פתרון החלום

by

היה היה פעם מלך שחלם חלום. בחלומו, כל השיניים שהיו בפיו נפלו, נשרו אחת אחת. הוא התעורר מן החלום בחרדה ומועקה גדולה, ומיד זימן אליו את פותר החלומות הרשמי של החצר.

שמע פותר החלומות את החלום, ואמר למלך: "מלכי הנכבד, הוד רוממותך… אני חושש שאני צריך לבשר לך בשורה לא נעימה… פירושו של החלום הזה הוא, שאתה תחזה במותם של כל בני משפחתך בעודך בחיים."

כעס המלך מאוד על פרשנות זו שניתנה לחלומו, והזמין חכמים אחרים לפתור את תעלומת השיניים הנופלות. אחד אחר השני התייצבו בפני המלך פותרי החלומות, ידעונים, מגידי עתידות וכדומה- ולכולם היה אותו פתרון: השיניים הנושרות מן הפה מסמלות את בני המשפחה הנושרים מן החיים. בזה אחר זה נשלחו כולם לצינוק, והמלך הסתובב בארמונו כארי בסוגר, כועס ורוגז על כל העולם.

עד שביום בהיר אחד הגיע אל הארמון איש חכם, שהציע לנסות את כוחו בפתרון החלום. הובל האיש אל לשכתו של המלך, ולאחר ששמע את פרטי חלומו- אמר לו כך:

"הוד רוממותך, המלך הנישא מעם, הנה פתרון חלומך: אתה תחיה חיים ארוכים מאוד. במשך ימי חייך, תזכה להשתתף באירועים רבים של משפחתך הענפה, מהם שמחים ומהם פחות שמחים. אתה תהיה נוכח בחיים האלה ובעולם הזה, ותמשיך להאציל מרוחך ומטובך את כל הזקוקים לך גם זמן רב אחרי שרבים מבני משפחתך כבר לא יהיו עמנו…"

או! זה פתרון מתאים לחלומי! חשב המלך המוחנף, וציוה ברוב שמחתו להעתיר מתנות רבות על ראשו של האיש החכם.

זו החוכמה: מה שחשוב בחיים, זה לא מה שאומרים, אלא איך אומרים.

319 תגובות to “פתרון החלום”

 1. בר Says:

  אחר הצהריים טובים.
  מקווה שאהבתם את הפוסט החדש.

  אז כמו שכתבתי בפוסט הקודם יש עוד תקווה ותחושה שאולי כן יקרה מהפך ובסוף הראויים ביותר יזכו.
  מנחם בן אמר בסוף השידור שיש לו תחושה שפותנה תנצח 🙂

  הסרטון היומי-
  סרטון שבו ממליצים על שפרה לראשות הממשלה 😀
  http://www.youtube.com/watch?v=DzOIaiQuPGg&feature=related

 2. אוריתי Says:

  ברוש, תודה על הפוסט, מרגישים את המתח באוויר 😛

 3. בר Says:

  חחח אוריתי, יש מתח באוויר, אבל לא כמו בעונה שעברה 😉

 4. אוריתי Says:

  ברוש,
  תודה לאל שלא כמו בעונה שעברה, לא הייתי עומדת בזה עוד פעם.

 5. sari Says:

  בר נפלאה שכמותך !לא יכולת להביא מסר יותר מתאים מבחינתי לדרך שבה הוביל אלירז את החיים של האנשים מסביבו בבית האח"ג:"

  זו החוכמה: מה שחשוב בחיים, זה לא מה שאומרים, אלא איך אומרים."

  אלירז ממש נהג ונוהג כך ועדות טובה היא ,שלמרות שהוא מתוח ומתגעגע כמו כולם הוא אינו גועלי ברגעי לחץ ועדיין שומר על חברתו הצעירה.מבחינתי הוא היחידי-אבל אמרתי זאת לא פעם.איני רוצה שאף אחד יזכה בכתרים השונים המגיעים לו-כיוון שהוא האדם שאכן מלמד נוער איך זו לא בושה לבקש סליחה,איך ניתן לגשת גם "לאוייב",או מי שרוצה לחשוב ככה ולרככך אותו ולעזור לו ל-התקדם!!

  אז איש צעיר יקר כחל כולי עימך.מקווה שכל אלה שעושים ברשת ההימורים לא יצליחו לכח האהבה שאנחנו שולחים אליך.אותי כבשת ואני כן מתוחה מהערב מאוד-כיוון שיש כל כך הרבה כוחות רשע בחוץאז שאלוהים יהיה עימנו ועימך ושתזכה בגמר האח הגדול ותוכל להוסיף עוד נידבך בעזרה הכלכלית להורים ,שתצליח לסיים התואר בלימודים ומי יתן ואם אכן בר היא בחירתך ואתה שלך ותקימו בית בישראל לתפארת המדינה עם המון חום ואהבה.

  בריאות איש יקר הנעמת לי המון ימים ולילות ואהבתי את השנינות שלך-שנינות שאין העתקה מספרי היסטוריה אלא מאוצר פרטי שלך.תהנה מכל רגע איש צעיר ואהוב!

  תודה לכל מי שנהנה מהקריאה של הדיווחים שלי -נהניתי מאוד לחוות זאת עימכם.

  כרגע חזרו הדיירים מחדר האח"ג הגדול ויצאו מאושרים ופתאום אני רואה את אלירז מרים את אלין במין אחיזת כבאים לכיוון של השירותים והיא צרחה…אך ראיתי אושר בהבעה שלה..הם כאלה מתוקים..!

  אני אתגעגע לאלירז!

 6. sari Says:

  אלין מורטת לגואל שיער!

 7. ארנוס Says:

  אחלה פוסט ברי!
  🙂

 8. sari Says:

  אני מסמסת ומאמינה שהטוב ינצח!האמנתי בשנה הקודמת למול כוחות הרשע ששפרה המקסימה תנצח וגם הפעם אני מאמינה.לא איני משתגעת בהצבעות-לא כי איני רוצה,אלא,פשוט לא מסוגלת ….אבל שולחת במקביל המון המון אהבה.

  למי שלא ממש חשוב אשמח אם תסמסו לאלירז באהבה!

  תודה ,שאיפשרתם לי את המקום הזה להביע את אשר אני צופה ,חשה וחושבת!
  סליחה על הפעמים שלא ממש "התקדמתי.."(דדהדס -זה עבורך..עודדת אותי באותו יום שביקשת ממני "ת ת ק ד מ י !"..בשבת ההדחה החשובה ..

  אמילי-את צדקת -זה מר לוי ולא מר סער-כל כך איני אוהבת את סער כך שהוא שיבש לי הכתיבה…

 9. sari Says:

  גואל הזה "עולה" לי על הוורידים-איני מעונינת לומר עצבים זה גבוהה מידי-כמה אפשר ללקק לסער סליחה?הרי אנחנו יודעים שאינך אוהב אותוא ז למה? נו באמת למה…?

  כרגע הם אורזים כיוון שאחכ לא יהיה זמן מקלחות והאח אמר שבתוך שעה יוכנסו לחדר המשימות עד להכנסת הקהל…אלירז קיבל את פילוני..אבל לא את הפיל ההודי..אלין וגואל ביקשו שרשרת פילים וקיבלו וגם אלירז קיבל דומה…

  איך כולם פונים לאלירז לעזרה מדהים!

  מזל שלא צפיתי הבוקר בהתנהגות של גואל לפי מה שקראתי הוא היה מגעיל..!

 10. sari Says:

  הבנים שלי נסעו לפני מספר דקות לאבא שלהם והם ישנים אצלו-איך זה מתאים לי הערב-הם לא מאוהבי האח"ג-הצעיר שלי עדיין בטראומה משנה שעברה והמעורבות שלי..אז האנטי שלו גורם לי לאי נעימות…ולצפייה בחדר שלי-מזל שיש לי מחשב קטן ומשם יצאו כל המילים..

  אני מאוד מאוד מיחלת לאלירז את הזכיה אמן ואמן!

  אלירז שכח את הכובע ומשקפי השמש בחצר והאח"ג דאג להביא לו את משקפי השמש..אבל הקסקט הלך לו לאיבוד כנראה מישהו אסף אותו..או ששכח בחצר..והוא הבטיח אותו ל "אהרון אהרון"מהתוכנית של דידי הררי.

 11. sari Says:

  אלירז נכנס ללחץ אח זו שמתפקדת כאח גדול בעמדת השידור עזרה לו דאגה שיביאו לו את משקפי השמש..ועכשיו את הכובע שהלך לאיבוד!לדעתי הם מביאים לו כובע מעודפים שלהם..ולא ממש חיפשו-הכל כדי להרגיע את אלירז…שזה לא יטריד אותו..

  הם מודעים מאוד לזמן.

  בחדר האח"ג בישרו להם שהלילה יהיו צמודים אליהם צוותי צילום ושהתמונות אורגנו מבעוד מועד עם הסכמת המשפחות..וזה לאור דבריו של גואל שאמר שאם משפחתו לא תסכים להצטלם הוא לא ישתף פעולה..

  הלחץ נראה כבר על פני השטח!

 12. sari Says:

  מענין איזה שיר יוציא את הזוכה(אמן אמן …!!)מהבית?
  אצל שפרה היה שיר מקסים מאוד ,אך לא היכרתיו לפני הזכיה שלה.

 13. sari Says:

  למה לא נותנים להםשתיה ..אוכל משהו-אני יודעת שאחכ יהיה שמפניה ,אבל הם עכשיו צמאים מאוד מהלחץ.

 14. sari Says:

  אלירז דלוק על הסוסמת לקחת אותו והם מעבירים הערות..וצחוקים..אלין דבוקה אליו..

 15. sari Says:

  כרגע קראו להם לחדר משימות-כנראה מכניסים קהל ..ובחדר משימות יש להם קולה ועוגיות..וביסלי…

 16. sari Says:

  פתאום סער נחמד הציע קופסת סיגריות מהמחבוא שלו …

 17. sari Says:

  מה סער היה עושה אלמלא היתה לו האפשרות שאלירז פתח בפניו ..לשוחח להיות בן אדם..הרי אלמלא אלירז שדחק אותו לפינה כדי לשוחח וללבן הדברים סער היה יושב עכשיו לבד ולא היה לו למי לומר כמה הוא לחוץ כיוון שהוא צריך עדיין לשוחח עם בובולון וגם עם איילה ובעצם אינו יודע מה מחכה לו בחוץ מבחינת איילה או בולבולון..הוא מאוד מוטרד..

 18. sari Says:

  ולחשוב שסער אמר למצביעים שלו שהוא מעליהם שאין הם ראויים להיות עימו בגמר…אני הייתי רוצה שישב כמו כלב בצד ולא יהיה הזחוח הזה.אני חוששת שכל הטוב שאלירז השפיע על אחרים יגרום להם לפרוח לעומתו בגמר!

 19. sari Says:

  סער המגעיל-הוא שאל בחדר (קודם)את גואל האם הוא רוצה סיגריות כיוון שיש לו 2 חבילות…כעת אלירז בחדר משימות ללא סיגריות הוא שואל את אלירז מה אין לך סיגריות כשאלירז עונה נגמרו גואל לקח ממני השבוע..הוא אפילו לא חושב להציע לו סיגריות…חזיר!

 20. אילנה Says:

  ערב טוב

  המתמודדים כל כך מתרגשים ,אני ממש מרחמת עליהם.

  בהצלחה לכל המתמודדים וערב מהנה לכולנו.

 21. sari Says:

  קפצתי לשנייה לערוץ אחר לתוכנית של ד"ר פיל האמריקאי ..קצת זיפזפתי ונתקלתי בוויכוח סוער האם יש להוציא את המילה כושי מהלכסיקון כיוון שיש בה משמעות פוגעת ,או האם בעצם יש לתת למיליםם כוח לפגוע..ואחת מהקהל במקרה עו"ד שחורה הנשואה ללבן אמרה משהו שעבורי הוא נכון.למילה יש כוח לפגוע רק אם נותנים לה משקל של פגיעה..ולכן חשוב גם הטון והבעת הפנים..

  בקפיצה אחרת ללינוי בר גפן..הראו את איילה וארז..וארז כרגיל עם מסר האנרגיות החיוביות..

  עכשיו אמרו להם לצאת מחדר המשימות ולצאת להתארגן ואלירז שיוצא מיד לאחר אלין אומר לה קדימה(כמו לאחותו בבית..)רוצי להתארגן שלא תגידי אחכ שאינך מספיקה..והיא צועקת שזה בטוח מה שיקרה..אני אתגעגע אליו מאוד!

  גואל אומר "אח שלי זו פעם ראשונה שאח שלך אומר שהוא…לא יכול.."כאילו אלירז סלע איתן-הוא כולו פקעת עצבים ונכנס המון לשירותים-אני מקווה שלא יתעלף שוב כמו ביום ראשון מרוב המתח…הוא כזה ציפלון!
  הוא גורם לי לחייך כשאני נזכרת כיצד אמר לסער בריאיון…איני יפה כמוך וללא גוף שרירי כמוך..וסער התנפח- אבל אני מסתדר וטוב לי.

  רוצה אני לומר לו אתה הרבה יותר יפה מסער עשרות ורבבות מונים כיוון שאצלך גם התוכן וגם החוץ יפה.

 22. sari Says:

  למה הם לא התקלחו מוקדם יותר…?למה הלחץ הזה עכשיו?

 23. sari Says:

  סער מקשקש ולא סותם -די עשה לי כאב ראש..אני משתפמשת בכפתור ההשתק כשהוא לבד המון פעמים..

 24. אילנה Says:

  חברה סיפרה לי שבבוקר שפרה רואיינה ונשאלה מי ינצח והיא השיבה שכולם נחמדים,מגיע לכולם ושיתחלקו בפרס, קראתי את דעתה במאקו.
  לדעתי שפרה השיבה בדיפלומטיות כי אין לה פייבוריט אחד שבו היא תומכת.

  קובי אריאלי בעד פותנה,לדעתו אלירז,סער ואלין יתפוגגו יום אחרי התוכנית כי אין להם שום יחוד ולא מעניינים ,הם לא כמו שפרה שמגישה איתו תוכנית ועוד תגיע רחוק.
  כך אריאלי.

 25. sari Says:

  סער כזה פיגור שכלי שוכב במיטתו וצועק "חניך תורן תקריא זמנים!" אידיוט מדופלם את מי אתה מצחיק -עד לפני יומיים הראש שלך היה תקוע …באדמה אדיוט!

 26. אילנה Says:

  ברגעים אלה ממש מציפים אותי זכרונות, לפני שנה בשעה זו הייתי במועדון בירושלים בהתרגשות עזה,כאבי בטן והמתנה מורטת עצבים לתחילת התוכנית.

 27. sari Says:

  כן אילנה אהובה אני זוכרת את זה מהצד שלי-אני הייתי כאן ליד האינטרנט והטלויזיה כמו בחמ"ל ודיווחתי אליך כל אשר קורה..לא כ"כ קינאתי בך אז כיוון שנהניתי מכל רגע..מלבד הרגע שבו חיבקת את שפרה היקרה.

 28. צביה Says:

  אילנה

  יותר מפעם במהלך העונה שפרה אמרה במפורש שהיא עם פותנה.

 29. צביה Says:

  מ יקרה

  האם לא היתה השבוע תוכנית של שפרה וקובי. לא מצאתי שום דבר בבלוג. אולי פיספסתי בטעות.

  ערב כייפי לכולם.

 30. ארנוס Says:

  ערב טוב לכולם!

  צביה, מ' עדיין לא פרסמה את התוכנית אבל אני מניח שהיתה. נחכה בסבלנות 🙂

  התמונה היומית – צחוק שפרתי ממיס לבבות-

  בהצלחה לאלין, אלירז ופותנה. מבחינתי לא הייתי רוצה שגואל יזכה ובוודאי שלא סער. אז שיהיה לשלושת האחרים בהצלחה, ובמיוחד לאלין 😉

 31. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  לגבי "ציפורי לילה" התוכנית השבוע היתה מוקלטת. בצהריים שוחררה הקלטת השמע, משום מה לא ניתן להוריד את הקובץ. לפיכך, אני מעלה אותו לאתר אחר על מנת שגם אתם תוכלו להוריד. ברגע שתסתיים ההעלאה, אפרסם קישור להנאתכם.

 32. אוריתי Says:

  למישהו יש הסבר למה מראים רק את סער?
  האם הוא מתמודד יחיד?

 33. צביה Says:

  תודה מ יקרה

  ארנוס כמובן שאני ממתינה בסבלנות . רק חשבתי שפספסתי.

 34. ארנוס Says:

  תודה מ'!
  ברור צביה, לא רמזתי שלא 🙂

 35. sari Says:

  אילנה ואני החלפנו חוויות מהשנה הקודמת-הפרפרים אצלי בבטן לא נרגעים-אנחנו בגמר-אני מחזיקה אצבעות לאלירז!
  בריאות ואושר לכולנו!ערב מהנה!

 36. אוריתי Says:

  ערב מהנה ומוצלח, במיוחד לשרי.

 37. sari Says:

  תודה אוריתי המתוקה-אני מתוחה מאוד -הדמעות נמצאות בזוית העין מההתרגשות.

 38. sari Says:

  איזה מתוקים!בהצלחה!איזו התרגשות..הסרט הראשון עבר יפה!

 39. sari Says:

  פותנה קלטה שהיתה כתבה על מכות בין סער לאיילה והיא שואלת את סער האם ראה למה הכוונה?הם לא יודעים..!

 40. מ Says:

  ערב משובח לכולם.

  כמובטח, "ציפורי לילה" של השבוע, גרסת השמע, האזנה ערבה.

  http://www.easy-share.com/1909455367/Kobi-03.03.10.wma

 41. sari Says:

  גואל יצא כבר…חבל שלא סער!

 42. sari Says:

  כרגע פירסמו את משרד רו"ח המפקח והעו"ד..אני מכירה את המשרד של רו"ח הם גדולים ובד"כ הגונים.אני מקווה שלא יתנו יד להימורים!

 43. sari Says:

  אמן סער יעוף!אמן!

 44. sari Says:

  הם עושים מה שאסור לעשות-הם מעשנים בתוך הבית!

 45. sari Says:

  ההפקה מתיחסת לאלירז וסער כמו 2 אריות בזירה-עוקבים אחריהם עם המצלמה כל הזמן.

 46. sari Says:

  פותנה מקום 4-חבל לא סער!

 47. sari Says:

  לא מגיע לסער לשבת על הספה הזו והוא עוד תוקע מבטים הבחור הזה?הוא כאן בחסד!

 48. sari Says:

  הם קיבלו את הקרב שאליו הם חיכו עונה שלמה!

 49. sari Says:

  אני לא עומדת בזה!

 50. sari Says:

  זה נראה כל כך מהר הפעם לא?

 51. אוריתי Says:

  שרי, איך את ? מחזיקה מעמד?
  גם לי נראה הפעם מהר, פעם שעברה היה נראה לי נצח.

 52. sari Says:

  פעם שעברה זה לקח יותר זמן כיוון שראיינו את המקומות 5,4,3 המון זמן כיוון שהיו בובליל עינב ליאון ואיתי וזו היתה עונה ראשונה…ואכח את יוסי ולא השאירו זמן בכלל לשפרה!הרימו לה הזרועות היה שיר חיבוקים ונגמר השידור..לדעתי הם למדו לקח ,או שהם בונים על קרב ראש בראש סער אלירז..

 53. sari Says:

  כל כך לא מגיע לסער לשבת שם..-עדיף היה מבחינתי כבר מישהו אחר…רק לא הוא.

 54. sari Says:

  סער זה בכבוד שאינו ראוי לו!

 55. sari Says:

  אלירז עשה את העונה-סער עשה את המיטה והעצבים!בושה שהגיעה עד לכאן!

 56. sari Says:

  סער נולד בכפ"ס משמע בן עירי ואני מתה שיפסיד!

 57. אוריתי Says:

  שרי, הכל בסדר?

 58. sari Says:

  די אני לא נושמת!

 59. אוריתי Says:

  שרי, להזמין שח"ל?

 60. sari Says:

  נתקעה לי הנשימה!אבל עכשיו הכל בסדר-די שיגמרו עם זה.
  מזל שסער יצא רע בסרטון לפחות זה!הוא כעת שואל את יורם זק האם זה הקליפ הכי טוב שיכל להוציא ..הוא לא יודע שלא היה משהו אחר לצלם…?!

 61. Amitush Says:

  בהצלחה רבה רבה לאלירז!!!!!!!!!!!
  רק שלא יהיה מהפך, בבקשה רק א-ל-י-ר-ז
  תגידו,שמתם לב שהעונה הזו הפיינליסטיים לא מקבלים פרס ניחומים???? לא מוזר היה להוריד את זה ככה? אחרי כול מה שעברו? לא יפה.
  יאללה אלירז יאללה!!!

 62. sari Says:

  איך הוא מתעצבן סער כועס על הריבים עם איילה כאילו הוציאו אותו הכי רע הוא לא יודע שהיה רע עבורנו גם!

 63. sari Says:

  אוריתי יקרה תודה על הדאגה.זה מוזר ביקשתי להיות לבד הערב ללא ילדים וללא קהל ופתאום בא לי חברה להתחלק עימה ברגעים…לכן אני משתפת פה..תודה שאתם מאפשרים לי המקום..

  סער בלחץ כיוון שכל המדינה רואה אותו אומר לאיילה "את רק חברה למשחק..!!"

 64. sari Says:

  לאלירז אין עם מי לשוחח ולהפיג מתח סער שקוע בסטירה שהוא חטף לפרצוף עם הסירטון שכל המדינה רואה בגמר!

 65. sari Says:

  אלוהים שבשמים אנא הקשב לתפילתי והאדם הנקי יותר ששחיק בהגינות ונתן כתף תומכת להרבה אנשים כולל לחמום מוח שיושב לצידו לנצח במשחק הערב!אמן ואמן!!

 66. אוריתי Says:

  יששששששששששששששששששששששש

 67. Amitush Says:

  יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

 68. sari Says:

  יש אלוהים שבשמיים נתן לטוב לנצח!תודה תודה!

 69. sari Says:

  אלירז בוכה המתוק!לא האמין שיגיע עד כאן..כל הכבוד יקר שכמותך!

 70. sari Says:

  יששששששששששששששששש אלירז שיחק הכי נקי בבית-לרגע בעצם יותר מרגע פחדתי שלא אחזיק מעמד..פחדתי שהמהמרים ינצחו.

 71. Amitush Says:

  סוף טוב הכול טוב 🙂

 72. sari Says:

  שוב לא נשאר להם הזמן למקום הראשון!

 73. sari Says:

  איזה שיר יוציאו אותו מהבית?שלמה ארצי או השיר שהוא חיבר?

 74. sari Says:

  הוא בוכה המתוק!

 75. sari Says:

  גם עכשיו יש לה לאיילה פרצוף לא מפרגן לפחות החבר שלה שיחק אותה מפרגן!

 76. ארנוס Says:

  טוב, תוצאה ראויה. חבל לי שאלין הגיעה רק למקום השלישי, ולא ברור מה סער בכלל עשה בגמר ועוד במקום השני… אבל לאור העובדה שגם בובליל קיבל את המקום הזה, אולי זה מקום ששמור ל"רעים" 🙂

  כל הכבוד לשיפ שהדירה רגליה מהגמר, היא כבר מזמן לא במקום הזה. אהבתי שהשיר של אלירז המנצח היה "הללויה" של לאונרד כהן, בעיני זו מחווה של ההפקה לשיפי.

  לילה טוב לכולם!

 77. תיתוש Says:

  חחחחחחחחחחחחחחחחחחמזל טוב לאלירז החמוד לרגע פחדתי סער יזכה

 78. אילנה Says:

  מזל טוב וברכות לאלירז.

 79. אוריתי Says:

  חייבת לספר לכם קטע מצחיק.
  לאחר שהודיעו על הזכיה של אלירז התקשרה בת דודתי שידעתי שגם היא צופה, אמרה מזל טוב וכמובן חשבתי שהיא מתכוונת לזכיה של אלירז , היה גם רעש מהטלויזיה, ואז אני שומעת שמגיע לה מזל טוב כי בתה ילדה לפני מספר דקות בן.
  🙂

 80. sari Says:

  ארנוס תודה שרשמת איזה שיר היה כשיצא לא קלטתי ורציתי מאוד לדעת.

  עכשיו מאוד חסר לי אני רוצה לראות אותו ..פעם שעברה קיבלנו את החיבוקים המשפחתיים החברים משהו הפעם הכל נקי..כזה?

  אלירז קיבל כל כך הרבה שבחים וסער חטף מים צוננים מלינוי כפי שהגיע לו אמרה לו האמת בפנים …וארז טל הגיע כדי לעדן -כדי שלא יחטפו תביעה מסער.
  בכלל לא מגיע לו להגיע למקום כלשהו שלא לדבר על מקום שני!

  כל המקום השני הזה מסריח מהימורים!ההפקה הצילה עצמה בשניה האחרונה כשאלירז זכה.

 81. אירית השפירית Says:

  מזל טוב לאלירז ולכל אוהביו!

  שרי, נדמה לי שגם יתר הפינליסטים יזכו בפרסים, אבל לא פרסמו מה. כשגואל יצא ראשון ארז טל אמר לו שהוא יזכה בפרס. כשהאחרים יצאו לא אמרו את זה שוב, אבל אני מניחה שאם מקום 5 מקבל פרס אז בוודאי גם המקומות שלפניו.

  השנה לא פרסמו כמה קולות קיבל כל אחד מן הפינליסטים. מוזר. בשנה שעברה דווקא הדגישו מאוד ששפרה קיבלה מיליון קולות יותר מיוסי בובליל. המקום השני שזכה בו סער מעלה באפי ריח לא טוב, כי די ברור שהוא לא כל כך אהוב בחוץ. לפחות למקום הראשון הגיע אדם אהוב מאוד.

 82. תיתוש Says:

  אוריתיס מזל טוב להולדת הנכד\ה של דודניתך 🙂

 83. אירית השפירית Says:

  שרי, אני בטוחה שעכשיו תסבלי מייסורי גמילה ומגעגועים עזים, אז תדעי שאנחנו כאן בשבילך כקבוצת תמיכה. 🙂

  מה שבטוח, שהשנה לא התרגשתי אפילו אחד חלקי מיליון לעומת שנה שעברה. בשנה שעברה לא הפסקתי לסמס עד שאמרו שאי אפשר יותר. קיוויתי ששפרה תנצח אבל זאת היתה תקווה קלושה ולא ממש האמנתי. השנה, לעומת זה, ראיתי את הגמר ובמקביל פתרתי תשבץ … 😛

 84. אירית השפירית Says:

  אוריתי, המון מזל טוב. שיהיה לכם הרבה אור עם התינוק החדש והחמוד. אולי ההורים שלו יקראו לו אלירז???? 🙂

 85. בר Says:

  אני שמחה מאוד שאלירז ניצח!!!
  טוב, נודע בעובדה שזאת לא אותה התרגשות ושמחה כמו ששפרה זכתה, הפעם לא בכיתי חחח 😉

  התאכזבתי מהמקום שהגיעו פותנה וגואל, הגיע להם הרבה יותר ממקום 4 ו-5. מה שכן, יש לי תחושה שאנחנו נשמע עוד הרבה על שניהם.

  אוריתי, מזל טוב להולדת התינוק 😛

 86. אוריתי Says:

  חחחחח, איריתוש, גם אני ישר הצעתי את השם הזה. אולי זה יביא לו מזל? מי יודע.
  טוב, לא נראה לי שהם יקבלו את הרעיון שלנו, כמו שאני מכירה את היולדת, יש לה כבר שם מוכן ומזומן.
  תודה לך ולתיתוש על הברכות.

 87. אוריתי Says:

  תודה ברוש, שיהיו רק שמחות.

 88. אוריתי Says:

  לילה טוב וחלומת פז, על אלירז.

 89. ירושלמית Says:

  מזל טוב לכולנו. אם סער היה מנצח זו היתה תעודת עניות למדינה שלנו, לטעמי כמובן (לא רוצה לפגוע באף אחד). השמחה גדולה (כמובן שלא כמו בזכייה של שפרה…). מאחלת רק טוב לאלירז המקסים שריגש אותי במשך כל העונה ולאלין המתוקה שבמו ידיה הצעירות הצליחה לנפץ סטיגמות מגוכחות. ברגעים כאלו אפילו ניתן לחשוב שהאנשים פה במדינה אכן שפויים ובוחרים את טוב הלב על פני כוחניות במסווה מגוכך של פטריוטיות. על כך אני מברכת את כולנו ולמרות שזו רק תוכנית טלויזיה לדעתי היא מראה כל כך הרבה, ואם השינוי (אתם יודעים סובלנות וכו') יגיע ממקומות כאלו קטנים אני אומרת הידד!

 90. בר Says:

  בכיף אוריתי 🙂

  לילה טוב, שינה מצויינת וחלומות נעימים לכולם.

 91. sari Says:

  אוריתי-ברכות לרך הנולד-אלירז שם מקסים מאוד בלי קשר לאלירז שדה.

  יש איזה כיף!
  אירית השפירית את צודקת קשה יהיה להיגמל-מזל שהכנתי לי מצבור של סרטים מסדרות שאהבתי-את יודעת גמילה זה תהליך כואב..איני מעשנת ועוד בדיאטה אז גם דיאטה מערוץ 20??סליחה? !זה קשה.
  שוחחתי כעת שיחה כיפית עם אילנה האהובה והעברנו חוויות-מצטערת לאכזב אבל עבורי זו היתה הרגשה של גמר דומה לשנה הקודמת ,כיוון שחששתי לאלירז מאוד בגלל ההימורים הרבים! ויש ניצחנו -שוב הטובים נגד האחרים ..לפי אילנה סער בחור טוב -חבל שאני צרה בעיני ואיני רואה בו את זה אבל שיהיה בריא ומאושרת שלא אצטרך לראות את גופו הערום..מזה שבעתי ולא אשמע את קולו שוב,אולי רק בתוכנית בשבוע הבא.

  כעת יש מן הרגשה מוזרה ואילנה הסכימה עימי-רציתי לראות את אלירז מתחבק עם המשפחה עם בר -משהו ולא נתנו לנו כלום…חטפו אותו והכל היה כזה רשמי-ומדוע אינם משאירים זמן למי שמגיע ראשון?

  תודה אירית השפירית על היותכם חבורה ענקית מלאה באהבה!אני בטוח אהיה כאן רק שהנושאים אולי יחזרו להיות אצלי קצת נדושים כיוון שאדווח\אספר אולי על יום יום וזהדי דומה לכולנו.

  היה לי כיף אדיר ללות את האנשים בבית האח"ג הגדול ..ואלירז אצלי "עשה" המון הקבלות בנשמה לצבר משום מה-בהרבה תמונות עם מעיל עור ושיער טיפה ארוך יותר הוא נראה כמוהו..היו לו שיחות יפות עם אלין שבהם הרגשתי כאילו אני בעונה אחרת..שוב בלילות לבנים.

  אז תודה ענקית שזכיתי לחברות שלכם ולעונה יפה כזו-למרות שיש כאן הרבה שלא ממש אהבו את המשתתפים אותי הם סיקרנו ועיניינו-אהבתי,כאבתי,בכיתי וגם די הרבה צחקתי.למדתי שירים חדשים והעיקר שמחתי להיות חלק מחוויה כזו.
  תודה.

 92. אבי Says:

  לא יכולתי להעלות על דעתי תסריט טוב יותר – אלין לוי, המלכה האמיתית של העונה יצאה החוצה באותן עיניים פעורות, אשר פערו את ליבי ואת ליבם של שאר הצופים, נדהמת מכמות האהבה וההערצה, והאמת – אם לא לך אז למי? מיד אחריה, המפסיד בקרב הגלדיאטורים, סער שיינפיין, יצא כשידו על התחתונה, בעיניים דומעות, אל קהל אשר שואג את שמו של המלך האמיתי. אלירז לא איחר לצאת, ועם ישראל, כולו ככולו, מלבד מעט תושבי כפר סבא ומשפחות רשף ושיינפיין, צהל וחגג את נצחונו של הטוב על הרע, של הרגיש על האטום, של העדין על האלים, של הכנה והאמיתי על מי שעטה על פניו אלף ואחת מסיכות.

  מבמת הניצחון בנווה אילן עברנו אל המעגל הסגור עם לינוי בר-גפן ושם כשצמד הבייביסיטרז, טל ועזר, מחוץ לתמונה, שלפה בר-גפן את ציפורניה ונעצה אותן בבשרו של שיינפיין כמו שלא העזו השניים לעשות – הבגידה בבולבולון, האלימות המילולית, היהירות והביטחון העצמי העודף בדרכיו המקולקלות, האופי הפוגע והגס, חוסר הרגישות והאטימות – כל אלה אל מול מאה ושמונים סנטימטרים של טוהר בלונדיני, ומאה שבעים ושישה סנטימטרים של גזעיות וגבריות אמיצה ורגישה.

  הגמר שהתחיל עם חמישה פיינליסטים והפך לקרב ראש בראש של שני מנהיגי המחנות, ניטרל מהמקום השני כל ניחוח של כבוד, והותירו כמפסיד הגדול של הערב. על ניצחונם של גואל, פותנה ואלין לא יהיה מי שיערער, אך היחיד שיצא מהבית בוש ונכלם, וזכה לסרטון פרידה שהיה משתלב היטב במדף סרטי הקרב והפעולה שבאוזן השלישית, היה אותו אדם שהבטיח לחלוק את הפרס, לא לפני שהוא נושא על גבו את צה"ל, ניצולי השואה, דגל ישראל, הסטודנטים המובטלים וכל שאר מיני נדכאים. אם כך, עולה השאלה, האם כולנו עוכרי ישראל, או שמא אניני טעם אנחנו ויודעים אנו לזהות מלח ארץ מהו?

  איילה רשף, חציו השני של מי שריכז לדמותו העונה כל תכונה שלילית שיכולנו להעלות על דעתנו, יצאה המופסדת ביותר הערב, כאשר בחרה שלא לברך את אלירז על זכייתו, גם לאחר שבן זוגה, מי שהאכיל אותה טישו בזמן שהייתה בבית וידוע גם כמושך בחוטים, חיבק אותו ומחל לו על כל הריבים והאינטריגות שהתפתחו ביניהם. איילה יקרה, לא העליתי על דעתי מעולם שבחורה יפהפייה בשמלה לבנה יכולה לגלם בדמותה אכזבה, אבל ייאמר לזכותך ששברת את המיתוס, וגילמת הערב אכזבה צרופה.

  העונה הגיעה לסיומה, וכמו שהדיירים יצאו אל אוויר העולם, כשהם נושאים בעברם חורים רבים וחסכים מרובים, כך גם אני פותח מחר דף חדש, כשהשכנים האהובים עליי והשכן המציק עזבו את דירתי, וכל שנותר הוא תחושת ריק וטעם של עוד. העונה נסתיימה לה עם ארבעה מנצחים ולוזר אחד, אך כולנו הרווחנו שיעור חשוב על רעות ויחס בין אדם לחברו. לא השלב בו יצא הדייר מהבית הוא שחשוב, כי אם מידת האהבה שהקהל הרעיף עליו והאושר שמילא אותנו כשאר שחררו אותו, את אותו נכס, אל העולם בו אנו חיים. אלין ואלירז, בשונה מתכניות ריאליטי אחרות, הפרידה מהעונה הנוכחית לא קשה כמו הפרידה מכם – את פנינה בתוך צדפה, ואתה נסיך כתר אמיתי, ושניכם הוכתרתם הערב כאלו שניחנו בלב הרחב, המעלות החיוביות והיופי האנושי שידע הריאליטי הישראלי מלידתו.

 93. ירושלמית Says:

  sari זה בשבילך: http://twitpic.com/16masf
  (אלירז ובר)

 94. ירושלמית Says:

  ננסה שוב…
  http://twitpic.com/16masf

 95. sari Says:

  אבי יקר הפלאת במילים-כל הכבוד!

  אני מתקשה להירדם וכבר חזרתי למאקו לצפות שוב בקטעי הערב.
  מאזוכיסטית…אני בגמילה!

 96. ירושלמית Says:

  אבי, אם תרשה לי, כתיבה משובחת 🙂

 97. ירושלמית Says:

  sari מקווה שהצלחת לראות את התמונה

 98. sari Says:

  איזו תמונה ירושלמית?

 99. sari Says:

  ירושלמית יקרה את מקסימה תודה ענקית!איך הצלחת מתי היתה התמונה?ומדוע היא לא התלבשה..זו תלבושת לטלויזיה?היא לומדת ראיית חשבון ריבונו של עולם!

 100. sari Says:

  קראתם\ידעתם שהיה נפץ שהתפוצץ בשידור החי ופגע בילדה מהקהל לפני שגואל יצא?שמעתי את הפיצוץ ,אבל לא הבנתי במה מדובר..עומרי חיון בבלוג שלו דיווח תוך כדי..

 101. sari Says:

  ירושלמית יקרה בזכותך ראיתי עודתמונות -יש בצד אפשרות לדפדף..
  תודה!

 102. Amitush Says:

  ליל מנוחה לכולם. אני מאוד נרגשת מערב הגמר ומניצחונו של אלירז המקסים!
  לא מבינה למה לא חלקו עימנו את המפגש של הפיינליסטים עם בני משפחתם, מה גם אנחנו רוצים להתרגש יחד איתם,לא פייר 😦 למה היו צריכים לעשות את כול השינויים האלו? כול הכיף זה לראות אותם נפגשים עם משפחתם הרי לזה הם חיכו שלושה חודשים!
  טוב נו, נקווה שמחר יהיו יותר תמונות.
  אבי, אהבתי את הסיכום שלך, מאוד מרגש.
  אהלן ירושלמית, שניםםםםםםםם 🙂 תודה על התמונות!
  לילה טוב ושינה מתוקה 🙂

 103. ירושלמית Says:

  על לא דבר sari
  היי עמיתוש, התגעגעתי אז באתי 🙂
  שמחה לראות שאת עוד פה
  אני מקווה שאוכל לבקר יותר בבלוג…
  לילה טוב לכולם

 104. sari Says:

  בוקר טוב יקרים!
  יום שישי יפה ומקסים!צפיתי הבוקר באלירז ובאחיו מתראיינים לתוכנית של טלי ודן בערוץ 2.איזה שבחים קיבל אלירז מדן שילון!!והבחור הענו שלנו ענה יפה ובעדינות כפי שהיכרנו אותו-אחיו גם ענה יפה.פגשו אותם בתל אביב ולא בבית של ההורים בחדרה.

  אלירז סיפר שאמש עם צוות הצילום נסעו לבית של בר ומעט מאוד ישן כשעה וחצי.שאלו אותו (לאחר סקר שערכו בתוכנית מבין הצופים )האם ישתנה..כיוון שמחכות לו המון מלכודות ופיתויים ואמר שהוא ישתדל להוכיח ל20% שחשבו שישתנה שהוא ישאר אלירז.אחיו אמר שכנראה יהיה שינוי כלשהו למול כל האהבה הזו מבחוץ אך מקווים שזה יהיה קטן ביותר.אלירז הרי אמר מראש שהכסף יהיה אצל אמא כיוון שאצלו זה נעלם מבין האצבעות..אז אני סומכת עליו.לשאלתו של דן על הפיתויים בדרך ענה כפי שאנו מכירים אותו-שגם כשהוא שבע הוא חושב על הרעב של אחכ-זה עבורי אלירז..אף פעם לא ראיתי אותו מתחזר על כלום צנוע וענו ואמיתי הכי שאפשר למצוא!

  שמעתי הבוקר את הבדיחות על חשבונה של איילה -הסיפור ליד הבת של דן שילון..זה לא מחמיא לה בכלל ובעיקר לא מחמיא לה שסובבה את הפרצוף ולא בחרה לברכו בזכייה -כיוון שהיא זו שרוצה להצליח למול המצלמות ושם צריך לשנס מתניים גם כשלא ממש רוצים.

 105. sari Says:

  אני מאוד הייתי רוצה להיות חלק מאלה שמלווים את אלירז..

  בזכייה של שפרה רציתי להיות מאחור בבית צופה ומתרגשת ומאושרת…, אך הפעם רציתי ומאוד רוצה עדיין להיות בצוות השדרים\צלמים -פשוט לשמוע אותו מקרוב לראות מקרוב…איני מקנאה בכל האהבה שתעטוף אותו בתקופה הקרובה עד למצב של חנק!

  הודיעו שפותנה תכף תהיה כאן באולפן.

 106. אוריתי Says:

  בוקר טוב וסוף שבוע מקסים.
  אבי, שאפו, אהבתי מאוד את שכתבת.
  ירושלמית, תודה על התמונות.
  גם אני צפיתי הבוקר באלירז, חמוד ומקסים.
  יופ נעים לכולם.

 107. sari Says:

  אז שמעתי את הראיון הקצרצר של גואל ופותנה באולפן של טלי ודן…והבנתי שהיום בשעה 15:00 יש שידור "שלום האח הגדול" עפ מנחם בן וגואל ופותנה יהיו שם.איזה כיף עוד טיפ טיפה…
  גואל אמר שהוא מאושר ש- 3 מחבריו הגיעו עימו לגמר ו שחברו הטוב ,שמגיע לו מאוד,זכה בגמר ושהוא היה מאושר להשתתף בניסוי הזה..

  לצערי עם כל המילים האלה …גואל תמיד יהיה קצת מלוקק עבורי ואני מאמינה שאם הוא ואלירז יהיו באותו חדר גואל כבר לא יוכל להנדס את אלירז-לא שממש הצליח לו…

  כרגע מספרים לגואל ופותנה לגבי הסקר שהיה על אלירז ותוצאותיו וגואל אמר שהוא לא חושב שאלירז ישתנה..

  הם חזרו על כך שעופר שדה אמר שאלירז ישתנה קצת…

 108. דדהדס Says:

  שרי, שחקת אותה יופי שלושה חודשים וחצי.
  ת ו ד ה !!! תענוג היה לקרוא ולהתרגש איתך. (אני רק כעסתי מידי פעם)

  לסיום, אני שמחה להביא את הלינקים האחרונים שלי בנושא.
  (לא מבטיחה לקיים)

  http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item,790,209,46570,.aspx
  http://e.walla.co.il/?w=/271/1649409

  שבת שלום.

 109. sari Says:

  דדהדס תודה לך ולכולם.מצטערתת אם גרמתי לך לכעס במילים שכתבתי ..

  מתוך הכתבה שדדהדס צרפה:

  אני מבקשת לציין שאלירז אינו רק חתיך, ולא רק שחקן נשמה – אלירז הוא שחקן קבוצתי. מחנה שלם ניצח אתמול, ואפשר לקרוא לו מחנה השלום. מול סער, הבחור עם המגן דוד על השרשרת וגסות הרוח בלב, ניצחו אלירז, שאין לו עמדות פוליטיות, אלין, שלא יודעת מה זה דעות פוליטיות, וגואל, שאולי קצת בוחש בקצוות, אבל לא יעורר מהומות גם אם ידרסו לו את הכלב.

 110. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב לכולכם!

  שרי יקרה, אני לא הייתי מכורה השנה לאחה"ג. בהתחלה בכלל לא צפיתי, ואח"כ התחלתי לצפות רק בתוכניות של קשת, וגיבשתי רגשות משלי, ובהמשך אפילו כבר חיכיתי בקוצר-רוח לתוכנית הבאה. אבל אני חייבת להגיד לך שכן התמכרתי להגיגים שלך. בהתחלה חשבתי לעצמי: בשביל מה זה טוב, במילא אני לא בעסק, אבל כבר עכשיו חסרים לי הניתוחים שלך, למרות שאני מודה לך שכתבת גם היום כדי להקל עליי את הגמילה. אז תודה לך. השנה חוויתי את האחה"ג דרכך ונהניתי 🙂 מזל טוב לאלירז, ואני מקווה שיעשה עם הכסף ועם הניצחון והחשיפה רק טוב, ושיהיה לו טוב, וכך אני מאחלת גם לכל האקס-דיירים.

  שבת שלום לכולכם, ויקניקים יקרים. 🙂

  יום שישי – פוליקר ובנזין

  http://www.youtube.com/watch?v=Oaev5_FHM0Y

  שישי שבת – זקני צפת

  http://www.youtube.com/watch?v=o36bShFke3k

 111. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי 🙂
  אבי יקר ריגשתה אותי מאוד בכתיבתך אני מזדאה מאוד עם מה שכתבתה.
  תודה רבה לכל החברי הבלוג שכתבו ושיתפו אותנו ברגשותיהם ובתחושות שלהם בקישורים שהביאו מהאח הגדול עונה שניה 🙂

  תודה מיוחדת לשרי היקרה שיום יום בכל רגע פנוי כתבה ושיתפה ופירשנה את האח הגדול לכל מי שפיספס והעבירה לנו את החוויה כאילו ראינו את השידורים בחיי חיבוק גדול לך שרי יקרה ואני מבקשת ממך שלא תעלמי לנו שוב כמו שנעלמת אחרי העונה הראשונה יהיו עוד תוכניות ראלטי (שבועיות,לא 24 שעות סביב השעון)שנשמח שתכתבי ותפרשני לנו ונוכל לדון עליהם 🙂

  סליחה עם פגעתי בחברים שלא היו בדעתי בזמן התוכנית. סליחה מיוחדת מזיו שאני יודעת בוודאית שפגעתי בו זיו יקר אני מקווה שתצליח לסלוח לי 😦

  במשך העונה ביקרו אותנו חברים ותיקים וחדשים אני מקווה שתמשיכו להיות איתנו גם אחרי האח הגדול אפשר לדון בכל מיני תכניות טלויזיה ובכלל בכל נושא

  חיבוק גדול לכולם אוהבת אותכם נשארת בבלוג לנצח
  סוף שבוע נעים לכולם

 112. sari Says:

  תודה אירית השפירית ותודה תיתוש .היה לי כיף ושוב תודה שאיפשרתם לי המקום.אלירז אומר משהו ענק האחד נמצא למעלה ואנחנו כאן כדי להודות ולהוקיר ולהיות בני אדם.
  אני סומכת עליו -הבסיס מצוין והוא ילד אוהב משפחה ומאמינה שבימנו נשמע על חתונה..יש לו הצעות לתוכניות רדיו ואחרות..סומכת עליו ועל משפחתו שיתמכו בו.אבא שלו רוצה שילמד-והוא בשנה השניה ללימודי ראיית חשבון ובר לומדת ראיית חשבון..אז אני מאמינה שינסה קצת את השוק ויחזור גם ללימודים.הוא לומד בפתוחה זה אחרת..אז המון בהצלחה והיום יש עוד שידור קטן בשעה 15:00 עם פותנה וגואל ערוץ 2..

  שבת שלום אהובים!
  תיתוש הפעם אשתדל לא לברוח-פעם שעברה נכנסתי עמוק לחוויה של אבטלה וזה היקשה עלי להיות נחמדה ואפילו לכתוב על דברים אחרים מלבד קיום!

  אז שהעולם יפתח דלתותיו בפנינו והאור יהיה מנת חלקנו!בריאות ואושר לכולם ושנראה רק הטוב באנשים..

 113. sari Says:

  וואו כמה ספרים מחכים לי על השולחן וליד המיטה! ישששש
  שוב אני פנויה לחוויה אחרת אהובה עלי-ספרים והדימיון שלי כאילו אני הגיבורה או לפעמים המספרת..והמון סרטים אז וואו העולם צעיר.

  יש לי מחשבה שרצה לי די הרבה זמן בהקשר שפרה ואלירז.כששפרה יצאה מבית האח"ג לא ממש דאגתי לה כיוון שהיא מקסימה ועצמאית לעומת אלירז שנראה ונשמע קצת די "ירוק" בנושא למרות שגם הוא חי כבר 3 שנים בחו"ל וגם בארץ חי ומימן עצמו לבד.אלירז מוציא אצלי את הצורך בלעטוף את אלירז כמו אפרוח מתחת לכנפיים..סומכת על משפחתו הם נראים לי אהובים ואוהבים.אהבתי את התשובה של אמא שלו להערת הכתב ככשאלו אותו מה לגבי הנשיקה הצרפתית עם גואל ואלירז די התפתל על הכסא המשפחה ובר בקהל הקרוב ואז אימו אמרה זו היתה פליטת פה וסגרה הנושא!

 114. sari Says:

  האמת משהו שאלירז זקוק לו בדחיפות (נדמה לי..)זו תספורת טובה!יש לו פנים יפות וחן וחיוך מקסימים והוא זקוק לתספורת.

  איזה פפארצי יפה יש לו כשיצא לחגוג עם המשפחה את הזכייה.

 115. sari Says:

  טוב אז אני כעת לאחר שצפיתי בתוכנית של בהנחיית מנחם בן "להתראות האח הגדול"-(דרך אגב זו תוכנית שהתנגדתי לה בהתחלה משום היתה לי תחושה שמנחם יקטול את מי שאני אוהבת ,אבל היו לו עליות ומורדות והוא התבטא יפה אז נהניתי..)

  תוכנית שהתארחו בה גואל ופותנה ובעברית אומרים ההיפך..סליחה..

  לצידם היתה קרן ממאקו וד"ר חצרוני המעצבן ,שדי אהבתי לשמוע את מנחם קוטל אותו,כיוון שהוא מצטייר כדמות שאינה רחבה מספיק אלא צרת חשיבה.

  נהניתי..גואל ופותנה נראה לי קצת פחות כיוון שלא ממש נתנו להם להפליג בשבחי עצמם ובכלל,אלא,נתנו להם להתבונן בדיירים אחרים בקטעים המוקרנים מתוך האח"ג

 116. sari Says:

  הבנתי הרגע מדוע התוכנית "חוזרים לבית האח"ג " כפי שעשו עם שפרה לא מתקיימת במיידי,לדעתי מ- 2 סיבות..1 אסי עזר טס הבוקר לטקס האוסקר-הוא מסקר אותו והטקס ביום ראשון\שני לא?ו-2 אלין צריכה לחזור לצבא..להתחייל שנית..

  אמש בשיחת טלפון הרהרתי עם חברה על כך שאיפשרו לאלין לצאת "לניסוי " הזה..ואז נזכרתי שיש כאלה כמו דוגמניות מפוסמות,שחקני כדורסל או רגל שמקבלים חופשות מיוחדות..לא?

 117. ilana pa Says:

  שלום לכולם 🙂
  בשעה טובה הגיעה העונה השניה לסיומה. כמו שכבר כתבתי בזמנו, הייתי די אדישה לכך שאלירז זכה. כל אחד מחמשת הפיינליסטים היו זוכים מצידי לאותה התגובה, פחות או יותר. הפעם גם לא סימסתי, ולו פעם אחת. אני כל כך אוהבת את שפרה, שנראה לי שלא יכול להיות שיש עוד מישהו שזוכה להיות המנצח באח הגדול… קצת שטותי וילדותי מצידי, אך כך מרגישה.

  כיוון שתקופה האחרונה ממעטת לצפות בתכניות השונות, לא ידעתי על תכניתו של מנחם בן עד לשבועות האחרונים ומשנודע לי השתדלתי להסתכל בה. מנחם בן, על אף, שהוא לעיתים קרובות נסחף בדבריו שלו עצמו, הצליח למקסם את התכנית הזו ודי נהניתי לצפות ולהקשיב לדברי שנאמרו על ידו וע"י חברי הפאנל.

  נדמה לי שיהיה מאד נחמד אם גואל ימצא את מקומו באחת המדיות [עדיף רדיו]. נראה לי שרהיטות הדיבור שלו תבוא לו לתועלת ומכאן גם תועלתם של מאזיניו.

  זהו לשבוע זה, לצערי, לא מצליחה לעקוב אחרי כל התגובות שנכתבות בבלוג המקסים הזה, אבל משתדלת ואוהבת מאד לקרוא, אז תודה לכל מי שכותב כאן את אשר על לבו.

  סופ"ש משובח
  אילנה פ. [רננה]

 118. אוריתי Says:

  הנרות כבר דולקים והשולחן ערוך.
  שבת שלום חברים.

 119. ארנוס Says:

  לילה טוב לכולם!

  התמונה היומית – שיפי סורגת את ושתי-

 120. בר Says:

  ערב טוב!

  הסרטון היומי-
  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2967714

  שיהיה לכם סוף שבוע מצויין 🙂

 121. ארנוס Says:

  תודה ברברונת!
  🙂

 122. sari Says:

  סופשבוע מקסים יקרים!

  צפיתי כרגע בחדשות ערוץ 2 של יום שיישי בכתבה שערכו על אלירז-יאיר לפיד סיפר שבקרוב יהיה סרט תעודי על אלירז!!!

  ואני אושר-כמו גרופית אמיתית,כמו מציצנית לחייו מאוד מעונינת לחוש קרובה ולדעת עוד לשמוע כשהוא משוחרר מה קורה איך הולך ומה חושב הבחור שכבש המונים.
  אהבתי לראות את החברים מהצבא אצל אחיו בדירה בשעות שלפני הגמר איך המשיכו לחלק פליירים ולשוחח עם אנשים..ואהבתי לראות את אימו ואביו אנשים פשוטים ולא פלצניים ומדברים בגובה העיניים. איך ברגעים כואבים הם רצו ממש להיכנס ולהוציא אותו ,אבל הבינו שאלירז לא יאהב את זה..ואנחנו כבר יודעים אלירז יודע להתמודד בדרכות המקסימה.

  אלירז נשאל ע"י כתבת החדשות(נדמה לי ששמה סמדר פלד אבל איני בטוחה)
  מה יעשה עם הכסף אמר שיש לו אנשים חכמים שישמרו עליו ושכנראה ישמור לו לחתונה..ונשאל עם בר? אמר שהוא אוהב אותה מאוד והזמן בפנים האח"ג חידדו התחושות ,אבל הוא טרם הציע אז נראה…אבל הכסף יחכה לחתונה.

 123. זיו Says:

  שבת שלום לכולם !!!
  תיתוש- מקבל את סליחתך, שכחתי וסלחתי.
  מתנצל גם אני אם פגעתי במישהו בתקופה המטורפת הזאת.
  אז זהו- האח הגדול הסתיים באושר גדול- הצדק נעשה שנית.
  מאחל לאלירז ואלין את כל האושר וההצלחה בעולם- הם באמת נכנסו לי ללב.

 124. אילנה Says:

  שבת שלום חברים יקרים

  ברכות חמות לאלירז ובהצלחה לכל המתמודדים.

  אני רוצה לשתף אתכם עם הרהורי הלב והתחושות שלי ביום שאחרי ,שמחתי שאלירז זכה ובו זמנית כאב לי מאוד על ההטחות חסרות הרסן מהתקשורת והצופים כלפי סער,אף פעם לא אהבתי את תגובותיו,התנהגותו ויחסו לדיירים ולאיילה בפרט אך דווקא מהמקום הזה כשיכול להיות שלבחור יש בעיה ריגשית כלשהי רחמיי נכמרים עליו,כמו אל בעל מום שלועגים לו, הבחור ראה את הקליפ שערכו לו והיה המום,ראיתי היום בסרט במאקו את הכאב שהוא חש כשההפקה הקרינה לו בעת הגמר רק את המריבות עם איילה,את הפגיעה של לינוי בר גפן שירתה בו ללא טיפת חמלה ואת יציאתו מבית האח.
  חברים יקרים,אולי זהו חיסרון באישיות שלי אך קשה לי וכואב לי שפוגעים באדם שיהייה גרוע ככל שיהייה,כבני אנוש אנו צריכים מידה קטנה של חמלה וכבוד לאדם,כשהוא שקוע כל כך עמוק למטה לעזור לו להתרומם ולא להנות מהשקיעה והצלילה אל מעמקי היאוש והבושה ולהמשיך לירות ללא רחם.
  אני מאחלת לסער שיצליח להגיע לתובנות,יטפל בבעיותיו,יתרומם מהמעמקים ויגיע אל השלווה והנחת.

  חיבוק לכולכם .

  שבת מהנה ונעימה.

 125. אילנה Says:

  ברוש וארנוס,
  אני לא מצליחה לתקן את טעות ההקלדה,אלירד במקום אלירז.
  בבקשה תתקנו.

 126. ארנוס Says:

  תיקנתי אילנה 🙂

  לילה טוב!

 127. אילנה Says:

  תודה ארנוס,לילה טוב וסוף שבוע נעים.

 128. אוריתי Says:

  בערוץ 2 יש שידור חוזר של לילה בכיף עם שפרה.

 129. אילנה Says:

  היי אוריתי,ראיתי,היא נראית נהדר

 130. אילנה Says:

  לילה טוב,סוף שבוע נעים ומהנה לכולם.

 131. אוריתי Says:

  לילה טוב אילנה, נכון, היא נראתה מצוין.

 132. דדהדס Says:

  בעקבות החלטת בג"צ. (הופעל לחץ לא מבוטל על בג"צ)
  http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=97762
  אני יודעת שזה לא מעניין ושום כלום. בכל זאת אני מנסה/ אנחנו מנסים!!

  לילה טוב.

 133. sari Says:

  אילנה סופשבוע נעים!
  כל הכבוד על המילים שנאמרו מתוך ליבך.בשיחה ביננו לא הייתי אמפטית לסער..אך אמרתי לך שזה מהמקום של אשה פגועה..לקחתי הפגיעות שלו באיילה ,כאילו פגע בי וכמו שאלין אמרה לארז לפני שהודח פגיעה באישה זה דבר שלא צריך לקרות..מי שעצבני שידפוק הראש בקיר\בכרית\במקלחת..ויש לי עוד המון רעיונות…

  סער לא קיבל את חמלתי כיוון שנהג ועדיין נוהג להתבונן ולחשוב עצמו כאדם הכי..בעולם ואחרים נמוכים ממנו.מאוד קל לי להיות גדולה במקרה שלו ולהגיש את התמיכה השאלה היא האם אני רוצה..ולזה אצטרך לשכוח חלק מהדברים שצפיתי בו עושה וחלק מהעוצמות דיבור שלו-נכון הוא ובעצם גם האחרים הינם דמות טלויזיוניות עבורנו-אבל הם גם נוגעים בנשמה שלנו,כיוון שהינם אנשים ואני מצאתי עצמי (ואני אערוך בדק בית מדוע..!)ממש כועסת עליו-הוא הבוגר יחסית והתנהג הכי תינוק שי..אז אולי בעוד מס' ימים יהיה לי קל -לרחם עליו,לנסות להבין אותו..

  אבל אני חושבת שאת גדולה וענקית כשאת מאוד אוהבת את איילה ומסוגלת במקביל לראות את בן זוגה הנבחר באופן סלחני.היי בריאה יקרה.

  אני צפיתי הערב בתוכנית הגמר-פרק 33 מההתחלה ועד הסוף ברצ. ללא הפרעות..כיוון שאמש הייתי במתח ולא יכולתי להינות מהכל-כיוון שחיכיתי לסוף להכרזה אליה קיוויתי…אלירז אתה הזוכה לעונה 2010!

  כן אני סימסתי כמטורפת..בעיקר בישורת האחרונה מהפחד שסער בטעות יקח..אבל הכל באהבה.

  קראתי המון איזכורים על אלירז ונהניתי לראות שיצא לבלות אתמול בלילה עם חברים ומשפחה.

  לילה טוב וסופשבוע נעים!

 134. אילנה Says:

  בוקר טוב ושבת שלום

  שרי יקירה,העניין הוא לא סלחנות וקבלה אלא חמלה וכבוד לאדם ,זאת הבעיה באישיות שלי,כשאדם סובל ולא משנה מה הסיבה מתעוררת בי חמלה מהמקום של צריך לעזור לו להיות אחר ולא להמשיך ולגרום לו לסבול.

  שבת אביבית ונעימה,אנו יוצאים להורים.

  שתהייה לכולכם שבת נפלאה!

 135. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים ושבת שלום יקרים שלי 🙂
  אילנוש להרגיש חמלה על משהוא זה לא מינוס זה פלוס.
  גם אני ברגעיים מסוימים הרגשתי חמלה על סער למרות שאני ממש לא סובלת אותו. כשהראו לו את הוידאו ואך שהוא התנהג עם איילה ריחמתי עליו שהוא קיבל את האמת בפנים הראו לו את המראה של עצמו יכול להיות שטוב שהוא ראה את זה כך הוא יבין מה לא בסדר אצלו אני מאמינה שהוא לא היה מודע להתנעגות שלו . ראיתי את הזעזוע והכאב בעיניו וממש ריחמתי עליו. גם לא אהבתי את ההתקפה של לינוי בר גפן עיליו הוא רק יצאה עוד לא מבין מה קורה הוא וכולם עדיים היו אמומים מהיציאה בהבית אחרי שלושה וחצי חודשים. בכלל אני חושבת שאת הרעיון הראשוני צריך לעשות להם כמה ימים אחרי שהם יוצאים מהבית ולא כמה דקות הם צריכים קודם להכל את כל מה שהם עברו. לדעתי זה שסער הגיע למקום השני זה בגלל יש הרבה חומלים במדינה שלנו אחרת אני לא מבינה אך זה שבחור שכל היום לא עושה כלום מתנהג לא יפה לחברה שלו ולכל מי שנימצא סביבו כל היום ישן וחושב שהוא הכי טוב מכולם לא תרם כלום לבית מלבד אוירה לא נעימה בבית.
  אני מקווה שעכשיו כשהוא בחוץ ישב עם עצמי יראה חלק מהתוכניות בוידאו ויעשי חשבון נפש עם עצמו.
  אני מקווה שהוא ואיילה יצליחו בכל זאת להיות ביחד אבל הוא צריך לשנות הרבה מההתנהגות שלו

  זיו יקר תודה רבה שסלחתה 🙂

 136. תיתוש Says:

  בוקר טוב אילנוש תהנו מהשבת ובריאות שלמה להורים

 137. סתונית Says:

  שבת שלום לכולם.
  עברה עלי שבת שקטה בבדידות מזהרת. בן זוגי נסע לעניין שלא סבל דיחוי ואני נהניתי מהשקט.
  בגינה הקטנה שלי פרחי אביב שאני הכי אוהבת בעולם. ארבעה צבעונים פורחים בצבעים עזים. היקינטונים שהרכינו ראש מגשמי הזעף שהיו בסוף השבוע שעבר מפיצים ניחוחות רגע לפני שקומלים. נרקיסי חצוצרה צהובים ולבן אחד מביטים אל איריס סגול שהעלה עמוד פריחה ועוד מעט יפתח, רק הרקפות משתפות פעולה וממשיכות לפרוח בגווני הוורוד חודשים ארוכים.
  כשאני טומנת באדמה את פקעות ובצלי החורף, אני משועשעת מהרעיון שאני ממתינה שלושה, ארבעה חודשים לפריחה הקצקצרה הזו ששרבי האביב מקצרים עוד יותר, אבל קורת הרוח שהם גורמים לי בכל זאת מצדיקה את ההמתנה.
  אילנה יקרה, אחרי ימי התנתקות של השבוע האחרון צפיתי בתכנית הגמר והרגשתי בדיוק כמוך. אין בי שום חיבה לסער, אבל חשתי כלפיו חמלה גדולה. בגמר הוא התנהג למופת. קשת וגם לינוי הגזימו עם ההתנפלות וההשפלה.
  אצלי בעבודה ההגיון כפי שצפיתי ניצח. הסכם העבודה הקודם הוחזר יחד עם מחמאות, מה ששיפר את מצב הרוח. עדיין העבודה רבה ומתסכלת אבל הידיעה שיש הערכה למאמץ, עוזר מעט.
  יש כתבה בנענע 10 על סיכויי ההישרדות של בוגרי ריאליטי עם ירידה נבזית במיוחד על שפרה ולכן לא מביאה קישור. מעניין שאל הצלחת מששתפי הישרדות אין התייחסות…

  מאחלת לכולם שבוע נפלא ושפוי.

 138. אירית השפירית Says:

  שלום לכולכם.

  אילנה יקרה שלי, כמובן שבשבילי ליבך הרחב והרגיש הוא לא הפתעה. נוכחנו בו לא פעם ולא פעמיים בשנה ומשהו האחרונות, ברצונך תמיד לפייס ולתמוך בחלש.

  יחד עם זה, הפעם אני לגמרי לא מסכימה אתך. אני רואה איזה עיוות ברצון להגן על מי שהוא הבריון והפוגע והמעליב פעם אחר פעם ושצועק את צעקת הקוזאק הנגזל. אני חושבת שהמעשים של סער דיברו בעד עצמם והיה קשה לצפות בהם מן הצד שלנו, ובוודאי גם מן הצד של הדיירים שחיו לצידו שהאלימות שלו כוונה נגדם. לכן אני לא מוצאת בתוכי מקום לרחם עליו, אלא על האנשים שנפגעו ממנו. אני בטוחה שגם שודדים ורוצחים ואנסים, להבדיל כמובן, יש להם נסיבות מקלות, כי גם בנפשם לא הכול כשורה וגם הם חוו קשיים בחייהם, ועדיין החברה דורשת שיהיו מודעים למעשיהם, לפגיעות שלהם באחרים, ורק אחרי כן גם שיקבלו טיפול. הלב שלי נמצא קודם כול עם הקורבנות, שאני מזכירה לך שגם להם יש לב רגיש, וגם להם יש "שריטות" שאולי צריך לטפל בהן. סער גם לא הצטייר לי כאדם שסובל מבעיות נפשיות מעבר לממוצע ולכן אני לא חשה שיש מקום להתייחס אליו כאל נכה. אני בטוחה שגם הוא לא רואה את עצמו כאדם פגוע , אלא להיפך, הוא רואה עצמו כנעלה על אחרים, כאדם מוצלח מכל הבחינות, ואולי זה מה שהפריע לצופים רבים יותר מהכול, כי היתה הרגשה שהוא לא מותיר שום פינה שבו לבחון את מעשיו ואת רגשותיו ולתקן את דרכיו ובטוח בוודאות גמורה שהוא צודק תמיד. אז אין לי רחמים עליו. באמת אשמח אם הוא יערוך בדק בית ויבדוק את עצמו, אבל זה תלוי בו ובמידת הפתיחות שלו כלפי עצמו. אני חושבת שההתנהגות שלו כלפי איילה היתה בלתי נסבלת, על אף שהיא לא הבינה זאת כך, ואולי זה נובע גם מחולשה שלה עם עצמה. יחד עם זה, אני לא חושבת שהוא אדם חד-גווני, רע וזהו, אלא גם לו יש צדדים חיוביים, ולעתים רגישות. חבל רק שדרכי ההתמודדות שהוא מצא כל כך פוגעניות וכל כך ילדותיות.

  אני בטוחה שהיה עדיף לכל הדיירים בבית האח הגדול, בלי יוצא מן הכלל, לעבור כעת טיפול ולקבל ייעוץ אחרי החווייה המטלטלת שהם עברו והחשיפה הענקית. אני לא מקנאה באף אחד מהם עכשיו. אני בטוחה שקשה להם מאוד לחזור לחיים תקינים.

  תיהני מן ההורים, והרבה בריאות לשניהם!

  שבת שלום לכולכם, יקרים שלי.

 139. ארנוס Says:

  ערב טוב לכולם!

  התמונה היומית – שיפי היפהפיה עם משקפיים אדומים-

 140. אילנה Says:

  שבוע טוב ומבורך

  סתונית יקרה,אני מבינה את ההתרגשות וההנאה מהפריחה בגינתך.
  כך אני חשה כשאני שותלת באדניות במטבח.
  לפני שנה היו לי פקעות של רקפות ופרח נוסף שאיני זוכרת את שמו,הם פרחו וכעבור זמן נבלו,קצצתי והשארתי את הבצלים,איפסנתי את האדנית ושכחתי מקיומה,החורף עליתי לחפש דבר מה על ארון השירות במרפסת המקלחת וראיתי את האדנית פורחת!הורדתי ,השקתי ונהנתי מהפריחה עד לימים אלה,הפעם לא אשכח,מיד עם תחילת החורף אחזירה למקומה 🙂

  קסם האירית יקרה שלי,כמי שראתה את התוכנית שעות רבות ולא רק את מה שהקרינו לאחר עריכה בערוץ 2 לסער היו צדדים יפים כמו הקשר שלו לארז ובנצי ,כן,דווקא איתם וזה לכשעצמו מעיד דבר מה,השיחות שניהל עם מעיין חודדה ממקום של דאגה איך היא נראית בחוץ והנזק שהיא גורמת לעצמה ועוד הרבה צדדים יפים אחרים,מכאן איני חושבת שהוא היה מתנשא אך בהחלט יש לו איזו בעיה ריגשית,התנהגותית ובעית זיכרון כפי שהסביר בגין תאונת דרכים קשה שעבר עם פגיעת ראש ושבגינה עד היום הוא נוטל תרופות .
  אני מקווה שהתקשורת והציבור יפסיקו להתקיף ולהכאיב ושהוא יגיע לתובנות,יטפל בבעיותיו ויצליח בחייו.

  כרגיל אצל ההורים היה נעים ,הישיבה בחצר בשמש האביבית בחברת חלק מהאחים והאחיינים.

  שיהייה לכולם שבוע טוב ומבורך.

 141. בר Says:

  ערב טוב 🙂

  הסרטון היומי-
  http://www.youtube.com/watch?v=dTks5iJoMS8

  שיהיה לכולנו שבוע טוב!

 142. אוריתי Says:

  שבוע טוב חברים.
  חייבת להודות שהאח הגדול קצת חסר לי הערב. התרגלתי לשבת כל מוצ"ש מול הטלויזיה ולצפות , וגם כשמשעמם לי להציץ באינטרנט במה שקורה בבית. תודה לאל שאני לא צריכה לעבור את הגמילה הקשה שעברתי בפעם שעברה, אבל בכל זאת.
  שרי, איפה את? איך עברת את השבת?
  תיתוש, מה שלום השיניים? בלהט הגמר שכחתי לשאול לשלומך לאחר הטיפול הראשון.
  אילנה, קראתי וניסיתי להבין את הרגשתך. אני מסכימה איתך שבתחילת התוכנית סער היה חביב ועדין. אהבתי את השיחות שלו עם החודידה, איך ניסה להסביר לה ולגרום לה לשנות את התנהגותה, והוא בהחלט היה הפייבוריט שלי.אהבתי גם את השיחות שלו עם גואל וגם עם אלירז. לאט לאט החל להשתנות, ההתלבטויות שלו בן המשיכה לאיילה ובולבולון שמחכה לו בחוץ החלו להמאיס אותו עלי. נראה לי ילדותי ומטופש.
  אני חושבת שהשינוי המוחלט בהתנהגותו בערך כשתומר נכנס או לאחר המריבה עם אלירז. מאז שינה לחלוטין את התנהגותו והצליח להמאיס את עצמו על אחוז גבוה של הצופים. עובדה שנשמעו הרבה מאוד קולות, כולל שפרה, שאמרו לא חשוב מי יזכה, רק לא סער.
  אני מקווה שסער ואיילה יהיו מאושרים בחוץ כי לדעתי בתוך הבית רק הרסו לעצמם את התדמית.

 143. אילנה Says:

  אהלן ברוש וארנוס ,תודה על הסרטון והתמונה.

  אוריתי,להפתעתי מהר מאוד נגמלתי מהתוכנית בניגוד לעונה הראשונה.

  אני הולכת לקרא ספר ולפתור תשבץ היגיון,לילה טוב ושבוע מבורך לנו.

 144. אוריתי Says:

  לילה טוב אילנה ושבוע טוב לכולם.

 145. תיתוש Says:

  לילה טוב חברים יקרים שלי
  אוריתי הטיפול לא היה נורא כל כך. כאב לי בזמן הטיפול הרופא נתן לי 3 זריקות הרדמה אבל עדיין כל פעם שנגע בשורש כאב ישר אחרי הטיפול לקחתי כדורים נגד כאבים וזה עזר להפיג את הכאבים. יש לי עוד הרבה טיפולים בשיניים אני מקווה שבפעמים הבאות לא יכאב לי 🙂
  נדמה לי שגם את מתחילה טיפולים ביום ראשון אז שיהיה לך בהצלחה ושלא תחושי שום כאב

 146. תיתוש Says:

  ברוש וארנוס תודה על הסירטון והתמונה של שפרה 🙂

 147. ilana pa Says:

  למרות שלא עקבתי באדיקות אחרי דיירי הבית, דווקא מעניין יהיה לראות מי מהם יישאר בתודעה הציבורית. מי ימשיך להתפתח ולהאיר ומי יעלם לחשיכה האנונימית [כמו לדוגמא – איתי מעונה הראשונה].

  לילה טוב, שבוע טוב לכולם והמון תודה על הסרטון והתמונה לברוש וארנוס

  אילנה.פ.

 148. sari Says:

  היי לכולם,כן השעה 03:35 ואני בהליכי גמילה…אין זה קל האצבעות נשלחות למחשב לחפש את האח"ג..אבל אין ..קשה היה להיכנס לעובי הקורה בספר שהתחלתי לקרוא די מזמן ועכשיו חוזרת אליו..עייפות תפסה אותי מחד ומאידך חוסר יכולת להירדם..אז אוריתי יקרה אני בגמילה קשה-עודני ערה.

  הפעם בוחרת להישאר עדיין ערה…כיוון שלא נרדמתי קודם…ו05:45 להעיר את בני הצעיר לטיול שנתי למדבר יהודה שהוא יוצא הבוקר עם החטיבה שלו -תלמידי כתות ח'.הם יהיו במצדה ביום השני לטיול ואני התרגשתי,כיוון ששם לפני 6 שנים ערכתי את הסטאז הישראלי שלי בתור מלוות קבוצות לחו"ל מטעם חב' דיזנהויז-היה זה קורס למלא חחוסרים פנימיים שלי ובכדי שלא אכנס לדיכאון שכך שבחרו להתגרש ממני..אז כפי שהסלוגן של אלירז היה-מעז יצא מתוק…בחרו באלירז…אני בחרתי בחיוכים בהתנהלות בריאה ובהאהת האנשים והחיים במקום מרירות…אז הבן שלי יבקר שם פעם ראשונה בחייו וכל הערב קיטר שהיה מעדיף לשבת ליד המחשב במקום לטייל…זה אחד ההבדלים ביני לבין בני אני אוהבת טיולים והם מעדיפים המחשב…

  באשר לסוגיית סער-אני מוותרת..איני מעונינת לתת לו עוד שניה של מחשבה..

  מיקי לוין במעריב פירסמה כתבה נחמדה שי מסכמת..

  היא קוראת לכתבה.."סיפור הפרברים"..לצערי לא הצלחתי ליצור לינק

  תהנו וושיהיה שבוע טוב.

 149. ilana pa Says:

  היי שרי,
  אני קוראת מעריב ומוכנה לסרוק את הכתבה של מיקי לוין, רק אמרי לי באיזה יום פורסמה הכתבה ובאיזה חלק של העיתון.

  שבוע מבורך
  אילנה. פ.

 150. בר Says:

  בוקר טוב לכולם.

  תיתושקה, כל הכבוד על האומץ! 3 זריקות??? אני כבר הייתי מתעלפת חחח

  אילנה פ, התחושה שלי היא שהיחידים שישארו בתודעה הם גואל, פותנה ואלירז.

  הלכתי לבי"ס, שיהיה לכולכם יום נעים!
  נשתמע בערב 🙂

 151. ilana pa Says:

  אני ממש לא אוהבת להמר… אבל ההגיון שלי אומר שהיחיד שישאר באור הזרקורים יהיה גואל, כיוון שיש בו איכויות שמתאימות לרדיו או לעיתונות הכתובה.

  הבנתי שהוא עושה סרט על חייו. אני מקווה שהתוצאה תהיה טובה.

 152. אמילי Says:

  גם אני הרגשתי שחסר לי משהו בסיום יום השבת, איזה ריגוש טלוויזיוני.

  את הסדרה שהביאו במקום ,"החטופים", לא בא לנו לראות.
  חזרנו להרגלים של לפני ,וראינו סרט .
  מסקנה: אין כמו אלירז.

  אילנה,תודי על האמת שסער מוצא חן בעיניך,וזהו. כל השאר….;)

  דדהדס- תודה על הסרטון מיום חמישי, חביב ביותר.

  בהצלחה הלילה לסרט "עג'מי" המייצג אותנו בטקס האוסקר.

  יום נעים לכולם

 153. אוריתי Says:

  בוקר טוב ושבוע טוב לכולם.
  שרי, ליבי איתך, אני זוכרת את הגמילה הקשה בעונה הקודמת….
  מקווה שהבן יהנה מהטיול למרות הקיטורים 🙂
  כפי שהוכיחה העונה הקודמת אכן כמעט כל המתמודדים כבר נשכחו,למרות שהיינו משוכנעים שיקבלו קמפיינים ויתפרסמו.
  גואל בא מתחום התקשורת ואם יבחר לא להסתגר בביתו יתכן ונשמע עליו אבל מעבר לזה קשה לי להאמין שמישהו מם יפרוץ ויתפרסם.
  בכל אופן, אני מפרגנת לכולם , שיצליחו ויתפרסמו.
  המשך יום נעים לכם (לי יש היום תור לרופא השיניים) 😦

 154. תיתוש Says:

  צהריים טובים חבריי היקרים 🙂
  אוריתיס באצלחה בטיפול בשיניים אני מקווה שלא יכאב לך
  ברוש מה שהיה מוזר בזריקות שהרופא נתן לי בכלל לא הרגשתי את ההרדמה. פעם מספיק היה לקבל זריקה אחת וחצי פנים היו משותקות לכמה שעות.

  לי ממש לא חסר האח הגדול. האמת שבכלל בשבועיים האחרונים מאוד השתעממתי ורציתי שכבר יגמר. אני זוכרת בעונה הקודמת לאיזה דיכעון נכנסתי כשסגרו לי את המסך של האח הגדול ופתחו במקום את הפרומויים לארץ נהדרת ישבתי ובכיתי משמחה ששפרה זכתה ומעצב שלא נראה אותה יותר. ובמשך ימים שלמים היתי חוזרת למאקו ורואה בשידורים חוזרים את הפרקים ואת הקטעים האחרים נסיתי להאריך את הצפיה כאילו לא ניגמר. עד שהחלטתי לעזור אומץ ולכתוב בבלוג. בשעת לילה מאוחרת כי חשבתי שכולם ישנים אבל היו שתיים אביגייל ועדידיש והן קיבלו אותי כל כך יפה ואל זה אני מאוד מודה להן כי בזכותן יכולתי להמשיך לכתוב בבלוג בלי להבתביש בשגיעות הכתיב שלי כמובן שלמחרת קיבלו אותי יפה כל חברי הבלוג ומאז הבלוג אפך להיות חלק עיקרי מהחיים שלי עם חלק מחברי הבלוג יש לי קשרים גם מחוץ לבלוג באימיילים בסקייף ואפילו בפגישות. אני אוהבת את כולכם חיבוק גדול ממני אלכם 🙂
  המשך יום מקסים לכולם

 155. תיתוש Says:

  האח הגדול לא חסר לי כי לא מאוד נקשרתי לאף אחד אהבתי לראות את אלירז.אלין.ופותנה אבל הם לא עשו לי את מה שחבורת רשל"ץ ובמיוחד שפרתנו עשו לי 🙂

 156. ilana pa Says:

  תיתוש …. את פשוט אישה מקסימה !

 157. תיתוש Says:

  תודה אילנה פ גם את 🙂

 158. אירית השפירית Says:

  שרי, אל תדאגי, את בחברה טובה. גם אני חשתי שמשהו חסר לי מאוד במוצאי שבת, ובכלל די חסר להתעדכן מה קורה עם החברים החדשים שלנו גם עכשיו כשהם מחוץ להסגר. מה יש, הם לא יכולים להעביר לנו עדכון יום-יומי? לא מגיע לנו? 🙂
  אני מאחלת שתהיה לך גמילה קלה, ושלחברים החדשים שלנו יהיה רק טוב ושיצליחו.

  תיתוש, גם אני חושבת שאת אישה מקסימה. שולחת לך חיבוק ענק.

  ברי-בר, שכחתי להודות לך על הפוסט היפה, ובכלל על כל הפוסטים ועל כל הטרחה שלך. את אחלה. אני שולחת לך חיבוק וגם לימונענע ועוגייה טעימה.

  ממי וארנוס, תודה על כל הקישורים והתמונות. תודה גם לצבייה ועפר ותיתוש על הטור של שפרה.

  חבר שלם
  מרגלית צנעני
  מילים: שלומית כהן אסיף
  לחן: מרגלית צנעני

  כל אחד צריך שיהיה לו חבר
  חבר אחד לפחות.
  חבר יותר מאח, יותר מאחות.
  חבר כל הזמן כל הימים,
  לא חבר לפעמים.
  חבר שמקשיב שיודע לריב,
  חבר בלי לשקר חבר שתמיד חוזר.

  כל אחד צריך שיהיה לו חבר.
  לא רבע חבר לא חצי.
  חבר שלם אחד לפחות.
  חבר יותר מאח, יותר מאחות.

  חבר קרוב – סיוון

  http://www.youtube.com/watch?v=syTvZXDWPXE

  חבר קרוב
  הברירה הטבעית
  מילים: עממי תימני
  לחן: שלמה בר

  חבר קרוב לך
  כמו נפשך בך
  ואם הוא לא
  אז בשביל מה כל הטרחה
  ואם הוא כן, הוא כמו אוצר יקר

  בלילות רעים של חורף קר
  בשעת צרה ובאבק הסערה
  הוא ינחם אותך, יושיט לך עזרה

  (יש הקלטה של השיר הזה, אבל באיכות גרועה מאוד).
  http://www.youtube.com/watch?v=hWklZh8-kIQ

 159. תיתוש Says:

  חחחחחח אירית תודה גם את אשה מקסימה ואת חברה שלי ואני שולחת לך טריליון חיבוקים וארגיות טובות 🙂
  את בטוחה שלמרגלית צנעי יש קשר לשיר? זה בטוח שהיא לא שרה אותו אבל אני חושבת שהיא גם לא כתבה את הלחן.
  תודה על השירים

 160. sofi Says:

  למי שמתגעגע
  תמונות ממסיבת הסיום הרשמית
  (מה ונסה עושה שם)

  http://celebs.walla.co.il/?w=/3607/1650472&m=1&mid=86369

 161. בר Says:

  צהריים טובים.

  תיתושקה, אצלי ברגע שמזריקים את החומר מיד אני מרגישה את ההרדמה ואח"כ 5 שעות לפחות הפנים שלי רדומות- סוג של סיוט…
  מה שכן, אני שמחה מאוד שלא כאב לך אחרי הטיפול 🙂

  איריתוש, את לא צריכה להודות לי, זאת בכלל לא טרחה בשבילי, להפך הכל נעשה באהבה וכיף 🙂
  תודה על הלימונענע והעוגייה. נשלח אלייך חיבוק גדול בחזרה.

  סופי, תודה על הקישור.

  "יום האישה הבינלאומי: חמש האימהות שהיינו מאחלים לילדנו"- כמובן ששפרה ביניהן-
  http://www.mako.co.il/home-family-relationship/family/Article-ce07fcfc0c73721006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=2089299190

 162. תיתוש Says:

  שלום לכל חבריי המקסימים
  הטור השבטעי של שפרתנו תודה רבה מאוד לצביה היקרה
  http://www.f2h.co.il/5592589844018

 163. תיתוש Says:

  ברוש גם אני לבושתי לא הודתי לך על הפוסט בגלל חוסר ריכוז אז אני מודה לך עכשיו 🙂 ותודה נוספת לך ולסופי על הקישורים החדשים תודה גם על כל הסירטונים של שפרה שאת שמה לנו

 164. אוריתי Says:

  תיתוש, תודה על הטור השבועי, איזה פינוק לקבל אותו ביום ראשון.
  לשמחתי מסתבר שהתור לרופא השיניים הוא ליום ראשון הבא , אז ניצלתי לבינתיים.
  😀

 165. sofi Says:

  אוריתי אוריתי
  אם את עוד כאן , את יכולה להסביר מה שפרה כתבה.
  כי לא כלכך הבנתי .

 166. תיתוש Says:

  תודה רבה גם לעפר ששלחה לי את הטור של שפרה כמה דקות אחרי צביה 🙂

  חחחחח אוריתי זאת רק דחייה קטנה אז לא ממש ניצלת 🙂 אם את רוצה אני אבוא להחזיק לך את היד בזמן הטיפול כדי של תפחדי, חחח העיקר שנסת להרגיע אותי 😛 בכל אופן באצלחה ובלי כאבים

 167. ארנוס Says:

  ערב טוב לכולם!

  תודה על הטור השבועי, נראה לי ששיפ כותבת בשבחה של הרוטינה, דבר שלא היה לה בחיים עד השנה האחרונה – סדר יום קבוע, חזרתיות כזו "משעממת" אבל מבורכת. זה מה שהבנתי בכל אופן.

  בדיוק היום לפני שנה היה המפגש הנפלא של חברי הבלוג עם שיפ, עד היום אני נזכר בערגה ברגע שבו היא נכנסה עם כל היופי המהפנט שלה לחדר ונשארנו חסרי נשימה…

  התמונה היומית – שיפ שלנו מביטה באוויר וממיסה אותנו-

 168. sari Says:

  היי ערב טוב…
  כיף להיות כאן..זה עושה את הגמילה לקצת נורמלית…טוב אז אני עייפה מלילה ללא שינה..קראתי ספר ..ריפרפתי באינטרנט..ועבודה וכעת אסיפת הורים בתיכון..שוב הרצאת פסיכולוג וכדו'..מקווה שלא ארדם.

  סופי תודה על התמונות -בר יפיפיה וכיף לראות את אלירז מאושר!

  לא ראיתי את גואל בתמונות מישהו ראה?

  אני בחרתי שלא לצפות ,לבינתיים,בחטופים..תמיד אוכל לראות בוי או די אם אהיה מעונינת..בפנים יש מן ריקנות וכן אירית השפירית ואורית יש לי ריקנות-התרגלתי להיות ליד הטלויזיה או המחשב ולהקשיב לשיחות של אלירז..

  הפעם כשהייתי במספרה שמעתי אנשים אומרים ומדברים אהבה כשוחח על הזכייה של אלירז מעין קומצנזוס כללי וזה די שונה משנה קודמת ,שהרגשתי צורך להגן על שפרה.פה כולם ראו הבינו ובחרו כמוני…לפחות במקומות שלי..

  אחזור מאוחר יותר..ביי וערב טוב.

 169. בר Says:

  אין בעד מה, תיתוש 😛
  תודה לך וצביה על הטור השבועי.

  ארנוס, תודה על התמונה היומית.

  הסרטון היומי- קטע מהגמר, ארז טל מספר לשפרה מה מתכננים לעשות עם העץ שסרגה-
  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2999462

  שיהיה לכולם המשך ערב מצויין!

 170. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  מקווה שעבר עליכם יום טוב והשבוע נפתח כהלכה.

  תודה לצביה , תיתוש ועפר על הטור של שיפ, כיף לקרוא אותו כבר ביום א.

  תודה לבר על הקישור.

  מפנקת אתכם בקישור מוסיקלי של שירי הראל סקעת לאירוויזיון…

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3858698,00.html

 171. אילנה Says:

  ערב טוב

  אמילי יקרה,אני ממש אבל ממש לא אוהבת את סער ,ויתרה מכך,סלדתי מהתנהגותו,תראי את תגובותיי בבלוג לפני הגמר,ומלפני כחודש.
  העלבת אותי כאילו שאני מתיפייפת
  😦

  תיתוש בהצלחה בטיפולי השינויים ותודה לך ולצביה על הטור של שפרה.

  פותנה מתארחת אצל התבוריס,חמודה.

  חזרתי מאזכרה של חמי,איך חלפה לה שנה ביעף .

 172. אילנה Says:

  מ יוחדת,תודה על הקישור, שמעתי היום את שלושת השירים,אף אחד מהם לא היה לי קליט,אולי בשמיעה חוזרת.

 173. אילנה Says:

  פותנה מביעה חרטה על כך שהעמידה את איילה להדחה,טוענת שעכשיו כשהיא מחוץ לבית האח הגדול היא מבינה שטעתה ולא היתה צריכה להעמיד אותה ,בבית היתה נתונה ללחצים…
  מעניין,גם גואל הביע היום חרטה שהעמיד את איילה להדחה,טען שטעה והיה צריך להעמיד את סער…,

 174. אילנה Says:

  קשה לי להמר מי ישאר בתודעה אחרי כל הפסטיבלים והמסיבות.
  נראה לי שגואל ישדר תוכנית רדיו,לפותנה תהייה איזו תוכנית בישול,לאלירז ואלין יוצעו קמפיינים למינהם,סער יהייה חייב בשיקום עצמי ותדמיתי,איילה קיבלה כמה הצעות לקמפיינים אותם היא בוחנת ומחר היא משתתפת בתצוגת אופנה,דווקא זה תחום שלא חשבתי עליו לגביה,הייתי מציעה לה פרסומת לשמפו 🙂

 175. sari Says:

  היי חברים יקרים,
  אז טוב לא נרדמתי בתיכון של בני בכורי ,כיוון שהנושא היה הסברים להורים לקראת בחירת המגמות שהילדים שלנו בוחרים…וזה כזה וואו!
  בזמני חשבנו רק ריאלי או ספרותי או מקסימום ביולוגית…היום השפע מבלבל..אבל יש כל כך הרבה תנאים לקבלה ומעצורים שונים ולחצים..אני שמחה שאת הבגרות שלי סיימתי מזמן.

  אז כיף לחזור ולקרוא את האקשן כאן.

  אמילי אילנה אכן לא סובלת את סער ואני יודעת כיוון שאני בין אלה שכתבו נגדו תקופה ארוכה ואילנה הגיבה גם ..אילנה אינה מתיפיפת,אלא,נשמה ענקית .בלב של אילנה יש כל כך הרבה מקום גם לאדם מסכן ונמוך כמו סער.

  איזה כיךף להיכנס למאקו ולא לקרוא מי אמר משהו רע על מישהו,אלא, לחפש כתבות היכן הם מבלים..!
  אהבתי לקרוא שבר ואלירז בהמשך לערב החגיגות של סוף עונת האח"ג -נסע עם בר לבית מלון בתל אביב ללילה רומנטי!!
  האמת מגיע לו ולה אני מאחלת שתהנה ומי יתן והם אכן הזיווג שנכתב למעלה ויקימו בית חם בישראל!בריאות ואהבה להם ולכולנו!

  תיתוש-בריאות והצלחה בטיפול השיניים.

 176. אילנה Says:

  היי שרי יקירה,הספקתי לשכוח את אספות ההורים ,אני זוכרת שאת הבחירה הם עשו בעצמם .
  בהצלחה לבן בכל בחירה .
  גם אני קראתי כתבות על מסיבת האח הגדול,שמעתי את זק מדבר,זה הקול שהדיירים אהבו וקראו לו האח הגדול הגדול.

 177. sari Says:

  כן אילנה את הבחירה הוא יעשה,אך לפעמים אנחנו צריכים להיות שם..כדי לתמוך..בעיקר אם המורה לא משוכנעת..

 178. sari Says:

  היי למי שמתענין באלירז אז אלה ציטוטים מהבלוג שלו הפרטי..

  יום ראשון (היום)
  שידור חוזר של הכתבה על אלירז בחדשות הבידור בהוט 3
  התכנית מתחילה ב22:50

  יום שני
  אלירז יתארח אצל דידי הררי ברדיו 103 FM
  התכנית מתחילה ב14:00

  יום חמישי
  אלירז יתארח אצל ליאון שניידרובסקי בתכנית האירוח באתר של MAKO
  האירוח יחל בשעה 17:00

 179. sari Says:

  אלירז שדה, שוואלה! סלבס מרטה לעצמה גבות ושחי מרוב קנאה לאחר שחזתה בבר, הבולבולון הפרטי שלו, פרסם מכתב תודה נרגש למעריציו:

  "לכל הנשמות הטובות שהזדהו איתי ותמכו בי במשך כל החודשים האחרונים, הייתי רוצה לחבק ולהודות לכל אחד ואחד מכם. אני עדיין נפעם מכל התמיכה והאהבה שלכם ומתרגש מאוד כשאני רואה עכשיו את כל מה שעשיתם למעני.
  עדיין קצת קשה לי לעכל את כל מה שקורה בחוץ, אבל אני מאמין שלאט לאט אתחיל להבין את מה שקרה כשהייתי סגור בבית האח הגדול. שוב אגיד שאין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש, תודה רבה.
  אני עדיין נפעם ומתרגש מאוד.
  באהבה רבה, אלירז".

 180. אילנה Says:

  בוקר טוב

  שרי,תודה על הציטוט,הוא חמוד ,יקח לו זמן לעכל את גודל האהבה והאהדה.

  יום מהנה לכולם.

 181. אוריתי Says:

  בוקר טוב ויום נפלא לכולם 🙂

 182. תיתוש Says:

  בוקר טוב ויום מקסים לכולם 🙂

 183. קסם Says:

  בוקר טוב לכולם!
  זהו הסתיים נגמר חזרנו לעצמנו והאמת שהפעם לא הייתי מכורה טוטאלית למרות שסימסתי אך ורק מ"שינאת המן" ולא כמו בענה שעברה שסימסתי מ"אהבת מרדכי".

  בעונה שעברה הזדהתי במחשבות ובתגובות לאורך כל הדרך לזו שאהבתי בעונה הזאת לא ממש הזדהתי עם הדמות ולא הסכמתי כל התגובות של אלירז אך ממש ממש לא אהבתי את התנהגותו של מר סער.

  אני מאחלת לאלירז את כל הטוב שיש הוא חמוד וטוב לב אך לא "המיוחד" וזה ההבדל הקטן.

 184. sofi Says:

  בוקר טוב

  אילנה- זה נכתב בהומור אופייני לי, שלא תמיד מובן. סליחה, יקירתי.

  יום האישה הבינלאומי היום , מה זה אומר לנו הנשים?

  ג'ון לנון -אישה

  http://www.youtube.com/watch?v=PaLfDnShEn0&feature=PlayList&p=3264633B548CECEE&playnext=1&playnext_from=PL&index=2

 185. תיתוש Says:

  היי קסם נחמד לראות אותך שוב איתנו 🙂
  בוקר טוב סופי

 186. אמילי Says:

  כן, סופי היא חברה לעבודה.
  החלפנו מחשבים.

 187. אילנה Says:

  אהלן סופי יקירתי,זה בסדר ,קבלי חיבוק.

  קסם יקרה, אני שמחה לראותך איתנו ומצטרפת לאיחול לאלירז החמוד.

 188. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  שלומכם ? מקווה שעבר עליכם יום טוב.

  פינוק יום שני – הפינה של שפרה אצל בני בשן מהיום בצהריים, תהנו !

  http://www.f2h.co.il/1415554126725

 189. אילנה Says:

  ערב טוב

  מ יוחדת,תודה על הקישור.

 190. sari Says:

  היי ערב טוב,
  חזרתי לפני כשעה מיום עמוס בעבודה..אבל המתיקות של היום היתה בתוכנית של דידי הררי,שבה התארח מי אם לא אלירז..!לצערי אין לי אפשרות בעבודה לצפות בו באינטרנט..כיוון שהיו המון צוותי צילום באולפן..גיא פינס..מאקו ועוד..והיו פשוט צחוקים משוגעים כאלה אז החיוך לא ירד מהשפתיים ועל הדרך הכנתי משכורות ל כ- 60 עובדים..אז נהניתי…הרגשתי מחסור ..טוב זו הגמילה..קשה…קשה..אבל בזכות הגמילה הצצתי בערוץ E . איה שמלות יפיפיות ואיזה ג'ורג' קלוני זה תמיד חתיך…

  קראתי במעריב-אצל מיקי לוין -שאלירז לא חש בטוב אמש והרופא לאחר בדיקות שלח אותו למיון ת"א..אבל הוא שוחרר לביתו ועופר אחיו אמר שהכל בסדר.
  היום ברדיו הוא נשמע בסדר.

  הוא נשמע די עייף ואפשר להבין אותו-לתוכנית של דידי הררי הוא הגיע לאחר יום צילומים..

 191. sari Says:

  מזל טוב למש' חודדה הם ילדו היום אח"צ בן בכור..כך פרסמה מיקי לוין במעריב..זו היתה לידה בסןף שביא 35 אך הכל בסדר..

 192. ארנוס Says:

  לילה טוב לכולם!

  תודה מ' על הקישור!

  התמונה היומית – שיפי המקסימה בג'קוזי-

 193. sari Says:

  יש כתבה לא מעודדת על הקשר,הלכאורה,רומנטי בין איילה וסער-הקוטב הצפוני מצוי אצלם ביחסים..

 194. תיתוש Says:

  ערב טוב לכולם
  שרי בדיוק ראיתי מקודם בגאי פינס את אלין מתחיילת שוב שלחו לה מסעית מלאה במגנום לכל השנה אבל הפקת האח הגדול לא נתנו להם להכניס אותה הראו גם את איילה מדגמת וכששאלו אותה על סער היא התחמקה ואמרה שהם שומרים על פרטיות

  ממוש יקרה תודה על הקישור של שפרה 🙂
  ארוס תודה על התמוה היומית של שפרה 🙂

  אני מתה מחום 😦

 195. אילנה Says:

  אהלן שרי, אני יותר משמחה שאין קשר בין איילה וסער,לדעתי הוא רק יזיק לה .

  ראיתי רק חלק מהשידור אצל דידי הררי,אלירז עייף ותשוש,קופרמן חייב לתת לו הפוגה של כמה ימים , לצאת לנפוש בחו"ל לעכל ולנוח.

  תיתוש יקירתי,עכשיו לא כל כך חם אך לצערי הימים הבאים יהיו חמים מהרגיל.

 196. תיתוש Says:

  היי אילנוש יקרה אצלי הבית מתחממם רק אחר הצהריים לוקח לו כמה שעות עד שהוא מתבשל כך שאחר כך אני סובלת כל הלילה עד שהוא מתקרר בבוקר. כל הבוקר כשמאוד חם בחוץ אז אצלי יחסית סביר והבעיה הגדולה היא בלילה עם על החום שצבר במשך היום.

 197. ilana pa Says:

  תודה גדולה ל- מ' יוחדת על הקישור שהביאה לפינה של שפרה אצל בני. נהניתי עד מאד !

  לילה טוב 🙂

 198. אילנה Says:

  לילה טוב,שינה מתוקה וערבה לכולם.

 199. מ Says:

  לילה טוב לכולם.

  בדרך למיטה, עברתי לאחל לכולם לילה טוב נעים וקריר (במיוחד לתיתוש) ולפנק אתכם בשיר מקסים של הרכב קאנטרי חדש בהשמעת בכורה כאן בבלוג,תהנו.

  חלומות פז.

  http://www.youtube.com/watch?v=oYA0GO-07XE

 200. אילנה Says:

  בוקר טוב ויום מהנה לכל החברים.

 201. sari Says:

  בוקר טוב יקרים!

  אילנה בוקר טוב גם לך -קראתי למעלה שצפית בתוכנית של דידי..אני רק הקשבתי..מדהים כמה זה שונה כשאתה רק שומע ונאלץ לדמיין…

  חבל לי שאת העייפות המצטברת מהעומס הנפשי והפיזי חווה אלירז ע"י כך שנוצרים אצלו כאבי ראש..כן הוא נשמע עייף.איני חושבת שירפו ממנו בתקופה הממש קרובה ,כיוון שעוד מעט פסח-חגים והם רוצים לקטוף את 15 הדקות פרסום האפשריות..למרות שמאמינה אני שהרביעייה תגיע ליותר מ- 15 דקות וכעת גם איילה באור הזרקורים..ושמעתי שגם ארז..אז..זה הזמן ובתעשייה זמן=כסף!

  בריאות לכולנו ויום שרבי ומקסים!

  קראתי היתה רעידת אדמה-אני מעייפות התמוטטתי(עבדתי כמעט 10 רצופות אתמול..אז לא חשתי כלום..

 202. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב לכולכם, ויקניקים גלויים וסמויים. 🙂

  לעולם בעקבות השמש
  http://www.youtube.com/watch?v=87BT5gOnqVI

 203. אוריתי Says:

  בוקר טוב ויום קריר חברים.

 204. ירושלמית Says:

  תראו מה מצאתי:
  http://www.glz.co.il/pop_video.aspx?newsid=67
  אלירז ושפרה אצל מולי שפירא ("בילוי נעים"), הראיון לקראת סוף התוכנית והתאריך שכתוב שם שגוי
  אכן בילוי נעים…
  תהנו חברים שלי

 205. ilana pa Says:

  איזה יופי !!
  תודה ירושלמית }{

 206. ירושלמית Says:

  על לא דבר! בשמחה רבה!!!

 207. אילנה Says:

  אוריתי,אחלה של יום לך,יום קריר הוא ממש לא לצערי .

  ירושלמית,תודה על הקישור.

  קסם האירית,תודה על השיר.

  אני נכנסת לישיבה,נשתמע בשעות הערב,המשך יום מהנה.

 208. אוריתי Says:

  אילנה, לי במשרד קר עד מאוד 🙂
  ירושלמית, תודה על הקישור, חיפשתי את התוכנית הזו אבל האריך הטעה אותי.

 209. תיתוש Says:

  צהריים קרירים ונעימים חברים יקרים שלי
  אוריתיס אני מוכנה להתחלף איתך אני אשב אצלך במשרד ואת אצלי בבית. אבל אני מזהירה אותך זה לא בית זה מחבש 🙂
  אם עכשיו אני מרגישה כך אני לא יודעת אך אני אעבור את הקייץ 😦

  ירושלמית לשעבר תודה על הקישור אבל אני לא מצליחה לראות אותו

 210. צביה Says:

  הי תיתוש
  הקישור לתוכנית עם מולי שפירא היא רק להאזנה לא רואים אותה ולמיטב הבנתי לא היתה טעות בתאריך אכן היה יום שישי 5.3

 211. ארנוס Says:

  ערב טוב לכולם!

  תודה ירושלמית על הקישור.

  התמונה היומית – שיפ מסדרת את הדומינו-

 212. תיתוש Says:

  היי צביה הבעיה שאני לא רואה גם את הנגן של התוכנית במקום הנגן מופיע לי X קטן. יכול להיות שהבעיה רק אצלי וחסר לי משהו בהגדרות של המחשב. בכל אופן תודה על ההתיחסות 🙂

 213. תיתוש Says:

  ארנוס תודה על התמונה היומית אזה משימת דומינו מצחיקה היתה להם 🙂

 214. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  ירושלמית – תודה על הקישור.

  הנה השיחה של שפרה ואלירז במסגרת תוכניתו של מולי שפירא בגל"צ "בילוי נעים" להורדה… תהנו.

  [audio src="http://www.easy-share.com/1909501197/shifra%20biluy%20naim%20march%205%2010.mp3" /]

 215. בר Says:

  ערב טוב לכולם 🙂

  ממוש וירושלמית, תודה על הקישורים.

  הסרטון היומי-
  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2974478

 216. תיתוש Says:

  ממוש יקרה תודה רבה עכשיו גם אני יכולה להאזין לשיפרתנו 🙂

  ערב טוב ברוש יקרה תודה על הסירטון היומי 🙂

 217. ארנוס Says:

  תודה ברבר 🙂

 218. אילנה Says:

  ערב טוב

  האזנתי לשידור ,שפרה החמודה לא מייעצת,העצה הכי טובה היא לא לקבל עצות 🙂

  אני כרגיל ב….סדר והכשרת הבית לפסח,זה כיף כי זו הזדמנות לעשות סדר ובתוצאה אך זה…מעייף 🙂

 219. Amitush Says:

  היי ערב טוב לכולם 🙂
  תודה ירושלמית על הקישור לתוכנית של מולי שפירה!
  האזנתי והתרגשתי יחד איתם,די עניין אותי לדעת אלו עצות חכמות שפרתנו תייעץ לאלירז ובכלל לשמוע את שניהם מנהלים שיחה וחולקים את אותה ההרגשה,זה היה נפלא להאזין להם.
  כששפרה נתבקשה לתת לאלירז טיפים על איך להתמודד עם הזכייה ועם כול ההמולה שמסביב היא אמרה שאחיותיה החכמות לא שמרו שום כתבה עליה בזמן שהיתה כלואה בבית האח ,לא חיוביות ולא שליליות כאחד. המליצו לה כמובן לא לקרוא טוקבקים חלילה. אז לגבי קריאת טוקבקים,אני גם בעד שלא כדאי להיכנס לזה ולהתעסק עם זה(רובכם יודעים מה אני חושבת על טוקבקים) 🙂 אבל לא לשמור שום כתבות? היו כולכך הרבה חיוביות מאשר שליליות, אני בטוחה גם שלגבי אלירז הכתבות שנכתבו עליו לרוב היו חיוביות וחוץ מזה, גם אם הן לא חיוביות, אני חושבת שהם יודעים מי הם ומה הם וגם אם הכפישו את שמם או ביקרו אותם אז מה רע לקרוא ולשמוע את הצד שלא חושב שאתם בסדר? אולי זה יכול לתרום להם ולאפשר להם להבין שיש בסיס כלשהו לעניין וללמוד קצת על החסרונות שלך?
  אז נכון שבתכנית ריאליטי אתה לא לגמרי מי שאתה ואנשים שלא מכירים אותך מקודם לא יודעים עליך כלום(למרותשלדעתי שלושה חודשים זה מספיק זמן כדי ללמוד קצת על הבן אדם ולקבל רקע כללי לגבי היתרונות והמגרעות שלו) . אני דווקא הייתי מאוד מעוניינת לשמוע ולקרוא כתבות שנכתבו עלי(אילו הייתי מופיע בתוכנית ריאליטי) כי מאוד מסקרן אותי לדעת מה אנשים חשבו עלי וגם אם לא אהבו אותי, אז הייתי רוצה מאוד לדעת למה ואולי אפילו ללמוד על עצמי דברים שלא ידעתי שהם קיימים.
  זו דעתי, מה אתם חושבים?

 220. אילנה Says:

  היי עמיתושקה

  לדעתי האיש שבבית האח הגדול הוא לא האיש בחיים מחוצה לו, לכל סיטואציה בבית ישנה התיחסות כשמחוץ לבית ההתיחסות אולי זהה ואולי שונה מה שמקשה לדעת בוודאות מי האיש,בקווים כללים אפשר פחות או יותר להתרשם כמו למשל מחוכמתו ,שמחת החיים ,קווי מחשבה כללים של האיש ,אך לא להכיר אותו ממש.
  אם אדם באופיו עקשן,שם הוא יהייה פשרן כי הוא יודע שעקשנות תשחק לרעתו,יוותר ,יאכל את הלב מבפנים ויזרום.

  גם אני חושבת שכדאי לקרא את הכתבות,לדעת מה חושבים עליך ולתקן איפה שאפשר אם כי אותו אדם יודע ששם…בבית האח הגדול למשל, הוא עשה דברים שבטוח שמחוצה לו לא היה עושה כך שהתגובות לא ישנו .

 221. תיתוש Says:

  ערב טוב חברים מקסימים שלי 🙂
  אילנוש יקרה באצלחה עם הנקיונות תשתדלי לעשות הפסקות ארוכות יותר כדי לנוח שולחת לך חיבוק גדול עם הרבה אנרגיות חיוביות 🙂

  עמיתיש יקירתי עם מי בדיוק את מתחרה במגילה שכתבת? האם עם אוריתנו או אולי עם שריתנו (שרי איכן את) או אולי עם אוץ לי וגוץ לי (דרגון וזיו) ? 🙂 בקיצור שיחקת אותה עם המגילה 😛
  אני חולקת עליך וחושבת שהאחיות של שפרה צדקו שלא שמרו את הכתבות קודם כל בשביל עצמן אן השתדלו להתנהג כרגיל ולא רצו לקנות כל עיתון או שבועון שיצא עם כתבות על אחותם הן היו חייבות לשמור על שפיות ולדעתי זה טוב ששפרה לא קראה ישר אך שהיא יצאה מבית האח הגדול כי היא היתה צריכה להתנתק לגמרי אני בתוכה שאחרי זמן מה כשחזרה לשיגרה נורמאלית(,בעצם היא כבר לא חזרה לשיגרה היא יצרה לעצמה שיגרה חדשה) היא קראה חלק מהכתבות ארי היא לא היתה צריכה לחפס רחוק היא רק היתה צריכה להכנס לבלוג של ויק מתגעגעת לשפרה ומוצאת שם הכל מכל 🙂 אהבתי גם את העיצאה שנתנה לאלירז לדעת גם לסרב החמוד הזה אין לו רגע של מנוחה מאז שיצא מהבית והיא התכוונה
  שזה בסדר והוא יכול לסרב ולבקש גם לנוח אני חושבת שכשהיא יצאה מהבית כבר אז היא לא נתנה להפקה שיתרתרו אותה וכל הכבוד לה על כך שידע לעמוד על שלה

 222. אילנה Says:

  תדה תיתושקה,יש לי תוכנית עבודה 🙂

  תיתוש,אי אפשר להשוות בין שפרה לאלירז,אצל שפרה היו מחנות על רקע עדתי,זה קומם אנשים ,אצל אלירז זו הצלחה מסחררת,הוא קיבל לבד מעל 2 מיליון אס אמ אסים,בינו לבין המקום השני היה הפרש של למעלה ממיליון וחצי ,הוא מאוד אהוד על תשעים אחוז מהצופים,מצבו לא פשוט ומקווה שיידע להתמודד ,זה לא קל ולא פשוט.
  ראי טוקבקים,כל כתבה עליו מעל אלף וכמעט כולם חיוביים,אצל שפרה נלחמנו מלחמת חורמה במשמיצים ממחנה בובליל שהתאכזבו מהתוצאה.
  שני זוכים,שונים זה מזו הן באישיות והן בזכיה.

  לטעמי,אין כמו שפרה,אחת ויחידה.

 223. Amitush Says:

  היי אילנוש!
  אני חושבת שעצם זה שהוכנסת לבית עם אנשים שבחיי היום יום שלך לא הייי מסתדר רק מעצים יותר את האני שלי ואיך אני מתמודד עם השינויים.
  כולם שם בלי יוצא מן הכלל התמודדו עם קשיים שלטענתם מעולם לא התמודדו לפני וקצת קשה לשחק אותה אחר כשאתה בסיטואציה לא נעימה..
  לכן אני חושבת שבמובן מסויים בחוץ הם היו מתנהלים אחרת כי הנסיבות מן הסתם שונות אבל מי שראינו אולי חודשיים כי החודש הראשון לדעתי היה הרבה הצגה עבור המצלמות הוא בעצם מי שהוא באמת. מי שיגיד שכך הוא לא היה מתנהל בחוץ טועה כי בחוץ הוא לא התמודד עם קשיים שכאלו . אני חושבהתש כולם (אלו שהמשיכו עד הסוף בעיקר)לקראת הסוף היו הם כמו שהם עם המעלות והמגרעות שלהם.
  תיתושששששששש אני ? מגילה???? טוב נו, יצא לי הפעם בלי כוונה 🙂
  אני לא חושבת ששפרה עברה על הקישורים שהיו בבלוג הקודם בדיוק מהסיבה שהיא דיברה עליה בשידור. אני אישית לא מקבלת את זה כי זה מבחינתי כמו לטמון את הראש באדמה. אני מבינה את זה שלא רצתה להפגע מכול השטויות שנכתבו, אבל כולנו בוגרים וכולנו יודעים איך להתייחס לכול דבר מי כמו שפרה יודע. לכן את העיצה הזו קצת היה קשה לי לקבל.

 224. אילנה Says:

  דווקא הבלוג שלנו היה מאוד מפרגן עם פוסטים מקסימים ,אני מקווה ששמרו לה את הבלוג הקודם ,אולי בעוד כמה שנים היא תקרא ואולי לא על מנת שהכל ישאר כמשהו עלום ובית האח כזכרון,חוויה מהחיים.

 225. בר Says:

  שפרה היא מלכת "הגיק-שיק" לפי התוכנית -"אופנה אורבנית"-
  http://fashion.walla.co.il/?w=/2124/1643393
  תעבירו לדקה- 10.30.

  לילה טוב לכולם 🙂

 226. Amitush Says:

  הבלוג שלנו היה בלוג תומך ומפרגן בלבד!!! אבל כמו שהיא אמרה, היא לא רצתה להחשף לכול מה שנכתב ונאמר עליה אפילו אם זו היתה כתבה שמרעיפה רק טוב ואהבה. זה מה שקשה להבין.
  בהצלחה בנקיונות, חחח אני עוד זוכרת את נקיונות הפסח שלך עוד משנה שעברה 🙂

 227. Amitush Says:

  תודה ברברונת, ליל מנוחה וחלום 🙂

 228. תיתוש Says:

  אילנוש ממש אין מה להשוות בין שפרה לאלירז ואני לא השוותי בינהם אבל אני בטוחה שאם שפרה כשיצאה מבית האח הגדול לא היתה מסרבת אז קשת וקופרמן היו מטרטרים אותה ומוציאים ממנה את כל המיץ עד שהיו מרפים אבל לשפרה יש אופי חזק וגם לא התבלבלה כשיצאה מהבית וידעה להגיד לא לכן כמעת ולא ראינו אותה בחודשים הראשונים. כמובן ששפרה היא מיוחדת במינה ואני חושבת שלא נתקלתי מעולם בבן אדם עם כל כך הרבה מעלות כולל הטעויות האנושיות שלה היא אחד בדור או במאה דורות 🙂
  אילנוש מאיפו את יודעת שאלירז קיבל לבד יותר מ2 מליון עצבעות אני חשבתי שלא פרסמו כמה כל אחד קיבל כי היו פחות אסמסים מהעונה הקודמת אני יודעת שבערב הגמר היה הרבה פחות ריטינג מהעונה הקודמת

  חחחחחחחח אמיתושששששששששש כן ירבו מגילותך תמשיכי לכתוב מגילות לפכות יהיה מה לקראו ועל מה להגיב 🙂
  יש לי הרגשה ששפרה כן עברה על חלק מהקישורים וגם קראה את הפוסטים אולי לא קראה את כל התגובות אבל אני חושבת שהיא קראה חלק אחרי כחודש שיצאה מהבית

 229. אילנה Says:

  עמיתושקה,מה שכתבת על הכתבות המפרגנות מתקשר לי לראיון שהיה עם האחות באחד המגזינים והאחות אמרה על שפרה"שפרה גם יודעת להתעצבן וכשהיא מתעצבנת היא מסוגלת לשבור צלחות,באחת המריבות שלנו היא שברה צלחות ",כשקראתי כעסתי עליה ,למה היא היתה צריכה לספר זאת,מכאן שהאיש במשחק ריאלטי הוא לא אותו איש במציאות כי הוא מאופק יותר,פשרן,וותרן.
  כמדומני שפרה אמרה בראיון שהאחיות שלה אמרו לה את יודעת מי את בדיוק ולא חשוב מה כותבים האוהבים,השונאים כי אולי הכל מוגזם.
  אישית אהבתי את מה שראיתי במשחק ואת שפרה של אחרי המשחק ועדיין אני לא יכולה לומר שאני ממש מכירה אותה.

 230. אילנה Says:

  תיתוש,קראתי ברשת,איני זוכרת איפה על מספר האס אמ אסים,ההפקה ידעה כבר ביום שלישי שאלירז זוכה כי באותה עת הוא הוביל במעל חצי מיליון.

 231. אילנה Says:

  אופססס,שכחתי,עכשיו מתחיל ציפורי לילה 🙂

  ברוש יקרה,תודה על הקישור.

 232. תיתוש Says:

  ברוש תודה על הקישור אני כבר אולכת לראות

  אילנוש זה היה ברור שאלירז מנצח ובגדול רק שלא היתי בטוחה במספר האסמסים העזנב נעימה לשפרה גם אני נכנסת להעזין לה 🙂

  חברים יקרים אנחנו מתקרבים ליום הולדת שנה לבלוק ויק המחודש והעצמאי נדמה לי שזה ב20 לחודש 🙂

 233. אילנה Says:

  תודה תיתוש יקרה.

  אני הולכת להמשיך להאזין לשפרה המתוקה במיטה.
  לילה טוב,שינה ערבה ומתוקה.

 234. תיתוש Says:

  לילה טוב טוב אילנה יקרה שינה ערבה וחלומות דבש

 235. ארנוס Says:

  בוקר טוב לכולם!

  ברבר תודה על הקישור!

  לצערי גם אני לא יכול להגיד שאני מכיר את שיפ ב-100%, יש בה כל כך הרבה רבדים שקשה להיחשף להכל. אני מניח שרק האנשים הכי קרובים באמת מכירים את כל כולה, וגם אצלם יתכן שיש דברים בנפש שלה שהיא שומרת לעצמה בלבד.
  אבל בכל מקרה, ממה שכן יצא לי להיחשף, מדובר באחד האנשים הכי מדהימים שפגשתי אי פעם…

 236. sari Says:

  בוקר טוב לכולנו!
  תיתוש תודה על האיכפתיות-אני כאן..טרם החל יום עבודה ואני כבר עייפה..
  אני משלימה זמן עם הילדים ..רופאי שיניים..רופא עור..בקיצור כל מה שצריך בתור אמא והיו לי תרוצים עד כה..אז אין יותר האח"ג עד הפעם הבאה.כן אמרתי זאת גם בשיחה עם אילנה-מודה אני מכורה!
  אלירז לפי כל הכתבות וגם לפי התוכנית אצל דידי הררי(צפיתי בגיא פינס) נראה מותש מאוד וללא אנרגיה כמעט.אילנה צודקת היו עבורו למעלה מ- 2 מליון SMS והבחור מותש מהלחץ של קשת\קופרמן ומהלחץ הנפשי שמעמיסים המעריצים השונים.

  הוא אמר שהיה בצילומים-אני טרם נתקלתי בכתבה שצולמה איתו-אשמח ללינקים!להבדיל מהמעריצים שרוצים להצטלם\לחבק ועוד אני כזו שנשארת בבית ושמחה עבורו מכל הלב ,אבל מהבית.
  מאחלת לאלירז ובני ביתו וחברתו וגם לנו שכולנו נרווה הגשמת חלומות ונהיה בריאים ומאושרים.

  הוזכרה כאן התקווה שאולי אלירז יחמוק לחו"ל לחופשה קצרה-אלירז בתשובה אמר שהיה בבולגריה עם בר לפני התוכנית ולאחר 3 שנים בארה"ב הוא מעדיף להיות בבית.

 237. אוריתי Says:

  בוקר טוב ויום נפלא לכולם 🙂

 238. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב לכולכם, יקרים ויקרות, מנקים ומנקות, מכורים ומכורות. שיהיה לכולנו יום מוצלח ונעים. 🙂

 239. אבי Says:

  קצת ארוך אבל שווה. מישהי בשם נטלי מסכמת את מה שראינו:
  מעשה בנער שלא ידע לפנטז

  רבות דובר ועוד ידובר באלירז שדה, הגיבור שקטל את מפלצת הריאליטי.
  חרב וודאי מונפת מעל צווארם של המלהקים ששלפו את אלירז משדה הערסים המלבלבים של חדרה. מי שנדמה בשבועות הראשונים כחלומו הרטוב של הפריים טיים הפך לסיוטו הגרוע ביותר של כל עורך. שדה הוא כוכב ריאליטי חד פעמי. הוא מאגד בגוף ציפלוני אחד את רוב הדמויות הנדרשות לסיפור טוב ומגוון – הגיבור המגן על חלשים, מקדם העלילה ומעורר ההזדהות, גבר-גבר נחשק שאין לו כל בעיה לצווח כילדה כל אימת שנשות הבית עושות לו “בו”, מנהיג בלתי מעורער, ילד חסר ביטחון ועלמה מתעלפת (פעמיים!), לוחם דעתן אך גם האוזן הקשבת והפסיכולוג, מחייה השפה העברית, מי שגורם לשכניו ולצופיו להתרגש עד דמעות ועדיין מספק את האתנחתא הקומית. מי שרוב מעשיו הם רגעי קסם טלוויזיוניים.

  והוא בכלל לא ידע שהוא כזה.
  כי מי שמעז לחשוב שהוא כזה, לפנטז, מאבד את כל כספו בבורסה.

  למן ההתחלה הבינו ההפקה והקהל כי אין לנער טוב הלב מתחרים. איטס דה אלירז שדה שואו ומסביבו מתרוצצות דמויות המשנה שקיומן מוצדק ע”י התפקיד שהן משרתות: לספק לגיבור מצבים משתנים ולהוות קטליזטור לפעולות שלו.
  כמתבקש, יש את הנבל, רע הלב וסתום המוח, את הפיה הטובה שוברת הגבולות והגדרות, ואת הנסיכה המפונדרקת שהתבלבלה והיא בכלל ניצבת באגדה של מישהו אחר. ויש גם את בת הכפר הטהורה.
  אלירז הוא גיבור של אגדת ריאליטי, לא של תחרות מרובת משתתפים.
  ובאשר ליהקת, נדפקת.

  המופע של שיא הרגש

  הוא שחקן, ילעיזו יריביו.
  וזה נכון, שדה מבין את מה ש”מחנה” סער וד”ר ליצן החצרוני ומנחם שלעולם-אל-תעשה-לי-בן לא משכילים להבין. בתוכניות ריאליטי מסוג זה (קרי לא תחרויות כשרון) שם המשחק הוא אנושיות.
  הדניי-מנו והמנחם בנים והבובלילים של העולם, על אסטרטגייתם, יוהרתם, נלעגותם המבדחת את ההמונים או בלגניהם, לרוב יקודמו אל קו הגמר, אך לעולם לא יחצו אותו.
  ואלירז, חתול אשפתות אלדיני שכמותו, יודע זאת.
  אז הוא פותח את לבו, גופו ונפשו אל דיירי הבית ואלינו וחושף את מלוא ספקטרום האנושיות הגלום בו. תמהיל מסחרר של רוחב לב, חמימות מוח, הכאה על חטא, נאמנות, חצ’קונים, חוסר ביטחון, שבריריות הגוף, היפראקטיביות, איפוק, אגו, חוכמה, חפירות מילוליות, גבריות, נשיות, פתיחות מחשבה, אהבה, מודעות עצמית, כבוד לזולת, סלנג, רגשי נחיתות, חמלה, בלושה, פרנויה, גמישות וכנות.
  הכול מלבד רוע. הכול מלבד פריק שואו בשחור ולבן. ואנו מוקירים לו תודה, כי וואו זה יפה ופששט על האומץ.

  אז נכון, גם רוע, טיפשות ועיקשות הם מפגנים של אנושיות טהורה, אבל בשביל להיווכח ברשע האנושי אנחנו פותחים חדשות או את ערוץ ההיסטוריה. אנחנו רואים ריאליטי בתקווה כמוסה לשזוף עינינו דווקא בהוכחה שטבע האדם טוב מנעוריו.
  וכל אימת שהנה הנה הערס שבו פורץ החוצה, והמקטרגים מצקצקים בלשונם וסופקים ידיהם בהנאה של “איך ידענו!”, עושה הילד יו-טרן רגשי ומושיט יד, וחומל.
  בריאליטי, יותר משאנחנו רוצים לאשש את מה שידענו ולטפוח לעצמנו על השכם ולומר איזה חכמים היינו, אנחנו רוצים להיות מופתעים לטובה.

  סודו של משחק מול מצלמה, תלמד אתכם (ובקרוב גם את אלירז, אינשאללה) רות דייכס, is being, not acting.
  רק לאמת, שובבה שכזו, יש נטייה להצטלם נפלא.
  המשחק של אלירז הוא שאין משחק, לא באמת. יש את הוואן-מן טרומן שואו, ויו קן טייק איט אור ליב איט.

  בתפקיד המכשפה הרעה: קופרמן הפקות

  סיפורו של פשוט העם היוצא למסע ואנחנו, אבל בעיקר הוא, מגלים עליו שהוא בעצם אביר, הוא נרטיב קלאסי שלא נס ליחו.
  אבל בערוץ 2 שם המשחק הוא סמסים ולא טלוויזיה טובה, וההפקה בחרה בשארית כוחותיה לייצר סיפור מרכזי אלטרנטיבי. מסיבות נואשות ובדרכים נואלות תפרה סיפור אהבה מהמיותרים והדוחים בהיסטוריה של הטלוויזיה, יש מאין. או ליתר דיוק, יש מאיכסה פיכסה בלביכסה.
  מה שההיגיון יסרב לתפוש, פקדו הבמאים, נקבור תחת זמן מסך בלתי ייאמן באורכו ונצבע במלודיה דביקה כסמארק בת שלושה אקורדים. נדחוף לגרון. נסמא את העין. נאנוס את הדעת.

  …מבלי להשכיל שהסיפור האמיתי נמצא במרחק נחיתת כרית משם.

  בעת שבמשדר המרכזי,”המהודק”, “המהוקצע” בערוץ 2 נאלץ הקהל לסבול שעמום, זלזול באינטליגנציה ורפלקס הקאה, זכו הצופים בערוץ 20 לחזות בקסם אמיתי. הירקמותה של ידידות מרתקת בין הבלונדה לערס. קשר רגיש ועמוק שיכל לפרוח רק בין כתליו של סיר הלחץ המיקרוקוסמי, שמעצם כך הצדיק את קיומו.

  כשם שהנבל מציב מכשולים בדרכו של הגיבור אל המלוכה, כך ההפקה המרשעת התערבה בהתנהלות הנרטיב והציבה מחסומים בינינו הצופים ובין מושאי צפייתנו. זו התערבות המספר בהשתלשלות העלילה, וזה אסור, נזדעק. Unfair fairytale !
  מהלך מטא-פואטי שובר מוסכמות או שמא, במונחים פשוטים יותר: יאללה, שבי, את מסתירה!!

  אלירז: אנחנו לא באותו חוג.
  אלין: אנחנו אפילו לא באותו מתנ”ס.

  אם נמשיל את הבית לרגע למועדון ונתעלם מהכסף, סער ואיילה הם מי שנכנסים אליו ומיד מסמנים מטרות. היא בוחנת מי הכי מוצלח, הוא מאתר מיד מי הכי כוסית. הקשר שלהם מושתת על משיכה מינית ואישושי סטטוס ואגו, הכמהים לאישור תמידי. כן, כן, אתם הכי שווים בחדר.
  בצד, על הבר, יושבים אלירז ואלין. הוא בא לספוג אווירה ולהכיר אנשים, היא מדי פעם רוקדת בזמן שהיא מחכה לחברה שלה שתצא מהשירותים. הם מתחילים לדבר בטעות ומגלים, אורח פלא, שהם שונים בכותרת, אך כל כך דומים במהות…

  אלירז, בהתעקשות שלו להתייחס אליה כיותר מילדה בת 19 ודוגמנית בלונדינית ולבקש את חברתה, למעשה אפשר לאלין להיפתח ולפרוח, וחשף אותה לצופים. ועל כך אנו מודים לו שוב.
  לא הייתה עוד דמות ריאליטי שגרמה לי לגרגר בעונג ובאופן מופתע ואי רצוני לפלוט צלילי חיבה (פוצי! פוצקינושה!) אל עבר המסך כאלין לוי! הנסיכה שהייתה צריכה להתחפש לבת כפר רק כדי לגלות שהיא מלכה.

  שאל כל ילד למוד מעשיות והוא יאמר לך, חצות הליל היא שעת הקסם, העת בה הגמד והפיה יוצאים אל היער לשחק. וכך למד קהל צופים אדוק להתייצב, כמו שעון קוקיה, לילה אחר לילה, אחרי ששאר דיירי הבית פרשו לשינה, ולחזות בחלום ליל החורף של אלין ואלירז.

  אם בתפריט קרב כריות או שיחת נפש, זה לא משנה, הקהל הסהרורי שבוי בכשפם. והוא יחכה להם באותו מקום, באותה שעה, גם בליל המחר.

  אלין: ציפורים שעפות ביחד, הן זוג?
  אלירז: או חברים.
  אלין: או חברות.
  אלירז: או זוג.

  הכמעט-רומן הזה שנרקם לאיטו מול עינינו כאילו נכתב למשעי, מלאכת מחשבת מעשה ידי אומן להתפאר. כל סצנה בו כאילו תוכננה להקסים או לפרוט על מיתר, כל טקסט שנאמר טובל בסאב. והכול מדויק עד להכאיב.
  כמו לצפות בדואון וטים בספיישל “המשרד – אולסטארס”.
  ולצופה המתמיד הטבות מועדון. חיבוק שנבלם במערכה הראשונה סופו שישתגר בשיא רגשי במערכה השלישית. ומי בכלל שיער כמה מרגשת יכולה להיות אנחה, וכמה רומנטיקה יש במילה “אוף”?

  הדרמה הגדולה מצויה דווקא בפרטים הקטנים, באל-נגיעות, ברווחים שבין מה שנעשה, בסדקים שבין מה שנאמר.

  הימים נקפו והידידות הלכה והעמיקה, והקהל נאלץ להטליא פיסה אל פיסה, ולהרכיב פאזל מקרעים שניצלו מעריכה מגמתית בערוץ 2 ומרסיסי שיחות שהועלמו בגניבה בערוץ 20 (הלכה למעשה, אנחנו פאקינג משלמים עליו) לטובת שוט סטטי בן 3 שעות של ארז ישן, במקרה הטוב, או קלוז אפ על התחת של הסוס, במקרה הרע.
  אך יש בזה משהו מספק, מגבש, מרגש. מרד דה מיקולו, שנועד לגרום לנו להרגיש כי הכוח אצלנו! אנחנו יודעים לזהות את האמת ולחשוף אותה על אף תחבולות ההפקה!
  וזה שולח את קהל הצופים להתייצב כחיילים לחזית המרקע, במלחמה על התמונה המלאה. לא לפספס אף רגע כי הוא יחלוף ויימחק בטרם יגיע למשדר המרכזי. ואם הוא יגיע, הוא יעובד וישוגר זול, דביק ומשוטח כמסטיק לצפייה.

  אם היית בת הייתי מחבקת אותך,
  אבל בגלל שאתה בן אני רק אומרת את זה.

  בעת שההפקה הוסיפה לדחוף לנו, משל היה טישו מגואל באפר, את הרומן המוגשם והמחליא לפה, ישבנו אנו בבית והיינו עדים לשני הילדים מטפחים במסירות חברות נפש ובה בעת גודמים בסיזיפיות יומיומית את ניצני הרגש בטרם ילבלבו. זה קסום וזערורי ומכמיר לב.

  והשותפות לסוד מסעירה.

  ומי כמונו למודי קולנוע, יודעים שהרומנים הגדולים ביותר, מקזבלנקה ועד ברוקבק, הם דווקא אלה הלא ממומשים. יש משהו בהחמצה המוכתבת ע”י נסיבות שמשאיר אימפקט גדול יותר. אנחנו רוצים שיצבטו לנו בלב, כי אין להרגיש יותר מכאב.

  נאמנות, יודע כל מי שעבר את גיל 13, נבחנת אל מול פיתוי, לא בואקום רגשי. ובנקודה זו אלירז ואלין יוצאים מהפנטזיה אך מתגלים כגדולים מהחיים.
  כמה קל להתפתות למגע אוהב בבדידות הזו, באי הוודאות הזה, בסיר הלחץ הזה הקרוי בית האח הגדול? וכמה תעצומות נפש צריך כדי לבלום תהליך כל כך טבעי ומתבקש?
  הם יודעים שזו רק הידלקות קיץ, בין מדריך לנערה באקסטרים סאמר קמפ, וזה לא יעבוד בחוץ. בפנטזיה יש להם רק זה את זה אבל בעולם האמיתי מחכה להם אהבת אמת. בתום הנשף, הקסם יתפוגג והשמלה של אלין תהפוך למדים אפרוריים, ואלירז ישא את בחירת לבו.
  וכל עוד הם לכודים במקלחון אפוף האדים הזה, אלין מסתפקת בליטופיו של גואל, ואלירז נאלץ לספוג בהבנה את מתקפות ה-dry humps של ארז. הם כופים על עצמם ריחוק פיזי זהיר ונידונים רק לחיבוקים דרך כריות חוצצות, נשיקות באוויר ומטאפורות ליליות על מגבות.
  בני זוגם יכולים לישון בשקט. אם הם שרדו 3 חודשים כאלה מבלי למעוד זו עדות חיה לאהבתם.

  יואו, הדג צולע!

  למען האמת, אני לא מבינה את הבכי על היעדר ההפתעה. כל עוד הדרך מרתקת, אני עם הילדים בני הארבע שדורשים שוב ושוב את אותו הסיפור לפני השינה. יש משהו מנחם בסוף טוב ידוע מראש.

  כבכל מעשייה טובה, הנבל יגיע עם הגיבור אל הישורת האחרונה, אל הדו קרב המכריע שיתרחש בנשף. אך צופים נבונים מזמן יודעים שהקרב בכלל לא שם.
  לא משנה כמה תנסה המכשפה הרעה לעזור לנבל ולהציגו כיריב אמיתי, בנשף הוא יסולק מהדרך ויפנה את מקומו לדרמה של אלין ואלירז.
  שני ידידי הנפש הם ורק הם היריבים הראויים בבית, ואנחנו נזכה לא לקרב גלדיאטורים עקוב מדם ואגו, אלא לדרמה אנושית במיטבה… הבנה שתכה בהדרגה עם כל שלב, קונפליקט כואב, מבט מפרגן, חיבוק אחרון?
  שבסופו אלינזה תיפרד מהאביר שלה ותעלה על המדרגות הרחק מחייו (עם קצת מזל אל עבר משאית מגנום).

  This is the end of a beautiful friendship.

  לא חשוב מי מהשניים ינצח, אנחנו הרווחנו.
  במלחמה נגד ההפקה אנחנו אולי הפסדנו כסף ויצאנו חומוס שמורחים ומסובבים ומנגבים אותו, אבל אנחנו, צבא טרוטי העיניים של אלין ואלירז, ניצחנו טלוויזיונית.
  העלילה שהוחבאה ודוכאה והוגלתה לערוץ 20, פילסה את דרכה ותגיע אל ההתרה המרגשת שלה בשיאו של הפריים טיים בערוץ 2, שם מקומה.

  ולנו רק נותר להיאנח ולהניע דמעה.

 240. סתונית Says:

  בוקר טוב חברי בלוג יקרים

  היום מכריזה רשמית על תחילת ההכנות לפסח, הנקיונות עוד יחכו מעט, (את כלי הכסף אמנם התחלתי להבריק אבל זה בקטנה).
  הזמנתי את הבשר וזה תחילתו של התפריט המגובש.
  התובנה שהגעתי אליה בשנים האחרונות שלא חייבים לחדש, להיפך, כשאתרי האוכל מתמלאים בשלל מנות מיוחדות וחדשניות, אני מתכנסת לי לחיק המסורת המשפחתית שנבנתה בשנים רבות של בחירת הבר מן המוץ. אני רוצה שמשפחתי תקח אתה את הטעם שתמיד יזכיר את טעמו של הבית. טעמן של מנות לא מתוחכמות מדי אבל עשויות ממיטב חמרי הגלם, ואת הציפיה לשנה הבאה שבה שוב ייאכלו אותם המאכלים באותם הטעמים.
  להתראות בשמחות.

 241. קסם Says:

  לאבי כתבה מדהימה מסכמת וכל כך נכונה .נהנתי לקרוא אותה פעמים.

 242. אבי Says:

  עוד משהו מעניין: הדלפה מההפקה:
  מכיוון שבטח כבר כולם יודעים בערך את התוצאות , הנה לכם התוצאות המדוייקות :

  נשלחו 2,323,700 סמסים בכל הגמר !!!
  גואל פינטו = 77,240
  פותנה ג'אבר = 90,000
  סער שיינפיין = 272,100
  אלין לוי = 450,000 (יצא כמעט עגול)
  אלירז שדה = מיליון יותר מאלין = 1,440,000 סמסים , חשוב לציין שכולנו ידענו כבר ביום שלישי , יומיים לפני הגמר שאלירז ניצח. ביום שלישי ב11 בלילה הוא עמד על 500,000 סמסים כשלסער היו 14,000 בלבד.

  ועכשיו לשאלה , איך סער סיים שני ?
  לא יודע , אולי שיקולים של ההפקה."

 243. תיתוש Says:

  צהריים טובים חברים יקרים שלי 🙂
  שרי יקרה אני מבינה אותך. אין בררה צריך לחזור לשיגרה ולחובות שיש לנו לחיים אני יודעת שאת חלקן את עושה באהבה רבה כמו למשל להיות אמא 🙂 אז תמשיכי בעיסוקייך ותכנסי לבלוג רק כשאת יכולה אנחנו תמיד נשמח לשמוע ממך ונחבק אותך באהבה. בריאות שלמה לך ולילדיך ולמשפחתך המורחבת. אני שולחת לך חיבוק גדול ואנרגיות חיוביות ומחזקות 🙂

  סתונית בהצלחה בהכנות לפסח אני בטוחה שמשפחתך ואת נהנים ביחד על תעבדי קשה מדיי.

  אבי תודה על המגילה שהעתקתה לנו אני הזדהתי כמעת עם הכל. ותודה רבה שהבאת לנו את תוצאות האסמסים אני מאוד רציתי לדעת אותם.
  לדעתי זה שסער הגיע למקום השני זה בגלל שההפקה נסתה לקדם אותו ובשבועות האחרונים היא התמקדה עליו די הרבה למרות שכל מה שראינו זה או שהוא ישן או שהוא מקטר אבל בכל זאת זה עשה את שטיפת המוח לכמה אנשים שאולי ראו אותו רק בערוץ 20. אבל יש עוד סיבה הוא נשאר יחיד מהקבוצה השניה. לדעתי אם ארז היה נשאר ולא סער אז הוא היה מקבל הרבה יותר אסמסים מסער. גם הקולות של גואל,פותנה, ואלין הלכו לאלירז כי זה היה ברור שהוא זוכה וצריך לשים עליו את האסמסים כל השלישיה קיבלו יותר אסמסים מאלה של העונה הקודמת

 244. sofi Says:

  הוא כבר שב בערוץ 24

  http://www.mako.co.il/music-news/local/Article-6cc80d6af284721006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=978777604

 245. sofi Says:

  וגם בערוץ הספורט

  http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1651477

 246. צביה Says:

  הי כולם

  משהו מוזר לי ולא בדיוק ברור אשמח אם מישהו שמבין יוכל להסביר לי.
  אם הבנתי נכון ארז טל אמר שההצבעה והפיקוח על התוצאות נעשה בפיקוח של משרד עורכי דין.

  מה הצורך בפיקוח הזה ופיקוח בכלל אם התוצאות הן כמו שהוצגו שאלין הובילה על סער והוא יצא סוף במקום שני בגלל התערבות ההפקה.

  בשביל מה לפקח על מה צריך לפקח . על התרמית….

 247. בר Says:

  ערב טוב לכולם 🙂

  סופי, תודה רבה על הקישורים.
  שמחתי מאוד לקרוא שאלירז ינחה תוכנית בערוץ 24.

  בבוקר ראיינו את גואל ופותנה בתוכנית הבוקר ופותנה אמרה שגם לה יש כבר כמה הצעות לתוכניות…
  אם אתם רוצים לצפות בראיון, אני מצרפת את הקישור-
  http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season2-articles/Article-fc5a5e5be974721006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=731294849

  הסרטון היומי-
  http://www.youtube.com/watch?v=7iRJt_ZQ1kk

  המשך ערב מצויין לכולם!

 248. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  הנה הזמן לפינוק השבועי "ציפורי לילה" מאתמול בגרסת האודיו+ וידאו, תהנו.

  http://www.mediafire.com/?mmy3dcjn0hw

 249. ilana pa Says:

  איזה פינוקים יש כאן 🙂 תודה למ' ולכל שאר החברים שמביאים קישורים מקסימים לאתרים ולמוסיקה ובעיקר לדברים של שפרה.

  לראות ולשמוע צפרי לילה עם שפרה זה פינוק אמיתי למי שלא יכולה לעשות זאת בזמן אמיתי, כמוני, אז שוב תודה

  ליל מנוחה אילנה.פ.

 250. ארנוס Says:

  לילה טוב לכולם!

  התמונה היומית – שיפ עפ משקפיים מדהימה ביופיה-

 251. מ Says:

  עברתי על מנת לפנק אתכם בשיר מקסים ומרגש של עילי בוטנר שמבצע קובי אפללו

  שם השיר : "מכתב לאחי".

  http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/079/441.html

 252. עינבלי :) Says:

  אהלן חברססססססססססססססססססססס 🙂 🙂 🙂
  מצחיק איך שאני באה במפתיע כל פעם. עדיין המחשב המשיך לעשות בעיות, אבל עכשיו זה רשמי – חזרתי ולתמיייייד! התגעגעתי לכולכם! מה נשמע?
  טוב,אז יש לי כמה דברים לספר לכם …
  אתמול והיום ס-ב-ל-ת-י מהחום הזה,ולא סתם חום, שרב!!! אני שונאת את הקיץ, גם בגלל החום המתיש הזה, וגם בגלל המעופפים למיניהם ,שיותר מתישים,אותך ואת הרגליים שלך,שאתה צריך לרוץ אחריהם ולחסל אותם ,כי אם לא, אתה סובל מהרבה עקיצות וזה בכלל לא נעים. דרך אגב, יש ויטמין שנקרא בי 1 – זה ויטמין שלוקחים אותו (אני חושבת כדור) שהוא נגד יתושים,פשוט זה מפיץ ריח שהיתושים לא יכולים לסבול,מהגוף שלך, וכך אתם לא נעקצים. אחלה סקופ לא? 😛

  וגם התאכזבתי בזמן האחרון. ריהאנה (הזמרת האהובה עליי) מגיעה לישראל להופעה (30.5 ביום הולדת שלי). אבל רק לקוחות אורנג' יכולים לקנות כרטיס להופעה שלה, ואיך ששמעתי על זה ממש התבאסתי. כל כך חיכיתי שהיא תגיע לישראל, אני לא מבינה מה הטמטום הזה שרק לקוחות אורנג' יהנו מההופעה. אז בסדר, אורנג' ארגנו את ההופעה הזאת,אז מה? 😦 יש ללקוחות אורנג' דרך להשיג כרטיסים בחינם. חלק מהאנשים שיספיקו להרשם ראשונים באתר אורנג', יקבלו כרטיס חינם להופעה שלה בתנאי שהם מתנדבים לקהילה 4 שעות בלבד, בכל דרך שהיא. מי שרוצה לקרוא: (כמובן שיש עוד המון כתבות)
  http://www.mako.co.il/music-news/local/Article-2aa3fbd79674721006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1080044444

  שיהיה המשך ערב טוב לכולם 🙂

 253. sari Says:

  ערב טוב חברים יקרים,
  כל היום אני מחכה לרגעים הללו,שבהם אני בשקט קוראת מה נכתב ומי צרף לינק
  שכיף לקרוא או להאזין…תענוג לחזור הביתה.תודה.

  תודה תיתוש על החיבוקים.

  אבי-כתיבה מהממת ומענינת הבאת לכאן.תודה!

  באשר לתוצאות…ענין רו"ח ועו"ד הוא חובה בגמר-כדי לא להיחשף לתביעות.איני יודעת אבי מהיכן הנתונים שהבאת..אך אני מכירה היטב את משרד רו"ח החשבון אלמגור ושות' שהיו אחראים שם על פיקוח התוצאות והם משרד מהימן מאוד!

  אני קופצת להקשיב ללינק של שפרה ואלירז מיום שישי האחרון ואחכ לכתבות השונו..בייי

 254. sari Says:

  איזה כיף אלירז יהיה בתוכנית רדיו-קלילה..מתאים לו ומתאים לי…מאמינה שיהיה לו קהל מאזינים כפי שהיה בזמנו ליוסי סייס…זה בדיוק הקונספט שמתאים לו מוסיק ושיחות והוא הרי טוב בשניהם..לגבי ההגשה הוא ילמד את רזי המקצוע ואפילו דידי הררי אמר שהוא נולד לזה..אז שיהיה בכיף ובהצלחה.

 255. בר Says:

  עינבלייי, איזה כיף לראות אותך 😛

  מוזר מאוד מה שקורה עם ההופעה של ריהאנה, זה לא בסדר מה שהם עושים.
  למרות שאני יותר שמחתי מהעובדה שהדי.ג'י המדהים ארמין ואן ביורן מגיע לארץ 🙂

  שיר שלו שאני מאוד אוהבת-
  http://www.youtube.com/watch?v=TxvpctgU_s8&feature=channe

 256. עינבלי :) Says:

  ברי, אני ממש כועסת עליהם. ריהאנה זו הזמרת האהובה עליי ,והיום הולדת שלי זה בדיוק בתאריך שהיא מגיעה לארץ,וללכת להופעה שלה זו המתנה הכי מדהימה שאני יכולה לקבל.

  אני מכירה את ארמין ואן ביורן ואת השיר,שיר מהמם. 🙂

 257. אילנה Says:

  סופי,תודה על הקישורים.

  עינבלי יקרה,ברוכה הבאה,אילו היה לי טלפון של אורנג' הייתי עוזרת לך.

  מ מיוחדת וברוש,תודה על הקישורים.

  אבי יקר,תודה על הציטוט,כתיבה יפה.
  בנוגע לאסאמאסים לא נראה לי הגיוני,מישהו חמד לצון וכתב את מה שכתב,ההפקה לא היתה לוקחת על עצמה רמאות כזאת.
  נראה כאילו אוהד אלין הפיץ את זה,זו דעתי.

  שרי,בזמנו הציעו לשפרה את הגשת התוכנית הזאת בערוץ 24,אחר כך הציעו טרוויה באותו ערוץ ומשום מה לא יצא כלום אל הפועל.
  עינב היתה שם עם אסי עזר תקופה מסויימת.
  בהצלחה לאלירז.

 258. עינבלי :) Says:

  היי אילנה, ומה פתאום,זה בסדר גמור. יש לי הרבה חברות שיש להן חברת אורנג', רק אני בטוחה שצריך להראות להם משהו שמוכיח שאני נמצאת בחברה הזאת.

 259. אילנה Says:

  לילה טוב,שינה ערבה ומתוקה לכולם.

 260. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  עינבלי – ברוכה השווה השבה.

  לפני שיהיה חצות, עברתי לאחל מזל טוב ויום הולדת לשתי גברות שחגגו היום יום הולדת.

  קרן אן הנפלאה וקארי אנדרווד הנהדרת.

  http://www.youtube.com/watch?v=w7GdsmLsmLs

  http://www.youtube.com/watch?v=y_SR3BlsmH4

  לילה טוב וחלומות פז.

 261. ארנוס Says:

  ברוכה השבה עינבלי!
  🙂

 262. אירית השפירית Says:

  אהלן עינבלי!!!!! התגעגעתי אליך ואל התוכי 🙂

  שלום לכולכם, ויקניקים יקרים, ושיהיה לכולנו יום נעים ומוצלח במיוחד! 🙂

  תרשו לי לכתוב כאן קצת דברי כפירה. זאת רק דעתי ואתם יכולים כמובן לחשוב אחרת. אני חושבת לעצמי: מה הקטע? מה הופך את אלירז לשדר רדיו או טלוויזיה, ולמה בכלל לחשוב שיעשה את זה היטב? התאהבו בו, וביתר חבריו לתוכנית, דווקא בגלל שהוא אדם רגיל, השכן שלנו, והוא הוכיח את עצמו כמי שעמד בלחצים בתנאים של בית האחה"ג ובקושי של הניתוק, וגילה אנושיות, וגרם לציבור לאהוב אותו יותר מאשר אחרים. אבל זה הכול. מה הופך אותו לשדר? אני חושבת שזה בור שכורים לו ושרב הסיכוי שרק יפיל אותו. נכון שיכול להתגלות נס ושפתאום הוא יתגלה כשדר מוכשר, אבל רוב הסיכויים שהוא יהיה מאוד לא מקצועי ו"ייפול על הפנים" (או בלשונו: "ייצא חומוס"). התקשורת מנצלת את ההזדמנות שיודעים שהוא אהוב בציבור ושרבים רוצים להמשיך ולראות אותו, אבל זה לגמרי לא מקצועי. יש הבדל אם מזמינים אותו לכל מיני תוכניות כמרואין ומתעניינים בו, כי הקהל צמא לשמוע ולראות אותו, ובין שהוא יוביל תוכנית בעצמו. יש בזה משהו מאוד לא מקצועי. תקראו לי מיושנת אולי , אבל הייתי רוצה לשמוע שדרים מקצועיים, שיודעים מה הם עושים, שלא "מתגלחים" עלינו הצופים/המאזינים. אם אלירז מתאים להוביל תוכנית מוזיקה או ספורט, אז גם אני מתאימה וגם כל אחד מכם מתאים. קודם שילמד תקשורת, שילמד הנחיה, שימלא את ראשו בידע ובתוכן כדי שיהיה לו על מה לדבר. אבל סתם כך, רק בגלל שזכה בתוכנית שבה היה צריך להתבלט באישיותו ולא בידיעותיו? כבר הכתירו אותו ל"יוסי סיאס" הבא. מסכן, אילו ציפיות מופרזות …

  דרך אגב, כל מה שכתבתי כאן נכון גם לגבי שפרה, וכל אחד מן הדיירים באחה"ג בשלוש העונות שלה.

  אנשים כמו שפרה ואלירז, וכמוהם מרבית הצעירים בתוכנית, עדיין לא מצאו את מקומם בחיים לפני שנכנסו לתוכנית ועדיין מתנסים. טוב עשתה שפרה שלא קפצה על כל הצעה שהוצעה לה ולקחה פרויקטים שהיו למידותיה. הרי לכתוב היא כתבה עוד לפני התוכנית, והפרסום רק נתן לה הזדמנות לכתוב לעיתון בתפוצה רחבה יותר ולהתמקצע. בשידור – אני חושבת ששפרה עדיין לא יכולה להוביל תוכנית בעצמה והיא נהגה בחוכמה שהצטרפה לשדר ותיק וכך היא צוברת ניסיון ולומדת.

  כתבו ביקורת על הדיירים הקודמים באחה"ג על כך שהם לא "הצליחו" ונעלמו לנו. מה רוצים? אלה הרי אנשים רגילים, אז רוצים שפתאום הם יהפכו לזמרים מפורסמים או לשדרים מדופלמים? הם הרי לא כאלה, ולכן אהבנו אותם והזדהינו איתם. ההצלחה שלהם, לדעתי, בכך שהם שילבו את החווייה הענקית של התוכנית בתוך החיים שלהם והצליחו לצעוד הלאה בחייהם בשפיות יחסית, למרות הפרסום שנפל עליהם ב"בום" ענק.

  זה סוף המגילה. תודה על תשומת הלב 😛

 263. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב מהביטלס
  http://www.youtube.com/watch?v=tqmid9MlFSw

  בוקר טוב – שיער
  http://www.youtube.com/watch?v=YMyDJMAlHGI

 264. אירית השפירית Says:

  קצת קלאסיקה: בילי הולידיי שרה "בוקר טוב כאב לב"
  http://www.youtube.com/watch?v=RvDZOX9IdKs

  בוקר טוב חיים – דין מרטין
  http://www.youtube.com/watch?v=qoFcInap5qc

 265. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב מלני קרביץ
  http://www.youtube.com/watch?v=TUmWfyIuPNo

  בוקר טוב מליונל ריצ'י
  http://www.youtube.com/watch?v=WsWGY_0YgOU

 266. אילנה Says:

  בוקר טוב

  קסם האירית,אני מסכימה עם כל מה שכתבת, בזמנו שפרה אמרה שהיא לא היתה מרוצה מעצמה מכמה פיילוטים והיא רק לומדת וצוברת ניסיון,לא כל אחד מתאים להגיש תוכנית במדיה ונדירים המקרים של כישרון מולד.
  שפרה פעלה הכי בחוכמה,לקחה לעצמה את הזמן,בחנה כל הצעה ולא קפצה על כל מה שהוצע לה,אני שמחה שהיא עם קובי אריאלי המוכשר ולומדת מהנסיון שלו,הוא צופה לה גדולות בתחום .
  לגבי אלירז,הוא ילד טוב שרוצה לעבוד ולהתפרנס,אני מאחלת לו שימצא את הנתיב שהכי מתאים לו תוך כדי למידה אקדמית של התחום בו הוא רוצה לעסוק,ערוץ 24 והספורט הם דברים חולפים ולא רציניים, יתקשרו אליו,הוא ישוחח עם מאזינים,לעולם זה לא יהייה כפי שזה היה בבית האח הגדול בשיחותיו עם הדיירים או התוכנית ששידר שהיתה מאוד אישית עליו ועל משפחתו שגרמה לריגוש ולאנשים לדמוע.
  מה שלא יהייה אני מאחלת לו הצלחה ובחירה נבונה.

 267. אוריתי Says:

  בוקר טוב ויום נפלא לכולם .
  מריחים באויר את סוף השבוע הקרב 🙂

 268. sofi Says:

  אתמול,בתוכנית של גיא פינס בערוץ 10
  ראיינו את אלירז לקראת העלת התוכנית בערוץ 24.
  הוא אמר שהוא ידבר עם צופים וישמיע שירים (קליפים) -לא ברור אם לפי בקשות-
  מכל הסגנונות- מזרחי ,ים תיכוני, שלמה ארצי , וגם חוה….(איזה מזל ).
  וגם אמר: "הי י גיא". 🙂

  יש לקוות שזו לא תהייה עוד חלטורה,כמו התוכנית בהנחייתו של מנחם בן….

 269. sofi Says:

  עוד אני מדברת….

  משווים את אלירז ,לאורי (אסי דיין) – ב -"הוא הלך בשדות".
  אולי מוגזם קצת, אבל מה , יצא מדהים !

  http://celebs.walla.co.il/?w=/3610/1652127&m=1&mid=85958

 270. דדהדס Says:

  שלום שלום!!
  סופי, ההשוואה ,נו נו , אבל צניעותו מחפה על הכל. (אסי דיין יש רק אחד)
  ולאייטם הקודם שלך, אז את מאד אופטימית.
  ד"ש ואמילי.

  אירית, על הבוקר בילי הולידיי, כבר נזכרתי באדית פיאף.
  סיפור חיים דומה. מתה על שתיהן.

 271. sofi Says:

  ראית איזה חתיך!!
  וכלכך טיבעי, כאילו נולד בבגדים האלה.
  את יודעת שהוא למד בקיבוץ מעגן מיכאל ?

 272. דדהדס Says:

  נכון נכון!!!
  הוא מספר על כך בהמון חן, במיוחד על ההברזות שלו לחוף הים במעגן.
  (אני מכירה את המקום).
  מבחינתי שימשיכו לפרגן לאלירז כל הדרך לא חשוב לאן.
  טוב שסער ואיילה רואים זאת. (איזה רעה אני, לא ?)

 273. sofi Says:

  לא, את לא רעה. 🙂

 274. דדהדס Says:

  תודה סופי.
  אבל אמרתי זאת כבדיחה.
  מאחלת לסער ואיילה הרבה טוב, ובעיקר התפכחות.
  כמובן, ב ה צ ל ח ה !!! לשניהם.

 275. sofi Says:

  הערב יש שידור סיכום, מקווה שרק עם הפיינליסטים.
  אין לי כח לחודדות וחבריהם.

 276. דדהדס Says:

  לא ידעתי שיש שידור היום. על מה ולמה???
  נו, מקווה להספיק וכן לראות. אולי יהיה אפילו מעניין.

 277. צביה Says:

  sofi הערב זה שידור האיחוד אחרי עזיבת הבית וכנראה כולם יהיו למעט החודדה שילדה לפני שלושה ימים כך שסביר שלא תצטרכי לסבול

 278. דדהדס Says:

  שלום לצביה. נחמד "לפגוש" אותך.

  כמובן שהתכוונתי לאספיק ב- א' .

  סוף שבוע נפלא!!

 279. צביה Says:

  הי דדהדס שלום לך
  למה תיקנת דווקא כתבת בסדר גמור

 280. צביה Says:

  http://www.mako.co.il/entertainment-tv-media/tv/Article-8f896dc96cc4721006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=978777604

  לכל מי שמתעניין

 281. ארנוס Says:

  נתקלתי בכתבה הבאה שפשוט הרתיחה אותי-

  http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=703725

  הם טוענים שם ששפרה נ"עלמה" ושהקריירה שלה "לא קיימת". הם כמובן לא מזכירים ולו במילה את הגשת "ציפורי לילה"… אני מרגיש ששפרה מאד נוכחת בחיים שלי, דרך התוכנית ברדיו, וגם הפינה אצל בני בשן והטור בלאישה. לדעתי להגיד שהיא "נעלמה" זה פשוט להתעלם מהמציאות.

  התמונה היומית – שיפ היפה שלנו-

 282. בר Says:

  ערב טוב.

  ארנוס, אל תתייחס לכתבים, הם בדר"כ לא יודעים לפרגן.
  להגיד שהיא נעלמה? זה הדבר הכי שטותי שאפשר לכתוב.

  הסרטון היומי-
  http://www.youtube.com/watch?v=8A4jInqd2vc

 283. ארנוס Says:

  אני יודע שזה שטויות ברי, אבל מכעיס אותי שכותבים עליה ככה. פשוט ערימה של שטויות.

  תודה על הסרטון!

 284. בר Says:

  בגלל שזאת ערימה של שטויות אתה לא צריך לכעוס. אנחנו יודעים בדיוק מי זאת שפרה ומה היא עושה מהרגע שיצאה מבית האח הגדול.

  הנה הוכחה שהיא לא נעלמה- לפי אתר טוקבק, היא במקום ה- 8 ברשימת המטוקבקים של החודש 🙂
  http://tbk.mako.co.il/%D7%A1%D7%9C%D7%91%D7%A1/1

 285. ארנוס Says:

  אני יודע ברבר, אבל עדיין מכעיס שכותבים כאלה דברים. יכול להיות שמישהו קצת מקנא בה שם במערכת…

 286. sari Says:

  היי ערב טוב!
  עוד מס' דקות אחזור לבית האח"ג וכולי געגועים!

  אירית השפירית היקרה הרשי לי להגיב תגובונת קטנטונת על אשר כתבת לגבי אלירז-לפי מה שקראתי הוא יגיש תוכנית שתיקרא ספיישל וזה רק למס' קצר של ימים!כ-10 ימים בין ה- 14.3 וה-24.3..לא מדובר ביותר נכון לעכשיו ..ואם טעיתי אז זו הייתי אני שכתבה שהוא יכול להיות יוסי סאיס השני..מתוך אהבה בעבר לתוכניות של סאיס..(הייתה לי גם שגיאת כתיב..כתבתי סייס..!!)..

  אז אני קופצת לטלויזיה נתראה אחכ..אבל ציטוט ממאקו לגבי שנים אחרים זוכי ריאליטי שיקבלו תוכנית …

  שי כהנא וגיא אוסדון, זוכי "המרוץ למיליון", יזכו בתוכנית טלוויזיה משלהם שתיקרא "החיים על פי אגו". הצמד ינחה מגזין לייף סטייל גברי שיעסוק בספורט מוטורי, אופנה גברית, חיי לילה ושאר פעילויות שאמורות להתחקות אחר פנטזיות של גברים ישראלים.

 287. sari Says:

  וואו איזו תוכנית לשיפוץ התדמית של סער קיבלנו עם כל כך מעט רגעים של אלין ואלירז…סליחה סער עשה זאת לעצמו למה איני יכולה להנות מיותר שיוויוניות וחלות מסך לשלושתם?איזו מגמתיות של ההפקה..מה קרה שיינפיין הפעיל את שריריו המסוקסים..שרירי העו"ד?אני מעדיפה לראות כיצד חלפו הימים בין העולם של אלירז ואלין..כיצד אלישי חש בכל המצב ואיפה ואיך אלירז עם כל עומס הרגשות..הצילומים הינם בשלושת הימים הראשונים…לדעתי אסי עזר בכלל צילם הפרומו-או ההפתיח לפני שנסע לחו"ל כיוון שבאינטרנט דובר שהוא נשאר לאחר האוסקר בארה"ב לטיול פרטי של שבועיים..אז היכן האמת..והיכן המפגש שלהם עם המעריצים..?ולמה אין מפגש בבית כבעבר…ואיך נתנו לסער שוב במה לומר לנו שאנחנו אידיוטים בבחירה שלנו ,כיוון שלא בחרנו בו?ואיפה האהבה הענקית שלו לאיילה..?הכל היה אמיתי..!!עד כדי כך שכיום אינם מדברים בינהם?

  הזמן עומד להסתיים וחוץ מלעשות המון כסף על פרסומות לא ממש נתנו עומק לתוכנית מלבד הצד של שיינפיין…שממש "במקרה" צנח למקון השני..לא?

 288. sari Says:

  15 דקות אחרונות וסחטו ממני המיץ עם הפרסומות שלהם..מה קרה חסר כסף בקשת?לא ע שו מספיק..?אבל הם טובים ממני הם יודעים כבר שאני ועוד רבים כמוני מכורים ואני לא אזוז עד שיאמרו לי שזהו תם הזמן…וחבל חיכיתי המון ובסבלנות..היתי מקסימה-לא ניג'סתי לאף אחד-הבטיחו לי תוכנית "שבים הביתה." ובדמיון עשיתי הקבלה עם זכרון של תוכנית מס' 1 שנה קודמת..אז התחכמו לי..ובחרו להראות לי המון מסער והמון פרסומות…

  אני רציתי לראות יותר ועדיין רוצה.מאוד אשמח להקשיב -כן אני מציצנית -שיחה בין אלין ואלירז..שיחה בין עופר לאחיו הצעיר אלירז..ואלין ואלישי ואולי גם מפגש עם איילה אבל קיבלתי את המסוקס "חוטף" רגליים קרות עקב הצטיירותו בחוץ.."כן הוא מפרגן..לאלירז…".כי אלירז ..ידע לקרוא המפה הוא כזה מתוחכם שבכה על משפחתו ועל החיים הקשים של הוריו…מענין אני הייתי צמודה יותר מ-24 שעות למסך ימים שלימים וראיתי דברים אחרת ממנו…מסער

 289. sari Says:

  בעיני הוא אמיתי ולא שחקן ואיני היחידה יש עוד אחפי אלפים כמוני אז ברור לי שסער טועה והכל בעיני המתבונן…

  כעת יש שוב פרומו לחטופים..

 290. אוריתי Says:

  גם אני צפיתי בתוכנית ברגשות מעורבים. מצד אחד הקלה גדולה שהסיוט של העונה שעברה לא חזר. אני עדיין זוכרת איך ישבתי בקצה הכורסא מזועזעת מהרוע שיצא מפיהם של הבובלילים, איך לא פרגנו לשפרה, איך ליאון המסכן בכה , פשוט תוכנית נוראית. שמחתי שהפעם לא התקיים מפגש שיכול היה להוציא רגשות וכעסים מהמשחק.
  מצד שני, כמו שכתבה שרי, התוכנית היתה שיר הלל לסער שלא הבין איך "העם כולו" לא הצביע לו. תתקדם חבר.
  אלירז אולי לא רהוט כמו סער אבל זכה בגדול ולכן הוא זה שהיה צריך להיות במרכז התוכנית. אבל הכל שטויות, התוכנית כבר מאחורינו וצריך להתנתק ולהמשיך.

 291. sari Says:

  אוריתי היי התוכנית לא ממש מאחורי-כפי שקרה וקורה לי עם שפרה-כך אשמח לקרוא ולשמוע ולדעת איך אלין ואלירז מרגישים ..אשמח לשמוע מה קרה עם גואל…והאמת זהו..

 292. קסם Says:

  צפיתי ונהנתי …. לשרי ניתנה במה לסער מאחר והוא לא היה מוקף באוהדים ורוב הזמן היה לבד אלירז היה עטוף רוב הזמן בהמון אוהב והמולה אך מה שראו כל ה-3 +חודשים ראו גם כאן את היושר והענווה בשבו וזה שבה את העם כולו.

  אך מכל התרגשתי מאלין ואלישי מהאהבה היפה מהתמימיות והנאיביות שיש בילדה היא אמיתית ישרה וכנה ושניהם ביחד חמודים להפליא.

 293. sari Says:

  בוקר טוב של יום שישי עם מזג שרבי.

  קסם-את צודקת..אך סער בתוספת ליותר מידי פרסומות..ובעצם ללא הנחייה ממש..אז באמת ההשערה שלי היתה נ כונה…ניקיון תדמית-אם אפשר- של סער ואסי לא בארץ..לכן התוכנית שודרה ללא הפרעות מלבד אלה של הפירסומות..

  אז אני מחליפה שעות טלויזיה בספרים והרי זו אחת האהבות הכי גדולות שלי אז הכיף הוא אדיר..

 294. ארנוס Says:

  בוקר טוב לכולם!

  במדור "שליחות קטלנית" (מוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות) נכתב:

  "חברים של שפרה קורנפלד ומולי שגב מדווחים שהשניים מדברים ברצינות על חתונה".

  "בני שמש לוי לקורנפלד, שנאמר בשעה טובה?"
  "אני לא מעוניין להגיב על החיים האישיים של המיוצגים שלי".

  לא ידוע האם זה נכון אבל אם כן אז שיהיה המון המון מזל טוב לשיפי ומולי!

 295. צביה Says:

  ארנוס בוקר טוב

  חדשות טובות הלוואי הלוואי…

 296. sari Says:

  אם יש אמת בפירסומים-אז המון מזל טוב לשפרה המקסימה!וגם לנו כי זכינו להיכרות עימה.

  בעיתון ישראל היום יש ראיון מקסים עם אלירז..ניתן לקרוא זאת באינטרנט-מהדורה מודפסת-איך נפלה המשפחה ומה אלירז עשה עד הלום..צפיתי גם בראיון עם ליאון…מתוק אמיתי!

 297. sari Says:

  אז הנה לינק ממאקו-אליר שדה..

  http://www.mako.co.il/entertainment

 298. ilana pa Says:

  אם החדשות המשמחות אכן נכונות – אני מאושרת עבור האישה המדהימה הזו. כל הטוב שבעולם מגיע לה ואני מקווה שאכן כך יקרה.

  לכבודה וסתם כדי לפנק אתכם, אנשים יקרים, מביאה לכאן שיר ישן נושן של להקה נשכחת המדבר על אהבה = תהנו

  http://www.youtube.com/watch?v=aQ_zdAZ1XVM

  שבת שלום,
  אילנה.פ.

 299. רמה Says:

  בוקר טוב חברים יקרים!
  התגעגעתיייייי, מצטערת שלא הייתי נוכחת הרבה זמן, פשוט חיכיתי שתגמר קצת ההמולה של האח הגדול… היה לי קצת קשה לקרוא חלק מהדברים שנאמרו כאן.
  כמובן שהייתם חסרים לי מאוד, אני לא ממש מעודכנת במה שקורה אבל מקווה שכולם בסדר, בריאים ומאושרים.
  שתהיה שבת שלום,
  אוהבת אתכם.

 300. מ Says:

  צהריים טובים לכולם.

  מקווה שעובר עליכם יום טוב למרות השרב שבחוץ… ממש חם ומגעיל.

  רמה יקרה – טוב "לראות" אותך כאן, שבת שלום וסופ"ש נעים.

  סופ"ש נפלא לכולם.

  הפינוק השבועי "ציפורי לילה" בגרסת השמע בלבד, האזנה משובחת.

  http://www.iiiiiiii.com/i/galatz/Kobi/Kobi-10.03.10.wma

 301. sari Says:

  נדמה לי שאם אכן מגיעות ברכות אז שפרה לדעתי תחגוג אך לא ממש תינשא לפחות לא ברבנות..לא מזמן היתה כתבה שלה שדנה בחתונות לא?והיא אמרה שזה אחד הדברים שאינה אוהבת לא..?

 302. אילנה Says:

  צהריים טובים

  אני מאוד שמחה עבור שפרה,מאחלת לה כל הטוב שבעולם.

  רמה יקירה,שמחה לראותך ,האח הגדול מאחורינו וכעת אשמח יותר באם תגיחי לעיתים קרובות.
  אל תקחי אישית וקשה את מה שנאמר ,טבעי הוא הדבר כשהבחירה אינה זהה שיהיו חלוקי דעות,הכל ברוח טובה ונעימה,בהצלחה לאלירז ולכל היתר.

  הכל מוכן לשבת ,אני הולכת לקרא ולנוח קצת לפני הדלקת הנרות,להשתמע ושיהייה לכולם סופשבוע נעים ומהנה,חיבוק לכולכם.

 303. אילנה Says:

  שבת שלום,שבת נעימה ומהנה לכולם.

 304. אילנה Says:

  שרי,נכון,שפרה לא אוהבת את הטקס המסורתי,היא בעד חתונה בבית בחוג המשפחה ולא בטוחה שעם רב.
  אל תצחקו עלי …ביום שלישי כשראיתי את שפרה ב"ציפורי לילה" היתה לי מחשבה מוזרה ששפרה שאני שאני רואה…בהריון,למה? ככה סתם או אולי כי אני רוצה שתבנה את חייה ותקים משפחה,כך ראיתי אותה.

 305. sari Says:

  שבת שלום לכולנו!
  אני משלימה בכיף את הצפייה במצבור סדרות המתח שטרם צפיתי בם עקב היותי מכורה לאח"ג וזה כיף מעין מרתון מבחירה …

  אילנה כולנו מאחלים לה להקים משפחה אם זו בחירתה..בעיקר כשאנחנו האימהות יודעות וזוכרות את הכיף בתהליך..אז רק בשורות טובות..

 306. בר Says:

  ערב טוב.

  אם הידיעה נכונה, שיהיה לשפרה ומולי המון מזל טוב 🙂

  הסרטון היומי- המסע של שפרה-
  http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3006702

  שיהיה לכולנו סופ"ש מצויין!

 307. ארנוס Says:

  ערב טוב לכולם!

  התמונה היומית – שיפ המקסימה עם מגבת על הראש מספרת את לאון-

 308. ארנוס Says:

  תודה ברבר על הסרטון!
  🙂

 309. אילנה Says:

  שבת שלום ובוקר טוב

  אנו יוצאים לטייל באזור ירושלים .
  שתהייה לכולכם שבת נעימה ומהנה.

 310. אוריתי Says:

  שבת שלום וייום נפלא 🙂

 311. תיתוש Says:

  בוקר טוב ושבת שלום לכל חבריי המקסימים 🙂
  לצערי יש לי בעיות עם המחשב ולכן אני לא נמצאת הרבה במחשב ובבלוג. עשיתי למחשב כמה פעולות החייה ואני מקווה שיחזיק מעמד לפחות עד אחרי פסח.
  כל המטיילים הנחים והמנקים לפסח תהנו מין השבת אוהבת את כולכם ביי ביי

 312. ilana.pa Says:

  תודה על הסרטון בר – משובב נפש לצפות בסרטון ולהזכר עד כמה שפרה שלנו היא אישה איכותית ומקסימה.

  תיתוש מתוקה – מאחלת למחשב שלך החלמה מלאה… כדי שלא תחסרי לנו כאן.
  חוזרת אל ענייני השבת שלי [ נקיונות..ועוד נקיונות..]

 313. עינבלי :) Says:

  צהריים טובים לכולםםםםם 🙂

 314. אילנה Says:

  שבוע טוב

  היום עבר בנעימים ,טיילנו קצת וקינחנו ביער בן שמן,המוני מטיילים נהנו מהיום האביבי.

  שיהייה לכולם שבוע טוב ומבורך.

 315. ilana.pa Says:

  שבוע טוב אילנה וכל שאר החברים הנהדרים שיש כאן 🙂
  מקווה שעברה על כולם שבת נעימה ולא חמה. אצלינו ב"גוש דן" היתה שבת נהדרת ולא חמה. בדיוק כמו שצריך….

  לפני דקות העלתי אל היוטיוב סרטון שהקלטתי מכתבה ששודרה בערוץ 2 בינואר השנה. הכתבה דברה אודות חבורות זמר, מקהלות ולהקות שמתארגנות במקומות עבודה. הכתבה דברה במיוחד אודות חבורהת "על שומה" שחבריה עובדים ב….מס הכנסה !! זה מצחיק אבל בעיני, זה נפלא כשניתן לשלב עבודה ומוזיקה. המנהל המוסיקלי של החבורה הוא דורון שנקר, שהוא גם המנהל המוסיקלי שלי. מעבר לזה, רציתי להפיץ את הכתבה הזו בין כמה שיותר אנשים, שיראו ואולי ירצו גם הם להצטרף לחבורת זמר ולשיר. לשיר זה בריאות ! אני מרגישה בזה בחמשת השנים האחרונות, שבהם אני שרה ומאד רוצה שהתחושה הנפלאה הזו תהיה נחלת אנשים נוספים [צריך רק לשיר בלא לזייף, את השאר כבר ילמדו].

  אז זהו… הנה הקישור, מאד אשמח אם אנשים יגיבו ויככבו, כך יקודם הסרטון ויגיע לידיעת אנשים רבים.

  http://www.youtube.com/watch?v=8JSGZndrQ7k

  שבוע נפלא – אילנה.פ.

 316. ארנוס Says:

  לילה טוב לכולם!

  התמונה היומית – שיפ המקסימה-

 317. אילנה Says:

  היי אילנה

  יש לי תקלה ברמקולים,מחר אאזין.
  אני אוהבת מאודדד לשיר 🙂

  לילה טוב ארנוס,שיהייה לך שבוע מבורך בכלל ובלימודים בפרט.

 318. אילנה Says:

  לילה טוב,שבוע טוב ומבורך.

 319. בר Says:

  יש פוסט חדש-
  https://viksfriends.wordpress.com/2010/03/13

התגובות סגורות.


%d בלוגרים אהבו את זה: