גופר

by

הפעם תמונה של צלחת מאת זוג האמנים אברהם (ז"ל) ופנינה גופר, מזכיר קצת את הפניקס של הבלוג…

298 תגובות to “גופר”

 1. ilana.pa Says:

  יצירה מאד יפה !
  ובכלל, אני אוהבת צלחות מעוטרות ידנית ולא מבית חרושת.

  תודה על רשומה חדשה. הקודמת כבר היתה כבדה מאד… אז תודה לארנוס 🙂

 2. אילנה Says:

  SARI אומר/ת:

  26/02/2011 בשעה 15:44 לערוך

  בחצר בהוט טאב היה קטע מענין..הילה ליד עמיר..הוא בפנים ההוט טאב היא בחוץ…ליהיהא במים וגם סיון ..ופתאום אאוט אוף דה בלו פתאום מתחיל ויכוח עם עמיר ש- 2 הבנות ליהיא והילה -כאילו מגוננות על סיון שעושה עינים של מסכנה שרוצה שעמיר יעוף מההוט טאב..והיא לא אומרת מילה..ואילו הן מנהלות הויכוח עבורה…ועמיר מגיב וכועס..ומשתלח על השתיים ו"העציץ "יושבת בשקט עם עיניים גדולות..

  וכשהוא הולך כועס…אומרת הילה סופסוף לסיון בפנים ובכעס שהיא נותנת לאחרים לעשות עבורה את העבודה…היא עושה להן עינים לחוצות ושותקת במקום להגיב ואילו סיון פותחת עינים ואומרת אמרתי "די"..ליהיא והילה אומרות שאין זה מספיק..היא גורמת לעמיר להרגיש שזה בסדר שהוא לידה,ולא מתקנת אותו בתחושות שלו..והילה אמרה שהיא מנצלת אותן וגורמת לו לחשוב שהיא-הילה חזירה שיוצאת עליו עבור מישהי אחרת..כשבעצם היא אוהבת מאוד את עמיר והיא מרגישה באמצע..

  סיון מגיבה ואומרת-לא רציתי שאתן תעשו המלחמה שלי..פשוט רציתי …"די" שהוא לא יהיה כאן ..שהוא לא יהיה כ"כ מאושר..שהוא לא יגיד שהוא לחוץ מהתוצאות של הערב…ואף פעם לא יגרום לה קצת נחת לדעת שהוא עצוב שאינם מדברים כבר 3 ימים…!!היש בחורה יותר אנוכית מסיון???

  בהמשך אנחנו מקבלים תמונה של עמיר במטבח מכין לעצמו קפה ומספר לתומר מה קרה ותומר אומר-לא היית צריך לצאת מההוט טאב…אין לאף אחד בעלות על שום פינה בבית…
  עמיר יוצא החוצה והוא מתישב ליד הילה.שיושבת בכירכרה (מרגע שהחלו הצעקות בינה לבין עמיר קודם..)והם צוחקים בינהם והילה אומרת שהיא מצטערת על מה שקרה ועמיר אומר לה…אני יודע -אני עדיין אוהב אותך..ויש גיחוכים בינהם של חיבה…

  וזה יפה שלמרות הכעס שניהם יודעים עדיין לשמור על המקום שלהם כחברים…עמיר לא אוהב שהילה צמודה לפרידה,אך אין זה פוגם ביחס שהוא מעניק לה..יחס של חבר-אח גדול…
  עמיראכן יכאב כל הדחה שתהיה הערב…הוא אוהב את נופר מההתחלה…ומעיר לה והיא לו כמו חברים ..הוא אוהב את השיחות עם מירב..עומק שלא תמיד נמצא כאן ..בעיקר מאז שדנה עזבה..

  ואילו את הילה הוא אוהב כמו אח-חבר..אז הוא מתקשה לעבור הערב..(היה קטע מוקדם יותר שעמיר ביקש מהילה להחליף הסוויטשירט שהיא לובשת למשהו יפה יותר.. עכשיו ראיתי שהסוויטשירט שייך לפרידה!..אז אני מבינה את תגובתו..)

  ואילו סיון ליגלגה עליו..על כך..ואמרה שהיתה רוצה

  SARI אומר/ת:

  26/02/2011 בשעה 15:46 לערוך

  לחצתי על הכפתור לפני שסיימתי המחשבה…אז סיון ליגלגה קודם על עמיר מאחורי גבו..על כך שאיכפת לו מהערב מההדחה ולא ממנה…

  אין היא מבינה את הבחירה שלו -לא להיות עימה בקשר..כדי לנתק הקשר בינהם..

 3. אילנה Says:

  שבוע טוב ומבורך

  אורנוס,תודה על הצלחת היפייפיה.

  העברתי לכאן את מה ששרי כתבה על מנת שניתן יהייה להגיב.

 4. SARI Says:

  המזוודות של מועמי ההדחה ארוזות וכעת מירב עוזרת לאלעד בסיום גילוח הקרחת שלו…ואילו בחדר שירות..המצלמה קפצה לבקר את סיון והילה מסתודדות הילה אומרת לסיון שלא נראה לה שמענין את הקהל לראות את סיון בוכה ושלא ישימו את זה בפוקוס..אך סיון אומרת שהיתה רוצה שיראו שהיא בוכה ולמה….!!ומיד המצלמה עפה חזרה לאלעד ומירב…כנראה שגם אצל האח"ג נמאס לשמוע את נושא הבכי של סיון!

  למי שלא צפה היום ובכלל..סיון מתקרבנת(קורבן)חופשי על הבר ובסוף עוד יוצא שעמיר לא בסדר…בשיחה שהתקיימה קודם בחצר בין מירב לליעוז..ליעוז ניסה ללכלך על עמיר אך מירב לא נתנה לו ..הוא אמר שסיון היא בחורה שאפשר בקלות להתאהב בה היא יפה חכמה מתוקה ועוד כמה דברים..אך עמיר שמצהיר על עצמו כחבר רומנטיקן לא ידע איך לטפח אותה..כמובן שליעוז ראה רק את השלילי אצל עמיר כאילו בקשר זוגי קיים רק אדם אחד…ואילו מירב איזנה זאת ואמרה לו-הם לא מתאימים..וחוץ מזה סיון מודה,כך היא אמרה,שבמערכות יחסים היא אחרת…אז ליעוז אומר היא ביישנית וכל שרצתה זה קצת אהבה…ומירב עונה-אינך יודע מה קורה אצל זוג…ואני אומרת-זה לא הצליח בניהם..ועמיר משך הקשר כמה שיכל ואיפשר לסיון ליזום ולהחליט מתי לסיים-למה עכשיו היא צריכה לחכות לראות אותו שבור…לא מספיק שפכה את דמו…זו תינוקת ,שטרם גדלה…ויודעת לבקש ולחשוב שבעזרת מראה חיצוני ניתן להשיג הכל…

 5. SARI Says:

  כפי שכבר כתבתי בלינק הקודם …צפניה איפשר לאח של עמיר לכתוב..ומתברר שעמיר וליהיא היו היחידים שטרם קיבלו תמונות חדשות מהמשפחה..והנה הערב שעה לפני שידור ליהיא מקבלת תמונות מהמשפחה ..תמונות שדרכן היא מצליחה להבין שהמשפחה שלה כאן בארץ..!אמא שלה חוגגת היום יום הולדת..אז זה משמח אותה…

  עמיר לא קיבל תמונות!!

 6. SARI Says:

  שלטון הטרור של פרידה ניצח שוב|!איזו מדינה אנחנו בוחרים באישה דוחה שכזו!

 7. SARI Says:

  הצלחנו להעיף את הרוע של בובליל אך לצערי פרידה מצליחה לנגח את כל הטובים שבדרך..

 8. SARI Says:

  הלואי והיה ניתן להעיף את פרידה ואת ליהיא וכל חבורת הרוע של פרידה…איך אפשר להיות עם כל כך הרבה רוע…איך…הרוע לקח שליטה…איני מאמינה איך אנשים נותנים לפרידה לנצח איך…?

  אלעד נופר עמיר ג'קי ליעוז ותומר כואבים את הדחתה של מירב…אך הכוח שהפעילו פרידה וליהיא ניצח!

  נראה כאילו עמיר קיבל סופסוף תמוות..לפחות זה מה שנראה היה מהנשיקות שלו את התמונות על הקיר

 9. SARI Says:

  סיון עברה צד לצד של פרידה ליהיא והילה….היא צמודה אליהן ,כיון ששם היא כאילו נעטפת עם הבכי שלה…

  ליעוז יושב בפינת העישון במטבח ומרוכז לתוך עצמו -הוא מאוד אהב את מירב והיה בטוח שהיא תישאר…האמת גם אני האמנתי שהטוב ינצח,למרות שלא אהבתי את מירב אישית בשלושת השבועות שקדמו,אך השבוע היא הראתה שהיא פקחה את העיניים ואני אישית העדפתי אותה למול הילה…הילה אולי נחמדה בחוץ ך כאן לא תורמת בכלום..וזכתה מן ההפקר מכוחן של שרלטנית שמנה והחיילת שלה ליהיא..

 10. SARI Says:

  פרידה כמו פרידה צרחה מאושר על ניצחונה..
  ועמיר מסביר להילה שככה לא נוהגים בחברה של אנשים..אך הילה מסרבת להקשיב.

 11. אילנה Says:

  שוב אכזבה,כח האופל מנצח.

 12. אילנה Says:

  אני מתחילה להתייאש מהתוכנית,
  לא אהבתי את התנהגותה של מירב אך רציתי שהילה תודח על מנת להחליש מעט את כוחה של פרידה.

  פרידה מרגישה מלכת העולם,כל מי שהיא רוצה שיוחדח, מודח! מתחיל להפחיד.

  לילה טוב ושבוע טוב ומבורך.

 13. SARI Says:

  שבוע טוב ומבורך!בוקר טוב לכולנו!
  בריאות,שפע וברכה על כולנו!

  אילנה,כמוני כמוך לגבי ההדחה וגם כתבתי את תחושותי..בהיותי מכורה…קשה לי להיגמל ותמיד יש לי מעין תחושה שכל עוד אני שם אני כאילו יכולה לעזור במשהו למול הרוע המגעיל והדוחה הזה…אך איני מצביעה בכסף,רק בלב…ובזמן שלי…מקוה ומיחלת שנתעורר ולא ניתן לשלטון הרוע לנצח..אפילו לא לא לעילגים למינהם…רוצה מישהו שניתן להסתכל אחריו ולומר אוקי זה טוב שהוא זכה..כמו שפרה כמו אלירז…לא יכולה לראות דמויות כמו בובליל,או פרידה…

 14. אילנה Says:

  בוקר טוב

  שיהייה שבוע טוב ומבורך,שבוע של בשורות טובות ומשמחות.

 15. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי 🙂
  ארנוס יקר תודה על הפוסט החדש. שיהיה לך שבוע קל בלימודים ובכלל 🙂

  כל ההדחות של החודש האחרון היו מאוד מפתיעות.
  השנה אני סולדת במיוחד את האח הגדול אבל מה לעשות שבאותה מידה אני ממש מכורה. אני ממש סובלת מהצפיה אבל גם לא יכולה להפסיק איכססס גועל נפש מכורה שכמוני:)
  הלוואי שזאת תהיה העונה האחרונה של האח הגדול שדרך אגב היא מאוד ארוכה השנה

  בריאות מהירה ושלמה לכל החולים והמחלימים
  הרבה אנרגיות טובות לכולם
  חיבוק גדול. כרגיל אוהבת את כולם 🙂

 16. קסם Says:

  שבוע טוב לכולם

  תיתוש התגעגעתי אליך מאד …… חמודונת כאשר נהנים הזמן עובר ביעף אך כאשר כואבים או מאוכזבים הזמן עובר לאט וזה מה שקורה עכשיו, אכן העונה אין עם מי להזדהות את מי ממש לאהוב והתוכניות לעיתים מעט כואבות.

  כרגע ממש מעניין אותי זה מי יהייה – איש הפח – ללא לב
  האריה -ללא אומץ

  המשך שבוע מקסים

 17. קסם Says:

  …..סליחה שכחתי הדחליל – ללא המוח ודורותי שמנהלת את המסע……….

 18. ilana.pa Says:

  קסם, תיתוש, שרי ואילנה היקרות – אין לי אלא להסכים עם כולכן. אמת היתה בכל הדברים שכתבתן.

  אני מודה שכמעט ולא טורחת להביט באנטרנט. לפעמים משאירה את הלשונית פתוחה על מנת לשמוע את הדיבורים, אולם נמצאת במקומות אחרים במרשתת.

  אחרי שדנה יצאה, יצא לי כל החשק לראות את התכנית ולכן ממש "רפרפתי" במשך השבוע ואחרי שמרב יצאה אתמול… באמת שלא נותר עבור מה להישאר שם. אין שיחות נבונות, מעמיקות, מלמדות.

  פרידה חוגגת את נצחונה יחד עם החיילים שלה ואם נותר מישהם שאינם חיילים שלה, מהפחד…הם לא מוציאים הגה נגדה.

  בקיצור… אני במחוזות אחרים 🙂

  השיר שלי להיום והוא ישן נושן, אך טעים כדבש :

  http://www.youtube.com/user/renana55?feature=mhum#p/f/3/YGw87j4r_6A

 19. אילנה Says:

  תשמעו את החלום החולני של פרידה:
  http://sites.google.com/site/isrbig/articles/sivan

 20. אוריתי Says:

  שבוע טוב,
  כמוני כמוכן, מאוכזבת מהתוכנית. למזלי לא התמכרתי כך שלא ממש חסרה לי התוכנית. אפילא את התוכניות ברביעי ושבת לא יצא לי לראות כי לא הייתי בבית.
  אני רק מקווה מאוד שפרידה לא תזכה. אני מתארת לעצמי את הכותרות בעיתונים: מכורה וסוחרת סמים לשעבר זכתה בתוכנית האח הגדול.
  מקווה שלא נגיע לזה.
  המשך יום נעים לכולם.

 21. אילנה Says:

  אילנה'לה,תודה על השיר המקסים.

 22. SARI Says:

  הי ערב טוב לכולנו!
  אילנה פ-תודה על השיר.
  תיתוש-כיף לראותך..
  אילנה יקרה הלינק שהעלית לגבי החלום של פרידה-שמעתי אותו אתמול בלייב ובחרתי שלא לרשום לכם אותו כאן…ותבינו אותי כשתקשיבו לו…זה היה מיד אחרי הסצינה שתיארתי אתמול את סיון הילה וליהיא עם השטויות שעשו לעמיר וסיון נותרה לבדה בהוט טאב בוכה..ואז פרידה הצטרפה אליה…

  טוב אז המשימה החדשה מענינת אותי…אני מאוד אוהבת את הסיפור של הקוסם מארץ אוץ…כשהייתי קטנה קראתי אותו בעברית..אך עם השנים עברתי לקרוא אותו באנגלית והוא מקסים..כל פעם אני מרגישה אחרת ומגלה על עצמי דברים שונים כשאני פוגשת את הסיפור הזה.

  מי קיבל מה במשימה?האומץ מתאים לעמיר לדעתי…הוא בקלות יעלה על האופניים הגבוהים..

 23. SARI Says:

  הדיירים הצעירים משתוללים עם הצבעים..צובעים אחד את האחרת ואז הם רצים לצבוע את האחר כנקמה עם בדיחה..ואילו פרידה מתחרפנת וצורחת ובקיצור-ממש מאמינה שהיא בעלת הבית…יכל להיות הרבה יותר מענין אם היא לא היתה קיימת..הם היו משתוללים כמו צעירים שהם ועושים שטויות ואולי היה יכול להיות יותר נחמד!

  התמונה של חדר המשימות נראה מקסים!

  הפאניקה של פרידה היא כיון שהיא לחוצה מהתקציב,שמא לא יהיה להם סיגריות!גועל נפש לחץ על סיגריות במקום לאוכל טוב ובריא!איזו דוגמה הם נותנים לנוער…וזו המבוגרת-הכי מגעילה …

 24. SARI Says:

  קשה לה לפרידה לראות את הצעירים משתוללים..היא כ"כ מקובעת בפחד שלא יהיו לה סיגריות…אז היא נובחת עליהם על כל צחוק …

  האח"ג קורא לכולם אחד אחד בשקט לחדרו ומחוסר להם מה הדמות שלהם..ומשום מה הם אינם מספרים מה הם קיבלו כמשימה…

 25. SARI Says:

  הפסיקו לנו השידור בערוץ 20 כשנראה היה כאילו הדיירים מתחילים לעלות על המשימות הסודיות השונות..הילה ניחשה שכיון שכל פעם שמישהו חוזר מהאח"ג הוא מתחיל לשיר שיר מסוים אז אולי כולם צריכים להצטרף אל אותו דייר…ואחכ החלה פרידה להשמיע את קולה ולומר שהיא לא יודעת להסתיר סוד מחברים שלה היא לא כמו נופר במשימת הצירים..זעזוע החשמל שהיא לכאורה חטפה…

 26. SARI Says:

  קראתי שדנה הפיקה את החתונה של בובליל ומשום מה זה לא מסתדר לי עם מה שחשבתי עליה ומאידך..אלו עסקים!

  מפחיד לראות חדשות בימים אלה…כל הארצות מסביבנו נופולות כמו ערימת קלפים…הכוונה לשלטון הדיקטטורי בארצות ערב..אך הפחד קיים אצלי ולא נרגע.

  ובניו זילנד…עדיין לא מוצאים את 2 הישראלים הנעדרים..צעירים שעבדו קשה למימוש חלום שאולי נגדע ברגע אחד קטן…

 27. SARI Says:

  אלעד ליעוז וג'קי קצת השתגעו והחליטו להשתולל שפכו צבע על הריצפה ואלעד החליק על הרצפה כשהם אוחזים בו בידיים ונוצרה סצינה מצחיקה…

  כרגע האח"ג מכריז על סיום הצביעה ועל שעה של מים חמים וכמובן שפרידה המגעילה מכריזה…אני ראשונה וכשיש אחרים שרוצים גם היא לא נותנת ואחריה מצטרפת ליהיא ..הצבא של פרידה והאחרים פשוט בשקט…בוחרים כבר לא לריב…

 28. SARI Says:

  בסיום העבודה הם חתמו על הקיר את שמותיהם והאח"ג דחק בהם לעזוב את חדר המשימות…

 29. אילנה Says:

  ערב טוב

  שרי,מפחיד מה שקורה במדינות שלטון העריצים.

  הלוואי ויאתרו את הנעדרים בניו זילנד,גופתו של אחד מהם נמצאה.

  המשימה של דיירי האח מעניינת,נראה מה מחכה להם בהמשך,הם צבעו מאוד יפה.

 30. SARI Says:

  החתימות על הקיר הזכירו לי את הציור של האחרונים בעונה השניה…

 31. SARI Says:

  אילנה אני מרגישה את הפחד עוטף אותי,אך משתדלת לא להראות ליקרים לי…כאילו כל מה שאנחנו מכירים מתמוטט…התקווה היא שדברים טובים יגיעו..אך זה מאוד קרוב לבית שלנו..ואנו מדינה פצפונית..

  באח"ג ,אכן החדר נראה יפה מאוד..אותי מענין מי קיבל איזו דמות..?

  בסה"כ אני מלאת תקוה בחיי להרבה דברים ומאמינה חזקה מאוד שיהיה טוב…אז מאחלת שהשינוי בארצות הסובבות אותנו יהיה רק לטובה.בניו זילנד מצאו את גופתו של הצעיר שנהג ברכב ובזכות עירנותו ניצלו 3 חבריו ..אך הוא נלכד ברכב תחת קריסת מבנה…

  האחרים שמחפשים ..איני יודעת יותר מידי לגביהם ,רק מה שהראו בחדשות..שלא מאפשרים למחפשים המנוסים שלנו מישראל לחפש אותם והם נמצאים שם בניו זילנד ושראש הממשלה אמר שיפנה לרוה"מ של ניו זילנד…

  אנחנו ,לצערינו בעלי ניסיון בהתמוטטויות של מבנים וזה שלא מאפשרים לנו לעזור…לכוחות שלנו ..יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות ל 2 הצעירים הנעדרים..

  נאחל שימצאו בריאים ויחזרו למשפחותיהם במהרה.

  באח"ג…קשה לי לצפות בחבורה מסוימת..ואני די מזפזפת כשפרידה ,ליהיא,הילה..סיון מדברות…פשוט לא מסוגלת לשמוע אותן..

  אני צופה בפרק המיוחד של "משפחה חורגת"-אני מאוד אוהבת את העבודה שגל אלון עושה עם אנשים והמון פעמים מרגישה כאילו הוא מדבר אלי…במקרה אני בקבוצה שהשותף לשעבר של אלון בבי"ס "תו"ת"…ובכך נהנית מלימודים מעשיים…אז העיצות "יושבות" לי טוב..אך אלון עושה את "חזק" מאוד!

 32. ilana pa Says:

  אני מזועזעת ממה שקרה היום במדינה שלנו. שתי נשים לילדים קטנים נרצחו על ידי בעליהן.
  הלב כואב כל כך עליהן ועל ילדיהן, שנותרו כעת יתומים מאם ואב..

  מה קורה לנו לעזאזל ?! היכן החמלה, הסבלנות, ההבנה, החברות – האנושיות הצרופה. נראה שכמו בדברים אחרים בתקופה הזו, לאנשים אין סבלנות לעבור תהליכים ארוכים של למידה, של שינוי לבם נעשה כהה לרגשות הכי בסיסיים והם בוחרים מתוך חוסר הבנה וסבלנות קיצוני, לקחת חיים של זולתם ושלהם.

  לי עצוב לחיות בעולם הזה, בתקופה הזו

 33. SARI Says:

  אילנה פ. אני מזדהה עם אשר כתבת…אנשים בוחרים היום לחיות מתוך מקום חשוך…במקום לבקש לעצמם לראות אור ושפע בחייהם…

  בזמנו כשהייתי בחורה צעירה….היכרתי בחור אמריקא באחד מטיולי באירופה..והוא אמר לי (אני מדברת על לפני כעשרים שנה…!),שהוא בוחר לא להביא ילדים לעולם ,כיון שהעולם שאנו חיים בו אינו מקום לגדל בו דור חדש..ולאן …ומה נביא להם לעתיד…אז הזדעזעתי מאוד מהמילים..מהמחשבה..ומזה שבחור בסביבות ה- 30 לחייו חושב מחשבות כאלה,שעבורי נראו קיצוניות…
  אז לא איני מקבלת את הקיצוניות…אני אוהבת את בני ומאושרת שזכיתי שהם בחיי-שיהיו בריאים עד 120 שנה..אך עם כל שהשתנה בחיים אצלי ומסביב בעולם ב- 20 שנה האחרונות…אני מסוגלת להזדהות ם האמריקאי ההוא..הבחור הקסום ההוא,אשר ליווה אותי תקופה בחיים והאיר לי מעולמו..אני פוחדת היום יותר מאשר פחדתי אי פעם…בעצם מרגע שנכנסתי להריון וקיבלתי אחריות על חיים נוספים!

  את צודקת בכל אשר כתבת..אני מזועזעת מכל רצח..ואבדן חיים באשר הוא…אך הכי מזדהה עם הכאב של נשים וילדים יתומים..פשוט קורע לי את הלב!

  באח"ג…כן חזרתי לצפות עכשיו…בדיוק לרגע מכונן…רגע ,שבו תומר..פתח את פיו על פרידה..כיון שהיא עיצבנה אותו בהכללה שעשתה עליו…

  וכאן מגיע המשפט האהוב על מירב…!!"הפוסל במומו,פוסל!!"

  עמיר מצא במבה..שמישהו החביא..אז הוא אמר לתומר ..בוא תראה היכן אני מחביא את זה…ואז פרידה קפצה על תומר בפינת העישון בחדר השינה ואמרה לו "אתה כמו כולם..". ו- ..מצא מין את מינו…והוא התעצבן שהיא שייכה אותו להחבאת הבמבה..וקראה לו אתה כמו כולם…והוא לא נרגע…עמיר הגיע לחדר והבהיר שהוא לבד החביא את הבמבה שמצא לאחר שדייר אחר החביא…ואילו היא אמרה ,שהיא לקחה לעצמה במבה אחת כיון שמגיע לה..חבילה אחת מכל 12 החבילות שהזמינה בתקציב השבועי…ומה לשם תומר לא נרגע ואמר לה…לך מותר להחביא…אך פרידה..וביחדעם זה גם עיגל פינה על עמיר בקול רם…ולא איני שוכחת שתומר וליעוז הם אלה שניסו להעמיד את עמיר…ותומר הוא זה שזכה להצבעות מחבריו של עמיר במשך שבועיים!!

  תומר לא נרגע..

  בפינה אחרת של החדר-ליהיא מורחת לעצמה לק אדום ..סיון יושבת במיטתה (המיטות שלהן אחת ליד האחרת..) ואילו פרידה במיטה שלה מסתכלת עליהן ואומרת …שהיא לא רוצה שום מניקור מליהיא ושום דבר עד סוף התוכנית..אז ליהיא אומרת למה לא?למה את מנסה להעניש אותי..האם כיון שאמרתי שלא אעשה לך מניקור עד שתעבירי לי עוד שיעור…ואני תמהתי איזה שיעור פרידה מעבירה…והתשובה לא אחרה להגיע -פרידה אמרה -לא יהיה עוד שיעורי סקס..כיון שאיני רוצה שהוא יהנה!…הוא=האח"ג..סיון ביקשה הבהרה…ומתבבר שלזה התכוון המשורר!

  לא ידעתי שהמשיכו את שיעורי הסקס מאז הפעם הראשונה בה שמעתי את פרידה מלמדת את הבנות איך לקבל אורגזמה..בטלויזיה!!

  אז מתברר שיש בי"ס של פרידה…והן לא רק חיילות..אלא גם תלמידות..והיא כרגע מסרבת ומשחקת עימן והן מתחננות…

 34. SARI Says:

  אז מי יקבל את הדמויות השונות…אם נתמיד בחיפוש המשמעויות למשימת התחפושות הראשונה שהיתה בבית האח"ג..אז נדמה לי שהיה אריה לא…אם כן אז בקוסם הוא יבוא לידי ביטוי…אך להבדיל מאריה רגיל שאנו מיחסים לו כוח ועוצמה ..כאן הוא -הפחדן לא?

 35. SARI Says:

  הקןסם מארץ אוץ למי שלא זוכר…

  תקציר העלילה
  דורותי והאריה הפחדן במפגשם הראשון, תמונה מתוך הספר המקורי

  דורותי גייל היא ילדה יתומה אשר חיה בשנת 1889 בערבות האפורות של קנזס יחד עם דודתה אם, הדוד הנרי וכלבה טוטו. יום אחד, כאשר הדודה אמי והדוד הנרי יוצאים ומשאירים את דורותי לבדה בחווה, מופיעה סופת טורנדו אשר עוקרת את בית החווה מיסודותיו ונושאת עימו את דורותי וטוטו הרחק אל "ארץ עוץ".

  בארץ עוץ היא פוגשת את המכשפה הטובה מן הצפון, אשר מבשרת לה כי ביתה נחת מהשמיים ישירות על המכשפה המרשעת מן המזרח ומחץ אותה למוות. כמו כן היא מסבירה לה שבעקבות מותה של המכשפה, דורותי שיחררה את המנצ'קינים מעבדות. היא גם מידעת אותה כי האדם היחיד בארץ עוץ אשר יהיה מסוגל להחזיר אותה לביתה בקנזס הוא הקוסם של עוץ אשר שוכן בעיר האזמרגד. דורותי מקבלת את נעלי הקסם של המכשפה המרשעת מן המזרח ויוצאת לדרך לאורך דרך האבנים הצהובות בדרכה אל הקוסם.

  בדרכה אל הקוסם פוגשת דורותי בדחליל העשוי כולו קש שמשאלתו היא לקבל מוח, באיש-פח העשוי כולו פח שמשאלתו היא לקבל לב, ובאריה הפחדן שרוצה לקבל אומץ לב. הם מצטרפים אליה בתקווה כי הקוסם יוכל למלא את משאלותיהם. יחד הם מתגברים על מכשולים שונים בדרכם.

  כאשר החבורה מגיעה אל עיר האזמרגד הקוסם מסכים להיפגש עמם, כל אחד בתורו במסדרון חשוך כאשר דמותו של הקוסם משתנה בכל מפגש – הוא פוגש את דורותי בדמות ראש ענק, את הדחליל בדמות פיה עדינה, את איש-הפח בדמות חיה אימתנית, ואת האריה בדמות כדור-אש. הוא אומר להם שהוא יעזור להם אך ורק אם הם יהרגו את המכשפה המרשעת מן המערב אשר שולטת בארץ הווינקים הצהובה.

  בעקבות כך, החבורה יוצאת לארץ הווינקים במטרה להרוג את המכשפה המרשעת מן המערב. לאחר שהיא חשה כי החבורה מתקרבת ולאחר שהיא מוודאת זאת בעזרת ראי הקסם שלה, היא שולחת זאבים, עורבים וצבא חיילים שילכדו אותם אבל הם מצליחים להביס את כולם. בשל כך המכשפה משתמשת בפקודה האחרונה שנשארה לה מכובע קסם זהוב בעזרתו היא שולטת על הקופים המכונפים. המכשפה מזמנת את הקופים ומצווה עליהם שילכדו את כל החבורה. הקופים מצליחים לפרק לגורמים את הדחליל ואיש-הפח, וללכוד את האריה אבל הם לא נוגעים בדורותי וטוטו הודות לנשיקת הקסם של המכשפה הטובה מן הצפון.

  המכשפה אשר חושקת בנעלי הקסם של דורותי מפחדת להתעמת עם דורותי בשל נשיקת הקסם של המכשפה הטובה מן הצפון על מצחה של דורותי ולכן היא מחזיקה בדורותי בתור המשרתת האישית שלה ומנסה בעורמה להשיג את נעלי הקסם שלה. לאחר שהמכשפה המרשעת מן המערב מצליחה לגנוב אחת מנעלי הקסם של דורותי, דורותי אשר כועסת מאד שופכת דלי-מים על המכשפה אשר גורם לה להתמוסס לחלוטין.

  לאחר שהעבדים של המכשפה המרשעת מן המערב משוחררים מעבדות הם עוזרים לשקם את איש-הפח והדחליל. הווינקים אשר מעריכים מאוד את איש-הפח מבקשים ממנו שיהפוך לשליט שלהם, והוא מתחייב בפניהם לקחת על עצמו את התפקיד לאחר שדורותי תחזור לקנזס.

  החבורה יוצאת חזרה אל עיר האזמרגד. דורותי משתמשת בכובע הקסם הזהוב בעזרתו היא יוצרת קשר עם הקופים המכונפים אשר מחזירים אותה ואת ידידיה לעיר האזמרגד.

  בעיר האזמרגד הם מבקשים להיפגש עם הקוסם אשר להפתעתם מסרב להפגש עימם ולהגשים את משאלותיהם. טוטו מגלה לחבורה את מחבואו הסודי של הקוסם ולאחר שנתפס בשקרו, חושף בפניהם הקוסם את זהותו האמיתית – הקוסם הוא למעשה אדם זקן מאומהה אשר הגיע לארץ עוץ בעזרת כדור פורח.

  הקוסם מחליט להגשים את משאלותיהם של החבורה. על מנת לסייע לדורותי ולטוטו לחזור לקנזס, הקוסם מתנדב לקחת אותם הביתה בעצמו בכדור פורח. כמו כן הקוסם ממנה את הדחליל כשליט של עיר האזמרגד במקומו בשל חוכמתו. לרוע מזלה של דורותי, לאחר שהקוסם מתחיל לחתוך את החבלים המחזיקים את הכדור הפורח, טוטו קופץ מהסל של הכדור הפורח במרדף אחרי עכבר ודורותי רצה אחריו בתקווה לתפוס אותו ולהספיק לחזור לכדור הפורח אבל בכך למעשה מפספסת את ההזדמנות שלה לחזור הביתה.

  דורותי מיואשת ובעקבות כך ידידיה מנסים לעזור לה למצוא דרך אחרת לחזור הביתה. בתחילה דורותי מזמנת את הקופים המכונפים שישאו אותה ואת טוטו הביתה, אבל הם אומרים לה כי הם אינם מסוגלים לחצות את המדבר הסובב את ארץ עוץ. החבורה מחליטה לנסות לפנות אל גלינדה, המכשפה הטובה מן הדרום, בתקווה שהיא תהיה מסוגלת לשלוח דורותי ואת טוטו הביתה. בדרכם אל גלינדה הם נאלצים לעבור בארץ החרסינה בו התושבים הזעירים עשויים חרסינה, כמו כן האריה מצליח להרוג עכביש ענק אשר השליט טרור על חיות היער. כאות הוקרה על גבורתו חיות היער מבקשות ממנו שיהפוך לשליט שלהם. האריה מסכים לחזור לאחר שדורותי תחזור לקנזס. דורותי משתמשת במשאלה השלישית והאחרונה שלה על מנת שהקופים המכונפים יקחו אותה ואת חבריה לארמון של גלינדה.

  גלינדה מגלה לדורותי שלכל אורך הדרך לדורותי היה הכוח לחזור לקנזס בעצמה. נעלי הקסם אותם דורותי נועלת יכולות לקחת אותה לכל מקום בעולם אליו היא רוצה להגיע. דורותי נפרדת מידידיה ולאחר מכן גלינדה משתמשת בכובע הקסם הזהוב על מנת לשלוח את ידידיה של דורותי למחוז חפצם: את הדחליל היא שולחת לעיר הברקת, את איש-הפח היא שולחת לארץ הווינקים ואת האריה היא שולחת אל היער. לאחר מכן היא נותנת את כובע הקסם הזהוב למלך הקופים המכונפים ובכך מבטלת את ההשפעה שלו עליהם.

  דורותי מקישה בנעלי הקסם שלוש פעמים ומבקשת שנעלי הקסם יקחו אותה ואת טוטו לקנזס. במהלך הטיסה לקנזס דורותי מאבדת את נעלי הקסם, אף על פי כן, דורותי וטוטו מגיעים בשלום לבית החווה בקנזס שם הם פוגשים בדודה אם ובדוד הנרי.

 36. SARI Says:

  הדמויות השונות…מענין מי יאייש את מי? ולכל דמות יש משמעות…

  דורותי גייל – הדמות הראשית.
  הדחליל – דחליל עשוי קש המוסגל לנוע ולדבר. איש-הפח – לאחר שהוא פוגש בדורותי היא עוזרת לשמן את ציריו אשר החלידו ובשל כך הוא נאלץ לעמוד באותה התנוחה..
  האריה הפחדן – הפגם העיקרי שלו הוא שהוא מפחד כל הזמן.
  הקוסם – השליט של ארץ עוץ.
  המכשפה המרשעת מן המזרח –
  המכשפה המרשעת מן המערב –
  המכשפה הטובה מן הצפון –
  גלינדה המכשפה הטובה מן הדרום
  טוטו – כלבה של דורותי.

  היופי שבספר…

  הקסם שמתגלה כתרמית – הדמויות בסיפור בטוחות כי התשובות למשאלותיהם נמצאות בידיו של קוסם גדול, אך הן לא מבינות כי בעצם המפתח לשינוי המיוחל נמצא בתוך כל אחד ואחד מהם, ודורש תהליך ארוך ומסובך, שהוא ההפך הגמור מ"קסם". מבחינה זו הקסם והמופלא המובלטים בסיפור מתגלים דווקא כמשענת קנה רצוץ לעומת היכולות הטבעיות של האדם שאינן מובלטות בסיפור ודווקא הן מצביעות על משמעות הסיפור או על מוסר ההשכל שלו.

 37. SARI Says:

  הדמויות בספר הם 10 במספר..בדיוק כמספר הדיירים!

 38. SARI Says:

  אם איני טועה נופר היתה מכשפה לא במשימת התחפושות…אז האם היא תהיה מכשפה הפעם?

  איני זוכרת …היה אריה?אני זוכרת את ליעוז כבננה…

 39. SARI Says:

  תומר ממשיך להיות "נפוח"ולא נרגע..הקהל שלו זה אלעד וליעוז..והוא עושה עבודה טובה..ממריד אותם נגד עמיר…

  תומר-איבדת את האהדה שלי…אולי קצת הכרת תודה על העזרה שהגיש לך עמיר..מיום א בבית…?עמיר היה שם כשהוא בכה בהתחלה לאחר שהילה ירדה לחייו ביומיים הראשונים…עמיר היה שם כדי שיצביעו עבורו בשבוע הראשון..ושוב בשבוע השני כשדנה הודחה…אז כעת זה ויקום העכבר על …..

 40. SARI Says:

  בערוץ 3 בטלויזיה-הוט בידור ישראל קוראים לפרידה "הקאדפי " של בית האח"ג!!

 41. SARI Says:

  נו אז מי יזכה באוסקר…נאום המלך?או…?הלילה ליל האוסקר מענין!

 42. SARI Says:

  בחצר פרידה נואמת לליעוז איך לקבל עזרה כבר מעכשיו מהפקת האח"ג וגם אחכ..עזרה פסיכולוגית…היא מכינה אותו להיותו אדם גדול!!ובחוץ יהיה גדול יותר…אז הוא יצטרך תמיכה פסיכולוגית..ואז האח"ג בחר לקפוץ לחדר השינה…כנראה ששואלם אותם מה הם יודעים לגבי הסיפור של ארץ עוץ…

 43. SARI Says:

  ציטוט ממאקו..שיחה של ליהיא והילה..

  .."הן ממשיכות לדבר על היחסים של סיון ועמיר וליהיא אומרת שסיון מעולם לא התעניינה באמת בעמיר וכי כבר מתחילת הקשר ביניהם הסתובבה עם ספק גדול. הילה מספרת כי שמעה את סיון מדברת על עמיר עם לי עוז ומאמינה כי סיון מנסה להתקרב לאנשים שלא אוהבים את עמיר. …"

  גם אני רואה שסיון מחפשת להיות בקרבת כל מי שלא סובל את עמיר..והיא מחממת…

 44. אילנה Says:

  בוקר טוב

  שרי יקרה,תודה רבה על התקציר של הסיפור,זכרתי במעומעם את העלילה.

  הילה צודקת,סיון משמיצה את עמיר בכל הזדמנות ובפרט עם אלה שלא אוהבים אותו ,ליעוז למשל.
  אם הייתי האמא של סיון הייתי לוקחת אותה הביתה ,מצבה מעורר דאגה.

  יום נעים ומהנה לכולםםםםםםם.

 45. אילנה Says:

  צהריים טובים

  אני מבינה שהדיירים קיבלו תפקידים,איני יודעת מי קיבל מה ,אשמח לעידכונים.

 46. ilana.pa Says:

  חברי היקרים
  נתיבה בן יהודה הלכה לעולמה.
  חברי מזמרשת כתבו לזכרה כמה מילים
  יהא זכרה ברוך
  http://zemer.co.il/news_item.asp?id=181

 47. אוריתי Says:

  שלום חברים,
  הצטערתי לשמוע על מותה של נתיבה בו יהודה. היה בה משהו שסימל את ארץ ישראל של דור המייסדים, שורשיות כזו. דור הולך ונעלם.

 48. SARI Says:

  אילנה פ ואוריתי..אתן צודקות ..עצוב היה לי לקרוא הבוקר על מותה של נתיבה בן יהודה.עצוב לי שילדי לא ממש מעריכים את המילה ובכלל את המשמעויות השונות..אך ילדי דומים להרבה ילדים בגילאים שלהם.אני גדלתי על ברכי הספרים..הספר היה חברי הטוב ביותר ועדיין הוא כזה.תמיד אהבתי את המשמעויות של המילים.. איזו תהילת עולם הלכה ועוד בגיל צעיר…עבדתי עם הדור ה- 3 כ"כ הרבה שנים שזה נראה לי כ"כ צעיר…

  יהי זכרה ברוך!

 49. SARI Says:

  האם ראיתם איך פרידה יושבת כעת בכירכרה ומשוחחת עסקים עם עמיר ומקשיבה להצעות שלו…הם מחליפים חוויות לגבי מקום עבודה..ואילו סיון יושבת שם ולא פוצה את פיה…

  היא ישבה כמו עציץ עד שנמאס לה ונכנסה כעת לבית…

  ליעוז וג'קי משוחחים על החוויות מאתמול..הצביעה…

  הבית נראה חלומי…
  צוות העיצוב העונה מתעלה על עצמו -איה תפאורות יפיפיות…

  סיון נצמדת לג'קי וליעוז לסיבוב אהדה…וקישקושים…

 50. SARI Says:

  סיון מספרת לליעוז וג'קי חוויות מהמשימה שלה ושל עמיר..אך היא מספרת בטו של ילדה מפונקת…ממש מעצבן!דברי כמו בן אדם בגילך!

 51. אילנה Says:

  ערב טוב

  הצטערתי לשמוע על מותה של נתיבה בן יהודה,יהי זכרה ברוך.
  אהבתי את תוכניות הלילה שלה,היו עולים לשידור אנשים מבוגרים ומספרים סיפורים מעניינים ומוסיקה מלפני קום המדינה,שנים האזנתי לתוכניות שלה,היא היתה נכס לשפה והתרבות.

 52. SARI Says:

  נראה כאילו שמו דג חדש באקואריום..דג בצבע כחול…

  כרגע ניגנו להם שיר.והם השתוללו..?לא כנראה החזירו לפה את הדג המקורי ולא את המחליף שלו..זה שהיה ורוד יותר….

  הבית נראה משגע…איזו השקעה חבל על הזמן!

 53. SARI Says:

  יש המשך של המשימה …כעת ליהיא נכנסת לחדר האח"ג..

 54. קסם Says:

  אכן נתיבה היתה אישיות מיוחדת היושר ודוגריות שלה היתה לשם דבר את התוכניות שלה אהבתי במיוחד ובזמנו יום א' היה ערב מיוחד עד 4.00 לפנות בוקר שידור של 3 שעות שצנח לשעה ונגמר…… על שכמוה נולד שם ה"צבר" עוקצני מבחוץ אך מתוק מדבש תוכו דור הולך ונעלם …

  שיר שניכתב על דמותה ולה –

  נתיבה / מילים: דודו ברק, לחן: טוני הלפמן

  היא זמר הפלמ"ח,

  היא זמר כל הארץ,

  ממשעולי תש"ח

  עד בואך הלום.

  היא שיר הציונות,

  הכפר והתוצרת,

  מקרב הראל, קרבות הנגב,

  מול הרי אדום,

  הרוח שמאז ועד היום.

  נתיב הזמר,

  זמרת הארץ,

  העליה והקליטה והחלום.

  נתיב הזמר,

  נתיב המדינה,

  האדמה, המלחמה והשלום

  האדמה, המלחמה והשלום.

  היא העברית שלך,

  היא העברית שלנו,

  משפת אנשי השוק

  ועד הפנתיאון

  היא הקללה ברחוב

  שמלווה אותנו,

  היא הבדיחה והחידוד

  הנישאים באון

  לוחמת וחולמת בגאון.

  נתיב הזמר…

  ואש בשערה,

  ברק לה בעיניים,

  עולה כבערה,

  כמו שלהבת יה.

  היא ארץ ישראל,

  ציון וירושלים,

  הגיעה ממגש הכסף
  כאן, כעת חיה,

  נתיבה בן יהודה, אין שניה.

  נתיב הזמר…

  האדמה, המלחמה והשלום

  ת.נ.צ.ב.ה

 55. SARI Says:

  השאלות שליהיא קיבלה קלות מאוד לישראלי מצוי,אך לאמריקאית זה ממש קשה…והדיירים היו בכזה לחץ כל פעם שלא הצליחה…היו 10 שאלות ועליה לענות על 6 בצורה נכונה ומקום לטעות עד 4 פעמים…

  איזה לחץ..ליהיא בכתה בפנים חדר האח"ג ואילו ליהיא התחילה לבכות..כיון שהיא לא הצליחה לנחש…אך סוף טוב הכל טוב היא הצליחה…אלעד בלחץ כובד המשימה נופל עליו מחר…הוא לא יודע איזה קושי הוא אמור לעמוד בפניו…

 56. קסם Says:

  הדג עזר לה ,זו היתה משימה סודית שלה ושל הדג עם מיקרופון באוזן.

 57. קסם Says:

  המשימה הקשה ביותר היא של אלעד מחר הוא אמור להעמיד 2 חברים להדחה גלויה בפני כל הדיריים

 58. SARI Says:

  את צודקת קסם לגבי אלעד והמשימה שלו…אך שכחתי שראיתי את ליהיא קודם בחדר שירות..מדברת עם האח"ג שואלת אותו האם זה עובד..אך לא חשדתי שיש לה אוזניה …איך קלטת שהיא עובדת על כולם?

  חזרתי הרגע לצפות ושמעתי סיומת של שיחה בין נופר לסיון ושוב סיון טוחנת את נושא עמיר..אי התאמה..רגשות ועוד..

 59. SARI Says:

  סיון לא מפסיקה לדבר על עמיר בכל הזדמנות שיש…קודם עם נופר..היא אמרה אני עוד קצת נמשכת…אך לא אין לי כלום ברגש שיחררתי ואנחנו לא מתאימים…בכלל ופתאום עכשיו שוב ליד ליהיא היא מדברת על עמיר וכמה היא נהנית להיות בסיטואציה של לשבת בחוץ עם עמיר ובסוף להיכנס פנימה עם מישהו אחר…בלעדיו -היא אומרת שהיא נהנית מזה מאוד!

 60. תיתוש Says:

  לילה טוב חברים יקרים שלי 🙂
  גם אני עצובה על פתירתה של נתיבה בן יהודה. בכלל בשנים האחרונות ליבי ניצבת כל פעם שמישהו מדור המיסדים (חלוצים,פלמחניקים,סופרים,משוררים,ופוליטיקאיים) של מדינת ישראל נפתר. הדור הזה הולך ומיתמאט. לפעמים אני חושבת שכאשר אחרון הנפילים יעזוב את עולמנו אז אנחנו המדינה תיקרוס כי עמודי התווך שלנו לא יהיו איתנו כדי לחזק אותם.

  קסם יקרה גם אני חשדתי שליהיא במשימה סודית כי ראיתי אותה מתי שהוא מדברת אל הדג למרות שהוא לא ענה לה כי היו עוד דיירים בחצר. אז הבנתי שלפני כן היא קיבלה ממנו הוראות. וגם מאיפו את יודעת שאלעד יהיה זה שיעמיד בפומבי את שתי הדיירים להדחה. גם אני חושבת שהוא יעמיד בגלל שהוא הכי חכם בבית אבל יכול להיות שגם ליעוז יצליח לענות על כל השאלות כי יש לו ידע רב מתוך קריאת עיתונים ואנציקלופדיות וגם פרידה המבוגרת בחבורה גם לה יש ידע רב

 61. SARI Says:

  תיתוש-המשימה הבאה היא של אלעד..וזה לא על שאלות,אלא,הצבעה פומבית שתצטרף להצבעה שהם יעשו בחר האח…אלעד בד"כ משתדל ללכת באמצע ולא ממש ליצור לעצמו אויבים..בחדר של האח הוא אומר כל מה שבא לו..אך לא ממש רב עם מישהו…למשל הוא כועס על פרידה המון זמ..אך לא עשה עם זה כלום-החליק זאת..הוא כעס על עמיר..אך איתו הוא הצליח לסגור פינה…ויש לו את הילה וסיון שאינו מתחבר אליהן בכלל…אז אני מאמינה שרוצים לאתגר אותו וגם להביך..ולשחרר אותו ממלכודת האמצע…

  אילנה ואני שוחחנו על כך הערב והרושם שלנו שאלעד יעדיף לא לומר כלום…ואולי עקב כך הם יפסידו….אך מאידך אני יודעת שכולם יסלחו לו כיון שייחסו זאת ללחץ של המשימה…

 62. אילנה Says:

  קסם,גם אני חשדתי שליהיא במשימה סודית בעקבות הקריאות שלה לאח הגדול באם הוא שומע אותה ובנוסף היא פלטה שהיא לא ממש בכתה בחדר האח 🙂
  לא הגיוני שהאח ישאל אותה שאלות שהיא כלל לא אמורה לדעת/להכיר.

  המשימה של אלעד היא הקשה ביותר,אולי בעקבות השיחה שלו עם הילה הוא יאזור אומץ ויעמיד אותה להדחה ועל הדייר השני הוא יעשה אן דן דינו.
  רק מחר נדע ואני מקווה שזה יקרה בשעות הערב.

 63. אוריתי Says:

  תיתוש, ככה זה בחיים, המבוגרים מפנים מקום לצעירים יותר. זה כואב אבל זה הסדר הנכון בחיים. אני בטוחה שמסתובבים ביננו אנשים חכמים ו מוכשרים וטובים כמו אלה שכונו דור הנפילים ואני תקווה שבשלב כלשהוא יקחו את המושכות לידיהם.
  לא יכולה להשתתף בשיחה על האח הגדול כי אני לא עוקבת. אחרי שגמרתי את מרתון מד מן עברתי ל"מרפאה פרטית",כך שלא משעמם לי.
  ראיתי היום "הישרדות", גם שם יש אנשים הזויים כמו באח הגדול אבל לפחות יש שם אקשן כך שזה "רץ" יותר מהר.
  לילה טוב לכולכם.

 64. תיתוש Says:

  תודה שרי חשבתי שכולם צריכים לעבור שאלות טריוויה.לדעתי אלעד יתבאס מזה שהוא צריך להעמיד להדחה אבל בכל זאת יעמיד להדחה את הילה ואולי את סיון או תומר. יש אפשרות אחרת שאולי הוא יבחר להעמיד את עצמו. השבוע הוא דיבר על זה שהדיירים לא מעמידים אותו להדחה וזה הציק לו אז אולי זה מה שיעשה. מעניין אם הוא יעמיד להדחה פומבית לפני שכולם מעמידים או אחרי. כי זה יכול לתרוף את הקלפים אחרי שהדיירים יראו את מי הוא העמיד ואולי סוף סוף הוא יועמד להדחה על ידי הדיירים שהוא העמיד 🙂

 65. אוריתי Says:

  ליאון מופיע עכשיו בערוץ 10, בביקורת אופנה ב"צינור לילה".

 66. אילנה Says:

  אוריתי,אני גאה בך שלא התמכרת.
  אין לי אופי 🙂

  תיתושקה, הכל בתוכנית הזוי ולא צפוי,אי אפשר לדעת מי יודח ומי יעלה לגמר.

 67. תיתוש Says:

  אוריתיס מיארמנה 🙂 נכון דור הולך ודור בא אבל בתחושה שלי שדורות ההמשך לא כל כך עושים את העבודה ושאנחנו הולכים לאיבדון אני מקווה שאני תוהה ובכל זאת תקום בארץ מנהיגות חדשה וחזקה שתכסוף אותנו להתחדשות ואופטיניות שלום וסיגסוג ורוח
  לילה טוב מיארמנה חיבוק גדול 🙂

 68. תיתוש Says:

  אילנוש נכון 🙂

 69. אילנה Says:

  לילה טוב,שינה ערבה ומתוקה.

 70. אוריתי Says:

  לילה טוב אילנה יקרה, חלומות פז.
  תיתוש ארמניקה צ'יקה, אני מאמינה שנחזיק מעמד למרות הכל, לא יכול להיות שאין אנשים באותו שיעור קומה כמו שהיו בדור הקודם. הם נמצאים פה, רק צריכים להתגלות. בעת הצורך הם יקומו ויעשו מעשה. הלואי.

 71. SARI Says:

  תיתוש-ההעמדה של אלעד תהיה לאחר הצבעת הדיירים בחדר האח"ג-זה מה שארז הסביר בשבת…הוא אמר שהשמות שהוא יאמר יתווספו מיידית לרשימה הקיימת.

  חזרתי לאח"ג…לאחר שהייתי בסדרה אחרת שאני עוקבת אחריה…ופתאום אני רואה 7 דיירים בהוט טאב ומי אינן..?פרידה,סיון והילה…ליהיא עם כולם ,אך תמיד היא היתה גם עם פרידה..אך גם עם ליעוז…אז כמובן שהיא עם כולם..ואילו השלישיה הנ"ל בחרה שלא להיות כאן…פרידה לדעתי ישנה כבר ,אך למה השתיים לא כאן…הרי אלה יכולים להיות הימים האחרונים שלהם בבית לא?

 72. SARI Says:

  שינה עריבה למי שבחר לישון..
  עברנו את חצות,משמע,חודש חדש החל-ברכות לכולנו לחודש טוב ומוצלח וחוויות ובשורות טובות בלבד!

 73. SARI Says:

  איזה צלם זה..או הבמאי יותר נכון..כשהחלו בהוט טאב לשוחח קצת על סקס…ליהיא דיברה וגם הבנים..עברה המצלמה למטבח ..וקיבלנו את סיון והילה…סיון מכינה אוכל והילה עם הראש בין הידיים על השולחן…ואז כשהילה מתרוממת ..הם שומעים רעש מחדר הציוד זה שליד המטבח..וסיון אומרת לאח"ג אולי תלך להוט טאב ותאמר לי מה עמיר אומר…?

  היא באובססיה עליו מכל כיוון אפשרי..

 74. SARI Says:

  לפי כיוון המצלמה אפשר לדעת מי נמצא בכיסא האח"ג ..כרגע מר זק נמצא…החיתוכים שהוא עושה בין סיון במטבח..וההוט טאב…זה כאילו הוא בטוח שהיא תאמר איזו שטות נוספת על עמיר..בחצר עדיין נהנים הדיירים כשכעת נמצאת שם גם הילה…אך במטבח ליעוז הצטרף לסיון..ושניהם אוכלים..היא לא בוחרת להיות עם כולם..אך הילה רוצה להיות חלק מכולם ולקחה מעמיר מכנס בגד ים כדי להיכנס להוט טאב..וגם אם זה שאינה אוהבת את זה מי יודע מה היא בוחרת להיות שם..

 75. SARI Says:

  אילנה,כן אני יודעת שאת ישנה כעת…,אך קו המחשבה שלי ממשיך מהשיחה הערב…ליעוז כזה תחמן…יושבים בכירכרה..נופר ,תומר וליעוז ומדברים על התקציב ומה הם רוצים אם יזכו בתקציב גדול..ליעוז אומר ,שאם יש תקציב גדול הוא רוצה שהם יקנו בכמות גדולה וימלאו את הבית כדי שאם בהמשך יפסידו אז יהיה..אך הוא מודע לכך שאם הוא קונה הרבה עכשיו בהמשך יהיו פחות אנשים ואז הכמויות שירכשו עכשיו מהתקציב של 10 אנשים יספיק כמעט עד לגמר..והוא בונה על זה שישאר לגמר..הוא דיבר על משחות שינים,א.כביסה ועוד..ואז כשיהיו פחות אנשים ולא יחסרו דברים ניתן יהיה לקנות את השטויות שהוא אוהב..סיגריות..-מניפולטיבי..

  תומר=אכזב רצינית עבורי…עמיר שמר עליו מיום א שלו בבית..אמר לחבריו שיצביעו עבור ואילו כעת כל שנייה שיש לו הוא מלכלך עליו..וליד ליעוז זו לא בעיה בכלל..

  לדעתי,כל האנטי של ליעוז לעמיר נובע מקנאה בעמיר ,שהרי עמיר עמד המון פעמים להדחה ועדיין נשאר ורוב הפעמים לליעוז היתה יד בדבר…וגם חושבת שהוא מקנא בו על קלות של דברים שקורים לעמיר-הוא נאה מאוד ובטוח יחכה לו חוזה דוגמנות כמו לעתי שכבר קיבל אחד ואילו ליעוז..אולי יצחיק מישהו…אותי הוא לא מצחיק בטיפה..

 76. אילנה Says:

  בוקר טוב

  שרי,אני לא מופתעת מליעוז,הוא תחמן ואולי הוא חושב שאם כל החדשים נתנו לו חסינות אז הוא סטאר גדול בחוץ.

  אלעד לא יודע איזו משימה קשה מחכה לו.

  יום נעים ומהנה לכולם.

 77. קסם Says:

  בוקר טוב וחודש נפלא – האביב מדפק בדלת טוק טוק.

  אמש הייתם מאד ערניים היה כייף להיכנס הבוקר ולקרוא. בכל דור יש אנשים טובים שבוא היום יהפכו לנפילים .

  תיתוש דעתי כדעתך שאלעד יעמיד את עצמו להדחה .

  קמתי הבוקר בהרגשה שסביב לנו יש תוהו ובו וחושך על פני תהום ולאן פונים פניהם?
  מה צופן לנו העתיד ? השמש מאירה כרגע אור יום מופלא אך מכוסה כולה באובך.
  סליחה על הפסימיות שלי לרגע.

  יום נפלא

 78. ilana.pa Says:

  קסם חביבתי, קראתי את דברייך ואני חושבת שלכל אחד מאיתנו מגיע להרגיש לפעמים בתחתית..פחות או יותר. זה אנושי כל כך. אילו היינו מרגישים טוב, סביר להניח שהיינו נקראים – רובוטים 🙂

  בוקר טוב ויום טוב לך ולכל אנשי הבלוג בצירוף שיר מהתכנית המיטולוגית "פרפר נחמד:-)

  /www.youtube.com/watch?v=p0wk1Zyxl3U

 79. אילנה Says:

  ערב טוב

  אלעד עמד במשימה והסוהרים ממשימה קודמת הולכים לפגוש קרובי משפחה.
  לא ברור את מי הוא העמיד,מהשיחות בין הדיירים הבנתי שאחד מהם עמיר.

  המשך ערב נעים ומהנה.

 80. SARI Says:

  ערב טוב לכולנו!
  לפי הפורום-יש ניחושים שעמיר ופרידה או ליהיא הועמדו..ניחוש שלי עמיר ופרידה…כיון שידע ששניהם אוהבים אותו ולא יכעסו עליו למרות שבהצבעה הנסתרת הוא היה מעמיד את סיון והילה…הוא די פחדן…לא מוכן להעמיד את מי שהוא בוחר באמת ועמיר (לפי מאקו) אמר לו שהוא מבין אך לו המצב היה הפוך הוא אישית היה מעמיד את מי שראוי מבחינתו לעמוד להדחה בשבוע זה…

  עמיר מדבר קצת מתוך תיסכול,ולדעתי זה די קשור לבחירה של אלעד..

  עכשיו האח"ג קורא לדיירים להתרכז בסלון..כנראה יש דייר נוסף ,שיראה מסר מהמשפחה…

  איך הם רואים מסר?וידאו?

 81. SARI Says:

  דיירים בסלון עומדים לצפות במסר מהמשפחות…מי הדייר עכשיו שעבורו המסר?

 82. SARI Says:

  אפילו בלי לצפות במסר של הילה ..רק מלשמוע את המסר אני בוכה…זה מרגש…לדעתי הקבוצה הזו מקבלת מסרים הרבה יותר אמיתיים מאשר אלה שהיו פרונטלית..לדעתי הקבוצה הזו מרויחה יותר…

  המצלמה עברה על כולם והיתה התרגשות…

 83. SARI Says:

  לכולם יש כנראה סף עצבים גרוע היום..ג'קי צעק להילה מבעד למסך…יאלה בואי כבר אנחנו רוצים לראות עוד וידאו…

  עכשיו המשפחה של עמיר…..

  האח"ג הירשה לעמיר להוריד את הפאה מהראש…אך דוקא ברגע זה הוא בוחר להישאר עם זה…

  הם די לחוצים חבל על הזמן..

 84. SARI Says:

  המצלמה בפוקוס על סיון..היא בוכה!

 85. SARI Says:

  עכשיו סיון אחרי ששמו המצלמה עליה כמעט לאורך כל הוידאו של עמיר..

 86. SARI Says:

  המשפחה של עמיר לא אמרה מילה רעה על סיון אך משפחתה של סיון דאגה לעקוץ את עמיר…

  אחיה של סיון שינה מילים של שיר ידוע.-"אם תשכחי אותי סיון.וזה נשמע טוב…

  עמיר נראה היה עצוב…כשהסרט של סיון הוצג…סיון שברה שם את כדור הבדולח..מהתרגשות…והיא כל הזמן מביעה האושר שלה בצעקות…

  ליהיא אוהבת את המסר של אמא של סיון…מי שגורם לך לבכות..אז תתרחקי..!

  אמא שלה עם מבטא רוסי חזק מאוד..אבא שלה ממש לא ואחיה נשמע טוב…

  נופר נלהבת מטון דיבור של אמא של סיון..והיא מחקה אותה…

  המצלמה עקבה אחר עמיר והבעות פניו בדיוק כפי שהיה במצב ההפוך..בוידאו של עמיר..

 87. SARI Says:

  עמיר הצחיק את ג'קי כרגע ,כיון שהילה וליהיא משחקות משחק עם חוט..משחק שרובנו שיחקנו בילדות,אך לרוב בנות משחקות..וג'קי היה בשוק כששמע את עמיר מתקן את הילה כשהילה מתבלבלת..

  עכשיו תומר הולך לצפות בוידאו…

 88. SARI Says:

  עכשיו ליהיא.

 89. SARI Says:

  טוב אז הרגע קלטתי מהשיחה של נופר ואלעד ,שהשמות שאלעד מסר הם עמיר ונופר….
  נופר אמרה שהיא אינה כועסת עליו אך היא חושבת שעמיר לא היה אמור להיות מועמד השבוע לעומתה..שהיא היתה מועמדת על בטוח…וכעת הוא קולט שיכול להיות שאחד מהם יהיה זה שאולי ילך הביתה בשבת…

  ג'קי אומר שהוא מבין את הבחירה של אלעד..אך מענין אותי מה הוא היה מרגיש אם היו מעמידים אותו למשל(ג'קי) או למשל ליעוז…הרי גם עמיר חבר של אלעד ועוד מלפני הימים של ליעוז..פשוט יש כאן אי פייריות…

  סיון שאלה את נופר לגבי עמיר והוידאו של משפחתה..

  עכשיו סיון בוכה..נו מה חדש תחת השמש…?

  עמיר אחרי מקלחת נראה פיצוץ!וגב' סיון מתבוננת ושוב בוכה…!

  קודם ליהיא יצאה בוכה

 90. SARI Says:

  מה עכשיו עמיר עשה ,שסיון שוב בוכה…האמת כלום פשוט עצם זה שהוא בוחר להיות מאושר מפריע לה!!

 91. SARI Says:

  סיון אומרת הלואי שכל הבנות רואות את זה ושהעם יעשה צדק…היא בוחרת להישאר קורבן…היא מלכלכת חופשי על הבר על עמיר ולא מפסיקה למרר על גורלה…אמרה לאלעד שעשה נכון ושהלואי ועמיר ילך הביתה בשבת…

  אותי היא מעצבנת…אומרת אני "משחררת" אך בפועל כל היום עוקבת אחרי עמיר בעינים וחוקרת אנשים מה אמר ומה עשה…אם את "משחררת" אז תשתחררי…קדימה -גם לנו נמאס מהסיטואציה…

  קודם ליהיא קראה לימיר "חזיר " באנגלית..כיון שחשבה שהוא נוהג לא נכון…אך כששוחח עימה הבינה שאולי טעתה ולא שמעה הכל אלא רק צד אחד ורק חלק מהדברים…

  אמן סיון תעוף השבת…אז יהיה צדק לעינים שלי ולאוזניים שלי…די אי אפשר להשאיר אותה בבית…רע לה אז שתלך הביתה!
  בחיים יש אפשרויות ואין זה חובה להישאר כאן…המיליון אינו שלה בכל מקרה…היא מנצלת אנשים שקרובים לעמיר אך גם כאלה שלא אוהבים אותו..

 92. SARI Says:

  אלעד מנסה להסביר לג'קי שהוא בעצם חש שלא בחר נכון שבעצם טעה,אך ג'קי לא קולט וטוחן לאלעד את המוח ..

 93. SARI Says:

  אלעד מרגיש מצוקה..בעצם ברמה מסוימת האח"ג השיג את מטרתו כששם את אלעד כאיש הפח עם משימת הרגש….

  אני אישית הייתי מכנה זאת משימת אומץ..אומץ לפתוח הלב ולפעול על פי האמת שלי..ואז כאן אלעד נכשל מבחינתי…

 94. SARI Says:

  פרידה אמרה לאלעד שהוא היה מוג לב בבחירה שלו.
  נמאס לי לשמוע את סיון טוחנת את עמיר…בסה"כ הוא מנסה לחיות נורמלי במקום צפוף שכזה…סיון סיפרה ,שהיא נעלבה מאוד כיון שעמיר אמר לה.(.ואת זה אני שמעתי איך הוא אמר לה…)שנדמה לו שהוא מכיר את אח שלה..ואז היא ענתה לו משהו..לא ממש זוכרת..(אמרתי לכם-אני מסננת אותה)והוא אמר לה ..שפה הם כל אחד לעצמו..והיא נעלבה…שוב!

  כמה אפשר להיעלב?כמה?ניחא להיעלב,אך לעשות כזו דרמה..והמצלמה כל הזמן עוקבת אחרי התגובות של אלה שצמודים אליה..כמו ליהיא,ליעוז הילה..

  סיון גם אמרה..שהיא יודעת שפה בבית האח"ג כולם ברמה מסוימת חברים שלו..אך גם שלה וקשה לה מאוד לראות שחברים שלה ממשיכים לדבר איתו…היא כ"כ רוצה לפגוע בו..היא פונה למצלמות ואומרת שהיא מקווה שהעם יעשה צדק ויעיף את עמיר בשבת…כזו אנוכית!

  השבת יהיו 2 שיעזבו הבית ולאלעד מרוד קשה ,שקיימת אפשרות שהחברים שלו יעזבו בעקבות זה שהוא נקב בשמותיהם…לפי אלעד הוא בחר בעמיר ובפרידה וכעת אינו יכול להירגע מהלחץ על הטעות שעשה..

  ג'קי מזמזם כ"כ הרבה על כך ,שאלעד צריך להפסיק לחשוב ככה..ואינו מבין אפילו לרגע איזו הרגשה זו להיות מועמד עם אופציה ללכת בשבת..הדחה כפולה..ליעוז וג'קי חומקים מראדאר הקבוצתי כל פעם..

 95. אילנה Says:

  סיון מתחילה לאבד את הראש,היא אובססיבית ברמה מפחידה.עושה רצח אופי לעמיר אולי כי היא אוהבת אותו ומצפה שהוא יתייחס אליה,הוא לא עושה זאת כי החליט שהם לא מתאימים .

  האח הגדול שוב פישל,שמענו בערוץ 20 את ליהיא מעמידה את נופר להדחה,הדיירים לא שמעו.

 96. SARI Says:

  אין זו טעות כמו עם דנה,כיון שבמילא נדע הכל מחר…!אין פה סוד!

  עמיר אמר לנופר,שמההתחלה ידע שזו טעות להיות בקשר עם סיון ,אך הוא נמשך אליה…והבית הזה מקשה על כולם לבחור פינה ולהיפרד…

  אילנה היא אובססיבית ברמות מוגזמות…!

  לדעתי היא צריכה שיחות צמודות לפסיכולוגית…

  עמיר עכשיו קולט מה אמר לו עתי בצורה הכי טובה שאפשר…עתי אמר לו שסיון פוגעת בו כאן בבית..לקח לו זמן לקלוט…

  עמיר ניסה לסגור פינה עם ליהיא ,כיון שהשיחה נפסקה קודם..אז הוא אמר לה כשהם חזרו מהסיגריה ,שהוא מבקש שלידו לא יהיו קטעים שקשורים לסיון..שתעשה את ההפרדה בין החברות בבית שלו לכולם לבין הקשר שלה עם סיון..והיא אמרה לו אתה רואה שאני עושה את זה…לא..?אך היא כל הזמן מדברת איתנו…!ליהיא אמרה שהיא הבינה ממנה מסיון שהוא התחיל את כל הענין והוא אמר שכן הוא אמר לסיון משהו טוב …שנראה לו שאחיה אוהב אותו..ואנחנו יודעים שזה נכון כיון שאחיה הצהיר על זה בכתבה במאקו.. והיא-סיון הרגישה שהיא חייבת לענות לו תשובה..מעין להחזיר לו ואז היא אמרה לעמיר…כן אבל אמא שלי אמרה לי להתרחק …והוא בחר לומר לה שכאן הם כל אחד לעצמו…והיא החלה לבכות..

  כעת לליהיא הוא אמר בתגובה למה שקרה…שהוא לא ילד בן 6 שמשחק בקונטורות…הוא בא בטוב..

  כתבתי למעלה ,שהמשפחה של סיון היחידה שדאגה לעקוץ וזו היתה אמא שלה בנימה שהיא אמרה את המסר…תתרחקי ממי שגורם לך לבכות…אפשר לחשוב ,שעמיר אוחז אותה בחוזקה -הוא שיחרר אותה ממזמן..מאז שדנה עזבה…היא בחרה לעשות סקס עימו בלילה שהוא שוב הועמד להדחה…היא בחרה וכעת אמא שלה בעצם רמזה לה שאינה מרוצה..ע"י המסר-תתרחקי ממי שגורם לך לבכות…סיון גורמת לעצמה לחוש קורבניות כל הזמן…אז היא צריכה להתרחק מעצמה!!

  אם אלעד לא היה בוחר באופציה הפחדנית הוא היה אמור לאמר סיון והילה…כמו בפעם הקודמת…שום דבר לא השתנה בינם..

  ג'קי מאושר על האפשרות לאסוף פרחים והוא ממלא אגרטלים בפרחים היפים…

 97. SARI Says:

  עמיר מסר את השם של סיון להעמדה להדחה…זה יצא בשיחה עם נופר ואלעד..אלעד עשה מעין ניחוש והם הגיעו לתשובה..

 98. SARI Says:

  יש שיר שפרידה ביקשה כל כך הרבה פעמים..ועכשיו האח"ג-זק -שם להם אותו.."ביבי ג'ין"קטעי נגינה מקסימים…

  כיף לראות את עמיר עם נופר ואלעד ..משוחחים כחברים טובים פשוט מדהים..סוף סוף הוא בטבעי..

  עמיר צוחק על פרידה ואומר לה שכנראה אפילו האח"ג מפחד ממנה..כיון שהוא שם לה שיר..ועכשיו הוא שם שיר נוסף..

  אוירה של שירים ומוסיקה אינסטרומנטלית מקסימה…איזה שירים..איזו אוירה..

  (עמיר אמר קודם ל אלעד ונופר כשהביט לכיוון סיון..-כמה אפשר לבכות..עוד לא פגשתי בן אדם שכל הזמן בוכה…-ונופר החליקה ההערה…)

  איזה כיף לשמוע מוסיקה כזו…זה מרגיש כמו להיות בפאב עם כוס בירה ובראש טוב כזה..מחזיר אותי כמה שנים אחורנית…

  נופר ואלעד קראו למוסיקה הזו מוזיקה ל- "סאטלה.."מצב רוח של שתייה כבדה וכיף של מין תשישות מבוקרת..אך כיפית…

 99. SARI Says:

  כולם נהנים מהמוסיקה..ופתאום המצלמה יצאה לחצר…עמיר מעשן שם וגם סיון יושבת בכירכרה…
  אך האח"ג משאיר אותנו עם פרידה והזכרונות שלה לגבי השיר שהושמע..פעמיים..
  ואיננו רואים או שומעים את החצר…

 100. SARI Says:

  אתמול בדיוק כשהראו את סיון ועמיר לבד בכירכרה לרגע אחד..ומיד אחכ המצלמות התרכזו בחדר תהיתי על מה השניים שוחחו אם בכלל…ולכן ציטוט מ מאקו…למי שתהה כמוני..

  בינתיים עמיר וסיון יושבים בקונכייה וסיון אומרת כי היא מעוניינת לפתוח דף חדש עם עמיר על מנת שיוכלו להיות חברים טובים למשך שאר השהות שלהם בבית. היא אומרת לו כי היא הרגישה שהיום הוא דיבר אליה בטון מנוכר והוא משיב לה כי היא בוחרת לשמוע את הדברים שלו בצורה מנוכרת. היא אומרת בחיוך כי הטעות של חייה הייתה להיות איתו בקשר זוגי בבית האח הגדול והוא משיב ואומר לה כי יש המון בנות שהיו מתחלפות איתה. בהמשך השיחה היא אומרת לו כי לעיתים היא מרגישה שהוא נהנה להוריד לה את המצב רוח וזה מחזק לו את האגו שהוא הסיבה שהיא בוכה. הוא אומר כי אינו מעוניין להגיב על דבריה אבל מתנצל אם פגע בה בצורת הדיבור שלו מקודם.

 101. SARI Says:

  היי לכולם מה נשמע?

 102. SARI Says:

  היום בוחרת אני לא ליסוע לשיעור שיש לי בימי רביעי…מין אי חשק לראות אחרים…רק את הבית הילדים הכלב…ובקיצור את המשפחה שלי והכי חשוב את המיטה שלי…

 103. SARI Says:

  ליעוז מדהים אותי בכך שאף פעם אינו רואה את הדבשת של עצמו…הוא בכירכרה עם סיון וליהיא..וכמובן הוא מרכל על עמיר…ליהיא אמרה שעמיר חשב ,שהשבוע הוא לא יהיה מועמד…אך חטף אותה חזק..ע"י אלעד ועוד בפומבי…אז ליעוז אמר ..שעמיר לא חשב שיועמד כיוון שהיה עסוק כל הזמן בלהיות בסדר עם כולם…ולרגע אינו זוכר שהוא עושה אותו הדבר…

 104. SARI Says:

  סיון אמרה לליהיא קודם לפני שליעוז הצטרף אליהן..שהיא מרגישה שהבכי אמש לא היה רק בעקבות עמיר,אלא כסך של כל הרגשות ששהיא חשה מהמתח מהוידאו ועמיר והכל…

 105. SARI Says:

  היום האח"ג איפשר ד
  לדיירים (לפי מאקו) להתעורר מאוחר…אך משום מה קלטתי בשעה האחרונה,שגם כעת בערב הוא איפשר לכולם לישון וכולם ניצלו זאת…אך לפני זה רציתי לשתף משהו שראיתי במטבח…
  פרידה הכינה אורז..וכשהיא וליהיא היו במטבח…לבד..היא עמדה והתפעלה מהאורז ובמקביל נגעה בו בידיים והוציאה בידיים שלה חתיכות אורז שרוף..עבור ליהיא..אך בידיים??גועל נפש…

 106. SARI Says:

  אמן שהיום יעלו להדחה הרבה מהפרזיטים..כולל גב' סיון ואדון ליעוז!

 107. אילנה Says:

  ערב טוב

  שרי, אתמול הבכי של סיון היה בכי הסטרי ומעבר לכל פרופורציות,יכול להיות שהיתה לה מועקה ,מעל חודשיים בבית האח וכל המתחים שמסביב ולאחר ששמעה את הוריה פרקה את המועקה מעל ליבה.

  לדעתי אלעד אסטרטג,לא מוקיר ובוגד,עמיר מטפל בו,עוזר לו בכל פעולות היום היום והעמיד אותו להדחה,מדוע לא העמיד את ליעוז? אולי כי ליעוז חלש,ג'קי חלש ומול עמיר הוא בסיכון?
  העונה אין חברות אמת 😦

  מעניין מי יועמד להדחה הערב.

  ערב נעים ומהנה לכולם.

 108. SARI Says:

  אילנה הוצאת לי את המילים מהפה לגבי אלעד וההעמדה שלו..כל הזמן רץ לי אמש מדוע אם הוא פשוט אמר שמות שידע שלא יכעסו עליו לא בחר בעמיר או ג'קי …הרי לגבי ג'קי יודעים שיש לו קהל בחוץ…את פרידה רצה להעמיד כבר כמה פעמים אבל זה היה מוקדם עבורו..פשוט חיכה שמישהו יעשה את זה בשבילו..וכרגע נתנו לו הזדמנות…נכון הוא לא התחבר לרגש ואני מאמינה שכאב לו להעמיד את עמיר…בל נשכח שעמיר עובד עם אלעד עןד הרבה לפני האח"ג..והם חברים מלפני זה!

 109. SARI Says:

  דוקא את ההורים של סיון אנחנו צריכים לראות…?למה ?האם כיון שאמא שלה אומרת תתרחקי ממי שגורם לך לבכות?

 110. SARI Says:

  אין לי בעיה עם הרשימה מלבד עמיר ונופר…כל האחרים יכולים..להיות מודחים..פתאום ג'קי בלחץ..מה קרה?אתמול הוא חפר לאלעד על כך שזה בסדר…

  חבל שלא סיון !זו נדבקה לרצפת בית האח"ג..ולא מצליחים להוציא אותה…

 111. SARI Says:

  הצלם דלוק על סיון…אנחנו צופים בסיון ליעוז וליהיא מקשקשים על ההדחה בשבת…כולם מלאי אינטרס…

 112. SARI Says:

  פרידה בוכה בסלון מרחמת על תותי..רוצה הביתה…ליהיא שואלת אותה האם היא שוחחה עם ר' מי זה ר'?

 113. SARI Says:

  סיון השיגה מסג' מעמיר והיא מנופפת בזה המפונקת הזו…..איזה עמיר זה איזה?!

 114. SARI Says:

  אוקי טעות..סיון הפסידה בהתערבות..והיא עושה לעמיר מסג' ברגליים…וישר היא בוכה שהוא חייב לה!

 115. SARI Says:

  הילה וליהיא טוחנות את התחושה של פרידה שמשהו רע קורה בינה לבין תותי…והילה אומרת שהאח"ג צריך לאפשר לה להיות בקשר עם הבית…נו באמת?סליחה למה פרידה תהיה בקשר ואחרים לא?מה מיוחד בה?

 116. SARI Says:

  סיון עם כל משחקי השטויות שלה…נראית מאושרת להיות בקירבת עמיר..אם לא היתה מאושרת לא היתה מתערבת על מסג'…האמת היא חשבה שהוא יפסיד כרגיל…אך היא התערבה…

 117. אילנה Says:

  אין חברים בעונה הזאת,ליעוז העמיד להדחה את ג'קי והנימוק מטופש.

  הימור: תומר ופרידה מודחים.

 118. SARI Says:

  בחצר היו כרגע נופר עמיר סיון ותומר…ופתאום צעקו ליעוז העמיד את ג'קי -יא בן ז…

  וכל הרביעיה היתה בהלם…אומנם זקוקים ל 3 הצבעות כדי שהוא יועמד..אך לא חשבו שזה יהיה כלפי ג'קי..והם החליטו שלא לספר לג'קי כדי שלא יתבאס..כולם החליטו לגונן עליו…אך עמיר אומר לנופר מה אמרתי לך לפני 3 ימים..צדקתי..

 119. אוריתי Says:

  אילנה, הלוואי ופרידה תודח, אבל אני לא מאמינה שזה יקרה.
  היום צפיתי בתוכנית לאחר שבוע שלא צפיתי. הקטע של עמיר וסיוון על האופניים היה משעשע למדי. שני אנשים תלויים בין שמיים וארץ וממשיכים להתווכח מי עשה למי מה. היא אינפנטילית והוא נגרר אחריה.
  ליעוז מזכיר את איתי מהעונה הראשונה, אף אחד לא רואה או זוכר אותו.
  הלוואי שפרידה והילה יודחו.

 120. SARI Says:

  אוריתי…הקטע עם האופניים היה מצחיק…כיון שהיא עדיין לוקחת כל הערה ברצינות…עמיר עדיין מרגיש כלפיה משהו..פיסי לדעתי..אך הוא חזק…בחר לא להיות מחובר יותר אליה ועומד בזה…

  האמת הרביעיה הזו ..סיון נופר תומר ועמיר עדיין בשוק ממה ששמעו בחצר…לגבי ליעוז…נופר לא מוצאת את עצמה היא לא יודעת איך לשמור על זה בפנים כדי שג'קי לא יפגע..סיון מתקשה להתבונן לליעוז בפנים…למרות שקודם היא ישבה בסלון עם ליעוז ליהיא הילה וגם פרידה..והם צחקו על האפשרות של ג'קי ילך הביתה…ליהיא גיכחה והם שתקו..מיד אחרי שהשידור הסתיים…

 121. אוריתי Says:

  שרי, לא אהבתי את ליעוז מהרגע הראשון. הדיירים כנראה אוהבים אותו ןכן הם בכזה שוק מהצביעות שלו. הוא משחק נכון, עובדה שלא הועמד אף פעם להדחה והוא מצידו רוצה להתפטר עכשיו מגקי שנראה לו חזק בחוץ.
  לילה טוב וחלומות פז לכולם 🙂

 122. אילנה Says:

  לילה טוב ושינה ערבה.

 123. SARI Says:

  בוקר טוב לכולנו!

 124. SARI Says:

  האח עם טופס 58
  2 במרץ 2011 | | 68 תגובות | מאת צפניה

  כי כולנו עמיר גולדברג וההפקה היא סיון אברהמי.

  01. הם מתעקשים להישאר תקועים בעבר. לכודים. ואנחנו באמת מנסים להתקדם. אני לפחות. תוהה מדי יום אם לא הגיע הזמן לעבור הלאה. להעביר דף. והפקת האח הגדול משיבה בשלילה. מתעקשת לטזר, לעצבן ואז להתקרבן. לא משחררת. מתעקשת ללחוץ על הפצע ולהוציא עוד מוגלה. ועוד מוגלה. ובדיוק כשחשבת שנגמר, עוד מוגלה יוצאת. שימי הדג אומר לליהיא שלשניהם יש צרכים ושאולי כדאי שיתקלחו ביחד. אם היא יודעת למה הוא מתכוון. לא הספיק ליורם זק. פשוט לא הספיק לו. והבלוג נראה כמו תקליט שבור.

  02. כל כך הרבה אנשי טלוויזיה שיודעים לעשות טלוויזיה, אפילו טלוויזיה טובה, עמלים על הפקת מוצר ולא מצליחים להבין שההומור הפנימי שלהם כבר לא מצחיק את האוהדים הקשים ביותר. את אלה שאוהבים את המוצר ויקדמו אותו בקרב חבריהם. הבולבול שלהם נמצא כל כך עמוק בין השדיים של דנה וליהיא שהם פשוט לא מבינים שבכל תוכנית בה יורם זק מקניט מינית במודע את אחת המתמודדות הם מאבדים את האמון ואת האהבה של הקהל לו הם הכי זקוקים. בלי משלמי המיסים אין קיום לטפילים. ואני, אתם, אנחנו משלמי המיסים. ואנחנו ממש קרובים להתחיל להעלים מס. בכמויות.

  03. יהיה קל לכתוב שבעיני האח הגדול ליהיא היא שרמוטה. זה החיבור הכי מיידי. נופר היא "עצבן", ג'קי הוא "מז'יק" וליהיא היא שרמוטה. בכל זאת, עשתה את עתי. זוהי כל מהותה. שימי הדג מתחבר למיניות שלה. ואולי היא גם טיפשה כי היא הדחליל. כך או כך, משימת הדחליל והתפקוד של ליהיא בחדר האח הגדול היו לא פחות ממהפנטים כי המרירים שבינינו יטענו שליהיא הוכיחה שעבור 15 מאיות תהילה היא אכן תהיה דחליל. ריקה מתוכן. מוכנה להקיא את הטקסטים שיתנו לה. ההפקה מכירה את הדיירים יותר טוב משהם מכירים את עצמם. הכל מתוסרט. סתם. קחו את זה בקלות חברים.

  04. לא כמו סיון למשל שרוצה להתרחק מעמיר. מתה. שרק לא ייגע בה. בגלל זה היא בוחרת בו למשימת האומץ. אמנם היא יכלה לבחור בנופר אבל בגלל שהיא רוצה שעמיר יתרחק ממנה, היא בוחרת להיות תקועה איתו על אופניים בגובה 40 מ' ואז לטעון שהוא מתעלל בה. כשהם עדיין על האופניים. מריבת השחקים הייתה נהדרת. אפילו יותר מהרגע בו שניהם התחננו שהאח הגדול יפתח לעמיר את דלת חדר האח הגדול.

  05. אם כבר חדר האח הגדול, המיני מונולוג של נופר היה מעולה. אמנם ראינו אותו בעבר בכל פעם שיריב של פרידה נבעט החוצה ועדיין, לתשומת לב הקוראת בטיטו, כך נראה מיני מונולוג אותנטי שעובר מסך בשלמותו.

  06. חודש לפני הסוף ולאור הריקוד היחיד שג'קי מדגמן בכל פעם שמושמע שיר (ידיים פרושות לצדדים א-לה אוירון) ובכלל, לאור ג'קי, הגיע הזמן לחשוב איזה קמפיין יוביל ג'קי מנחם לכשייצא מהבית. אולי קמפיין לאמצעי מניעה ("לא תרצי ילד כזה נכון?", זום על ג'קי רוקד אווירון). אולי קמפיין נגד תקיפה מינית ("אמרתי די!", פלאשבק לג'קי עוגב על נופר). אולי קמפיין לרשת אולפנים חדשה ("בישראל מדברים עברית. אוקיי יו גאיז?", שוט של ג'קי מדבר. יש מספיק כאלה). כל כך הרבה אפשרויות. רק ג'קי מנחם אחד.

  07. המשימה של אלעד נועדה לחשוף את רגשותיו של אלעד וזה היה יכול להיות מעניין אם אלעד היה מעניין. הבעיה היא שאלעד לא מעניין. היה הרבה יותר אמיץ מצד ההפקה להציב את לי עוז מול אתגר איש הפח. כי אף אחד מדיירי הבית לא באמת יודע מה לי עוז חושב. ואולי אחרי 80 וכמה ימים הגיע הזמן שפרצופו המסית, התככני והמפורסנג של לי עוז ייחשף. חבר של כולם אבל מטנף מאחורי הגב. זהו איש הפח האמיתי.

  08. רגעי החמצה: פרידה הולכת על הסולם ובעזרתו והסולם לא קורס. סיון נופלת מ-40 מ' והרתמה לא משתחררת בטעות.

  09. הרגע שחיכינו לו 63 שנים: עמיר זורק בקבוק פלסטיק ריק לעבר אלעד ומצליח לפגוע. בגמד!

  10. עמיר, פרידה, נופר, ג'קי, הילה ותומר. מעניין מי יודח. כמעט מותח כמו פרק כפול של "פלפלים צהובים".

 125. אילנה Says:

  ערב טוב

  בפנאי פלוס יש תמונה של שפרה עם הנסיכה-עמליה.
  לא ממש רואים את עמליה אך שפרה יפיופה.

 126. תיתוש Says:

  ערב טוב חברים יקרים שלי 🙂
  אילנוש תודה על המידע על שפרה. עכשיו אנחנו יודעים את השם של התינוקת אני מקווה שיצא לנו גם לראות אותה אני בתוכה שהיא יפיפיה 🙂

  חיבוק גדול לכולם 🙂

 127. אילנה Says:

  קבלו את הנסיכה עמליה
  http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/218/237.html

 128. SARI Says:

  היי חברים ערב טוב ,
  אילנה נכון שרואים את הפנים של הקטנה..איזו מקסימה..וראי את שפרה..לפי הגב היא נראית כאילו חזרה למידותיה…איזה אושר זה תינוק…!

  בחצר יושבים 5 משישית המועמדים..מלבד עמיר.תומר מלקק לפרידה חזק…ואילו נופר וג'קי בעולם של שיחות שלהם…

  קראו לסיון לחדר האח"ג..ועקב תקלה שהיתה להם שמעתי -בערוץ 20 -את סיון כשנכנסה לחדר והיא ענתה שהיא בסדר משלימה עם מה שהיה ביום שלישי וזהו..כנראה עלו על הטעות…

  איזה מגעיל זק היה עם הקטע הלכאורה תמים -ליהיא והדג…אך בפועל שוב הטרדה מינית ברובד של שיחת עומק וגם משקף מה הוא חושב לגבי ליהיא..

  אנשים שמקורבים להפקה אמרו לי היום שפרידה חזקה שם..אז מי שאוהב כמוני את עמיר או נופר ואיכפת לכם מהם צריך הפעם להצביע..ולא להיות אדישים..

 129. SARI Says:

  ליעוז אמר היום ,שאם הם יצאו החוצה הם יאכלו סיפורים עליו כשיראו למי הוא מצביע כל הזמן..

  הוא מרגיש עצמו כבר בגמר..ואין לו בושה לרכל על עמיר כל הזמן ומאידך להיצמד אליו ולשוחח עימו…ליעוז המריד את ג'קי נגד עמיר כך שדי קשה לג'קי אפילו להסתכל בכנות על עמיר..וראו איזה לב לעמיר בחר לתת לג'קי חולצות על רמה משלו כדי שיהנה…

 130. אילנה Says:

  שרי,בפנאי פלוס יש תמונות אחרות של שפרה והנסיכה.

  עמיתושקה,איפה את???????? געגעתי מאוד.

 131. אוריתי Says:

  ערב טוב חברים,
  תודה על האינפורמציה, השם ששפרה בחרה מתאים לה מאוד :-).
  מחר לפנות בוקר הטיסה, כמעט גמרתי לארוז ולבשל לבנות שנשארות בבית. עייפה לאחר יום של עבודה ממושך, מקווה להספיק לתפוס שנת שינה אחת קטנה או אפילו שתיים.
  להתראות ביום שלישי, בהצלחה לעמיר ביום שבת.

 132. אילנה Says:

  אוריתיייי,אתם טסים לברלין?

  טיסה נעימה,תהנו ושובו בשלום,נשיקות.

 133. SARI Says:

  מתוקה הקטנטונת..נזכרתי לרגע בצבר וכמה שפרה רצתה אותו…איזה גילגול בחיים אנשים עוברים..מענין מה איתו היום בזמנו אמר שהוא רוצה להיות אבא ונשוי עד גיל 30!מענין מה קורה עימו!

 134. תיתוש Says:

  אוריתי מקירידה טיסה נעימה ותהני בגרמניה אני כבר מתגעגעת 🙂

  אילנוש תודה על הקישור. רואים רק חצי פנים של התינוקת אבל היא נראת חמודה 🙂 וכן שפרה חזרה למידותיה וגם לקרה 🙂

  גם אני מתגעגעת לעמיתוש וגם למיכל שנעלמו מהבלוג בימים האחרונים. (מיכל אני מקווה שהכול בסדר איתך ושאת מרגישה טוב)
  וגם לאירית ולברוש ולממוש ולאבי ולארנוס ולקיפי ולכל החברים שכבר לא כל כך נכנסים לבלוג

 135. בר Says:

  שלוםםםם לכולם!!
  כמה זמן לא הייתי כאן.. האמת שהתגעגעתי 🙂

  שפרה מטיילת עם עמליה בת"א-
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4036235,00.html

 136. בר Says:

  אילנה, תודה על הקישור.

  ארנוס, תודה רבה על הפוסט 🙂

  אוריתי, לפי מה שהבנתי את טסה לברלין, אז טיסה נעימה ותכייפי!!

  לגבי האח הגדול, אני בעד אמיר. מקווה מאוד שיגיע לגמר ושביום שבת הוא לא יודח…

 137. אילנה Says:

  בר יקרה,התגעגענו,ברוך שובך,מה שלומך?

  תודה על הקישור.

  לילה טוב,שינה ערבה,סוף שבוע נעים ומהנה.

 138. SARI Says:

  בוקר טוב לכולנו-יום שישי הגיע ,שבת נפלאה לכולנו.

  בר יקרה כיף לראות את שמך כאן…גם אני בעד עמיר.בהצלחה לו ולנופר!

 139. ארנוס Says:

  וואו איזו שלמות!

  עמליה פשוט בובה קטנה!!!

  ושיפ, כהרגלה, נראית מיליון דולר.
  ברי טוב שחזרת, מה שלומך?

 140. SARI Says:

  מוזר..איך לפעמים שניה של היסוס מביאה לשינוי…אז הייתי בחוץ עם הבכור ובסיבוב עם הכלב..וחזרתי לקחת התיק לעבודה וראיתי שהצעיר חמק ולא נסע לבי"ס..ופתאום כאילו שאבו ממני את כל האנרגיה וכל התיכנונים…וצנחתי לכורסא..שלט ביד והמחשב ליד…טוב אז דברים אחרים אעשה בשונה ממה שתיכננתי להיום…שמש יפה בחוץ..
  בבית האח"ג הדיירם חצי ערים והצלם מתמקד על הבעות פניו של ג'קי וגם על קיר התמונות של נופר מימימשימת הכלא..תמונות שלה ושל ג'קי ביחד והצלם חוזר יותר ממספר פעמים לתמונות הללו…

  בימים האחרונים קוראת אני במאקו שמאפשרים לדיירים להתעורר מאוחר יותר מהשעה הרגילה בבוקר..וכנראה גם היום…האוירה הרבה יותר ישנונית..האם זה כיוון שהם לקראת הסוף,או שמכבדים את הלחץ של ההדחה הכפולה?

 141. SARI Says:

  אומרים שרזה זה יפה,אך להיות שדוף זה גם יפה..?מראים לנו את הגב הגרמי של סיון מבעד לשמלה שלה…פשוט נורא!

 142. SARI Says:

  מתברר שבלילה האח"ג הקפיא את חדר השינה..הרי כל לילה הם מתלוננים על חום ובעיקר פרידה והלילה קיבלו תגובה …קור!

  סיון רוחצת כלים-חלום באספמייה לא?היא התנדבה לשטוף?או שזו תורנות שלה…כמעט 3 חודשים מעט פעמים רחצה כלים..

 143. SARI Says:

  מצחHקה היא רוחצת צלחת צלחת וכנ"ל גם סכין סכין..כף..ומזלג…כאילו אין מחסור במים במדינה…!ג'קי כבר צחק על דרך השטיפה שלה אתמול בחצר…כאילו היא בתוכנית מדע …שוטפים כלים סהכ!

 144. בר Says:

  בוקר טוב 🙂

  שלומי בסדר גמור.. דרך אגב, בסופו של דבר אני לא מתגייסת. ב-15.1 יצא תקנון חדש מהצבא שאומר שלכל מי שיש צליאק מורידים לו את הפרופיל מ-45 ל-21- הכוונה לפטור משירות צבאי. נסעתי לפני שבועיים ללשכת הגיוס בחיפה ונתנו לי את הפטור. החלטתי שאני לא מוותרת ולפחות שאני אלך להתנדב, אבל כל התהליך של ההתנדבות לוקח 8-12 חודשים ולא רק זה, אני צריכה לעבור את כל המבחנים מחדש: ועדות רפואיות בתל השומר וגם ועדות בחיפה, מבחנים וכו'… מה שאומר שאתגייס רק בגיל 20- אין סיכוי שאתגייס בגיל הזה ואשתחרר בגיל 22 שכל החברים שלי יהיו משוחררים כבר שנתיים.
  החלטתי שאני אברר גם על האפשרות השלישית שזה שירות לאומי. דיברנו עם העמותה שעוסקת בזה אתמול והסבירו לנו את כל הפרטים. ישלחו לי בעוד כמה ימים טופס הרשמה ונראה מה יהיה בהמשך.

 145. בר Says:

  שרי, תודה על כל העידכונים.
  מה את אומרת על סיון וההתנהגות שלה כלפי אמיר? ראית איזה רצח אופי היא עשתה לו? הגעתי למסקנה שהיא פשוט אובססיבית כלפיו

 146. ארנוס Says:

  ברבר, לדעתי זה רק לטובה, היום חסרות לי השנים ההן. ואם הצבא לא רוצה אז לא צריך. הפסיד את אחת החיילות הכי טובות שיכלו להיות לו – הפסד שלו!

 147. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי 🙂
  ברוש התגעגעתי 🙂 אם צהל ויתר על בחורה איחותית כמוך רק בגלל שהם לא רוצים לספק כמה מוצרי מזון שונים אז ההפסד כולו שלהם. יפה שאת רוצה לבתנדב בכל זאת ובאמת שירות לאומי יכול להיות טוב לך ולדעתי את יכולה לתרום ולעשות עבודה הרבה יותר ארכית מהשר בצבא. את גם יכולה להתחיל לחשוב קצת על עצמך ולחשוב על לימודים באוניברסיתה\מיכללה או כל דבר אחר אני סומכת ובטוחה בך שתוכלי לנתב את עצמך לדברים טובים 🙂
  מחזיקה לך אצבעות שתצליחי בכל אשר תיפני ותירצי. קבלי ממני חיבוק ענק וים של אנרגיות טובות 🙂

  מיכל יקרה איפו את אני מקווה שהכל בסדר. השמיעי קול בבקשה. חיבוק גדול ממני 🙂

  בריאות שלמה ומהירה לכל החולים. הורים של, חמיםשל, דודים של, אחים של, וחברים של

  חיבוק ענק לכל החברים. אוהבת אתכם מאוד 🙂

 148. SARI Says:

  בר יקרה ,
  אני מאחלת לך בריאות אושר ושפע בכל אשר תבחרי.כל הכבוד ,שאינך מוותרת ובוחרת לשרת המדינה בכל צורה שהיא..לצערי עד כמה שאני קולטת את הבנים שלי הם לא היו מגיבים ,אלא,היו אומרים סבבה ונוסעים לארה"ב..כיון שזה חלום שלהם ליסוע להתנסות וללמוד בחו"ל..הבכור שלי שואף להגיע לעמק הסיליקון..אז דחיית השירות ע"י הצבא מביאה אותם להגשמה מהירה יותר של החלומות…אז אני שמחה ,שאת בוחרת אחרת..אני בעד תרומה בכל צורה אפשרית..השומרת על כבודת ומאידך מאפשרת לך תחושת של הישג…אבל והיה ולא יצא לך ולא תצלח גם האפשרות הזו..פשוט תבחרי להינות מחייך ולהתחיל להגשים את חלומותייך…יישר כוח מתוקה!

 149. SARI Says:

  בשלום האח הגדול היה ויכוח קשה..צוות התוכנית אירח ,לדעתי אירוח שלא מתוך בחירה חופשית,את ח"כ שהגיש תלונה במשטרה נגד פרידה על נושא התפוצצות של מחבל והאושר שלה …פשוט מדהים לאיזה מרחק מגיעה הפליטה..

 150. SARI Says:

  מצחיק הקטע שהיה הרגע…ג'קי מספר לאלעד שהוא(ג'קי)ניחם את "בייגלה"כיון שהם שמעו צעקות מרחוק שאמרו שליעוז העמיד את נופר להדחה…והיא אמרה לג'קי ..אתה רואה ג'קי…?מה שג'קי לא יודע וכמובן גם אלעד לא יודע..התגובה של נופר"יושבת" על ידע מוקדם משלשום בלילה צעקו בחצר..כשנופר סיון תומר ועמיר היו בחצר…ליעוז בן..ז..שמת את ג'קי להדחה…ועכשיו נופר גם שומעת ששם אותה…!!אצלה בראש ליעוז מחוק…!!

 151. SARI Says:

  אם איני טועה ליעוז העמיד את ג'קי ,אך לא את נופר נכון?

 152. SARI Says:

  מירב מתארחת באולפן..והיא אמרה שהיא אוהבת את הבנים ..התקשתה שלא לאהוב את עמיר אך ממש לא אהבה את סיון וההתעללות שלה בגבר..!בעמיר!

 153. SARI Says:

  כתבתי הרבה במהלך התוכנית שלום לאח"ג והכל נעלם..למה?

 154. SARI Says:

  טוב אין לי ברירה אלא לקבל את זה שנעלמו לי כל התגובות שרשמתי בעת התוכנית האח"ג..

 155. SARI Says:

  ליעוז בלחץ כיון שהוא שמע שצועקים מבחוץ את ההעמדה שלו…ליעוז הפר איזה מצבשאין מעמידים חברים אלא כשחייבים..והוא העמיד את ג'קי….!הוא ישב בהוט טאב ודן בזה עם פרידה..ועכשיו המצלמה כל הזמן מתמקדת בו…לראות תגובות שלו..

  ההימורים שהיו באולפן הם אלירז:עמיר ותומר
  קרן:תומר והילה
  רן :תומר והילה
  מנחם בן :עמיר-כיון שהוא הגיב בזעם על הבחירה של אלעד וזרק בקבוק לעברו.. והילה..ואולי תומר

  גואל:תומר והילה

 156. SARI Says:

  נופר לא פונה לליעוז..הם רוכזו ע"י האח"ג בסלון לכמה דקות וסיוון התחרפנה חשבה לרגע שהיא ראפרית וניסתה כוחה באובר אנרגיה…עד שאלעד שמאס בזה עקץ אותה..והאח"ג רק בירכה אותם בשבת שלום.

 157. SARI Says:

  ג'קי לא יודע שליעוז העמיד אותו…הוא חושב שרק את נופר העמיד…

 158. SARI Says:

  פרידה מצידי יכולה ללכת בשבת בכיף…הצעירים מסתדרים מצוין עם אוירה יפה…האמת היא יכולה לקחת עימה את ליעוז..

 159. SARI Says:

  טוב אז נראה שהאמת יצאה לאור…ג'קי גילה שליעוז העמיד אותו להדחה.

 160. אילנה Says:

  שבת שלום

  שרי יקירתי,אין לי מושג מדוע ההודעות נמחקו,חיפשתי ולא מצאתי אותן אף לא כהודעות ספאם.
  ליעוז שמע את הצעקות שהדיח את ג'קי או שסיפרו לו?

  בר יקרה,הכל לטובה, שרות לאומי זה מעולה ועם המון סיפוק ונחשב כשרות צבאי לכל דבר ועניין.

  מיכלי ? איפה את? אנא השמיעי קול.

  שבת מבורכת לכולם.

 161. SARI Says:

  אילנה…תודה על החיפוש…לא מצאתי את ההודעות כמשהו שתקוע אצלי..אז אולי לחצתי על משהו אחר במקום סנד ולא שמתי לב…

  אני לא שמעתי כיצד ליעוז יודע..רק שמעתי אותו בהוט טאב מספר לפרידה,שהיו צעקות מבחוץ שאמרו שהוא העמיד את ג'קי..איני יודעת מי היה לידו באותו הזמן אך מאותו רגע בהוט טאב הוא נשאר מוטרד…כאילו סופסוף חשפו את הליכלוך שלו…והוא יחסית די שקט מאותו רגע..

  בהוט טאב פרידה כמובן חזרה לדבר על עצמה..הוא היה מוטרד והיא מדברת על עצמה…

 162. SARI Says:

  עמיר אמר הערב לסיון ..ברגע מסוים כשהם ישבו לבד בכרכרה..שהפעם הוא מרגיש לא טוב לגבי עצמו..הוא חושב שזה הלילה האחרון שלו כאן…היא טוענת שלא נראה לה..אך הוא לא רגוע..אומר שרוב חבריו לא רואים טלויזיה בשעות השידור אלא עובדים ובדכ ההכרעה נעשית בשידור..השעתיים האחרונות…והוא לחוץ..היה רוצה מאוד להישאר…

  האמת מגיע לו להישאר מהרבה סיבות אבל אחת שעולה הכי כרגע..שמגיע לו להישאר כיון שזו היתה העמדה אנוכית ולא חברית!

 163. SARI Says:

  לדעתי ליעוז לא יודע מי שמע על זה שהוא הצביע לג'קי..והוא קצת לחוץ וכל האחצ הוא צמוד לסיון..לבנות..לעמיר..פשוט מחפש לא להיות לבד.

 164. אילנה Says:

  בוקר טוב ושבת שלום

  יום אביבי נעים ומהנה.

 165. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי 🙂
  שרי אתמול היתה תקלה בוורדפס לכן ההודעות שלך לא עברו גם אני נתקלתי בזה

 166. SARI Says:

  תודה תיתוש ובוקר מקסים לכולנו!
  אומרים שדברים שנאמרו,אך לא נשמעו-כנראה לא חשובים..זו אימרה שהיתה אצלנו בבית ולכן מה שהיה אתמול לא היה הכי חשוב..אבל תודה תיתוש..כיון שזכרתי ששלחתי ושכן עשיתי סנד בסיום..אך הכל לטובה..פשחות קישקושים לגבי האח"ג….

  היום שמעתי משהו מטריד באח"ג…אמרו כל הזמן שהנורה של המצלמה בשירותים נדלקת רק כשיש 2 אנשים ..מתברר ,שהבנות ראו שהמצלמה נדלקת גם כשהן לבד..והן מחליפות בגדים שם וגם נשקלות בעירום שם וגם עושות את צרכיהן…איפה הפרטיות?אני יודעת מקטעים שקראתי לגבי ליהיא ועתי שאמרו שהצוות ראה אותם עושים סקס במקלחת והם כינו אותם אפילו "כמו שפנים"..בהתיחס למס' הפעמים…זאת אומרת שהמקלחת והשירותים ,שאמורים להיות הפינות לפרטיות -חשופות…ברור לי למה המצלמה נדלקת כשנכנסים 2 לשירותים או מקלחת..אך אין צורך לצם סקס במקלחת!!ואין צורך לבהות במסך כשהן מחליפות בגדים…הבנות יודעות זאת לבטח לאור זה שבזמנו דנה נכנסה לשירותים להישקל עירומה..והאח"ג אמר לה אח"כ,שלא תתלהב המשקל לא הכי נכון…איך הוא ידע…המצלמה נדלקה!

 167. SARI Says:

  ג'קי וליעוז משחקים "כדורגל.. וליעוז פתאום מוריד את המכנסיים…נו באמת כבר ראינו אותך ואת שלך ..כמה פעמים הבדיחה האידיוטית הזו תעבוד?אדם דוחה..ומרב עוד חושבת שמגיע לו לזכות …זה מה שהיא אמרה אתמול..

 168. SARI Says:

  אלעד כל הזמן עסוק בהדחות של הערב…הוא סופר כמה ומה יקרה כש..הוא אינו נרגע…ועמיר לחוץ על מקומו הערב..

 169. אילנה Says:

  אני דואגת לעמיר ,רוצה שישאר במשחק ולא יודח.

 170. בר Says:

  היי לכולם!!!

  תודה רבה לכולכם על העידוד 😉
  כתבתם בדיוק את מה שכולם אמרו לי- שהכל לטובה ואם הצבא ככה מוותר רק בגלל בעיה של אוכל- זה ההפסד שלו.

  תיתוש, האמת שחשבתי על אפשרות להתחיל ללמוד באוניברסיטה, אבל בסופו של דבר זה נראה לי מוקדם מדי, קשה לי עדיין לבחור מקצוע.
  קבלי ממני חיבוק גדול ומלאאא באנרגיות חיוביות בחזרה 🙂

 171. בר Says:

  ולגבי האח הגדול, מקווה מאוד שאמיר ישאר ושפרידה והילה יודחו

 172. בר Says:

  לפי מה שקראתי כרגע אצל עומרי חיון תומר והילה עוזבים הערב את הבית אבל גם עמיר בסכנה

 173. SARI Says:

  עמיר מרגיש שהוא עוזב היום..זו פעם ראשונה ,שהוא מחלק את בגדיו לאחרים..סיון ביקשה ממנו את הסווצ'ר שהבטיח לה בעבר והפעם הוא נתן…היא גם ביקשה חיבוק ולא אחד קצר..יש בינהם איזושהיא ידידות גובלת בחברות כזו..רואים שיש עדיין איכפתיות,אבל…

  אילנה,אני חוששת לעמיר גם ואני שמה את ה-מעט שאני יכולה ע"מ לעזור לו..לצערי זה טיפה בים..אך מקווה שהרבה יבינו כמה הוא חשוב.

  היום תומר דאג ללכלך על עמיר שוב ברמה כאילו עדינה כשישב עם ליהיא והילה..אך הוא לא זוכר חברים וחבל…הוא יורק לבאר שממנה שתה..וגם כששם את נופר על הגריל ואמש ניסה לכפר על כך בפניה שלו לקהל..אין פה מקום לחרטה…הוא אדם שהקהל יראה כיורק על חברות!

 174. SARI Says:

  היום אני לחוצה מההדחה…לא ממש כבעבר..משום מה מאוד חשוב לי שעמיר וגם נופר ישארו הערב…האחרים לא ממש איכפת לי העיקר ששניהם ישארו ,אך עבורי בעיקר עמיר ורק אחכ נופר.

 175. SARI Says:

  סגרו לנו השידור בערוץ 20 הרגע ..מיד אחרי שג'קי קפץ לסלון לנסות ולהציץ מה קורה בסלון הסגור ע"י האח"ג….אז מה קורה בסלון ולמה כיבו לנו המצלמה?

 176. SARI Says:

  הרגע החזירו השידור לאחר חצי שעה שלא היו מצלמות באף אתר שביקרתי..כולם נסגרו ע"י ההפקה.מה קרה?למה הוכשחו המסכים?

 177. SARI Says:

  תוצאות הסקר: מיהו הדייר הכי מיותר בבית? | (141 קולות)

  הצבעתך נקלטה בהצלחה!

  1. אלעד צפני (3)
  2.13%
  2. ג'קי מנחם (2)
  1.42%
  3. הילה אקראי (14)
  9.93%
  4. ליהיא גרינר (6)
  4.26%
  5. לי-עוז כהן (30)
  21.28%
  6. נופר מור (15)
  10.64%
  7. סיוון אברהמי (34)
  24.11%
  8. עמיר גולדברג (3)
  2.13%
  9. פרידה הכט (22)
  15.6%
  10. תומר זריהן (12)
  8.51%

  כולם בעד שסיון תעוף…

 178. SARI Says:

  סיון ועמיר יושבים על המיטה של סיון..והיא מנסה בעצם להתנצל על דברים שאמרה עליו בבית..היא בעצם פוחדת שהוא יצא החוצה וישמע כמה היא ליכלכה עליו..אך שורה תחתונה שלו היתה שאם הוא היה יכול לקבל מסר מחבריו או משפחתו היו אומרים לו להתרחק מסיון כמו מאש…היא לא כ"כ יודעת איך לאכול את זה …כעת יש צעקות בחוץ..פרידה צורחת כיון שחם בחוץ..האח"ג סגר אותם בפנים עד לאחר השידור..ואמר להם שינסו לסדר להם את הטמפרטורה כדי שיהיה להם קריר יותר…

  כרגע היה דיון בחדר בין ליעוז סיון וליהיא לכך שליעוז לא נקלט כדמות טובה ברמה כלשהי…שסיון לא אהבה אותו מההתחלה והוא קצת נלחץ מזה…אפשר לחשוב הרי גם הוא לא התיחס אליה עד לפני שבועיים שלושה..אז..?

  אלעד שאל קודם את עמיר מה הוא יגיד בחוץ אם ישאל מה הוא מרגיש כלפי הבחירה שביצע אלעד..ועמיר די התחמק באלגנטיות..ואמר שהוא יענה,שהוא חושב שאלעד היה צריך לבחור באמת..אלעד לא מרוצה מהתשובה…

  אלעד גם שאל את עמיר אותה שאלה בהתיחס לזה שעכשיו הוא-עמיר- יושב ליד סיון מחובק על ידה…?ועמיר לא ענה ליעוז ענה במקומו במין הומור…

  פרידה צורחת על האח"ג שאינה מסוגלת להיות סגורה כאן יותר בחום הרב שקיים ומדוע לא מקררים את הבית…הטמפרטורה אצלה כבר בעמדת רתיחה..היא היסטרית…האמת כולם מתלוננים על החום ,אך פרידה יותר..כיון שהמשקל (ומי כמוני יודעת זאת..אני מלאה וכשאתה מלא בד"כ חם לך יותר מלאנשים הרזים…)
  מפריע וגם היא עצבנית ומתוחה..כנראה העבירו לה מידע מבחוץ..כיון שהיא קצת מטפטפת אותו מאז יום רביעי…

  אתמול היא עשתה כאילו מחווה כלפי הילה ואמרה תצביעו להילה בתור שלה…

  המצלמה היום היתה ברובה לאורך כל היום סביב ג'קי ונופר…קצת על האחרים ,אך עכשיו נתנו במה לסיון ועמיר…נקווה לטוב!

  אני בוחרת בעמיר ובנופר!

 179. SARI Says:

  תומר לחוץ היום מאוד…ובעיקר כיון שהוא עומד עם קבוצה די חזקה לפחות 4 מתוך ה-6 נחשבים חזקים..והוא רץ סביב הזנב של עצמו היום…

  משהו מצחיק..עמיר נתן לג'קי בזמנו חולצה…ג'קי נתן אותה לליעוז ועכשיו ליעוז נתן אותה לסיון ופתאום עמיר קולט את החולצה…

  סיון שוב ברגע של לחץ "יורדת " על עמיר ,אז הוא לא נשאר ואומר לה …כמה שהיא תרצה בחור כמוהו..שכחתי איך אמר זאת במדויק..מה שהפריע לסיון ועורר בה שוב את הנקמנות היתה ההערה של עמיר כשאמר שהחולצה יפה עליה ושהוא קיבל אותה מהחברה לשעבר שלו שהיא אדם מקסים בפני עצמו..אז סיון עקצה והוא ענה..ואז היא זרקה לעברו…כל מי שהסכימה לקבל אותך היא אדם נהדר…!!

  היא חשבה לעקוץ,אך הוא בחר לא להיעקץ…

 180. אילנה Says:

  שבוע טוב ומבורך

  שיהייה לכולם שבוע מבורך עם בשורות טובות ומשמחות.

 181. SARI Says:

  אמן ואמן לבשורות טובות בלבד!

 182. SARI Says:

  אני מבקשת לתקן טעות שלי..טעיתי קודם כשסיפרתי לגבי המצלמה בשירותים..כתבתי שדנה שקלה את עצמה והאח"ג אחכ הקניט אותה…אני חדשבתי על דנה…אך הבנות דיברו על מירב…המחשבה שלי הקדימה אותי והוצאת י לפועל את השם שחשבתי עליו..דנה..אז סליחה…מירב נשקלה בעירום והוקנטה אחכ ע"י האח"ג

  ראו מצפניה הערב..

  על עירום ופרטיות בבית האח הגדול
  5 במרץ 2011 | | 13 תגובות | מאת צפניה

  אז כבר סיכמנו שיש מצלמות בשירותים בבית האח הגדול כדי למנוע נסיונות התאבדות. וזה באמת טוב ויפה.

  אבל מדוע האח הגדול צופה במתמודדות האח הגדול כשהן שוקלות את עצמן עירומות? מדוע הוא מרשה לעצמו להעיר להן לאחר מכן? נראה שבניגוד למה שדנה רון מספרת, בטיטו לא הייתה ממש מרוצה מההערה.

  ככה זה עם בדיחות פרטיות שרצות בקונטרול. לפעמים קשה לשמור על הפה.

 183. SARI Says:

  השיר שכתב אחיה של סיון לא רומז טוב…"נשקת גם לה והיא הודחה!"זה מה שנאמר ע"י אחיה של סיון בהודעה מההורים…ועכשיו אני מבינה איך התגלגלו העינינים מרגע שראו את המסרים מהמשפחות ופתאום בימים האחרונים היא ,סיון, צמודה לעמיר…כמו שהיתה צמודה לסיון המתולתלת?זו שנשקה לה והודחה?

  עמיר אמן ותצליח!

 184. SARI Says:

  התוכנית ערוכה בצורה מכורה מראש…פרידה מקבלת "משקל" רב!

 185. SARI Says:

  סופסוף תומר אמר את האמת על סיון מה שכולם חושבים הוא הוציא החוצה…אמן שהיא תלך!שורה תחתונה היתה הכי נכונה…חוץ מלחייך ולהיות יפה אין בה כלום!

 186. SARI Says:

  כל התוכנית היום היא סביב ג'קי ופרידה…למה שניהם מקבלים מסך יותר מהאחרים?

 187. SARI Says:

  ארז הוציא לי את האויר מהריאות!סחט אותי!יש!עמיר ונופר נשארו-חבל שפרידה גם!

 188. SARI Says:

  פרידה נחלה מפלה קלה…חיילת שלה הלכה הביתה והעליהום שעשתה על ג'קי לא צלח לה!נותרו לה רק ליעוז וליהיא…

 189. SARI Says:

  מתי יודיעו להם על המשימה..איזו משימה מוזרה?קצת הלכו לאיבוד בהפקה…ארז אמר את משפט הפינאלה הכי חזק…אתם תחסרו לנו(הילה ותומר)אבל אין מה לעשות אנחנו בדרך לגמר…!משפט חזק!

 190. אילנה Says:

  שרי, תמה עוד תוכנית של הדחה.
  שמחתי מאוד שעמיר נשאר והלוואי ויגיע לגמר.

 191. SARI Says:

  האצבעות שלי היו מוצלבות כל התוכנית..והייתי כל כולי במסך..אפילו לא זיפזפתי פעם אחת…הוציאו לי את הנשמה…!

  מצחיק הם מנסים להתארגן מחדש בארונות..הם היו 17 אנשים והסתדרו ופתאום עכשיו שהם 8 הם לא מסתדרים…עמיר נראה מאוד סחוט…התגובות שלו עכשיו של קוצר רוח…ליעוז נראה כ"כ לא נחוץ בתמונה של הגמר…

  כרגע צריך להוציא עוד 3 אנשים מהבית עד הגמר…אני מקווה שסיון וליעוז יהיו 2 מהם..לא מגיע להם הגמר..!

 192. SARI Says:

  בבית נמצאים כעת..עמיר סיון אלעד ליעוז ג'קי נופר פרידה וליהיא…מי היא 5 הגמר שלכם?

  שלי-עמיר ,נופר…ומי שימשיך סבבה..

 193. SARI Says:

  לפי השיחה בין סיון ועמיר ..כנראה ששוב היה סקס בינהם..היא סיפרה שניגשה לאח לבדוק מה מראים באון ליין ..אך לא ממש נתנו לה תשובה..

 194. SARI Says:

  בנראה שכל פעם שיש את המתח של מועמדותו של עמיר סיון שוכבת איתו!בשיחה היא אמר ששאלה את הא אם עמיר נשאר ותהיה לה שוב "נפילה" שכזו..מה מראים בשידור?

 195. אילנה Says:

  לילה טוב יקירים,שיהייה לנו שבוע טוב ומבורך ועם בשורות טובות ומשמחות.

 196. SARI Says:

  לילה טוב יקירה!
  גיכחתי הרגע..פרידה יושבת בחוץ עם ליהיא ליעוז סיון נופר וג'קי(עמיר אצל האח ואלעד..בשירותים)והם משוחחים על העזיבה של תומר..איך עזב בצורה מוזרה…ופרידה אומרת שתומר התבעס מהצביעות ששבית…צביעות פרידה?שכחת שהעמדת את תומר להדחה?איזה צבועים כולם?

 197. SARI Says:

  האח עם הפיה הטובה
  5 במרץ 2011 | | 27 תגובות | מאת צפניה

  כי פיות יש רק באגדות. ובנווה אילן.

  01. בעולם בו מתנהלת מלחמת אזרחים בלוב, טוב שמשהו אחד נותר יציב. טוב שאין מהפכות. טוב שתומר והילה נבעטו מבית האח הגדול ולא העפילו לשמיניית הגמר. כן, המצאתי את שמיניית הגמר הרגע. לא הגיע להם. סתם, לתומר אולי. להילה לא. האכזבה הגדולה של השנה. לא פחות ולא יותר. בעיקר פחות. אכזבה רנדומלית. חשבנו שנכנסה שחקנית חיזוק למחנה דנה וגילינו וולבי אדום צוואר שמסרב להתנתק מפטמת היניקה. הקמפיין הראשון שתקבל הילה לאחר ההדחה יהיה כפרזנטורית של הצבע האפור על שלל גווניו בטמבור. איזו דיירת מיותרת.

  02. תומר דווקא היה יותר פיקנטי מהמצופה. כזכור, הייתי בטוח שהוא יהיה האנמי מבין הדיירים החדשים וטעיתי. אפילו שמחתי לטעות. ולא רק ששמחתי לטעות, גם אימצתי את מטבע הלשון הנהדר "אל תיכנסי איתי ראש". תומר זריהן הוא המלך ג'ורג' השישי. לא מסוגל להגות את האות ב' ולכן מדלג עליה. ככה יותר קל לנאום. אל תיכנסי איתי ראש, הלכתי שבת, צפיתי טלוויזיה.

  03. נכבשתי בקסמו של תומר. אהבה שהגיעה לשיאה כשצעק על סיון אברהמי והעמיד אותה בפינה. אם סיון חוקרת מוח, לא פלא שחקר המוח תקוע כבר עשרים שנים טען זריהן. טען וצדק. סיון אכן לא עושה כלום בבית האח הגדול פרט מלמרר בבכי עד כמה עמיר מאמלל אותה. הפה פה זריהן, הטקסט טקסט צפניה. איך אפשר לא להיות גאה?

  04. התרגשתי לראות גם את פרידה וג'קי מתקוטטים. קצת חששתי לג'קי ולנופר כי כל דייר שהכריז שיחשוף את פניה של פרידה/יקרע את המסכה/יוריד את הרוטוויילר/ישאב את השטיח מצא את עצמו מחוץ לבית (ושאפו לארז טל ואסי עזר/עובד סוציאלי שמחלטר כתסריטאי על השנינויות בנוסח "עם פרידה רבת, בשבת עזבת"). היה מרתק לצפייה. לא פחות. כי ג'קי ופרידה לא נמצאו על מסלול התנגשות עד לאחרונה. או לפחות, לא חשבנו שתהיה התנגשות. מילא נופר ופרידה, אבל ג'קי ופרידה? מרתק. השלום הקר נשבר. כמעט כמו לראות את פרידה וליהיא רבות.

  05. לי עוז נחשף. עדיין לא הקליימקס שחשבתי שיהיה. כשהאמת על לי עוז תיחשף אני מצפה ללא פחות מזיקוקין ומזעקות שבר. אני רוצה שמחה בנוסח נצחון שפרה. 80 וכמה ימים שאנחנו סובלים את התירוץ העלוב לסטנדאפיסט ושלל תככיו שלא תואמים לפורמט וכשהוא ייפול, והוא ייפול, אני רוצה שיהיה רעש. כמו מגדל קלפים קלישאתי שמתרסק ורומס כל אפשרות לפינה באחת התוכניות בליל שבת ברצועת ביפ.

  06. הרגע הבאמת בלתי צפוי של השבוע: החתול האפור מפנק בקמאו בחצר!

  07. ההוכחה הסופית ששוק הנדל"ן בארץ הוא בועה: הדיירים מתלהבים מהחורבה הלוס אנג'לסית של משפחת גרינר. עוד רגע והבית מתפרק וכל הדיירים עפים על הסו קולד פאר. יו גאיז, מה דפוק אצלכם.

  08. התוכן השיווקי של השבוע: ג'קי משיק את פינת "דג לילד המפגר" ומדבר לאקווריום. לא פלא שהדג הקודם התפגר. פלא מאוד שיורם זק חשב שיעניין את הצופים לראות את ג'קי מדבר לאקווריום.

  09. אז מה, הדג מטריד מינית גם גברים?

  כן, תשע פסקאות. אמרנו שבוע בלתי צפוי לא?

  וכבר ראיתם את דיירות הבית מזדעזעות מזה שהאח הגדול צפה במרב בטיטו עירומה והעיר לה על משקלה?

 198. SARI Says:

  פרידה מקשקשתבעצבים במיטה לליהיא כמה היא סובלת שהאח"ג לא שם לב אליה ולא נותן לה את המוסיקה שהיא אוהבת…

  פרידה מדברת ל"במבי" ול"חוה" של הילה וליהיא צוחקת שכאילו יש לה חברה במיטה…

 199. SARI Says:

  אחרי שלושה חודשים בצמוד אליהם (מינוס כמה ימים של התאוששות ממחלה), הדג מכיר את הדיירים כל כך טוב עד שהוא יכול לנחש בדיוק מה הם יעשו. וזה בדיוק מה שאסור שיקרה. לדג יש עשרה דברים שהוא צופה שיקרו בשבוע הקרוב, ובכל פעם שהדיירים יעשו משהו שנמצא ברשימה של הדג – הם יצברו פסילה. כלומר, הדרך שלהם לנצח במשימה הזאת היא להתנהג הפוך מכל מה שהם רגילים לו. להלן הרשימה המלאה, עם אופציה לשמור ולהדפיס:

  שימי הדג
  הדג. ממשיך לחלק משימות
  פרידה – תקום בבוקר לפני ההשכמה, תשב בפינת העישון לבד עם קפה וסיגריה ותדבר לתותי.

  עמיר – לפחות פעם אחת כשייכנס לחדר האח הגדול, יסתכל על המראה שמשמאלו, יסדר את השיער ויתיישב על הספה.

  לי עוז – יוריד את המכנסיים שלו לפחות פעם אחת בחברה.

  נופר – תתעמת עם לי עוז.

  ג'קי – יכין אנדרטת אהבה לנופר ויקרא לה לפחות 10 פעמים "בייגלה", וייכנס לחדר אח גדול עם סקולי.

  ליהיא – תצחק ותמחא כף תוך כדי שהיא צוחקת ורוכנת קדימה, לפחות 3 פעמים.

  אלעד עושה פוזות למראה
  אלעד. יסתובב בלי חולצה?
  אלעד – יסתובב בבית בלי חולצה וידבר גסויות שהאח הגדול יהיה חייב לצנזר.

  סיון – תבכה בגלל משהו שעמיר יאמר.

  הפתעה מתחלפת – פרידה תיקח את "התספורת" וליהיא תיקח את ה"צבע או גוונים לשיער".

  קבוצת דיירים – ישחקו כדורגל בחצר, יאבדו את הכדור, ויחפשו אותו מעל הנסט, מעל הגג או יטענו בפני האח הגדול שהכדור נבעט מחוץ לחומה.

  כל הדיירים – יבקשו לפחות 3 פעמים במהלך המשימה שירים מהאח הגדול.

  הבחירות בחדר האח הגדול – בפני הדיירים יופיעו שתי אופציות על הפלזמה לבחירתם: הדיירים תמיד יבחרו באופציה שתופיע בצד ימין של הפלזמה.

  רוצים לעקוב אחרי התקדמות המשימה? לחצו כאן כדי לשמור ולהדפיס את הרשימה

  >> היכנסו לשידור חי מבית האח הגדול

 200. SARI Says:

  בוקר טוב ושבוע טוב!
  לפני שבוע עבודה עמוס..מקוה לצלוח אותו בהצלחה!

 201. SARI Says:

  אל תעשו דבר

  לפעמים אי עשייה היא הכל האם אי פעם חשתם כמו עכבר על גלגלת? ככל שתרוצו מהר יותר, כך הגלגלת תסתובב מהר יותר, ככל שהגלגלת מסתובבת מהר יותר, כך תרוצו מהר יותר. וחוזר חלילה.

  היום, היו שקטים. הקשיבו, חושו וקחו הכל פנימה. לפעמים אי עשייה היא הכל.

  כל טוב,
  יהודה ברג

 202. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  שפרה חוזרת לגזרה…

  http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/Article-5cdd9527bba8e21006.htm&sCh=46bbe76404864110&pId=786102762

  הערב גם תהיה בגיא פינס ב- 19:30 ובמהדורת הלילה אחרי השרדות.

 203. SARI Says:

  היי מ -תודה על העידכון אני אקפוץ לצפות בגיא פינס הערב…על בטוח!

 204. SARI Says:

  מ' -שפרה נראית מצוין! עוד לא סיימה חודשים וחזרה להיות כזו דקיקה..כל הכבוד לה!

  במאקו מסופר גם ש-עמיר מהאח"ג הפך לדוד פעם נוספת בשבת האחרונה…עמיר התרגש כל פעם שדיבר על היותו דוד ושצריכה להיות לידה נוספת,שהוא בטוח היה שיחמיץ..אז הוא החמיץ..ולשמחתי נשאר בדרכו לגמר האח"ג 3..אמן!

 205. מ Says:

  שפרה גם כאן במבזק E

  http://eonline.il.msn.com/

 206. ארנוס Says:

  היא מהממת, חבל רק שכתבו "שיפרה" עם י', זה מעצבן אותה…

 207. בר Says:

  ערב טוב לכולם 🙂
  מה שלומכם?

  תודה מ' על הכתבות, נראה היום את גיא פינס אחרי הישרדות..

 208. אילנה Says:

  ערב טוב

  מ יוחדת,ברוכה השווה השבה אלינו ותודה על הקישורים.
  שפרה נראית נפלא ,חודש וחצי אחרי הלידה וחזרה לגזרתה.

  שיהייה לכולם ערב נפלא ומהנה.

 209. ilana.pa Says:

  מ' יקרה – המון תודה על הבאת הקישורים המעדכנים אודות שפרה שלנו. היא מקסימה כתמיד. אני סקרנית כלכך לראות תמונה טובה של בתה… מסקרן לדעת למי היא יותר דומה. אני מקווה שהיא דומה לשפרה… 🙂

  תודה לכל המעדכנים בנוגע לאחה"ג ולכולם – ליל מנחה }{

 210. מ Says:

  תודה לכולם. התענוג כולו שלי כמובן. כיף לראות את שיפ שוב מככבת והכי כיף לראות אותה מאושרת.
  אגב, יצא לי לראות קטע וידאו פפראצי בחדשות הבידור של הוט ותפסו את אסף הראל ושאלו אותו על עמליה והוא מייד ענה : "ילדה מהממת" והוסיף שצריך לשאול את מולי ולא אותו.

 211. SARI Says:

  היי שמעתי וראיתי את שפרה אצל גיא פינס-מתוקה אמיתית!

 212. SARI Says:

  איך זה שליהיא ופרידה קיבלו ספר?לכבוד מה?הם הרי מכשילות את המשימה..אמרו לעשות את הלא צפוי…!!

 213. SARI Says:

  הדיירים בסלון עורכים ערב של שיחות פתוחות על נושאים שונים..די מענין..עכשיו פרידה ,בהמתנה לספר שלה..עד שליהיא תסיים את הגוונים בשיער…משתפת את כולם באכזבות שלה..אך היא גלשה חזק לסיםורי זונות וסמים ולקח לאח"ג המון זמן עד שהסיט המצלמות ממנה לכיוון החצר והדג…

  המון תלונות הגיעו עקב שימוש בקללות..תיאורי סמים ושימוש בהם ובכלל..אז הם מנסים להפעיל סוג מסוים של אבחנות מתי להשאיר שידור ומתי לא…כולם נפתחים..וץ מליהיא שלא מצאה את מקומה…וחולצה ע"י האח"ג כשקרא לה ע"מ לקבל צבע ותספורת…

  קצת חוצפה כל נושא התספורת הנוספת לפרידה…למה לא לנופר למשל?היא כבר קיבלה פעם אחת..

  .סיון היא דיירת נוספת אשר אינה מסוגלת להיחשף עם כולם והיא לרוב שותקת..וכעת הצלם עוקב אחריה כשהיא הלכה להיות לבד בחדר השינה… היא אמרה שהיא תגב עוד מעט,אך בנתיים ברחה…והיא לבד..

  עמיר נתן לה קצת זמן לבד ובסוף הצטרף אליה לחדר השינה והוא מנסה להבין מה קרה לה והאם היא רוצה לשתף אותו…הוא שואל האם היא רוצה שהוא ילחץ עליה כדי שתספר לו..אך היא מתעקשת…שלא…אך היא נהנית מהחיזורים שלו…

  והיא מסכימה לצאת איתו החוצה לסיגריה ושיחה אחד על אחד..

 214. SARI Says:

  נופר גם חשה שהיא נסגרת בעיקר ליד פרידה… כעת פרידה בחדר השינה..עמיר סיון ונופר בכירכרה..וגקי גם בחוץ..

 215. SARI Says:

  כרגע סיון מספרתת לעמיר למה וכמה הקשר שלה עם פרידה…לבקשתו..רק שהיא כל הזמן חוזרת לרגעי הבכי שלה…

 216. SARI Says:

  טוב אז מסתבר שעמיר מכיר גם את הספר שמטפל בליהיא ובזמנו סיפר את סיון…ליהיא הוסיפה פסים ג'ינג'יים לשיער ופרידה אמורה להיכנס ולהסתפר בדקות הקרובות…

  בחצר שאל את פרידה את השאלות שאחרים נשאלו…לאיזה רגע בבית היית מוכן לחזור ולאיזה רגע ממש לא?והיא סיפרה..ואז הם ניסו לשחזר איזה משימות היו נראה כאילו אינם זוכרים ממש מרוב שהם חוו המון משימות עם אנשים שונים שכבר לא נמצאים כאן…

 217. מ Says:

  לילה טוב לכולם.

  לכל מי שפספס או רוצה לראות שוב את שפרה בגיא פינס…

  http://celebs.nana10.co.il/Article/?ArticleID=785618

  והנה הקטע להורדה

  http://www.zshare.net/video/87467053097c2c47/

 218. SARI Says:

  השיעמום גמר את נופר..לכאורה לבקש שיר זו בקשה צפויה מאוד והלילה נופר ביקשה המון ואין לה סבלנות לכלום היא רוצה שיר כדי להירגע ולהירדם…הצלם עליה ועל ג'קי כל הזמן…במטבח סיון ועמיר והיא חופרת…בסלון ליעוז חופר לאלעד על הבחירה שעשה הערב ואיך צריך להוביל את כולם לאותה החלטה שכן אם לא ילכו כולם בדרך הזו הוא "ימחק" את האיש מחייו…וואו אמא ממש מפחיד…אני בשנייה הייתי מוחקת את ליעוז בלי הרבה עידוד..ואין לי צורך במשימה בשביל זה…

  נופר אומרת שקשה לה שהבית נחלק למן זוגוגת זוגות…

  שוב מראים לנו את סיון חופרת לעמיר כמה הוא בן אדם לא בסדר…שוב היא רוצה ממנו יותר ממה שהוא רוצה לתת היא ממש "מוצצת" לו את הדם…

 219. SARI Says:

  מה שסיון מתלוננת לעמיר שחלוקת הקשב שלו מפריעה לה ..שכשהם משוחחים היא רוצה אותו בפוקוס מלא ואילו הוא אומר שהוא רגיל להיות קשוב ,אך גם לראות אם הכל מסביב בסדר..הוא רגיל להיות אחראי על מליון דברים בו זמנית…והיא אינה מרוצה…היא רוצה שיתחרט..שיאמר סליחה…ומצטער …ועוד…

  ליהיא יצאה החוצה מחדר האח"ג עם צבע בלונדי מחוזק עם גוונים…ופאן ובסהכ נראית מקסים..שונה ..רגילה לראות אותה עם תלתלים..

 220. SARI Says:

  עמיר לא נותן לסיון אפשרות לחזור לזמנים לא טובים עימו הוא מסרב לחפור אחורנית ומבקש ללכת קדימה..בודק עימה אם נשארו דברים פתוחים ….הוא שואל אם היא מסופקת עם התשובות והיא עונה שלא היא לא מסופקת עם תוכן התשובה..אך מעדיפה תשובה על חוסר תשובה…

  עכשיו שוב סיון יצרה מצב שאינה מרוצה מעמיר..ושושב היא נכנסת לאח"ג לבכות….ליהיא חייכה ואמרה לפרידה וליעוז …שוב הם רבים…והיא התכוונה לסיון ועמיר…

  אז עמיר יצא לחצר וסיפר לליהיא לשאלתה..מה עכשיו…?הוא סיפר את נקודת מבטו…

  ופתאום יוצאת סיון לחצר אז עמיר קם להאכיל את הדג…ומאפשר לסיון לשוחח עם ליהיא..

 221. SARI Says:

  עמיר עייף מת לישון ..אך נשאר בחצר עם סיון וליהיא…סיון עושה פרצופים והוא מחיך ואומר…"איך הוא אוהב..?"והיא עונה לו ..איך הוא מתחנף אליה…איך?גועלית…!

 222. SARI Says:

  בוקר טוב…ויום מקסים לכולנו!בכורי נוסע לירושלים מטעם בי"ס…והכל "קשה" מבחינתו..אני שלא הכנתי הסנדויץ מראש,או המים לשתיה..או שבחרתי לשים המים בבקבוקים קטנים ולא אחד גדו…בי"ס ,שנוסע ליד ושם בפעם המיליון…פשוט נמאס להם מהכל..ובעיקר מהלימודים על השואה וביקורים במוזיאונים..ואילו אני תנו לי ליסוע למוזיאונים ואני מאושרת…טוב ליסוע לירושלים אינו הבחירה שלי גם…משום מה שנים ,שירושלים קשורה אצלי לפחד עמוק מבפנים…כשהייתי צעירה נסיעה לירושלים אומנם היתה מבצע..אז לא נסעו לאן שרוצים ומתי שרוצים הכל ,אבל הכל היה יקר…אך ירושלים נחשבה לכיף…בתים עתיקים חצרות יפים אוירה ושווקים…עם השנים נכנס הפחד וכשהייתי נשואה וכמעט אחת לחודש לפחות נסענו לירושלים..התחושות של כאבי הבטן לפני כל נסיעה גברו..וממש לא נהניתי…אני יודעת שזה המון פסיכולוגי…כיוון שנסיעה לצפון או לדרום גורמת י אושר ,אך ירושלים ממש לא….האם העברתי זאת לבנים שלי…מקווה אני שלא…ירושלים עיר יפה,עיר חשובה לנו היהודים ובכלל ל3 הדתות…אז אצלי הבוקר נפתח כך…

  נזכרתי הבוקר שוב בתיספורות של העונה הזו-איך התוכנית משתנה לפי נותני הטון ובמקרה הזה -פרידה..היא לחוצה על תספורת כמו ילד שרוצה סוכריה ואחת ל-4 שבועות אנחנו שומעים רעשים בעינין ואז האח"ג מספק אפשרות לתספורת ואין אפילו עוררן לגבי הענין …היא -פרידה מקבלת…מה שהיא מבקשת….

  אמש נופר רצתה מאוד ,אבל מאוד רצתה שיר כדי להירדם…היתה מתוחה מאוד…כמעט חיסלה את כל הסיגריות שלה…ולא היא לא קיבלה…אך פרידה שבוע קום צרחה וקיבלה!

 223. קסם Says:

  יום מבורך
  כתבה מכאיבה וכואבת:
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/219/182.html?hp=47&loc=11

  "אימהות שכולות התלוננו בפני "האח הגדול" על נופר מור, שכדי לתאר את הבסיס בו שירתה אמרה: "גועל נפש של מקום…היו בו הרבה חיילים אשכנזים מתים". ההפקה: "זו אמירה פרטית שלא שודרה בערוץ 2"

 224. תיתוש Says:

  צהריים טובים חברים יקרים שלי 🙂

  קסם יקרה תודה על הקישור. בהתחלה חשבתי שנופר היא בחורה חכמה אבל מבוהלת ולכן היא התנהגה בצעקות והייתי מוחנה לסלוח לה על זה. אבל מהר מאוד ראיתי שזהו דפוס התנהגות רגיל אצלה וגם שהיא רעה ואין לה כבוד לאף אחד ולכלום גם לא למתים שמתו בשבילה שלא נדבר על זה שחללי צהל היו לנו מכל העדות היא מתנהגת כמו נסיכה מפונקת שכולם צריכים לעמוד למרותה ולשרת אותה הלוואי שידיחו אותה כבר בשבוע הקרוב היא דוגמה רעה לבני גילה ולצעיריים ממנה

  מיכל יקרה איפו את? אני מקווה שהכל בסדר אצלך

  עמיתוש השמיעי קולללללללללללל 🙂

 225. בר Says:

  אלין ושפרה עם אותה שמלה:

  http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/Article-f58cfde3cbf8e21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

 226. אילנה Says:

  ערב טוב

  תיתוש,נופר לא התכוונה לחלל את כבוד המתים,אם איני טועה עינב השתמשה בביטוי הזה-פרידמנים מתים-הכוונה לאשכנזים,האמירה היא יותר בכיוון חנונים,אשכנזים ולא חילול כבוד המתים,כך אני מבינה את הדברים.
  לדעתי נופר מאוד התמתנה,היא הודתה שיש לה בעיה של התפרצות זעם ואי יכולת לספור עד עשר,כשאדם מודע לבעיתו זה חצי דרך לטיפול בבעיה.
  אני חושבת שנופר בחורה צעירה בת 22 עם תובנות וחוכמת חיים של אדם מבוגר,ראיתי ושמעתי אותה מנתחת מצבים בדיוק מופלא.

  בר,תודה על הקישור, שפרה נראית מדהים,לטעמי אלין רזה מידי.

 227. אילנה Says:

  מיכלי,אייך?
  את חסרה כאן.

  עמיתושקהההה,השמיעי קולך.

  קסם האירית,התגעגעתי.

  לילה טוב,שינה מתוקה וערבה.

 228. SARI Says:

  לילה טוב חברים,
  עמוסה אני עד שבוע הבא -תקופת המע"מ..ואני מנה"ח במשרד רו"ח..עומס אצלנו בתקופה הזו זה כמו לומר היי..מה שלומך?

  יקרים -נופר לא התכוונה לפגוע באף לא אדם אחד..היא התכוונה לגיקים\חנונים..סתם צורת ביטוי…לצערי,תופסים אותה ועושים על זה גל..נופר מאוד רגישה לאנשים..בוכה כשעצוב ואיכפתית..כועסת ומאושרת ..ומפרגנת..נכון היא צועקת..היא למדה כל כך הרבה בתוכנית הזו..והשמיים הם הגבול…
  מבחורה שעישנה כ- 7 קופסאות ורמתלחץ היסטרית מתפקדת יפה..מנקה ,מסדרת ומארגנת גם לאחרים בלי משחקים…בחורה על הכיפק…

  אם עמיר לא יהיה הראשון רוצה הייתי שנופר תזכה…היא טובה!

  הערב במשימה של פרידה הושמע המסר ממירב והיא פירגנה לנופר ולבנים אך לא אמרה מילה לטובת סיון או ליהיא…וליהיא התפוצצה אחכ..וסיון נצמדה אליה..

 229. SARI Says:

  סיון ועמיר לבד בחצר..והיא מדברת על הסיבות שהיא חושבת מדוע היא עדיין כאן בבית..וכעת היא רוצה את התשובות של עמיר…מחפשת מחמאות…אך זה כ"כ משעמם..וכנראה שהצלם הבין זאת לבד..ועף לחדר להיות עם הקבוצה השניה…

 230. SARI Says:

  הוילון בחדר השינה ירד..אז ליהיא אומרת לליעוז שהוא יכול לצאת מהבננה..ופתאום גם האח"ג אומרת שסיים את היום והם מנסים לעזור לו להוריד הבננה…ליהיא ואלעד מתחרפנים מצחוק בתהליך וכמעט נחנקים מצחוק…

  בחצר סיון ממשיכה לדוש עם עמיר…וזה משעמם…!

 231. SARI Says:

  עמיר מספר על געגועיו למוסיקה שלו ..למשפחתו..לבית בצפון…חש התרגשות..רוצה להיות עם האחיינים שלו..ואינו יודע שהוא דוד פעם נוספת…מהשבת האחרונה…

  עמיר איש של מעשים..פחות אוהב לדבר ויותר לבצע…וליד סיון נאלץ לקשקש…לבסוף בוחר להיכס פנימה והיא בוחרת להישאר בחוץ…שוב עם הפרצוף העצוב הזה..כנראה רצתה אהבה ענקית..אך בינה לבין עמיר אין הניצוץ הזה וחבל..אך אולי למדו משהו על הדרך…

  הצלם דלוק על סיון..שם המון פוקוס עליה..יושבת בחצר …

 232. מ Says:

  לילה משובח לכולם.

  הנה פינוק שתאהבו לראות שפרה אמהית בפינת הפפראצי של חשות הבידור החל מדקה 2:43

  צפייה נעימה

  http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-8859-48811,00.html

 233. מ Says:

  צהריים טובים לכולם.

  מפנקת אתכם בשני קישורים להורדה של שפרה. האחד, שפרה ועמליה פפראצי של חדשות הבידור מאתמול, והשני שפרה מתראיינת במבזק E
  תהנו והמשך יום מעולה.

  שפרה ועמליה

  http://www.zshare.net/video/87528595731ad164/

  שפרה מבזק E

  http://www.zshare.net/video/87530191d6d05ce9/

 234. אוריתי Says:

  ערב טוב חברים,
  חזרנו לפנות בוקר מברלין, עם הרבה רגשות מעורבים. זו פעם שניה שאני בברלין וההבדל גדול מאוד. אפשר לראות את המאמץ הגדול שמשקיעים בהנצחת השואה.
  אולי כך משקיטים את מצפונם.
  אני מנסה להתעדכן בכל החדשות,אחזור בקרוב :-).

 235. אוריתי Says:

  צביה ולדן מתאבלת על אמה, סוניה פרס.
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4038760,00.html

  אהבתי מאוד.

 236. אילנה Says:

  ערב טוב

  אוריתייי,ברוכה השווה השבה.
  תספרי חוויות.

  מ יוחדת,תודה על הקישורים,איזו שפרה מתוקה 🙂

 237. SARI Says:

  היי אוריתי..איך היה ?אשמח לשמוע סיפורים ולראות תמונות…ברוכה הבאה!

 238. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  ראיתם את זה ?

  http://e.walla.co.il/?w=/6/1802359

 239. SARI Says:

  הדיירים קיבלו אלכוהול..ובסוף יוצא מריבות..ליעוז פתח את הפה המגעיל שלו על כולם…ופרידה יושבת כגבירה ומנופפת בשרביט שלה כלפי החיילים שלה…פרידה כבר שתויה חבל"ז..ומקשקשת במין עליונות…

 240. SARI Says:

  ליעוז "תופס" במה וצורח על ג'קי…ועמיר מנסה לפזר את הבמה הזו ע"י זה שהוא מוציא את כל האנשים שלא קשורים…כמו נופר…ליהיא..סיון אלעד…כדי לא לתת לענין במה מוגזמת מעבר למה שכבר קרה…פרידה וליהיא מאושרות…

 241. SARI Says:

  המצלמות לא הלכו עם ליעוז..השאירו אותו לנסות לפצוח במריבות עם גקי ללא תמונה…רק קולות של צעקות מן המטבח..

 242. SARI Says:

  עמיר יושב עם סיון בפינה ליד פינת האח"ג..במעין לחץ ,שמא דברים יתגלגלו למקום לא טוב ושהוא כאילו צריך לשמור …אך סיון מבקשת שיבוא לישון…והוא הבטיח שיכנס בעוד מס' דקות…

  כרגע פרידה וליהיא בהוט טאב..ופרידה כ"כ שיכורה..היא כבר איימה קודם ,שהיא תחשוף את כל "השקרים" של גקי שאמר לה בשקט…מחר כשהיא תהיה פיקכת מהאלכוהול היא הבטיחה לליהיא שהיא תספר הכל…ליהיא מעודדת אותה שתספר עכשיו…

 243. SARI Says:

  פרידה פשוט שיכורה!היא ממש גמורה!שתתה בקבוק שלם! לבד!כאילו אין מחר…והיא עוד אומרת לעמיר ..אסור לתת לילדים אלכוהול…

  נופר קודם ישבה עם סיון בחצר..והיא אמרה לסיון שהיא יודעת שפרידה השמיעה את דיעותיה על נופר לידה…וסיון מתגוננת היא השמיעה..זכותה..

 244. SARI Says:

  ליהיא ופרידה בודקות האם הצביעו להדחה אותו הדבר…ליהיא אומרת לפרידה..אני מקווה שסגרת את "הפינה"…ופרידה בעייפות של האלכוהול שואלת איזו "פינה"?היא והוא …ברור..וליהיא אומרת הלואי שבשבת….ליהיא כ"כ רוצה ,שנופר תעוף…כדי שלא תהיה לה מלחמה לגמר הגמר…היא עוד חושבת שבכלל מצביעים לה…נו באמת…היא נשארה כאן כיון שמצביעי פרידה בחרו בה…עכשיו ששתיהן תהיינה להדחה…מי יודע..פרידה חוזרת ואומרת..לאחר שליהיא מקללת את נופר..שלא בפניה..רק בפני פרידה..אז פרידה אומרת …זו הסיבה שהעמדתי אותה…!!

 245. SARI Says:

  http://www.youtube.com/watch?v=6gtQ8PqCEzQ

  לכל הנשים הענקיות שאתן…

 246. SARI Says:

  עכשיו בחר הבמאי לחזור לסצינת המטבח..לליעוז וג'קי…הרוחות נרגעו..אך ליעוז עדיין "טוחן" את ג'קי…אין לג'קי את הכוחות להתמודד עם הטחינה של ליעוז…אך הפעם בחרה נופר לאפשר לו להתמודד…בהתחלה היא היתה בתמונה…ליעוז יודע למרוח אנשים…הלואי יעוף עם פרידה ליהיא וגם סיון בסופשבוע…

 247. SARI Says:

  ג'קי סגר הויכוח חיבק ליעוז וניגש לחצר לעשן עם נופר וליעוז התעקש שאלעד יצטרף גם למרות שאלעד לא מרגיש נוח עם הכל…

  כרגע צעקו לג'קי ונופר….

  ליעוז כזה כוחני ווכחן ומנסה לעשות בלחץ את מה שלא עשה עונה שלמה….

 248. SARI Says:

  ליעוז מאושר הוא אומר לג'קי ולאלעד.."עשינו" את התוכנית של יום רביעי!

  הוא ממש ידע מה ומתי לעשות זאת…

 249. SARI Says:

  ליעוז כנראה חש שזמנו תם והוא בלחץ עצום לתפוס כרטיס עליה למגרש של 5 הגדולים…מי שישמע..ממש אין כאן 5 הגדולים לצערי…

 250. Amit Says:

  הי לכולם ולילה טוב
  אוריתי ברוכה השבה. בברלין לא ביקרתי אבל בנירנברג כן ולא אהבתי. החמות שלי גרים שם ויצא לי כמה פעמים לבקר. השפה לא נעימה לי לאוזן והגרמנים בכלל לא מסבירי פנים. כנכדה לניצולי שואה אני סולדת מהמקום אבל כמו כול מדינה בארופה, גרמניה יפהפיה ויש המון מה לראות.
  אלה גדלה לה והופכת להיות מפונקת לא קטנה. רוצה רק ידיים ונואמת כול היום לאומה…קלפתע קטנה יש לי בבית 🙂
  ראיתי את עמליה של שפרה,איזו בובית,כמה שיער יש לה…אלונת שלי קרחת 🙂 מתה כבר לראות איזה שיער יהיה לה.
  מה דעתכם על דנה אינטרנשיונל? הולכת לזכות שוב בארוויזיון?? איזה שיר היא הולכת לשיר…רק מלשמוע את שם השיר אני מתפוצצת מצחוק והביצוע…תחליטו אתם

  http://www.mako.co.il/news-israel/entertainment/Article-6e18b6709579e21004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1575680455

  תיתושששש 🙂

  ליל מנוחה לכולם.

 251. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי 🙂

  אוריתיס מיארמנה ברוכה השבה. אני מקווה שנהנית בברלין למרות הרגשות המעורבים.

  ממוש וברוש יקרות תודה על הקישורים. אני שמחה חראות אתכן בבלוג 🙂

  מיכל איפו את השמיעי קול.

  בריאות שלמה ומהירה לכל החולים.

  עמיתוש אני שמחה לראותך בבלוג. ואני עדה לזה (מתמונות) שאלה הבונבונירה של הבלוג גודלת ומתפתחת יפה מאוד בלי עיין הרע 🙂 חיבוק גדול לך ולכל משפחתך 🙂

  חיבוק ענק לכולם אוהבת אתכם כרגיל 🙂

 252. אילנה Says:

  עמיתושקהההה,ברוכה השווה השבה אלינו.
  דעתי כדעתך על גרמניה ולמרות שאין לי זיקה לשואה לא ממש נהננתי בברלין.
  השיר של דנה קליט והלוואי ותעשה זאת שוב,אחרי כל כך הרבה כשלונות הגיע הזמן שנזכה.

  ערב מהנה.

 253. SARI Says:

  היי ערב טוב…קר מאוד בחוץ..אך איזה אויר נקי…!

  שיהיה מענין הערב לכולנו..מי יתן ואלה שאני מבקשת להדיח יעמדו להדחה..אמן..

  קודם קלטתי שיחה ורמזים בין ליהיא ופרידה…הם ממש מתאמות הדחות…ראיתי את זה גם אתמול!

 254. SARI Says:

  תוכנית מ ש ע מ מ ת…כל כך צפויה!

 255. SARI Says:

  איזה כיף עמיר לא מועמד…להדחה השבת…אני בחופשה…יכולה להירגע ולהינות מהשטויות של כולם…אוי איזה כיף…קצת אויר שנייה לפני הגמר…איזו משימה משעממת ואיזו תוכנית משעממת…

 256. אוריתי Says:

  שרי, חשבתי עלייך מייד כשהבנתי שעמיר לא מועמד השבוע. אני דווקא נהניתי בתוכנית, אולי בגלל שהרבה זמן לא צפיתי.
  לילה טוב וחלומות פז לכולם.

 257. SARI Says:

  אוריתי-כיף שחשבת עלי..אך איני לבד בסירת המחשבות הזו…גם אילנה בעד עמיר ועוד הרבה אחרים..אך תודה רבה!

  איזה עינים יש לבחור וכשמים קלוז אפ והוא מזיל דמעות..אני איתו…הבחור עמד כמעט כל שבת…
  סופסוף יש צ'אנס להעיף את סיון …ליעוז ..ליהיא או אפילו את פרידה…כל הדחה חוץ מנופר תהיה בסדר איתי…רצוי אלה שהזכרתי…

 258. SARI Says:

  Creating Your Life

  We like to think our limitations come from our nature. But in most cases, that is not the

  issue. The real limitations are usually the boundary lines of your thoughts.

  These are self-erected fences and you determine where they are. You can move them out, or you can move them in.

  Today you are where your thoughts have brought you. Tomorrow you’ll be where they take you. As James Allen tells us, “a man thinks, and his life appears.”

  When you expand your prosperity consciousness, you move the fences out. BTW, I have a new resource to help you do that. It’s my Power Prosperity Program. Check it out and let me know what you think!

  Randy Gage

 259. SARI Says:

  האח עם המודח הבא
  9 במרץ 2011 | | 87 תגובות | מאת צפניה

  כי עוד רגע קט הסלף-פרוקליימד סטנדאפיסט יבין שהוא הבדיחה האמיתית של העונה.

  01. פרק שכל כולו מחווה לצופים הקבועים. ורק לפני שבוע רטנתי על הזלזול. נו, כשמגיע מגיע. זה אולי הדבר הכי קרוב לקריצה שנוכל לקבל כצופים. 90 וכמה ימים של בהייה באנשים זרים סוף סוף משתלמים. כמעט כמו קתרזיס של סוף עונה עם מנצח ראוי. פרק שנעשה ע"י אנשים שאוהבים טלוויזיה למען אנשים שאוהבים לבהות בטלוויזיה. גם קטעי הומור, גם מריבות וגם חיבוק בהוטאב. מה עוד אפשר לבקש? ההפקה לקחה כאן סיכון ג'ייגנטי. כל חובב טלוויזיה יודע שכשדמות מתנהגת שלא בהתאם לאופייה, הסוף קרוב. אף אחד לא אוהב שינויים. הסיכון השתלם. זה לא קורה בדרך כלל.

  02. כמה זמן לא צחקתי ככה. צחוק בריא. משחרר. אפילו השתחרר לי "הא-אה!" אחד. סיון אברהמי הייתה גאה בי. אפילו קטע המעבר בו נופר נוזפת בג'קי על בהייה בת שלושה חודשים בישבנה הצחיק אותי. אולי זו העייפות. אולי כמו אבן גיר רגילה הותשתי והמים ריככו את הקוצים. אבל בחיי, היה משעשע לחלוטין. פרק שלא יכול לגרום לאף ח"כ רודף פרסום לדהור על משפט שמוצא מהקשרו. אפילו האפיפיור היה נהנה. למרות שברקע היו כמה יצורים חד חולייתיים מתים. עוד רגע וארגון ההורים השכולים של היצורים החד חולייתיים יתבע מקופרמן להגדיר את הדשא כאזור עם עוצר אווירי.

  03. השבוע הבלתי צפוי מצא את הדיירים לא יודעים כיצד להתנהג. כמו דג באקווריום חדש. כמו קונטרול ללא תקלות. על איזה חלק מאישיותם עליהם לוותר. הם כבר ויתרו על כל כך הרבה. הנה פרידה יודעת שהאח הגדול יוציא אותה מוטרפת ומשוגעת. מה עוד נשאר להם לתת שלא נתנו. כמעט כלום. שלדים אנושיים. בלי תוכן ובלי עלילה. מרוקנים. חלולים. ישראל מתייבשת.

  04. ותהיתי לאורך הפרק, והשבוע, האם לא צפוי שהדיירים יבחרו את הבחירה הלא צפויה ולכן הבחירה הלא צפויה היא למעשה הבחירה הצפויה? אם עמיר וסיון מנענעים את השמיכה בלילה ואף עורך תוכן לא מעביר מצלמה, מדובר בסקס? דסקסו פילוסופיית ריאליטי בתגובות.

  05. כבר לא נשאר מה לשדר אז לי עוז, אולי הדייר הכי עלוב בעונה השלישית והיי, התחרות שלו היא גמד, זוכה לזמן מסך. ליד זמן המסך שלי עוז קיבל הערב, קדאפי נראה ידידותי למשתמש. צופי המשדר המרכזי לא ידעו מהיכן לי עוז נפל עליהם. איומים, קללות, גידופים, אלימות. צופי ערוץ 20 כבר יודעים לדקלם את הרוטינה בעל פה. הגאולה הגיעה. סופסוף כולם יודעים. הארון נפתח והנפטלין בעט החוצה את אופיו האמיתי של לי עוז כהן.

  06. הוא גם קצת טיפש. לי עוז, לא הנפטלין. כי אם לי עוז מאמין שמופע סטנדאפ באורך שתי דקות בפריים טיים של ערוץ 2 חשוב יותר מאני לא יודע מה, נניח, הרצת מופעי סטנדאפ קבועים בערוץ 20 כגאג עונתי, אז הוא טיפש.

  07. עמיר וסיון שוב ביחד. יש תקווה לאהבה. אני עדיין לא סובל את סיון וסבור שתהיה עונש לכל בחור שייצא איתה כשהיא במצבה הנפשי הנוכחי אבל תמיד נחמד לראות שאף אחד לא שוכח את רימות ההוטאב ומפנק אותן במקומות הכי טובים באולם לסשן מזמוזים.

  08. פיאסקו המסיבה של הנזיר ג'קי הוא רק תחילת הפיצוץ הגדול בין לי עוז, ג'קי, נופר ופרידה. בזמן שפרידה, האקס נרקומנית שרואה הכל ויודעת שעמיר שקרן רק כדי לומר לו שאין לו עיניים של שקרן, מנסה לדהור על ספין האלכוהוליזם של ג'קי, האמת פשוטה יותר. המשימה לא פוצצה על אלכוהול. היא פוצצה על חברות. או לפחות סוג של חברות. נופר לא רצתה שג'קי יסבול ולכן גאלה אותו מייסוריו.

  09. ההוכחה שגם גוונים לא יכולים להסתיר שורשים: ליהיא קוראת לנופר "סטופיד דאמב ליטל ביצ'".

  10. ושאף אחד לא יופתע אם אלעד יודח בשבת.

 260. SARI Says:

 261. SARI Says:

 262. SARI Says:

  האומץ ר' קיפניס
  אם תחשוב כי תפול כבר נפלת אם תחיה בהיסוס וניצלת אם תרצה להגיד בודאי לא אוכל הן ברור שבחרת בקל שבקל אם תאמר כי תאבד, הן תאבד בודאי כי כל איש בעולם התוסס והחי הרוצה להגיע לתרועת ניצחון לא יגיע אליה בלי תרועת הרצון זהו חוק עולמים לנמשל ומושל וברור הוא החוק ואיתן מברזל החלט כי תוכל רצונך אז מושל עליך יגן חוק איתן מברזל מלחמות החיים לא תמיד מבקשות את האיש החזק וכתפיו הנוקשות אם יתמיד אז תמיד ינצח בכל רק אותו האדם החושב כי יכול. ר` קיפניס

 263. SARI Says:

  http://www.youtube.com/watch?v=IY44wVdPMUYאתם מגיעים לשלווה לא על ידי ארגון מחדש של נסיבות חייכם, כי אם בהבנה של מי שאתם ברמה העמוקה ביותר"
  ~ אקהרט טול

  בוקר מוצלח לכולנו!

 264. אילנה Says:

  צהריים טובים

  אהבתי את מה שצפניה כתב.
  שרי,תודה על הציטוט.

 265. בר Says:

  ערב טוב!!!

  השמלה של שפרה מופיעה בכתבה "איפה קנית?"
  http://www.mako.co.il/women-fashion/shopping/Article-bc00020eb3f9e21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

 266. בר Says:

  שפרה גם בסלבסיכום-

  http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-celeb_review/Article-5352e85964e9e21006.htm

 267. אוריתי Says:

  בוקר טוב וסוף שבוע נעים לכולם 🙂

 268. תיתוש Says:

  בוקר טוב וגשום חברים יקרים שלי 🙂
  ברוש תודה על הקישורים לשפרה
  אוריתיס מיארמנה אני רואה שאת בעבודה אז שתהיה לך עבודה קלה ונעימה 🙂
  סוף שבוע נעים לכולם. הכי כייף לטייל עכשיו בגליל העליון לראות את הנחלים זורמים. מי שיכול שיסע לראות . הלוויאי שאני הייתי יכולה לינסוע 🙂
  חיבוק ענק לכולם 🙂

 269. ilana.pa Says:

  בוקר טוב לכולם !!
  אני עסוקה כל כך אבל החלטתי להכנס בכל זאת לכאן…. כי הכי נעים לי פה ולאחל לחברי הפורום היקרים לי – שבת ברוכת גשם ונעימה מתחת לשמיכת הפוך.. 🙂 🙂

 270. מ Says:

  צהריים טובים וסופ"ש חמים לכולם.

  רציתי לספר לכם שהשבוע במקרה נתקלתי במגזין את מינואר 2011
  והיה כתוב שם על בת שבע שהיא סטודנטית למוסיקה בביה"ס " מוסררה" בירושלים ושהיא דיגמנה עבור המעצבת והסטייליסטית קרן מיסוק והמותג קירנה, שאלו אותה על החוויה והיא אמרה שבאופן מפתיע היא לא הייתה עצבנית או לחוצה כולם היו איתה בסדר וכמובן שאלו אותה על שפרה והלידה, היא אמרה שהיא מתרגשת ומצפה לפגוש את האחיינית החדשה

  חיפשתי קצת ברשת, קיוותי למצוא תמונות שלה מדגמנת, את זה לא מצאתי אבל מצאתי כתבת אופנה אחרת מלפני שנה
  בה היא מדגמנת עם בן זוגה, אם בא לכם להציץ

  http://fashion.walla.co.il/?w=/2142/1646400

 271. תיתוש Says:

  היי ממוש תודה על הקישור לבת שבע 🙂

  אילנה.פ אני מקווה שאת עסוקה רק בדברים טובים.

  מיכל יקרה איפו את? אני דואגת לך

  בריאות שלמה ומהירה לכך החולים

 272. Amit Says:

  שבת שלום וחורפית לכולם 🙂
  אצלנו אומנם לא גשום אבל קריר לעומת השבוע החמים שהיה. אולי בגלל זה אלה שלי חלתה והיא עם חום כבר יומיים והיום היא גם מנוזלת ומשתעלת 😦 אוףףףף
  איזה בלאגן ביפן…ממש נורא ואיום,איזה דיכאון עם כול אסונות הטבע האלו, מפחיד מאוד.
  שיהיה סופ"ש נעים וחמים לכולכם!

 273. SARI Says:

  עמית-בריאות לאלה הקטנה ולכולכם!
  שבת שלום לכולנו..

  לא נכנסתי לבלוג יותר מיום כמעט..אך הצצתי במאקו קצת והקשבתי לתוכנית "שלום האח הגדול" היום…חייבת לומר…אני מאוד אהיה מאושרת כשסיון תעוף…השבת!אמן ואמן!…די לא יכולה לראות יותר תמונות מסך שלה "בוכה!!" נמאס לראות אותה סצינה על עמיר שוב ושוב..וכשהוא מסרב לרדת יותר נמוך ממה שירד היא חוזרת לסורה..סצינה של בכי וצילצולים….היא מוציאה ממני מיץ של אנטי כלפיה…

  בחורה שעונה שלמה ראינו אותה או עוגבת על עתי ומתמזמזת עם עמיר,או מיללת שעמיר לא גבר…או שהיא בוכה……נו ועכשיו שחזרתי לצפות..שוב היא מטיחה בעמיר ומנסה לקחת כוח בכוח..אבל לא עובד..הוא מסרב…ושוב היא בוכה ומקבלת רחמים מפרידה..ליהיא ..ליעוז..ונופר..

 274. SARI Says:

  חמוסי לילה 100311
  10 במרץ 2011 | | 66 תגובות | מאת צפניה

  20:50

  כבוד של גנבים
  ג'קי ונופר יושבים בפינת העישון. נופר מסבירה לגקי מה זה לקחת דבר כמובן מאליו ואומרת לו שיכול להיות שתודח ביום שבת ולא תראה אותו לעולם ולכן היא רוצה לספר לו כמה דברים ולפרוק את כל שעל לבה. אחרי שבת לא יראו אחד את השניה יותר בגלל שאיראן תשמיד את ישראל. היא אומרת לו שהמחווה הכי גדולה שהייתה בבית האח הגדול חוץ מהמסוק היא איזה מטורף שהגיע לנווה אילן והשמיע להם שיר של שלומי שבת במגפון. היא מכנה את המטורף "נחום". אם לאנשים הייתה עבודה, הם היו עושים דברים מועילים יותר בחייהם. עמיר רוקד בתוך הבית ונופר אומרת לג'קי שהוא משוגע ושהיא אוהבת את עמיר. נופר לוגמת תה עם דבש וכשעמיר מפרגן לעצמו שלוק היא חושפת שגנבה את הדבש מאלעד כי כואב לה הגרון מהצעקות על התקציב.

  בריחת מוחות
  סיון, לי עוז ואלעד נמצאים בחדר השינה. סיון מסבירה להם שעל כל חוקר לפרסם מאמרים. כלומר, להעלות השערות ולבדוק אם הן מתגשמות כמו מה תעשה דיירת מאוד משעממת שמתאבססת על הבחור הראשון שהיא רואה. היא מספרת להם על ניסוי שהייתה מעורבת בו ושהיה אמור להסתיים בזמן שהייתה בנווה אילן ותוהה אם מותר לה בכלל לספר על הניסוי. המצלמה חותכת.

  מולי שגב במדי אס אס
  נופר ועמיר מתנענעים בישיבה בפינת העישון. ההתנענעות מזכירה קצת את פרידה. ואז הם גם מתחילים לחקות אותה במה שהיא אולי הסצנה המצחיקה של החצי השני של השבוע. אחרי שסשן החיקויים, שכולל גם סאטירה על סיפורי הזונות והסמים, מסתיים נופר נכנסת לבית האח הגדול ומסתובבת בו כשהיא זועקת "תותי, יפתי, אני אוהבת אותך" ונאנחת "כמה דברים שאני עברתי. נדבי, איזה אמא יש לך נדבי". פרייסלס.

  רפלקס
  ההסטוריה חוזרת על עצמה. בטיטו לקחה איתה את שיעורי התנ"ך וסיון ממשיכה בתנופת שיעור המדעים ומסבירה כשאדם רואה תמונה מסוימת, המוח משחרר חומר כימי ויש רגש אוטומטי. נסו זאת בעצמכם. בהו בתמונה של לי עוז וכתבו בתגובות מה הרגש הראשון שעולה לכם לראש. או ללב. בינתיים בסלון ג'קי נח. הפרה מתחילה לגעות ברמקולים וג'קי מתנצל: "אני לא ישן!".

  21:20

  כשניטשה בכה
  חוזרים לחדר השינה. לי עוז טוען שהרבה כסף נשפך על מחקרים שלא תורמים לעולם. סיון מגיבה מיד: "כן, כמו פילוסופיה". אלעד רוצה לדעת מה פרויד אמר ועמיר מדגים ע"י טריקת דלת. לדבריו, פרויד אמר שאם טורקים דלת, סימן שהוצאת את עצביך על הדלת. סיון טוענת שפרויד המציא גם את מושגי תת המודע, האגו, האלטר אגו ואת כל השלבים האוראליים והאנאליים. לי עוז תוהה כיצד פרויד ידע את כל הדברים ואלעד מסכם: "איזה איש פסיכופת". לי עוז רוצה לדעת מה שאפינוזה (העילגות במקור) אמר וסיון משיבה ששפינוזה אמר שהאדם המציא את האלוהים כדי לקבל תשובות לכל השאלות ושפעם התנגדו לדעותיו ושרפו את כתביו. כן, כי היום בכל בית יש פוסטר של שפינוזה ליד קמע של הבאבא סאלי. השלושה ממשיכים לדבר על היקום, על הגלקסיה ובדרך אלעד מספיילר את הסוף של "גברים בשחור".

  רוחות של תשוקה
  לי עוז מספר לכולם על אדם רוחניקי שיודע בדיוק היכן גלעד שליט נמצא אבל כיום קשה לו לתקשר עם האנרגיות כי הציבו מעל דירתו אנטנה סלולארית. כמה נוח. הדיירים מפקפקים אז לי עוז אומר שבובה נבדקה ע"י אותו אדם באופן אישי ולאחר שהוציאה לשון, הרוחניק ידע בדיוק היכן כואב לה. הדיירים ממשיכים לפקפק ולי עוז מפריפר (מלשון פריפריה): "אתה רואה הוכחות. יש באינטרנט. פרופסור גדול מהטכניון!". וואו, עוד רגע וישלוף את הדוד הרחוק מאמריקה. אלעד טוען ששימוש בכוחות על לא מקובל על הדת וסיון מסכימה: חיזוי העתיד לא מקובל על הדת. האנשים האלה איבדו את זה סופית. הם ממש מאמינים שהירוז הייתה סדרת דוקו א-לה מחוברים. לי עוז טוען שכולם צריכים להשתמש בכוחות העל שלהם כדי לשפר את כדור הארץ ומסכם: "לי יש כוח להצחיק, שאני לא אשתמש בזה?".

  כללית מושלם
  לי עוז מתחיל לספר על גידול בגרון של אמה של בובה והמצלמה חותכת לפני שהספקנו לשמוע איך הרוחניק טיפל במחלה. עוברים לג'קי שמתחרדן בסלון. הוא שואל בכאב את סיון מתי יוכל לעצום את עיניו סופית. סיון מבקשת ממנו שיחזיק מעמד עוד קצת כדי שיוכל להיפרד מקרובת משפחתו שמגיעה ממש מרחוק כדי להיפרד ממנו. סיון וליהיא יושבות בפינת העישון וליהיא מבחינה שמשהו מטריד את סיון. סיון מודה: היה בלגאן קטן עם עמיר. ליהיא מציעה לה ש"דונט לט הים ברינג יו דאון" וסיון מרגיעה: "יצאתי מזה". אפשר לשחרר אנחת רווחה, יהיה הלילה סקס בערוץ 20.

  סקירה סינופטית
  לי עוז אומר לחבריו שכשייצא מהבית יתחיל להקפיד על הקטע של העישון וינסה לעשן רק סיגריה אחת ביום. הוא, ליהיא וסיון קופאים למוות בפינת העישון ומקטרים על מזג האוויר ועל זה שהכרכרה דולפת. ליהיא אומרת שהאח הגדול צריך לאפשר להם לעשן בפנים ולי עוז מסכים וטוען שאם הכרכרה הייתה מכוסה בניילון, לא הייתה לו בעיה לעשן במבול, הטפטוף זה מה שמפריע. אף אחד מהם לא חושב שאולי הם יכולים לשרוד כמה שעות בלי סיגריה. אף אחד לא זוכר את אמא של בובה. לילה טוב!

 275. SARI Says:

  בוקר של שבת יפיפיה בחוץ מבחינת מזג האויר…אך מבחינת האסון ביפן -זהו בוקר קשה לצפייה במימדי האסון..בלתי נתפס בעיני שבשנייה הולכים חיים ועולמות שונים ונעלמים..כרגע אמרו כ- 1,400 איש נעדרים\מתים..
  בין הקפיצות שלי לצפייה בחדשות לבין האח"ג בוחרת אני היום להיות מזפזפת..אך נשארו לי מחשבות מאמש על התהליכים שסיון מעבירה אותי ..יותר נכון את עמיר ,כשאני צופה במסך ערוץ 20….
  קסם הזכירה פעם שאנשים הם מראה שלנו ..וחיפשתי מדוע סיון כ"כ מעצבנת אותי..וגיליתי ,שהיא מזכירה לי רגעים בעבר של הססנות ,אך אצלה זה בצורה של מחלה היא נראית כאחת הסובלת מאיזו מאניה-דיפרסיה חזקה,כיון שאינה מספיק יציבה..רגע אחד היא באובר ג'ויי-אושר ורגע אחר מתחת לאדמה ברגשות דיכאון והיא דורשת שעמיר יחזיק לה היד בסיטואציה…כשטוב לה היא מרחפת..מרכלת..צוחקת בקולי קולות..עם צחוק כמו גניחות של סוס..אך כשרע לה…היא דואגת ,שכולם ידעו ויבינו למה..כמה..ואיך?ותמיד עמיר אשם!

  אלמלא היה איכפת לי מעמיר..הייתי רואה בה רק כמופרעת…הנדרשת לכדורים וטיפול פסיכולוגי מעמיק…אך כיון שמאוד איכפת לי מעמיר אני נחרדת כל פעם מחדש לאיזה רמה של תגובות היא תגיע היום…לכן אני ממש מבקשת ,שישחררו אותה לחופשי-היא טוענת שבחוץ אינה סובלת מכל זה..שתמיד הכי טוב לה והיא הכי מוצלחת..ו….אז בהצלחה מותק-לכי הביתה!סבלנו אותך קצת מעבר לסבלנות שלנו-וזאת כיון שהיית צמודה לעמיר….!

 276. SARI Says:

  קטעים לגבי התחושות והרגשות שלי לסיון..ציטוט ממאקו..
  "..משאירים את סיון ועמיר לשוחח ביניהם. היא מספרת כי עדיין מרגישה מאוד מתוחה מההדחה, אך מתנחמת בעובדה שמחר תהיה חכמה יותר. היא מוסיפה ואומרת כי כשמצב רוחה טוב היחסים ביניהם מעולים, אך כשקשה לה או שהיא נשברת יחסיהם לא מתאימים לו יותר. עמיר טוען כי כבר מאתמול בלילה מנסה לעודד את רוחה, אך היא טוענת כי לא יישם דבר באופן מעשי. השנים לא מצליחים להגיע לעמק השווה וסיון טוענת כי לא מגיע לה היחס המזלזל שלו. עמיר מגיב ואומר כי אם לא טוב לה היא יכולה "לחתוך" ועד מהרה מתפתח בין השנים ויכוח קולני…."

  …..עמיר מספר כי בבית הוא אדם שלו ורגוע, אך בבית האח יכול לאבד את שלוותו בשניה. הוא מוסיף ואומר כי הוא לא תמיד עושה דברים נכון, אך בסופו של דבר, תמיד שלם עם עצמו….

  …ואילו סיון מצטרפת לעמיר בכרכרה והשנים משוחחים שוב. לטענתה הציפיות שלה ממנו מאוד לגיטימיות וכלל לא מופרזות. עמיר מסכים איתה, מתנצל אם פגע בה ומבטיח לשים יותר לב בהמשך. היא מנסה להמשיך ולשוחח על העניין, אך הוא טוען כי נמאסו עליו כל השיחות והמריבות וכי מעוניין לפתוח דף חדש ושמח יותר….

  ..פרידה, נופר, ליהיא ולי עוז מנסים לעודד את סיון בכרכרה. לי עוז, כהלצה, מציע להלוות לו את בן זוגו, אלעד, ופרידה טוענת כי ודאי יתיחס אליה יפה יותר מעמיר. נופר מנשקת אותה ואומרת כי היא יפה גם כשבוכה. סיון אומרת כי אף פעם בחייה לא הרגישה כה פתטית וקטנה, אך נופר ממליצה לה לשים הכל בפרופורציה ולהבין שכל הדברים שקורים לה הם במסגרת התוכנית. סיון מוסיפה ואומרת כי נמאס לה להיפגע כל הזמן והיא בסך הכל מעוניינת ביחס חברי….

  …פרידה יוצאת גם כן לעשן והם שוב עוברים לשוחח על יחסיהם של סיון ועמיר. לי עוז אומר כי שניהם אנשים מקסימים ולא מבין מדוע מתעקשים להיות יחד, כשזה ברור לכולם שהם לא מתאימים. פרידה טוענת שעמיר זקוק לאשה חזקה וכי סיון היא אדם חלש שחוזר שוב ושוב על אותן טעויות….

  ומהצד השני..המציאות שלנו..רצח ע"י מחבלים..צונאמי ע"י הטבע…וסידרת ריאליטי שהדיירים בה חלקם על הפנים..ליהוק דל לעונה זו!ממש פרופורציות!!

 277. אוריתי Says:

  שבת שלום.
  לקום לתוך מציאות מזעזעת כל כך, שילדים ותינוקות נרצחים בשנתם ולאף אחד בחוץ לא איכפת. אסונות טבע בתדירות שלא ידענו מכמותה מהצד השני, ובאמצע אנחנו בסך הכל רוצים לחיות את חיינו בשלווה וגם קצת להנות.
  האח הגדול נראה קצת מטופש היום, לא?
  עמיתוש, החלמה מהירה לאלה הקטנהת אני מקווה שהיא מרגישה טוב יותר.
  שבת נעימה לכולם.

 278. SARI Says:

  אני נשבעת לכם סיוון היא בחורה מהגהנום !!!!!!!‬ מלכה לב א ד ו ם ☼

  לא ראיתי דבר כזה,לא שמעתי על דבר כזה, לא קראתי על דבר כזה, ואין בעולם דבר כזה, היא פשוט שרוטה, חולה, מטורללת, מטורפת שחייבת טיפול נפשי לעומק,,,,,,
  אני לא מקנאה בה איזה נזק היא עשתה לעצמה כשהחליטה להכנס למשחק.

  11/03/11 23:04
  ‫סיוון די די די מסכן עמיר….. המשך‬ גאולה17 ☼

  טחנת לו את השכל – היום שבכית בחצר הוא היה חמוד מאד חיבוק אותך שאל מה את רוצה לעשות כדי
  להעלות את מצב רוחך, ואת עם האדישות שלך די די די – מספיק עם ההצגות יום את מחייכת אליו
  ויום קוטלת אותו – פשוט נ מ א ס גם לעמיר יש רגשות

  האחות,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,‬ מלכה לב א ד ו ם ☼

  אני מצטערת לא מסכימה איתך.
  אף אחד לא הכניס אותה בכוח למיטה עם עמיר.
  אף אחד לא הכריח אותה.
  אף אחד לא כפה עליה.
  אף אחד לא אנס אותה.
  היא הפכה להיות בת זוג שלו בהסכמה מלאה, היאנכנסה איתו למיטה בהסכמה מלאה, את יודעת שאילו היו יחסים בכפייה יכלה להתלונן….
  היא מודאגת מהתדמית שנוצרה.
  היא דואגת מה יגידו עליה.
  היא מתחרטת…. אבל זו לא סיבה למרר לעמיר את החיים,זה לא יאומן, היא פשוט מסוכנת. יש לה לדעתי בעיה נפשית ביחסים עם גברים.
  את יודעת מה?יכלה מזמן להתנתק ממנו,, ואם כל כך רע?יכלה לעזוב….

 279. SARI Says:

  אוריתי בוקר טוב!
  האח"ג נראה לרוב משהו טיפשי..נכון בעיקר כשיש אסונות כאלה בחוץ…אך מאידך גם זו סוג של מציאות..מציאות במעין קונטרול שלנו…משהו ,שניתן קצת לחוש שהוא ביידיים שלנו לעומת כל אשר קורה מסביב…

 280. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי

  אוריתיס את צודקת בכל מה שאמרת. ממש כואב לי הלב עם המשפחה מיצהר ועל אלפי ההרוגים ביפן והקור הגרעיני שהתפוצץ עכשיו ביפן ממש מפחיד וכואב

  עמיתוש יקירתי החלמה מהירה לאלה המתוקה ובריאות לכל המשפחה

  חיבוק גדול לכולם אוהבת אתכם

 281. SARI Says:

  ….12/03/11 08:06
  ‫אם היא פגועה ממנו וקשה לה להתמודד עם המצב‬ הנסיכה מברלין ☼

  שתלך הביתה, הרי ברור שהיא לא תקטוף את המיליון, יש שחקנים יותר חזקים ממנה, אז מה הבעיה בדיוק להשתחרר, ולהציל את עצמה, היא מודעת לזה שהיא נכנסה למצב בעייתי, ואני שוללת בתוקף שזה קשור לעמיר, יש לה בעיה עם עצמה בעיקר… רמת הציפיות שלה גבוהות, היא חיה בתחושה שהיא הנסיכה הקסומה והגבר הוא האביר על הסוס הלבן….
  אני כן משליכה עליה ועליה בלבד את הרס היחסים ביניהם

  ….היא לא מהגיהנום ולא רעה‬ מאט מורדוק ☼

  היא מאוד מאוד מבולבלת ולא היתה צריכה להיכנס למערכת יחסים רומנטית בסיטואציה מלחיצה כמו בית האח הגדול.

  קשה לה מאוד להתמודד עם הסיטואציה אז יוצא לה רעל ובלבול ורגש.

  מסכן עמיר שצריך לסבול את כל זה. אולי אם היו מתאהבים בחוץ היה לקשר יותר סיכוי.

  בעיה….

  …לדעתי כולם טועים עם סיון,כל ההתנהגות‬ חנית 57 ☼

  שלה מכוונת כל יום שלישי היא רבה עם עמיר ומתחילה
  להרעיל עליו כדי שירחמו עליה כמה היא מסכנה ולא
  יעמידו אותה להדחה,וזה צלח לה ,עד שתומר קלט אותה
  שימו לב במשימת הלא צפוי כשידעה שאסור לה לריב ולבכות היא עשתה זאת בקלות לא בכתה ולה ולעמיר היו יחסים מצוינים.
  סיון לא כל כך תמימה כמו שחושבים ,היא חושבת שכל הנשים בחוץ מצדיקות אותה ולטובתה ,אבל יש רק אחת
  שנפלה בפח ומאשימה את עמיר המקסים!!!….

  …12/03/11 09:11
  ‫כשעמיר הועמד להדחה היא לא הפסיקה לרכל עליו‬ הוד השרון1 ☼

  והתחננה שהעם יוציא אותו מהבית

  ספרדי, ביום חמישי בשתיים וחצי בלילה, עמיר אמר‬ גליה 128 ☼

  לה : "שמעתי אותך שוב מדברת עם כמה אנשים … הלכתי 4 צעדים אחורה." עמיר קלט שהיא שוב מרכלת עליו ומוציאה את דיבתו רעה בבית ובקרב כל הצופים. אתה מצפה שיקבל את זה בשוויון נפש וינהג כלפיה באהבה?

 282. SARI Says:

  ….מתוך הבלוג של יפעת…

  "סיוון חזרה לעצמה…
  תוויות: ג'קי מנחם, סיוון אברהמי, עמיר גולדברג
  שלח בדוא"ל BlogThis! שתף אל Twitter שתף אל פייסבוק שתף ל-Google Buzz
  רק היום בצהריים כתבתי טור המתאר את היציבות ביחסים בין עמיר וסיוון, אבל … הפתעה : עכשיו שעת ערב וסיוון כועסת על עמיר ושוב אותן הטענות אליו , שוב דמעות ושוב עמיר מלטף ומנסה להרגיע. מה יהיה ? חשבתי שסיווי הגיעה לתובנות. היא סיפרה לג'קי בצהריים, שהיא כבר לא נופלת והיא עומדת על הרגליים והיא לא תחזור אחורה.

  עמיר הגיע לחדר לפני זמן קצר וראה את סיוון מתחת לשמיכה, הוא שאל לשלומה וליטף את שערה ולמה היא במצב רוח כזה, וסיוון ענתה :
  "נמאס לי מחוסר הסיפוק הרגשי אתך".
  עמיר : את מעדיפה שנמשיך ככה או מה? אני רוצה שלך יהיה טוב".
  סיוון : "אתה קודם רוצה ללכת בדרך שלך". "נמאס לי שאפילו הדבר הכי קטן אפילו כשאתה אומר 'אני מצטער', אתה לוחש שאף אחד לא ישמע. זה משגע אותי, זה משגע אותי (וסיוון מלווה את דבריה בתנועות ידיים חדות) כאילו לא נעים לך להגיד את זה, שאף אחד לא ישמע אותך". "כשאני אומרת לך משהו, אני רוצה שכל העולם ישמע, אבל אתה לוחש לי באוזן".
  עמיר אמר לה משהו בלחש ולא שמעתי בדיוק מה אמר וסיוון המשיכה :
  סיוון : "ג'קי נתן לי חיזוקים ולא אתה. איך? זה כל הזמן ככה. זה חוסר סיפוק. חסך מתמשך של כמה חודשים. זה פשוט מוציא אותי מדעתי…" (ודמעות זולגות מעיניה של סיוון).
  עמיר : "צר לי שזה גורם לך חוסר סיפוק רגשי".
  סיוון : "אני לא רוצה שתגיד לי 'תהיי חזקה', כשנמאס לי להיות חזקה. אתה מקבל מה שאתה רוצה…"
  עמיר : "אמרתי לך שאני שונה".
  סיוון : "גם אני שונה, אבל הצלחתי לעשות שינויים".
  עמיר : "אני לא הצלחתי".
  סיוון : "אתה לא רוצה".
  עמיר : "לא מעט פעמים אמרתי דברים שלא חשבתי שאגיד אותם. זה מה שאני יכול לתת. אני בוחר להגיד דברים בצורה שונה".
  עמיר : נכון, זה מתסכל. אבל לפני כמה ימים אמרתי לך כמה דברים טובים יש בך…"
  סיוון : "אפילו ג'קי אמר לי דברים יותר ממך. גם מה שאמרת לי כאב לך להגיד. אתה מחשבן כל מלה".
  עמיר אמר משהו.
  סיוון : "כל היום הייתי במיטה. אני לא יכולה להתנתק ממה שאני מרגישה, אבל אתה מסתובב עם דיירי הבית שמח ואטרקטיבי לצופים, לכולם".
  עמיר : "הלוואי שהייתי כמוך".
  סיוון : "ממש".

  וסיוון יצאה מן החדר והלכה לפינת העישון בחוץ ועישנה תוך נדנודי ראש ומלמולים…

  סיוון רוצה שעמיר יגיד לה מילים יפות בקול, ליד כולם, לא לחישות באוזן ויהיה צמוד אליה כל היום – בגלל זה אין לה סיפוק רגשי והיא ממשיכה לסחוט אותו נפשית.

  נו, אז מה אתם אומרים? חשבתי שסיוון השתנתה ומסתמנת יציבות ביניהם. מסתבר שטעיתי…

  אז – האם עדיין עמיר רוצה שהאוהדים שלו יסמסו לסיוון?!…

 283. SARI Says:

  הצלם שם בפוקוס כעת את הפנים של נופר כשהיא שותה ..במטבח..ללא האודם האדום שלה…ורבותי הבחורה ממש יפה..האודם הזה צעקני..אך היא אוהבת אתו..וכשהיא ככה בשקט..אומנם לחוצה..אך ללא יותר מידי איפור..היא נראית פיצוץ!פשוט יפיפיה..!

  בפינה אחרת פרידה ואלעד מרכלים ביחד..על דנה ועוד..

 284. SARI Says:

  זה השיר שהעיר את הדיירים היום…

 285. SARI Says:

  מילים יפות מאלה
  עידן רייכל
  מילים: עידן רייכל
  לחן: עידן רייכל
  שתף שתף בטוויטר שתף בפייסבוק טוקבקים לשיר הוסף את השיר למועדפים
  זה לא אומר שאני לא אף פעם
  זה רק עכשיו אז תחכה
  ואז אבוא כשיעבור הזעם
  ואז אחזור – כשיתבהר.

  זה לא אומר שאני לא חושבת
  עליך בכל יום, כל שעה
  עדיין אין שלווה ואין את השקט
  כי בכל מקום עולה מולי דמותך.

  גם אם קשה לי להגיד מילים יפות מאלה
  גם אם לא מצאתי דרך להרגיש שלך
  תדע לחשוב שרק אותך אני אוהבת
  תדע בלב אני תמיד איתך
  תדע אני תמיד תמיד איתך

  זה לא אומר שכך ואין אחרת
  זו רק סופה ביום חולף
  ואז תראה איך כשתזרח השמש
  אשוב אליך מן הגשם השוטף.

 286. SARI Says:

  הנה השיר שכתבה סיוון והקריאה אותו לפני עמיר ואח"כ – לפני שאר הדיירים שהיו בתפקיד סוהרים:

  שיר על עמיר (כתבה :סיוון אברהמי )

  עמיר ביקש שאכתוב עליו כאן שיר.
  יש לי צרור של קללות,
  אבל את זה מחוץ לבית אשאיר.
  רק ראיתי אותו אתמול וחזר לי כאב הראש,
  מעדיפה להיות אסירה ולקלף בצל או אפילו שום לכתוש,
  תקופה רעה עברתי פה וזה בגללו, לצערי,
  כשהוא בינתיים רק אומר לי: "אולי כבר תשחררי"
  אליי הוא התייחס מגעיל אף קראתי לו 'בן זונה',
  רק תעיפו אותו מפה, את המצב הזה אני מיד קונה.
  הוא חושב, שאם יעשה לי קצת דיגי,
  אז אני מהר על הכל אסלח,
  הוא ימשיך לחשוב שהוא בסדר
  ויותר מזה שהוא אף תותח.
  לפני כמה ימים הוא ממש פגע,
  פרץ של חוסר רגישות,
  ואני צריכה על הכל להתגבר ורצוי אף בנחישות.
  אם הוא היה מבין מה אני עוברת בגללו,
  הוא היה גורם לי לפחות כאב,
  אבל אופס… שכחתי – משפט המפתח שלו…
  "רק על עצמי אני כרגע חושב",
  אז אני צריכה להתמודד על משהו שלא מגיע לי,
  ושאצא מפה סוף סוף, אוכל יותר לא להסתכל לו בעיניים,
  אני דאגתי לו הרבה פה,
  והיה לי אכפת ממנו מאוד,
  שהוא מצידו נתן לי לבכות פה עוד עוד עוד…
  את השיר עכשיו חייב לסיים עם עצבים ולא בשיחה,
  ואני תקועה איתו כאן במשמרת, אז שיהיה לי פאקינג בהצלחה.

  תוכן השיר לא היה פשוט לעמיר, והוא השתדל להבליג.

  אז מה אתם אומרים – האם אוהדי עמיר יצביעו לסיוון השבוע?

  ממני אפילו לא סמס 1!

 287. תיתוש Says:

  בתגובה הקודמת שלי כתבתי בטעות המשפחה מיצהר אני התכוונתי לאיתמר

 288. בר Says:

  שלום לכל החברים 🙂

  ההורים הכי לוהטים-
  http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1803316&m=1&mid=110754

 289. בר Says:

  שרי, כמה רוע יכול להיות בבן אדם? כתבה כזה שיר ובסוף גם מקריאה אותו לשאר הדיירים.
  היא תמיד רוצה להיות המסכנה, זאת שכולם מרחמים עליה. אתמול בערב היא שוב באה בטענות כלפיו… מה היא רוצה ממנו?
  מקווה שהיא תודח היום, זה יעשה לעמיר רק טוב, מגיע לו שבועיים לפני הגמר להנות מהחוויה.

 290. SARI Says:

  בר יקרה..כן כמה רוע יש …רק שאיני חושבת שזה מרוע..אני פשוט מרחמת עליה..היא לא אדם בוגר-פשוט טרם התפתחה-נפשית..אך הצלם גם "תקוע" עליה כל הזמן..ומנסים תמיד להוציא את עמיר רע..כאילו זה יותר מידי קל לעשות לו את זה..וזה רק בגלל שהוא שומר הרוב בפנים…

  כעת היא שוב בהוט טאב מדברת על עמיר ועליה…אך לא פיללה שתקבל כאלה מילים חכמות מג'קי..הבחור למד והתפתח..הוא כרגע אמר לה כל כך הרבה דברים חכמים אלוהים מדהים ..איך שג'קי בקירבה שלו בחודש האחרון עם נופר ועמיר שינו אותו מעט..רואים שהוא מתפתח..

  ג'קי אמר לה למה לא לבחור להסתכל על הטוב שבאנשים …למה לדבר רק על עצמך כל הזמן..יש המון נושאים אחרים לדבר עליהם…

  היא לא מצליחה לתפוס..היא "טוחנת" את עמיר..עדיין בנושא האגו שלה…היא לחוצה מזה שהיא סופסוף מועמדת להדחה ומתחננת מהקהל שישאיר אותה…

  אמן ישחררו אותנו מנוכחותה…

 291. SARI Says:

  ג'קי נראה לי מתחרט שנשאר בהוט טאב עם סיון…היא לא מפסיקה "לחפור" והיא כ"כ מודעת למצלמות..ומחייכת חיוכי מצלמה!

 292. אילנה Says:

  שבת שלום

  עמיתושקה,החלמה מהירה לנסיכה אלה,נשיקות ממני.

  בר,תודה על הקישור.

  שרי,תודה על התקצירים,משהו בהתנהגותה של סיון לא הגיוני ,היא מאמללת את עמיר ולדעתי הוא מאס בה אך לא יכול לעשות דבר,יתאפק ויאכל את מה שבישל לעצמו עם הבחורה הזאת עד סוף המשחק אלא אם ההפקה תעשה לה טובה ותדיח אותה היום.

 293. בר Says:

  שרי, את צודקת.. זה לא רוע, היא פשוט לא התבגרה עדיין.

  קראתי כרגע שיש סיכוי שאלעד או ליעוז מודחים. מקווה מאוד שזה לא יקרה. אלעד כזה מקסים, אני רוצה שיגיע לגמר 🙂

 294. בר Says:

  אילנה, בכיף!!

  עמיתוש, אני שולחת לאלה ים של אנרגיות וחיבוקים להחלמה מהירה…

 295. SARI Says:

  http://sites.google.com/site/isrbig/articles/hikoi

  שווה צפייה…עמיר ונופר השבוע ישבו בכירכרה וחיקו את פרידה…אני התגלגלתי כשראיתי..

  היה עכשיו משהו מוזר בחדר השינה..ליהיא ואלעד דיברו על כך שהם רוצים שעמיר יכין אורז לבן..יחד עם סלט..ופתאום פרידה נכנסה לחדר ואמרה אני אכין אורז..ליהיא התנגדה בכוח ואמרה שהיא מאוד אוהבת אורז לבן עם סלט…

  ואז גם אלעד הצטרף ואמר שהוא אוהב אורז לבן…ופרידה התחילה לענות ולומר שזה בסדר שעמיר יכין אורז לבן…אך פתאום סגרו המסך בערוץ 20 וכשחזרו העבירו אותנו לג'קי שמקשיב לצעקות מבחוץ…ג'קי עדיין בהוט טאב..ועכשיו חזרו למטבח..שם ישבה סיון ליד השולחן וליהיא ועמיר שוחחו על מרכיבי מזון ואבקות…

  סתם ללא הגיון..לא ברור למה…

 296. SARI Says:

  אני מבקשת לשתף..בשבועות האחרונים כשאני מקשיבה לניתוחים של אלירז..איני מבינה מאיזה מקום הוא שואב הניתוחים…הוא הראשון שהצביע על ג'קי כעל מועמד ודאי לחמישיית הגמר …בשישי הראשון של תוכנית "שלום האח"ג.."ואחכ תמך נלהב בפרידה..ומאז ועד היום ניתח יחסית בסדר מלבד את עמיר..עליו אין אף לא מילה אחת טובה והוא כל הזמן אומר שהוא מועמד רציני שלו לעוף..ואילו פרידה מקבלת אצלו משקל חיובי כמעט כל פעם..וכשהיא דיברה על מחבלים הוא הסביר אותה..את נופר הוא קטל..העונה הזו כשהוא בעמדת המפרשן..הוא מדבר מילים ובשפה שאינה דומה ,עבורי, מהתקופה שהיה דייר… כן יש בו מן עמדת כוח כזו… של האחד שצבר כוח ..ונכון גם מיליון…קשה לי להיות מחוברת אליו בימים אלה…אך הכי זה כיון שהוא שולל את עמיר ולא מביע אפילו טיפה כלפיו ולפרידה..הוא חושב שמגיע המקום הגבוה…

  איפה נופר אצלו..ממש לא במקום טוב…הוא חושב שהיא מנצלת את ג'קי…למרות שנופר שמה הכל על השולחן כל הזמן!

  בקיצור איני נלהבת..ואיני מבינה למה אני ממשיכה לצפות בתוכנית…רן שריג מפתיע אותי בניתוחיו..

 297. SARI Says:

  אני בטוחה שעמיר יקבל חוזי דוגמנות..איזה גוף…הרבה יותר גברי בעיני מגופו של עתי…סיון בודאי תקבל גם משהו עם הגוף השדוף שלה…לנופר מגיע לעסוק במשהו יפה…וגם האחרים יצליחו..

  איני יודעת מה קורה ,אך שוב סגרו לנו ערוץ 20..כל מה שריאתי היה שעמיר מבשל אורז לבן במטבח ושר לעצמו שירים והמצלמה התמקדה בו ב- 5 דקות האחרונות ופתאום אין ערוץ 20 לאיזה 5 דקות…

  ועכשיו החזירו השידור…מה קורה?

 298. בר Says:

  יש פוסט חדש-
  https://viksfriends.wordpress.com/2011/03/12

התגובות סגורות.


%d בלוגרים אהבו את זה: