יום הולדת שמח תיתוש!!!

by

                

תיתוש, היום הוא יום הולדתך, יום חשוב ומיוחד.

אנחנו מאחלים לך מזל טוב מכל הלב!

ים של שמחה והצלחות,

שפע של אהבות

וגשם של ברכות.

שתזכי לאושר ושתשאפי תמיד להגשים את כל חלומותייך.

והכי חשוב, תמשיכי להיות כמו שאת- פשוט מקסימה!

אוהבים,

חברי הבלוג 🙂

196 תגובות to “יום הולדת שמח תיתוש!!!”

 1. בר Says:

  תיתוש,
  יום הולדת שמח והמון מזל טוב!
  מאחלת לך את כל הטוב שבעולם,
  שתמיד תהיי מאושרת ושתצליחי בכל מה שתרצי.

  אוהבת המון 🙂

 2. אבי Says:

  תיתוש יקרה.
  כבר ברכתי בפוסט הקודם.
  יום הולדת שמח אושר ובריאות.
  בר תודה על הפוסט.

 3. אילנה Says:

  תיתוש יקרה שלנו

  מזל טוב ליום הולדתך
  אושר ובריאות יהיו מנת חלקך,
  תענוגות,הנאות ושמחות
  שפנייך תמיד יהיו מחוייכות,
  אישה יקרה ואהובה שלנו
  תמשכי לכתוב ושלא תחסרי לנו.

  חיבוק ענק ונשיקות.

 4. SARI Says:

  מזל טוב תיתוש,בריאות אושר ואהבה והרבה הגשמת משאלות!

 5. אילנה Says:

  ברוש,תודה על הפוסט.

  אבי,עונה משונה אך אני מתחילה לחבב מאוד ולתמוך בדנה.
  הדיירים המועדפים עלי: דנה,יואב,רינת,סיון ואמיר.

  לילה טוב,שינה טובה ומתוקה.

 6. SARI Says:

  נזכרת אני בעונה 1 כשלא היה תקציב איך שפרה רנין צבר ליאון רכשו ביחד מוצרים ואיך בעזרת הקבוצתיות היה להם יותר כסף ואוכל..והם בישלו ואכלו יפה…ואילו היום הם אינם מצליחים לארגן תקציב שכזה..

 7. תיתוש Says:

  אוףףףףףףףףף הפייסבוק הזה. אי אפשר להסתיר כלום 🙂 😛

  תודה רבה על הברכות ברוש אבי אילנה ושרי יקרים שלי.
  קבלו ממני חיבוק גדול 🙂

  ברוש תודה רבה על הפוסט 🙂

 8. תיתוש Says:

  גם אני לא ממש מתחברת לדיירים ומקווה שהדיירים החדשים שיכנסו יהיו יותר מוצלחים

 9. אירית השפירית Says:

  לאחותי מיי-סיסטר מי-ארמנה מה-סואר אוחתי ת'-תי-תיתוש התיתושית המתוקה שלי:

  היום יום הולדת, היום יום הולדת, היום יום הולדת לתיתושית.
  חג לה שמח וזר לה פורח, היום יום הולדת לתיתושית.

  מקסימה שלי, נהדרת שלי, מתוקה שלי, חכמה שלי, רגישה ואוהבת שלי, החברה הכי טובה שלי,
  את יודעת שאני מאחלת לך את הכי הכי טוב:
  שתהיי מאושרת ובריאה, חזקה ורגועה,
  שייפתחו בפניך דלתות לטיולים ולחוויה, ללימודים ולהבעה,
  שאף פעם לא יהיו לך דאגות פרנסה ודירה ושתמיד תרגישי בטוחה,
  שיהיה לך יותר קל ושהכאבים ינטשו אותך במהרה,
  שההצלחה תאיר לך פנים ושתחיי בשמחה.
  שתמיד תזכרי שאת מאוד מאוד אהובה
  ושאת הכי טובה בעולם, חברה יקרה.

  במיוחד בשבילך, שני שירים:

  ציפור שניה
  http://www.youtube.com/watch?v=8dgM5L4-ZlA

  אברה טו פוארטה סרדה
  http://www.youtube.com/watch?v=NglVNB0lOIU

 10. אירית השפירית Says:

  מוקדש לאוריתי היקרה שלי:

  הוא קם בבוקר, מצחצח שיניים, אוכל את ארוחת הבוקר שהכינה לו אשתו ומתכונן לעוד יום של עבודה. אין הרבה כבוד בעבודה כמו שלו, ואף אחד לא יודע להעריך את התחכום והמאמצים הכרוכים בה, אבל רק הוא בינו ובין עצמו יודע עד כמה לא פשוט להיות פורץ. קודם כול, עליו לנסוע לשכונה מרוחקת שבה לא מכירים אותו. ואז נדרשות המון תצפיות – לראות לאיזה בית כדאי להיכנס, לעקוב קצת אחרי הדיירים ולוודא מתי הם נמצאים ומתי הבית ריק, כי בכל זאת צריך לא מעט זמן ותמיד אורבת הסכנה להיתפס. ואחרי זה צריכים למצוא את הרגע המתאים ולהתפלל שהכול יעבור בשלום, בלי שום סיבוכים. לפרוץ מנעולים – זה דווקא לא כל-כך קשה. הוא כבר לא זוכר לפני כמה שנים למד לעשות את זה, אבל היום אפילו בעיניים עצומות ובידיים קשורות הוא יכול לפרוץ את המתקנים הללו. חחחחח אנשים חושבים שהם מוגנים, איזה צחוק. החלק הקשה הוא דווקא החיפוש בבית, כי צריך לנסות להיכנס לראש של בעלי הבית, לנחש היכן הם מחזיקים את כל אוצרותיהם. אתם יודעים, יש כאלה שעדיין מחביאים דולרים בפריזר או מתחת לבלטות, ויש כאלה שמחזיקים כספות ואותן באמת כדאי למצוא. אתמול הוא ביקר אצל איזו משפחה אבל באמת היה ביקור לא מוצלח. האנשים הפריעו לו באמצע והוא הצליח רק לקחת כמה תכשיטים. בטח יקבל עליהם גרושים. זה לא הוגן, כל-כך הרבה עבודה וסיכון, ובשביל מה?

  המשטרה חסרת אונים. השוטרים הוזעקו לדירה שנפרצה, ניסו לקחת טביעות אצבעות אבל, נו, מה כבר הם יכולים לעשות? בשקט-בשקט התארגנה לה סיירת ונו"נ: ויקניקים נוטרים ונוקמים. היה פשוט מאוד לאתר את הפורץ. לאחר קצת חיטוט ונבירה גילו מי "בעל המקצוע" שפועל באותו אזור. חיפוש קצר ב-144 וידעו גם את כתובתו. ואז הגיעו במאסה גדולה לביתו, הקישו בעדינות על הדלת, וכאשר היא נפתחה שעטו כל אנשי הסיירת ועמדו מול הפושע. "תשב מייד ואל תזוז מן הכורסה" אמרו לו. "שתוק ותקשיב לנו היטב, חוצפן שכמוך". השודד באמת לא חיכה לזה והיה מבולבל מאוד. מאיפה זה בא לו? מי אלה? הוא ניסה לעטות על עצמו ארשת מפחידה אבל הבין מייד ששום דבר לא יעזור לו והוא בצרה. "מכוער אחד, איך אתה לא מתבייש ככה לפלוש לפרטיותם של אנשים? איך אתה לא מתבייש לגעת בחפצים הכי יקרים לליבם, בכל מזכרות חייהם, בתמונותיהם, בבגדיהם, בתכשיטיהם? איפה המצפון שלך? הרי גם לך יש אישה וילדים והורים. תאר לעצמך שמישהו יפגע בהם ככה ברגל גסה, ובשביל מה? בשביל כמה גרושים?" פריץ הפורץ חשב שהוא ניצב מול פראיירים ואמר בקול בכייני וצבוע: "אוי, סליחה, לא התכוונתי, לא אעשה את זה יותר אף פעם, אחזיר לכם את התכשיטים". חחחח האידיוט הזה חושב שבכזאת קלות הוא ייצא מזה? הוא לא יודע עדיין עם מי יש לו עסק. עוד בזמן שפריץ יילל וייבב והתחנן, כבר מצאו כמה מאנשי הסיירת את התכשיטים הגנובים, ועכשיו נותר רק לטפל בפריץ. בתוך דקות ספורות הועלה פריץ הפורץ על מטוס שהוביל אותו לאי מבודד שמיועד לפושעים וכן לקבוצה מיוחדת מאוד שכוללת את כל המגעילים ביותר מכל שנות האח הגדול בכל המדינות. בררררררר. כל החבורה הלא סימפטית הזאת נדונה לעבודת פרך לכל ימי חייה, עם אספקת סיגריות לא סדירה, וכולם יידרשו לשמוע ב-loop בלתי פוסק הקלטה של שירן ורינת שרות את מיטב השירים האהובים עליהן. (דרך אגב, כשפריץ הפורץ פגש לראשונה את יוסי בובליל ואת אינה ושרה הוא התעלף על המקום. מגיע לו!)

  אוריתינקה שלי, באמת-באמת מעצבן ומפחיד! טוב שכולכם בריאים ושאף אחד לא נפגע, והלוואי והפושע יקבל את גמולו, אם לא עכשיו אז ממש בהקדם. שולחת לכם חיבוקים ענקיים.

 11. אירית השפירית Says:

  ברי-בר המתוקה שלנו, הדאגת אותנו לא מעט, ואני בטוחה שגם את עצמך ואת בני משפחתך. אבל במצב כזה, כשהגוף אומר לך משהו שאת לא כל-כך שמחה לשמוע, אין מה לעשות, צריך להקשיב לו קשב רב ולהתחיל לשמור על עצמך – לאכול טוב, לישון טוב, לנסות לעשות דברים שאת אוהבת ושיגרמו לך אושר. אני שולחת לך מירושלים, עיר הקודש והיופי, העיר שלא יודעת כבר מה זה חורף, חיבוקי ענק מחזקים ומלאי אנרגיות ומקווה שהם יעזרו. כמובן לא שכחתי בהזדמנות הזאת גם לאפות לך עוגת "היער השחור" (בלי גלוטן) – העוגה הכי אהובה עליי ולדעתי הכי טעימה בעולם. את מוזמנת לכבד בכמה פרוסות גם את ילדת היומולדת, אבל רק אם מתחשק לך. 🙂

  אילנה'לה שלי, אל תחשבי שאני לא דואגת, כי אני כן. החלמה מהירה לאמא ואני מקווה מאוד שהפעם היא תירפא לגמרי ושתהיה לכם תקופה ארוכה ומאושרת בלי שום כאבים ומחלות. אני מחזיקה אצבעות גם לבתך היפהפייה, שההריון יעבור בשלום ובשמחה וכך גם הלידה. יש לי הרגשה ש-9 החודשים כבר ממש מתקרבים לסיומם. נכון? אני מאחלת לכם המון אושר ובריאות.

  עמיתינקה יקירה ונהדרת שלי, אני שמחה שבקרוב ממש תפגשי את אמא ושהיא תוכל לראות ולחבק את אלה שלכם, וכמובן גם את הבנימים והבעלול המקסימים. סחתיין על אמא שככה יכלה לאמריקאים המרובעים והכריחה אותם להעלות אותה על הטיסה. אני בטוחה שיהיה לכם כייף ביחד ושהיא גם תעזור לא מעט. חוץ מזה, לא משנה בני כמה אנחנו, תמיד אנחנו שמחים לקצת טיפול של אמא ובישולים של אמא וסיפורים של אמא. אז תבלו ותיהנו ביחד.

  קיפושקלה יקרה שלנו, אני חושבת עליך לא מעט, על התחושות שלך ושל המשפחה בימים ובשבועות האחרונים, על ההתמודדות והדאגה, והאהבה לאמא שעכשיו אולי יש לה איזה טעם מרוכז יותר, כי בכל יום צריך להספיק להביע יותר אהבה, למצות כל רגע, כי מי יודע מה צופן העתיד. אני שולחת לך את אהבתי וחיבוקיי, גם הם מרוכזים במיוחד (רק תשתדלי לא לחטוף הרעלת אהבה), ואנסה לשלוח לך גם קצת כוח ומחשבות חיוביות, כי זה אף פעם לא מיותר.

  ארנוס היקר, הארנב שבחבורה, אני מקווה שאבא שלך החלים לגמרי מן המחלה ושהוא שב לחיים תקינים. אני בטוחה שכל הטיפולים הכניסו בכם חרדה, שלוקח זמן להיפטר ממנה. אני מקווה שאתם חשים כבר יותר שקטים ובטוחים ושהכול יבוא על מקומו בשלום. בהצלחה גם בלימודים ובכל העבודות שאתה צריך להגיש. אתה יודע שכולנו כאן מעריכים אותך מאוד וסומכים עליך. אשמח אם תוכל לעדכן אותנו במה שאתה עושה בימים אלה ואולי גם לשלוח לנו דוגמאות.

  שרי יקרה, אמנם לא כתבתי בזמן האחרון בבלוג אבל קראתי כל הזמן. אני מבינה שנתקלת בקשיי קליטה בעבודה החדשה, בעיקר מצד העובדות הצמודות אליך שמתקשות לפתוח את ליבן אל עובדת חדשה. צר לי על כך, כי עברת די קשיים בתקופה האחרונה ואני בטוחה שבהחלט היית שמחה לפתיחה יותר חלקה. כל שאני יכולה להגיד כדי לעודד אותך, שכאשר ההתחלה קצת קשה ומתגברים על המהמורות הסיפוק הרבה יותר גדול. אני סומכת עליך שכאשר האנשים יכירו אותך הם יפתחו בפניך את הדלת וילמדו לאהוב ולהעריך אותך. אני שולחת לך חיבוק גדול ואת יודעת שבבית הקטן שלנו, כלומר הבית של ויק, תמיד אוהבים אותך.

  אורה יקרה שלנו, אמנם את ממעטת לכתוב כאן, אבל את אחת מאתנו ואנחנו זוכרים אותך בחיבה רבה. אני מאחלת לך יומולדת שמח ומאושר ושנה של גדילה ונחת, שמחה ואהבה.

  ממינקה עדינה שלי, אני תמיד נדהמת לראות איך את ממשיכה להתעדכן כל הזמן במה שקורה במוזיקה הישראלית והעולמית. זה לא דבר מובן מאליו. רוב האנשים מחוברים לשירים שהכירו כשהיו בני נוער, וקצת לשירים ששמעו מהוריהם, אבל רק מעטים חווים את המוזיקה העכשווית, את החידושים והתגליות בכזאת חדווה כמוך. את באמת די-ג'יי מבוזבזת. אני מקווה שאת שומרת על עצמך ומוצאת לך עיסוקים בתחומים שקרובים ללבך. אני חושבת שאת מאוד מיוחדת וכייף לי שאת חברה בבלוג שלנו. מאחלת לך הרבה אושר.

  מיכלי היקרה שלנו, אני מקווה שאת חשה בטוב ושנסתיימה סאגת הניתוחים הכואבים, הסריה בלתי מסתיימת שחווית בשנה ומשהו האחרונות. כל הכבוד לך שאת מתמודדת ולמרות הכאבים והמוגבלות ונהנית ממה שאפשר – מן המשפחה, משירים, מסרטים, מתוכניות טלוויזיה, מספרים, מחברים. הלוואי ויהיה לך קל יותר ושההתמודדות תהיה זורמת יותר ומהנה יותר.

  צביה'לה, אני מתגעגעת. אני מקווה שטוב לך, שאת נהנית מעיסוקיך ומחבריך, שאת חשה בטוב ושומרת על עצמך. אני שולחת לך חיבוק ונשיקה.

  הרבה אהבה גם לאבי, אילנה פ', קסם, עלמה, דדהדס, דרומית וגם לכל מי ששכחתי ולכל הסמויים.

  כמו רובכם, גם אני לא מוצאת הרבה טעם וריח בדיירים באחה"ג 3. אף אחד שם לא ממש משכמו ומעלה, מישהו שנושאים אליו עיניים, וכך בלית ברירה אנחנו מנסים להתחבר למי שהוא קצת יותר … לא-יודעת-מה (קצת יותר נחמד? קצת יותר חכם? קצת יותר מתבטא בעברית נכונה?). בינתיים אני חושבת שאלעד משחק את המשחק נכון ויש לו סיכוי להגיע לשלבים מאוחרים. זה לא אומר שאני "מתה" עליו במיוחד. אולי, כפי שתיתוש כתבה, השנה דווקא אלה שייכנסו באמצע יגיעו לשלבים מאוחרים ויתחבבו עלינו יותר. הלוואי.

  השבוע יעזבו אלה שפחות פופולריים בחוץ, לכן לדעתי כל אלה שהיו מעורבים במהומות יישארו כי הם צברו להם אוהבים (ושונאים). אני מעריכה שתעזוב אחת מן התאומות (אולי שירן), ומקווה שתעזוב ליהיא כי אני ממש לא סובלת אותה (היא מחרחרת ריב כרונית וגם כל הזמן מאשימה אחרים בשל הקנאה שלה בהם), אבל יש לי הרגשה שאולי יעזוב ליעוז כי אני לא יודעת כמה אוהדים יש לו בקרב הקהל.

 12. אירית השפירית Says:

  אני ממשיכה לעבוד קשה מאוד אבל מרגישה שאני ממש לא בשיאי וקשה לי מאוד להתרכז. סיפרתי לכם כאן על דודתי, על גילוי מחלת הסרטן בראשה ועל ההתמודדות שלי עם הידיעה. ובכן, המחלה מנצחת והיא אכזרית וקשה מאוד. עבר בערך חודש ימים מאז גילוי המחלה וכבר אנחנו יודעים שימיה של דודתי ספורים. הרופאים קיוו שהתרופות ולאחר מכן הכימותרפיה וההקרנות יעצרו את הגידול, אבל הגידול צחק להם ולמאמציהם בפנים. ביום ראשון האחרון נסעתי לביתה שבצפון ביחד עם אחי, מתוך ידיעה שאולי זאת הפעם האחרונה שנראה את דודתי בחיים. אפיתי להם עוגיות טעימות והם שמחו מאוד. היה לנו מזל מיוחד שכאשר הגענו היא היתה ערנית במיוחד. אין לה כבר מילים יותר. היא יכולה עוד להנהן עם הראש לכן ולא, אבל כשהיא מנסה להגיד משהו יוצאות בליל של מילים בלי כל קשר ביניהן וצריך לנחש מהבעת פניה למה היא התכוונה. הטיפול העיקרי שהיא מקבלת היום הוא טיפול נגד כאבים, והתרופות הולכות ונהיות יותר ויותר חזקות. באיזה מקום ניחמתי את עצמי שאולי היא סובלת פחות מכאבים בגלל כל התרופות, אבל אז הבנתי שזה לא שלא כואב לה, אלא פשוט היא לא יכולה להגיד שכואב לה. ההבנה הזאת ממש זעזעה אותי וכמובן מעציבה אותי מאוד. אני מנסה לדמיין לעצמי מה היה אילו נשברה לי היד אבל לא יכולתי להבהיר לאף אחד שכואב לי. זאת בוודאי הרגשה של תסכול נוראי. ניסיתי להעביר לה את כל האהבה שאני חשה כלפיה, ללטף את פניה ולקרוא לה בשמה, וניסיתי לצחוק ולספר אנקדוטות מצחיקות כדי שהאווירה תהיה נעימה ולא כבדה, אבל בתוך-תוכי הייתי כבדה ומיואשת מאוד. שוחחנו עם בעלה ועם בנותיה וניסינו לעודד ולחזק אותם. הם עוברים תקופה קשה מאוד וגם עליהם צריך לחשוב. אני מקווה שבמשהו הועלנו. עצוב לי מאוד.

 13. michal Says:

  בוקר טוב

  תיתוש יקרה,

  המון, המון, המון, המון- איחולים, חיבוקים ונשיקות.

  את בחורה מדהימה, טובת לב וענווה.
  מי יתן ותתמלאנה כל משאלותייך ושתמשיכי לחגוג ימי הולדת כשכל כך הרבה אנשים מעריכים ואוהבים אותך.

  כל טוב

 14. michal Says:

  הסתכלתי עכשיו כרבע שעה על שיחה של פרידה עם עתי. היא בלתי אפשרית.

  מקווה שתלך בשבת (אך, לא מאמינה) גם עם ליעוז ילך לא יהיה הפסד גדול.

 15. תיתוש Says:

  בוקר טוב מברים יקרים שלי 🙂

  אירית אחותי מי ארמנה צ'יקה מקירידה 🙂
  תודה רבה ריגשת אותי מאוד בברכה היפה שכתבת לי ובשלושת המגילות שכתבת אחרי זה כרגיל את כותבת מאוד יפה ולא שוכחת אף אחד. נכון שאת לא תמיד כותבת בבלוג אבל כשאת כבר כותבת אנחנו מבינים שהיה שווה לחכות 🙂 הסיפור שכתבת על דודתך ריגש אותי מאוד ואני הרגשתי כאילו אני חווה את זה יחד איתך. אוהבת אותך מאוד מי יתן ויהיה נס ודודתך תחלים. קבלי ממני חיבוק גדול אוהבת אותך מאוד 🙂

  מיכל יקרה תודה רבה על האיחולים שלך.
  אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב ושאת בשלבי אחלמה.
  שולחת לך חיבוק גדול והרבה אהבה 🙂

 16. עלמה Says:

  קשה לי להרגע מהתוכנית אתמול ומהדמות של פרידה.
  תודה לאל שלא ניתקלתי בחיי באישה כזו.

  – אני מתמידה באהדתי לליאם.

  _ההדחה בשבת__
  רוצה : פרידה ג'קי — מקהלה : "תישארי ברצון ".
  ההגיון אומר : שירן רינת, רק שירן, לי עוז.

  אגב התאומות, למדתי לחבב אותן, למרות שירתן הבלתי נסבלת
  צעקנותן, לבושן 😕
  יש בהן איזו תמימות כובשת.

 17. קסם Says:

  לתיתוש היקרה
  מספיק שמחה על מנת לשמור עליך חביבה נעימה ואופטימית כפי שאת.
  מספיק תקווה על מנת שתהיי מאושרת ושמחה
  מספיק הצלחות על מנת לשמור אותך נלהבת
  מספיק חברים על מנת שתרגישי אהובה ומעודדת
  מספיק חדוות חיים על מנת שתוכלי לחלוק עם האחרים
  מספיק עושר על מנת שתוכלי לרכוש לך כל שתירצי
  מספיק נחישות והחלטיות על מנת להפוך כל יום לטוב מזה שהיה
  מספיק מהכל ועוד קצת ………… הרבה בריאות אושר שמחה והרבה חיוכים ליום הולדתך

 18. תיתוש Says:

  קסם יקרה תודה רבה. מהפה שלך לאלוהים 🙂
  הרבה מהברכות אני כבר קיבלתי מחברי הבלוג היקר שלנו. אני מקבלת אהבה ואמפתיה וחברות טובה וביטחון. אני רק צריכה שתי דברים כדי שהאושר שלי יהיה מושלם בריאות וקצת עושר 🙂
  שולחת לך חיבוק ענק ואנרגיות טובות 🙂

 19. אוריתי Says:

  תיתוש, צי ארמניקה צ'יקה.
  טה סואטו דה מי קורסון אי אלמה טודו אל בואנו דה אל מונדו אנטרו. קה טיאנגאס סאלו בואנה אי ארמוזה וידה.
  תיתוש, אין כמוך. שתדעי רק טוב, שתהיה לך שנה מלאת שמחה ועם בריאות טובה. שתישארי ותכתבי פה תמיד, שתמשיכי לעדכן אותנו ולדאוג לנו, ולכסות אותנו בלילות הקרים.
  מזל טוב נשמה יקרה, את נהדרת.
  איריתוש, כמעט כתבתי שטוב שהיה גנב וכך זכיתי למגילה ממך 🙂
  חסרת לנו מאוד.

 20. תיתוש Says:

  מונצ'סס גראסייס מי ארמניקה אי מי אמיגה גרנדה. תאמו טו מומצ'ו מונצ'ו אי לוס טודוס ברכות ואן וניר אתי (אני מקווה שהבנת מה שכתבתי. (אני בקושי מצליחה לכתוב מילים עיבריות אבל ספרדית בעיברית זה הרבה יותר קשה) (P
  מונצ'ס אברסוס אי מונצוס בסוסס פרטי 🙂

 21. קיפי42 כלבה בהפרעה Says:

  איך פספסתי…
  תיתוש ילדת יום ההולדת שאין שניה לה, מי יתן וכל אשר תבקשי, לו יהי במהרה בימינו אמן. אוהבת אותך מוצ'ו מוצ'ו.

  שפירית יקירתי, עשית לי את זה , גרמת לי לבכות! מסתבר שהייתי צריכה את זה
  כי הדמעות לא נושרות מעיני בקלות.
  יש לי הצעה , את תגרמי לי לשחרר זליגות עצורות בקלות, ואני בתמורה אממן לטובת מעונה של אוריתי , כלבת שמירה גיזעית עם סוללות נטענות.

  ולשאר חברי הבלוג ללא יוצאים מן הכלל ,
  אתם איתי בליבי מתגעגע ומחבקת

  קיפי .

 22. קסם Says:

  מזל טוב לשפרה ובני ביתה
  http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/Article-8364ddea8f97d21006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

 23. תיתוש Says:

  תודה קיפוש יקירתי. תאמו מונצ'ו מונצ'ו (אוהבת אותך הרבה הרבה) 🙂
  הלוואי שאני הייתי יכולה לגרום לך לפרוק כאב דווקא בהתפרצות של צחוקים 🙂 מי יתן ויקרה נס ואמא שלך תבריא וגם דודה של אירית וגם חמותה של אוריתיס
  שולחת לך חיבוק גדול וים של אנרגיות טובות ומבריאות לאמא שלך

 24. תיתוש Says:

  קסם יקרה תודה רבה על הידעה המשמחת שפרתנו ילדה סוף סוף את בתה. חחחחחחחחחח חשדתי שהיא תלד בתעריך יום הולדתי 🙂

  מזל טוב לשפרה יקירת בלוג ויק שתדע רק אושר ונחת מבתה המקסימה 🙂

 25. תיתוש Says:

  ועוד יגיעה על הלידה של שפרה מוואלה
  http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1779984&m=1&mid=107306

 26. אילנה Says:

  מזל טוב לשפרה היקרה,שמחתי לקרא את הידיעה שהכל עבר בשלום .

  קסם האירית,כה התגעגעתי למגילות שלך,אין שניה לך.
  את צודקת ,ענבר בחודש השביעי,הזמן עף.

 27. אילנה Says:

  קיפושקהההה,את תמיד בליבנו ואיתנו.

  עלמה,גם אני אוהבת את התמימות של שירן ורינת,הן ילדות טובות.
  לא אוהבת לראות את ליעוז,פרידה וליהיא,עם היתר אסתדר.:-)

  מסכנים,הם רעבים.

 28. תיתוש Says:

  ועוד ידיע מווינט
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4008853,00.html

 29. אירית השפירית Says:

  ועוד ידיעה מווינט
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4008853,00.html

  תיתושית – הצליח לך!!!! יומולדת שמח לתיתוש ולבת של שפרה.

 30. ארנוס Says:

  מזל טוב תיתוש!

  ומזל טוב לשיפי ומולי, איך שמחתי לקרוא את הידיעה!!!! אני כבר ממש סקרן לראות את בייבי שיפ, היא בטח יפהפיה משגעת!

 31. אילנה Says:

  כל כך קשה לי לראות את פרידה מרעילה את נופר ועתי על דנה.
  איזו אישה רעה ושלילית וזאת האישה שאמרה : יש לראות באדם את הטוב שבו…"
  אישה מגוחכת.

 32. תיתוש Says:

  תודה רבה ארנס יקר חיבוק גדול 🙂

  אילנוש יקרה אני לא יודעת אם את גם שמה לב לאליהום שדנה מובילה נגד פרידה וכבר שלושה ימים היא לא מפסיקה עם ההכפשות שלה והאמת שהפה של דנה לא יותר נקי מהפה של פרידה. אל תתהו אני גם אני נגד פרידה והייתי שמחה אם היא וגם דנה ילכו הביתה בשבת אני חושבת שלצעירים יהיה הרבה יותר טוב בלעדיהן

 33. אילנה Says:

  תיתושקה,דנה גילתה איפוק זמן רב,פרידה הגדישה את הסאה ומאותו רגע היא החליטה לא עוד ובצדק.
  דנה לא תודח,לדעתי היא אפילו תגיע לגמר.

  אני כה שמחה ששפרה הפכה היום לאם מאושרת ומאחלת לה כל הטוב שבעולם.

 34. מ Says:

  ערב טוב ושמח לכולם.

  תיתוש יקירה- מזל טוב ענקי , בריאות, אושר וכל מה שתרצי. ותראי איזו מתנה העניקה לך שפרה (כיאה לשומרת הבלוג ) וילדה בשעה טובה את הנסיכה !

  וכמובן ,מזל טוב ובשעה טובה לאמא שפרה ואבא מולי , הרבה נחת מהצאצאית הנהדרת. אתם מוזמנים לטקבק ברכות ואיחולים בכל האתרים….

  השיר הבא מוקדש לתיתוש.

  http://www.youtube.com/watch?v=Pfi7gF2DAOI

 35. מ Says:

  מעריב מבשר

  http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/200/434.html?hp=7&loc=6&tmp=9591

  נענע 10

  http://celebs.nana10.co.il/Article/?ArticleID=772933

 36. מ Says:

  וגם כאן…

  http://www.eonline.co.il/content.asp?id=58828&sid=75

  אני מאושרת עד הגג בשביל שפרה שהכל עבר בשלום וסוף סוף היא זוכה לאחוז ולחבק את הנסיכה.

  יופי של תאריך (בדיוק חודש לפני) ובין אמא (דצמבר) לאבא (פברואר). כמו בספרים.

 37. בר Says:

  מזל טוב לשפרה ומולי!!! 😛

 38. בר Says:

  תודה רבה למ', תיתוש וקסם על הקישורים.

  איריתוש, קבלי ממני ענק בחזרה! ברור שאני מכבדת את ילדת יום ההולדת שלנו תיתוש בעוגה וגם שאר חברי הבלוג יכולים להתכבד 🙂

 39. אילנה Says:

  מ יוחדת,תודה על הקישורים.

  קולולולו לשפרה ומולי,כל הרשת בכתבות על הצאצאית לבית שגב-קורנפלד.

 40. SARI Says:

  ערב טוב ומזל טוב לכולנו..כל אוהבי שפרה!איזה כיף השבוע נולדה לידיד שלי תינוקת ועכשיו שפרה..טנחנו בסימן בנות..הפתיח היה אצל עמית היקרה עם אלה..ועכשיו…?איך יקראו לעוללית לבית מולי-שפרה..?
  ********************************************************************

  אירית השפירית..אני אוהבת לקרוא כשאת כותבת…אך כשאני קוראת את הכאב שלך על דודותך זה כואב מאוד..והאובדן הוא עמוק…
  שתבל"א אחותי לפני מס' שנים סבלה מהסרטן..והיו רגעים שקשה היה לי להתמודד..ולראות את הכאב שלה..כך שבאותם רגעים קשים ושחורים שלי אמרתי בלב..תפילה שאם זה הזמן שלה בבקשה שחרר אותה מהכאב…לשמחתנו כי רבה אחותי ניצלה והיא בריאה בע"ה..אך הכאב הזה נמצא תמיד..בעיקר כיון שאתה חש וגם מבין את האובדן ואת ההחמצה של אדם אהוב..

  אז יקירה..שתדעו רק שמחות והמון בריאות!

  **********************************************************************

  ומה היה היום באח"ג?האם הם בחרו בתקציב אישי?

  אילנה..הבחירות שלי לשבת הן כמו מה שרשמת למעלה..

  גם אני למדתי "לקבל" את התאומות..למרות שהן עושות לי לפעמים כאב ראש…

  אך אני לגמר רוצה את עמיר ודנה…דנה כיון שהיא אצילה ויפה מבפנים..וידעה לשמור על הכל אצור בתוכה עד שקצו כל הקיצים ולא יכלה יותר לשמור על פיה..אך זה בהתאמה לעוצמות שמשחררת פרידה המגעילה…

  עמיר בוחרת אני בו , כיון שהוא איכפת לו מאנשים ,מניקיון והוא אוהב..איכפת לו מסיוון..ומדנה ומהתאומות ובכלל…

  כעת יש פוקוס על דנה וליאם בקונכיה..ודנה מסבירה(את שלא ראיתי..כנראה היה "קרב" בין פרידה לדנה..)מדוע התפוצצה…

 41. ארנוס Says:

  אירית אבא כבר בסדר, אפשר לומר שחזרנו לשגרה מהבחינה הזאת…
  בלימודים כרגע בלגן נוראי, תקופת הגשות והם דחסו הכל לתוך שבועיים מסכנים. אחרי שזה ייגמר אולי אוכל לשים כמה תמונות של עבודות.
  מצער לשמוע על דודתך…

 42. תיתוש Says:

  ממוש יקרה תודה רבה על הברכות ועל השיר.
  שולחת לך חיבוק גדול 🙂

  אילנוש פרידה תמיד היתה בפה של דנה עוד מתחילת שאותן בבית רק שהיא עשתה את זה בפולניות. בשבוע האחרון כל מה שמעסיק את דנה זה אך להכפיש את פרידה בבית ומחוצה לו וההפקה אוהבת את זה כל הזמן שמים את הפוקוס על דנה והרבה פעמים שהיא נמצאת עם שתי הזנבות שלה בקונחיה הצלם מצלם רק אותה ובכלל לא מראה את האחרות וסליחה אבל דנה מתמהגת ממש מגעיל אני לא זוכרת ששפרה התנהגה פעם כך למרות אתנהגותם של הבובלינים דנה היא בכלל לא כזאת ליידי ויש לה שפה מאוד מכוערת ורועה בנשמע.
  אילנוש מאוד חבל שאת לא רואה את הרוע של דנה באמת שהיא לא יותר טובה מפרידה אני מקווה שאת לא כועסת עלי על שאנחנו לא חושבות אותו הדבר על דנה 🙂

 43. SARI Says:

  אילנה-בשיחה שלנו הערב הזכרתי את -האומגה 3 -שמיוצרת מצמח המרווה המרושתת ..האומגה הזו יוצרה לאחר מחקר של 7 שנים של המכון הוולקני של מדינת ישראל..ואשר החב' אשר אליה אני משתייכת רכשה הפטנט..
  אשמח להעביר לך דוגמא..אם תהיי מעונינת להיפגש…

  תודה.

 44. אוריתי Says:

  איך פיספסתי את כל האקשן?
  תיתוש, איזה יופי ,שתי חגיגות באותו היום. בהחלט הבנתי מה כתבת.
  הייתי מאוד עסוקה היום, לא התעדכנתי באח הגדול, מקווה שפרידה וליהי יעופו ביום שבת אבל אין הרבה סיכוי.
  אני נוסעת מחר, אחזור ביום רביעי. לאן? כרגיל, אין חדש.

 45. תיתוש Says:

  אוריתיס שוב יוונוס? יופי תהני תרקדי בטברנות ותנקי את הראש מהתראומה שעברת השבוע סעי בשלום ותחזרי בשלום חיבוק ענק ממני 🙂

 46. SARI Says:

  תיתוש את צודקת בדבר אחד ..לדנה יש פה..ונכון היא משתמשת גם בשפה פשוטה..אך זה כיון שאלה האנשים לידם היא נמצאת ..ראי דוגמא -פרידה הרכלנית והדוחה הזו…דנה התאפקה וכנראה שאין דרך אחרת שבה פרידה וחבריה יבינו… כשהיתה דנה בחברת יורם או יגאל לא דיברה ככה…אבל כשעוצמת ההתססה נגדה עוברת גבולות..אין לה דרך אחרת להיות מובנת אלא לדבר בשפה שהעם שיושב בבית האח"ג מדבר…

  באשר לזה שלך יש דיעה שונה מאחרים או להיפך לנו אחרת משלך..לא גורמת לנו לאהוב אותך פחות..כל אחד זכאי לדיעה משלו..תהני מדעתך..זו החירות שלנו
  לתגובה.

  איזה זוג אלה נופר וג'קי…פעם היה איכפת לי מנופר אך היא איבדה אצלי המון נקודות עם הרוע שיוצא ממנה ועצבים…

 47. Amit Says:

  איזה יום שמח לי היום , איזה יום!! לתיתושש שלי יום הולדת היום איזה יום!!
  איזה יום שמח יום של הפתעות העולם מלא ניסים ונפלאותתתתת איזה יום שמח, יום של הפתעות, העולם מלא נסים ונפלאות 🙂
  מזל טוב ענקקק לנסיכת יום ההולדת!
  תיתוש שלי,

  מזל טוב לך תיתוש מיוחדת,
  צרור ברכות ליום ההולדת!
  שחייך יהיו מלאים אושר,
  עם שמחה חיוכים ואם אפשר גם עושר.
  תתמלאי בחוויות נעימות
  ושתהיי תמיד מוקפת חברות.
  תמשיכי להיות חברה, שלה הכל אכפת –
  בקיצור פשוט תמשיכי להיות את,
  יפה, נחמדה, נדיבה ומתחשבת,
  מתוקה, חכמה – פשוט אשה מהממת!!!
  אוהבת אותך המון המון, נשיקות חיבוקים והמום בלונים!
  שלך,
  עמיתוש 🙂

 48. אילנה Says:

  תיתושקה יקירה,מה פתאום שאכעס,אני מכבדת את דעתך ואוהבת אותך,חיבוק ענקקקקקקקקק ופרוסת עוגת שוקולד שהכנתי היום ליום הולדתך.

  שרי,תשלחי לי משהו כתוב על זה.

  אוריתי,תבלו בנעימים ושובו בשלום.

  קסם האירית,היה לי עצוב לקרא על דודתך.

 49. Amit Says:

  מזל טוב לשפרה ומולי, מקווה שהלידה עברה בקלות ללא יותר מדי כאבים.
  איריתי הנפלאה שלנו, תודה שבאת לבקר ולהרעיף בבלוג את מגילותייך המרתקות להפליא!!! את מדהימההההה
  אמא הגיע וגם המתנות, ההתרגשות גדולה מאוד. כמובן שהגיע סחוטה ועייפה וגם עכשיו היא מעולפת במיטה למרות שרק אחה"צ כאן 🙂 כן הג'ט לג מוכיח את עצמו, מה לעשות, נתמודד 🙂
  שמחה לשמוע ממך יקירה, עצוב לי על דודתך היקרה , עצוב לי כך שאת שרויה בעצב…מקווה לטוב ומחזקת אתכם המשפחה. מתפללת שיהיה טוב. נשיקות אהובה.

 50. תיתוש Says:

  חחחחחחחחחח עמיתוש תודה רבה יקרה שלי 🙂
  אבל את לא הצלחת לעבוד עלי יש לך יום שמח היום בגלל שסוף סוף אמא שלך אצלך אחרי שלא ראית אותה יותר משנה 🙂 סתם סתם יקרה שלי באמת תודה על הברכה חיבוקים ונשיקות גם לך תהני מהביקור שלך אמא שלך 🙂

  שרי ואילנוש יקרות תודה רבה שלמרות אי ההסכמה אתן לא כועסות עלי 🙂
  אילנוש תודה תודה על פרוסת עוגה עוגת השוקולד 🙂

  ברוש יקרה מרוב התרגשות מהברכות של כולם שכחתי להודות לך על שכיבוד אותי בעוגה ללא גלטין שאירית הפתה לך 🙂

  חברים יקרים שלי ריגשתם אותי מאוד עם הברכות והאהבה שהקרנתם אלי אני חושבת שזה אחד מימי ההולדת הכי מרגשים שעברתי בחיים שלי וכמו שחלקחם יודעים אני כבר מזמן לא ילדה. אוהבת אותכם מאוד אין כמו חברי בלוג ויק חבורה מיוחדת במינה 🙂

  שולחת לכם המון חיבוקים ונשיקות 🙂

 51. michal Says:

  קשה לי לישון אז, עכשיו אני כאן.
  לשפרתנו היקרה – מזל טוב. שפרה כתבה, בזמנו, שהיא רוצה לידה טבעית ללא אפידורל. בתה"ש יש מחלקה מיוחדת ללידה טבעית. מקווה שעבר לה בקלות.

 52. michal Says:

  תיתוש יקרה

  בין דנה לבין פרידה לא הייתה אהבה מעולם. אבל היה ניסיון לאיפוק ולשמירה על יחסים תקינים.
  אכן, דנה התפוצצה. אבל, מה הפלא. פרידה מניפולטיבית ברמות, מסכסכת משתלטת ובעיקר- "מסמנת" אויבים.

  בהתחלה הייתה מעין "חברה" של עמיר. כאשר קלטה שהוא חזק, "התהפכה עליו" והיא מנסה להוציא אותו הכי רע שאפשר, כדי שיעוף כמו אויביה הקודמים- יורם ויגאל.
  את דנה מראש היא ראתה כאיום ולא הפסיקה להקניט אותה ולרכל עליה.

  אני לא עושה השוואה בין דנה לבין שפרה אבל, בעניין הסגנון- גם שפרה "ריכלה" על הבובלילים עם ליאון רנין וצבר. היא ניסתה לשכנע את לאון על שהוא צריך לשמור מרחק מעינב ולעיתים, אפילו השתמשה בקללות.
  שפרה גם ריכלה על איתי וזה לגיטימי ואנושי.

  בקיצור, אני חושבת שדנה מרגישה שיותר מדי זמן היא שמרה על איפוק ונתנה לפרידה מקום רחב מדי.

  בגלל שאת כל כך נשמה טובה, נראה לי שפרידה הצליחה גם "לעבוד" עליך בניסיונותיה להציג את עצמה כרובין הוד, לוחמת הצדק ועוד שטויות שהיא אומרת על עצמה.

 53. אילנה Says:

  סוף שבוע נעים לכל חברי הבלוג היקרים.

 54. אירית השפירית Says:

  תרגום מילוני לתוכניות ריאליטי – גזור ושמור *

  (* אמנם נכתב בלשון זכר אבל הכוונה לזכרים, נקבות ובעלי-חיים)

  "אני אמיתי" = אני כל-כך מזויף שכבר שכחתי מי אני.
  "אני ישר" = כולם צבועים, רק אני ישר.
  "כולם אוהבים אותי" = אני עוסק בקמפיין תמידי של יחסי ציבור, וגם זה לא עוזר לי.
  "X לגמרי צבוע" = הוא לא משתף אותי ברכילויות.
  "אני אמא/אבא של כולם כאן" = מה לעשות שהילדים מעדיפים להתייתם.
  "אני אומר את כל מה שאני חושב" = בעיקר מאחורי הגב.
  "אני אומר את כל מה שאני חושב" = תנפו חצי מן הדברים שאמרתי. אני לא כל-כך אידיוט כמו שאני נשמע.
  "אני חושב רק על אחרים" = אני חושב איך זה ייתן לי סיגריה, איך זאת תבשל לי, איך ההוא יכבס לי ואיך ההם ינקו את הבית.
  "אני רודף צדק" = ולכן אני רודף את כולם.
  "אני רודף צדק" = אבל רק את הצדק שלי.
  "אני רודף צדק" = אבל רק צדק שמעמיד אחרים באור שלילי.
  "אני הולך עם האמת שלי" = כולם טועים, האמת רק שלי!
  "אני לא רכלן" = אבל תשמע: משה לא שטף כלים, רוחמה לקחה בגדים מכולם בלי לבקש, יעקב לקח סיגריה מדבורה …
  "אני כל הזמן שוטף כלים ומסדר" = תראו עם איזה ג'יפה אני נאלץ לחיות.
  "איזה פה יש לו" = מזל שיש לי שמיעה סלקטיבית ואני לא שומע גם את עצמי.
  "מה אתה רוצה, היא בלונדינית" = אני יותר חכם ממנה. כולם כאן מטומטמים חוץ ממני.
  "איכס, הכול אצלה סיליקון" = בת: וואי, כמה אני מקנאה; בן: וואי, וואי, וואי …
  "אני פה כמו שאני בחוץ, כזה אני" = גם בחוץ אתה כזה סטלן? גם בחוץ את כזאת ביצ'ית?
  "הטובים" = אני ושני החבר'ה שנגררים אחריי.
  "הרעים" = כל מי שמאיים עליי.

  כל הזכויות לא שמורות לתיתוש ואירית.
  אתם מוזמנים להוסיף עוד משפטי מחץ של תוכניות ריאליטי.
  המילון השלם יפורסם באדיבות סוכננו הנאמן ג' משעלי.

 55. אירית השפירית Says:

  עוד ליל שבת – קט סטיבנס

  http://www.youtube.com/watch?v=aLeWB3C2cLo

  Lynyrd Skynyrd-Saturday Night Special-1976

  http://www.youtube.com/watch?v=mWBoeY0AAec

 56. אירית השפירית Says:

  שיר יפייפה של אריק איינשטיין,אחכה.

  http://www.youtube.com/watch?v=GHvyuagUnMY

 57. אירית השפירית Says:

  סליחה, אנשי הצווארון הכחול, אולי תוכלו להסדיר את זה? תודה.

 58. אירית השפירית Says:

  זמר נוגה/ רחל – בביצוע של יהודית רביץ הצעירה
  http://www.youtube.com/watch?v=NCxeEfqxe6g

  (אני מעדיפה את הלחן הזה על הלחן השני, המוכר יותר, של שמוליק קראוס)

 59. אילנה Says:

  שבת שלום ומבורך

  קסם האירית אני לא מצליחה לשנות את הקישור לשיר,ארנוס יעשה זאת.

  שתהייה לכולם שבת נעימה וכיפית.

 60. SARI Says:

  אירית השפירת איזה מדליק המילון הזה…העלה לי חיוכים רבים.

  אילנה יקרה אעביר אליך למייך במהלך השבת.

  הרגע חזרתי לאחר יום עבודה ארוך..+שעה בתור לקופת הסופר…אילנה ,כפי שסיפרתי לך אמש…כולם עבדו היום והלחץ היה היסטרי..טרם סיימתי ביום ראשון הולכים לשלם את כל פנקסי הלקוחות בשעה 12 אז..גם יום ראשון נהיה במין מרתון..ונראה לי שלמרות שלאחר יום א' תתחיל ממש העבודה..אך לפחות אסיים שלב ראשון…ומה זה בא לי קצת חופש …אך איני יכולה להרשות לעצמי …לכן השבת ארים קצת רגליים למעלה ו"אהנה"עם הדיירים מארוחת השבת שתגיע לבית…וקצת ניקיונות של הבית

  ********************************************************************

  כרגע אומר רן שריג שלדעתו ליעוז "סיים" את תפקידו ..שהוא טפלון..ואיך אני מאמצת את הניתוח הזה חבל על הזמן…ממש מרגישה שהוא אצלי סיים…

  אלירז דווקא לא ממש "יושב" לי טוב עם הניתוח שלו את הדיירים…החבל הארוך שהוא נותן לג'קי ממש לא ברור לי…

  לעומת זאת הניתוח שהם עשו לגבי מי מסוגל להישאר לבד ומי לא …עתי ..ממש לא יכול להיות לבד ..ההתבלטות שלו היא בעצם היותו צמוד למישהו ואז הוא מצליח להיראות..

  רן שריג אמר שבשבת תהיה הדחה כפולה מהצורך של ניקיון הבית לקראת הכניסה הקרובה מאוד של הדיירים החדשים…אז כנראה שבשבת הקרובה אנו צפויים לכניסה חדשה או ברביעי?

  הראו עכשיו את ה"להיט" חמוץ -מתוק של "יואש"..הדייר יואב ..באתר מאקו….חבריו של יואב ניצלו את השיר של יואב לצירוף מצגת מצוירת של כל דמויות הדיירים …

 61. SARI Says:

  מענין מתי שפרה תצא הביתה?מענין האם שומרים עליה בחדר נפרד?האם היא במלונית…הרי כל האוהבים השונים מכל הארץ ירצו לבקר ולראות הרכה…לא? מענין איך שפרה מרגישה כעת …אני מקווה שהרבה יותר טוב ממה "ששידרה" לנו דרך הכתבה שלה בעיתון לאישה..מאחלת לשלושתם…שפרה ,הקטנה ומולי המון בריאות ואושר….בטח אחיותיה של שפרה מאושרות עד הגג…מענין האם האמא שלה חזרה לארץ …ומי יודע משהו לגבי הסבא וסבתא שלה…

  ההימורים של החברה הם

  אלירז אומר שלדעתו מי שילך..זה יואב ושירן…

  קרן חושבת שאחת התאומות..וליאם..תלכנה…

  מנחם חושב שיואב לא יחסר לו בבית…ואחת התאומות ..לדעתו שירן..

  רן שריג חושב ש..מה ש"כפול.".הכוונה לתאומות..כדאי לפצל.. ..והוא חושב שרינת תלך וגם ליעוז..
  מנחם הכי לא סובל את ליהיא…ורן חושב שיואב…יכול מבחינתו ללכת.

  האמת היום..אולי כיון שנכנסתי לצפות בתוכנית לאחר כשעה מההתחלה שלה..כלומר באחור..אני פשוט מרגישה מחוברת..ובנוסף..מנחם אומר דברים נכונים בזמן האחרון ואילו אלירז "נתקע" בתגובות שכאילו הוא ממש יודע ומבין…אז עם כל זה שאני מחבבת אותו ותמכתי בו..לפעמים הוא יותר מידי ואני מעדיפה את רן שריג..שלא היה עד כה מחובר לאח"ג..והתגובות שלו הרבה יותר מתאימה לי…

  הדיירים נראים מוכנים לקראת שבת והארוחה מהבית של התאומות..

  אלעד הוא הנבחר לזוכה בנתיים אצל מנחם בן…

 62. SARI Says:

  עמיר התגלח…והוא נראה טוב…

 63. SARI Says:

  עמיר מקבל מחמאות על האיפוק שהוא שומר למול המשחקים של סיון איתו…

 64. SARI Says:

  מי יתן והאור והשפע יכנסו לחיינו ורק שמחות יהיו מנת חלקנו- שבת שלום לכולנו!

 65. אילנה Says:

  קסם האירית,שירים נפלאים,תודה

  חחחחחחחח,איזה יופי של תרגו ם מילוני לתוכניות ריאלטי,אני חושבת שהקפתן הכל.

 66. בר Says:

  שבת שלום לכולם!

 67. SARI Says:

  איזו ארוחה עשירה הביאה המשפחה של התאומות…לפי האוכל הבנות זיהו מי הכין מה ומתברר שכל המשפחה הענפה הכינה הרבה אוכל..והדיירים בחרו להשאיר חלק למחר בצהריים לארוחת שבת…רואים בהתנהגות שלהם שהם לא ידעו לכלכל את צעדיהם מבחינה כספית נכון כיוון שכולם רעבים מאוד וכל זה בשביל סיגריות…חבל שלא הקשיבו לעמיר כשאמר שאפשר היה לבחור באוכל ולהוריד הסיגריות..עכשיו מתחילות לצאת התוצאות…עצבים ורעב …!
  כרגע קראו לרינת לחדר האח"ג בעוד שירן נשארה מאחור…מענין אם איפשרו למשפחה להשאיר מכתב כלשהו עבורן…

 68. אילנה Says:

  שרי,ראיתי את השמחה והצהלה,הם הכינו אוכל מכל הלב והנשמה,התרגשתי עבור התאומות.

 69. SARI Says:

  גם אני התרגשתי עבורן..וגם מזה מעלה לי זכרונות נשכחים מעונה 1 מהשבועות הראשונים

 70. SARI Says:

  איפה עמיר?הוא לא ליד השולחן והם לא מחכים ואוכלים..

 71. SARI Says:

  מצחיק אותי הצלם הזה ..הדיירים אוכלים..מלבד עמיר ליהיא ופרידה שמארגנים האוכל במטבח..מחממים ומארגנים חלוקה לצהרי שבת..ופתאום הוא עושה זום לכבש שבפינת שולחן האוכל…מצחיק…

  כולם מתענגים על האוכל חבל על הזמן…עשה לי חשק…מתי מישהו יבשל עבורי גם…

 72. SARI Says:

  אני קוראת כעת את "החדשות"במאקו לגבי אמש..וכמה שליהיא הזו מגעילה וסכסכנית..היא ריכלה אמש על התאומות לכולם וכעת אין לה שום בעיה להתענג על האוכל של משפחתן..

 73. SARI Says:

  בערוץ 2 יש תוכנית בישול עם אייל שני ואורחים …איזה כיף אני מאוד אוהבת את הסיפוריםוהדרך שאייל מוסיף לתיאוריו

 74. SARI Says:

  היום הוא מלמד עשיית סטייק אנטריקוט קלאסי..וואו מדהים היום קניתי 2 חתיכות אנטריקוט לבכורי ולי…ואולי הצעיר יסכים לטעום ופתאום אייל שני מסביר על זה…

 75. SARI Says:

  הארוחה הסתיימה..ג'קי מקשקש עם עמיר…עמיר עזר בתחילת הארוחה לכן הוא מרשה לעצמו לשבת קצת מאחור ליד השולחן וג'קי משוחח עם הכבש….ג'קי ממש דלוק על הכבש הזה!

 76. SARI Says:

  איזה שינוי זה כשגבר מתגלח ויושב עם חולצה לבנה לא?משהו בלבוש של חולצה לבנה ולחיים מגולחות אצל הגברים עושה לי תחושה של מן חג כזה…אז עמיר עם חולצה לבנה ומגולח למשעי..נראה מצוין..ובנוסף יש לו עינים יפות…גם צורה וגם צבע..

  כרגע חלק מהדיירים…התאומות סיון ..עמיר אלעד ויואש יושבים בחצר ומדברים…בכירכרה…עמיר יצא לגעת קצת בדג..כשגנה הגיעה לעשן ועכשיו הוא נכנס הביתה…והדיירים הנ"ל מדברים על הדג שלהם והעלויות שלו…

 77. אילנה Says:

  על פי השמועות ליאם ושירן תודחנה מחר,אם זה נכון אז הפקת האח הגדול יותר ממעורבת וחבל.
  ליהיא וליעוז צריכים לעוף או ליהיא ופרידה.

 78. SARI Says:

  בוקר טוב עולם,מה שלום כולם?

  אני "התעלפתי" מעייפות אמש ונרדמתי עוד בזמן החדשות ..כך שלא ראיתיי ולא שמעתי מה אמרו הדיירים לצופים המצביעים עבורם.מקווה שהיה בסדר מאידך ה"התעלפות" הזו מעייפות הכילה בתוכה את כל המתח הנפשישהיה בתוכי בשבועיים האחרונים בעבודה ..הפחדים שלא אצליח לעמוד במשימה..לפחות בחלק הראשון והוא ה-15.1.11+המעמ והתשלומים של ה-40 לקוחות שלי…בחיים לא הייתי אחראית על כל כך הרבה אנשים וכל לקוח..זה משכורות..זה כל החשבוניות שלו ..השיקים..המכתבים מהרשויות שהוא מקבל..זה סינון החומר שהוא מגיש למשל ..אשתו קנתה בגדים והוא מגיש זאת כ-…בגדי עבודה…נו באמת…או הם קונים אוכל לשבת..או בדומה ומגישים זאת כ-..כיבודים…בקיצור עלי לברור בין אלפי הקבלות והחשבוניות השונות את החשוב והמייצג את המקצע שלו לבין השטויות שהוא מגיש..ואחכ לדווח הכל ובזמן לרשויות..ובתום שלב א' הנ"ל עלי לרשום הכל במחשב…נראה לי נכון לעכשיו שלקחתי על עצמי תפקיד הגדול עלי במקצת..ועוד בשכר נמוך כל כך שבגללו אני נאלצת לעבוד במקום עבודה נוסף כדי לפרנס ביתי ולסגור חובות…אבל מקווה שאתמודד בכבוד..ואסתדר.

  אז מה היה לנו אמש?

  אילנה כתבת שהשמועות על שירן וליאם…את זה אני כתבתי למשל גם לפי אשר הימרו כל אחד מהנוכחים בתוכנית שבת שלום לאח"ג…אך הוסיפו גם את יואב לעירבוב הניחושים ורן שריג אמר גם את ליעוז…

  רמזו שלליהיא יש עדיין תפקיד…לפחות עד כניסת החדשים ולכן לא תודח..

  אך לגבי התמימות שלנו לאחריות קופרמן…אף פעם לא היינו תמימים יותר מעבר להדחה של צבר!שם נגמרה לי התמימות!הבנתי שההדחה היתה יד ההפקה למרות שעל התוצאה הסופית עצמה היו היסוסים כיון שהיו רכילויות כאילו היה ביצוע לפני אישור סופי של קופרמן…וכך שהוא לא רצה להדיח את צבר באותו זמן..כאילו זה היה מוקדם קצת לתוכניות…אבל אז היה ברור שהגמר הוא בין בובליל ושיפרה..ולכן ניקו את רוב מי שאיים על הגמר…

  כרגע פשוט מנקים את הבית לקרא החדשים…הכניסה היא ממש קרובה לפי הרמזים..אולי השבוע ממש..

  לגבי שירן…רוב הדיירים אוהבים את רינת ולכן הם יפרידו בינהן…ואילו ליאם…זה כיוון שדנה תפסה מקום בהצבעות..היא היחידה העומדת דמות למול פרידה והם רוצים לראות כיצד דנה תסתדר ללא המשענת שלה..ליאם….

  סיון היתה צמודה לעמיר…ועכשיו היא עם כולם..אך עדיין "שומרת" לעצמה את עמיר למרות שהוא כבר "הרחיק" עצמו ממנה..וראה איזה פלא היא זו שמחפשת אותו…אמש לאחר הארוחה ראיתי אותה ניגשת אליו הוא ישב ליד השולחן בקצה אחד וג'קי בקצה השני ונישקה את עמיר ורק אז הוא נישק אותה….אז כהגדרה מבית היוצר של אלירז…הבחורה מנסה לעשות מעמיר "שניצלים"..לפוךאותו עבורה מתי שמתאים לה…בלי לחשוב שהוא נפגע..אישית או גברית ועוד למול המצלמות של כל עם ישראל….ובנוסף גם עירבה את כל דיירי הבית לפני..ואחרי….ואז כל שנותר לעמיר זה .."לשחק" אותה COOL ולעבור הלאה…אך להבדיל מגברים אחרים בסיטואציה -עמיר מתנהג למופת..שומר עליה ואיכפתי ולא מפגין כעסים ובעצם אוכל הכל בפנים..כשאנחנו מהצד ראינו כמה הוא דלוק עליה..אך היא קצת צנון …לא מסוגלת לצאת מעורה למענו..אפילו נשיקה בחזרה היא לא היתה נותנת..והוא נתן יותר…אז עכשיו הוא יושב בשקט..ומתנהג מאופק ומקסים לדעתי בכל מקרה..כעת וגם כשנהג כמאוהב…

  לדעתי ולדעת כל יושבי הפאנל של שישי עם גואל ..הוא מאוהב ופגוע אך מנסה לשמור הכל בפנים!

  התעוררתי ואני רואה את פרצוף הבולדוג של פרידה בחצר…אז קפצתי לכאן..לא יכולה לראות אותה או לשמוע אותה..

  לגבי ההדחות..היחידי שיכאב לי אם ילך יהיה -עמיר…היחידה שאיכפת לי אם תלך היא-דנה…
  הנספחים לרשימה הזו מבחינתי הם סיון ואחת התאומות.לא שהייתי רוצה שסיון תזכה..אך היא נעימה לעין….

 79. SARI Says:

  רק עכשיו ראיתי שעמיר בחר בעצם ביואב..וסיון "פגעה"-חצופה..היא עשתה לו "בושות" למול כל עם ישראל ולמול כל דיירי הבית..זיגזגה בינו לבין עתי יותר מחודש עם מבטי "הכלב" האלה על עתי..וסיפרה לכל העולם ואשתו שרצו להקשיב לה שאינה בטוחה..וכדומה..אז היא עדיין חושבת שהוא בכיס שלה?

  יפה-עמיר…הדהמת גם אותי בבחירה כיון שחשבתי שתאמר דנה…אבל..אתה אצילי…ששמעת את הכאב של יואב כ"שהיית אשה בהריון.."והקשבת לליבו …
  מענין.יש בך עיר עוד יותר ממה שאני נתתי לך קרדיט.!

 80. SARI Says:

  הדיירים מצחיקים אותי…השעה 9 ומשמיעים שיר להשכמה והם רצים כמו עכברים למקלחת ..תןפסים מספר-כמו בקופ"ח..וחוזרים למיטה לנימנום נוסף..עד שהתור שלהם יגיע…

  די מזכירים לי הבנים שלי בבוקר..

 81. SARI Says:

  המיטה של עמיר המיטה שהכי כיף לחזור אליה במשך היום…היא מסודרת מיד כשהוא קם בבוקר..אז זה נותן תחושת כיף לחזור אליה ולא אל הבלאגן של שאר המיטות…

  שוב התעורר ויכוח על התור למקלחת…חלק אומרים שצריך ממש לשבת ולהמתין במקלחת..ואילו אחרים כמו עמיר אומרים שיש להגיע למקלחת לראות אחרי מי אתה וז אפשר להמתין בחוץ…

  העצבים בבית רעועים..חלק מזה נובע מהמחסור בסיגריות ובמזון שהם חווים בעקבות התקציב..והחלק השני מהלחץ מההדחה הכפולה…

  הלילה צבעו לליעוז את הציפורנים תוך כדי השינה..והוא מחפש במי להתנקם..

  אוקי אז אני ישנתי..אז מי צבע לו הציפורניים?

 82. SARI Says:

  האמת-כנראה הפסדתי ערב מקסים אצל הדיירים…קראתי במאקו שעמיר כתב לסיון שיר התנצלות..שיר מקסים של אלון אוליארצ'יק.."נגיד שאני שלך.."-איזה שיר..איזו מחווה יפה…ואחכ עמיר מתנצל פיסית לפני סיון והם מתנשקים …איך היופי הזה חלף לי בשעות השינה……

 83. SARI Says:

  ציטוט מ-מאקו..איך עמיר רואה את מערכת היחסים המוזרה שלו עם סיון…
  "..רינת ועמיר מעשנים בכרכרה ומדברים על סיון. הוא מודה כי בחירתו ביואב היתה מוטעית, אך טוען כי גם המילים היפות שאומר לסיון כל לילה הן בהחלט מספיקות. הוא מסביר לרינת כי הוא וסיון חברים טובים מאוד, שלפעמים צריכים נשיקה וחיבוק, אך בסופו של יום היא לא מעוניינת בו באופן רומנטי. רינת ממליצה לו לקחת מסיון מעט מרחק בימים הקרובים בכדי לתת לה זמן להתגעגע, אך הוא טוען כי זה כבר מאוחר מידי כי הוא התאהב בה. לבסוף, הוא פונה לעם ישראל, מתאר את תכונותיו הטובות ומציע את עצמו לבנות המין הנשי…."

 84. SARI Says:

  בואי נגיד שאני שלך..בביצוע של היוצר..אלון אוליארצ'יק…שיר שאני אוהבת…ושעמיר שלח לסיון אהובתו החד צדדית…היא עדיין מפנטזת על אחרים..רוצה לאכול את כל העוגה…הוא לעומתה -שלה!

 85. SARI Says:

  השיר שהושמע ברמקולים היה "מריה" של להקת בלונדי…ופורום שואלים האם זה רמז לליהיא שתעוף…?

 86. SARI Says:

  …קטע מהפורום…דברים שקרו כשאני ישנתי…

  "..
  אתמול בשעה 3:30 לפנות בוקר ליהיא ביקשה מנופר שתשמור לה ולעתי שאף אחד לא יכנס למקלחת, אלעד שהיה עם נופר היה בשוק שהז… שלהם נעשים בכזאת צורה בוטה ולא מוצנעת. לאחר כמה דקות נשמעו גניחות מהמקלחת שגרמו לג'קי שכמעט כבר ישן לקום ולעזוב את החדר ולעבור לישון על הספה בסלון, נופר רצתה למות בשבילהם מהמבוכה ולאלעד היה קשה לבלוע את הרוק. כשיצאו מהמקלחת נופר אמרה להם ששמעו אותם וליהיא כמעט נחנקה מהבושה אבל כמו שראינו את ההתמרחויות על עתי היום בבוקר הבושה עברה לה מהר מאוד נופר העירה להם שיש להם בבית משפחות ומכרים וזה מאוד לא מכבד אותם.
  שאלוהים ישמור עד כמה בחורה יכולה להיות כזאת זולה??? ועתי, כמה אפשר לגרום לבחורה להיות זולה רק כדי לספק את היצרים שלו??? גועל נפש!!!
  ל י ה י א ו ע ת י ה ב י ת ה!!!…"

 87. SARI Says:

  מאריה-להקת בלונדי..

  "..
  She moves like she don't care
  Smooth as silk, cool as air
  Ooh it makes you wanna cry
  She doesn't know your name
  And your heart beats like a subway train

  Ooh it makes you wanna die
  Ooh, wanna make her all your own?
  Ooh, don't you wanna take her?

  Maria, you've gotta see her
  A million and one candle lights
  Regina, Ave Maria

  Go insane and out of your mind
  I've seen this thing before
  Fool for love and fool on fire
  In my best friend and the boy next door

  Won't come in from the rain
  Blue as ice and desire
  She's oceans running down the drain

  Don't you wanna make her?
  Ooh, don't you wanna take her home?

  Maria, you've gotta see her
  Go insane and out of your mind
  Regina, Ave Maria
  A million and one candle lights

  Ooh, don't you wanna break her?
  Ooh, don't you wanna take her home?
  Walkin' on imported air

  She walks like she don't care

  Ooh, it makes you wanna die
  Maria, you've gotta see her
  Go insane and out of your mind
  Regina, Ave Maria
  A million and one candle lights

  Maria, you've gotta see her
  Regina, Ave Maria
  Go insane and out of your mind
  A million and one candle lights
  ….."למי הרמזים מופיעים..נופר אמרה הבוקר שאולי רומזים לה..?שהרי יש בשיר על כל אחת רמז כלשהו..כל אחת יכולה למצוא עצמה..

 88. SARI Says:

  סיון ודנה בקונכיה…ג'קי ונופר במטבח..ואוסף דיירים בכרכרה..
  נופר אומרת לג'קי שאין לה בעיה שכל אחד יעשה מה בא לו אבל כשהיא שומעת..או רואה זה כבר משהו אחר ואתמול היא שמעה את הקולות של ליהיא במקלחת עם עתי..זה כבר יותר מידי…כיון שיש הבדל בין לדעת לבין ממש לשמוע…זה מעביר לה "סרטים " במוח…

  כל הבית דיבר על הסקס הזה ועל אי הנוחות מזה שהם היו חלק מהסצינה..בלי להתכוון..

 89. SARI Says:

  ג'קי מספר לנופר..שבעבר הוא עבר אירוע לא נעים שהמשטרה הגיעה לביתו ואזקו אותו עקב חובות להוצאה לפועל..ושהוא אדם שתורם ממאמציו לסגור החובות…

 90. SARI Says:

  העבירו המצלמה לקונכיה ופתאום אני רואה שעמיר נכנס לקונכיה ויש שיחה עם דנה עמיר וסיוון..

 91. SARI Says:

  דנה עמיר וסיוון..על המקרה שארע עם נופר אתמול ואיך דברים יוצאים מפרופורציה כשלא עונים לאחר באותו הרגע..

 92. SARI Says:

  מי שלא מקשיב עכשיו פשוט מפסיד…דנה מדבררת כל כך נכון וכל כך ברור…היא ענקית!

 93. michal Says:

  בוקר טוב

  שרי, תודה על העידכונים.

  לא הבנתי, מה עמיר בחר את יואב? למה?

 94. SARI Says:

  בוקר טוב מיכל,
  אין לי מושג מה היה ..פשוט קראתי מתוך מאקו ,כפי שרשמתי…הוא היה בשיחות עם יואב השבוע…ואני חושבת שהוא גם די נפגע מסיוון אז הוא "נתן" לה בקטנה…ע"י פירגון למישהו אחר…הבעיה שהוא כ"כ מאוהב בה והיא ממש לא בו..אז הוא מיד התחרט שלא אמר גם את שמה וכל הערב התנצל…אבל לא הייתי,לא ראיתי…הכל מקריאה!

 95. אירית השפירית Says:

  מיכל ושרי, ראיתי אתמול את השידור אבל אני לא בטוחה שאני זוכרת את כל הבחירות. נתנו לכל אחד מן הדיירים לעמוד כמה שניות מול המצלמה בסלון, כשכל האחרים שומעים, ולהמליץ על מישהו אחר. אם אני זוכרת נכון, ההמלצות היו אלה:
  התאומות המליצו זו על זו.
  אלעד וליעוז המליצו זה על זה.
  ליאם ודנה המליצו זו על זו.
  ליהיא המליצה על עתי.
  עתי המליץ על יואב (אני לא לגמרי בטוחה בזה).
  ג'קי המליץ על נופר.
  נופר המליצה על פרידה.
  פרידה המליצה על ליהיא.
  סיון המליצה על עמיר.
  עמיר המליץ על יואב.

  אין להמלצות האלה הרבה משמעות. ניתן רק ללמוד מהן על החברויות בבית.

 96. אילנה Says:

  שבת שלום וצהריים טובים

  קסם האירית ,אלה היו הבחירות.

  הקטע הכי מכוער היה לפנות בוקר,ליהיא נכנסה למקלחת עם עתי להתעלס וביקשה מנופר לשמור שלא יכנסו,התאומות רצו להיכנס לצחצח שיניים ונופר לא נתנה,כמעט כל הבית התעורר למשמע הגניחות,ג'קי יצא מהחדר בכעס ואלעד כעס על חוסר ההתחשבות.

 97. SARI Says:

  אילנה אני רק העתקתי ממקומות אחרים..אבל את ראית..וואו..מצטערת בשבילך..שמחה שלא ראיתי..

 98. SARI Says:

  ליהיא לשאלת עתי האם היא אוהבת אותו..עונה אני אוהבת אותך אבל לא איני מאוהבת..זה יותר מקום של כיף..של אני עצמי..כמו שאני ובשונה מהחברים האחרים שם לא ממש הייתי מה שאני…איתך אני יכולה לדבר ולא להיות מובכת..וכד' ועכשיו היא מסבירה מה היה עם הארוס שלה..איך ניסתה להיות יותר טובה ממה שהיא באמת..למשל אבירם שנא סיגריות..והיא נאלצה מאחורי גבו ועוד..

 99. SARI Says:

  סיון הזו פשוט מעצבנת אותי..היא כל היום עם פרצוף תחת..נגד עמיר כיון שהוא לא אמר את שמה..אז מה שלא אמר את שמה..הרי היא זו שבחרה לפרק הקשר..היא זו שהיא כמו מלפפון חמוץ כל הזמן לידו…

  הוא ביקש סליחה אך היא ממשיכה…כמה תשומת את צריכה…ועוד לנטור לו טינה?סליחה?הרי היא זו שכל הזמן בוחרת להיות עם אחרים ולא איתו…

 100. מ Says:

  ערב טוב ושבוע משובח לכולם.

  לא יודעת אם יצא לכם לראות אתמול אבל חברי הקאסט של ארץ נהדרת בירכו את מולי ושיפ להולדת הצאצאית… הנה קישור לקטע,תהנו.

  http://www.sendspace.com/file/922kvp

 101. SARI Says:

  חבורת הרכלנים יושבת בכירכרה…וחופרת..

 102. SARI Says:

  ציטוט מ-מאקו…"..פרידה טוענת בפני סיון כי עמיר הוא בחור שכולו מצלמות וליאם מוסיפה שאם היא תסלח לו על אמש היא תצא מאוד קטנה. "

  פרידה תמיד חייבת להרוס…דוקא סיון שהיא עלה נידף כולם דואגים לעזור לה להחליט…ועמיר שממש שומר עליה ומפרגן לה…היא מקשיבה לפרידה ולליאם..כל אחת מהכיוון שלה…

  אם עמיר ילך וסיון תישאר היא תהיה יחסית לבד…חוץ מדנה אף לא אחד ישמור עליה..
  אולי קצת התאומות…אבל רק לעמיר ממש איכפת ממנה והיא כזו מלפפון חמוץ

 103. SARI Says:

  בחצר כשעמיר יצא לשבת עימם..פתאום נהיה שקט…

 104. SARI Says:

  שבוע טוב לכונו!
  הלוואי יעופו היום בהדחה אנשים "טובים" כמו ליהיא ופרידה…וגם ליעוז יכול להצטרף…
  הם חבורת המחרחרים מריבות ונחשים…

 105. SARI Says:

  ברחה לי המילה…שבוע טוב לכולנו!

 106. אירית השפירית Says:

  ממינקה יקירתי, תודה ששמת את הקטע. מסקרן לראות. אבל אני לא מצליחה לראות. אני רואה 2 שניות ראשונות ואז המסך מחשיך. אולי תוכלי לנסות להעלות את זה שוב? אבל רק אם לא קשה לך. 🙂

 107. מ Says:

  איריתי

  בכיף יקירתי. תנסי דרך הקישור הבא…

  http://www.zshare.net/video/852675651b4254f8/

 108. אירית השפירית Says:

  תודה ממינקה יקירתי. עכשיו הצלחתי לראות. חמודים מאוד. מזל טוב לשפרה ומולי!!!!

 109. SARI Says:

  אצבעותי שלובות חזק לאנשים שאני בעדם ואתם?

 110. SARI Says:

  פעם ראשונה שמעתי את עתי מדבר…בהכנת התקציב

 111. SARI Says:

  איך השאירו את ליהיא ליעוז ופרידה…לא ברור לי…למה את 2 התאומות…לא יכלו לקחת את ליהיא..אפילו את נופר זה יכל להיות מצוין!

 112. SARI Says:

  נקרע לי הלב כששירן עזבה ורינת התמוטטה…אך אני מאושרת בשביל שתיהן…הן ביחד!

 113. תיתוש Says:

  שבוע טוב חברים יקרים שלי 🙂
  כאב לי הלב על התאומות 😦

  שרי לא יכלו לקחת את ליהיא ולא את נופר. מסתבר שקהל הצופים אהב אותן וסימס להן בטירוף

 114. SARI Says:

  איזה הורים צעירים יש לתאומות…

 115. SARI Says:

  חבל שליהיא נופר פרידה וליעוז נשארו….בעיקר ליהיא ופרידה מוציאות ממני דברים לא טובים…ליהיא היא הראשונה שקראו…!!

 116. תיתוש Says:

  שרי עשרות אלפי מסמסים לא חושבים כמוך 🙂

 117. SARI Says:

  איפה רואים כמה סימסו ולמי…?איפה אתם קוראים את המידע?

 118. אילנה Says:

  שבוע טובבב

  האס אמ אסים לא קובעים,חד וחלק! ההחלטה של ההפקה ולא חשוב כמה אס אמ אסים,היום זה הובהר לי כשמש בצהרי היום.

 119. SARI Says:

  אני מאושרת בשבילן…הן מתחילות להגשים החלום שלהן..להיות סלבס…מחר הן תפגושנה את אלירז…ושתיהן מאוהבות בו..איזו התרגשות היתה להן כשהן שמעו שמחר הן תהיינה באולפן עם אלירז…!כיף היה לראות את האושר שלהן ביחד!
  אהבתי לראות את עמיר תומך ברינת כשאחותה שירן הודחה ראשונה ואחכ היה הראשון שקפץ על רינת לחיבוק ונשיקה..תמיד הוא אמר שהוא מחובר לרינת יותר מאשר לשירן וגם סיון היתה מחוברת לרינת..

  הדהים אותי שכשסיון קיבלה אתההודעה שאינה מודחת היא נשארה בפינה שלה ליד עמיר ואפילו לא התבוננה אליו,אך כשהיא בכתה שרינת הלכה הוא ניגש ונישק אותה…פשוט דג חמוץ הבחורה הזו..או יותר נכון קרח קפוא..והוא אוהב אותה…נפלאות הן דרכי האהבה…אני הייתי לחוצה לגבי עמיר ודנה בלבד..אך היו לי בקשות שליהיא ופרידה ילכו…

  קשה לי לראות את חיוכיה של ליהיא..ולשמוע את פרידה…

 120. SARI Says:

  ליהיא עתי ופרידה יושבים ביחד כשכל הבית בצד האחר של הבית…

 121. SARI Says:

  אילנה איך את יודעת כמה סימסו?

 122. אבי Says:

  אילנה
  כמוני כמוך. לדעתי הקהל לא קובע דבר העונה.
  יותר מדי דברים לא הגיוניים קורים…

 123. SARI Says:

  עמיר מעצבן אותי הוא כזה טוב..עזר לכולם לארוז ואף לא אחד עזר לו לארוז..והוא נשאר אחרון ועכשיו הוא עוזר לסיוון..הוא עושה זאת כיון שהוא אוהב סדר ואוהב לעזור היא סתם נהנית מהמצב…קפואה הבחורה.

 124. SARI Says:

  אבי,אילנה ותיתוש..איך אתם יודעים מה קורה בהצבעות…?

  פרידה אומרת שהקהל רוצה שהיא תעשה משהו לדנה ולכן משאירים אותה בבית…
  ליהיא אומרת ממתי את אוהבת את סיון (לפרידה)וזו אומרת ישר מההתחלה אומנם היא קצת חלשה..אבל..

 125. SARI Says:

  איך אתם יודעים כמה הצביעו ולמי?האם רק עפ"י הבלוג של אוחיון?

 126. אבי Says:

  שרי
  אני לא יודע מה קורה בהצבעות. אין לי אלא מה שעיני רואות.
  ההדחה של יגאל וההדחה של התאומות נראית לי הזויה כשדיירים כמו ליהיא ליעוז ודומיהם שורדים.
  התאומות היו אי של טוב לב ושמחת חיים בממלכת הרשע הזו.
  מכל מקום לא האמנתי שזה יקרה אבל אבדתי עניין בתכנית.

 127. SARI Says:

  תודה אבי…לי איכפת עדיין מדנה ועמיר.

 128. SARI Says:

  יש כזה אי פיריות..כולם נהנו מהאוכל של משפחת התאומות והיום שתיהן הלכו הביתה ולמעט מאוד ממש מזיזה העובדה..

 129. SARI Says:

  איך איני אוהבת שאוכלים ישירות מהכלי המרכזי…ליאם עומדת ואוכלת מהקופסא בה מאוכסן האוכל..לפני כן סיון ודנה היו שותפות לזה גם..במקום לשים קצת על צלחת…

 130. אילנה Says:

  שרי,לא נראה ונשמע לי הגיוני שהקהל סימס לליעוז וליהיא והדיח את התאומות וגם ההדחה של יגאל מול ליהיא הזויה.
  הכל לא אמין ולא הגיוני, אלירז בתוכנית אתמול אמר ששירן תודח,מעניין למה…אולי כי הוא אומר מה שההפקה מכתיבה לו,הכיצד לא הראו את התאומות כמעט כל היום ודיברתי על כך עם חברה,חשבתי שקרה להן דבר מה,הן פשוט לא צולמו כמעט כל היום עד לרגע בו התחילו לארוז,הן נרדמו ולא העירו אותן,זה היה תמוהה והעיד על כוונת ההפקה.

  שיהייה לכולנו שבוע טוב ומבורך.

 131. SARI Says:

  בוקר טוב ושבוע טוב לכולנו!

  תודה אילנה על ההבהרות..פשוט שלושה מכם …את אבי ותיתוש יצאתם בכזו נחרצות ולא הבנתי מהיכן אתם שואבים את הביטחון..

  אילנה ,שלחתי אליך הרגע מייל..למייל הפרטי..תודה מראש!

  יום טוב ,אנא, עדכנו..נתראה בערב..
  מי שרואה התוכנית גואל אלירז..ספרו מה אומרים ואחכ מה אומרות התאומות בערוץ 24

 132. קסם Says:

  בוקר טוב אין פליאה כלל מדוע התאומות נפלו הקולות היתחלקו בין שתיהן אי לכך היו להן הכי מעט קולות כאשר אתה מזדהה עם אדם את 10 המסרונים אתה נותן לאחד כאן זה היתחלק 5 + 5 . זו היתה גם הערכת המצב ביום שישי.

 133. עלמה Says:

  מישהו כינה זאת – אסון התאומות — די מצחיק ;(
  אסור לשכוח שזה בכל זאת משחק טלוויזיה, גם אם זה לא צודק ,מעצבן ומקומם.
  אני אומרת את זה בעיקר לעצמי….

  ובשבוע הבא יהיה עוד יותר קשה עם ההדחות 😦

 134. SARI Says:

  ערב טוב לכולם,
  מישהו צפה בתוכנית במהלך היום?מה קורה ?למה אין משימה?ומה פתאום עתי נמצא עם אחרים ולא צמוד לליהיא?שמעתי אותו בדיון פוליטי במטבח ועכשיו מתאמן עם עמיר?מה קורה..?

  הבית נראה שקט מאוד יחסית לעבר הקרוב…אך די דומה לשאר העונות שהתרגלנו למין ימים של שקט..

 135. אילנה Says:

  ערב טוב
  שרי, דרומית סיפרה לי שבשעות הבוקר דנה נשברה ובכתה.
  טענה שהשיחות בבית משעממות,אין עם מי לדבר, כולם בבית צעירים והנושאים שמעניינים אותם לא מעניינים אותה ואף רצתה ללכת הביתה.
  ואני אומרת היא צודקת! הצעירים ששם משעממים!

  לפני כשעה היתה שיחה מעניינת בין ליאם,עתי,עמיר ,דנה וקצת סיון בנושא פוליטי ומערכת החינוך.
  ליאם דיברה דברי טעם ובנועם!
  נופר חלפה על פניהם וצעקה "משעמם לי"…

 136. SARI Says:

  אילנה את השיחה הזו הספקתי לקלוט..אך את סיון לא שמעתי מדברת…כעת אני רואה את כל החבורה שדיברה במטבח נמצאת בהט טאב..כולל עתי….!!מה קורה בין עתי לליהיא?איך זה שהוא כאן עימם…?!

 137. SARI Says:

  דנה חטפה "סטרס"מהמחשבה והחצי איום של עמיר ועתי..שישפריצו עליה מיים בהאט טאב…שבוע שעבר היא אמרה שלא איכפת לה להירטב עם השיער בהאט טאב …והם החליטו לבצע זאת…ובסוף היא ברחה החוצה…עמיר הצליח לגרום לה להתאושש ולצחוק…נשמה אמיתית..ועוד אמר עליה כשיצאה…היא מדהימה אותי..

  מה עתי עושה בחצר עם החבורה השניה…?האם זו אכן משימה סודית ?האם כפי שחושדים כולם לאור מס' הפעמים שהאח"ג הזמין אותו לחדרו…עתי במשימה סודית אישית?

  כרגע יואב יצא לחצר והם דוקא רוצים לצאת מההאט טאב…אז הוא מזמין את סיון ל-"נסט"לקונכיה…

 138. SARI Says:

  מי עדיין ישן…?האזעקה מטריפה אותי…

 139. אילנה Says:

  לא הבנתי על מי ג'קי וליעוז מדברים

 140. SARI Says:

  כמה פרידה סטריאוטיפית..ועכשיו היא ממש לא אהובה עלי..היא ממשיכה "לנתח" לחתיכות את דנה עם ליעוז…ואילו אני בחרתי שלא לבחון אותה תחת הסטריאוטיפים שאני רגילה עליהם..כמו המראה הגברי שלה..הלסביות שלה..הכוחניות שלה…ועוד הרבה שאני יכולה לבחון אותם על פיהם..אז למה לה מגיע איזהשהוא קרדיט..ולאחרים לא…?די לא יכולה לשמוע אותה…!

 141. אילנה Says:

  הבהם דיברו על אמיר והשמיצו אותו ואת דנה.
  נראה שדנה,אמיר,פרידה ונופר יהיו בהדחה.

 142. SARI Says:

  מדהים-סיון ממש ניחשה את השעה עכשיו..דנה שאלה מה שעה וסיון עשתה עצמה מתבוננת בשעון דימיוני וענתה עכשיו 23:04 וזה ממש אמיתי..

  קודם היו קטעים במטבח..עמיר סיון דנה וליאם וגם חיבוק יפה בין עמיר לסיון…הבחור מאוד מאוד אוהב אותה…

 143. SARI Says:

  אילנה אני מאמינה שאת צודקת…סיון היא "הפרווה"…ולכן יכול להיות שהיא תחליק עד הסוף…

  סיון ודנה דנות בהדחות…

 144. SARI Says:

  הבעיה היא שאנשים שאהבו את בובליל בעבר אוהבים היום את נופר ופריגה…ולכן אני חוששת לדנה או עמיר…

 145. אילנה Says:

  שרי, אני לא יוצאת מגדרי לאף אחד אך אני בהחלט רוצה שדנה,יואב וליאם יהיו בחמישיית הגמר.

 146. SARI Says:

  איני מצביעה לאף אחד-עונה 1 הספיקה לי…אך 10 שח אשים על דנה ו-10 שח לעמיר אם יועמדו…השבוע..

 147. אילנה Says:

  ערב טוב

  מה שלום כולם?
  לאן נעלמתם ? 😦

 148. SARI Says:

  היי ערב טוב לכולם,מה שלומכם?מה קרה היום בבית?הרגע נכנסתי הביתה…ואשמח להתעדכן…מי ראה?שמע?מה עבר על הדיירים?היתה משימה?

 149. אילנה Says:

  תראו את ההצבעות כשיגאל הודח:

  http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=c5c6c7

  מי סימס לליהיא בזמן הפרסומות אלפי סימוסים?

 150. SARI Says:

  אפשר ללמוד כמה דברים מהתיאור של הסמסים לעיל..הראשון-ג'קי מועדף ע"י כל הקהל בחוץ..ועימו הגברת שלו…ואם ככה זה ממשיך..איני אוהבת את התוצאה …זה מרגיש לי די נמוך…התרגלתי לרף ציפיות גבוה יותר הראשונה..שפרה ואחריה אלירז..ועכשיו ..נו באמת..?ג'קי?או נופר?…מה יש להם לומר לנו חוץ משטויות…לא שמעתי את שניהם מדברים שיחה עם כל הלב בלי שטויות..משהו שיגרום לי לזכור אותם אחכ…אלא כביזבוז הזמן הכי גדול שלי אם חלילה וחס הם יזכו….

  דבר שני שאפשר ללמוד זה שפרידה לא כ"כ חזקה כמו שהיא חושבת…אפילו סיון עוברת אותה…וזה אומר הרבה …כיון שסיון לא מדברת מספיק…ואילו פרידה לא מפסיקה..לומר את שעל ליבה עם עוצמה פוגעת כן או לא?…

  וליהיא…?

 151. SARI Says:

  גמר רוקדים עם כוכבים בערוץ 2-מותח מאוד…מענין מי מהשלישיה יודח עכשיו…ואילו באח"ג..משחקים הדיירים כדורגל ..מגרביים שיצרו בעצמם…והם מוציאים אנרגיה בכיף..עדיף אנרגיה כזו משטויות אחרות..

 152. SARI Says:

  טוב אז עדי הימלבלוי ודני הודחו ועכשיו קרב הגמר

 153. SARI Says:

  שלומי קוריאט והדס או רון שחר ואנה…מי אתם מעדיפים…?אני את שלומי והדס…אנה כבר זכתה עונה קודמת..ורון שויצר…לשלומי מגיע עבד חזק מאוד..

 154. SARI Says:

  אנה מפגיזה כוריאוגרפיה הפעם..ואיזה ריקוד ואיזה שיר..

 155. SARI Says:

  על שום מה מקבלת ליהיא קולות…על סקס בתמורה לסיגריה?לא הגזמנו…?או בתמורה לפדיקור ומניקור שהיא עושה לבנות..הקרובות אליה…ועכשיו רק לעצמה ונופר..?

 156. SARI Says:

  מה אתם חושבים יקרה מחר במשימה?קראתי במאקו שפרידה אמרה לליהיא להתחלף עם ג'קי…?פרידה אמרה (עפ"י מאקו..)שמי שרב עם ג'קי מודח בשבת…סליחה הבנות לא רבו עם ג'קי..אז איך עובד העיקרון הזה?

 157. SARI Says:

  קראתי במאקו…שדנה הבינה את שעושה פרידה כל בוקר..בכך שהיא מעירה את הקרובים אליה וזה מעצבן אותה אז היא מחליטה שמחר היא תקום מוקדם ותעיר את היקרים לה…

 158. אילנה Says:

  כן שרי,פרידה אמרה שמי שרב עם ג'קי יודח בשבת ,כלומר ,אם הוא יפסיד אף אחד לא יעז לצעוק עליו.
  אני מסכימה איתך,אם ג'קי או נופר מועמדים למיליון זה יותר מעצוב,לא מעניינים,לא עמוקים,לא אנשי שיחה ואין להם שום דבר מעניין.

  קחי בחשבון שגם ההפקה מסמסת .

  אני מקווה שהחדשים ישנו את מפת הבית ויזכה אחד ראוי.

 159. SARI Says:

  ha!akunh eurhty zfv!

 160. SARI Says:

  איזה כיף…שלומי קוריאט זכה עם הדס במקום הראשון…ברוקדים עם כוכבים…ואני מאושרת מכמה סיבות הראשונה..מגיע להם רקדו נהדר בלי דרמות מיותרות…(רמז לרון שחר ואנה…)הסיבה השניה אנה כבר זכתה בעונה הקודמת…ואני מאושרת שגם מישהו אחר יקודם ויקבל ברכות…גם ככה כולם אומרים את השם של אנה במין יראת כבוד…ויש עוד רקדנים טובים שמבצעים כוריאוגרפיות יפות…
  ושלישית שלומי היה המועמד שלי יחד עם הרקדן שהודח בחצי הגמר ..אז יש הם רקדו בלי לעשות שום ריקוד דאוויני ושואו אוף…חושניות וכדומה במים…למרות שהריקוד של אנה ורון היה מקסים..אך שלומי והדס היו טובים יותר…

 161. SARI Says:

  הכל נראה מכור…ממש אין לי חשק על התוכנית הזו..כל הזמן אני שומעת את ליאם "חופרת" למישהו ..על משהו…"מסכנה" אין לה מקום לבטא את כל החוכמה שלה אז היא נתקעת עם שיחות על שטויות.."החפירות" של יואב..איך לצאת עם בנות…נו באמת…!גמרתם אותי לגמרי…בחצר קבוצת פרידה..נופר וג'קי….פרידה אומרת..ג'קי המלאך שלי…הוא יעשה לי מסג'….איך אעבור את המשימה מחר עם הליזר…אני שמנה…

  ואני אומרת ממש מענין אותי..ואפילו מזיז לי את ..מה שתבחרו להוסיף..כזה שיעמום בבית הזה…פעם ראשונה שאני מחכה למשימות ולכניסת דיירים חדשים…תמיד הייתי בעמדת התגוננות לטובת הדיירים ועכשיו….יאלה-קדימה…הכניסו רוח חדשה!קצת שיחות מענינות…!

 162. SARI Says:

  סיון ועמיר בסולו רומנטי בכרכרה..ואיזה באסה..הצלם עובר לחדר השינה לפרידה וחבריה…ממש מענין..לא?

 163. SARI Says:

  האם היו צעקות מבחוץ?בשעה כזו?סוגרים להם את החצר ומכניסים אותם פנימה…

 164. SARI Says:

  במקום השיחה של סיון ועמיר בסלון…אני תקועה בערוץ 20 עם המסג' שעושה ליעוז לאלעד…סליחה…את מי זה מענין?

 165. SARI Says:

  לפחות במצלמה 3 משאירים לי קצת תמונות רומנטיות…אחד הדברים הכי יפים שארעו הערב באח"ג..סיון ועמיר..אבל לא הבנתי האם הם עכשיו זוג…עמיר ביקש ממנה להחליט כיון שקשה לו…ההתנדנדות הזו..אמר שיותר קל לזרום קדימה..מאשר ללכת אחורה…אך זו בחירה שלה..ואז היא החלה לנשק אותו…
  זה קרה בחוץ ועכשיו הם לבדם איתי בסלון…ללא קולות..רק תמונות וזה מספיק עבורי…

  יותר מאשר הקישקושים של ג'קי ונופר..אלה משעממים אותי…

 166. אילנה Says:

  בוקר טוב

  שרי, נהנתי מרוקדים עם כוכבים.

  באשר לעמיר וסיון,היחסים בינהם מוזרים,מזכיר לי את הילדה המתלבטת שקוטפת פרח ומתחילה להוריד עלי כותרת,כן,לא,כן,לא,כן,לא…..
  צעקו להם משהו בחצר והם לא מספרים מה,.
  בשעות הערב צעקו לדנה שישבה בחצר עם פרידה וסיון"דנה,אוהבים אותך" היא השיבה להם "גם אני אוהבת אתכם" וחייכה מאושר,פרידה ישבה זעופת פנים ואכלה את ליבה.

  אני מחכה לדיירים החדשים שישנו את יחסי הכוחות,האוירה והתוכן בבית.

  המשך יום מהנה לכולם.

 167. michal Says:

  בוקר טוב

  מה שמתפתח בין סיוון לעמיר הוא יפה מאוד. סיוון הסבירה לו את הקושי להיצמד אליו, כי היא רוצה לחזק את עצמה בלעדיו. הוא מצידו מתאהב בה יותר ויותר.

  אתמול, הייתי עדה לשיחה בינה לבין יואב. הבחורה חכמה ורגישה מאוד. היא מודעת למינוס שלה- המופנמות הרבה ולכן, מנסה לנהל שיחות עם מי שקל לה (יואב).

  בבית כבר הבינו שג'קי הוא הבובליל של העונה (לצערי הוא הרבה יותר מטומטם מבובליל) ומנסים להיצמד אליו. גם עמיר קלט את זה ודיבר עם אלעד על החשש שלו שיעמידו אותו להדחה בגלל שהוא קרוב לדנה. אלעד לא הכחיש זאת.

  נראה כי בהדחה הזו יהיו פרידה, עמיר, דנה וליהי. במקרה הזה נראה לי כי ליהי תלך. (מקווה)

  אילנה, אני מבינה שפרידה לא כל כך חזקה בחוץ כמו שהיא חושבת.

  אגב, אני חושבת שיחסית לשנים קודמות כמות האסמסים קטנה למדי.

  יום טוב לכולנו

 168. עלמה Says:

  בוקר טוב

  _ליעוז_

  במה זכה שכולם בבית מחזיקים ממנו ? — פשוט יצא לו במזל.
  בחור ממורמר, שמוציא את הרעל מתוכו באמצעות סטנדאפ ,לעג, ומעשי קונדס
  שפשוט "הורגים" מצחוק את ג'קי,אלעד עתי ופרידה,
  ולכל השאר כנראה אין חוש הומור.
  בשאר הזמן עסוק בהעברת מידע לחבריו על מי עשה מה ומי אמר למי
  מי דיבר שטויות ומי חושב שיודע הכל , מי "איתנו" ומי לצרינו.
  מצא במקום הזה הזדמנות פז ליומרות המנהיגות שלו- ממש ירון זהבי ו"חסמב"ה".
  לא חושבת שהוא פסול מכל וכל, אבל מה בענין קצת צניעות ?

  ג'קי- האהבה לנופר עושה לו טוב. כאילו התבגר קצת.
  יותר שקט ומכונס בעצמו .

  גם לליהיא אגב (אני מתכוונת לאהבה …) – קצת נירגעה.

 169. michal Says:

  עלמה,

  נראה לי שליעוז בדרכו החוצה. הוא לא ישרוד עוד הרבה תוכניות.

  ג'קי מכונס יותר, לא בגלל אהבתו לנופר אלא בגלל שהיא מעמידה אותו במקום. אני חושבת שהוא מתחיל קצת לאבד מהביטחון שהיה לו כשחזר, ככוכב, מספרד.

  פרידה קלטה זאת והיא "מחזקת" אותו במילים פשוטות של אתה נשמה, הכי רומנטי בבית, לא צריך אוניברסיטה אתה הכי מקסים וכד'.

 170. עלמה Says:

  מיכל
  איך ליעוז ילך, כולם אוהבים אותו
  יכול להיות רק עם העמדה של כולם, ואם ה"גביר" ירצה. ;(

  נראה לך שנופר מתנהגת אליו יפה ?
  כשחזר מספרד אכן היה באופוריה, ומספרד היה מאוד קל לאהוב את נופר….
  נו, ופרידה כידוע אוהבת "מסכנים" כדי לשלוט בהם.

 171. michal Says:

  עלמה,
  לא, נופר מתנהגת אליו בנופריות = תוקפנות, קפריזיות ומתח. היא מצליחה לדכא אותו ולהחליש אותו.

  לדעתי, לא אוהבים את ליעוז (דנה ממש לא סובלת אותו) בבית אבל, יש כאלה שיותר שנואים ולכן, יש לו סיכוי לא לעמוד להדחה.

  אני חושבת שאם ההפקה תמשיך "להריץ" את ג'קי הם יפסידו קולות רבים ובעיקר את הצפייה של השפויים

 172. עלמה Says:

  מיכל
  "נופר מתנהגת אליו בנופריות" — אהבתי.

  בקשר לג'קי – מסכימה איתך.
  נראה לי שכמו במקרה בובליל , יגיע עד לבאר, אבל לא ישתה ממנה.

 173. SARI Says:

  ערב טוב,
  פרידה ליהיא ועתי מרכלים על עמיר ודנה..על עמיר היא מרכלת כרגיל..על דנה היא מוסיפה "קווצ'" נוסף..היא מדברת עם כזה רוע (היא=פרידה)שאינה מסוגלת להסתכל עליה כשהיא הולכת ועוד..היא אומרת שדנה אמרה שהיא תזמין קרם עיניים…והם לא יתנו לה…כי הם צריכים אוכל…אוכל אמיתי..נייר טואלט..אבקת כביסה מרכך…ועוד…והיא לא תתן לה לקנות קרם עיניים…וליהיא ועתי צוחקים ואומרים שהם צריכים בושם ועוד…איזו חוצפה..אני אומרת למה לא?הם קונים סיגריות וזה בסדר?..לפרידה -חב' העישון שלה עולה כל חבילה 70 שח….אז למה לא קרם עינים?וליהיא רוצה מברשת שינים…אז זה בסדר אצל פרידה…אך לא לדנה..100 שח לקרם…למרות שהם יכולים להשתמש בקרם הוא לא רק לה…

  בנוסף היא ריכלה על עמיר …שהוא כ"כ מפחד..שהוא ישב עם יואב אתמול כדי שלא יעמיד את עמיר…
  ליהיא ריכלה וחיממה את עתי שעמיר חיבק אותה..והם חיממו את עתי כדי שיצא על עמיר..ועכשיו גם ליעוז הגיע עם המסר שעמיר עובר עבירות נגד הבנות כשהוא מנשק אותן בפה..ראה מעשה הנשיקות לרינת בפרידה..על השפתיים…האמת גם לי זה היה מוזר…

  בנוסף לפי השיחות הבנתי שכל הדיירים החזיקו מידע מאתמול לגבי המשימה…הם יצליחו במשימה רק אם נופר לא תגלה שהיא היחידה שמתחשמלת…זוכרים את בובליל-עונה 1 והבילוי בבריכה לעומת הבילוי שלו עם הג'וקים?אז חזרו על זה בגירסה אחרת…

  הרכילויות של פרידה ליהיא עתי וליעוז..מגעילות…

 174. מ Says:

  לילה טוב לכולם.

  מיקי לוין מעדכנת על שפרה….

  http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/201/674.html?hp=7&cat=1001

 175. michal Says:

  בוקר טוב

  יום נעים לכולכם.

 176. SARI Says:

  בוקר טוב…
  מ-תודה על הידיעה לגבי שפרה..הייתי שמחה לתמונה..אבל..

 177. SARI Says:

  היי קראתי במאקו-וראיתי שאני טעיתי-דנה חצופה קצת רוצה קרם שעולה 600 שח ע"ח חודשיים סיגריות קדימה…נו באמת…מי מבטיח שתשארי התקופה..ועוד ע"ח אוכל..ממש לא!

 178. michal Says:

  שרי

  הייתי עדה לשיחה.

  דנה רוצה קרם שעולה 200 ש"ח. היא טוענת שכמו שהפקה מימנה לפרידה את הספר גם היא מבקשת ספר וצבע לשיער.
  נלחמת מול ההפקה.
  אני מבינה אותה.

  נראה לי כי היום המועמדים להדחה יהיו- עמיר, פרידה ודנה. יהיה מעניין.
  בתחושה שלי, פרידה תלך (הבנתי שהיא לא כל כך חזקה בחוץ כמו שבבית).

 179. michal Says:

  אתמול בלילה עמיר היה מדוכא (נראה כי חושש מהעמדה) וסיוון מאוד תמכה בו. היה יפה לראות את הרגישות שלה כשפנתה אליו, ליטפה אותו ובסוף אף נכנסה איתו למיטה.
  דיברה עימו הרבה ונתנה לו גם מקום לעשות וינטלציה לקושי שלו

 180. עלמה Says:

  בוקר טוב מיכל

  נראה לי שיהיו יותר משלושה מועמדים אלה.
  פרידה -עתי-ליהיא -לי עוז -ג'קי- נופר } יצביעו או דנה-עמיר או דנה-ליאם.
  דנה-ליאם- סיון – עמיר } יצביעו או פרידה-ליהיא או ליהיא-נופר.
  יואב – אלעד } הכי מסקרן ובלתי צפוי.

  אני מצפה שליהיא תלך, הם מוכרחים להוציא הפעם מישהו מהקבוצה השניה.
  וזה מגיע לנו.
  אם פרידה תלך אהיה גם מאוד מאוד מאושרת … 😛

 181. קסם Says:

  אפילו אם רק המחצית נכונה אני מצדיעה לנער הוא לב זהב.

  רק בבקשה לא לשכוח שגם יואב וליעוז לא שירתו בצהל, רק עתי ועמיר שירתו.

  "ב"מגזין" של "מעריב" מספרים את הסיפור של ג'קי מנחם ויש ראיונות עם אחיו הבכור חברים ואביו, הנה כמה עובדות על ג'קי מהכתבה:
  בילדותו היה ילד שמנת למשפחה אמידה
  הוא סובל מדיסלקציה חמורה מאוד שאובחנה בגיל 8
  בילדותו היה שחקן כדורגל די מוכשר וחלומו היה להיות שחקן מקצועי
  הדיסלקציה מנעה ממנו את היכולת להמשיך וללמוד בתיכון והוא הפסיק ללמוד בגיל 16
  לקראת גיל ההתבגרות החמירה מחלת האסטמה שלו מאוד מה שגדע את חלומו להיות כדורגלן. הוא אושפז בבית החולים 5 פעמים בגלל התקפים חמורים של מחלת האסטמה
  הוא קיבל פטור משירות צבאי בשל מחלת האסטמה, למרות רצונו להתנדב הבעיות הכלכליות לא איפשרו לו שירות בהתנדבות
  אביו שהיה בעל בית דפוס פשט את הרגל ונקלע לחובות כבדים. ג'קי נרתם לעזרת המשפחה ועבד מהזריחה עד אמצע הלילה (16 שעות) כל יום בשבוע כדי להעביר את השכר להוריו ומשפחתו. הוא סייע לאחיו הבכור בכסף כדי שזה יוכל לצאת ולהכיר אישה. הוא מימן את צרכי הלימודים של אחיו הקטנים שההורים לא יכלו לשלם עבורם אפילו לא לטיול שנתי. הוא ויתר על כל קניה ויציאות כדי לא לבזבז כסף ולתת הכל לאוכל עבור המשפחה
  הבילוי העיקרי שלו הוא הליכה לים בסופישבוע
  הוא ילד הסנדוויץ בין שני אחים גדולים כרמי ושירן (שמתחתנת בקרוב) לשני אחים קטנים חן ורז
  כיום המצב הכלכלי של משפחתו השתפר אך הוא עדיין מעביר 80 אחוז מהשכר שלו לעזרה בבית
  מעסיקיו וחבריו לא ידעו על מצוקתה הכלכלית של משפחתו עד שלב מאוחר מאוד כי מעולם לא התלונן או דיבר על כך
  הוא נחקר במשטרה מספר פעמים בעקבות תלונות של ההוצאה לפועל (בהקשר לחובות המשפחה) ואז נודע למעסיקיו שהוא המפרנס העיקרי של משפחתו
  הוא חלם על אופנוע אבל לעבודה הגיע ברגל כי רצה לחסוך בכסף אפילו על אוטובוס
  רק בשנה האחרונה הרשה לעצמו לקנות ממשכורתו דברים עבור עצמו (בעקבות השיפור במצב הכלכלי של משפחתו)

  האח כרמי מנחם:"ג'קי היה נישאר בבית ומוותר על כמה שקלים בשביל שאני אוכל לצאת לדייטים,להכיר בחורה ולהתחתן. הוא היה אומר לי 'נשארו לי כמה שקלים.קח,צא'"

 182. michal Says:

  קסם

  אני לא מאמינה שאת קונה את השטויות האלה.

  איזה אסתמה? ג'קי נראה לך אסמתי? הבנאדם מעשן בכמויות, לא משתעל, נשימותיו הכי סדירות משל כולם (תסתכלי על פרידה/אלעד ואפילו נופר- איך הם נושמים אבל ג'קי? )

  זו כתבה מגמתית שבאה לשמור עליו לגמר.

  בכלל, אני חייבת לומר שאני לא מבינה איך אדם כל כך עילג, לא אינטליגנטי ולא כריזמטי יכול להרשים כל כך. האם זה בגלל השטויות שהוא עושה? הדברים הטפלים? אפילו לנופר כבר נמאס ממנו והיום היא ניהלה איתו שיחה רצינית בה היא נכנסה בו על זה שהוא לא מתחשב באחרים, (שתה לכולם את הבירה שלהם אחרי שהחביא את הבקבוקים שלא יראו.)
  נופר גם יצאה על פרידה שנמאס לה מהרודנות שלה.

  נהנתי מכל רגע, לראות איך נופר מחכימה. היא אמרה לג'קי שעמיר לא כזה רודן כמו שפרידה עושה ממנו, היא הרבה יותר רודניתושכבר נמאס מכל האוירה הגרועה שהיא יוצרת.
  דיברה איתו ועם ליעוז על עניין נייר הטואלט שפרידה גומרת ושמה את ג'קי במקום, בזה שהוא קורא לפרידה מלכה.
  נופר גם דיברה עם ליהי וביקשה ממנה להפסיק לרדת על דנה. היא אמרה שיש בדנה דברים שצריך לראות על פי דבריה _" לכל מטבע שני צדדים".

 183. אילנה Says:

  ערב טוב

  תודה על הקישור לכתבה של מיקי לוין,אני חושבת שדווקא ההתחמקות מעוררת סקרנות ובאמת יארבו לה ליד הבית 😦
  מולי מוכר ומוערך ,שפרה מעניינת ואך טבעי הדבר שירצו לצלם,לשמוע איך קוראים לצאצאית וסתם תמונות מחויכות.

  ג'קי לא כל כך מסכן כמו שכתוב בכתבה,הוא קיבל דירה בירושה מסבתו מתנה שאותה נתן להוריו והיא מושכרת,לא נשר ממערכת החינוך כי המצב הכלכלי היה קשה אלא כי היה בחינוך מיוחד וגם שם הוא לא רצה ללמוד וכל הנסיונות עלו בתוהו ובמקום ללמוד היה בורח מהכתה לעזור לשרת בית הספר .
  אולי מערכת החינוך יכלה לעשות יותר ולא עשתה אך אלה העובדות.
  אהבתי מאוד לשמוע את נופר מדברת על דנה עם ליהיא,לפני יומיים שלושה היא גם אמרה לליעוז שהיא היתה איתה באיגלו והיה לה ממש טוב.
  נופר מגלה את פרצופה של פרידה ואתמול בלילה דיברה עליה עם ג'קי ואמרה שנמאס לה מימנה כי היא רואה באנשים רק רע ומתערבת בכל דבר.

  קראתי שהארוס לשעבר של ליהיא יכנס לאח הגדול ומעניין שהיום אלעד פלט את האפשרות הזאת,העניין הוא שגם אם ליהיא תהייה מועמדת היא לא תודח.

  לדעתי המועמדים להדחה יהיו : דנה,עמיר,פרידה ואולי נופר/ליאם.

 184. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  מעריב מקדם את ה"אח הגדול" ומפרסם כתבות על ליאם, ג'קי והארוס של ליהיא.

  ליאם

  http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/202/221.html

  ג'קי

  http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/202/076.html

 185. מ Says:

  ואפילו הארוס לשעבר של ליהיא

  http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/202/250.html

 186. אילנה Says:

  מ יוחדת,תודה על הקישורים.

  אני מקווה מאוד שפרידה תודח,בתוכנית היום היא הוצגה באור שלילי,כנראה שגם להפקה נמאס ממנה.

  אני מחזיקה אצבעות לדנה וליאם וגם אסמס להן 🙂

 187. SARI Says:

  מיכל..חושבת כמוך לגבי ג'קי..

  כעת נופר עם ג'קי בקונכיה..פתאום שומעים את נופר מדברת בצורה יפה והגיונית..כאילו נפתחו לה העיניים…שווה להקשיב!

 188. michal Says:

  בוקר טוב

  שרי,
  גם אני שמעתי את השיחה שלהם ובעיקר את החלק שבו היא מסבירה לו כמה פרידה בעייתית ואולי הם עשו נזק לדנה.
  בסוף השיחה היא, פתאום, הבינה שיש לג'קי משהו נגד עמיר ואז חזרה ואמרה לו:"עמיר אוהב אותך, הוא אוהב אותנו".
  נופר מנסה להוביל את ג'קי למקום נכון יותר.

  היה מעניין לראות איך קשה לו להקשיב לה והוא לא מאוד מבין את מה שהיא אומרת. לאורך השיחה היא התעצבנה עליו.

 189. michal Says:

  תיתוש יקירה,

  נעלמת לנו.

  פתאום עולה בי המחשבה, ששוב לא נעים לך מה שנכתב כאן.

  אם זה נכון, בבקשה תגיבי ואני מבטיחה, לא לומר מילה רעה יותר על ג'קי או על פרידה.

  כי כמו שאת מבינה, בעונה הזו, איש אינו הפייבוריט שלי ולא ממש חשוב לי.

  בבקשה תגיבי

 190. michal Says:

  חייבת לומר, שאני לא מתה על המניפולציה של ההפקה, בעניין הארוס לשעבר של ליהיא.

  מקווה שזה רק שמועות ולא באמת נכון.

 191. אילנה Says:

  צהריים טובים

  גם אני האזנתי לשיחה של נופר וג'קי ואני תוהה האם היא קיבלה הכוונה מההפקה כי ההצמדות לפרידה הוציא אותה רע מאוד או שהיא הגיעה לתובנות האלה בעצמה.
  היה לי קצת קשה להאמין לכל האמירות שלה שפתאום עיניה נפקחו.

  תיתוש יקרה שלנו,מדוע נעלמת לנו 😦

  עמיתושקה,אני מקווה שהביקור של אמא הקל עלייך מעט,תעשו חיים ותהנו מכל רגע של הביחד .

  מיכלי,אם השמועה אודות הארוס של ליהיא נכונה זה אומר שהיא לא תודח וההצבעות יאבדו לחלוטין את ערכן.

  יום נעים.

 192. Amit Says:

  שלום לכולם 🙂
  מה שלומכם?
  אני אכן מארחת את אמא, לא יוצא לנו לבלות מחוץ לבית בגלל הילדה ושאר מטלות. נקווה שבהמשך דברים יותר יסתדרו, בינתיים זה המצב.
  אילנוששש אנחנו אכן מעבירות את הזמן ביחד וכיף לנו 🙂
  חוגגים על מבחר השוקולדים שקיבלנו ועוד דברים טובים.אתמול ראינו יחד את האח, היה מאוד משעשע בעיקר השיחה של נופר עם הדג…התפוצצתי מצחוק ממש. חומייני גמר אותי 🙂
  לדעתי ליאם תלך, הבנתי שאין לה קהל.
  מה שלומכם חוץ מזה? אוריתי שוב ביוון??
  תיתושששששש איה את?

 193. בר Says:

  ערב טוב לכולם 🙂

  שפרה בסלבסיכום:
  http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-celeb_review/Article-dc9d0029802ad21006.htm

 194. בר Says:

  מ', תודה על כל הקישורים.

  מקווה מאוד שביום שבת פרידה תודח… אי אפשר לסבול אותה, היא כזאת רעה..

 195. SARI Says:

  כעת דנה וסיון בחצר..ופתאום הן קלטו כמה זה נראה מענין מהצד..ובעצם איך זה שאנחנו צופים בהן\הם…ואנחנו מכירים אותם יותר משהם מכירים אחרים..כיון שאנחנו קשובים מאוד..

  הם דיברו על איך דברים השתלשלו..ומה היה קורה אילולא סיון דרור הודחה..ואם היו בחירות אחרות ..סיון אומרת לדנה-אני לא הייתי בוחרת אחרת…משמע היתה בוחרת בעמיר..

  קןדם היו עמיר דנה וסיון במטבח..ודנה שבה והתרגשה מהמטס של המסוק…

  הן מעבירות חוויות בהסכלות מהצד…ומבינות מה קורה בחוץ…

  זו שיחה יפה…בכלל דנה נראית הרבה יותר מעודדת לעומת אתמול…

 196. בר Says:

  יש פוסט חדש:
  https://viksfriends.wordpress.com/2011/01/20

התגובות סגורות.


%d בלוגרים אהבו את זה: