מהו ערכנו האמיתי

by

                        מהו ערכנו האמיתי

מרצה ידוע התחיל את הרצאתו בהחזיקו ביד שטר של 20 דולר. בחדר, בו היו 200 מאזינים הוא שאל: "מי מעוניין בשטר זה של 20 דולר?" ידיים החלו להתרומם. "אני עומד לתת שטר זה לאחד מכם, אולם תחילה הרשו לי לעשות זאת."

הוא החל לקמט את השטר, ואז הוא שאל: "מי עדיין רוצה אותו?" עדיין היו ידיים למעלה באוויר. "טוב" הוא ענה, "מה אם אני אעשה זאת?" הוא זרק את השטר על הרצפה והחל למעוך אותו לתוך הרצפה באמצעות נעלו. הוא הרים אותו מהרצפה, כעת כולו מקומט, מעוך ומלוכלך ושאל שוב: "עכשיו מי עדיין רוצה אותו?" עדיין הידיים התרוממו לאוויר.

"חבריי, כולכם למדתם שיעור בעל ערך חשוב מאוד. לא חשוב מה עשיתי לכסף, אתם עדיין רציתם אותו מכיוון שערכו לא ירד. הוא עדיין היה שווה 20 דולר. פעמים רבות בחיינו, אנו מועדים, מתכופפים ושוקעים בעפר בעקבות החלטות שקיבלנו, או בגלל נסיבות שניקרו בדרכנו. אנו מרגישים אז חסרי ערך. אבל אין חשיבות למה שקרה או למה שיקרה, אתם לעולם לא תפסידו מערככם. אתם מיוחדים- לעולם אל תשכחו זאת! לעולם אל תתנו לאכזבות של אתמול להאפיל על החלומות של מחר."

263 תגובות to “מהו ערכנו האמיתי”

 1. בר Says:

  כמות הכניסות לבלוג בחודש אוקטובר-
  http://www.myg.co.il/index.php?loc=see&pic=phpqZ4hzt.bmp

 2. עינבל Says:

  ברי תודה על הפוסט. אני מכירה אותו ממש ממזמן ,שלחו לי מצגת של זה באימייל. 🙂

 3. עינבל Says:

  בר זה משום מה לא מראה לי את התמונה של הכניסות לבלוג.מעניין למה .

 4. ארנוס Says:

  ברי תודה על הפוסט!

  יש הרגשה לאחרונה של פחות כתיבה בבלוג, אבל אל חשש, זה כבר קרה בעבר. כל מה שצריך זה איזה אירוע שפרתי משמעותי (כמו תוכנית אולי 🙂 ? ) ופתאום הרבה פרצופים מוכרים יחזרו אלינו!

 5. ארנוס Says:

  לילה טוב כולם, הנה התמונה היומית – שפרה היפהפיה נראית כאילו צויירה ביד אומן-

 6. בר Says:

  ארנוס, לאחרונה פחות כותבים בבלוג, אבל אין לך מה לדאוג אני לא חוששת 😉
  אני בטוחה שברגע שלשפרה תהיה תוכנית כל החברים יחזרו.
  לגבי התוכנית של שפרה, מעניין מה היא מכינה לנו… מה שכן, אני בטוחה שהתוכנית תהיה איכותית ומעניינת 🙂

  תודה רבה על התמונה היומית.

  עינבל, מוזר שאת לא רואה את התמונה.
  אני רואה שיש למעלה מ20 כניסות, יכול להיות שיש לך בעיה במחשב?

 7. תיתוש Says:

  שבוע טוב לכל החברים שלי 🙂
  תודה לכל המברכים בזכותכם אני מרגישה הרבה יותר טוב 🙂
  אוריתי אני מקווה שגם אצלך יש שיפור
  ברוש יקרה תודה על הפוסט אהבתי אותו
  ארנוס אני יודעת שכותבים פחות בבלוג אבל הרבה נכנסים לראות אם יש חדש וכמובן שכשיש חדשות על שפרה אז הרבה יותר כותבים אני מקווה שנרה אותה במהרה בתוכנית חדשה תודה על התמונה היומית של שפרה לילה טוב וחלומות נעימיים ושבוע לימודים קל
  עינבלי בהצלחה מחר במבחן:)

  בריאות שלמה לרמה ומיכל2 אני ממשיכה לשלוח לכן אנרגיות טובות להחלמה
  חיבוק גדול לכולם

 8. אילנה Says:

  ברוש,תודה על הפוסט המקסים ובעל מוסר ההשכל.

  ארנוס יקר,אל דאגה,הבלוג הזה תמיד יהייה פעיל,לפעמים יותר ולפעמים פחות,חלקנו שומרים על הגחלת,חלק מחברינו היקרים מבקרים מעת לעת ,חלק מביטים בנו מהצד,חלק חדלו להיכנס ותמיד יהייה שמור עבורם המקום החם הזה שיש בו משהו מיוחד,נקי ,דאגה ואהבה.
  שיהייה לך ליל מנוחה ושבוע טוב ומבורך.

  שבוע טוב ומבורך לכולם.

 9. אילנה Says:

  עינבלי,תחכי כמה שניות,הגרף עולה.
  הוא לא מעודד בימים האחרונים אך זוהי ירידה לצורך עליה 🙂

 10. ארנוס Says:

  תודה לכל המברכים!

  אין לי ספק שעוד נראה תנועה רבה יותר בבלוג ברגע שתעלה התוכנית של שיפי. עינבלי, התמונה עולה לך לאט כי זה קובץ BMP והוא קצת כבד…

  לילה טוב!

 11. אילנה Says:

  לילה טוב,שבוע טוב ומבורך לכל החברים.

 12. תיתוש Says:

  לילה טוב אילנוש שינה ערבה וחלומות נעימים
  שיהיה לך שבוע טוב

 13. תיתוש Says:

  לילה טוב ושבטע טוב לכולם

 14. אילנה Says:

  בוקר טוב ויום נפלא לכולם.

 15. michal Says:

  בוקר טוב

  תיתוש- תודה, האנרגיות שלך מגיעות אלי, אני מרגישה יותר טוב.

  קראתי ונהנתי מהטור של שפרה. גם אני סובלת ממחלת הווכחנות, מתלהבת ומתרגשת מ"צדקתי" ואח"כ כועסת על עצמי על שהתווכחתי- "לשם מה? מה יצא לך מזה? רק הכעסת וקלקלת את האוירה" ועוד כאלה האשמות עצמיות.

  אני זוכרת שמאוד הזדהתי עם שפרה בעניין הווכחנות, בבית האח הגדול. צבר דיבר איתה הרבה על כך ואני זוכרת, שכשהיו מתווכחים (למשל, על הבדיקה בכניסה לקניון) הוא היה מרים קצת את הכל ואומר:"שפרה" "שפרה" "שפרה" והיא הייתה מסמיקה….

  אין ספק, הבחורה מדהימה ומקסימה..איזו פתיחות…מקווה שהבן זוג שלה "מכיל" את הצורך שלה להתווכח, להוכיח את צדקתה כי כמו שהיא כתבה- אין לה יכולת שלא..

  בר – תודה על הפוסט. כל הכבוד לך!

 16. תיתוש Says:

  בוקר טוב לכל החברים שלי 🙂
  מיכל2 אנימעוד שמחה לשמוע שאת מרגישה יותר טוב אני ממשיכה לשלוח לך אנרגיות להחלמה שלמה
  רמה גם לך אני ממשיכה לשלוח אנרגיות ובעזרת השם הכל יהיה טוב
  גן אני אוהבת את הווקחנות של שפרה בעיקר שהיא מביאה נימוקים חכמים
  חיבוק גדול לכל החברים

 17. אילנה Says:

  בוקר טוב מיכלי
  חייכתי כשקראתי את שכתבת,שוחחתי עם חברות בלוג אודות הטור של שפרה וכולנו אמרנו את אותם הדברים 🙂
  זה רק מוכיח שהיו לנו סיבות טובות להזדהות ולתמוך בשפרה.
  תגידו מה שתגידו,אני אוהבת את הבחורה הזאת בדיוק כפי שהיא ,גם עם הטעויות שלה .

  במזכירות המשרד יש טלויזיה קטנה ,נכנסתי למזכירות ומול עיניי חייכה את חיוכה השובה לב שפרה,לא ראיתי את כל הכתבה אך ממה שהצלחתי להבין שוחחו שם מהאקדמיה ללשון על מילים חדשות והביאו כדוגמאות מילים ואמירות של בובליל,ובצד הריצו תמונות מבית האח הגדול,האמת היא שמהתמונות שראיתי עברה בי צמרמורת,לא רוצה להיזכר באותם ימים לא נעימים שהכעיסו אותי .

 18. אירית השפירית Says:

  היה לי הרבה מה לקרוא מכיוון שנעדרתי יחסית זמן רב ולכן יש לי הרבה תגובות (אוף, שוב מגילה 🙂 ), אז תתאזרו בסבלנות.

  ברי, תודה על הפוסט. אהבתי, ויש לי תגובה.
  המסר מעניין. בהתחלה חשבתי שהקטע הוא על רדיפת בצע, כי מדובר באנשים שרוצים 20 דולר לא שלהם ומוכנים אפילו להתבזות עבור זה. לצערנו אנחנו מכירים כל כך הרבה אנשים שזאת הגישה שלהם. אנחנו נחשפים לזה גם בחיי היום-יום שלנו, ובאופן עוד יותר בולט בתוכניות הטלוויזיה, עם ההשפלות שדודו טופז העביר את האנשים כדי שיזכו באיזה פרס עלוב, וגם בתוכניות הריאליטי שמעמידות אנשים במצבים משפילים בשביל סיכוי קלוש לפרס כספי.
  אבל אני כן מתחברת לחלק מן המסר בקטע שצירפת.
  אני מסכימה שעלינו פעמים רבות "לשחרר" ולסלוח לעצמנו על פשלות קטנות ולזכור את התמונה הגדולה ואת ההישגים שהשגנו.
  אני מסכימה גם שהערך שלנו לא צריך להימדד בפרטים ובנפילות הקטנות אלא בכוונות ובמעשים הטובים.
  ועוד אני מסכימה שלא משנה מה היה בעבר ואילו ניסיונות עברנו, שלא כולם היו מוצלחים, עלינו לדעת לשחרר ולהתפתח לחוויות חדשות ולהתנסויות, למרות הפחד והחששות, ולמרות שזה קשה. אם ניתקע בעבר אף פעם לא נרגיש שבעי-רצון ולא נוכל להתפתח ולממש חלומות.
  אני לא מסכימה שהדרך לא חשובה. אני חושבת שלפעמים הדרך היא הכי-הכי חשובה וגם הכי מהנה ומאתגרת. לדעתי חשובות לא רק התוצאות הסופיות.

  מיכל ורמה, אני מאחלת לשתיכן בריאות וכוח להתמודד. אני שולחת לכן חיבוק.

  מיכלי, אני מסכימה לניתוח שלך על ה"ווכחנות" של שפרה ועל כך שהיא לא יכולה אחרת. אני מעריכה את שפרה שהבינה שאם לא תגיד את דעתה היא לא תהיה היא. כמובן שהכול הוא עניין של פרופורציות …

  תיתוש יקרה, אני מאחלת לך שלא יכאבו לך השיניים. התגובה שלי באשר לטיפולי שיניים באופן כללי היא: א-מ-א-'-ל-ה!!!!! מתה מפחד. גם משינניות (כמו ארנוס). אמא'לה, אמא'לה, אמא'לה. ובזה סיכמתי את דעתי. זה אחד הדברים העיקריים שבהם אני רחוקה משפרה כרחוק מזרח ממערב. אף פעם לא קלטתי את ההיסטריה שלה סביב היגיינת השיניים וכיצד היא הולכת מרצונה הטוב לרופא השיניים כל חצי שנה, גם כשלא צריך. סחתיין עליה.

  אילנה יקרה, תודה על הד"ש שמסרת לנו משפרה. נעים לראות שהיא עדיין זוכרת אותנו, ושהיא יודעת שאנחנו עדיין חושבים עליה ורוצים בטובתה.

  ארנוס מקסים, אני שמחה שאתה נהנה מן הלימודים ובעיקר שאתה מוצא בהם עניין ושמח על הידע החדש. בהצלחה!!!!!

  בהצלחה לעינבלי, ברי, הדרי וארנוס בכל המבחנים והעבודות, וגם כמובן לכל יתר התלמידים והסטודנטים. אני ממשיכה להחזיק לכם אצבעות.

  עינבלי מתוקה, המסר הזה מיועד קודם כול לך, אבל גם לכולם. ראיתי שביום שישי השתעממת. אין מה לעשות, אנחנו צריכים לכוונן את עצמנו למצב חורף ולדעת שבחורף יש תענוגות אחרים שאין בקיץ, וגם להיפך. אני באופן אישי הייתי מעדיפה קיץ כל השנה, עם כמה מטחי גשם מעל המקומות האסטרטגיים (מעל הכנרת ומעל כמה שדות), אבל … יש גם מה ליהנות בגשם. קודם כול, החורף עושה לי מייד אסוציאציה של התכרבלות עם משקה חם ועם מוזיקה נעימה או סרט טוב, ופגישות עם חברים בבתים סגורים ומחוממים. וגם אל תשכחי שאחד הדברים הכי כיפיים זה ללכת בגשם סוער עם מטרייה, עטופים היטב במעיל ובכפפות ומגפיים של ילדים מפלסטיק כדי שלא נחשוש להרטיב את הרגליים, ללכת בגשם ולשיר ולרקוד ולהרגיש הכי "משוגעים", במובן הטוב של המילה, והכי חופשיים ו"נקיים". את רואה, את זה יש לנו רק בחורף. אז אנא לעבור למשמעת חורף במהירות ולהתחיל ליהנות ממה שיש. 🙂
  תוספת: זה כמובן לא ימנע ממני להתלונן בקולי קולות כל החורף, בכל מיני וריאציות. עד אתה "נהניתם" לשמוע את התלונות של מאותגרי הקיץ, אבל זה כלום לעומת הבכיות והיללות שתשמעו מן הצד של מאותגרי החורף. תתכוננו.

  באשר למספר הכותבים בבלוג – אין לנו דרך להיות אחראים לאנשים אחרים אלא רק לעצמנו. מי שמוצא עניין בבלוג הזה, בתכנים שלו ובאנשים שכותבים בו – ימשיך להיות שותף. אני מקבלת כל כותב וכותבת בזרועות פתוחות.

  ודבר אחרון, צחקתי אתמול כשראיתי את "הישרדות", כשהזכירו את השם "בובליל" כמושג שמשמעותו אדם גס רוח וכוחני ולא ישר. זה כל מה שנשאר מן "המלך בשם עצמו" הזה, וטוב שכך.

  שיהיה לכולכם יום נעים ומוצלח.
  תיהנו מעוד שיר מסדרת שירי הנוסטלגיה: Reflections of my life של ה-Marmalades
  http://www.youtube.com/watch?v=79NiN7ISW7E&feature=related

 19. michal Says:

  אכן, אילנה- כולנו מבינות על מה היא מדברת.

  אני חייבת לציין\ שמה שיפה מאוד אצל שפרה (שסך הכל היא בחורה צעירה)- זה היכולת להודות בטעויות, להכיר בחולשות שלה והעיקר- לבקש סליחה, כשצריך.

  כמה חסרות לי השיחות שלה בבית האח הגדול. היא הייתה מרתקת. חייבים לתת גם קרדיט לצבר, השיחות שלהם היו בוגרות, מעניינות ומרתקות. הם הצליחו להוציא אחד מהשנייה את החלקים הבוגרים והאינטליגנטים.

  אילנה, את צודקת. היו ימים בבית האח הגדול שטוב היה אם יישכחו כמה שיותר מהר. אני די חוששת למה שיקרה בתוכנית השנייה, נראה לי שקופרמן הולכים על יותר מניפולציות.

  נחכה ונראה, מקסימום- נחרים את התוכנית.

 20. אורית Says:

  צהריים טובים לכולכם!
  מה שלומכם? אני מתחילה להנות מחופשת הלידה עד כמה שאני יכולה…

  התחילו כל הפרומואים לאח הגדול ותוהה לעצמי האם התמכר שוב?? !!! מקווה מאוד שלא , למרות שיש לי את כל הזמן להתמכר (חופשת לידה- חורף (לא יכולה לצאת עם הילדה החוצה ולטייל ))

  היום בתוכנית הבוקר ראיינו את אבשלום קור ושאלו אותו על השמות שפרה קורנפלד ובובליל , שפרה כבר כולנו יודעים מאיפה בא וקורנפלד – דגנים – דגן!

  שיהיה לכולכם שבוע טוב !
  לעובדים שביננו – עבודה מהנה!
  וללומדים בהצלחה!

 21. אילנה Says:

  אהלן קסם האירית,אני אוהבת את המגילות שלך .
  ניתוח וחוות דעת מעמיקים ומנומקים,הכרות תודה,איחולים ושירים ,אין עלייך!:-)

  אורית יקרה,מה שלום נויה?
  אפשר לקבל תמונה עדכנית?
  תהני מהחופשה,תצפי במה שבא לך ותנצלי כל רגע של הנאה עם נויה.

 22. Amitush Says:

  צהריים טובים!!
  בשעה טובה ומוצלחת הזיזו גם אותנו לשעון חורף 🙂
  סוף סוף תהיה לי שעה נוספת לישון 🙂 שונאת לקום בחושך!
  ברוש- אהבתי את הפוסט! מאוד חכם 🙂
  תיתוש, מהר מהר לרופא השיניים, כאבי שיניים זה לא צחוק 😦
  אילנוש, תודה על ההפתעה שהיתה לי אתמול במייל בוקס 🙂
  הבנתי שנפתחו שערי השמיים בארץ 🙂 כמה גשם מבורך ירד…ממש הציף את המרכז, אני מקווה שלא יגרום לאבדות נוספות.
  גשם זה טוב אבל לא בכמויות מסחריות.. מזכיר לי את הקיץ שהיה לנו השנה.
  ברוך הבא חודש נובמבר 🙂
  אתמול הילדים הלכו לעשות טריק או טריט, מאוד נהנו כרגיל… אני שונאת את כול הממתקים שמצטברים זה ממש טרוף החג הזה. נו שויין, העיקר שנגמר 🙂
  שבוע טוב לכולם!

 23. אוריתי Says:

  ערב טוב,
  חג שמח עמיתוש!
  אני יוצאת היום "מוקדם" מהמשרד, הולכת לג'ים שלי.
  אורית, יופי לשמוע שאת מתחילה להנות, תנצרי כל רגע עם לינוי כי הוא לא יחזור.
  תיתוש, איך כאב השיניים? לי עדיין נפוח וקצת כואב. 😦
  אירית ומיכל , כרגיל אהבתי את מה שכתבתן.

 24. אמילי Says:

  לכבוד החורף שהגיע בשעה טובה

  הקלאסיקה של ג'ין קלי

  http://www.youtube.com/watch?v=rmCpOKtN8ME

 25. תיתוש Says:

  ערב טוב לכול חבריי היקרים 🙂
  אירית את לא צריכה להתנצל כל פעם שאת כותבת מגילה מה עוד לא הבנת שאנחנו מחכות למגילות שלך וקורעים אותם בישקיקה:)

  אורית אני שמחה לשמוע שאת נהנית מהחופש ואל תדעגי אף אחד מאיתנו לא יתמכר לאח הגדול נכבינו פעם אחד זה לא יקרה שוב הפעם אנחנו נהיה יותר זהירים וחוץ מזה שפרה וחבוןרתה לא יהיו שם אז אין חשש אני חושבת שהשנה התוכנית תהיה הרבה יותר אגרסיבית וכמעת כולם יהיו כך ומי שלא לצערי ימצא את הצמו מהר מאוד בחוץ חיבוק גדול ללינוי 0אבל ברכת)

  אוריתי גם לי יש מעט כאבים אבל עדיין כל האזור נפוח אני צריכה אנטיביוטיקה תודה על האתענינות אני מקווה שבמהרבה תרגישי טוב ושהנפיחות תרד

  עמיתוש אני אולי אלך לרופא שיניים לקראת סוף השבוע נראה אם יתאפשר לי
  תהני משעת השינה של שעון החורף 😛
  חחחחח בטח יוני ואלעד מאוד נהנו מליל כל הקדושים ומאיסוף הממתקים אם את מרגישה שיש לכם יותר מידי ממתקים את מוזמנת לכבד אותנו אני אשמח להתכבד למרות כאבי השיניים 😛 היום יום ראשון ואצלכם חופש אז תהנו

  אהלן אילנה יקרה מה שלומך? 🙂

 26. אילנה Says:

  ערב טוב
  אופססס לתינוקת של אורית קוראים לינוי כפי שאוריתי כתבה ולא נויה כפי שאני כתבתי 🙂

  עמיתוש,בכיףףף.
  מבטיחים לנו "מערכת"חורפית מהלילה,הלוואי שיהייה חורף גשום והכנרת תעלה על גדותיה.
  בחג הלואין גם מתחפשים,לא?

 27. עינבל Says:

  ערב טוב לכולם. קמתי בבוקר עם כאבי בטן ממש חזקים, אמרתילעצמי שאולי זה יעבור אז הלכתי לבית הספר. בסוף היום בדרך הבייתה באוטובוס הרגשתי שאני לא יכולה לעמוד על הרגלים ורציתי כבר להגיע הבייתה. ממש בכיתי היום המון,אני מרגישה שכל הגוף שלי כואב ובמיוחד הראש, שזו פעם ראשונה שזה קורה לי. אני בלפטופ במיטה ואמא מטפלת בי. עדיין אני מרגישה שזה לאהשתפר ואמא שלי קבעה לי תור למחר בבוקר כי אין רופא עכשיו. יש לי גם חום 38 וחצי. אני מקווה שזה יעבור עד מחר, כי מחר יש לכל השיכבה שלנו טיול ל"יד ושם" ואני רוצה להיות שם, למרות שהייתי שם הרבה פעמים.

 28. תיתוש Says:

  אמילי תודה על השיר של ג'ין קלי 🙂

 29. אמילי Says:

  זוכרים את המחווה של שפרה צבר ולאון שיצאו בגשם השוטף לדשא
  ורקדו ושרו עם המטריות.
  אחד הרגעים המקסימים ביותר שאני זוכרת

 30. אילנה Says:

  אמילי,תודה על השיר היפה.

  עינבלי,זה נשמע כמו שפעת,החלמה מהירה מהירה!

 31. אילנה Says:

  כן אמילי זוכרת ועוד איך זוכרת כאילו היה זה אתמול 🙂
  יש סרטון יפה עם הקטע הזה .

 32. עינבל Says:

  תודה רבה אילנה,לאף אחד אי אפשר לאחל דבר כזה. 😦

 33. תיתוש Says:

  עינבלי יקרה שלנו תרגישי טוב נדמה לי שהיום היה לך גם מבחן ובטח לא הית מרוכזת בגלל שלא הרגשת טוב אני מציאה לך לא ללכת מחר ליד ושם אפילו אם תרגישי יותר טוב לכי לרופא ושיתן לך כמה ימי חופש כדי להחלים קבלי ממני ים של חיבוקים ואנרגיות להחלמה מהירה

 34. אמילי Says:

  עינבל תרגישי טוב

 35. צביה Says:

  לכל מי שנמצא כרגע בבלוג
  בערוץ 2 כעת אחרי הפרסומות יראו כמה מהאח הגדול אולי גם שפרה תהיה

 36. אילנה Says:

  ערב טוב צביה,פספסתי,הראו?

 37. אילנה Says:

  אני עושה משהו השנוא עלי ושמו גיהוץ 🙂

 38. תיתוש Says:

  תודה צביה אבל לצערי לא הראו את שפרה אבל את בזבובילים הראו

 39. אילנה Says:

  נראה לי שלקראת האח הגדול יראיינו את החמישיה ואולי אפילו יהיו בתוכנית הראשונה.

 40. תיתוש Says:

  חחחחח לא נורא אילנוש את יודעת שאת מגהצת לאהובים עליך 🙂

 41. אילנה Says:

  כן תיתוש,בדרך כלל מוצ"ש מוקדש לגיהוץ השבועי,אמש לא התחשק לי 🙂

 42. צביה Says:

  היה קצר שפרה הפעם לא היתה.
  בתוכנית מה קורה בדקו מה עושים דיירי האח הגדול היום במשך השבועיים יראינו כל יום כמה מהם .
  היום היו ונסה אבא יוסי וג'ני ומחר יהיו לאון הבובלילה ומיקי.

 43. ארנוס Says:

  אירית תודה על האיחולים!

  עינבלי ותיתוש – תרגישו טוב, מקווה שהמכאובים ייעלמו במהרה.

  התמונה היומית – תמונה משגעת של שיפ עם לאון. כל כך רכה ועדינה.

 44. Amitush Says:

  ערב טוב 🙂
  אוריתי, תודה, החג נגמר 🙂 (ברוך השם)
  אילנוש, כן, בחג הזה מתחפשים בהחלט 🙂
  עינבלי, תרגישי טוב.
  אני מחכה כבר לאח הגדול 2 , מעניין איך זה יהיה.

 45. אילנה Says:

  אהלן ארנוס.

  עמיתושנחכה ונראה,עוד שבועיים,יש הדלפות בפייסבוק האח הגדול על שניים,נראה לי שזאת הטעיה הרי זה חסוי.

 46. אילנה Says:

  יורד כאן מבול!
  איזה כיף 🙂

 47. Amitush Says:

  גשם גשם בו 🙂 איזו התחלה יפה של החורף, הלוואי וירד מספיק גשם השנה.
  אילנה, הדלפות בקשר למשתתפים? מישהו מוכר?

 48. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  עינבלי , תיתוש, אוריתי – תרגישו טוב, אנרגיות מבריאות בדרך אליכן….

  שיר שמתאים למזג האוויר

  http://www.youtube.com/watch?v=Bwu7ixmQk0c

 49. תיתוש Says:

  ממוש יקרה טודה רבה האנרגיות הבבריאות מתקבלות בשמחה 🙂

  יש לי בקשה אליך ובאצם לכולם אני חיפשתי היום ביוטיוב את השיר של ג'ין קלי שיר השיר בגשם עם הקליפ של שפרה,צבר,וליאון כששרו ורקדו בגשם ולא מצאתי אני אשמח אם משהו ימצא וישים בבלוג אני ממש מתגעגעת אליהם

 50. Amitush Says:

  תיתוש, הנה במיוחד בשבילך
  http://www.youtube.com/watch?v=rmCpOKtN8ME

 51. מ Says:

  תיתוש, שפרה לאון וצבר רוקדים בגשם בבית האח החל מדקה 1:07.

  http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/4f093eed98b3c110/videoGallery-be24fdc06498c11006.htm&send=1&cat=79dd37483162d110VgnVCM100000290c10acRCRD&vcmid=d62261da63a3d110VgnVCM100000290c10acRCRD&subChannelId=79dd37483162d110VgnVCM100000290c10acRCRD

 52. תיתוש Says:

  תודה עמיתוש וממוש על הגירסה האנגלית ועל גירסת האח דו שחיפשתי אני חיפשתי גם במקו אבל שחכתי את שהיה גם הדו"ח היומי

 53. אוריתי Says:

  אוףףףףףףףף, פתחתי את הקישור, היה כיף לראות את השלישיה רוקדת בגשם, אבל אחר כך כשהראו את האבא והסמרטוט ישר נעשה לי רע וסגרתי. לא רוצה להיזכר.
  אני לא מרשה לאף אחד פה לסמס בעונה הבאה. מי שרוצה לראות, שיזכור איך הרגשנו רע בעונה הראשונה וכמה כסף תרמנו לסלקום וקשת, 😦 , אז תחשבו שוב.

 54. תיתוש Says:

  אוף הראו רק חלק קטן מהריקוד בגדם
  אוריתי את צודגת אני מתחילה לראות בגעגוע אבל מהר מאוד זה מתחלף לעצב ואני נזכרת מה ששפרה וחבורתה היו צריכים לעבור שם אני בטוח לא אפרנס את סלקום וקשת וקופרמן

 55. תיתוש Says:

  בגדם=בגשם

 56. אילנה Says:

  ירד כאן מבול כפי שכתבתי לכם,מיד אחר כך שני רעמים וברקים שהשביתו לנו את הטלפון והאינטרנט! מתשע בערב עד עכשיו!!
  באתי לברך בברכת לילה טוב
  שינה ערבה ומתוקה לכולם.

 57. אוריתי Says:

  לילה טוב אילנה ותיתוש.

 58. תיתוש Says:

  לילה טוב אילנוש ואוריתוש מתיתוש 🙂
  שתהיה לכן שינה ערבה וחלומות נעימים
  ומחר יום עבודה נעים

 59. אמילי Says:

  מ . תודה לך על שמצאת את הקטע החביב

  איזה מין גל נוסטלגי טיפשי עובר עלי , כנראה לקראת האח החדש.

  יום טוב ונעים לכולכם

 60. רמה Says:

  בוקר טוב יקרים!
  תיתוש, אוריתי ועינבל תרגישו טוב, שולחת לכם אנרגיות לבריאות שלמה.
  אילנה יקירתי, כל כך נעים לקבל מסר משפרה, כיף לדעת שאנחנו חשובים לה 🙂
  אני מצטערת שלא ממש יוצא לי להיכנס, אני כל יום על הקו של ירושליים מעלה אדומים (השבעה) וממש נהייתי חולה מזה…
  שיהיה יום טוב וגשום 🙂

 61. michal Says:

  תודה על הקטע, כייף היה להיזכר אני דווקא נהנתי לראותם רוקדים בגשם ונזכרתי גם במשחק הקרח שלהם (זרקו אחד על השנייה קרח והיו מקסימים).
  חבל חבל, שהשניים הללו לא השכילו לשמור על קשר חברי ביניהם (לא רומנטי) הם כל כך מוצלחים יחד ….הלוואי שאחרי שהמשקעים הקשים יתפוגגו, הם יצלחו למצוא את הקשר הנכון עבורם….

  טוב, לפני שיהרגו אותי כאן, אני יוצאת ממוד הנוסטאלגיה ומודיעה שאני לא אסמס יותר, תיתוש אל תדאגי, אני איתך בעניין

 62. אוריתי Says:

  בוקר טוב ויום נעים! 🙂

 63. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב לכל הוויקניקים ויום נעים 🙂

  אני מתלבטת אם להחרים לגמרי את האח הגדול, או לראות רק את הפרקים בערוץ 2. אני חוששת מן ההתמכרות שהיתה בשנה שעברה, שהפתיעה אותי ועברה מעל ומעבר לפרופורציות סבירות. ולמרות ששפרה ורשל"צ לא יהיו שם – אני בטוחה שהלב יוכל להיקשר לדמויות חדשות. אין לי כוח לכל המניפולציות ולאכזריות שיש בשיטת המשחק של חלק מן האנשים (ראינו את זה גם באחה"ג עם שפרה וגם בסלבס) ולמניפולציות של ההפקה שרוצה את כספנו. לפחות השנה דחו את זה ל"אחרי החגים", כך שלדת יהיה תפקיד הרבה פחות חשוב במשחק הזה. אבל אני בטוחה שבחרו אנשים בעייתיים "כדי שיהיה עניין". יש לי הרגשה שהעונה הזאת תהיה הרבה יותר מינית, כי הרי ינסו לעשות דברים שעוד לא נראו בתוכנית הראשונה, וביצירתיות ובשיחות מעמיקות לא יוכלו על שפרה וחבריה. אם תוכנית האחות הגדולה גם היא תחזור אני בטוחה במאה אחוז שיוסי ועינב יהיו אורחים שם על תקן של פרשנים. איחס.

  אצלנו בירושלים יש רוח חזקה מאוד, אבל גשם אין. החורף הזה התחיל סוער ואני מקווה שהשנה באמת יהיה הרבה גשם.

  האהבה כואבת של אינקובוס
  http://www.youtube.com/watch?v=zxPcmi1U25g

 64. אוריתי Says:

  בוקר טוב שפירית,
  דווקא אצלנו במישור החוף ירד היום גשם, הלוואי וסוף סוף תהיה שנה ברוכת גשמים. (אני דווקא בעד קיץ כל השנה אבל החקלאים וכו..)
  האח הגדול? למה להחרים, נראה ערוץ 2, מדי פעם נציץ במחשב ( לעיתים רחוקות), נמשיך בשגרת החיים שלו, נשמור חזק שהסוללרי שלנו ישאר במעמקי התיק -חסין מסימוסים והכל יהיה בסדר.
  ואם משהו ישבר, החברים בבלוג יהיו קבוצת תמיכה מצוינת.
  בהצלחה!

 65. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב אוריתי, אני סומכת עליך שתהיי קבוצת התמיכה שלי וגם השוט הרועם: אל תסמסי! אל תתמכרי! אל תקחי הכול ללב! ועדיין … אני חוששת מעצמי. בשנה שעברה מהר מאוד-מאוד איבדתי שליטה ופשוט לא יכולתי להתיק את העיניים. 😦 🙂

 66. מ Says:

  צהריים טובים לכולם.

  מיכל , הזכרת לי את מלחמת הברד של שפרה וצבר, אז החלטתי לפנק אתכם בקישור לקטע לכל מי שרוצה להזכר… תעבירו בקטע ל דקה 10:11 רואים את שיפ ואחרי 20 שניות יש את מלחמת הברד… תהנו.

  http://www.mako.co.il/tv/bigbrother/daily-report/Articles/itemId=d0deecf9f617d110VgnVCM2000002a0c10acRCRD

 67. אוריתי Says:

  אירית, כמוני כמוך, כמעט חליתי מהסיפור, אנחנו נתמוך אחת בשניה. 🙂 😉 :- D
  😦

 68. מ Says:

  שפרה מגישת תוכנית הבוקר ב- 15/11/09

  http://celebs.walla.co.il/?w=/3601/1600258

 69. תיתוש Says:

  צהריים גשומים וטובים חברים יקרים שלי
  השבוע קיבלנו את הטור השבועי של שפרה ממש חם חם ישר מהחנות לבלוג 🙂 תודה רבה מאוד לעפר היקרה והחלמה מהירה (זאת גם הסיבה שהיא לא שלחה לנו את הטור שבוע שעבר) עפר אני שולחת לך אנרגיות מבריאות להחלמה שלמה ושתוכלי להתחיל במהרה את שנת הלימודים שלך שתהיה לך שנת לימודים קלה ומוצלחת קבלי חיבוק גדול

 70. תיתוש Says:

  חחחחחח שחכתי לשים את הקישור
  http://www.f2h.co.il/7236437709071

 71. אוריתי Says:

  תודה תיתוש, אהבתי את הטור.

 72. אילנה Says:

  בוקר טוב

  כמוני כמוכם,אצפה בתוכניות וגם במחשב,אקח הכל בפרופורציות ובקלילות ,אין סיכוי שאתמכר ואזדהה עם דמות זו או אחרת,פעם אחת הספיקה לי ובכלל אני חושבת שלא תהיינה דמויות כמו אלה שאהבנו ועדיין אוהבים.
  אוריתי יקירתי ברור שאם מי מאיתנו יתמכר תהייה לו כאן קבוצת תמיכה 🙂

 73. תיתוש Says:

  רמה יקרה תודה רבה יש שיפור גדול אצלי למרות שהנפיחות לא כל כך יורדת אני אצתרך להשיג אנטיביוטיקה גם
  את תרגישי טוב ובעזרת השם הכל יסתדר

  מיכל2 אוריתי ואירית אני לא חושבת שאני אתמכר השנה לאח הגדול הפעם אני יודעת למה לצפות ולא יפתיעו אותי ואני לא אתקשר לאף אחד כי ארי שפרה יש רק אחת וגם חבורת רשל"צ יש רק אחד חוץ מיזה אני חושבת שלא יהיו חברויות אמתיות הכל יהיה אסטרגדיות וכלום לא יהיה אמיתי ועל אסמסים אין מה לדבר שישכחו ממני אני לא אוציא אגורה עליהם

  עינבלי יקרה החלמה מהירה אני מרווה שלא יצאת היום מהבית ולקחת לך כמה ימי חופשה במיטה
  מיכל2 גם לך החלמה מהירה ושלמה
  אוריתי מה עם השיניים אני מקווה שחל שיפור גדול ושהנפיחות ירדה

  אחרונה חביבה ממושקה יקרה שלנו מלכת הקישורים תודה על כל הקישורים שאת מביעה לנו קבלי חיבוק גדול
  איזה יופי שנוכל לראות את שפרה בטלויזיה כמעת 3 שעות אבל אני מקווה שלא זאת התוכנים שמדברים עליה בזמן האחרון ושהוא באמת תקבל תוכנית משלה וקבוע
  כל כך הרבה נוסטלגיה בשתי הקישורים שהבאת לנו הריקוד בגשם ומלחמת הברד חחחחח אני לא יודעת עם לצחוק או לבכות

  חיבוק גדול לכולם אוהבת אותכם

 74. אילנה Says:

  רמה ומיכלי יקירות ,ברכת בריאות והחלמה מהירה ומהר ככל האפשר.

  תיתוש,את חייבת אנטיביוטיקה ולא צריך להשיג,פשוט צריך ללכת לרופא משפחה ואל תזניחי!

  תודה על הטור של שפרה.

  מ יוחדת תודה על הקישור,שיהייה לה בשעה טובה ומוצלחת!

 75. תיתוש Says:

  חחחחח בוקר טוב אילנוש אני לא מאמינה מה באמת קמת עכשיו מהשינה 😛
  אוריתי גם אני אהבתי את הטור והתובנות שלו 🙂

 76. תיתוש Says:

  אילנה אני יודעת אבל בימים כאלה קשה לצאת מהבונקר

  התודה על הטור מגיע בעיקר לעפר היא בלעדה לא היה לנו הטור

 77. תיתוש Says:

  חברים יקרים מי שיכול שיטקבק לשפרה

 78. Amitush Says:

  שלום לכולם 🙂
  איך מזג האויר היום? עדיין חורפי וגשום?
  אצלנו קריר היום.
  אנחנו בבית היום, אלעד חולה, אתמול בעודנו יושבים במסעדה הוא התחיל לפתח חום. היום הוא נראה בסדר, אין חום אבל בכול זאת נלך לרופאה.
  הצצתי בדוח היומי שצרפתם אתמול וגם במלחמת הברד של היום. כמה זה מוזר לראות את זה היום, אחרי שנה, רואים את זה בפרספקטיבה שונה לחלוטין.
  נזכרתי בכול הצחוקים שהיו שם על שחר והאוכל וונסה הקרועה,היה משעשע למדי 🙂
  לגבי ש"צ- היום רואים מה שלא ראינו פעם… או יותר נכון, סרבנו לראות.
  יאללה, אני מוכנה לסרט הבא 🙂

 79. renanaron Says:

  כרגיל – עובר עלי שבוע מטורף, כך שלא מצליחה להגיע לכאן, אבל לא מפסיקה לחפש דברים חדשים על שפרה שלנו, אז מצאתי משהו מעניין עליה ואני מעבירה את הקישור.

  http://entertainment.il.msn.com/article.aspx?cp-documentid=150572244

  המשך יום טוב לכולם. אני הולכת לצלול לשינה קלה….

  רננה 🙂

 80. אמילי Says:

  עמיתוש, את אישה כלבבי.

  גם אני מוכנה לסרט הבא ..;)

  שאלעד ירגיש בטוב.

 81. Amitush Says:

  חחחח אמילי, תודה 🙂
  מעניין איזה "סרט" מכינים לנו שם…יש לי הרגשה שהולך להיות הרבה אקשן.
  אלעד מרגיש יותר טוב, תודה!

 82. Amitush Says:

  רננה, תודה על הקישור, ממוש כבר חידשה לנו על כך הבוקר.
  מנוחה נעימה 🙂

 83. תיתוש Says:

  אוףףףף עמיתוש אתם לא יוצאים מהמחלות החלמה מהירה לאלעד הקטן
  אני שולחת לו ים של אנרגיות מבריאות וחיבוק גדול לך ולכל המשפחה

  גם אני מחכה לראות מה מצפה לנו בעונה הזאת של האח הגדול ואני חושבת שכבר שום דבר לא יפתיע אותי

 84. עינבל Says:

  ערב טוב 🙂
  א' תודה רבה לכולם על האיחולים, אני מרגישה קצת יותר טוב.
  אני שותה הרבה מים ואני במיטה.

  תיתוש תודה על הטור של שפרה. אהבתי רק אני קצת בשוק ששפרה כתבה מילה שעדיף שאני לא אגיד (מתחיל בז'…אתם יודעים)

 85. renanaron Says:

  תודה עמיתוש – אני מקווה שאני מחדשת לאלה שלא קראו בבוקר.
  החלמה שלמה ומלאה לכל החולים והמחלימים 🙂

 86. Amitush Says:

  רמה, גם אני די הופתעתי לראות את המילה הזו…. כנראה שבשביל להיות כותב טוב צריך להיות קצת פרובוקטיבי לפעמים… ושפרה נראה לי די מנסה לעשות זאת.
  יוצאים לרופאה, תיתוש יקירתי, תודה רבה. שולחת לך אנרגיות להחלמה מהירה, אני מקווה שהנפיחות תרד ושהכאבים יחלפו במהרה.

 87. עינבל Says:

  תיתוש וכל החולים למיניהם (סורי שאני לא מעודכנת) החלמה מהירה 🙂

 88. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  תודה ענקית לעפר על סריקת הטור של שפרה. עפר, את מלכה ! תודה רבה על ההתמדה וההשקעה. תרגישי טוב ושנת לימודים מוצלחת .

  תיתוש – אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב והשיניים פחות מציקות….

  עינבל – שמחה שאת חשה קצת יותר בטוב, שולחת לך אנרגיות מבריאות להחלמה מלאה ובמהרה.

  עמיתוש – אנרגיות מבריאות נשלחות גם לאלעד.

  שיר מרקיד של הבלק אייד פיז, בהחלט קיבלנו בשורות משמחות היום…

  http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA

 89. תיתוש Says:

  עמיתוש תודה רבה ושנשמע מהרופא של אלעד בשורות טובות
  אני שולחת לכם עוד חיבוקים ואנרגיות לדרך 🙂 ומקווה שאלעד ירגיש טוב במהרה

  עינבלי יקרה תודה רבה
  אני שמחה שאת מרגישה יותר טוב אני מקווה שתחלימי ותתחזקי במהרב בנתיים תהשאר במיטה לשתות הרבה וגם אם אפשר מרק עוף של אמא אני אני עוד זוכרת ומתגעגעת למרק של אמא שלי אם המרק שלה היתי מבריאה מכל מחלה 🙂

 90. תיתוש Says:

  תדה ממוש יקרה כל אני מרגישה יותר טוב

 91. Amitush Says:

  תודה רבה לכולם, אלעד מרגיש יותר טוב. קיבל אנטיביוטיקה היום, נקווה שיעבור מהר.

 92. ארנוס Says:

  לילה טוב לכולם, ותודה על כל הקישורים והכתבות!

  לא הזדעזעתי מזה ששפרה כתבה "זיון", זה שהיא שובבה ידוע כבר מזמן וזה חלק ממה שאני אוהב בה. היא הכי רחוקה מלהיות "מרובעת" כמו שניסו לצייר אותה באח הגדול. אישה במלוא מובן המילה.
  מה שכן זיעזע אותי זה שמישהו העז לשבור לה את הלב. לא ברור איך ולמה מישהו יעשה דבר כזה. מי שזוכה באהבתה של שפרה צריך להודות כל יום לאלוהים, לקוסמוס, למפלצת הספגטי או לכל מי/מה שהוא מאמין בו, על מזלו הטוב.

  וכמובן שמחתי לקרוא על התענוג שמצפה לנו באמצע נובמבר, מקווה שזה פיילוט לתוכנית קבועה בהנחיית שיפ. גם ב"ציפורי לילה" זה התחיל כשלושה פיילוטים לפני שנעשה קבוע, אז לדעתי יש לנו סיכוי טוב.

  התמונה היומית – שיפ במשימת הדוגמנות, מהממת אמיתית-

  לילה טוב ורפואה שלמה לכל החולים!

 93. עינבלי :) Says:

  חחח ארנוס, שהיא דיברה ששברו לה את הלב היא התכוונה לקטע שהיה לה בצבא עם בת. אני זוכרת שהיא אמרה את זה בהאח הגדול ושהיא שברה לה את הלב כשהיא סיפרה לנעמה…

  ואני האמת דיי מופתעת מהמילה הזאת, זה לא קשור לשובבה והיא יכלה להצליח בכתיבה גם בלי המילה הזאת.

 94. עינבלי :) Says:

  תיתוש, תודה רבה. 🙂 ברור שאני במיטה, המחשב שלי כבר כמה ימים לא נדלק,אני מעדיפה לא לשבת עליו אני במחשב הנייד. רפואה שלמה גם לך 🙂

 95. עינבלי :) Says:

  מ. תודה רבה על האיחולים, המצב קצת ישתפר ואני מקווה שהוא יהיה יותר טוב עד מחר 🙂

 96. עינבלי :) Says:

  השתפר*

  וואי וואי כמה הודעות בבת אחת.לא בריא .

 97. תיתוש Says:

  עמיתוש אני שמחה שאלעד מרגיש יותר טוב

  ארנוס זה לא מה אומרים זה מי אומרים למשל שפרה יכולה להגיד הכל וזה לא ישמע זול ומביך לאומת זאת יש אנשים (זבובילים) שלא משנה מה הם יגידו זה תמיד ישמע רע ולא נחמד
  תודה על התמונה היומית

 98. תיתוש Says:

  חחחח עינבלי כמה שמלות יש לך ? מה אפכת לזיקית מחליפת צבעים? 🙂
  תרגישי טוב ותמשיכי להיות במיטה מנוחה ומרק עוף של אמא זה הדבר אחי טוב בשביל להבריא
  קבלי חיבוק גדול מלה באנרגיות מבריאות

 99. עינבלי :) Says:

  חחח תיתוש עכשיו באתי למחשב השני. את ההודעה הקודמת באתי לכתוב מהמחשב של אמא שלי אבל האינטרנט שם לא עבד אז באתי לפה. אני תכף עולה לישון, ואמא תכין לי מרק, בינתיים היא מכינה לי כאבי ראש, דוגמאות? בכיף! :"תאכלי" "קחי כדור" "אל תזוזי מהמיטה" "תמדדי חום" וכו' וכו'.

 100. תיתוש Says:

  חחחחח עינבלי כל בכבוד לאמא שלך שדואגת לך כל כך תמסרי לה חיבוק ממני
  חכי כשתיגדלי ותהיה לך משפחה משלך תראי כמה שתתגעגעי לנידנודים ולפינוקים של אמא שלך 🙂
  לילה טוב ושינה ערבה בלי שום כאבים ושתתעוררי מחר בבוקר בריאה לגמרי 🙂

 101. עינבלי :) Says:

  חחחחח ברור שאני אתגעגע אבל לפעמים אמא דואגת קצת יותר מידי וזה מעיק. לילה טוב גם לך ותרגישי טוב גם,לא להזניח שום דבר!
  🙂 🙂 🙂

 102. תיתוש Says:

  עינבלי רוצי למיטה מהר לפני שאני אתחיל לנדנד לך כמו אמא שלך וחוץ מזה תגידי תודה שאמא שלך דואגת לך 🙂
  לילה טוב עוד חיבוק יאללה פיפי ולמיטה

 103. עינבלי :) Says:

  חחח עוד כמה דקות אני עולה. ואל תדאגי אף אחד לא יהיה נודניק כמו אמא שלי. 😛 אני פשוט מנסה להיפטר מילד חופר ומעצבן שמדבר איתי בפייסבוק ושואל אותי אם אני בתולה וכו'. אז עכשיו סיימתי את השיחה עם "ינעל רבאק ביי". אין אנשים חופרים כמוהו.

 104. אילנה Says:

  החלמה מהירה לכל החולים,חיבוק ואנרגיות חיוביות למיכלי,רמה,עינבלי ולנסיך של עמיתוש.

  מחר אני יוצאת לשלושה ימים לחיפה סיור לימודי ,לא יהייה לי אינטרנט,אתגעגע 🙂

 105. תיתוש Says:

  אילנה איזה כיף לך חיפה כל כך יפה ואני אוהבת אותה אני חיפית במקור
  אני מקווה שיהיו לך ימים בהירים כדי שתוכלי ל הנות מחיפה
  גם אנחנו נתגעגע אליך 😦

 106. אירית השפירית Says:

  שלום לכולכם. היה לי יום מאוד-מאוד מפרך. רק עכשיו סיימתי לעבוד. 😦 אז היום לא יהיו מגילות.
  אני שולחת הרבה איחולי החלמה והבראה לכל החולים והדאובים.
  המון תודות לעפר, לתיתוש ולממי על הקישורים והכתבות.
  אילנה, מילא את שתהיי עסוקה מאוד, ואני בטוחה שתיהני ותלמדי הרבה, אבל אני מבטיחה לך שאנחנו נתגעגע אליך מאוד-מאוד. אז תצרי קשר ברגע שתחזרי ותתפני.

  אני מפנקת אתכם בבלדת רוק יפה של OPETH שנקראת HARVEST ומקדישה אותה לממינקה (גם בגלל שהיא מתוקה ומיוחדת וגם כי בשבילי השיר הזה הוא חידוש, הכרתי אותם רק שלשום ואני מקווה שאני מחדשת גם לך, למרות שיכול להיות שבסוף יתברר שזאת להקה נורא-נורא מפורסמת ורק אני לא הכרתי, אוי לבושה). 😛
  http://www.youtube.com/watch?v=wxaFANthouM&feature=PlayList&p=AB3DBA346A9B5454&playnext=1&playnext_from=PL&index=2

 107. תיתוש Says:

  היי אירית ברוכה השבה הביתה התגעגעתי אליך כל היום 🙂
  אני מקווה שאבר אליך יום נעים למרות שזה היה יום ארוך ומעיף

 108. מ Says:

  לילה טוב לכולם.

  אילנה – תהני , אנחנו נהיה כאן כשתחזרי.

  איריתי – תודה על השיר ותתפלאי לדעת שחידשת לי. לא מכירה את הלהקה ולו ברמז.

  בכורה ראשונה ללילה זה, להקת Kane , להקה הולנדית מגניבה עם שיר חדש ויפה…

  http://www.youtube.com/watch?v=Q6GJ4ztXBS8

 109. אילנה Says:

  היי קסם האירית,אשתדל ובעיקר לנוח 🙂
  גם אני לא הכרתי את השיר.

 110. אילנה Says:

  לילה טוב,שינה ערבה ומתוקה.
  ברכת החלמה מהירה לכל החולים .
  נשתמע ביום חמישי,חיבוק לכולכם.

 111. אילנה Says:

  מ יוחדת,תיתוש וקסם האירית שעובדת קשה לאחרונה,תודה על ברכתכם.

 112. מ Says:

  בדרך למיטה, עברתי לאחל לילה טוב, שינה ערבה וחלומות נעימים לכולם.
  משאירה אתכם עם שני שירים של שילה פרבר, בבכורה כאן בבלוג… מתוך אלבומה החדש – "פרח קיר". לילה טוב לכולם !

  "יהיה בסדר"

  http://www.youtube.com/watch?v=iqI4VX19AmA

  "גשום"

  http://www.youtube.com/watch?v=5qCE43f0o6c&feature=related

 113. תיתוש Says:

  לילה טוב אילנוש וממוש שינה ערבה וחלומות נעימים כבר היתי אצלכן וראיתי שאתן ישנותוכיסיתי אותיכן טוב טוב 🙂
  אילנוש אני מקווה שיהיה לך גם זמן להנות מחיפה היפה והמעניינת
  סעי בשלום ותחזרי בשלום
  החלמה מהירה לענבלי,אלעד,רמה,ומיכל2 שולחת לכם אנרגיות מבריאות
  אוריתי אני מקווה שאת כבר מרגישה טוב

  לילה טוב וחלומות נעימיים כבר כיסיתי את כולם

 114. ארנוס Says:

  בוקר טוב לכולם!

  עינבלי לא נראה לי שהיא התכוונה להתנסות שהיתה לה עם בת בצבא, הטור מאורגן בצורה כרונולוגית לפי סדר האירועים בחיים שלה ושברון הלב כתוב עוד לפני הצבא. אני כמעט בטוח שמדובר בבחור ששבר לה את הלב, פשוט בלתי נסלח הדבר הזה. אני בטוח שהיום הוא אוכל את עצמו וחושב איזה אידיוט הוא היה.

  ותיתוש את צודקת, באמת דברים שהיו יכולים להישמע פרחיים אצל מישהו אחר, נשמעים הגיוניים ומתאימים כשמדובר בשיפי…

  אילנה תהני מהסיור!

  זזתי…

 115. אורית Says:

  לכל החולים שביננו החלמה מהירה!
  תיתוש , תודה על הטור השבועי!

  אילנה , תהני מסיור היום , מקווה שהוא לא בחוץ עם הגשמים שיורדים!

  ארנוס, מסכימה איתך ועם תיתוש, הכתיבה של שפרה וההכרה המקדימה לא נותנת לדברים להישמע פרחיים!

  שמחתי לשמוע ששפרה תגיש עם לינוי את תוכנית הבוקר ב-15.11 , חבל שלא נוכל להנות ממנה על בסיס קבוע!

  שיהיה לכולכם יום מקסים!

 116. renanaron Says:

  בוקר טוב לכולם !
  אני מאד מקווה שיהיה אפשר לראות אחכ את השידור של תכנית הבוקר מה-15 לנובמבר.

  הלוואי שהיא תקבל תכנית בערב, כי בבוקר אני אף פעם לא בבית….

  יום מבורך בגשם לכולם
  רננה

 117. אמילי Says:

  אני מסכימה עם עינבל- כל הכבוד לך.
  גם כששפרה משתמשת במילים גסות, זה בכלל לא חינני, זה דוחה.
  אפשר לקיים גם יחסי מין באופן שובבני ביותר. 😉

  יום חמים ונעים

 118. אוריתי Says:

  בוקר טוב, 🙂

 119. תיתוש Says:

  בוקר טוב לכל חבריי היקרים 🙂
  אילנוש שאות נעימה בחיפה אני כבר מתגעגעת אליך 🙂

  היי אורית בבקשה אין בעד מה 🙂
  מה שלומך ושלום לינוי?

  רננה נדמה לי שכמה שעות אחרי השידור של תוכנית הבוקר היא תעלה לאתר מאקו כך שתוכלי לראות את השידור או אולי יש לך וידאו ותוכלי להקליט את התוכנית חוץ מיזה שאני סומכת כבר על ממוש שהיא תמצאדרך להקליט ולהעלות את זה לבלוג אל תדעגי 🙂
  בריאות שלמה לעפר, לעינבלי, לאלעד, לרמה, ולמיכל2
  אני שולחת לכם חיבוק עם מלה אנרגיות מבריאות 🙂
  ארנוס יום לימודים נעים
  חיבוק גדול לכולם

 120. תיתוש Says:

  בוקר טוב אוריתי 🙂

 121. renanaron Says:

  תודה תיתוש – זו בשורה משמחת, כי אף פעם לא יודעת היכן לחפש. אז תודה מראש לממוש 🙂

  המשך יום טוב
  רננה

 122. אמילי Says:

  יום שישי -6/11 – עניין של טעם עם גיל חובב – שפרה קורנפלד

 123. renanaron Says:

  איזה יופי – תודה על העדכון אמילי. כבר מכוונת את התזכורת שלי 🙂

 124. מ Says:

  צהריים טובים לכולם.

  אמילי – תודה על העדכון, משמח מאוד.

  עוד עדכון קטן : אזכור לשפרה היום (+תמונה) בעיתון "ישראל היום" , גיל משעלי מספר על כך ששפרה הסתובבה באיזור שינקין עם אוזניות …
  מצרפת קישור לישראל היום , המשך יום מעולה.

  http://www.israelhayom.co.il/site/digital.php

 125. אורית Says:

  תיתוש, שלומי הרבה יותר טוב!
  לינוי מתוקה אמיתית!
  תודה על ההתעניינות!

 126. תיתוש Says:

  אורית אני שמחה לשמע אני מחכה לתמונות חדשות של לינוי 🙂
  אמילי תודה על העדכון
  ממוש תודה על הקישור לישראל היום
  למי שנכנס לקישור אז התמונה של שפרה בעמוד האחרון

 127. renanaron Says:

  תודה על הקישור לעיתון !! כל יום לומדת כאן דבר חדש 🙂
  מאד כייף לדפדף כך בין דפי העיתון ולהגדיל רק מה שאני רוצה.
  האם יש את אותו ה"טריק" גם בעיתונים היותר גדולים..מעריב וידיעות ??

 128. תיתוש Says:

  רננה עד כמה שאני יודעת אז לא לידיעות ומעריב יש גרסת אינטרנט (ווינט ואנרג'י) כך שהם לא שמיים את כל העיתון בישראל היום אין גרסת אינטרנט ואז הם שמים את כל העיתון כמו שהוא מודפס ויוצא בחנויות

 129. renanaron Says:

  כן, את צודקת. מכירה את ynet ואת nrg , אבל הפורמט של ישראל היום מאד נחמד, יש כמעט תחושה של דפדוף בעיתון אמיתי.

  ובכלל, אם העיתון מפרסם אייטמים אודות שפרה, אני בהחלט בעדו.. 🙂

 130. מ Says:

  ראיון עם לאון על החיים שאחרי "האח הגדול"….

  http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season2-articles/Article-70e8818f884b421004.htm&sCh=21ace76404864110&pId=1903531448

 131. תיתוש Says:

  ממוש תודה על הקישור לרעיון עם ליאון החמוד
  אואים שליאון התבגר בשנה האחרונה או מדבר יותר לעט ןמחושב

 132. תיתוש Says:

  עוד אפשרות לראות את התמונה של שפרה מישראל היום תרדו כמעת על הסוף
  תודה לצביה היקרה על הקישור
  http://rotter.net/forum/scoops1/16970.shtml

 133. ארנוס Says:

  תודה לאמילי על העדכון, מחכה כבר ליום שישי…

  ותודה גם על הידיעה הקצרה, הנה התמונה למי שמעוניין לשמור. עדיין לא החלטתי אם היא נועלת מגפונים או נעליים גבוהות, אבל אני אוהב את זה. שיק שפרתי מדליק.

 134. עינבלי :) Says:

  חחח ארנוס, אלה לא מגפיים. זה נעליי אולסטאר קצת גבוהות, הן יפות אבל אני יותר אוהבת את הנמוכות.

 135. ארנוס Says:

  עינבלי אנחנו הולכים לחגוג השבוע, יום שישי שיפ אצל גיל חובב, ובראשון אחרי זה בתוכנית הבוקר. מקווה שזה רמז שהולכת להיות תוכנית קבועה…

 136. צביה Says:

  הי לכולם
  אם התגעגעתם לצבר תכנסו למאקו יש כתבה על העצות שנותנים הדיירים באח הגדול לחדשים שיבואו. תוכלו לשמוע ולראות אותו שם.

 137. ארנוס Says:

  לילה טוב לכולם!

  התמונה היומית – שיפ סורגת להנאתה-

 138. מ Says:

  ערב טוב לכולם.

  תודה צביה. בדקתי ומדובר במיחזור בטיפים שניתנו בזמנו לכבוד תוכנית הספיישל VIP שאותה הנחתה שפרה. לטובת כל מי שמעוניין לראות מצורף קישור + אזהרה מראים את צבר וגם את הבובלילה…

  http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season2-articles/Article-df385d46bffa421004.htm&sCh=bdef4036e3f14210&pId=786102762

 139. תיתוש Says:

  ערב טוב לכל חבריי היקרים 🙂
  צהיה תודה על העדכון
  ארנוס תודה על התמונות של שפרה ולילה טוב לך
  ממוש תודה על הקישור לקחתי לתשומת ליבי את ההזערה שלך והחלטתי לא ליראות 🙂 חחחחח סתם
  עינבלי מה שלומך אני מקווה שאת מרגישה יותר טוב ושאכלת מרק עוף של אמא 😛
  קבלי ממני חיבוק גדול עם הרבה אנרגיות מבריאות
  חיבוק גדול ע אנרגיות מבריאות גם לאלעד,עפר,רמה.ומיכל2
  אילנוש את כבר חסרה לנו תהני בחיפה ושובי אילנו בשלום

 140. תיתוש Says:

  חחחחח צהיה=צביה

 141. עינבלי :) Says:

  אוףףףףף כתבתי מגילה וזה יצא לי מהאינטרנט, איזה אינטרנט מעצבן יש לייייי!

  ארנוס, אני מאוד שמחה בשביל שפרה שיש לה תוכנית בוקר, רק מאכזב אותי שזה בזמן שאני בבית ספר. אני מקווה שיעלו את זה לאינטרנט או משהו. האמת שחשבתי שזו תהיה תוכנית יותר גדולה מזו חחח. אבל בטח בהמשך יראו שהיא ממש טובה ומביאה הרבה רייטינג אז יקדמו אותה לתוכנית יותר משמעותית. שכחתי להוסיף עוד משהו בקשר למה שדיברנו. לפי דעתי שפרה דיברה על תקופת הצבא, כי היא חזרה בשאלה בגיל 19, אז איך כנערה חרדית היה לה בן זוג? לא הגיוני… אבל תכלס זה לא כזה חשוב מתי, איך אפשר לשבור לבחורה כזו את הלב? חבל שלא הייתי שם כדי לשבור לו את הראש. כן,גם בגיל 6 הייתי עושה את זה, בטח זורקת עליו צעצוע או משהו,או פשוט שולחת איזה ילד ערס מהגן שיעשה את זה במקומי, אז אני הייתי עדינה. 😛

  תיתוש אני מרגישה הרבה יותר טוב כמובן. 🙂 מה שלומך? האמת הייתי היום אצל סבתא שלי והיא הכינה קוסקוס ומזגה לי צלחת ענקית כאילו הייתי ביחד עם בני ישראל 40 שנה במדבר. אז אני מבינה שאנשים זקנים לא רואים כל כך טוב, אבל עד כדי כך שלחשוב שאני שחר מהאח הגדול??? ועוד אחרי זה היא אמרה לי שהיא תביא לי עוד,בכלל לא סיימתי את הצלחת לא יכלתי. ואחר כך כמובן באו ספינג'ים (של המרוקאים, כמו סופגנייה כזו) ופירות וכו' וכו'. אם הייתי גרה שם הייתי יוצאת עינב בובליל בסוף. חס וחלילה טפו טפו טפו. (באבי אני מתה. סתם בשביל להיכנס לדמות שלה 😛 )

  כמובן תודה רבה לכל המאחלים, כפי שאמרתי אני מרגישה הרבה יותר טוב, אני בטוחה שזה יעבור לי לגמרי תוך כמה ימים (ושאני לא אדבק מילדים בכיתה, כי אין דבר יותר מעצבן מלהבריא ולהידבק מילדים בבית ספר.)

 142. תיתוש Says:

  חחחחחח עינבלי הרגת אותי אני מתה על חוש ההומור שלך 😛
  מספיק כבר להתלונן על אנשים שאוהבים אותך הלוואי שלי היו אמא וסבתא שהיו כל היום דועגות לי ומטפלות בי כשאני חולה
  לשפרה היה חבר גם כשהיא היתה דתיה כמובן שזה לא כמו החברות המשוחררת של החילוניים וההתנסות שהיתה לה עם אשה זה היה בארגנטינה כשהיא נסעה ללמוד שם

 143. תיתוש Says:

  אני לא מרוקאית אבל אניט מתה על ספינג' ולאומת זאת אני לא אוהבת קוסקוס

 144. ארנוס Says:

  עינבלי רק בחור בלי לב יכול לשבור למישהי כמו שיפ את הלב…
  לגבי הזמנים – אני מניח שהחזרה בשאלה זה לא משהו שקורה באופן חד בתקופה קצרה, זה לא שהיום היא דתיה ומחר חילונית. יכול להיות שהיא התחילה לגשש את דרכה החוצה מהדת עוד לפני גיל 19, ואז בגיל 19 השלימה את המהפך וחדלה ללבוש בגדים של דתיים והשילה את המאפיינים החיצוניים של הדת. כך שיתכן שהיא התרועעה עם בחור עוד לפני גיל 19, והמנוול הרשה לעצמו לשבור לה את הלב. הוא בטח מתחרט על זה היום.

  התוכנית שהיא תגיש ב-15 לנובמבר זו בטח לא התוכנית שעליה מדברים כל הזמן, זה משהו חד פעמי כחלק מהפרומו לעונה החדשה של האח הגדול. אני בטוח שבהמשך נזכה לתוכנית שלמה של שפרה, שבועית, כמו שיש את ציפורי לילה באופן קבוע. מחכה לזה בקוצר רוח.

  לילה טוב לכולם!

 145. תיתוש Says:

  גם אני חושבת שלא זאת התוכנית שמדברים עליה כל הזמן
  לילה טוב ארנוס שינה ערבה וחלומות שיפטוב

 146. renanaron Says:

  לילה טוב לכולם !
  יצאתי הערב לחזרה של המקהלה שלי, עם כאב ראש, וכאב בגרון
  וחזרתי גדושה באנרגיות נהדרות וטובות.
  מסקנה:
  לשיר – זה בריאות ! [אפשר להחליף את "לשיר" עם כל דבר שאוהבים]
  ובכלל
  זה נפלא לעשות משהו לנשמה. זה הרי משפיע לטובה על הגוף, שנאמר "נפש בריאה בגוף בריא"…. 🙂

  רננה 🙂

 147. תיתוש Says:

  לילה טוב רננה את צודקת כשעושים משהו שאוהבים זה משפיע לטובה וממלה אותך באנרגיות טובות אבל יש גם לאפיך כשעושים משהו שלא אוהבים (לצערי אנחנו עושים את זה הרבה מחוסר בררה)אז זה משפיע לרעה גם על הנפש
  אבל מה שחשוב שלך יש את המפלט שלך בשירה ובמקהלה כל הכבוד לך
  תרגישי טוב למרות שהתמלאת באנרגיות טובות במקהלה אני שולחת לך עוד אנרגיות שלא יחסר העיקר שתהיי בריאה 🙂
  לילה טוב ושינה ערבה חלומות נחמדים והרבה הרבה בריאות

  לילה טוב חברים יקרים בדקתי וראיתי שכולכם מכוסים לאילנה בחיפה נפלה הסמיכה אזה הרמתי אותה וכיסיתי אותה בחזרה 🙂 חיבוק גדול לכולם

 148. renanaron Says:

  תיתוש – את מתוקה אמיתית !!
  כייך לקרוא את המילים הטובות שלך.

  בוקר טוב לכולם.ש יהיה יום טוב עם הרבה גשמי ברכה

  רננה

 149. אירית השפירית Says:

  בוקר טוב לכל הוויקניקים. שיהיה לכולנו חם ונעים 🙂

 150. מ Says:

  בוקר טוב לכולם.

  עדכון משמח : ביום ראשון 8/11/09 ב- 21:55 ספיישל "שובו של האח הגדול" . אסי עזר מארח את שפרה.

  http://www.mako.co.il/tv-programs-2009/comingsoon/Article-4f7f46b10dd3021004.htm

 151. מ Says:

  ואיך אפשר בלי הפינוק השבועי "ציפורי לילה" של השבוע , גרסת האודיו+ וידאו.

  תהנו והמשך יום נעים.

  http://www.zshare.net/download/6795006279196205/

 152. ארנוס Says:

  תודה מ'!

  איזה כיף, הולך להיות לנו שבוע שפרתי 🙂

 153. ג'רוזלם פוסט לייט Says:

  זה סיפור ממש מגניב וגם שיעור ממש חשוב לחיים.
  זה נשמע כמו משהו שדייל קרנגי היה עושה.
  תודה, זה בהחלט גרם לי להרגשה טובה יותר היום.

  באמת באמת תודה.

 154. מ Says:

  עברתי על מנת להביא לכם את הפינוק השבועי "ציפורי לילה" בגרסת השמע בלבד, האזנה נעימה !

  http://www.iiiiiiii.com/i/galatz/Kobi/Kobi-04.11.09.wma

 155. תיתוש Says:

  שלום לכל חבריי היקרים 🙂
  ממוש מלכת הקישורים תודה רבה על הקישורים של ציפורי לילה ועל ועל הקישור לתוכנית ביום ריאשון יהיה כיף לראות ולשמוע שוב את שפרה בטלויזיה
  קבלי חיבוק גדול 🙂
  החלמה מהירה ובריאות שלמה לכל החולים אני שולחת לכם חיבוק גדול עם ים של אנרגיות מבריאות

  חיבוק גדול גם לכל שאר החברים אוהבת את כולכם

 156. ארנוס Says:

  לילה טוב לכולם!

  התמונה היומית – תמונה מלאכית במיוחד של שיפ

 157. בר Says:

  ערב טוב חברים יקרים 🙂
  לא הייתי כמה ימים בבלוג, כי לא היה לי זמן והאמת שדי התגעגעתי אליכם…
  אז קודם כל קבלו חיבוק גדול!

  תודה רבה על הכתבות, העדכונים וההקלטות של "ציפורי לילה".
  איזה כיף שנראה את שפרה ביום שישי, ראשון וראשון שלאחריו…
  הולכים להיות לנו ימים שפרתיים 😉

  החלמה מהירה לכל החולים, נשלחות אליכם אנרגיות חיוביות ומבריאות.

 158. אירית השפירית Says:

  אהלן ברי-בר, רק שתדעי שהרגשתי בהחלט בהיעדרות שלך וקיוויתי שאת לא חולה ולא עובדת קשה מדי בבית-ספר. אבל באמת תיכנסי רק כשאת יכולה. זה בסדר. את בליבנו גם כשאת לא כותבת. גם לי היה שבוע מפרך, והוא עוד לא הסתיים. ביום שישי יש אזכרה לאבא שלי, ולמרות שהוא נפטר כבר לפני די הרבה שנים וכולנו למדנו לחיות עם ההיעדר שלו, עדיין באזכרה הלב מפרפר ואני מרגישה שמשהו מתהפך בתוכי, כאילו אני חוזרת להיות ילדה קטנה שזקוקה לו. אבל למרות שכל החוויה הזאת קשה רגשית, יש בה גם משהו נעים, כשנפגשים האנשים שהכי אהבו אותו ומספרים עליו כל מיני סיפורים מצחיקים ועצובים, סיפורים מן החיים, וכולנו שמחים לדבר עליו עם אנשים שמבינים בדיוק על מה אנחנו מדברים. מחר, לשמחתי, אמור להתחמם קצת. אני עוד לא מוכנה להיפרד מן הקיץ ומן השמש, אז אני מרגישה שזה במיוחד בשבילי – עוד קצת ניצוצות אור וחום. אני מתגעגעת גם לאילנה ומקווה שהיא נהנית ושלא קר להם מדי.

  מפנקת אתכם בשיר נוסף של OPETH שנקרא In my time of need
  http://www.youtube.com/watch?v=9x6YclsLHN0

 159. אירית השפירית Says:

  ועוד שיר של אופת' Still day beneath the sun
  http://www.youtube.com/watch?v=3S4HhDAaxko

 160. מ Says:

  ערב / לילה טוב לכולם.

  מקווה שעבר עליכם יום טוב.

  קבלו בבכורה את Dashboard Confessional עם שיר חדש מתוך אלבום חדש….

  http://www.youtube.com/watch?v=GhJ82luaJqQ

 161. תיתוש Says:

  ערב טוב לכל חבריי המקסימים

  שלום לג'רוזלם פוסט ברוך הבא לבלוג ויק
  רק שלא הבנתי מה כתבת

  אהלן ברוש כבר רציתי לשלוח משלחת חיפוס לחפס אותך 🙂
  אבל באמת תכנסי לבלוג רק מתי שאת יכולה זה בסדר מקסימום נתגעגע אליך קצת 🙂
  היי אירית יקירתי מה שלומך? אני מבינה את הרגשתך גם אני תמיד שבוע לפני ההזכרה של הוריי אני מרגישה בחסרונם אפילו שעברו כבר יותר משלושים שנה שאמא שלי נפתרה וכמעת 10 שנים שאבה שלי נפתר אני למשל כל הזמן חושבת אך היה יכול להיות אם שתי הוריי היו בחיים גם היום האם החיים שלי היו מתנהלים שונה מהיום וכמובן שאין לי את התשובה

  ארנוס לילה טוב ושינה ערבה חלומות נעימיים תודה על התמונה היומית של שפרה
  אוריתי איפו את ? הכל בסדר אצלך?
  אילנוש אני מקווה שאת נהנית בחיפה
  בריאות שלמה לכל החולים

 162. אירית השפירית Says:

  אהלן תיתוש וממינקה. איזה ערב נחמד.
  ברוך הבא ג'רוזלם פוסט. האם סוף-סוף יש לנו תגבור לכוח הירושלמי של הבלוג? 🙂

 163. מ Says:

  היי אירתי ותיתוש.

  תיתוש – איך את מרגישה? האם הכאבים חלפו ?

  איריתי – יש לי הרגשה שתאהבי את השירים שלי היום…

  הנה עוד בכורה, הפעם לדוטרי, עם הסינגל החדש והיפה…

  http://www.youtube.com/watch?v=Uy8vjHUqNlw&feature=fvst

 164. אירית השפירית Says:

  את צודקת ממינקה יקרה, באמת אהבתי את שני השירים, בעיקר את השני של דוטרי. את שניהם לא הכרתי, כך שעשית לי בכורה כפולה היום. תודה. נהניתי. 🙂

 165. אוריתי Says:

  תיתוש, חיפשת אותי?
  הייתי במסיבת יום הולדת של אחותי, עכשיו חזרתי. עדיין כואבת לי השן (בעצם האין שן כי נעקרה) מחר אלך שוב לרופא כי עבר כבר שבוע מיום העקירה ועדיין כואב לי.
  אירית וגם תיתוש, כל כך מבינה אתכן, הורי כבר חלפו שנתיים מאז שהורי נפטרו ועדיין הם חסרים לי כל כך. נכון שלמדתי לחיות בלעדיהם אבל יש כל כך הרבה רגעים שאני רוצה להרים טלפון ולספר להם על משהו שקרה לי או להתייעץ איתם ואי אפשר.
  ובנימה אחרת, ראיתי שערוץ 20 יהיה סגור וצריך לפתוח אם רוצים, אז יופי לי, אני לא אפתח 🙂 וכך לא אתמכר.

 166. מ Says:

  חכי, איריתי, הארסנל לא נגמר… הנה עוד אחד יפה וחדש, זהו ריאן סטאר, שמייחל ליום חדש…

  http://www.youtube.com/watch?v=LHQyhAYmb_A&feature=related

 167. תיתוש Says:

  היי ממוש ואוריתי:)
  השן שלי עדיין כואבת ונפוחה אבל ממש קצת יש לי דלקת אני מגרגרת כל יום במים ומלח ובימים הראשונים של הכאבים אני היתי עם צמר גפן תבול במים ומלח במשך לילה שלם ממש לא נעים
  אוריתי זה באמת מוגזם שעדיין יש לך כאבים גם שבוע אחרי עקירת השן אני מקווה שהרופא לא עקר לך את השן הלא מכונה
  אני מקווה שלמרות הכאבים נהנית ביום ההולדת של אחותך
  אמא של נפטרהה כשהיתי נערה צעירה כך שלא יצא לי לחוות אותה כאישה בוגרת ועד היום אני מרגישה חיסרון גדול אני חושבת שגם כבוגרים אנחנו צריכים את ההורים שלנו כמשהו שתמיד יקבל אותנו אך שאנחנו ותמיד יתנו לנו את התמיכה הנפשית שאנחנו לא יכולים לקבל מאף אחד אחר

 168. אירית השפירית Says:

  ממינקה, ידעתי שאפשר לסמוך עליך. הידע המוזיקלי שלך בלתי נדלה, בעיקר בכל מה שקשור לחידושים ששווה להאזין להם מכל רחבי העולם. הנטייה שלי היא דווקא ללכת לישן ולמוכר, אבל כייף מידי פעם להתעדכן.

  אוריתינקה, אנא תעבירי את השיר הזה בשמי לאחותך:
  http://www.youtube.com/watch?v=RkdkemH3XEs

  אבא שלי נפטר כבר לפני 17 שנים, ואני לא יכולה להגיד שאני חושבת עליו כל רגע ורגע ביום-יום. הרבה פעמים אני מנחשת איך הוא היה מגיב לכל מיני דברים שקורים בארץ, ושקורים אצלנו במשפחה. אל תשכחי שההורים שלנו, פרט לכך שגידלו אותנו ואהבו אותנו אהבה בלתי מותנית ודאגו לנו ורצו תמיד בטובתנו, הם גם הראשונים שהכירו אותנו, ומכירים בנו כל פסיק וכל תו. אנחנו גם לא מכירים עולם בלעדיהם, עד שהם הולכים לעולמם. מוות של הורה, ולא חשוב באיזה גיל, גם כשאתה עצמך כבר חטיאר בן 27, תמיד קשה ומבלבל.

  אני שמחה שאת שמחה על כך שערוץ 20 יהיה בתשלום. אני לא בטוחה שכל יתר האנושות תשמח על זה … 🙂 אני עדיין מתלבטת אם בכלל לצפות, אפילו בערוץ 2. אני עדיין זוכרת היטב-היטב את הטראומה משנה שעברה ואת חוסר השליטה שלי. ולא, זה לא היה קשור רק לשפרה, על אף שגם בגללה כמובן. אהבתי גם את צבר ולאון ורנין והם עניינו אותי.

  ג'רוזלם פוסט לייט יקר, אני לא יודעת אם ההקבלה לספרים של דייל קרנגי כל כך נכונה. אני לא ממש בקיאה בספרים שלו. נכון יותר לומר שלא קראתי אף ספר שלו, אבל אני מבינה שהוא לימד אנשים איך לנאום ולשכנע בדרכים מניפולטיביות. אבל אולי אני מבינה אותו רק באופן פשטני מאוד. בכל מקרה, ה"תרגיל" שעשה המרצה עם ה-20 דולר לדעתי היה החלק הכי לא משכנע במשל-סיפור הזה. אני חשבתי שזה דווקא מעיד על בצע הכסף של אנשים ושהם מוכנים להתבזות מאוד עבור כסף. כלומר, עליי המניפולציה לא עבדה … 🙂 אני כמובן מסכימה לחלק הסופי של הסיפור, על כך שעלינו לדעת לסלוח לעצמנו, על כך שצריך להמשיך לחתור למימוש חלומות למרות הפחדים והחששות והכישלונות, ושעלינו לדעת את ערכנו גם אם לפעמים אנו לא מושלמים וטועים.

  דרך אגב, בפעם הראשונה שכותבים בבלוג צריכים לקבל אישור, ולכן ממתינים קצת, אבל מעתה ואילך תוכל לכתוב כאן חופשי. נשמח לקרוא את דעותיך בכל עניין. 🙂

 169. תיתוש Says:

  לי הכלל אין ממיר ולכן אני אראה את האח הגדול באינטרנט כמו שראיתי שנה שעברה לנו זה לא עולה כלום

 170. אירית השפירית Says:

  ממינקה, נחמד השיר הזה של ריאן סטאר, אבל אני מעדיפה אותו בגרסה הרועשת ולא באקוסטית. אמנם הקליפ מתוך הופעה הוא לא משהו, והצליל גרוע, אבל אני מעדיפה לשמוע את כל הלהקה. 🙂
  http://www.youtube.com/watch?v=VJUmaurawuc&feature=related

 171. מ Says:

  תיתוש – אני שמחה שהכאבים פחתו ואת חשב יותר בטוב…

  אוריתי – תרגישי טוב, נקווה שהרופא ייתן לך משככי כאבים טובים, מזל טוב לאחותך.

  איריתי – החידושים זה כיף גדול, בעיקר אם באמת מוצאים שיר / אלבום שאוהבים.. מעניק השראה ומדליק את הנשמה , למרות שעדיין לא מוותרת על הישן והטוב.

  עוד שיר יפה בבכורה, הפעם של The Script , שהם כבר כיכבו בבלוג זה..

  http://www.youtube.com/watch?v=vi7kHvM-ivI

 172. אוריתי Says:

  תיתוש, גם אני שוטפת עם מי מלח, לא נראה לי שזה עזר, נראה מה יגיד לי מחר.
  איריתוש, אין אף אחד שיאהב אותנו כמו ההורים שלנו, לא בעל ואפילו לא ילדים. האהבה של הורים לא מותנית בכלום, הם פשוט אוהבים אותך ולא חשוב מה תעשי. גם אני לא יכולה להגיד שבכל רגע ורגע אני חושבת עליהם, אבל לעיתים קרובות הם חסרים מאוד.
  תיתוש, עצוב שאיבדת את אמך בגיל צעיר. 😦
  אירית, אני בטוחה שהתשלום יהיה סמלי בלבד, והאנושות תשרוד 🙂 .נראה את השידור הראשון בערוץ 2, ואז נחליט. אל תדאגי, את לא לבד במערכה. 🙂 .
  פורשת לישון, מחר יום ארוך (רופא שיניים).
  לילה טוב חברים.

 173. מ Says:

  איריתי , ריאן סטאר הוא תגלית של היומיים האחרונים … אך מסתבר שלבחור יש מוניטין לא רע בכלל ואלבום חדש בדרך … הוא רוקיסט אמיתי ! נראה לאן הוא יגיע , בינתיים הוא יקיר הסדרות הטלוויזיוניות בארה"ב ואף השיר שלו ששמתי/נו הוא שיר נושא של סדרה בשם "שקר לי".

 174. מ Says:

  לילה טוב, אוריתי, תרגישי טוב, שולחת לך אנרגיות חיוביות ומבריאות.

 175. אירית השפירית Says:

  לילה טוב אוריתי. ליבי אתך אבל אני שמחה שלא אהיה ביחד אתך מחר אצל רופא השיניים. תגידי לו שאנחנו דורשות לטפל בך היטב, ואם לא נשלח עליו את סיירת הוויקניקים האכזרית ונזעיק גם את צופה עם הדמיון המפותח להתנקמות מלאת אכזריות.

  לילה טוב גם לך ממושקה ושינה מתוקה. תודה על כל השירים היפים. גם לי נראה שלריאן סטאר יש פוטנציאל, אבל נראה איזה עוד שירים יש לו. ראית כמה מעריצים יש לו בקליפ שאני צירפתי? … מינימום כמו הביטלס … 🙂

  לילה טוב גם לך תיתושקה המתוקה שבטח עדיין לא ישנה וקוראת כאן. אשלח אליך את מגרש כאבי השיניים וגם חיבוק.

 176. תיתוש Says:

  תודה ממוש

  לילה טוב אוריתי שינה ערבה ובלי כאבים ושתקומי מחר בבוקר עם שיר חדש בלב ובלי כאבים

 177. תיתוש Says:

  תודה רבה איריתיקה היקרה
  לילה טוב וגם לך חיבוק גדול דול כמו של דב

 178. מ Says:

  רגע לפני שינה, מפנקת אתכם בעוד שיר בבכורה הפעם של זמרת בשם ברנדי קרלייל , צעירה ומדהימה עם המון עומק… שיר שנקרא "חלומות" , שיהיה לכולכם לילה נעים עם שינה איכותית וחלומות נפלאים.

  http://www.youtube.com/watch?v=RPGqDgQVgok

 179. תיתוש Says:

  לילה טוב ממושקה יקרה שינה שינה ערבה וחלומות נעימים

 180. תיתוש Says:

  בוקר טוב חברים יקרים שלי
  שמרתי עליכם כל הלילה ובדקתי אותכם וראיתי שאתם ישנים אוב ומכוסים טוב לצערי לי עוד מצפה יום ארוך כך שאוכל לישון רק כשאחזור הבית אחרי הצהריים אני מקווה שאחזיק מעמד
  בריאות שלמה לכל החולים אני שולחת לכם כל הזמן אנרגיות מבריאות
  אוריתי אני מקווה שהתעוררת בלי כאבים ונפיחות בשיניים
  אילנוש אני כבר מתגעגעת
  יום ניפלא לכולם חיבוק גדול

 181. אוריתי Says:

  בוקר טוב ויום נעים
  מריחים כבר את סוף השבוע באויר, איזה כיף 🙂 למרות שאני עובדת גם מחר 😦
  תיתושקה, יצאת מהבונקר? מקווה שאת בסדר.
  תודה בשם אחותי על הברכות והאיחולים ואמסור גם ד"ש לרופא השיניים.

 182. בר Says:

  בוקר טוב…
  לצערי הבוקר שלי לא כל כך טוב 😦
  ב3 לפנות בוקר קמתי עם מגרנה ומאז לא חזרתי לישון. לבסוף נכנעתי לכאב ולקחתי 30 טיפות אופטלגין, למרות שאני נגד לקיחת כדורים.
  הצד החיובי הוא שאני בבית!!

  אירית ותיתוש, אני שמחה שאתן מקבלות בהבנה את זה שבזמן האחרון אין לי זמן להיות בבלוג, אבל אין מה לדאוג סופ"ש מגיע ואני אפצה אתכם על הימים שלא הייתי כאן 🙂

  אירית, אני מצטערת לשמוע על האזכרה של אבא, אבל אני רוצה להגיד לך משהו- אני מעריצה אותך על האופטימיות שבך!
  תמיד את יודעת להסתכל על הדברים החיוביים, אפילו כשנמצאים באזכרה של אדם יקר שאיבדת, את יודעת תמיד למצוא את החלקיק הקטן החיובי ועל זה מגיע לך שאפו!

  ג'רוזלם פוסט לייט, ברוכים הבאים לבלוג "החברים של ויק"- הבלוג הכי מקסים שיש!
  אני שמחה שאהבת את הפוסט 🙂

  שיהיה לכולכם המשך יום נעים.

 183. בר Says:

  שפרה במקום החמישי במדד הטוקבקים בחודש אוקטובר
  http://www.mako.co.il/entertainment-tv-media/media/Article-88c45d46bffa421004.htm

  במדד הטוקבקים השבוע, שפרה במקום השני עם 802 טוקבקים :)http://tbk.mako.co.il/%D7%A1%D7%9C%D7%91%D7%A1

 184. בר Says:

  tbk.mako.co.il/%D7%A1%D7%9C%D7%91%D7%A1

 185. בר Says:

  😥

 186. ארנוס Says:

  ברי הקישור שנתת תקין, אבל בלי ה-WWW המחשב לא יודע להפוך את זה לקישור לחיץ (אין WWW בכתובת, ניסיתי וזה נותן שגיאה). אפשר להיכנס ע"י העתקה והדבקה. תרגישי טוב!

  תיתוש החלמה מהירה מכאב השיניים, אני יודע כמה מציק זה יכול להיות…

  וברוך הבא ג'רוזלם פוסט, תמיד כיף להכיר חברים חדשים.

 187. ארנוס Says:

  בערב לא אהיה פה, אז הנה התמונה היומית – תמונה מתוקה במיוחד של שיפי-

  המשך יום נעים 🙂

 188. בר Says:

  ארנוס, תודה רבה, אני מרגישה הרבה יותר טוב 🙂
  תודה על התמונה היומית.

  שפרה נמצאת כמעט בכל מקום, אמרתי שמחכים לנו ימים שפרתיים לא? 😉

  מה קורה עם דיירי "האח הגדול" מחזור ראשון?
  כמובן ששפרה היא הראשונה שכתבו עליה-
  http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/season2-articles/Article-275f476b1f49421006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=978777604

  שפרה ב"חדשות התעשייה", אומנם כתבו רק שתי שורות, אבל כששפרה מוזכרת אני מפרסמת 🙂
  http://www.mako.co.il/entertainment-tv-media/media-media-news/Article-01df8aa697ab421004.htm

 189. ora Says:

  שפרה ב "חדשות בתעשיה" התגובות שם נספרות לטובת שפרה ,אז בבקשה שם לטקבק אפילו שכתוב עליה 2 שורות שם

 190. אילנה Says:

  ערב טוב
  מה שלומכם?
  עברו עלי שלושה ימים נעימים ומהנים, מה שהכי הרשים אותי הוא אוטופיה,פארק הסחלבים בקיבוץ בחן,מי שלא היה מומלץ בחום לבקר בפארק המיוחד והיפה.

 191. אירית השפירית Says:

  שלום אילנה יקרה, ברוכה החוזרת. אני שמחה מאוד שנהנית וחווית חוויות נעימות ולמדת והשכלת. לא הייתי עד היום בפארק הסחלבים אבל הוא נשמע ממש יפה. אנחנו כמובן התגעגענו אליך. 🙂 אני מקווה שלא היה לכם קר מדי ושהגשם לא שינה את התוכניות שלכם. תמיד כיף לצאת מן השגרה ולטייל בארצנו היפה ואני מאחלת לך הרבה טיולים כאלה. עכשיו יש לך את סוף השבוע כדי לנוח מכל ההתרוצצויות וליהנות מבני משפחתך.

  ארנוס, אני מקווה שאתה מבלה ועושה חיים.

  הרבה בריאות לכל החולים של הבלוג (רמה, מיכל2, עינבלי, אוריתי ותיתוש עם השיניים והמשפחה של עמיתוש), והחלמה מהירה. תיתוש, אני מקווה שחזרת אל הבונקר בשלום ושעכשיו את ישנה, אחרי שלא ישנת במשך כל הלילה. לפחות היה לך מזג אוויר טוב ליציאה מן הבית 🙂

  It's too late של קרול קינג
  http://www.youtube.com/watch?v=GPeVbEg1DHE

 192. אילנה Says:

  אהלן קסם האירית,תודה תודה.
  שלושת הימים היו מלאי חויות ונעימים מאוד.
  מזג האויר שיבש את התוכנית רק ביום הראשון,קיבלנו חלופות והיה נפלא.

  אני עייפה מהטיול 🙂
  לילה טוב,שינה ערבה וסופשבוע מהנה.

 193. אירית השפירית Says:

  לילה טוב אילנוש ושינה מתוקה. 🙂

 194. Amitush Says:

  לילה טוב לכולם 🙂
  אילנה שלנו ברוכה הבאה! התגעגענו מאוד. שמחה שנהנית ושחזרת מרוצה מהטיול.
  שינה מתוקה 🙂

 195. תיתוש Says:

  אילנוששששששש ברוכה הבאה התגעגענו אני שמחה שנהנית למרות שמזג האויר שיבש קצת 🙂 גן הסחלבין נשמע מעניין אולי נעשה פעם טיול קבוצתי (קבוצת בלוג ויק)ונטיל בגן הסחלבים 🙂 בכל אופן ברוכה השבה אילנו
  ברוש יקרה תודה על כל הקישורים אני מקווה שאת כבר מרגישה הרבה יותר טוב בכל אופן אני שולחת לך ים של אנרגיות מבריאות וכמובן גם חיבוק גדול
  ארנוס אני מקווה שאתה נהני תודה אני כבר מרגישה טוב
  אוריתי אני מקווה שגם את מרגישה טוב עם השיניים
  אירית כן ישנתי בערב ועכשיו אני רעננה לגמרי
  היי עמיתוש אני מקווה שכולכם מרגישים טוב
  אילנוש לילה טוב ומנוחה טובה

 196. מ Says:

  לילה טוב לכולם.

  אילנה – ברוכה השבה השווה, שינה מתוקה וחלומות נעימים.

  עמיתוש – מה שלום אלעד ? הבריא כבר הנסיך ?

  איריתי – יופי של שיר.

  מפנקת אתכם בשירה החדש של נורה ג'ונס בהופעה אצל ג'ולס הולנד(תוכנית אירוח בבריטניה).

  http://www.youtube.com/watch?v=_CoYGexR5Rk&feature=related

 197. תיתוש Says:

  אתמול ראיתי במחשב את הסרת שומרת אחותי אני זוכרת שלפני כמה חודשים חברי הבלוג דיברו על זה שהם קראו את הספר וכל כך התרגשו אז עכשיו אני יודעת ממה הם התרגשו הסרט ממש יפה ומרגש מהאתחלה ועש הסוף אני ממליצה
  אני שמה לכם קישור להורדה למי שרוצה
  http://www.megaupload.com/?d=UQCBRRAX

 198. תיתוש Says:

  לילה טוב ממוש מה שלומך? 🙂

 199. מ Says:

  לילה טוב, תיתוש. אצלי הכל בסדר, תודה. קראתי שישנת ושאת רעננה שזה מצוין.

  שיר חדש ומקסים לדני סנדרסון "אתה לבד"

  http://www.youtube.com/watch?v=ArQOPIxRob8&feature=related

 200. אוריתי Says:

  עברתי להגיד לילה טוב ,
  מקווה שכולם מרגישים טוב,
  תיתוש, ראיתי את הסרט, מאכזב, הספר הרבה יותר טוב.
  חלומות פז חברים.

 201. תיתוש Says:

  ממוש יופי אני שמחה שאת מרגישה טוב כן ישנתי וגם אני מרגישה טוב 🙂 תודה על השיר של דני סנדרסון

  אוריתי אני יודעת שסרט אף פעם לא משתווה לספר אני לא קראתי את הספר ולכן התרשמתי מאוד מהסרט
  מה עם השיניים שלך?
  לילה טוב לך ושינה ערבה עם חלומות טובים 🙂

 202. michal Says:

  לפני כמה חודשים נכנסתי לכאן ואמרתי לכם, ששמעתי הרצאה ובה דיבר המרצה על כך שקשת בחרו להעלים את צבר. ביטלו לו את ההשתתפות בתוכנית הבוקר, הורידו אותו מהתוכנית שבה נתנו טיפים לאח הגדול V.I.P (עכשיו יכולנו לראות זאת בקישור שמ' נתנה)

  כשקראתי את הכתבה של מה קורה עם יוצאי האח הגדול, שנה אחרי (הקישור של בר) זה צץ ועלה לי שוב.
  לא נראה לכם מוזר שכותבים על בוריס, ג'ני שי וערן ולא כותבים מילה וחצי מילה על צבר?
  זכרו שמאקו שייכים לקשת

  אז לכל אלה שכעסו עלי בזמנו- הנה ההוכחה. קשת בחרה להעלים את צבר, והסיבות? חיזרו וקראו את מה שכתבתי בשנה שעברה. לא אכנס לזה שוב, מפאת כבוד ה…

  אבל הייתי חייבת להזכיר זאת.

 203. ארנוס Says:

  בוקר טוב לכולם!

  אכן נהנתי אתמול, הייתי בחתונה. אילנה, כיף שחזרת, לא לשכוח היום בשש בערב את התוכנית עם גיל חובב!

  מיכל, צבר הוא לא היחיד שלא מוזכר בכתבה, גם איתי לא הוזכר שם, שחר, מיקי לוין, נעמה, יוני ואולי עוד כמה שאפילו אני שכחתי. נראה לי הגיוני שהם פנו לכולם וכמה מהם ביקשו שלא לכתוב עליהם, הם כנראה מעוניינים לשים מאחוריהם את פרק החשיפה התקשורתית ולחזור לאלמוניות. זה במיוחד נראה לי הגיוני לגבי צבר, הוא טיפוס יחסית מופנם, לא בטוח שהוא נהנה מאור הזרקורים, ועכשיו כשהוא בקריירה משפטית לא יתרום לו כלום להופיע במדורי רכילות. הרי אם הוא מאד רצה פרסום הוא יכול היה לפנות לאחת המתחרות של קשת, בהנחה שהם מנסים להעלים אותו (במיוחד עכשיו כשעבר מספיק זמן ולא נראה לי שיש להם הסכם "בעלות" עליו או משהו כזה).

  אני מודה שאחד החששות שלי היה ששפרה תחליט שהיא רוצה לחזור לאלמוניות, הייתי מכבד את זה אבל היה לי מאד קשה לא לשמוע עליה יותר. אני שמח שהיא החליטה לתת לנו להמשיך להנות ממנה 🙂

 204. אילנה Says:

  בוקר טוב
  תודה מקרב לב לכל המברכים.

  מיכלי,כשקראתי את הכתבה גם לי נשמע תמוהה ביותר מדוע צבר לא הוזכר,אני לא מסכימה עם ארנוס שכנראה על פי בקשתו של צבר הוא לא מופיע ומשתף פעולה,צבר רצה והיה מוכן להופיע בכמה תוכניות (ידוע לי ולא משמועות)ולא הופיע שלא באשמתו.
  אני לא מאשימה איש,אין לי שמץ של מושג מה קורה מאחורי הקלעים,דבר אחד ברור, משהו קרה וקורה לגביו וחבל לי.

  יום מהנה לכולם.

 205. michal Says:

  תודה אילנה על הפתיחות.

  ארנוס רק לידיעתך, על פי החוזה שצבר חתום עליו, אסור לו לפנות במשך שנתיים, לשום גורם אחר. ובאמת חבל שאתה כל הזמן מנסה למצוא תירוצים (צבר מופנם, קריירה משפטית וכד')

  אפשר להודות שיש משהו לא נעים שקרה עם צבר.

  בואו נקווה ששפרתנו לא התכוונה שזה יגיע לאן שזה הגיע. ואם במקרה היא כן נכנסת לבלוג הזה (אני מאוד מסופקת), מקווה שתעשה משהו להפסיק את העוול הזה.

  מסכימה עם אילנה, שאנחנו לא ממש יודעים מה קורה מאחורי הקלעים ולכן, אני אשתדל שלא לבוא בהאשמות.

 206. רמה Says:

  צהריים טובים חברים יקרים!
  עבר עליי שבוע קשה במיוחד לכן כמעט ולא יכולתי להיכנס.. אילנה יקירתי אני שמחה שנהנת בטיול, זה כיף לצאת מהשגרה 🙂
  בריאות לכל החולים.
  שבת שלום וסוף שבוע נעים לכולם 😛

 207. אוריתי Says:

  היי רמה, מקווה שאת מרגישה טוב יותר.
  היי אילנה ומיכל, כמו שאמרנו בעבר לעולם לא נדע מה קרה שם, ישאר בגדר תעלומה לא פתורה 😉 😛
  במוסף 7 ימים של ידיעות יש תמונה של שפרה בבית קפה עם יסכה החיילת.

 208. עינבלי :) Says:

  שבת שלוםםםםםםםם סוף סוף יום שישי 🙂
  תודה לכולם על הקישורים ,יש לי איזה 3 ציפורי לילה להשלים,אני אנצל את היום הזה.
  רמה,כיף לראות הודעה ממך, איך את מרגישה? 🙂

 209. ארנוס Says:

  לי נראה שצבר היה דואג להציף החוצה אם היה קורה משהו "לא כשר" לגביו. או ששמועות היו מתחילות לרוץ, או משהו. טבעו של רפש שהוא צף. ומכיוון שלא קרה שום דבר כזה, אני מניח שלא היה כאן תרגיל מסריח.

  עינבלי, אתמול השלמתי ציפורי לילה אחד, נשארו לי עוד שניים…

 210. תיתוש Says:

  צהריים טובים לכל חבריי היקרים
  ארנוס אתה צודק הוצאתה לי את המילים מהפה לדעתי צבר הוא זה שמסרב לעבוד עם קשת יכול להיות שהוא כועס עלהם על משהו ומחרים אותם לקשת אין אינטרס להחרים את צבר מפני שאותם מעניין רק ריטיינג וצבר היה מביא להם הרבה רייטינג אם הוא היה נסכים לשתף איתם פעולה

  מיכל אני מצתערת לומר אבל לי נראה שאת כל הזמן עומדת בפינה ומחפסת את שפרה את באמת מאמינה שלשפרה יש את הכח הזה להשפיעה על קשת עד כמה שאני זוכרת שפרה גם לא אוהבת את הבובלינים אבל להם יש הרבה מאוד שעות מסך בקשת אפילו יותר משפרה קשת לא תתן לאף אחד לנגוס לה בריטינג אפילו לא לשפרה את האמת לי קצת נמאס מזה שאת כל הזמן רודפת את שפרה
  תרגישי טוב ותהיי בריאה

  עינבלי מותק מה שלומך אני מקווה שאת כבר בריאה בכול אופן תשארי גם בשבת במיטה כדי להתחזק

  רמה יקרה אני יודעת זהלא קל כשמאבדים קרוב משפחה אני שולחת לך חיבוק גדול להידוד מה שלומך ? האם את מתקדמת בהחלמה שלך? בכול אופן אני ממשיחה לשלוח לך אנרגיות להחלמה ובריאות שלמה קבלי חיבוק גדול ממני

  אני גם שולחת אנרגיות לכל החולים שיבריאו מהר
  חיבוק גדול לכל החברים

 211. ארנוס Says:

  הנה התמונה המקסימה מ"שבעה ימים" – תל אביב מוצפת ביופי קורנפלדי-

  יסכה נראית קצת שונה בכל תמונה שלה, עד כדי כך שלא בטוח שהייתי מזהה אותה אם הייתי רואה אותה ברחוב. אולי בגלל שאין הרבה תמונות שלה קשה להבין חד משמעית איך תווי הפנים שלה נראים מכל הכיוונים, אבל בכל התמונות היא יפהפיה, זה מה שבטוח…

 212. תיתוש Says:

  ארנוס תודה על התמונה

 213. בר Says:

  צהריים טובים חברים יקרים 🙂

  תודה רבה ארנוס, על התמונה של שפרה ויסכה.

  לגבי צבר, אני חושבת שהנושא יצא מכל פרופורציה בבלוג.
  אסור לשכוח שאנחנו בלוג מעריצי שפרה קורנפלד, אנחנו מתמקדים אך ורק בשפרה. צבר היה מתמודד בבית "האח הגדול", אומנם לא כותבים ולא מפרסמים אף תמונה שלו, יכול להיות שהוא לא רוצה את הפרסום, יכול להיות שהוא רב עם מפיקי קשת, אנחנו לא יכולים לדעת מה קרה ובטח ששפרה לא צריכה להתערב בנושא, שפרה עסוקה בדברים אחרים.

  ונחזור לנושא שלנו, שפרה היום בשעה 18:00 אצל גיל חובב!! איזה כיף 🙂

  תיתושקה יקרה, תודה רבה על האנרגיות והחיבוק, אני מרגישה הרבה יותר טוב. קבלי חיבוק בחזרה. דרך אגב, הכנתי לך לימונענע קרירה עם המון סוכר 😉

  וכדי שנתחיל לקבל אווירת שפרה כאן בבלוג, כי הולך להיות שבוע שפרתי, אני מפנקת אתכם עם תמונה של שפרה כשהתארחה ב"ארץ נהדרת":

 214. אילנה Says:

  שבת שלום

  שתהייה לכולנו שבת מבורכת ומהנה.

  תיתוש ובר יקרות,לי ברור כשמש בצהרי היום שלשפרה אין יד בכל העניין,היא בורג קטן במערכת למרות הקשר הזוגי שלה .
  כבר אמרתי זאת בעבר ואומר שוב,שפרה בחיים לא היתה פוגעת בצבר !
  ובכלל זה נוגד את אופיה לפגוע ולגזול מאחרים.
  מיכלי כמו רבים אחרים שהיו בבלוג טענו את טענתם ולא ממקום של ידיעה ממשית אלא שמועות והשערות ואין זה אומר שהיא אינה אוהדת ומפרגנת לשפרה,נהפוך הוא ובכלל מותר לכל אחד לכתוב מרחשי ליבו גם אם זה לא תואם את רחשי ליבו של האחר.

  אני מצפה בכליון עיניים לראות את שפרה היקרה בתוכנית עם גיל חובב,אני בטוחה שהיא תהייה נפלאה.

  שיהייה לכולנו המשך ערב נפלא ושבת שלום.

 215. תיתוש Says:

  ערב טוב ושבת שלום לכולם
  ברוש יקרה אני שמחה שאת מרגישה יותר טוב ותודה על הלימוננע 🙂

  אילנוש יקרה בטח שמיכל וכל אחד יכול להגיד את דעתו וגם אני אומרת את דעתי אני לא רוצה חס וחלילה שישמע כאילו אני סותמת פיות אני לא סותמת פיות של אף אחד ובטח לא את שלי 🙂 זה בסדר מותר להתווקח ולהגיד דעות מנוגדות כל עוד זה לא עובר את גבול הטעם הטוב
  מה שלומך האם נחת קצת מהטיול בחיפה מה עם שולחן השבת סימת להכין את כל האוכל לשבת 🙂 שתהיה לך שבת נעימה עם הבשפחה

 216. תיתוש Says:

  גם אני מחכה כבר לךשעה שש בערב לתוכנית של גיל חובב שמארח את שפרה
  גם אני מתרגשת מהשבוע השפרתי שיהיה לנו
  אה וברוש תודה על התמונה של שפרה מארץ נהדרת

 217. עינבלי :) Says:

  ערב טוב 🙂
  תיתוש, אני מרגישה הרבה יותר טוב,תודה רבה… מה איתך? 🙂

  אילנההה, כיף לשמוע ממך. אני מקווה שנהנית בטיול ושאת נחה עכשיו אחרי 3 ימים שנראה לי שהיו מעייפים.

  לכל הדיבורים על צבר אין לי כל כך מה להגיד חוץ מזה שלדעתי אולי הוא לא רוצה את הפרסום יותר והוא כבר לא רוצה לדבר על עצמו. ד"א ,אנחנו לפעמים מדברים בפייסבוק, כמו שבת שלום וכאלה …
  מישהו יודע באיזה ערוץ התוכנית ב-18:00?

 218. בר Says:

  אילנה, אני שמחה לראות אותך 🙂
  מקווה שנהנת בטיול.

  כל אחד יכול לבטא את דעותיו האישיות, להפך, אני אוהבת לקרוא את מה שאת כותבים.

  תיתושקה, אין בעד מה 😀

  עינבל, התוכנית בערוץ 22

 219. מ Says:

  ערב טוב ושבת שלום לכולם.

  עינבלי – התוכנית היא בערוץ 2.

  שיר מקסים של שלומי שבן -"מותק, את אצלי בראש"

  http://www.youtube.com/watch?v=vxZEi1ywToo

 220. אילנה Says:

  אהלןןן עינבלי יקרה,שמחה לשמוע שאת חשה בטוב.
  התוכנית בערוץ 2.

  תיתוש,אני הולכת לערוך את שולחן השבת,הנרות דולקים ובבית ואוירה קסומה של ערב שבת.

 221. אילנה Says:

  שפרה מקסימה במלוא מובן המילה,כל פעם אני מבינה מחדש למה אני כה אוהבת את הבחורה המיוחדת הזאת.
  נהנתי מהתוכנית ובמילה אחת התמוגגתי כאילו ראיתי את בתי על המסך 🙂

 222. תיתוש Says:

  ממש נהניתי לצפות בשפרתנו בתוכנית של גיל חובב היא חיבת לקבל תוכנית משל עצמה היא עוברת מסך כל כך טוב היא חכמה ויפה
  נו שימצאו כבר תוכנית שבה יבואו לביטוי כל מעלותיה

 223. תיתוש Says:

  אילנוש הרגשתי בדיוק כמוך 🙂

 224. ora Says:

  שפרה הייתה מדהימה כרגיל, כמה חן ,חוכמה נעימות, תענוג' ,נראית אדם נקי,שלא תכאיב לזבוב

 225. ora Says:

  בזבוז שאין לה תוכנית

 226. תיתוש Says:

  נכון אורה

 227. אילנה Says:

  נכון תיתוש ואורה,שפרה צריכה לקבל תוכנית תרבות בטלויזיה,יהייה מרתק ומעניין.

 228. תיתוש Says:

  אילנה ואורה אני מקווה שאחרי שראינו את שפרה היום בטלויזיה ישלחו הרבה אימיילים לרשת וקשת יהללו את שפרה ויבקשו שיתנו לה תוכנית משלה במהרה יכול להיות שזה יעזור פשות צריך לעשות מתקפת אימיילים

 229. ora Says:

  ממש התענגתיי ממנה היה קצר ולא מספיק,אני רוצה לראות אותה בתוכניות קבועות

  נמממממאס לי לחכות

 230. תיתוש Says:

  אני צופה עכשיו בציפורי לילה של יום שלישיה האחרון (תודה לממוש) ושפרה לשם שינוי נראת משוחררת ושמחה ממש תענוג לראות אותה כי בשבועות האחרונים היא היתה קצת עצובה

 231. תיתוש Says:

  חחחחחח אורה תארגני עצומה להחזרת שפרה לטלויזיה לאלטר 🙂

 232. בר Says:

  לכל מי שרוצה לראות את שפרה עוד הפעם מוזמן ללחוץ על הקישור 🙂
  http://www.23tv.co.il/1203-he/Tachi.aspx

 233. ארנוס Says:

  אוףףף היא היתה כל כך מדהימה וחכמה ונעימה ויפהפיה, כמו שהיא תמיד. מה צריך לעשות כדי להנות מכל השפע השפרתי הזה על המסך כל שבוע???
  גם אני הרגשתי שהיה קצר מידי, התוכנית כולה היתה בערך 20 דקות ומתוכן 5 דקות הוקדשו לאפיית העוגה, כך שיצא לנו לקבל רבע שעה שפרה נטו. זה ממש לא מספיק, אני מאד מקווה שבקרוב יבינו את זה קברניטי הערוץ ונזכה בכיף הזה כל שבוע.

 234. ארנוס Says:

  ברי תודה על התמונה, הנה התמונה היומית שלי, מקסימה שכמוה-

 235. תיתוש Says:

  תודה ברוש אני חושבת שכל השבת אני אצפה בתוכנית שוב ושוב ושוב 🙂
  ארנוס צריך לעשות עצומה 🙂

 236. ארנוס Says:

  צודקת תיתוש. רוצים את שיפ על המסך הקטן!

  לא הבנתי מה היתה הדירה שצולמה שם, האם זו הדירה של שיפ ומולי, או הדירה של האחיות? (כי שיפ אמרה שבת שבע ישנה בחדר השני).

 237. צביה Says:

  ארנוס
  מן הסתם כנראה שזו הדירה שהיא גרה בה לפני שעברה למולי. התוכנית צולמה בטח כמה חודשים לאחר הזכיה. כמעט מיד היא עברה לתל אביב.

 238. מ Says:

  מסיכמה עם כל מילה שנאמרה כאן, שפרה היתה מקסימה וכובשת כתמיד אך קצר מדי. תוכנית לשפרה ועכשיו !
  הכי אהבתי שגיל חובב אמר לה שהוא התאהב בה ועל זה נאמר : "איך אפשר שלא? "

 239. ארנוס Says:

  חחח מ' זה בדיוק מה שאני אמרתי ברגע שהוא אמר לה את זה!

  צביה, לא נראה לי שהתוכנית כל כך ישנה, לדעתי היא לפחות מהחודשיים האחרונים אם לא פחות. היא כבר עם השיער הקצר (והמטריף), אין לה את התסרוקת הזו כל כך הרבה זמן.

  את הקעקועים הקטנים על כפות הרגליים היא הסבירה לי במפגש (שאלתי אותה מה הם), ושכחתי מרוב הלם מהמפגש איתה, וממש כעסתי על עצמי שאני לא מצליח להיזכר. אז עכשיו הנפלאה הזו שפכה לי שוב אור על התעלומה – אין כמוה!

 240. אוריתי Says:

  שבת שלום חברים.
  שולחן השבת כבר ערוך, הנרות מזמן דולקים ואנחנו מחכים לאורחי השבת הקבועים.
  היום אין ריח בישולים כי לפי בקשת "ילדת יום ההולדת" אוכלים סושי אז קנינו מג'פניקה.
  גם אני הרגשתי שנשארנו עם טעם של עוד , היתה תוכנית מקסימה וראו שגיל חובב התחבר מייד אל שפרה והוקסם.
  שתהיה לכולנו שבת נעימה.

 241. אילנה Says:

  בתאבון אוריתי,אני אוהבת סושי,אנו מכינים בבית 🙂
  סיימנו לאכול,היום הקדמנו את הארוחה,הבנות יצאו למסיבת רווקות של בת אחי המתחתנת ביום חמישי.

  נכון ארנוס,עפ"י התספורת הצילום מהחודשים האחרונים.

  ניתן לראות כמה התגעגענו לראות את שפרה המתוקה במדיה 🙂

 242. אני Says:

  אני שייכת לצד הפסיבי שרק קורא פה ושם, לא קבוע, ורציתי לומר שכל כך שמחתי לראות שוב את שפרה אצל גיל חובב!מקווה שנזכה לראות אותה בשלל פרוייקטים נוספים.שבת שלום.

 243. עדידוש Says:

  שבת שלום חברים יקרים, עברתי להגיד שלום ולדרוש בשלומכם.
  היום שמעתי את השיר "אני ואתה" ברדיו וחשבתי על חברי הבלוג המקסימים
  מקדישה לכם אותו באהבה רבה –
  http://www.youtube.com/watch?v=FX6oqG9HXKw

  שלומי מצוין, אני עמוסה בעשייה ברוכה ובדברים טובים והמון עם גור ילד-קסם 😛
  ____________________________________________________________________
  אני, ברוכה הבאה ככותבת לבלוג, תגובה ראשונה נדרשת לאישור ולאחריה ניתן לכתוב חופשי.

 244. הדר Says:

  שלום לכל החברים היקרים שלי 😛
  מה שלומכם??

  היום במקרה פתחתי את הטלויזיה וראיתי את התוכנית של גיל חובב.. היה ממש כיף לראות את שפרה…

  עדידוש, שמחה לראות שקפצת לבקר 😀
  מזמן לא יצא לנו לדבר.. אני שמחה לשמוע שהכל מצוין אצלך… ותהני המון עם גור הקטן.. 🙂

  אצלי הכל גם בסדר גמור… עמוסה בטירוף עם הלימודים והעבודה.. אז כמעט ולא יוצא לי להיכנס אבל אני מקווה שאצלכם הכל בסדר…

  שיהיה שבת שלום!

 245. ארנוס Says:

  ברוכה הבאה אני!

  עדידוש, טוב לראות אותך כאן! שימי לב שביום ראשון יש לנו שוב את שיפי עם אסי עזר, וביום ראשון הבא היא בתוכנית הבוקר מגישה עם לינוי בר גפן. הולך להיות שבוע שפרתי – אל תפספסי.

  לילה טוב לכולם!

 246. ארנוס Says:

  היי הדר!

  גם אצלי עומס מטורף של לימודים, כל הזמן יש משהו שצריך להכין. אבל אי אפשר בלי קצת הפוגה שפרתית מכל תלאות היום 🙂

 247. הדר Says:

  היי ארנוס מה שלומך??
  מה אתה לומד?
  אני שמחה שאתה מוצא זמן להפוגה שפרתית… זה באמת מרענן את היום 😛
  מה יש ביום ראשון עם אסי עזר??

  דרך אגב שכחתי בהודעה הראשונה…
  אני ברוכה הבאה!!!

 248. ארנוס Says:

  מעדיף שלא לכתוב כאן, אבל משהו מעניין מאד 😉
  ביום ראשון יש, נדמה לי ב-21:55 ספיישל עם אסי עזר לקראת "עליית האח הגדול 2", שיפ תהיה שם. אסור להפסיד!

 249. הדר Says:

  אוקיי.. העיקר שזה מעניין!!! זה הכי חשוב!!

  טוב שאמרת לי… אני אראה 😛

 250. עדידוש Says:

  אהלן ארנוס והדרי, שיהיה לכם המון בהצלחה בלימודים ושתצליחו גם להנות מהתהליך…כי אחרת זה לא שווה.
  בר-בר וזיו בהצלחה רבה בשנת הלימודים האחרונה שלכם.
  עינבלי בהצלחה גם לך.
  {אני מקווה שלא שכחתי אף אחד מהלומדים ואם כן אז סליחה}

 251. בר Says:

  חזרתי לפני כמה דקות מחברה, ובאתי להגיד לכם לילה טוב ופתאום אני רואה את עדידוש 😛

  עדידוש, קודם כל, קבלי חיבוק!
  אני שמחה לראות אותך בבלוג ואני עוד יותר שמחה ששלומך מצויין ושאת עסוקה בדברים טובים 🙂

  אני, ברוכה הבאה לבלוג "החברים של ויק".

 252. אוריתי Says:

  היי עדידוש, אני שמחה שאת עסוקה בדברים טובים , נשיקות לגור המתוק.
  ברוכה הבאה אני. 🙂

  היי הדר,יופי שקפצת לבקר.
  ארנוס, תודה על התיזכורת, שכחתי בכלל מהתוכנית ביום ראשון.

 253. בר Says:

  חברים יקרים, שיהיה לכם לילה טוב, שינה מתוקה וחלומות קסומים.

 254. אוריתי Says:

  לילה טוב בר וחלומות פז.

 255. תיתוש Says:

  לילה טוב חברים יקרים שלי 🙂
  אני ברוכה הבאה לבלוג החברים של ויק הבלוג הכי שווה ברשת את יכולה לכתוב מתי שאת רוצה את בטח כבר יודעת שאנחנו לא נושכים 🙂
  היי עדידוש והדרי אני שמחה לשמוע ממכן
  הדרי וארנוס שתהיה לכן שנת לימודים קלה ונעימה
  שנת לימודים קלה גם לעפר לעינבלי לברוש ולזיו שנעלם לנו לאחרונה
  זיו אני מקווה שהכל בסדר אצלך
  אוריתי סושי בערב שבת ? טוב נו מה לא עושים שביל נסיכת היום הולדת שיהיה לה מזל טוב וחיים מאושרים עד 120 🙂
  אילנוש מזל טוב לאחייניתך
  שבת מהנה לכולם

 256. תיתוש Says:

  לילה טוב ברוש שינה נעימה וחלומות טובים
  קבלי ממני חיבוק לילה טוב 🙂

 257. עינבלי :) Says:

  לילהה טוב 🙂
  הרגע חזרתי מבחוץ,הייתי עם חברות הרבה זמן לא יצאנו.. מזג אוויר דווקא טוב, קצת היה קר אבל אני אוהבת קור 🙂
  התוכנית היום הייתה מדהימה אבל ממש קצרה. נראה לי היום הרייטינג של התוכנית עלה בהרבה חחח. אני מחכה כבר לתוכנית הקבועה שלה.

  שבת שלום שתהיה לכולם. אני מתארגנת ומתעופפת לי למיטה. מחר כל היום ללמוד לאנגלית.

 258. תיתוש Says:

  לילה טוב עינבלי שינה ערבה וחלומות נעימים בהצלחה במבחן באנגלית

 259. אילנה Says:

  ברוכה הבאה אני,חושי בנוח להיות פעילה ולא צופה 🙂

  היי עדידוש ,העיקר שאת עסוקה בדברים טובים.

  יש לנו ניתוקי אינטרנט 😦

 260. אילנה Says:

  לילה טוב ושינה טובה לכל מי שהלך לנום.

 261. אילנה Says:

  לילה טוב,שינה ערבה ושבת מהנה.

 262. בר Says:

  בוקר טוב ושבת שלום!

  בעוד כמה דקות אני אפרסם פוסט חדש, אומנם בפוסט הזה יש רק 261 תגובות, אבל פרסמתי אותו לפני שבוע ואני חושבת שהגיע הזמן לפרסם פוסט חדש 🙂

 263. בר Says:

  יש פוסט חדש
  https://viksfriends.wordpress.com/2009/11/07

התגובות סגורות.


%d בלוגרים אהבו את זה: