. SARI Says:

  אמן עמיר יעיף את ליהיא ושהיא תצא עכשיו…אמן!

 195. SARI Says:

  ליהיא הכריזה שהיא הולכת לעשן ג'וינט..הערב…

 196. SARI Says:

  כואב לי על ההצבעה הצפויה הכל ענין של יחסי ציבור…עכשיו המשימה שנופר תזכה!

 197. SARI Says:

  איזה שטויות…שרלילה-מעשנת אקסטאזי וג'וינט…סקס חופשי בחורה חכמה וחמה עקרונית ויפה בת 22…ועוד בחור עילג בן 23 שתיין אלכוהול …גמר עלוב…חוץ מעמיר ועכשיו נופר ממש לא מענין…אך די דומה לכל העונה הגועלית הזו…סתם ביזבוז זמן שלי…התרגשתי עם עמיר ונופר…ויורם איזה גבר בא לחבק את עמיר נתן לו כבוד…עמיר מהלחץ הזיע המון..חבל שלא בחר בחולצה פתוחה יותר….אך טוב שעשה שולם עם סיון שנייה לפני הסוף…מצטלם נהדר….

  איזה בחור מפרגן…לשלישיה שנשארה מגיע יותר ממני-למה?כי בחור שיחק עם תיש?דיבר עברית קלוקלת?איזו דוגמא נתנו לילדים שטוב לעשות סקס בטלויזיה…שטוב לזרוק נאמנות ולהשתרלל?עונה עלובה!
  אני צריכה רק שנופר תזכה ומעבר לזה כלום!!

 198. SARI Says:

  איזו מתוקה נופר אמיתית עד הסוף…איזה גמר מכור ומגעיל…2 אנשים שממש לא מגיע להם…האמת מגיע לי שהמשכתי לצפות ולקוות…ככל שהמשכתי לצפות הרגשתי כמה אני נגעלת מהעונה הזו ולא יכולתי להפסיק….גועל!מזל שעמיר יצא לפחות עם הכבוד..מקום 4 ….

 199. SARI Says:

  נופר תצליח !יתנו לה תוכנית בערוץ 24..או ברדיו..היא תצליח היא גדולה הקטנה הזו…ואני יודעת שעמיר יצליח…סיון תעבור טיפול פסיכולוגי…כיון שהיא תיפול…כשהיא תראה מה חושבים עליה…

  איזה גמר אומלל..לא מענין בכלל…איפפה המתח כמו בעונות הקודמות…

 200. SARI Says:

  יזה סירטונים יפים עשו לשניהם…

 201. SARI Says:

  האמת המפסידה הרצינית זו אני..האמנתי בתוכנית הזו…אך אני הפסדתי…תודה שנתתם לי הזכות לכתוב ולדווח מנקודת המבט שלי.תודה…כנראה אין כמו עונה 1 ועונה 2…רק הידרדרות…והגודל כנראה כן קובע ..עובדה במה ענקית..פעלולים..משימות מושקעות..תוכניות בשביל התוכניות…אחי אתה בבית…שלום האח הגדול…

  אני מאחלת לכולנו לילה טוב ושבוע טוב!

 202. אוריתי Says:

  אל תקחי ללב שרי,
  לפחות גקי זכה ולא השרלילה.
  שבוע טוב לכולנו.

 203. Amit Says:

  סוף טוב הכול טוב 🙂

 204. תיתוש Says:

  שבוע טוב חברים יקרים שלי 🙂
  אוףףףףףףףףףףףףףףף ברוך השם נפתרנו מהעונש שנקרה האח הגדול. מזל טוב לג'קי על הזכיה. אני מקווה שלא יתפרק אחרי היציאה מהבית ושידע להתנהל עם התהילה והכסף שזכה בוא. אני חושבת שהוא עדיין לא מהכל את הזכיה.
  שרי יקרה בבקשה אל תקחי את זה קשה הם לא שווים את התיסכול שלך זאת סכ הכל תוכנית טלויזיה מחר יום חדש ואנחנו חוזרים לשיגרה ובעוד כמה חודשים יהיה אח גדול חדש. אני מקווה שהפעם לא נתמכר כי מעונה לעונה הרמה יורדת. תאמיני לי הם לא שווים את התיסכול שלנו. שולחת לך חיבוק ענק ואנרגיות חיוביות 🙂

  אוריתיס מי ארמנה מי קירידה נו סתה ארנוזו הדיזיר שרלילה דיזה פוטנה 😛 סתם סתם 🙂 בבקשה בפעם הבאה כשיש ברדיו שירים בלדינו תכתבי לי מייל כדי שאדע בזמן 🙂

  חיבוק ענק לכל חברי בלוג ויק אוהבת אתכם מאוד 🙂

 205. אוריתי Says:

  תיתוש ארמניקה, אי פוטנה נו אס ארמוזו דיזיר 😀 , אני עדיין לא מבינה מה מצאו בה ומי סימס לה בכלל.
  שכחתי להודיע לך קודם אבל גם בשבת הבאה בין שתיים לארבע ב91fm תהייה אותה התוכנית עם שירים בלדינו בהגשתו של קובי זרקו. אפשר להיכנס לפורום שלהם ולבקש שיר ספציפי.

 206. תיתוש Says:

  חחחחחחחחחחחחחחחח אוריתיס האמת היא שאני דווקה כן חיבבתי אותה אבל כדי להבין למה צריך לראות כמוני את השידורים של ערוץ 20 או במאקו ובלי דיעות משוחדות. תודה על ההדכון לגבי הלדינו. אז אני מבינה שכל שבת יש לדינו?
  און אברסו גרנדה פרטי 🙂

 207. תיתוש Says:

  ארנוס גם אני ראית את ארץ נהדרת וחשבתי שהם מזכירים את שפרה ומולי 🙂 הלויאי ששפרה תשתתף בעונה הבאה של מחוברות הוא מאוד חסרה לי על המסך

 208. אילנה Says:

  שבוע טוב ומבורך
  תמה העונה השלישית של האח הגדול.
  בהצלחה לג'קי.
  ראיתי את ג'קי יוצא ובדמיוני ראיתי את שפרה…איזה הבדל.

  אני מקווה שהעונה הרביעית תהייה מוצלחת יותר והליהוק יהייה מוצלח ועל רמה.

  שיהייה לכולנו שבוע עם בשורות טובות ומשמחות.

 209. SARI Says:

  האח עם התודה המיוחדת
  26 במרץ 2011 | | 25 תגובות | מאת צפניה

  כי באמת, בלי יורם זק ואיבריו המתפרעים, העונה הזו הייתה נראית אחרת לגמרי.

  01. קשה להאמין אבל קשת הצליחה לנפק גמר ריאליטי עם קליימקס יותר מעפן מקליימקס הזכייה של אלירז. ג'קי מיליונר. וואו. כל כך מיצינו את אוצר המילים שלו לפני 108 ימים. כשנותרו שניים, הלב רצה ליהיא. חוצמזה, לא היה מתח באוויר. או על הספה. הנצחון של ג'קי היה צפוי, מעיק, מיותר ובעיקר מביך. כל כך הרבה ריטארדים זכו בתוכניות ריאליטי ישראליות. עוד אחד הצטרף לרשימה.

  02. הקרב בין ג'קי וליהיא היה לא פחות מהקרב על עתיד הריאליטי הישראלי. האם פנינו לעילגות עממית או לטראש כפי שהטבע רצה. התוצאות ידועות מראש. כל עוד התוכניות יוכרעו ע"י קהל הצופים שמחליט להזיז את אצבעותיו ולהיות מעורב מבחינה פיזית ולא רק מבחינה שכלית ו/או רגשית (להלן: בנות 14) פנינו לעילגות עממית. אם זה יהיה תלוי באנשי טלוויזיה, העתיד יהיה טראשי למהדרין. ליהיא גרינר הייתה המבחן. הוא עבר בשלום. העם סבל את הטראש. ובלע בשקט לפי שיטת ליאם רז.

  03. קצת התבאסתי ששני האחרונים לא היו ג'קי ונופר. לא בגלל שיש לי פינה חמה בלב. אין לי הרי לב. אבל בגלל שזה היה סיום קצת יותר עלילתי לעונה. שניהם היו מעורבים בעלילה אחת שמגיעה לשיא בגמר. אבל ניחא, אני מניח שמאז שנופר שברה נגיעה והתפנקה עם עמיר העלילה הזו הסתיימה. אולי נצחון של ליהיא היה מרצה אותי. זו הייתה טלוויזיה טובה.

  04. אם ליהיא הייתה מנצחת. ובכן, זה היה מרגש. אותי לפחות. לא כי אני מחבב את ליהיא, תירגעו. זה היה מרגש מבחינת הטלוויזיה הישראלית. עוד שלב באבולוציה. כרגע אנחנו עדיין תקועים ביהודה סעדו פינת אלירז שדה. המזרחי המקופח לשעבר עם פניני הלשון והסיפור האנושי המרגש לוקח את כל הקופה. לא מיציתם? הגיע הזמן לריאליטי אחר. טוב יותר. מלוכלך יותר. מטונף יותר. מהנה יותר.

  05. אפשר לכתוב הרבה דברים על ליהיא. אפשר גם להפנות לארכיון הבלוג. אבל זנזונת הווייט טראש הישראלית הראשונה יודעת להתבולל: "הכל זה לטובה והכל זה מלמעלה". עוד רגע והייתה שמה כיפה וטוענת שקצב חף מפשע. תשעה חודשים בישראל. אין לה מושג מה זה "נאום" אבל שולטת ברהיטות בקלישאות הרוחניות הלוהטות.

  06. נופר סיימה במקום השלישי ולא הביאה ממש כבוד לעדה הפרסית עם ראיון ההדחה ההזוי שלה. יהיו כאלה שיאמרו שהיא הייתה על קוק. יהיו כאלה שיאמרו שקיבלה אותו מבוגר אחר של האח הגדול. זה כמובן שקר. אבל אי אפשר לברוח מהאמת: כשנופר מור פוגשת מיקרופון שלא נמצא במצב צבירה של מפתח היא נשמעת כמו פרחה. אמיתית. לאומללה אין מושג שיש כבר זירת בוץ באולפן השקוף ושאלירז מחכה לקרב על בכורת הטאלנטיות.

  07. עמיר סיים במקום הרביעי המכובד. הפייבוריט של הבלוג (נו, נניח שהוא הפייבוריט ולא סתם מושא תשוקה או אובססיה חולנית) לא התלבט לרגע ולקח עימו את חולצת כרית גלעד שליט שכולנו אוהבים. הוא כמובן לקח אותה כדי לרפד את הכיסא עליו ישב בראיון ההדחה ולהימנע ממגע ישיר עם חיידקים. כאמור, פייבוריט הבלוג.

  08. סיון סיימה במקום החמישי. בכלל מפליא שהיא הגיעה לשם. וזהו. סתמית כמו מים עם קוביות אלוורה. כל כך חסרת תוכן, מהות ויכולות אנושיות בסיסיות (אחיזת מזלג, הנחת סדין על מזרן, אחיזת גיטרה ועוד ועוד) עד שלעיתים במהלך העונה הרגשתי כאילו שאבה ממני את הרצון לחיות. היא הקריפטונייט, אני לובש גטקעס.

  09. לפנתאון הרגעים המביכים בגמרי ריאליטי תיכנס הסצנה בה שימי הדג מספר לדיירים מה התרחש במהלך העונה. כל כך מביך. וכמו בעבר, מעליב. מי ידע שהסצנה בה יורם זק מאדיר את סנפיריו וזימיו עוד ועוד היא רק המשחק המקדים לתודה המיוחדת שהגיעה בסוף המשדר פלוס לב באוויר עם אסי עזר. טיפה ועוד טיפה. ואז זרזיף שתן צהוב. מעט כהה כי לא שתינו מהתרגשות. תודה סופר מיוחדת.

  10. התודה הבאמת מיוחדת צריכה ללכת למקום אחר לגמרי: לקוראי ומגיבי הבלוג הזה שהוכיחו, שוב, שלא צריך להתבייש בצריכת טלוויזיה. ובטח שלא צריך להתבייש אם הטלוויזיה מעוררת בכם רצון לפעולה כלשהי. כמו לספר לאחרים מה אתם מרגישים. אתם האנשים הכי חכמים שאני מכיר. הכי שנונים. גרמתם לי לצחוק כל כך הרבה פעמים ב-109 הימים האחרונים ואני אוהב אתכם כל כך. אוהב אתכם המון המון. תודה שבאתם. ומחר, אם הכל יהיה טוב, הפתעה קטנה בבלוג. לא, לא גיף של בולבול משחק בין שדיים. אבל קרוב.

 210. אוריתי Says:

  שרי, תודה על הציטוט מהבלוג של צפניה.
  תיתוש, בינתיים כל שבת תוגש התוכנית.
  לגבי ליהיא, אולי לא ראיתי ערוץ 20 אבל אני רק יודעת שאם זו היתה הבת שלי משתרללת במקלחת מול כל הצופים, הייתי טסה לשם ושולפת אותה מיד משם.
  בסך הכל מלבד המקום הראשון אף אחד לא זוכר לאיזה מקום הגיעו המתמודדים וכמו שאמרתי אף אחד מפליטי העונות הקודמות לא ממש הצליח אז מה זה בעצם משנה?

 211. SARI Says:

  אוריתי ותיתוש תודה.
  אילנה-אני ממש לא ראיתי את שפרה…לא ממש צפיתי..פשוט מיד אחרי נופר לא בא לי יותר על התוכנית…לא אהבתי את התשובות של נופר הם נבעו מאגו פצוע,אבל אני סולחת היא צעירה וחשבה שתגיע גבוה יותר מילד עם צעצועים..ומפרחה…עמיר נראה היה נבוך כשהופנתה לעברו השאלה מנופר…כיון ששאלו אותה האם יתפתח משהו בינהם למרות שהיא ידעה היטב שהם רק ידידים..והצהירה על כך כל פעם…סיון פשוט היתה בשוק…להבדיל מגואל במקום החמישי לשעבר…היא היתה בהלם…

  כמו שצפניה כתב לא אהבתי את ההצהרה של ארז טל לגבי יורם זק…זה היה סתם מוגזם…ובהמשך צפיתי בתוכנית הראיונות עם החמישיה..וזה שנתנו כזו במה לליהיא סתם לא מצא חן בעיני..

  בכלל לאחר הראיונות "מרחו"התוכנית לעוד אחת יחד עם הפאנל..ולי פשוט נמאס לראות את הצוות גואל ואלירז…בעיקר את אלירז…

  שיהי בהצלחה לכ המודחים והזוכים…קשה לחזור לאנונימיות..אני אישית חשה עייפות…אז לילה טוב..!

 212. אוריתי Says:

  לילה טוב וחלומות פז לכולם 🙂

 213. michal Says:

  גם אני שמחה שהתוכנית הסתיימה.
  הרמה הייתה נמוכה והתוכנית הייתה משעממת.

  שרי,
  מצטערת בשבילך שעמיר הגיע רק רביעי אבל אני חושבת שהוא בעצמו הבין שלא הגיע לו יותר גבוה. (ואפילו אמר זאת).

  עקבתי אחרי הדיווחים שלך ולעיתים, חייכתי לעצמי. אין ספק, היית לגמרי מעורבת. אלא שאם אנשים (כמו אורית) הסתמכו על דיווחייך קצת הטעת אותם (לא שזה היה כל כך נורא, כי אף אחד שם לא היה מלך הדור).

  היו חלקים שדיווחת עליהם שגם אני ראיתי אותם וחייכתי. ראיתי עובדות אחרות. היה ברור שאת אוהבת מאוד את עמיר אבל היית סלקטיבית בראייה. דיווחת באופן סלקטיבי ולטעמי זה היה חינני. היה מרגש לראות איך התאהבת בעמיר.

  היו כמה פעמים שאמרת:" אני רוצה גבר כזה". בשבילך, אני מאחלת לך שלא. מגיע לך יותר.

  אני לא מתה על מנחם בן אבל היום הוא אמר משפט יפה, "בשבועיים האחרונים עמיר היה אנטיפת".

  בקיצור, עמיר זה עמיר וסיוון זו סיוון. שניהם עם בעיות ולשניהם קשיים. אני מאמינה ששניהם עשו דרך . מקווה בשבילם שיטפלו בעצמם ובבעיות שלהם.
  אגב, בניגוד לכם, אני לא בטוחה שהסיפור שם נגמר.

  אילנה,
  להיזכר בערב כזה בשפרה או בחבורת רשל"צ עושה עצוב בלב. ככל שעוברות השנים, נדמה שהולך ופוחת הדור.

  אני ממש לא מחכה לאח הגדול 4. אם ג'קי זכה (היום, ורק בימים האחרונים, הייתי לטובתו כי נראה לי שהוא הכי פחות יזיק בזכייה שלו) או טיפוס כמו נופר היו הפייבוריט אז, עצוב לי.
  בעונה של שפרה נופר לא הייתה מישהי שהיינו בכלל מסתכלים עליה (אגב, היא אמרה פעם שהיא אהבה את עינב בובליל ואפשר לראות למה).

  בקיצור, ברוך שפטרנו מעונשו של זה.

  לילה טוב ושבוע טוב לכולנו

 214. Amit Says:

  לילה טוב
  מיכלי, הרשי לי לתקן אותך. נופר דווקא היתה מאוד בעד שפרה ואף סימסה לה בטרוף . כך היא הצהירה באחד הימים האחרונים שישבו בחוץ לעשן. היא מאוד אהבה אותה ובכלל לא את הבובלילה. הלוואי ולשפרה היה את האומץ שהיה לנופר שהלכה עד הסוף עם האמת שלה ולא נכנעה לפרידה כמו הרוב. שפרה אומנם פעלה באלגנטיות ובשתיקה לרוב וכמובן לא באגרסביות שנופר הפגינה אבל היא אכלה את הלב ובכתה לא מעט(במיוחד בסוף) ולכן יצאה עם משקעים רבים. אני לא הייתי בעד נופר הפעם ואני חושבת שהיא באמת פתיל קצר והיה טוב אם היתה לומדת לרסן את עצמה אבל שמתמודדים עם חיות לפעמים צריך גם לרדת לרמתם כדי שלא ירמסו אותנו…
  בכול אופן,הנצחון לג'קי מצא חן בעיני!הוא באמת נשמה טובה,צבעוני,חייכני ומצחיקן. אז הבחור לא חכם ודי ילדותי, אז מה? כול האחרים (שנשארו) לא היו יותר טובים ממנו. זו דעתי. אהבתי שגם ליהיא החמודה הגיע למקום השני והמכובד. היא לא שרלילה ולא נעליים,היא חמודה חייכנית מצחיקה וחברמנית. אז היו לה מעידות במהלך התוכנית כמו לכולם, היא לפחות הראתה את הצד הנחמד שלה בסופו של דבר וכבשה רבים ביחודיות שלה.
  אז תמה העונה,בשעה טובה ומוצלחת 🙂 יהיה בסדר, בקרוב תתחיל עונה חדשה.
  אילנוששששש איך הנסיכה? ספרי קצת חוויות… סבתא 🙂
  שיהיה שבוע טוב עם בשורות טובותתתתתתתתתת אמןןןןןןןןןןןןן.
  ליל מנוחה

 215. SARI Says:

  בוקר טוב לכולנו,
  מיכל-את צודקת..תמיד אני כותבת וגם מדגישה והדגשתי לא פעם,רק מנקודת מבט עיני..וכשאני מתאהבת..אז עד הסוף..החיבור שלי לנופר היה ממקום של עוצמות…כשאני אוהבת…כל הלב כשאיני סובלת…כל הלב…קצת קשה לי להיות מלאכותית…

  אני יודעת שכתבתי עם כל הרגש החיובי או השלילי….אך העונה או בסיום העונה הזו חשתי קושי כל פעם להיכנס לתוכנית מחדש…מצאתי עצמי כל הזמן פוזלת לתוכניות אחרות…קוראת ספרים..ועושה המון דברים ,שלא עשיתי בעונה 1 או 2…אז ממש הייתי משותקת מהצורך להיות טוטאלית…הפעם די נגעלתי מדברים שקרו ,מאנשים שהיו…ולכן "בחרתי" במי להתאהב…

  מיכל כשאני כותבת על עמיר …הלואי עבורי גבר כזה..כיון שהוא מגלם עבורי תכונות יפות שאינן בהרבה מהגברים שאני פוגשת…היום יש מין גישה של לא איכפתיות שכזו..והוא ההיפך..נכון לא הדברן הגדול בחבורה הספציפית,אך האיש שעבורי היה זכאי לגמר.
  נכון עמיר ענה שלדעתו מגיע לאחרים…מה את היית אומרת למול המציאות הספציפית…?אין לו ברירה,אלא, לקבל אותה.

  אני כן חושבת עמית-שליהיא היא שרלילה והיא אמרה זאת על עצמה…ליהיא היא זמרת עם דיסק מוכן ,שהיתה מוכנה לעשות הכל כדי להצליח…והיא עברה הכל…החל מזה שהגיעה עם מלתחה שגונבת כל הצגה..מלתחה שידעה להראות כל זוית של החזה הענק שלה לעיני המצלמות…ידעה לנופף היטב בטבעת..וגם לעשות סקס בכל זוית אפשרית ולשוחח על זה גלוי…אני אישית לא אוהבת נשים כאלה,אך מורידה בפניה את הכובע..כנראה שזו דרך מצוינת להגיע לאן שהיא רוצה…השיר הראשון שלה בדיסק הושמע בבית יותר מפעמיים…היא פירסמה את הנתיב באינטרנט דרכו ניתן להגיע לשאר השירים שלה…וגם הודיעה על שמות השירים הבאים…ליהיא בדרך למיליון ומי שמעיף אותה גבוה היה יורם זק הריש עם הבולבול החופשי לא?יורם זק עשיר…ועושה מה שבא לו…ראו הליקוקים לעברו בסוף התוכנית.כשיורם זק אוהב מישהו..אז עד הסוף…ליהיא לא היתה זוכה מקום 1,אך עד המקום ה- 2 הוא זה שדחף קדימה….הסקרים הראו ,שלאחר אבירם היא זו שהיתה אמורה לעוף…פתאום היתה קפיצה…

  אני מרגישה ריקה מתוכן כעת…אני מאושרת בשביל ג'קי,אך עצובה אם הוא מסמל משהו בחברה שלנו..כן מלצר היה גם אלירז..אך איזה הבדל בין אחד לאחר…

  נופר אכן אמרה ,שהיא היתה בעד שפרה וגם בעד אלירז…ולא בעד בובליל…

  ליהיא הזכירה את בת שבע,אחותה של שפרה..אותה היא מכירה דרך יוני הבן דוד שלה(של ליהיא-אותו אחד שאחראי על הדיסק של ליהיא..)

  אני מאושרת שתמה לה התקופה הזו…רק חבל לי שהנפילה היא כזו גדולה.

  שבוע טוב!

 216. SARI Says:

  דבר אחד מוזר לי בעונה הראשונה מקום שני קיבל 60 אלף שח+כרטיס טיסה לאירופה…ואילו בעונה 2 ועכשיו כלום?

 217. michal Says:

  בוקר טוב

  בעונה הראשונה רצו לפצות את בובליל ולכן, חילקו את הכספים (אגב, בהתחלה אמרו שנותנים 50 אלף ובסוף העלו לו ל-60 כדי שיכסה את האסמסים ששלחו הילדים שלו- של למעלה מ-50 אלף שקלים)

  מתנצלת אם הטעתי בעניין נופר ושפרה. זכרתי שהיא דיברה עם דנה על העונה הראשונה, דנה אמרה (על עצמה)שכולם חושבים שהיא העתק של שפרה אבל הם לא יודעים שמבחינת הפה היא יותר עינב אז נופר ענתה לה שגם היא אהבה את הפה של עינב. משם הסקתי אבל מצטערת, טעיתי.

  אני הייתי יותר חיובית כלפי נופר עד השבועיים האחרונים.

  מעניין מה יקרה עם ג'קי. מקווה שרק טוב.

  שרי,
  מה שלומך הבוקר?

 218. SARI Says:

  מיכל תודה..עייפה ומרוקנת…כמו בלון שהתפוצץ….הייתי מלאה באויר של תקוה למציאות אחרת לא כזו שקבעו אותה בליהוק….
  עצוב לי כשאני צופה "ומבזבזת" זמן באיכות כל כך ירודה..אבל זו היתה בחירה שלי…הבן הבכור שלי אמר שיחסית לעונות הקודמות ראו שהייתי פחות מכורה והוא מאושר שנגמר האח"ג…

  תמיד יש לי תחושה שאני אצליח "להציל "מישהו..אך כנראה היחידה שאני צריכה "להציל" זה רק את עצמי.

  אני אישית רציתי את יורם בגמר..רציתי את דנה..את ליאם..רציתי את עמיר,כיון שאני מעריכה השקעה כמו צבא,לימודים ועבודה..ושאיפות להצלחה..והמון איכפתיות…

  אני למשל לא אהבתי את מה שאמר מנחם בן…גם לא לאורך התוכנית וגם בכלל…למנחם בן יש יציאות מוזרות ,מבחינתי,לומר שנופר "נשברה"מבחינת האפשרויות לגמר,כיוון שבחרה להתרחק מהילד האובססיבי הזה , שכולם רצים אחריו ומעודדים אותו..או לומר שעמיר איכזב ,כיון שהביע תיסכול בזריקת הבקבוק לכיון הקיר מעבר לאלעד…

  מה נשבר?נופר החליטה לזוז מהתבנית שלה…אז מה
  עמיר כעס אז מה?

  אני נגעלת מהליהוק והליקוק ליורם זק…

  זהו סיימתי לחצי השנה הקרובה עם האח"ג…

 219. SARI Says:

  בתוכנית "חדשות הבידור" לקט של השבוע האחרון יש צלום של פרידה ותותי ונאמר שהן קיבלו 500 אלף שח.(.כשדיברו על התגמולים והקופונים שגזרו המודחים מבית האח"ג…ככה אמרה תותי למצלמה ואילו פרידה אמרה זאת למראיינת באוזן…)

  לפי הסקר שנערך השבוע בתוכנית הנ"ל ג'קי צוין כמקום 1 ליהיא מקום 2 ועמיר מקום 3 נופר 4 וסיון 5
  מה שהשתנה זו התוכנית האחרונה וחוסר מסך…

 220. אילנה Says:

  ערב טוב

  מיכלי,גם כשליהיא יצאה ועתי הלך לקראת נזכרתי במשהו שרציתי וציפיתי שיקרה בעונה הראשונה.

  מאחלת לג'קי הצלחה ושיידע לנצל הייטב את התהילה לה הוא זוכה.
  אני בטוחה שגם הארבעה יקבלו הצעות עבודה וקופרמן יידע להרויח טוב על גבם.

  אולי בשל הליהוק הגרוע כבר החלו המיונים לעונה הבאה.

  עמיתושקה,נוגה מתוקה מתוקה,אני מסתובבת סביבה ובקושי עושה משהו בבית 🙂
  מדהים איך כל נושא הטיפול בתינוקות חוזר ועם הנאה גדולה.

  המשך ערב מהנה ונעים לכולם.

 221. SARI Says:

  אילנה ערב טוב,
  איך היה לחזור לעבודה לאחר החופש לקבלת נוגה לעולם..איך היה החופש עם נוגה..
  איזה כיף.איזה אושר.
  המון הנאה.
  מה שלום אמא של נוגה -ענבר?איך היא חשה?מצליחה לישון?

 222. ארנוס Says:

  לצערי גליתי ששיפ לא מופיעה במחוברות, יש פרומו ורואים מישהי עם קארה ולכן אנשים שלומדים איתי התבלבלו וחשבו שזו שיפ…
  מראש לא הסתדר לי שהיא תלך לתוכנית כזו, זה די חושפני והיא שומרת על פרטיות.

 223. אילנה Says:

  שרי,הייתי בחופש עד היום,מחר אני רוצה…לחזור לעבודה כי אין ברירה ,הממונה שלי לחוצה מהעומס.
  הייתי רוצה להישאר עוד שבוע שענבר תהייה עם ביטחון מלא,אני מניחה שהיא תסתדר.
  מקום עבודתי קרוב לבית ,מחר אעבוד רק חצי יום.

  ארנוס,שלחתי לך לכתובת השניה וחזר 😦
  לא נראה לי הגיוני ששפרה תלך לתוכנית חושפנית כמחוברים וטוב שכך.

 224. אילנה Says:

  ראיתי את הזוכים בגיא פינס,ליהיא מזלזלת בג'קי .
  לשאלה בנוגע לזכיתו השיבה שזה בסדר שהוא זכה ,היא תעשה כסף כי יש לה שכל,לשאלת הכתב האם היא אומרת שלג'קי אין שכל היא צחקה צחוק רועם.
  לא יפה!

 225. אוריתי Says:

  חחחחח אילנה, החזרת אותי למשהו שכבר השארתי מאחור.
  ראינו היום בגיא פינס מה שניחשנו כבר אתמול, עתי צעד לעבר ליהיא כי אמרו לו לעשות זאת.
  והרבה יותר חשוב, תמשיכי להנות מנוגה הקטנה והמתוקה. אני מקווה שענבר מרגישה טוב ומסתגלת לחייה כאמא צעירה וטרייה, זה מעבר בהחלט לא קל.

 226. אילנה Says:

  אוריתי,ענבר בסדר,קצת נלחצת מכל דבר מה שמאוד אופיני לאמא לילד ראשון.
  בסך הכל היא נהדרת 🙂

 227. אוריתי Says:

  אילנה, אני בטוחה שהיא נהדרת ותהיה אמא מקסימה.
  לילה טוב לכולם.

 228. אילנה Says:

  לילה טוב,שינה ערבה ומתוקה לכולם.

  מחר יום חדש,שיהייה לכולנו יום מהנה ובשורות טובות ומשמחות.

 229. michal Says:

  בוקר טוב

  בידיעות, במדור הרכילות, כתבו ששפרה הוזמנה לתוכנית של האח הגדול אבל סרבה להגיע בנימוק שהיא בחופשת לידה.
  ראו אותה בקופ"ח, מחכה בתור וכששאלו אותה על הגמר של האח הגדול היא אמרה שהיה משעמם.

  מזל ששפרה נכנסה בעונה הראשונה. אם הייתה רואה את העונה השלישית בטוח שלא הייתה נכנסת ולא היינו מכירים אותה.

  לדעתי, הרבה אנשים מהעונה הראשונה לא היו נכנסים לתוכנית, כפי שהיא היום. (צבר,רנין)

 230. SARI Says:

  מיכל היי,
  אני מבינה את שפרה…כיון שצפיתי 3 עונות ו- VIP והייתי יותר מסתם צופה פסיבית..מבינה אני לליבה.העונות הופכות להיות יותר "משומנות" מהעונה הראשונה ודפוסי דמויות נבנו בדרך כדי למשוך אותנו כקהל..דפוסים של התנהגויות,מחשבות ובכלל הכל למען הרייטינג ואילו אני נכנסתי לזה כצופה די תמימה..לא ממש יודעת מה ארגיש ואיך אבלע לתוך עולמם של אחרים.לא ידעתי שאני כזו מציצנית.לא ידעתי שאוהב לכתוב על עולמם,מחשבותיהם של דמויות.אנשים המשחקים בתוך תוכנית ריאליטי..תוכנית שמספרת את סיפור חייהם לאותו פרק זמן..ומעונה לעונה הסיפורים הופכים להיות מוזרים יותר ויותר והרגישות שלי עם התהליך נשחקת…הופכת אני להיות כאילו "המגן" של דייר או דיירת חמול "האסון"..דייר אחר..כשבסך הכל מדובר באנשים מבוגרים שצפו בעונות קודמות ורוצים גם הם את 15 הדקות תהילה שלהם…ואני איני "המגן" של אף אדם..בקושי של עצמי וילדי.

  בעונה זו הרשיתי לעצמי להגיע למקומות מעייפים..בעונות קודמות היו מריבות..אך היתה קצת תמימות…פה היא די נשחקה…מאחלת אני לעצמי שעד העונה הבאה אחזיר לעצמי את האמונה בתמימות של אנשים במקום במשחק שהם בוחרים לשחק כדי לנצח…את הרייטינג.מאחלת אני לעצמי שבעונה הבאה לא אמשך לדמויות השונות ואבחר כבר מההתחלה לא להיות חלק מהענין..בצורה כזו שבסוף אחוש ריקנות!..יודעת משהו אחד,איני מאמינה יותר לתוכניות הערוכות בערוץ 2-בכל הנוגע לריאליטי…הכל בכיוון הרייטינג ותו לאו….

  אני אתאושש מהעייפות הזו..ואחזור לחיים הנורמליים..בלי האח"ג …נשארה לי רק תוכנית אחת "ערוכה" ע"י זק הבולבולון..יום חמישי..ואיני בטוחה שאצפה בה…על פניו כרגע ממש לא בא לי לראות.או לשמוע כחום לגבי עונה זו של האח"ג…
  מלבד זה שאני מאחלת לעמיר ונופר הצלחה בחוץ ואת 15 דקות התהילה למענם עבדו…עתי גזר קופונים כבדים מאחלת גם להם!

 231. מ Says:

  צהריים טובים לכולם.

  מיכל – תודה על העדכון. מסכימה איתך, נראה שהרבה אנשים מהעונה הראשונה לא היו נכנסים לבית.
  קראתי הבוקר שבמקרה או לא , המלהק של האח הגדול , צחי אליהו עובר לרשת… האם הוא שילם את המחיר על העונה ההזויה ?

  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/226/406.html?hp=1&cat=478

 232. מ Says:

  וקצת נחת לדודה אילנה, דור המוכשר דניאל חוזר באלבום שני (תענוג) , השמעת בכורה לחמישה שירים חדשים, תהנו ויום מעולה שיהיה.

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4048289,00.html

 233. Amit Says:

  ערב טוב לכולם 🙂
  אילנוששש שמחה בשבילך 🙂 תהני מנוגה כמה שאפשר. שאר הדברים יכולים לחכות. עכשיו יש נסיכה שצריכה תשומי 🙂
  אני מבינה את ענבר ומאמינה שצ'יק צ'אק היא תתרגל והחשש יפחת.
  אלה עוד ימיים בת 4 חודשים!! איך הזמן עףףףףףףףףף 🙂
  לגבי האח הגדול, היה ברור ששפרה לא תגיע וגם צבר ללא ספק. מוזר לי שלאון לא הגיע זה כן.

 234. אילנה Says:

  ערב טוב

  מ יוחדת,תודה רבה על הקישור לשירים של דור.

  עמיתושקה,אני נהנית מאוד 🙂
  וואווו, חלפו 4 חודשים????אשמח לתמונה עדכנית של אלה אהובתי.

  חיפשתי בקהל את חבורת רשל"צ ולא ראיתי אף אחד מהם.
  היה לי ברור ששפרה לא תגיע,היא באמת בחופשת לידה והאח הגדול זה הדבר האחרון שמעניין אותה כעת, יש לה חיים מלאים והיא עסוקה עם עמליה .
  אני מניחה שצפתה בתוכנית וחשבה כמונו שזוהי עונה בזויה ורדודה.

  המשך ערב נעים ומהנה.

 235. Amit Says:

  אילנושששש היה ברור שאפילו נציג אחד מחבות רשל"ש לא יגיע, טוב דווקא לאון כן חשבתי שהיה קופץ על המציאה אבל מסתבר שלא…
  שפרה גם אם לא היתה אחרי לידה לא היתה מגיע, זה בטוח. האח הגדול מבחינתה עבר.
  התמונות בדרך, קיבלת אפילו יותר מאחת 🙂
  ערב טוב!

 236. ארנוס Says:

  זה מוזר אילנה, לא קרה לי שמייל ממישהו חזר… תנסי אולי להעלות לאתר כמו ZSHARE ולשלוח לי את הלינק, אולי הקבצים גדולים מידי…

 237. אילנה Says:

  עמיתושקה,תודהההה,קיבלתי,אלה מהממת.

  ארנוס,אנסה לשלוח שוב.

 238. SARI Says:

  עמית היי ליאון עובד אצל גיא פינס או חדשות הבידור..והוא היה עסוק בליווי הזוכים מהחמישייה..

 239. אילנה Says:

  בוקר טוב

  שיהייה יום נפלא,נעים ומהנה לכולנו.

 240. Amit Says:

  ערב טוב 🙂
  שרי, תודה על המידע, לא ידעתי שלאון היה מעורב בליווי הזוכים. מעניין לא ראיתי אותו בכלל.
  מה שלומכם? לא רגילה לשקט הזה 🙂

 241. אילנה Says:

  היי עמיתושקה
  אכן שקט כאן היום.
  אני כרגיל כבכול שנה עם ניקיונות פסח רק שהשנה יש לי את נוגה ומכאן שכל דבר קטן שאני יכולה לסיים תוך שעה אני מסיימת אחרי שעתיים 🙂

  לא ראיתי וקראתי על ליאון החמוד.

  ראיתי את סוף התוכנית של טקס בחירת מלכת היופי,אני לא אוהבת את הטקס הזה אך תמיד צופה רק בסוף להתעדכן מי נבחרה כמלכת יופי על מנת שלא יהייה לי חור בהשכלה 🙂
  אלה רן בחורה יפה,בהצלחה לה.

 242. michal Says:

  בוקר טוב

  מה שלומכם? נעלמתם.

  אילנה,
  את עושה את הסדר אצלך?

  לא ראיתי את טכס בחירת מלכת היופי אבל לפי התמונהבעיתון, הבחורה באמת יפה. דומהקצת לנעמה קסרי לא?

  יום טוב

 243. אילנה Says:

  צהריים טובים

  מיכלי,כנראה שנחגוג אצלנו את לילה הסדר.

  מלכת היופי יפה מאוד,די דומה לאמא שלה שבעצמה יפייפיה.

 244. SARI Says:

  היי לכולם,
  לא הייתי כאן כיוון שמיום ראשון השלמתי שעות שינה..לקחתי יומיים מהעבודה ופשוט נחתי\ישנתי…לא ידעתי שצברתי כזו עייפות ממש התמוטטות של הגוף.ואתמול והיום לחץ בעבודה-כרגיל..תמיד לחוץ…

  נחמד להיכנס ולקרוא ..אך נכון די ריק כאן.

  אצלי עלו כל מיני תחושות..אחדות מהן שלי עבור עצמי אך אחרות אחלוק כאן עימכם…היום בשיחה תמימה במשרד הבנתי כמה השפעה יש למישדרים המרכזיים ולעריכה של יורם זק…עריכה הורגת או בונה תלוי למי…שמעתי את "רצחו" את אופיו של עמיר ואת נופר ואיך היללו את ליהיא וג'קי..

 245. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  מה שלומכם ? מפנקת אתכם בשיר חדש ויפה של דנה לפידות – בגלל געגועיי, תהנו.

  http://www.youtube.com/watch?v=otjKMkQrAVI

  אילנה – אשמח לקבל תמונה של הנסיכה נוגה, trlvj@yahoo.com

 246. SARI Says:

  משימת המחוברים של סיון-השיחה שלה על עמיר…שווה להקשיב.

  http://www.justin.tv/bigbigbr/b/282033031

 247. SARI Says:

  לקט של נופר ועמיר..

  בתוכנית הבוקר עם דן שילון. http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season3-articles/Article-a575a2786160f21006.htm&sCh=26ec0ffef9fbb210&pId=55227376

  בדייט נופר ועמיר..http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/227/375.html?hp=7&cat=1010

  צ'ט קולי של הפיינליסטיים

  http://www.mako.co.il/cellular-download/Article-f20229e8c1cfe21006.htm

 248. אילנה Says:

  ערב טוב

  מ יוחדת,תודה על השיר.
  שלחתי לך תמונה מלפני שבועיים בערך,אשלח לכם תמונה עדכנית.

  שרי,סיפרו לי שביום שני לצילום התוכנית שתשודר היום היו מריבות קולניות ושחרור קיטור על פרידה.
  יורם,יגאל,דנה ועמיר הטיחו בה את כל מה ששמרו בבטן תקופה ארוכה.
  מעניין אם ישדרו לנו חלק.

  המשך ערב נעים ומהנה.

 249. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  אילנה – תודה. קיבלתי והשבתי לך.

  עמיתוש – מקווה שחגגת כהלכה 4 חודשים לאלה , נשיקות למתוקונת.

  מפנקת אתכם בשיר יפה של שיר לוי, "יום אחד תבקשי",תהנו.

  http://www.youtube.com/watch?v=0SqlPODDWwE

 250. ארנוס Says:

  כנראה גיליון "את" הקרוב יהיה מעניין, הנה באנר שראיתי באתר אנרג'י –

  איזו יפה שיפ!!!!

 251. SARI Says:

  ארנוס-איזה כיף..
  מי שיש לו את העיתון או משיג אותו..נשמח אם יסרקו אותו לכאן..את הכתבה על שפרה.

  אילנה,לא ידעתי על המהומה..אך צפיתי בתוכנית-לא נהניתי..ונתנו רק טיפונת מאיזו שהיא מריבה בין דנה לפרידה..אך היה כתוב שבמאקו ניתן יהיה לצפות בזה…כנראה פחדו למשוך עוד זמן מיותר על עונה מיותרת…

  מצד אחד אני חשה שהכל היה מבוזבז מבחינתי..אך מאידך אני יודעת שאין דבר מיותר אם אני מוכנה ללמוד מזה…וכיון שהתחלתי די לא מזמן גם לא להינות להקשיב לאלירז וגואל ומנחם בן..ותוך כדי זה חוויתי חוויות של אנטי כלפי כל העונה הזו וכל הדמויות השונות…אז מקווה אני ,שבפעם הבאה הרצון שלי להימשך פנימה למלכודת הריאליטי…יהיה רצון מוקטן בהרבה ואולי בכלל לא…אולי אצליח לוותר על יצר המציצנות שלי ואשאיר את הדיירים הבאים לעצמם…ואם אכן ככה יקרה יודעת ,שלא אצפה במישדרים בערוץ 2 כיוון שהם עריכה מלאכותית לארועים שונים…וזהו…אולי זו בדיוק "המתנה" ,שהייתי צריכה כדי להפסיק לצפות…אם כן אז המון תודה.

 252. אבי Says:

  חלק א'. חלק ב' בשבת. תהנו:
  http://bbisrael.blogspot.com/2011/03/blog-post_4972.html

 253. אילנה Says:

  אבי,תודה על הקישורים.
  אתמול ראיתי את חלקה הראשון של תוכנית ודי התאכזבתי.
  שטויות,לא מעניין וזלזול בצופים,לשם מה היה צריך לשדר בשני חלקים? להראות את דנה כעוסה ולהשאיר את הצופים בתחושה של כעס ורצון לצפות.
  כמובן שלא יראו לנו את כל המריבה הקולנית שהיתה שם כפי שכתבתי לכם.
  בדיוק כמו העונה הלא מעניינת והליהוק המבזה ככה שידור תוכנית הסיום.

  שרי,אני מבינה שאת עוברת הליך גמילה.
  אני אוהבת את האח הגדול ואמשיך לצפות ובתקוה שהאח הגדול 4 יהייה משהו שיזכיר לי את האח הגדול 1 אם כי זה לא נראה לי.

  שבת נעימה ומהנה לכולם.

 254. SARI Says:

  אילנה היי,
  כמו ,שסיפרתי כאן וגם לך בטלפון..איני מרוצה מהמון דברים לגבי העונה האחרונה..אך בעיקר מעצמי..כיון שאני מספיק חכמה וראיתי מההתחלה,שזו אינה העונה שלי להיכנס חזק כפי שאני רגילה..אך נכנסתי ונשאבתי ובמבחן התוצאה התחושה היא של אכזבה.אכזבה מהליהוק…מנמניפולציות הרגשיות,שאני מאפשרת לתוכנית טלויזיה להשפיע עלי..ומהמחשבה שאני מהעמדה שלי ממש מסוגלת לשנות משהו..מלבד להעשיר מישהו בכסף היקר שלי…למזלי כלכלית השקעתי רק 30 שח..שזה כולל דנה ועמיר..אז לפחות כאן הכל בסדר.
  התחושות שלי הן של מעין גמילה..את צודקת אילנה…לא קראתי לילד בשמו..אך זו גמילה מבחירה…

  אנחנו נכנסים לעונת האביב ועימה תקוות להגשמת חלומות..בני הצעיר אמור להירשם לתיכון בקרוב..והבכור מקווה שיעבור בהצלחה את הציונים בכיתה י"א ,כך שלא יאלץ ללמוד קורס קיץ במקצוע ,שאינו אוהב…אז הרבה אנרגיה חיובית אליהם כעת וגם הצעיר שלי יחגוג תוך חודש יום הולדת 15..וחודש אחריו אני…אני מתקרבת למספר עגול..אחגוג השנה-49…אז כן החגיגות,האירועים..המחשבות והחלומות..הכל רץ בראש…וזה עוזר לצאת מהמקום של "האביר הלבן" שאני לוקחת לעצמי תפקיד כל עונה של האח הגדול…למען דייר זה או אחר.

  אני מאמינה שעד העונה הבאה יעברו הרבה מיים בנהר חיי ויכול להיות שאם העונה הבאה תהייה ליהוק טוב ,אולי אשאב לשם שוב…אך מקווה שמקומות פחות טוטאליים….

  אתמול צפיתי בעובדה..הדמעות לא חדלו מלזלוג..פשוט אסון נוראי -מותם של הצוערים של השב"ס אסון הכרמל.

  ובנתיים ספושבוע של שרב ,שבעקבותיו צפוי לרדת אולי הגשם האחרון..

 255. SARI Says:

  אילנה,אין כמו האח"ג מס' 1…
  הייתי נאיבית באותה תקופה וגם הדיירים.
  לא היכרתי את המודל הזה קודם..ובהמשך העונות נהיו אחרות..הדיירים החדשים לומדים כמו למבחן.."מה עבד בעונה קודמת לזוכה..?"ולנסות להגיע "מוכן…"

  ראי עובדה התשובה של ג'קי אמש לגבי השיחות עם הכבש..!המודעות למצלמות!

 256. מ Says:

  אחה"צ נעימים ושבת שלום לכולם.

  עונג שבת אמיתי : שפרה במגזין "את" שצורף למהדורת סופ"ש של "מעריב", תהנו.

  http://www.zshare.net/download/88502124c4beea1b/

 257. אילנה Says:

  שבת שלום

  מ יוחדת,תודה על הקישור אך איני מצליחה לפתוח 😦

  שרי,תהני מכל מה שאת אוהבת ובלי חשבון.

  שבת נעימה ומבורכת.

 258. תיתוש Says:

  שבת שלום חברים יקרים שלי:)

  ממוש יקרה תודה רבה אבל גם אני לא מצליחה להוריד את הקובץ. אם את יכולה בבקשה תעלי אותו לאתר אחר. תודה מראש 🙂

  אילנוש מה שלום נוגה?

  חיבוק גדול ואנרגיות חיוביות לכולם

 259. SARI Says:

  אילנה-תודה.
  מה שלום נוגה.איך היא היום כשבועיים לאחר לידתה..נשמח לתמונות.איך ענבר ?איך אתם?
  עמית-האם את צופה במירוץ למיליון עונה 18?אני נהנית מעונה זויחסת,יותר מהקודמתושמעתי..או נכון לומר קראתי שחתמו שתהיה גם עונה 19…אז איזה כיף..

  בישראל אמורים לצלם בקרוב את המירוץ עונה 2…

  אמרתי בעבר..אני אוהבת תוכניות טיולים עם תחרות ופרסים..

  מישהו צופה בתוכנית הביל החדשה של מודחי האח"ג ומאסטר שף?לא ראיתי שובוע קודם הייתי באח"ג…אך זה נשמע מענין…

 260. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  קישור חלופי לכתבה של שפרה ממגזין את, תהנו.

  http://www.sendspace.com/file/yl1i7s

 261. תיתוש Says:

  תודה ממוש עכשיו הצלחתי להוריד ולחלץ 🙂

 262. תיתוש Says:

  שרי אני ראיתי שבוע שעבר את תוכנית הבישול. לא היה מעניין. בהיקר היתה תוכנית של פליטי ריאליטי היה משעמם

  חבל שבמירוץ למיליון אמריקה אין תירגום גם אני אוהבת את המירוץ ובכלל אני אוהבת תוכניות ריאליטי 🙂

 263. מ Says:

  הודעה לסרבלים הכולים, נא להעביר את שעון הבלוג שעה אחת קדימה,תודה.

 264. תיתוש Says:

  קראתי את הכתבה על שפרה והשאלות ששאלו אותה ואהבתי את התשובות שלה. אני מתגעגעת אליה 🙂

 265. SARI Says:

  הי מ-תודה.
  תיתוש-חבל שהתירגום עוצר בעדך..לצערי,לא מתרגמים זאת…למרות שהאנגלית קלה מאוד.
  אני בטוחה שתהני.

  תיתוש-תודה לגבי תוכנית הבישול…די מה שחשבתי בעצמי כשראיתי פרומו…אני אוהבת את אייל שני וחיים כהן במטבח.

  איזה כיף שהאח"ג נגמר אני במרתון סדרות שאני אוהבת ולא ראיתי כ-שלושה חודשים…וספרים איזה כיף יש זמן גם להנאה הזו.

 266. אוריתי Says:

  שבת שלום,
  ממוש תודה על שהעלית את הכתבה. תמונות מהממות. אולי שפרה רוצה לקדם את ספרה ולכן הסכימה לפתוח את ביתה.
  האורחים הלכו ואני בדרכי למיטה. כולי חבולה וכואבת (קצת הגזמתי), החלקתי היום במטבח כשידי עמוסות בצלחות ובנסיונותי ליצב את עצמי ולא ליפול עם כל הצלחות נחבלתי ביד, במרפק ובגב. מקווה שהכאב יחלוף עד מחר.
  לילה טוב וחלומות פז לכולם 🙂

 267. תיתוש Says:

  שרי אני אשמח להמלצות על סדרות אפ תרגום או שאת יודעת שיש תירגום שלהם באתרי תירגומים. גם אני לא רעיתי כמעת ארבעה חודשים 🙂

 268. תיתוש Says:

  הוי אוריתיס מקרידה איזה מזל היה לך. אני מקווה שלא קרה לך כלום ובאמת אלה רק מכות חצניות ושלא נסדק לך כלום.
  שולחת לך חיבוק ענק ואנרגיות טובות ללילה ללא כאבים
  לילה טוב לך וחלומות על משרתים שעושים לך את כל העבודה ואת רק צריכה להסתכל עליהם 🙂

 269. אבי Says:

  מ' תודה על הקישור.
  אוריתי-תשמרי על עצמך.
  שבת שלום לכולם.

 270. michal Says:

  מ'

  תודה על הקישורים. שפרה מדהימה

  שרי
  את מאוד מחמירה עם עצמך. נשאבת לתוך האח הגדול כי את אוהבת ומתעניינת באנשים. היית חיננית באופן ההתייחסות שלך למתרחש בבית האח. אל תכעסי על עצמך.

  לכולם\שבת שלום ולילה טוב

 271. SARI Says:

  היי לילה טוב,
  אני ישנתי שנ"צ ארוך,אז איני מצליחה להירדם.
  תיתוש יש סדרה שאני מאוד אוהבת..מתחת ופסיכולוגיה גם יחד והיא מתורגמת ..קוראים לה "מחשבות פליליות.."
  באתר הזה הסידרה יורדת עם פרקים מתורגמים…לרוב אין חובה לצפות ברצף,כיון שכל פרק עומד בפני עצמו…אך לרוב יש איזה "חוט" שמחבר…
  http://www.idown.me

  תנסי-אולי ימצא חן בעיניך..אני בזמנו לאחר העונה הראשונה\או אולי היתה זו השנייה של האח"ג..צפיתי בכמה עונות ברצף…והיום השלמתי 3 חודשים אני בפרק שיצא השבוע..מיד…

  אוריתי-אני מקווה שאכן זו פגיעה חלשה ושאת בסדר-בכל מקרה רפואה שלמה!

  מיכל-תודה על אשר כתבת.
  משום מה דוקא פעם עולים בי הרגשות הקשים הללו..אך הם יעברו.בעונה 1..נשארתי במין היי המון זמן-"הטובים" ניצחו…ובעונה 2-מיד אחכ -התגעגעתי ללילות של שיחות הלילה בין אלין ואלירז..אך גם רציתי את חיי בחזרה ואילו העונה..לא בא לי לקרוא או לדעת כלום על אף אדם מהתוכנית…למעט אולי קצת על עמיר..אך ממש מעט..מוזר אך זה המצב.

  בכל מקרה -תודה ,מיכל.

 272. Amit Says:

  שבת שלום לכולם
  עוד לא הספקתי לקרוא את הכתבה על שפרה. אני אעשה זאת היום. תודה ממצ'וק על הקישור להורדה 🙂
  שרי, אני צופה במרוץ למליון איך לא? אני מאוד אוהבת למרות שהעונות הראשונות היו יותר מעניינות ומרתקות…משום מה הם לא מקשים עליהם יותר מדי כמו שפעם או שזה כבר עניין של הרגל..בכול אופן, אני כבר מתה לראות את העונה החדשה של הגרסה הישראלית. ללא ספק יהיה מרתק!
  את הסדרה מחשבות פלליות אני מכירה. בהחלט סדרה מרתקת ומעניינת מאוד אך לא לבעלי לב חלש הייתי אומרת…לפעמים אפילו אני מתקשה לצפות שיש מקרים מזעזעים אך באמת שהסדרה מעניינת מאוד ולכן אני מצליחה להתגבר על הפחד והזעזוע.
  אצלנו התחיל אמריקן איידול,אומנם כבר כמה שבועות שזה רץ אבל מזה משנה אם אפשר לראות מוקלט. יש שופטים חדשים והתוכנית בהחלט שומרת על רמתה ויש מתמודדים מאוד מוכשרים. נראה אם אני אצליח לראות כוכב נולד הפעם.
  ממצ'וק , אלה-לי שלי מקסימה . מקשקשת ומשחקת עם הידיים . כיף אמיתי 🙂
  יום הולדת 4 חודש עבר בהצלחה רבה!
  אילנוששששש נוגה מדהימה!
  המשך יום נעים לכולם ושבוע טוב שיהיה !

 273. ארנוס Says:

  תודה מ' על הקישור, רציתי לסרוק אבל לא הספקתי…
  לא יאמן כמה שיפי יפה, מה זה התמונות האלה?
  אני מת שיצא כבר הספר, מקווה שלא ימשכו אותנו עוד הרבה זמן.
  ניסיתי לסדר את השעה בבלוג (ע"י הזזה שלנו לאזור זמן אחר, הזמן מתעדכן אוטומטית מהאינטרנט ואי אפשר לשנות את השעה ישירות).

 274. תיתוש Says:

  ערב טוב חברים יקרים שלי 🙂
  ארנוס תשאל את ברוש היא העבירה לנו את השעון כשהיה שעון חורף.

  שרי תודה הורדתי עכשיו כמעט את כל העונה הראשונה חוץ מכמה פרקים שהיו פגומים והיא אפשר להוריד אותם באתרים הישראלים

 275. ירין Says:

  צפיתי בעונה הראשונה מחדש ממש במקביל לעונה השלישית, כל שבוע התיישבתי מול המחשב וצפיתי בשני פרקים.
  אין מה לומר – זו עונה שאין שניה לה.
  כל רגע מרגש וכל הדחה מפתיעה, על אף העובדה שהכל כבר ידוע והפרקים הפכו לסוג של קאלט בשבילי.
  ההפקה יכולה להמשיך ללהק גימיקים, לארגן טוויסטים פרובוקטיבים, להרים תפאורות מפוארות למשימות – אבל אף עונה לא תוכל לקסם הראשוניות של העונה הראשונה ושל הזוכה הנהדרת.
  לכן, כל כך שמחתי להתקל בשפרה על גבי העיתון ולקרוא בשקיקה את הראיון (הגיליון צורף חינם למנויי מעריב).
  כיף להמשיך לשמוע ממנה ולראות את כל האושר שממלאת אותה המשפחה החדשה והדרך שהיא סוללת לעצמה (והיא נראית, כרגיל, נהדר).
  מחכה לשים את ידי על עותק של הספר, ברגע שהוא יצא לחנויות הספרים.

  שבוע טוב 🙂

 276. בר Says:

  ערב טוב לכולם!!!

  ירין, ברוכים הבאים לבלוג "החברים של ויק" 🙂

  מ', תודה רבה על הכתבה של שפרה…

 277. בר Says:

  תיתוש- ארנוס סידר את השעה והיא בסדר גמור, כרגע 21:22 וזה מה שמראה השעון בבלוג. תודה ארנוס 🙂

 278. תיתוש Says:

  שבוע טוב חברים שלי 🙂

  ירין איזו הפתע שנים לא היית בבלוג שמחה לשמוע ממך 🙂 כמובן שאין כמו העונה הראשונה וכמו שפרה וחבורתה. במיוחד ראינו את זה בעונה הגרוע האחרונה שהיתה. גם אני מחכה שהספר של שפרה יצא נראה לי שיהיה מעניין

  ברוש יקרה תודה. תודה גם לארנוס על שינוי השעה בבלוג 🙂

 279. אוריתי Says:

  שבוע טוב,
  תודה לדואגים לשלומי, אני בסדר מלבד כאב קטנטן בגב, יצאתי בזול. נחתי לי כל היום, והיה כיף. סוף סוף סיימתי שרשרת אחת מהשתיים שהוזמנו, מקווה שהשנייה תתיים מהר יותר. שרי, לא שכחתי, אני גרועה בלצלם ולהעלות תמונות, מקווה להגיע לזה ולשלוח לך תמונות של ה "יצירות " שלי.
  צפיתי די בחלחלה בשובו של האח הגדול, לא דרמתי כמו שהפרומואים ניסו להראות. הכל היה די צפוי, אולי היה שם יותר כעס ומהומה אבל צונזר.
  נזכרתי באיחוד הנורא בסוף העונה הראשונה, איזה רגשות התוכנית העלתה בנו, ממש סבל פיזי 😦 . כשאני נזכרת בזה אני כל כך שמחה שניגמלתי ולא עברתי את סערת הרגשות ההיא. שרי אני מקווה שגם את תיגמלי ותצפי בתוכנית בשלווה כמו בכל תוכנית אחרת.

 280. Amit Says:

  אוריתי אני שמחה שאת מרגישה יותר טוב ומקווה שהכאב הקטנטן בגב יחלוף לו במהרה! לא היית צריכה להמנע מלהפיל את הצלחות על הרצפה…מה חשבתי שאת יווניה?! יאסווווווו והעיקר הבריאות 🙂 מה לא?
  הצלחתי לראות גם כוכב נולד וגם את האח…היה מאוד מצחיק ומשעשע, אני מאוד נהנתי. מדהים שהם עדיין שם כולם לא יצאו עוד מהסרט הזה…מילא החמשייה אבל כול השאר?! הזוי.
  הצלחתי גם לקרוא את הכתבה על שפרה. תמונות משגעות משגעות!!
  התאכזבתי קצת מסוג הראיון,שאלות ותשובות קצרות…לא שאלו שאלות ענייניות כגון התפתחותה המקצועית,תוכניות לעתיד, עיסוקיה כיום…די סתמי אבל נחמד.

  שבוע טוב ונעים לכולם.

 281. Amit Says:

  שכחתי להוסיף,שגם אני כמו שפרה חושבת שג'ניפר לופז מדהימה!! מומלץ מאוד לצפות באמריקן איידול העונה,השופטים מדהימים והמתמודדים לא פחות. כדאי כדאי 🙂

 282. SARI Says:

  ,
  השבוע הלכו הביתה מהמירוץ הם והבן החרש מעונה אחרת..פחות אהבתי אןתם בעונה ההיא,אך תמיד התפעלתי מהאי רצון של הבחור לוותר לעצמו..לא רצה להיכשל..למרות הקשיים..והפעם הזו שוב לא הצליחו.מסקרן אותי מי יוביל קדימה.

  כוכב נולד או אמריקן איידול…איני צופה יותר בתוכניות הללו..רק מציצה לפעמים..

  מחשבות פליליות…כן יש פרקים לפעמים קשים ,אך לאחר 6 עונות -התרגלתי..

  שבוע טוב לכולנו!

 283. אילנה Says:

  בוקר טוב ושבוע טוב ומבורך

  לכל השואלים,נוגה מקסימה ואני מאוהבת 🙂

  אוריתי,צר היה לשמוע שמעדת,אני מקווה שאת חשה בטוב,חיבוק ענק.

  מ יוחדת,תודה על הקישור לכתבה,כרגיל קראתי בשקיקה ונהננתי מהראיון ,שפרה מדהימה ואני כה שמחה שהיא מתרחקת מהביצה הטובענית וכל מה שקשור לאח.
  אני מחכה שהספר ישווק,נדמה לי שזה אמור לקרות בפסח.

  ירין יקרה,ברוכה השבה אלינו,מה שלומך?
  את צודקת ,אין כמו העונה הראשונה 🙂

  בנוגע לאמריקן איידול,אצלי בבית כולם צופים בתוכנית,המתמודדים שם מוכשרים מאוד ואני נהנית .

  שיהייה לכולנו שבוע מבורך ובשורות טובות.

 284. ירין Says:

  הו, אני חושב שלא הצגתי את עצמי כמו שצריך ונוצר בילבול.
  אני דיי קורא סמוי כאן תקופה ארוכה, לא יצא לי ממש להגיב בבלוג, אבל כן לעקוב.

  בכל מקרה, שבוע טוב 🙂

 285. תיתוש Says:

  צהריים טובים חברים יקרים שלי 🙂

  אילנוש אני בטוחה שגם הנסיכה נוגה מאוהבת בסבתא אילנה ובטח היא אומרת לעצמה איזה מזל שקיבלתי את ההורים והסבים והסבתות האלה 🙂

  אוריתיס מי ארמנה אני מקווה שהתעוררת הבוקר בלי כאבים מכלל ושאין לך סימנים בגוף. אנחנו יודעים שאת יווניה רק התבלבלת הצלחות היו צריכים להיזרק לריצפה ביעדייך. אנא ממך הקפידי בפעמים הבאות כשיש לך צלחות ביד תזרקי רק אותן 🙂

  חחחחחחחחח ירין סליחה על הטעות היתה לנו בבלוג בחורה צעירה בשם ירין והרבה זמן היא לא ביקרה בבלוג אז חשבתי שזאת היא 🙂
  לא נורא ברוך המצתרף לכותבים בבלוג. נשמח אם תמשיך לכתוב על כל דבר שבה לך 🙂

 286. תיתוש Says:

  חיבוק גדול לכולם אוהבת אתכם 🙂

 287. אוריתי Says:

  תיתוש ועמיתוש כנראה התבלבלתי 😀 , הייתי צריכה לזרוק את הצלחות על הרצפה.
  בכל אופן, הכל בסדר וההוכחה היא שחזרתי עכשיו מהמשרד ואני הולכת לשיעור התעמלות.
  אילנה, נגה מתוקה אמיתית , תמשיכו לבלות יחדיו, ולא נורא אם השנה הבית יהיה פחות מצוחצח בפסח.
  חיבוק גדול 🙂

 288. אילנה Says:

  ירין,ברוך בואך אלינו ולהפוך מסמוי לפעיל בבלוג.
  סליחה שטעינו וחשבנו שאתה ירין עלמה צעירה שהיתה כאן 🙂

  מה דעתכם "היכל התהילה"?
  מי הזמרים שיכנסו לבית האח בחודש מאי?
  כאוהבת שירה עברית בטוח שאהנה מאוד.

  לילה טוב יקירים,חלומות טובים ומתוקים.

 289. SARI Says:

  בוקר גשום לכולנו,
  מה זה "היכל התהילה"?

 290. michal Says:

  בוקר טוב

  מזג אויר מטורף

  שיהיה כייף

 291. תיתוש Says:

  צהריים טובים חברים יקרים שלי 🙂

  שרי איכל התהילה זאת תכנית שתעלה בערוץ 24 מין מיני ריאליטי שיצולם בבית האח הגדול עם זמרי עבר כמו אריק סיני אפריים שמיר יגאל בשן אילנית וכו……

  אילנוש מהשמות שבנתיים עלו אני אשמח לראות את אילנית ויגאל בשן 🙂

  חיבוק גדול לכולם 🙂

 292. בר Says:

  פפראצי ברשת- פפראצי של שפרה
  http://reshet.ynet.co.il/Shows/Paparatzi/videomarklist,181262/

 293. תיתוש Says:

  בורוש יקרה תודה על הקישור שפרה נראת יפה ורזה מאוד 🙂

 294. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  שמעתם את החדשות? יורם זק נזרק…

  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/229/000.html?hp=1&cat=478&loc=6

  בר – תודה על הקישור. תמיד כיף לראות את שפרה.

 295. תיתוש Says:

  כן ממוש אני שמעתי על זה :). יופי אני שמחה אני מקווה שהעונות הבאות של האח הגדול יהיו על רמה יותר גבוההמ העונה האחרונה

 296. SARI Says:

  תיתוש תודה לגבי "היכל התהילה"-אני אוהבת את שלמה ארצי מאוד,אבל הוא לא יהי נכון?אילנית מקסימה וכן גם יגגאךל בשן..אריק איינשטיין מקסים אך גם הוא לא יהיה,אינו אוהב להופיע כ"כ בימים אלה..וואו לנו יש "אוצרות" בדמויות של זמרים טובים…אם ככה יהיה מענין!

  לגבי יורם זק..בשנייה הראשונה רציתי לשמוח על הבחירה שלו לעזוב..אך אחכ אמרתי לעצמי שזה לא במקום,כיון שהוא אכן עשה עבודה טובה..ברוב הפעמים השידורים היו מוצלחים…ואלמלא היה נתפס בשידור אולי לא היה פורש…אני הייתי מעורבת רגשית ולכן "נפגעתי" ו"נעלבתי"…אך רוב המדינה לא היתה כמוני ומבחינתם העבודה שנעשתה היתה מצוינת….לי קשה "להבין" איך אדם ,שאמר שהמטרה שלו לשמח אנשים במדינה בוחר לגרום לדיירים מסוימים שסומכים עליו בסיטואציה שהם חיו בה ..סומכים עליו שיוציא אותם הכי טוב שניתן ולא יעשה להם רצח אופי…יורם זק הוא מאלה שהחליטו שצבר הולך למרות שקופרמן טען אחכ שזה היה מוקדם מידי…זק הוא בין אלה שמקדמים דייר או מעיפים דיייר…אך יש ליורם זק כאלה קרדיטים על עבודות קודמות..ואני אישית מסוגלת לקחת זאת בפרופורציה..הבן אדם שחוק..טוב שיוצא לחופש מהתוכנית…מענין מי יהי הבא בתור וכיצד יכנס לנעליים הגדולות הללו…כיון שמקצועית יורם זק הוא בין הטובים.

 297. SARI Says:

  בר-היכן מוצאים את כל הלינקים הללו של פפראצי…מהימה שפרה נראית טוב ..מי זו הדודה של התינוקת…בת שבע או יסכה?מענין….למה שפרה מתלבשת בזמן האחרון במין שמלות "דוסיות כאלה…"אהבתי אותה לבושה חופשי יותר…

 298. אילנה Says:

  בוקר טוב

  בר יקרה-תודה על הקישור .

  מ יוחדת תודה על הקישור,אני חושבת שפרישתו של יורם זק קשורה לפליטת הפה .
  אין ספק שהוא מוכשר מאוד וקולו מרגיע אך טוב שהוא יוצא לחופשה או עוזב.
  לדעתי צריך להחליף עורך ובמאי אחת לכמה תוכניות.

  שיהייה לכולנו יום נפלא עם בשורות טובות ומשמחות.

 299. michal Says:

  בוקרטוב

  את העונה הראשונה של האח הגדול ערך רן תלם (שלא ממש אהב את צבר). אם אתם זןכרים, כשצבר יצא וחבריו "נשברו", איתי אמר לצבר, תדבר עם ר' ותגיד לו שישים לב לשפרה.

  יורם זק היה חייב לעזוב אחרי פליטת הפה שלו. אני יודעת שהוא נחד והדיירים אהבו אותו. אבל קשת לא יכלה להרשותץ לעצמה להשאיר אותו.
  בטוחה שימצא את מקומו בתעשייה.

  אילנה,
  מה שלום נגה? אני לא קיבלתי תמונות. בטוחה שהיא גדלה והופכת להיות מקסימה בכל יום יותר ויותר.

  לכולנו
  המשך יום נעים

 300. אוריתי Says:

  צהריים טובים,
  מדהים איך כולנו זוכרים עדיין בדיוק מה היה בעונה הראשונה. כנראה שלוקח הרבה זמן להיגמל :-).
  גם אני חושבת שיורם זק היה חייב לעזוב, למרות שהגיע אפילו למסיבה הגדולה שעשו משתתפי העונה ושוב התחבק והצטלם עם דנה.
  המשך יום נהדר.

 301. מ Says:

  צהריים טובים.

  מיכל – תיקון קטן העורך בעונה הראשונה היה רועי עוז. הוא פוטר ע"י אבי ניר בסוף העונה

  עבר לרשת, ערך את פרוייקט מסלול. לאחרונה ,קראתי ששב לערוך עבור קשת אבל לא את האח הגדול.

  יום משובח לכולם.

 302. אילנה Says:

  מיכלי יקירתי,שלחתי לך,אשלח שנית מהבית.
  נוגה מקסימה! אין לי מילה שיכולה להביע את גודל אהבתי אליה 🙂

  זכור לי הייטב שצבר לא היה אהוב על העורך 😦

 303. ירין Says:

  מעניין מאוד העניין עם צבר, לא ידעתי עליו.
  במה התבטא חוסר החיבה של העורך לצבר? לא הרגשתי שצבר הוצג באור שלילי או עם עריכה מגמתית. בכלל, שחר דיי הוכיח את הכוח שלו בהצבעות כשהצליח לעקוף את שתי "אבני הג'נגה הלא חשובות" של המשחק.

 304. אילנה Says:

  ירין,נראה לך הגיוני ששחר קיבל יותר הצבעות מצבר?
  לא הגיוני,כל אוהבי שפרה ,היו רבים כאלה,סימסו לו כפי ששפרה ביקשה.
  בהפקה רצו להפריד כוחות,ידעו ששפרה בלי צבר תמריא מעלה.
  בנוגע לעריכה,אכן כן, פעמים רבות צבר הוצג באור שלילי.

 305. SARI Says:

  צפיתי הערב בפעם הראשונה בתוכנית של אילנית ומשה גלמין ודנה רון..הזמנה לחתונה…הערב אילנית נעדרה אך היתה דנה אחרת..מתוקה…דנה רון בסדר..בתיאוריה והמלצותיה,אך מאוד יודעת את ערכה..וזה "נוזל"מכל זוית…

 306. ירין Says:

  אילנה, זה באמת הרגיש מאוד לא הגיוני והזוי, אבל אני מתקשה להאמין שבאמת היה משהו לא כשיר בהכרזת התוצאות.
  מבחינה הפקתית ורייטינגית, זה דיי הימור להפריד בין שפרה וצבר בהנחה שזה יעשה טוב לשפרה במשחק – דווקא היה משהו גם מאוד שובה ונוגה בצד המאוהב-לא-נאהב של שפרה במערכת היחסים הלא-ממומשת שלה עם צבר, ההפקה הייתה מוותרת על הסיכוי שיהפכו לזוג בבית?

 307. Amit Says:

  עד כמה שזכור לי בהדחתו של צבר,גם שפרה היתה מועמדת להדחה ואף אחד מהבובלילים לא כך שכול הקולות של הבובלילים הלכו לשחר ולכן היו לו יותר אסמסים מצבר. אילו שפרה לא היתה מועמדת אולי הקולות שלה היו עוברים לצבר. בכול אופן, טוב שכך קרה אחרת הסוף היה יכול להיות אחר….

 308. ארנוס Says:

  ברבר תודה, שיפ נראית מדהים!!!

  ירין, ברוך הבא לבלוג!

 309. אילנה Says:

  מה שלום כולם?
  אני מאוד עסוקה עם נוגה הנסיכה והכנת הבית לפסח 🙂

  ירין,היו מספר השערות בנוגע להדחת צבר ,לעולם לא נדע את האמת.
  העיקר התוצאה הסופית שכה עמלנו עבורה.

  ציפור קטנה לחשה לי שתהיינה שתי תוכניות כ במתכונת האח הגדול ,האחת עם הזמרים והשניה בערוץ 10 ,יתכן ושתיהן תשודרנה 24 שעות ביממה.
  בתוכנית בערוץ 10 המשימות תהיינה שאלות טרוויה והיגיון והיא תעלה לשידור בחודש יוני.
  אני הולכת להתמכר חזק מאוד 🙂

 310. SARI Says:

  לילה טוב..
  אילנה כיף לנוגה שזכתה בכזו סבתא.

  אני בוחרת הפעם שלא להתמכר…אני ממשיכה בירידה במשקל ובעבודות שלי …ומשאירה לעצמי מעט זמן לילדים וקצת ספרים וטלויזיה…אז ממש לא בוחרת להתמכר הפעם…

 311. michal Says:

  היי לכולכם

  קצת קשה לי לישון אז, הגעתי לכאן.

  מ' את צודקת אבל ברור שזה לא היה יורם זק.

  אילנה, חיזקי ואימצי. ההכנה של הבית לפסח לא קלה.
  לפחות יעזרו לך עם הכיבוד?

  עמיתוש,
  אתם חוגגים יומיים, כמנהג חו"ל? זה לגמרי לא פשוט. איפה אתם חוגגים? מקווה שעם עוד חברים .

  הילדים שלי מגיעים לסדר ואני מאושרת. לאור זאת, בעלי ואני החלטנו לערוך את הסדר אצלינו.
  הילדים מגיעים לשבועיים.

  לילה/בוקר טוב

 312. אילנה Says:

  ערב טוב

  מיכלי, את מרבית ארוחת ערב החג אנחנו מכינים.
  אני מבינה שהילדים גרים בחו"ל,איפה?
  תהנו מהביקור ובטוחה שיהייה לכם כיף.

  שרי,העיקר שתהני מכל מה שאת בוחרת לעשות.

  אני אוהבת את ימי חמישי 🙂

 313. SARI Says:

  אילנה מה מיוחד בימי חמישי?ראיתי היום את התוכנית של מיכל דליות על הורים גרושים…לא נהניתי…מוזר לקרוא לנושא גירושים "הנאה"

  טרם התבייתתי על יום מסוים…קצת נוצר לי חלל לאחר האח"ג..אך יש בזה כעף.
  אילנה אני משתדלת לבחור בהנאה…אך לפעמים כבעבר..ההתמכרות גוברת…כרגע לא רוצה להיכנס לתוכנית שארוץ אחריה כל הזמן…לפחות לעכשיו.

 314. Amit Says:

  לילה טוב
  מיכלי, אנחנו נחגוג את ליל הסדר פעם אחת 🙂
  אנחנו מוזמנים לחברים ונחגוג שם יחד עם עוד זוג חברים וילדיהם.
  ילדייך חיים בחו"ל? היכן?
  יום חמישי זה יום שאהוב על הרבה אנשים בארץ שרי, הרי זה היום שאפשר להריח את סוף השבוע ובכלל הרבה אנשים לא עובדים בימי שישי. מתגעגעת ליום שישי בארץ…כאן זה יום רגיל לכול דבר.
  הערב הודחה באמריקן איידול המתמודדת ההכי טובה לדעתי 😦 כמה עצוב שזה הסוף שלה בתחרות…אפילו השופטים לא עיכלו את המצב. מקווה מאוד שאולי יחליטו להחזיר אותה . אולי יהיה גלגל הצלה כמו שיש בארץ?? הלוואי.
  שבת שלום חברים 🙂

 315. בר Says:

  סופ"ש מצויין לכל חברי הבלוג- הגלויים והסמויים 🙂

 316. michal Says:

  שבת שלום

  הילדים חיים בפילדלפיה אבל, יתכן ובקיץ יחזרו. בסן שחי מגיע גם כדי לגשש חזרה לארץ.
  אנחנו, כמובן, נשמח.

  היום הצטרפו עוד אורחים לסדר ונגיע ל-31

  מרגש אותי. מאז התאונה לא אירחתי. בעבר, הייתי "אחראית" על האירוחים ובדרך כלל, עשינו את יום העצמאות המונים היו מגיעים.

  שבת שלום

 317. בר Says:

  המגזינים של השבוע- שפרה מנצחת את שאר המגזינים של השבוע עם השער ב"את":
  http://fashionforward.mako.co.il/cover/4945/

 318. SARI Says:

  סופשבוע מקסים לכולנו!
  עמית-טעות שלי,אך תודה על ההסבר-משום מה חשבתי ,שאילנה התכוונה למשהו מיוחד בטלויזיה בימי חמישי…גם אני מאוד אוהבת את התחושות השונות כשמגיע יום חמישי,לצערי בזמן האחרון נאלצת אני לעבוד בימי שישי..אך מקווה בעתיד לחזור למצב של יום שישי יום כיף.

  עמית-מה קרה למירוץ למיליון…מאז פרק 6 איני מוצאת את התוכנית..האם היה פרק או שיש איזו שהיא דחייה?

  חברים סליחה על טעויות שונות,שלפעמים קורות לי בכתיבה…אני כותבת מהר ולא תמיד עוברת על מה שכתבתי ומתברר שלחצתי במקלדת על האות שליד…

  היום הייתי בישיבת צוות של הקבוצה עימה אני עובדת לא כדי לסגור את היום יום שלי אלא כדי לשים כסף בצד לשנים הבאות-קבוצת מרוולס ישראל…ובישיבה הביאו קליפים מסרטים וקטעים שעלו ביוטיוב..

  אחד הקליפים החזקים היה זה…

  ואילו האחר היה מהסרט "העבר זאת הלאה"-סרט ישן..אך בעצם עושה פריצת דרך בחשיבה של כולנו..שלי בטוח..

  אז למי שלא צפה בסרט…ענק-חשוב!

 319. Amit Says:

  מיכל, שיהיה בהצלחה לילדייך וסדר מהנה יחד עם משפחתך המורחבת.
  שרי תודה על הקישור לסרטים בהזדמנות אצפה.
  לגבי המרוץ, לא היה פרק שבוע שעבר. היה טקס חלוקת פרסי אקדמיה למוזיקת הקאנטרי. גם אני ציפיתי לראות עוד פרק והתאכזבתי שראיתי שזה לא יקרה. יום ראשון יהיה אני מקווה הפרק הבא(אצלנו לכול הפחות).
  שבת שלום חברים וסוף שבוע מהנה.

 320. SARI Says:

  עמית-תודה.חיפשתי וחיפשתי…אנחנו יכולים להוריד הפרק יום אחרי ארה"ב…אז ביום שני אשתדל להוריד ולצפות…אני סקרנית לאן הם יגיעו הפעם…כיף "לטייל ולהתחרות.."בעזרת התוכנית…

  עמית-שמתי רק לינק אחד..לגבי הסרט "העבר זאת הלאה"-זהו סרט ישן ואני הצלחתי להוריד אותו לאחר כמה שעות…יש לו המון משקל..אך ניתן לצפות בו מהספריות..או להוריד למחשב…פשוט סרט שחשוב לכולנו..גם לילדים-כל אחד רואה שם דברים אחרים מנקודת המבט שלו.
  בזמנו כשהסרט הגיע לארץלפני כעשור..היו קטעים שההתרגשות שלי והצורך בעשייה היו אדירים ,אך החיים נכנסו באמצע ולא בחרתי בסוף לעשות כלום…עכשיו שצפיתי שוב…אני כבר התפתחתי..השתניתי..ראיתי וחשתי דברים ומבינה הסרט ברמה אחרת מאז..

  אז המון הנאה!

  היום נרדמתי באח"צ והבנים שלי יצאו הערב לחברים …כך שאני והכלב צופים בסרטים ומשוחחים כאן על המחשב.

 321. אילנה Says:

  שבת שלום

  מיכלי, שמחה לשמוע שאת חוזרת לארח ובטוחה שתהנו ויהייה שמח.

  שרי,גם אני עכשיו לבד,כולם הלכו לנום ובאתח לומר שלום ולקרא חדשות.

  בר יקרה,תודה על הקישור,תמונת השער של שפרה יפה מאוד.

 322. SARI Says:

  היי אילנה,

  איך נוגה?ישנה ואוכלת כל שעתיים או יותר…?המון הנאה.

 323. אילנה Says:

  אהלן שרי,נוגה אוכלת,ישנה ומתוקה.
  עכשיו סיימה לאכול והלכה לישון עם הוריה 🙂

 324. SARI Says:

  אילנה,האם ענבר מתרגלת..או שהיא עדיין סומכת על אמא?אני כשילדתי הייתי גדולה מענבר. בת 32.אך ילד ראשון הוא ילד ראשון וחמותי מאוד רצתה לעזור..אך פחדתי שזו תהיה כניסה יותר מידי רצינית עבור לחיים ובחרתי להתגבר על הפחדים .למזלי אבי ילדי ,שהיה בן גילי,אך לחץ כמוני הצליח להבין אותי ולמלא יחד עמי את כל שצריך כדי "שהעגלה" תתחיל להתגלגל…כלומר נהפוך להורים עם נסיון…המקלחות הראשונות עם הילדים לא היו משהו ועוד אחכ הברית וכל האיזור והטאבור…בקיצור "חוויות מהסרטים."

  אז איך ענבר ובעלה?האם הם "צוברים" נסיון..או לחוצים?

 325. אילנה Says:

  היי שרי,ענבר ועירא נהנים,מנסים הכל לבד ודי מצליחים,אפילו מקלחת החלו לעשות לבד ואני רק צפיתי.
  אך בא לי לפנק אותם וממש כיף לי שהם כאן,כשירגישו שהם ממש יכולים לבד הם יסעו הביתה.

  ירי הפצמ"רים בדרום מדאיג,כמעט כל ישובי הדרום חיים בפחד.
  מאחלת לשקט ושלוה.

 326. SARI Says:

  היי אילנה,אני מאושרת בשביל ענבר נגה ועירא…איזה שם מיוחד יש לאבא של נוגה…!אני בטוחה שאת אחרת מחמותי,מההיכרות שלנו את מחבקת ועוטפת,אך לא חונקת..הכי כף להם…לי זה לא היה בנמצא…אמא שלו עד היום נדחפת..לא לעיניני יותר כיון שאיני בתמונה..לפעמים רציתי את האפשרות להרפות מעצמי ולתת לאחרים אך לא סמכתי עליהם שיתנו לי המרחב ,שאת מאפשרת לזוג הצעיר-אז המון אהבה ממנ.

  הדרום מפחיד..אצלנו בעסק מחר צפויה להיות מצגת דולה באשדוד ..לא בטוח אם יגיעו אנשים.

 327. michal Says:

  שבת שלום

  המצב בדרום נוראי. נראה כי הולך להיות מבצע קרקעי ואנחנו נחזור לתקופות היותר לחוצות.

  המעגל הזה של מבצעים ומלחמות כבר מתיש.

  הרצח של ג'וליאנו מר רק חיזק את היאוש. נראה כי אין תקווה לפתרון הסכסוך הזה.

 328. SARI Says:

  ?מישהו חש ברעידת האדמה היום

 329. michal Says:

  חברים

  מה שלומכם?

  תיתוש,
  איפה את מתוכננת לסדר?

 330. אילנה Says:

  בוקר טוב

  מה שלומכם?

  אתמול היינו בחתונה בבנימינה…מי מתחתן שבוע לפני פסח? אין התחשבות …:-)

  מיכלי,המצב בדרום יכנס לרגיעה מסויימת ואחר כך יחודש הירי,לא נראה שיש איזה פתרון קסמים כי פשוט אין עם מי לדבר,הרשות ואירגונים רבים שכל אחד מהם מחליט החלטות ומבצע.

  שיהייה לכולנו יום נעים ומהנה.

 331. michal Says:

  אילנה,

  שבוע לפני פסח זה עוד התחשבות.
  לנו יש חתונה אחת ביום רביעי בערב וחתונה שנייה בשישי בצהריים.
  זה חוסר התחשבות.

  לי יש "תירוץ" אני לא הולכת.

 332. אילנה Says:

  ערב טוב

  מיכלי,חתונה ביום שישי בצהריים זה באמת מוגזם.

  ראיתי בלאישה תמונה של עמליה המתוקה מתוקה,היא דומה לשפרה.

 333. Amit Says:

  היי לכולם 🙂
  אילנושש יהיה מעניין לראות את עמליה גם 🙂 יש לך סורק במקרה?
  אצלנו התחיל כנראה הקיץ, ימים חמים עוברים עלינו…לא נורא, נתרגל 🙂
  תיתוששש איפה את? התגעגעתי.
  היום הייתי בשני מודל סדר. פעם הכיתה של אלעד ופעם של יוני…היה נחמד אבל קשה עם אלה, לא היה לה יותר מדי סבלנות..לכמה הגדות כבר אפשר להקשיב 🙂
  ערב טוב

 334. michal Says:

  היי עמיתוש

  אלה עושה את מצוות קריאת (ולמידת) האגדה כהילכתה. ממש מהמחמירים….

  מה שלומך?

  תיתוש\ גם אני קוראת לך. השמיעי קול.. גם קוקוריקו תרנגול מספיק.

  שרי,
  מה איתך?

  לילה טוב

 335. SARI Says:

  היי לכולם לילה טוב!
  היום היה יום ארוך בעבודה ההיתי כמעט 12 שעות..נכנסתי ב- 10 בבוקר ויצאתי ב- 5 דקות ל 22 בלילה..פשוט לחץ.הציבו לי מטרות לחוצות..עד סוף החודש..וזה בסדר בנורמל..אך כיון שכ"כ הרבה דברים לא בסדר בתיקים…וגם יש "חומר" שאיני מכירה..אז בחלק מהנושאים לוקח לי זמן ללמוד ולהבין..וגם קצת להשתדל ולא להראות שאיני ממש יודעת את זה…למרות שלא שיקרתי בראיון פשוט לא בדקו האם אני מכירה זאת..וכעת אני צריכה במהירות נוראית להתגבר על המון….אבל זה רק לטובה-זה יוציא ממני את המקצועית שבי בצורה הטובה ביותר והתחנה הבאה בחיי תהייה בע"ה עם שכר שאכן מגיע לי וגבוה יותר מאשר שכר העבדים שמשלמים במשרד רו"ח.כל עוד אני לוקחת זאת כתקופת לימודים…אז עם כל הקושי הכלכלי…יש רווח אחר שאני משיגה..מקצועיות משוייפתבצורה הטובה ביותר..אין רזומה טוב יותר מזה עבורי…

  אז עם כל העייפות הזו מחד האדרנלין לכשהגעתי הביתה היה גבוה מאידך ולכן צפיתי בטלויזיה…ראיתי בערוץ ההיסטוריה את המבצע של תפיסת אייכמן והבאתו למשפט בישראל-פשוט מדהים!

  עמית-נחמד לשמוע \לקרוא על אלה ועל חוסר הסבלנות שלה..והברור לנו מאוד למה קשה לה…אך לפחות הספקת להיות אצל הילדים האחרים שלך כדי שלא יחושו שאלה תופסת את אמא עבורם…אני מדמיינת לי את אלה והאחים שלה עפ"י הסיפורים שלך…נחמד.

  איך היה המירוץ…הבן שלי הוריד לי הפרק אך אני די עייפה כעת מחר שוב יום ארוך…אין מה לעשות המע"מ נפל על יום שישי אז עובדים בלחץ…

  מיכל איזה "תירוץ" מצאת לך…?

  שיהיה במז"ט לכל הנישאים למינהם-שניפגש רק בשמחות!אמן!

 336. michal Says:

  שרי,

  זה היה בציניות.

  נכות זה דבר קשה אבל לעיתים, אפשר להשתמש בה כתירוץ לאי שיתוף פעולה.

  אני כמעט ולא הולכת לאירועים. מאז ומעולם לא השתגעתי על זה ועכשיו אני ממש נמנעת. זה לא עושה לי טוב ואני הגעתי למקום שאני עושה רק מה שטוב לי.

 337. SARI Says:

  מיכל,
  הבנתי את הציניות מההתחלה..רציתי רק להבין על מה היא "יושבת"…גם אני לא חביבה של ארועים גדולים או קטנים אפילו ארוחות חג כשאיני מלווה בילדי אני בוחרת להישאר בבית..מממש לא אוהבת את כל המינגלינג הזה..מחפשת שקט..

  עמית-צפיתי בפרק של המירוץ ולא התאכזבתי כשהזוג שהודח היו האב והבת האלה..לא היתה לי חיבה כלשהי לאב הזה בסיבוב הקודם עם ההתעצבנויות שלו השונות ובכך שהפריע לבת שלו להינות..הפעם היה קצת יותר סובלני או שהיא כבר למדה להכיר אותו ועבדה חזק יותר כדי להצליח…המילים שלו בסוף הרשימו אותי מאוד…היא מתוקה בעיני….הזוג שאני אוהבת ..די מוזר אך אלה הצמד הגותי הזה..קצת פריקים בעיני אך מיוחדים מאוד..יש שם המון אהבה..אני מחבבת את האב האמריקאי והבת..וגם האחיות הכושיות נחמדות…אני מאוד מחבבת את 2 הגברים בסגנון הקאבויי….איני רואה כאן חברות כלשהי בין הזוגות השונים.

  בישראל יצאו לדרך לפני כשבועיים נדמה לי ש- 11 זוגות למירוץ למיליון 2…הם יחזרו בסיום 28 ימים מיום היציאה…מענין יהיה לצפות בזה…לגירסא הישראלית אני מחכה לראות מי יוביל מי יהיה מאחור……כיוון שתמיד יש כאלה.. מסקרן אותי…

 338. Amit Says:

  הי שרי,
  כן, האבא היה די מעצבן ולבת הגיע באמת להיות עם מישהו יותר חיובי אבל כנראה שהם היו צריכים לעשות זאת יחד כדי לסגול את המעגל ביניהם. גם אני אהבתי את מה שאמר בסוף. הזוג הפריקי הזה עדיין לא מובן לי…האם את מבינה איזו מערכת יחסים זו? הרי הגבר נראה כמו בחורה מה שהופף אותו להומו לא? אז מה הוא עושה עם בחורה? אולי את תוכלי להבהיר לי את המתרחש 🙂
  גם הפעם אין לי פייבוריטים…את שתי השחורות אני לא מחבבת עוד מהעונה הקודמת שלהם, הן בזמנו הסתכסכו עם האמא והבן החירש ולא אהבתי את הגישה שלהן. הבת והאב חמודים לא יותר מזה. לגבי המרוץ הישראלי, אם את אומרת שהם יצאו לדרך אז אבא שלי לא יהיה בין המשתתפים אם כך. עכשיו אני מגלה שהוא ובת זוגו עברו פעמיים אודישנים אבל כנראה שהחליטו שלא מתאים להם בסוף..החשיפה כבדה עליהם מדי. חבל דווקא התלהבתי שאולי הם ירוצו למליון 🙂

 339. SARI Says:

  היי עמית…מה השעה אצלך כעת…אצלנו-23:30…

  לגבי המירוץ הישראלי..הנה ציטוט.."]. צילומי העונה החלו בראשית אפריל 2011 והיא עתידה לעלות לשידור באוקטובר שנה זו …..

  לגבי המירוץ האמריקאי..הזוג הגותי הזה מוזר אך גם מיוחד..2 הצדדים השונים של התיחסות לשונה לא? אוקי הגבר אכן נראה ומתנהג כמו אישה..לפי "הנורמל שלי…"ותמיד "מקטר" שכבד לו התיק…וכדומה ואילו היא כאילו היותר גברית..אך רואים שיש שם אהבה..די מיוחדת..יש סבלנות וסובלנות..בעונה הקודמת לא התחברתי עליהם…הפעם אני קצת מביטה אחרת..

  זוג האחיות..וזוג החברים הכושים..פשוט נחמדים וזהו..אני מחבבת כפי שאמרתי את הקאבויים ואת האב והבת…מי עוד יש שם…לא אהבתי את האם והבן החירש..לא בעונה הקודמת ולא עכשיו..אך מאוד הערכתי אותו על המאמץ…

  לגבי אביך ובת זוגו אני מאמינה שעשו בשכל…מראים הצצה לפרק הבא במירוץ האמריקאי..לגבי האוכל המגעיל שיצטרכו לאכול…וגם בישראל יהיו קטעים כאלה…חוץ מזה זוגות חזקים נפרדו…אז עדיף שישמרו על עצמם בלי הלחץ הזה.

  די מסקרן אותי איך ינחה רון שחר את המירוץ…קצת מצחיק אותי ..בת הזוג שלו"אשתו ואם בתו" היתה בעונה הקודמת בת הזוג של הבן של אילנית-עמיחי גת וכ"כ רצתה להתחתן והוא די השפיל אותה..ובסוף היא "התחתנה"…לא ממש יודעים אם כן או רק נייר..וילדה תינוקת לרון שחר..שינחה עכשיו המירוץ ואילו עמיחי התחתן די בסמוך לחתונתה עם מישהי אחרת…גורליות בחיים!

  רון שחר אינו כוס התה שלי…ראיתי אותו ברוקדים עם כוכבים ולא התרשמתי…אני אהבתי את רז מאירמן המנחה מהעונה הקודמת…חתיך אלגנטי רגוע ומקסים וגם לא לשכוח עו"ד חכם.

 340. SARI Says:

  עמית-אחת מצמד הבלונדיניות בעונה הקודמת שייכת כלקוחה אצלי במשרד וסיפרו שאמרה שהיו חוויות לרוב..אך המון לחץ והאוכל הדוחה….אך אכן זו חוויה חד פעמית..יש ששורדים אחריה ויש שמתפרקים.

 341. Amit Says:

  שרי,
  יש ביננו 7 שעות הבדל. אצלנו זה שבע שעות אחורה. המרוץ כרגיל לא משהו, כאן זה כבר לא מרשים יותר ולא מעניין. הנה, עכשיו לדוגמא הם נמצאים בהודו…כול פעם מחדש שולחים מתמודדים להודו!! רק הודו נמצאת על המפה? הם חוזרים על עצמם שוב ושוב…משימות משעממות ושום דבר כבר לא מרגש ומותח. הזוגות משעממים ולא מעניינים.את המרות של ישראל אני בטוח אוהב יותר.
  ראית את הבחורה הפריקית איך היא קפצה למים המזוהמיםם בהודו??? איזה לא נורמלית!!! בטוח חטפה שם איזה חולירע…איכססס
  את רון שחר אני מכירה מרוקדים עם כוכבים. אני חושבת שהוא יעשה עבודה טובה נחזיק לו אצבעות.
  בוקר טוב לכם ולילה טוב לי, אני פורשת למיטה.

 342. מ Says:

  צהריים טובים לכולם.

  אילנה – באיזה "לאשה" מצולמת שפרה עם עמליה של שבוע שעבר (4-4-11) ?

  בגיליון החדש ,לא מצאתי אף תמונה של שפרה.

  רמיקס חדש ל"כולי שלך" של דור המוכשר דניאל, תהנו.

  http://www.youtube.com/watch?v=1YFPXiJxdhU

 343. ארנוס Says:

  יש פוסט חדש-

  https://viksfriends.wordpress.com/2011/04/13/חג-שמח-3/

התגובות סגורות.


%d בלוגרים אהבו את זה: